Eerste orgelconcert in de Waalder kerk een mooi succes MONTBLANC p Vereniging Veilig Verkeer „Texel" irze J. H. v. d. Gezichtshar Nog 1 maandag 20 augustu HALVE PRIJS BOEKHANDEL PARKSTRAAT DIT KOMT NOOIT WEER en voor al Uw drukivt Drukkerij Texelse Couro - ai „Uitstekend!" Dat was de algemene indruk van het orgelconcert, dat donder dagavond door mej. Marry Bremer, Oosterend, in de Hervormde kerk van De Waal werd gegeven. De belangstel ling voor dit concert was verheugend groot, want er waren zeker wel honderd muziekliefhebbers bijeen toen deze ta lentvolle organiste, dochter van een niet minder muzikale vader (de heer Cor Bremer, directeur van „Excelsior" en di verse zangkoren) haar uit negen num mers bestaand programma opende met Pastorale van J. S. Bach. Haar program ma was zorgvuldig gekozen en er ken nelijk op gericht ons een indruk te ge ven van de muziek in de loop der tijden, want wij beluisterden de werken van grootmeesters uit de zeventiende eeuw tot de twintigste. „Het is de moeite waard om een der gelijk concert te herhalen", aldus werd ons verzekerd, „want wij hebben werke lijk ten zeerste genoten". Zo is dit eerste concert in deze, na de oorlog wederopgebouwde kerk, een groot succes geworden. Stellig zal dit dan ook DS. D. E. BOEKE 75 JAAR Ds. D. E. Boeke te Bennebroek, emeri tus predikant van de Ned. Herv Kerk, oud-secretaris Binnenland van het Ne derlandse Bijbelgenootschap en mede oprichter van de Stichting „Alle Dag Kerk" hoopt donderdag 23 augustus a.s. zijn vijfenzeventigste verjaardag te vie ren. Ds. Boeke werd te Alkmaar geboren. Zijn vader was daar directeur van de rijks h.b.s. Na de h.b.s. deed hij staats examen en studeerde vervolgens aan de rijksuniversiteit te Utrecht en ook nog een semester aan de universiteit te Ber lijn. Nadat kand. Boeke in 1907 door het provinciaal kerkbestuur van Noord Bra bant en Limburg was toegelaten tot de evangeliebediening in de Ned. Herv. Kerk werd hij op 5 april 1908 te Eier- land in het ambt bevestigd. In verband met zijn benoeming tot evangelisatie predikant van de Vereniging „Inwendige Zending in Noord Holland" met als standplaats Schagen, kreeg de jubilaris met ingang van 1 juli 1916 eervol ont slag met de bevoegdheid van emeritus. Op 15 september 1924 werd ds. Boeke benoemd tot secretaris Binnenland van het Nederlandse Bijbelgenootschap. Deze functie vervulde hij tot september 1946, toen hij op vijfenzestig-jarige leeftijd werd gepensioneerd. Ds. Boeke heeft zich veel bewogen op het terrein van de inwendige zending. In de loop der jaren heeft hij tal van be stuursfuncties vervuld. Zo was hij o.a. bestuurslid van de Commissie Kerke lijke Evangelisatie; secretaris van de Vereniging „Inwendige Zending in Noord-Holland; bestuurslid van de evangelisatie-tochten in Noord-Holland en bestuurslid van de christelijke licht beelden Centrale, welke naderhand weer werd opgeheven. Verder heeft ds. Boeke vooral ook be kendheid gekregen als voorzitter van de afdeling Nederland van de Zak Bijbel Bond, waarvan hij thans nog „belange loos" propagandist is. De Zak Bijbel Bond is een wereldbeweging, welke ten doel heeft het lezen en bij zich dragen van de Bijbel en het gebruiken van Gods Woord om anderen voor Christus te winnen. Het hoofddepót in Nederland is thans te Heelsum gevestigd. In 1932 was ds. Boeke met zijn broer ds. A. J. P. Boeke van Schoorl, thans emeritus predikant te Haarlem, mede een van de oprichters van de Stichting „Alle Dag Kerk". Vele jaren was hij voorzit ter van het Landelijk Comité en van de plaatselijke commissies in Amsterdam en Haarlem. Het vorige jaar nam hij deel aan de actie van „Alle Dag Kerk"' tot „Alle Dagen Kerken Open!" Deze actie voor A.D.K.O. vond veel instem ming en werd door ds. Boeke overge dragen aan de Oecumenische Raad. Tijdens zijn verblijf op Texel werden door Ds. Boeke te Eierland en te De Cocksdorp een paar evangelisatiege bouwtjes gesticht. Te Schagen werkte hij mee aan de stichting van „Bethel", een gebouw voor christelijke belangen. Ds. Boeke was indertijd medewerker aan de Zondagsbode voor Noord-Holland en verder verschenen van zijn hand nog enkele brochures o.a. Profetie in de ge meente; Gereformeerde Evangelisatie; De Bijbel als dynamo en William Tyndale. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN periode 9 tot en met 16 augustus 1956 Gevonden: Rood-blauwe strandbal; ring met 6 sleutels; port. met ca. 10, rode hoofddoek; grijze molton deken; geruit dameszakdoekje; aansteker met kerkje Den Hoorn; damesarmbandhor loge merk „Gizen"; een bl. herenzwem broek met witte handdoek; rood beursje met 0,50; bril in doos; ovale aansteker; handschaar; plastic capuchon; grijs-wit gebl. sjaal; hooivork; 2 lips-sleutels; rood-geel en groen geruit petje; witte zeeml. dameshandschoen; hoofddoekje met vlaggen; port. inh. rijbewijs J. Zut- phen; opvouwbare plastic muts. Verloren: zonnebril met voorz^tbril en kinderbril; grijze gabardine herenregen jas; damesportem. met 8,br. dames- port. met inh.; rode kinderport. met 26,4 foto's; een steunzool r.; wit nylon hoedje; groen-grijs kort jongens jasje. Gevonden te De Koog: bruine zonne bril; rond gouden dameshorloge, merk „Ria"; 4-delig koperen fotostatief. Verloren te De Koog: blauw wollen kindervest; port. met ca. 10,(robben- vel); zilveren schakelarmband; padvin derszakmes. Het bureau is hiervoor geopend dage lijks van 4 tot 6 uur n.m. niet het laatste concert van mej. Bremer zijn, temeer waar zij nog studeert (leer linge van Cor Kee). Gebleken is boven dien dat dit gebouw zich voor een orgel concert uitstekend leent, terwijl ook de kwaliteit van dit orgel de naam van de orgelbouwers hoog houdt. Wij zullen de diverse nummers niet stuk voor stuk beschrijven, maar wel gaarne afzonderlijk noemen de Pastorale van Zipoli (1716-?), het werk dus van een componist wiens sterfdag ons niet bekend is, maar wèl staat vast, dat zijn werk Pastorale „onsterfelijk" mag heten. Prachtig ook was de Sonate in F van C. P. E. Bach (1714-1788). Voorts bracht mej. Bremer o.a. werken van M. Reger, A. de Klerk, Cabanilles, S. Reda en Schuurman. Onze felicitaties met deze zo zeer ge slaagde entree. BURGEMEESTERS VERGADERDEN OVER DE FINANCIËLE PROBLEMEN VAN DE WADDENEILANDEN Burgemeesters van de Waddeneilan den hebben gisteren te Den Burg op nieuw vergaderd over de financiële pro blemen van de eilanden voor zover deze een specifiek gevolg zijn van 't toerisme. Zij hebben besloten hun moeilijkheden voor te leggen aan een interdepartemen tale commissie voor het sociaal toerisme in de hoop, dat het Rijk zal helpen bij het behartigen van de voorzieningen, welke in dit verband ten behoeve van de recreatie van geheel Nederland en zelfs ten behoeve van West-Europa dienen te worden gedaan. NOG STEEDS GEHEEL BEZET Ondanks het veelal zeer ongunstige weer is Texel nog volledig met gasten bezet. Het in Duitse kranten gegeven ad vies om niet naar Holland te trekken wegens de daar voorkomende gevallen van kinderverlamming, was oorzaak, dat verschillende adspirant-gasten afschre ven, maar de vrij gekomen bedden of huisjes konden weer dadelijk via de VVV Texel werden bezet. Deze maand vertoeven intussen toch zeer vele Duit sers op Texel, zij maken stellig het grootste deel der gasten uit. Doorgaans plegen zij voor de gehele maand te be spreken, vnl. pension, gezinnen door gaans gemeubileerd. Het aantal kampeertenten is wegens het slechte weer belangrijk gedaald. Bij gunstig weer zou menigeen langer ge bleven zijn. TESO heeft het intussen nog steeds zeer druk met het vervoer van en naar Texel. De stroom terugtrek- kenden wordt nu weer wat groter. BUS MOEST UITWIJKEN Een door de chef-chauffeur C. J. C. Dros bestuurde TESO-bus moest donder dag op de Kogerweg vlak voor „Berk hoeve" uitwijken voor een auto van de vastewal, die bij de bocht juist twee wielrijders had gepasseerd. Hierdoor scheen een botsing met de bus onver mijdelijk, maar door een meesterlijke manoeuvre van de heer Dros bleef deze botsing uit. De bus raakte echter in de diepe greppel. Niet een van de vele pas sagiers werd echter gewond. De kraan- wagen van de heer C. P. Keijser, Ste nenplaats, wist de bus weer spoedig op de weg te krijgen. Er was nagenoeg geen materiële schade. NAAR HET GRAF VAN DE ENGELSE ZEEVERKENNERS Bij het grafmonument van de tien En gelse zeeverkenners, die in augustus 1950 met hun scheepje in het Kanaal vergingen hebben gisteren leden van een zeeverkennersgroep uit Leander (King ston), namens de ouders van de slacht offers bloemen geplaatst. De jongens wa- ien met een jacht naar ons eiland ge varen. S. V. Texel, handbal Zondag nemen onze dames deel aan het toernooi van Zwaluwen te Kolhorn. De eerste wedstrijd moet gespeeld wor den tegen JHC 3 en daarna tegen de winnaar of verliezer van de wedstrijd Zwaluwen-Voorwaarts. In de pauze is er een adspirantenwedstrijd en de ontmoe ting JHC 1-Tonegido 1. De dienstbus vertrekt om 10 uur van de Groeneplaats en de boot om 10.25 u. A Vraag: Hoe wordt de voorrangsregeling aan geduid bij een wegversmalling, bijvoor beeld een brug in de rijbaan? Antwoord: Ter weerszijden van de weg vernau wing worden borden geplaatst en wel: aan de ene zijde een vierkant bord, blauw van kleur met links een rode pijl naar beneden en rechts een witte pijl omhoog; betekenende: het verkeer van deze zijde heeft voorrang als er verkeer van de andere zijde de vernauwing nadert. aan de andere zijde een rond wit bord met rode rand waarop in het midden een zwarte naar beneden gerichte pijl links en een rode naar boven gerichte pijl rechts; betekenende: het verkeer dat van de an dere zijde de vernauwing nadert heeft voorrang; U moet dus wachten. Deze borden kunnen uiteraard slechts gebruikt worden bij wegvernauwingen van niet te grote lengte, daar de bestuur ders eikaars voertuig anders niet kun nen zien. ALG. OUDERDOMSVOORZIENING Belanghebbenden maken wij er op at tent, dat formulieren inzake de uitkering Algemene Ouderdoms Voorziening op 't postkantoor verkrijgbaar zijn. DE GYM BEGINT WEER Nu de schoolvakanties achter de rug zijn, zal de Gymvereniging Texel ook de lessen weer hervatten. Voor de oefenuren enz. leze men de adv. in dit blad. I AM NOT A LADY Op sommige auto's las je wel eens het bovenstaande met de verdere opmerking „Do not kiss me". Een Duits autootje werd tijdens het gala-cabaret-bal van dinsdagavond wèl aangeraakt, bijzonder onzacht zelfs en de politie heeft de ver oorzaker, een Texelse chauffeur, dan ook aan de tand moeten voelen, want van de Duitse auto waren zowel de bumper als het bermlicht vernield. LENING VAN 500.000,— De gemeente Texel heeft bij de Rot terdamse Bank een kasgeldlening geslo ten van 500.000, DE VERGETEN GROEP DER WEDUWEN VERGETEN OF OOK VERWAARLOOSD? Onlangs heeft de Sociaal Economische Raad een belangrijk advies gepubliceerd over de vergeten groepen, ook wel ge noemd de achtergebleven groepen. Daar mee wordt in het algemeen bedoeld de grote groep van ouden van dagen, die niet alleen niet geprofiteerd heeft van de loonronden, maar bovendien het na deel heeft ondervonden van de prijsstij gingen, die het gevolg waren van door berekening van de loonsverhogingen in de prijzen. Het is verheugend, dat de huidige po litiek van de regering er op gericht is de werknemers daadwerkelijk in de hogere welvaart te laten delen, zonder dat ver geten groepen daarvan de dupe worden. In het zojuist bedoelde advies van de S.E.R., dat voor een belangrijk deel be trekking heeft op personen ouder dan 65 jaar, wordt ook in het bijzonder de aandacht gevestigd op de positie van de weduwen en van de gescheiden vrouwen, die jonger zijn dan 65 jaar. Verreweg de meesten van deze vrouwen verkeren in benarde financiële omstandigheden. Van deze groep in onze samenleving, die uit ongeveer 165.600 personen bestaat, heeft bijna de helft een inkomen van minder dan 800,per jaar, ruim een kwart kan jaarlijks over 800,tot 1600, beschikken, terwijl een zevende gedeelte gemiddeld niet boven de 2000,uit komt. Als men in aanmerking neemt, dat van deze groep ruim 40 pet. ook nog een of meer kinderen heeft te onderhou den, dan is het duidelijk, dat hier van 'n noodtoestand kan worden gesproken. Het is dan ook toe te juichen, dat de S.E.R. over het uitermate belangrijke probleem van de weduwen op korte ter mijn een afzonderlijk advies zal uitbren gen aan de regering. Hoe dit zal luiden is uiteraard in dit stadium nog niet te zeggen. Wel is aan te nemen, dat als uit eindelijk resultaat de basis zal worden gelegd voor een algemene weduwenver- zorging. Iedere weduwe zal dan kunnen rekenen op een bepaald jaarlijks inko men. Deze regeling zal uiteraard niet af doende zijn, maar slechts een eerste stap tot leniging van de nood, zoals dat ook het geval is met het komende bodem pensioen. Aanvullende regelingen zullen, zoals ook bij herhaling door de regering is betoogd, te allen tijde onvermijdelijk en dringend nodig blijven om de verzor ging als geheel op een redelijk niveau te brengen. Het staat dus wel vast, dat de wedu wen in de naaste toekomst niet meer tot de vergeten groepen zullen behoren. Het is trouwens zeer de vraag of de aandui ding „vergeten" in dit verband terecht wordt gebruikt. In vele gevallen zou eer der gesproken moeten worden van „ver waarloosden", in die zin dat verzuimd is tijdig een regeling te treffen voor de ver zorging van de nabestaanden, ter aan vulling van hetgeen van overheidswege gedaan wordt. y Daarom is het van zo groot belang, dat ook van regeringswege steeds weer wordt gewezen op de onvolledigheid van elke wettelijke regeling op dit terrein en op de plicht, die ieder heeft om in de vorm van particuliere voorzieningen de financiële positie van de nabestaanden te regelen. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Solo-zang van mevr. Neitzel uit Essen De Cocksdorp 10 u. Ds. Ferguson vlootpredikant te Doorn Den Hoorn 10 uur Ds. Van Rhijn Extra collecte Restauratiefonds De Koog 8 uur Ds. Waardenburg 9,30 uur Ds. Waardenburg 9,30 uur i(jeugdhuis) Kinderdienst voor kinderen van 5 tot 12 jaar. 20 uur Ds. Brill, jeugddienst. De Waal 11 uur Ds. Waardenburg Jeugddienst Oosterend 11 uur Ds. Van der Ende van Grevenbicht Extra collecte voor de kerkvoogdij Oudeschild 9,30 uur Ds. Van der Ende van Grevenbicht GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 19,30 uur Ds. D. A. Vogel Oosterend 10 en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (onderh. art. 31, K.O.) 15.00 en 19.30 uur Ds. G. Lievaart in de Doopsgezinde kerk te De Koog GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 19,30 uur Ds. Van der Zwaag Oosterend 10 uur Ds. Van der Zwaag Den Hoorn 11,15 uur mevr. E. Hartdoff-Dijkstra De Koog 10 uur Ds. S. M. A. Daalder HEDEN GEEN SPREEKUUR Burgemeester De Koning houdt zater dag (heden) geen spreekuur. S.V. Texel Hoewel de zomer ons in de steek heeft gelaten en we vergeefs op zonnige zo merse dagen hebben gewacht, draait de tijd en zitten we al weer vlak voor de competitiewedstrijden. Over een paar weken draaien we al weer en dan moeten we in staat zijn het competitie-tempo te spelen. Deze week is de training begonnen en laten we nu meteen maar afspreken, dat we de korte tijd die we met de langer wordende avonden nog kunnen benutten, ook moeten gebruiken. Mogen we aan nemen dat de balhonger weer knaagt, ja? Dan is het goed. Tot woensdagavond en alle senioren en oudste adspiranten present. De afd. Handbal gaat zondag deelne men aan een bekertoernooi te Kolhorn. Succes dames! De indelingen van Texel 1 en 2 zijn bekend, we geven ze U in het volgende nr. van de Texelse Courant. ZEVEN TIPS VOOR DE SOLLICITANT Eenvoud - -kenmerk van het ware (III) Ge heht antwoord op Uw sollicitatie ontvangen en zijt uitgenodigd voor een persoonlijk bezoek. En ge hebt (niet ten onrechtehet gevoel, dat dit de vuur proef is. Dat gevoel zal nog worden versterkt, wanneer ge straks in een wachtkamer wellicht tot de conclusie komt, dat ge de enige niet zijt. Voor zon bezoek moet ge geestelijk in evenwicht zijn en het is zaak er voor te zorgen, dat ge dus ook lichamelijk in conditie zijt. Dat is niet altijd moge lijk: wanneer ge juist op de dag van Uw sollicitatie bezocht wordt door een flinke verkoudheid of een andere licha melijke aandoening (misschien door de zenuwen!) kan dit een flinke handicap zijn. Dan komt het op Uw geestkracht aan, en zult ge U daar overheen moe ten zetten. Kleinigheden tellen- We zul- E VBJ a fi uilbf o 81 op -ens fina T tor ubb TEXELAABTJES Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys, Ju- lianapark 15. Den Helder, tel 2468, zal op maandag 13, 20 en 27 aug. wegens vakantie geen zitting houden in hotel Texel. Kantoor Den Helder normaal geopend Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Te k. gevr. jonge hanen of afgekeurde jonge hennen" A. N. Plaatsman Poelier, Ko gerweg 36 n.b. Texla, tel. 139 Te k ganzen, eenden, kriel kippen en jonge konijnen. H. Th. Koorn, de Dennen Verloren een 20 ltr petroleum- maat in de polder Eierland. Gaarne inl. bij J. Koning, Haven 27 Aangeboden br. lage jongensschoenen m. 39 z.g.a n. f 12,50. Dros, Den Hoorn 79 Kinderfiets te k. gevr. en goed tehuis gezocht voor jonge hond. Witte. Zd. Haffel B 85 Aangeb. kin derwagen z.g.a.n. Adres bur. van dit blad Te k. gevr. een dommekracht. Tel. 317 De Koog len ervoor moeten zorgen dat die nigheden ons niet hinderen. Ooi de kleinigheden in ons uiterlijk. Men voelt zich eerst op zijn i wanneer men weet dat men mag worden"- Men klede zich dui goedzittend pak, netjes in de waarin men zich prettig voelt- overhemd met een te nauwe geen te nieuwe, knellende scho Vooral in zo'n situatie, waarin de wen het ons lastig kunnen maks ieder kleinigheidje irriterend en i J"1* ons van ons zelfvertrouwen. De die op het laatste moment tot de clusie komt, dat een gaatje in z boven z'n schoen uitpiept, dat scheve hakken loopt, dat z'n ovei en boord niet smetteloos zijn, dat vlek zit op z'n mouw, heeft voortdi het gevoel dat iedereen dat ziet. i' het zoveel mogelijk trachten te v« e gen en krijgt daardoor een ongem j|ten lijke, stijve houding, die juist ied opvalt en zeker geen gunstige zal maken op de werkgever. Wanneer men dus de volgende persoonlijk moet gaan solliciteren men niet de avond tevoren tot nacht fuiven of werken- Men gad tijd naar bed en slaapt behoorlil Men legt de kleren netjes klaarM troleert zorgvuldig of alles in or<| laat niets aan het toeval over, z'n humeur niet door een koortsaS jacht op manchet- of boordeknoi hele sokken of een schone boord Men kieze z'n boot of bus niet men op het nippertje aankomt de weg in angst zit, dat een verfrJ het tijdschema in de war zal Men zorge tijdig in de gemeente waar men solliciteren moet- Ga i tueel rustig een kopje koffie drink een restaurant, en (als het goed is) kalm wandelend naar het waar men solliciteren moet- Zit mei andere sollicitanten in de wachth dan voere men geen luide gespre en vertelle niet te veel. Men weet wie er meeluistert. Bij het sollici Jj= geldt: ieder voor zichzelf. ZAKENMAN p (Uitknippen en bewaren) Voor de zeer vele blij ken van belangstelling en deelneming betoond tijdens de ziekte en overlijden van onze lieve moeder, behuwd- grootmoeder en zuster Dieuwertje Boon wed. van Jae Brans betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam P D Drijver. Den Hoorn, Texel augustus 1956 Hiermede betuigen wij mede namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank voor uw blijken van belangstelling bij ons hu welijk ondervonden. K. Stapel A. W. Stapel-de Vries Nunspeet, 18 aug. 1956 chirurg Den Held afwezig tot 4 afdoende elekt verwij Zr. Vandebriel Weststr. 105, Den H Tel. 3C81 Aanwezig 27 aug. 10 sept, van 10—4 u t men leid co liej Meisje 19 jr. b.z.a, hulp i. d. huisho per 1 okt- of 1 m Brieven onder no 95(1 Smit's Reclame advil servicebweau n v., Lfl plein 1-3, Amsterdam Met grote vreugde en blijdschapgeven wij kennis van de geboorte van onze zoon Thijme Gerrit T Grootjen-Dekker H. Grootjen Oudeschild 117 Texel, 17 aug. 1956 Tot onze grote droef heid overleed plotse ling, nog voorzien van het H. Oliesel, onze lieve Moeder en Grootmoeder Christina Margaretha Kager weduwe van Hermanus Johannes Neijens in de ouderdom van 68 jaar. Den Burg, Texel, 16 augustus 1956. Haar bedroefde kinderen en kleinkinderen: Egmond a.d. Hoef: P. C. Neijens E. Neijens-Neuvel en kinderen Den Burg: H. J. Neijens M. L. Neijens- Dernison en kinderen De begrafenis heeft plaats heden, 18 augustus op het R.K. Kerkhof te Den Burg, na de gezongen uit vaart om 10.30 uur in de parochie-kerk van de H. Joannes de Do per. Condolatie-adres: Emmalaan 11, Den Burg. Restanten zomer schoenen, sandalen kinderschol meisjesschoenen, jongensschoenen voor halve Prima spul. Halve prijs Model 195f Zegt het voort alleen op de markt PIET *TROEGOP St.Pancras Tel K 22« rima 'f oordelig maandags op de r vulpennen, feilloos en betrouwbaar™ Een meesterstuk van prscislswerlt Voor Texel ut A.s. maandag op de markt. Damestruitjes Interlock herenhemden met korte mouw halve prijs Graslinnen lakens prima Flanellen lakens iets vuil Extra groot en een beste kwal. flanellen lakens Wollen herenhemden spotprijs en lange onderbroeken Prachtige mooie pyama's vanaf Let goed op, wij hebben geie en oranje prijskai a SJ. NOTA Ti ID Si fietsen Fa.J.H.SIa Zon Rijwielha Oudeschild fantastische fietsen fcTv

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2