Lees, reken, koop en lach: Vroegtijdige inzending van advertenties Geslaagde tocht Oudeschilds ouden van dagen He Altijd dubbel voordeel bij DE SPARi 10% korting - 100% kwaliteit 12 zegels 9 zegels 9 zegels 10 zege's 20 zegels 18 zegels 6 zegels Bovendien deze week (4-11 okt.) Grote Ontbijtkoek, Spar, van 66 voor 59 ct Flinke Ontbijtkoek,Spar, van so voor 44 ct FrOU FrOU, Spar, p a 200 gr van 52 voor 45 ct üreptoffees, Spar, 200 gr van 56 voor 49 ct ChOC. pasta, Spar, per pot van 105 voor 98 ct Coc. taarïr ix, sP.r, 450 9r. van 100 voor 89 ct SchuiirpOedeSpar,p. bus van 35 voor 30 ct Bij 1 pak a 500 gram Siam RIJST, Spar, l- met 10% korting 250 gr. fijne TUTTI FRUTTI 2 voor slechts 69 ct met toch 10% korting in Sparzegels 10% korting 100% kwaliteit En not 10% korting V 2 Bij vooruitbetaling tot 3 regels f0,60; elke regel méér 10,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. ln Boekh.) en onder nr. f 0,20 meer. Radio herstellen? VONK opbellen! Telefoon 78 en 273 U kunt voordelig terecht op zaterdag in onze groentenhal in de Kantoorstraat geopend van 9 tot 17 uur. De markt- groentenboer Gevr. gebruikte gegoten kan toorkachel met prijsopgave. Bremer Den Hoorn 74 Te k. gevr. 700 kg gele crocus. Zift 7,8,9,10,11. Wiftekruis- laan 13 Wie heeft een d.- blauwe jopper gevonden? Gaarne terug bij S. Nota De Cocksdorp 5 Weggelopen geel poesje. Gaarne terug. Oost 116 Tel 329 Wie ver mist een schaap? Inl. bij C. J. Veegér Den Hoorn Te k. 1 best graskalf. Jac. Zijm Zd. Eierland El 13 Ver loren in Eierland een brood zaag. M.J. Bremer „de Gou den aar" Weggelopen 3- kleurig poesje. Gaarne terug bij Joh. Bruin, Kogerweg 16, Tel. 132 Te k. aangeboden prima damesleren jas. bevra gen Molenstr. 43 Den Burg. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Antje Jeannette J Schotanus-de Blaauw J. Schotanus Nieuwstraat 22, Den Burg Texel, 1 oktober 1956 Enige kennisgeving voor Texel Met dank aan God en grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Rienkje (Ria) M Visser-Oosterhof G. Visser Weverstraat 6!, den Burg Texel, 28 sept. 1956 H.H. Adverteerders Advertenties voor de courant van Zaterdag die nen uiterlijk DONDERDAGMIDDAG VIER UUR in ons bezit te zijn. Directie Texelse Courant Door misverstand) heden geplaatst Met grote blijdschj ven wij kennis <n geboorte van ons dot tje en zusje Mieke Cathari H Flens G. Flens-van Lis Joy Eierland E 61 21 september 1956 ln grote dank Here God geven vvi blijdschap kennis geboorte van onze v, Erik Harmen Fr A. W. F. Waardenbi Herv. pri G. Waardenburg-1] De Koog, Texel, 30 september 1956 Hervormde pastorie DOOPSGEZINDE GEMEENTE DE WAAL EN OOSTEREND EN OMGEVING Vrijdag 5 oktober 's avonds 7.30 uur (voorl.) Jongensclub 12 jaar en ouder in de Waalder consistorie. (Zie adv. zat.) NUTSSPAARBANK IN SEPTEMBER Inleggers 35.197,69; terugbetaald 32.679,56; Meer in dan terug 2.518,13; Kapitaal inleggers 958.066,27. Aantal posten van inleg 85; aantal posten van terugbetaling 88. Aantal nieuwe boekjes 10; afbetaald naar elders 1; totaal aantal boekjes in omloop 605. DOKTER VAN DRIEL OVERLEDEN Dokter P. J. van Driel, die ruim der tig jaar te Den Helder werkzaam is ge weest, aanvankelijk als chirurg aan het Marinehospitaal, dat ook open stond voor burger-patiënten, later aan „Park zicht", is zondag op 69-jarige leeftijd te Den Haag overleden. RIOLERING MOLENSTRAAT Momenteel is de Molenstraat voor alle verkeer gesloten wegens aanleg van een nieuwe riolering. Dit werk vormt een onderdeel van de algehele riolering voor Den Burg, die stap voor stap wordt uit gevoerd (wegens de enorm hoge kosten). Dat thans de Molenstraat aan de beurt is houdt verband met de bouw van het r.-k. rusthuis. BOU W VERGUNNINGEN De heer P. Eelman, De Koog, plaat sing van drie kamphuisjes op kampeer terrein Everstekoog; de heer J. Zijm, Molenstraat, Den Burg, verandering voorgevel winkelpand. BROMFIETSEN IN BOTSING Oudeschild. Zondagnacht kwamen op de gevaarlijke hoek bij Slaman twee bromfietsen met elkaar in botsing door een verkeerde manoeuvre van de brom fietser R. De bromfietser B. liep lichte verwondingen op en beide bromfietsen werden licht beschadigd. VOOR DE OUDESCHILDER HERVORMDE KERK Wij hebben vorige week al aangekon digd, dat te Oudeschild bij de protes tantse ingezetenen een huis-aan-huis- collecte zou worden gehouden ten bate van het restauratieplan voor de Her vormde kerk. Naar men ons mededeelt is het totale bedrag (met inbegrip dus van de toegezegde sommen) gestegen tot 4.362,50. De „rondgang" is intussen nog niet voltooid. Bovendien wordt ge werkt aan de op handen zijnde bazar, die op donderdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober te Oudeschild zal worden gehouden. „Leef mee met het in bouwvallige staat verkerende en ons aller steun be hoevende kerkje aan de zee". LOSLOPEN VAN HONDEN Burgemeester en Wethouders van Texel herinneren aan de bepaling van artikel 98 der Algemene Politieverorde ning voor de gemeente Texel, die ver biedt, dat men honden elders, dan op gebouwen of op erven los laat lopen zonder behoorlijk toezicht. Krachtens artikel 103 der genoemde verordening is de politie bevoegd de in strijd met voormeld verbod loslopende honden terstond af te maken. Texel, 1 oktober 1956. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer MOND- EN KLAUWZEER De burgemeester van Texel brengt in herinnering, dat, volgens artikel 17 der veewet, indien vee verschijnselen van 'n besmettelijke ziekte vertoont, de eige naar, houder of hoeder hiervan ter stond kennis moet geven aan de burge meester der gemeente, waar het vee zich bevindt. Bij Koninklijk besluit van 23 februari 1922 (staatsblad no. 80) is bepaald, dat de burgemeester, ter voorkoming van verspreiding van smetstof, indien hij verneemt, dat in zijn gemeente vee ver schijnselen van een besmettelijke vee ziekte vertoont, bij mond- en klauwzeer de volgende voorlopige maatregelen neemt: le. het de eigenaar, houder of hoeder ge lasten, het verdachte vee af te zonderen, totdat daaromtrent door de burgemees ter een nadere beslissing is genomen; 2e. het door het plaatsen van kenteke nen van besmetting verdacht verklaren van het gebouw of terrein, waar het verdachte vee zich bevrndl of bevonden heeft. Het is verboden ziek of verdacht vee te vervoeren, behoudens ontheffing door de burgemeester. Texel, 1 oktober 1956. De burgemeester voornoemd, C. DE KONING. AAN ALLE MENSEN ook de schapen in de weide Namens alle dieren van Texel kom ik u bedanken voor alle goede zorgen, die u ook in het afgelopen jaar aan ons besteed hebt. Morgen is het WERELD-DIERENDAG 1956 en wij dieren worden dan door U extra verwend. Onze mensen-moeder stopt ons een extra kluif toe, de poezen krijgen lek ker kattebrood en alle grote dieren in de stal krijgen iets extra's. Ook de scha pen in de weide en de kippen in de tuin worden onthaald. De vogels kunnen altijd het meest hun dank tonen door morgen hun schoonste liederen te zingen. Dat zult U morgen ochtend bij 't opstaan meteen wel horen. Maar de taal van ons dieren is soms voor de mensen moeilijker te verstaan. Toch praten wij allemaal, elk op onze eigen manier. Wij hebben onze taal het sprekendst met onze ogen, let U daar nog maar eens extra op. Morgen op Dierendag zult U zien hoe onze ogen stralen van blijheid, omdat U ons met zoveel geduld en liefde tege moetkomt. Wij dieren beloven U, dat we ook nu weer zullen proberen - geleid door Uw menselijke wijsheid en barm hartigheid - uw vriendschap en ver trouwen waard te zijn. v. S.-B. DAMCLUB TEXEL Op de vrijdag gehouden vergadering is besloten, dat de afd. A. en B. met 12- tallen zullen spelen. Hopenlijk zal ook de C.-afdeling dit aantal nog bereiken. Voor deze afdeling hoeft U geen sterke dam mer te zijn. Geneert U dus niet en meldt U als lid. Ook de jeugd kan dit weer doen. We zullen trachten weer met frisse moed te beginnen Jongens, dam mee! Vrijdags van 5.30-7 uur. RONDE VAN DE WAAL Zo heeft ons vriendelijke dorpje De Waal dan zijn jaarlijks evenement, de Ronde van De Waal, weer gevierd. De belangstelling voor deze wedstrijd was groot, zowel van de zijde der deelnemers als van de zijde der toeschouwers. Ja, wij kregen de indruk, dat een ieder, die dit gebeuren maar even kon meemaken van de partij was. En die vele belang stellenden zijn getuige geweest van een sportieve en spannende strijd. De zon stond aan een lieflijk-blauwe hemel, maar toch waren de weersom standigheden nu niet bepaald ideaal voor de renners, want het Waalder weerstation meldde windkracht 7. Begonnen werd met een wedstrijd over 4 km. voor de jeugd tot 14. Er ver schenen 19 deelnemers aan de start. Adrie de Boer, Den Burg, werd win naar, gevolgd door Jac. Betsema Gzn., Oost, no. 3 werd B. Keijser Czn., Den Burg. Bovendien kregen de tien eerst aan komenden een reep chocolade. Hierna kwamen de jongens van 14 tot 16 jaar aan de beurt. Zij moesten acht km (twee ronden) afleggen. Hans Kie- wiet, Den Burg, bereikte van de tien deelnemers het eerste de finish, 2de C. Boersen, Zevenhuizen, 3e Peter Bruin, Den Burg. Hierna het grootste evenement, de 15 ronden of 60 km. Er gingen 10 berijders van racefietsen van start. F. van Taten- hoven, Oosterend, werd hier de triom fator. Hij verwierf de wisselbeker, een medaille en twee premies, 2e Jan Zuide- wind, Den Burg, een medaille en 4 premies, 3e L. Garritsen, Eierland, een medaille en 3 premies. Theo Reij, Den Burg, werd met 2 premies beloond. W. de Boer, de veteraan, moest we gens een defect aan zijn zadel in een der laatste ronden de strijd staken. Toerfietsen, 5 deelnemers. 1. H. van Sijp, Eierland, die de wisselbeker voor de tweede keer won en eveneens een beker verwierf, welke door „de Smul- pot" beschikbaar was gesteld. 2. A. Dij ker, Den Hoorn, 3. W. van der Berg, Oosterend. Van Sijp sleepte niet minder dan 7 premies in de wacht, Dijker ver overde er 2. J. Smit viel een premie ten deel als de onfortuinlijkste rijder: Jan reed namelijk pardoes in een sloot. Dit was een troostprijs van „de Smulpot". FILMS VOOR DEN BURG'S BEJAARDENSOCIETEIT De heer J. C. Bruin zal maandagavond een aantal films draaien voor de leden van de Bejaardensociëteit. Stellig zal niemand bij gezondheid ontbreken, want het repertoire is weer de moeite waard. BIBLIOTHEEK DE COCKSDORP De bibliotheek van de Herv. Gemeente te De Cocksdorp en het daaraan ver bonden depót van de Centrale vereni ging van Reizende bibliotheken zal weer worden geopend en begint vrijdag a.s., n.m. van 7.30 tot 8 uur. Voortaan wor den de boeken elke vrijdagavond gedu rende dit tijdstip uitgeleend en wel in het Herv. wijkgebouw. De tocht voor Ouden van Dagen is weer buitengewoon goed verlopen, dank zij het mooie weer en de prima regeling door de feestcommissie. Zondagmiddag om half twee vertrok het gezelschap met 3 autobussen en een aantal luxe auto's van Oudeschild via de Hallerweg naar Waalderweg en over Oosterend, Oost door het Noorden en Eierland naar de Sluftervallei. Het bun galowdorp werd bekeken en in de kan tine een consumptie gebruikt. Vervol gens ging de tocht naar de vuurtoren, waar velen van de gelegenheid gebruik maakten om daar het werk ter bescher ming van de duinen te bekijken, waarna op De Cocksdorp afgestevend werd, waar een kop koffie in „De Hoop" ten zeerste werd gewaardeerd. Via De Koog. Dennen en Hemmer ging de tocht naar Den Burg, waar in „De Lindeboom-Texel" de broodmaaltijd werd gebruikt, die allen zich goed lieten smaken. Pastoor Nijsten, die altijd trouw met de tochten is meegeweest, hield een kor te toespraak, die tevens een afscheid was, daar hij zeer binnenkort Oude schild gaat verlaten. De heer Jur Beumkes dankte de feest commissie namens de ouden van dagen voor de prettige en genoeglijke wijze, waarop de tocht weer was verzorgd. Mevr. Craanen-Hemelrijk luisterde de broodmaaltijd op met de accordeon, waarbij ze haar Texel-liedjes zong, die als altijd zeer in de smaak vielen. Als blijk van waardering werd haar namens de deelnemers een cadeautje aangebo den. Een toevallige gast, die een oud leerling van de vroegere zeevaartschool bleek te zijn, was zo enthousiast over zang en muziek, dat hij mevr. C-raanen eveneens spontaan een cadeautje aan bood. Nadat de broodmaaltijd was genuttigd ging het gezelschap in prima stemming naar het „Eigen Gebouw", waar men met muziek werd ingehaald. „Klein Toneel" speelde „Een huis vol herrie" en prak tisch alle deelnemers wilden ook dit evenement niet missen. Ze hebben kos telijk genoten van dit blijspel en de lachsalvo's waren dan ook niet van de lucht. De heer J. S. Dros, voorzitter van „Klein Toneel" kon dan ook zonder voorbehoud constateren, dat de avond geslaagd was, evenals de gehele tocht. Het gaat ieder jaar voortreffelijk zei hij en het bewijst, dat samenwerking op ons kleine dorp heel goed mogelijk is. Dank zij de betalende bezoekers, die er zonder morren genoegen mee genomen hadden, dat de oudjes op de beste plaats kwamen te zitten, kan „Klein Toneel" deze avond gratis voor het organisatie comité verzorgen. Een en ander werd met een luid applaus ontvangen. De heer Dros maakte nog van de gelegen heid gebruik om de grimeur, de heer Groothuis te huldigen, die in een wed strijd voor toneelkappen in Amsterdam, een eerste prijs met lof van de jury had behaald. De heer Groothuis heeft „Klein Toneel" altijd voortreffelijk geholpen en wij menen, dat het goed is, dit ter gele heid van zijn succes eens naar voren te brengen. De heer J. Boom dankte namens de feestcommissie „Klein Toneel" en allen, die de tocht mogelijk hadden gemaakt. Men heeft met gulle hand gegeven, al leen is door sommigen bezwaar gemaakt tegen de leeftijd van 60 jaar, die men te laag vond. De feestcommissie is echter van mening, dat men van de tocht moet kunnen genieten en niet ieder wordt in goede gezondheid 70 jaar en ouder. Wij vragen daarom aan U, kunnen we de leeftijd van 60 jaar aanhouden? Het applaus bewees wel dat men dit ten volle van de feestcommissie overliet. En hiermede was het feest voor de ouderen afgelopen. De jongeren besloten de avond nog met een zeer gezellig zal. VEILIG VERKEER Vraag: Wat is bestuurders van motorrijtuigen en wagens, ruiters en geleiders van rij-, trekdieren en vee verboden ten opzichte van een rijwielpad? Antwoord: Bestuurders van motorrijtuigen en wagens, ruiters en geleiders van rij-, trekdieren en vee is het verboden een rijwielpad te volgen. (Dit houdt dus in, dat het verbod slechts van toepassing is bij het berijden in de lengterichting van het betreffende pad. Bij een uitrit een dergelijk pad oversteken is dus niet ver boden). Op deze regel bestaat een uitzondering voor voertuigen, welke kennelijk en uit sluitend zijn ingericht voor een invalide, voor zover deze niet als motorvoertuig zijn ingericht (ook van toepassing bij een gemonteerde hulpmotor, daar het dan volledig een motorrijtuig wordt). S.V. Texel Uitslagen van zondag: 4e kl. A.: Texel 1-DTS 2—1; VZV- Watervogels 20; BKC-Schagen 30; JVC-Grashoppers 01; WGW-Succes 03. Afd. N.H.: Schagen 3-Texel 2 52. Adsp.: Texel a-Helder a 50; Texel b- Tex. Boys a 61; HRC g-Texel c 03. Handbal: Texel 2-DES 4—2. Texel 1 heeft van DTS gewonnen dank zij haar onwrikbare verdediging. Het is voor hen uiterst moeilijk geweest om die snelle, goed spelende D.-aanval te weerstaan en naast het prima verde digen van Bertus in het doel, hebben we ook wel enige malen geboft. Bij Texel vielen er te veel open kanten door het niet voldoende opstellen en afdekken. Vooral de reactie-snelheid was bij D. veel groter, terwijl door hen veel meer het direkt afgeven werd toegepast. Voor al moet er meer snelheid, doorzetten en overrompelend worden opgetreden, en trachten eerder bij de bal te zijn. Het ineens schieten zal meer succes hebben, dan het elkaar toeschuiven van de bal. Reeds na 12 min. neemt D. de leiding met een overrompelende aanval van rechts, waaruit de midvoor hard en laag inschiet. Het spel golft over en weer met D. iets sterker. Bertus redt fraai als uit een duel tussen Gerrit en een D'er van dichtbij een lastig schot wordt gelost. Cees krijgt een kans na 'n pass van Ruud, maar de keeper redt op het nippertje. D. weet nog al door te breken, omdat de dekking nogal eens fout is. Texel krijgt 2 goede kansen maar deze worden nog op het nippertje afge slagen en Cees schiet juist langs het doel. Doordat Max onvoldoende mee terug komt, krijgt D. meer vrijheid, maar tot doelpunten komen ze niet. Ruud lost een harde kogel precies tegen de paal en dan mist D. een niet te missen kans. Ruud en Cees gaan samen ten aanval, maar weer juist naast. Ook nu missen zowel T. als D. enige mooie kansen en we zien D. steeds ster ker worden. D. is overal en onze aan vallers komen er minder aan te pas en helpen meer en meer verdedigen. Enkele uitvallen blijven echter gevaarlijk. Uit een zo'n aanval brengt Martin de bal voor het doel. Cees B. draait zich om en schiet via een tegenstander in: 11. Bertus krijgt druk werk. Tal van cor ners worden afgeslagen en een draaibal met grote bekwaamheid verwerkt. Dan breekt Cees door, zet voor maar Ruud is er niet. Cees zorgt na 20 min. met een goed doelpunt voor de leiding. Nu volgt een waar D.offensief en bepaalt Texel zich tot verdedigen, wat hen met veel moeite gelukt. Scheidsrechter Sannes leidde correct. Texel 2 had weer keeperpech. Lastige ballen hield hij gemakkelijk, daarente gen liet hij vallen en dan maakt de te genpartij daar dankbaar gebruik van. Het wordt nu toch wel tijd dat een beter geheel gevonden wordt. Texel a won ook nu weer. Het werd 50. Helder was over het algemeen kleiner maar speelde prima. Vooral de keeper deed mooi werk.. Alfred, die in viel voor Joop, speelde keurig. Dat be looft wat jongens! Texel b won met flinke cijfers van Tex. Boys. Texel c won ook nu weer. 30 werd het. Best gedaan, jongens! Handbal. Texel 1-Vrone 1 werd afge last. Jammer nu met dat mooie weer. Texel 2-DES heeft de comp. goed in gezet door met 42 te winnen. Ja, dat was keurig spel door in die voorhoede, zo maar door gaan. De training voor adsp. en welpen is voor deze week als volgt geregeld: adsp. woensdagavond van half zeven tot -half echt; welpen woensdagmiddag van vier tot vijf uur. De voetbal-toto draait weer enige we ken. Aan prijzen wordt er zo ongeveer 4000,per week uitgekeerd en het is DE WAAL KON ZWARE BUIEN VERWERKEN Ter hoogte van smederij Keijzer, Waal, zitten ze altijd met de handi het haar als er een zware regenbui breekt, want de riolering is beslist afdoende en een verstopt putje-zo meer wil er bij ons niet in. Toen dagavond weer eens een enorme veelheid water op De Waal neerk had de straat bij de smederij veel van een Suez-kanaal, zij het, dat hiér eendrachtig de handen ineen om de beste oplossing te bereiken: en vrouw, boer en buur hielpen me< de schade zoveel mogelijk te helpen perken, want de inventaris van sme en winkel moesten in veiligheid wo gebracht. Intussen werd de geme* dienst gewaarschuwd. Het was goed, dat de waterval niet nóg aanhield. „Wij hebben dit al zo vaak maakt", aldus vertelde de familie zer, met wie wij gaarne de hoop uit ken, dat de zo hoognodige verbei spoedig wordt aangebracht. Hie U kei Niei te Hi overl de 1 Groo vadei Ari w T( i d< bijna T. P. P. Oost< Kerk 30 s( De plaat dag n.m. end, H< een heid zijn cran venc Man Gro' vade bijn N Den 30 Mol De en pla< 2 ol BROMMERS MET BUDDYSEAT! Van de zijde der politie verzoekt ons opname van het volgende dat voor vele Texelse bromfietsers belang moet zijn: De controle maximumsnelheid van 40 km per voor bromfietsen zal zeer streng hand worden genomen. Van kracht worden is een wetswijziging, waarl bepaald, dat in den vervolge brom sen, voorzien van buddyseats, als mo onze voertuig worden beschouwd. Wie aai strenge voorschriften t.a.v. de ra voertuigen wil ontkomen wordt dus geraden zijn bromfiets te voorzien een „normaal" rijwielzadel. A. lanki njdst ilijke »j 1 vond Te Hi blijk ling derv De 1 BESMETTELIJKE VEEZIEKTEN Naar wij vernemen is in de afgeli maand op ons eiland op zes bedn rotkreupel geconstateerd. De veehoi* ^1 dienen bij constatering daarvan aangifte te doen. Wegens verzuim deze is op Texel in enige gevallen ces-verbaal opgemaakt. ti lobei ,de 1 Qaln nap DIENSTREGELING T.E.S.O. ,Een met ia n beke 12.55 1 («cti ar 11.40 1 buur aan Geldig tot en met 24 november 19i|Vaa Werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 18.10 Van Den Helder: 6.30 9.25 16.45 19.35 Op zon- en alg. erk. chr. feestdagajbez Van Texel: 7.45 11.30 16.00 II dins Van Den Helder: 10.30 12.45 17.20 l|ï0o c SCHOOLMELK, GOED VOOR ELK Beta VER BENEDEN DE PRIJS Sen De kranten hebben dezer dagen meld, dat de melk in het westen lands duurder gaat worden. Hier niet, maar toch is dit een goede leiding om met des te meer nadruk wijzen op de gelegenheid om Uw schfl gaande kinderen toch voldoende, vo zame melk te laten consumeren: plaatselijke schoolmelkcomité Tfl streeft er namelijk naar om alle lieren per dag een kwart liter melk doen verstrekken en wel tijdens schooltijd. Het comité ondervindt d» bij alle mogelijke medewerking van zijde van het onderwijzend perso» het centraal schoolmelkcomité en gemeente Texel, welke laatste twee stanties ook de grootst mogelijke fin ciële medewerking hebben toegezegd De kosten liggen beneden iedere currentie-mogelijkheid: 30 ct. per Per volle schooldag zullen de kinde literflesje gepasteuriseerde melk gen. Het is uiteraard niet uitgeslof dat er gezinnen zijn, die zelfs deze li prijs een bezwaar is, maar in dit geJ is reeds een alleszins bevredigende re getroffen, zodat straks alle kindei schoolmelk zullen kunnen drinken. I comité stelt een hogere bijdrage dan ct.. natuurlijk ten zeerste op prijs. Wij hopen, dat de ouders in het lang van de gezondheid van hun kifl ren van deze gunstige gelegenheid, tegen een matige prijs geregeld melk laten drinken, gebruik zullen maken, bewijzen er hun kinderen een weid» mee, vooral nu, na een zomer met weinig zonneschijn. dus wel de moeite ook eens een kans te wagen. De formulieren zijn in W De Graaf verkrijgbaar en moeten 1" vrijdagavond voor 10 uur worden tol leverd. Natuurlijk is het niet noodzak lijk met inleveren tot de laatste wachten. A.s. .zondag: RKAFC-Texel 1; Texel Succes 3. Adsp. Texel a-BKC ai Koog a-Texel b; Texel c-HCSC b, z*1 dagmiddag 4 uur.

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 2