leuk avondje? maak er flits foto's van! rustige avond? pak een boek! Iangeveld en de rooy - parkstraat - den burg Gratis Sunil, Mevrouw! HORLOGES Firma Gekr. Mant je Koop ZEKERHEID VOOR TELEVISIE EN RADIO Techn. bur. Jan Agter tel. 46 Koop geen risico op texel is voor het een èn het ander een goed adres: 1 I I I I I I En U krijgt het zonder moeite* als altijd de beste collectie Vrijwel uitsluitend uitstekende Zwitserse fabrikaten Zij hebben een reputatie hoog te houden, evenals wij dat hebben. Doet nu uw keus uit onze volledige collectie Tlrrmos Ruwe handen Doe 5 bodems van Sunil-pakken in Uw waarde-envelopDie heeft U thuis ontvangen. Voor die 5 bodems geeft Uw winkelier U een pak Sunil van 42 cent gratis! U hoeft niets op te sturen. Let U erop, dat bodems van reuzen- pakken voor twee tellen? Dit maakt het nog gemakkelijker Heeft V 1)iv Sunil-waardebon al inge leverdSnel doen! Voor één kwartje krijgt U nn een pak Sunil. Of een reuzen- pak voor 64 cent. En de bodem van dit voordelige pak telt mee voor Uw gratis pak. U heeft er dan nog maar een paar nodig! ZENITH sedert 1865 ROAMER sedert 1888 OLMA sedert 1906 DU BOIS sedert 1785 fabrikanten, die in een lange reeks van jaren hebben bewezen een goed horloge te kunnen maken. HOGERSTRAAT, DEN BURG DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 2 en 9 november: Jeugd: v.d. Wulp-J. Moerbeek 02 Schoorl-I. Moerbeek 20 Verstege-J. Vonk 02 V. Laan-J. v.d. Bout 02 Verheije-M. Stam 20 Bruin-T. Verheije 02 v.d. Wulp-H. Verstege 11 J. A. v.d. Slikke-P. Bruin 02 Verheije-J. v.d. Bout 02 J. Moerbeek-K. Schoorl 20 Moerbeek-W. Laan 11 M. Stam-J Vonk 02 A.: Meedendorp-S. Bakker 20 j-, Dijker-J. Vinke 20 S. v. Heerwaarden-W. A. v. Zeijlen 20 C. v. Heerwaarden-N. de Graaf 20 Joh. D. Bakker-Jac. v. Heerwaarden 11 J .Hooijberg-W. A. v. Zeijlen 02 Heerwaarden-Joh. D. Bakker 11 S. Ros-C. Meedendorp 20 Jac. v. Heerwaarden-S. Bakker 20 Nic. de Graaf-J. Vinke 02 B.: Dros-A. v.d. Slikke 02 P. W. Kooi-A. Vinke 1—1 C. v.d. Werf-Jb. Koorn 11 P. Burger-Jo Sehoo 02 Jn. Stam-Jo Schoo 02 P. W. Kooi-C. v.d. Werf 11 J. J. de Beurs-A. Vinke 20 P Keijser Dzn.-G. Dros 20 C P. Burger-S. v. Heerwaarden 02 C.: J. A. v. Enst-F. van Sambeek 11 J Hillen-Jn. Koorn 02 P. Bakker Dzn.-D. v.d. Werf 02 Jac. Bink-R. Zijm 02 R. Zijm-J. Wiersma 20 Jn. Koorn-J. A. v. Enst 20 C Vinke-R. Zijm 11 Wiersma-J. Hillen 02 D- v.d. Werf—J. Wiersma 20 Texel-Zijpe: C. Dijker-A. Slijkerman Jr. 20 S. v. Heerwaarden-H. Veenstra 11 S. Ros-P. J. Waiboer 11 J. Hooijberg-W. Jim mink 20 nd ti e tere g* it mi ter - chï n» ;pJ rer. i. at 0 V, md j W •iét >sii Jac. v. Heerwaarden-P. Koopman 02 W. A. v. Zeijlen-A. Louwe 11 S. Bakker-G. Rademaker 02 C. Meedendorp-P. Hoedjes 11 S. v. Heerwaarden-A. v.d. Vlies 02 Jb. Koorn-A. Blokker 02 8—12 Het werd dus een nederlaag tegen de Zijpe. Met slechts 6 spelers uit het 1ste tiental en als laatste invaller bord 24 is dit ook geen wonder. Maar het is wel erg! Zondag a.s. krijgen we nu Winkel thuis. De wedstrijd begint om 11.30 uur precies. Onze gasten kunnen dan met de boot van 4 uur weer vertrekken. Op tijd dus, heren! S.V. Texel Uitslagen van zondag: JVC-RKAFC 13; Succes-DTS 22; Grashoppers- Watervogels 51; WGW-Schagen 22. Texel 2-SRC 2 2—5. Het begin was niet fortuinlijk, daar de scheidsrechter een volkomen gaaf doelpunt wegens buitenspel annuleerde. Toch behoefden we deze wedstrijd niet te verliezen. Tal van kansen gingen jammerlijk verloren, terwijl in de achterhoede de meest gek ke dingen gebeurden. Vooral het terug spelen op de doelman werd nagelaten, waardoor stellig een 3-tal doelpunten voorkomen had kunnen worden. Jammer dat Ben moest uitvallen. T. werd na de rust aanvankelijk de min dere, maar het laatste kwartier was voor Texel. Voor de rust nam R. de leiding met 'n goed schot dat o.i. gehouden had kunnen worden. Door Henk werd het 11, maar R. nam de leiding opnieuw door niet terugspelen 12, maar R. kwam nu meer in de aanval. Het spel werd ru wer. R. liep uit tot 14 T. kreeg een strafschop toegewezen, welke door Jan feilloos werd benut, 24, maar meteen gaf onze achterhoede no. 5 cadeau. Met 3 man bij de bal en nog kon een R.- speler inschieten. Het was wel wat vreemd: 4 spelers lieten, met of zonder bericht, verstek gaan. Er werd gefluisterd wegens volley bal. Maar S. Dros werd opgebeld, dat de wedstrijd was afgelast. Wie deed dit, wil hij zich even bekend maken? In ieder geval werd ons elftal hierdoor ge dupeerd. Dan nog een scheidsrechter, die beneden de maat bleef en de orde niet kon handhaven. Dick, M. Dogger en Leen waren goed op dreef. De adsp. oefenwedstrijd Groen-Zwart- Wit werd 24. Voor de rust een aardige strijd met spanning, daarna konden de grotere jongens het niet laten om per soonlijke duels uit te lokken en daar mede is ons spel niet gebaat. Dus als zo danig geen winstpunt. De kleinere jeugd deed het verrassend goed. Handbal: Ons eerste elftal leed in Julianadorp 'n dikke 51 nederlaag tegen JHC 2. De fietstocht naar Julianadorp in de regen was nu bepaald geen onverdeeld genoe gen. Maar desondanks is het resultaat toch droevig en zullen de zaken ernsti- 1 ger aangepakt moeten worden. Het spe len zonder handbalschoenen op een glad veld is nu eenmaal een groot nadeel en het wordt tijd dat hier de nodige aan dacht aan besteed wordt. Bij de rust was de stand reeds 40, waarbij J. het zeer gemakkelijk had daar onze verdediging de zaak achter volkomen open hield door veel te ver op te dringen. Alleen Ina bood hier behoorlijk tegenstand. In de voorhoede zat totaal geen verband en deze is dan ook nauwelijks gevaarlijk geweest. De Toto. Onze voetbal-toto ondergaat deze week een belangrijke uitbreiding. De toto is nu een combinatie-toto van de verenigingen Alkmaar, Ajax en Blauw wit en er wordt nu ongeveer een bedrag van 20.000,per week uitgekeerd. De voorwaarden voor deelneming zijn onge wijzigd alleen zijn de formulieren iets anders ingericht en moet U er vooral aan denken bij inlevering de controle- strook te laten afstempelen, want deze heeft veel waarde. Indien U iets niet duidelijk is zijn wij gaarne bereid U alle mogelijke inlichtin gen te verschaffen. Zondag j.l. is er op Texel zeer waarschijnlijk een knappe prijs gevallen, zie de aanplakbiljetten. Vul een formulier in, want alleen dan heeft U kans ook tot de prijswinnaars te behoren. Programma a.s. zondag: 4A: VZV-WGW; Texel-BKC; RKAFC- Succes; DTS-Grasshoppers. Texel 2 mag uitrusten. Adsp. Succes a-Texel a; Succes d- Texel c; De Cocksdorp a-Texel b. S.V. De Koog Van de drie elftallen wist alleen De Koog 1 een overwinning te behalen. WGW werd met 41 geklopt. De Koog 2 werd door Tex. Boys 3 met 71 inge maakt. De adsp. verloren de uitwedstrijd tegen Oosterend a met 51. Zondag a.s. speelt De Koog 1 weer 'n thuiswedstrijd en wel tegen BKC 3. De uitwedstrijd werd gewonnen. Dus laten we nu weer ons best doen. De Koog 2 speelt om 11,30 uur uit te gen ZDH 2. De adsp. spelen om 3,30 uur thuis tegen Tex. Boys a. Leden en donateurs, laat U eens van de goede kant zien en komt vanavond om acht uur allen naar de jaarvergade ring in „Het Witte Huis". jLMJJTUCJ. Hamea-Gelei Tube Fl. 1 60 on 95 el. ZDH-nieuws Zondag bracht ons eerste elftal een bezoek aan Stompetoren om daar SSV te bekampen, één van de gegadigden voor de bovenste plaats. Het eerste kwartier was veel belovend. Met mooie combina ties trokken we steeds op het S-doel af en al heel spoedig namen we de leiding en binnen het kwartier was de stand 50. Daarmee was het kruit voor de rust verschoten. S. slaagde er in de ach terstand te verkleinen. Na de rust geleek het veld een modderpoel en viel er niet veel meer te genieten, dan valpartijen. We wisten nog tweemaal te scoren en S. nog éénmaal, zodat wij een 72 over winning behaalden. De adsp. verloren met 52 in De Cocksdorp. Zaterdagmiddag jl. zijn we in de bie ten geweest en vanmiddag wordt dat werk voortgezet, want de bieten moeten er uit. Iedereen die even tijd heeft, wordt opgeroepen om te helpen op het land van A. Lap Jzn. bij de Rezineweid. Di- rekt na de middag beginnen! Het programma voor dit weekend: Oosterend b-ZDH a 3.30 uur; ZDH 1- Duinranders 2, 1,30 uur; ZDH 2-De Koog 2, 11,30 uur. S.V.O.-nieuws Het 1ste trok weer eens met 3 inval lers naar St. Bavo. Kunnen we nu nooit eens volledig uit? We waren er al op voorbereid, dat het er vet zou zijn, maar het overtrof alle verwachtingen. Er was vóór ons reeds een wedstrijd gespeeld en bij ons hier zijn de bietenvelden beter te bespelen. We zien al direkt, dat St. B. beter op zo'n veld thuis is dan wij. Al kort na het begin zal onze keeper de spekvette bal uit de lucht pakken, maar zo'n bal is niet vast te houden: 10. Als even later alles voor doel terugtrekt is het 20. Dan weet Wim, die een prima bewaker had, de verdediging te slaan: 21. We denken Piet nog te zien doel punten, maar de bal gaat precies voor doel langs. Na de rust heeft onze voor hoede het gemakkelijk gehad, want zij is niet meer aan spelen toegekomen. Het is een gevecht geworden tussen onze verdediging en St. B. en pas 10 minuten voor het einde moest Simon de bal weer uit het net halen en vlak voor het einde werd het nog 41. I Zondag speelt het 1ste tegen DDO 1, 1,30 uur. Adsp. b thuis tegen ZDH, 3,30 uur, adsp. a heeft vrij.

Texelsche Courant | 1956 | | pagina 5