Dinsdag 55 jaar in de echt verbonden c Ontwikkelen en afdrukken Het echtpaar Joh. v.d. Hoek en M. v.d. Hoek-Bolier, Eierland, hoopt dinsdaq 30 april de dag te herdenken waarop het vóór 55 jaar in de echt werd vere nigd. Beiden genieten nog een goede gezondheid. De bruidegom wordt 25 no vember 80 jaarde bruid op 7 september 75. Ongeveer 45 jaar geleden kwa men zij uit Zeeland naar Texel, waar de heer V.d. Hoek als landarbeider op verscheidene boerderijen werkzaam geweest is. Wij wensen hen een prettige feestdag en nog vele jaren. MEDEDELING VOOR DE JEUGD Op 30 april a.s. zal weer de meierblis worden gehouden. Overal in onze ge meente heb ik al stapels brandbare ma terialen gezien, die jullie in de afgelo pen weken hebben samengebracht. Iedereen zal het stellig op prijs stellen, dat de jeugd van Texel onze oude tra dities in stand houdt. Toch heb ik ver scheidene malen klachten vernomen, om dat de omgeving van de brandstapels er zo slordig uitziet. Reeds nu zien we op vele plaatsen papier, hout en allerlei an dere materialen liggen, hetgeen zeker geen verfraaiing van het natuurschoon is. Het zou mij spijten, als ik genoodzaakt zou worden maatregelen te nemen tegen de meierblis. Daarom wil ik een beroep op jullie doen om zorg te dragen voor de grootst mogelijke netheid. Neem daarom volgende jaren, en, voor zover nog mogelijk ook dit jaar, de volgende maatregelen in acht: 1. Begin niet te vroeg met het verzame len van de brandbare stoffen; 2 Stapel alles zorgvuldig op, zodat geen papier kan wegwaaien; 3. Ruim na afloop van de meierblis alle nog overgebleven materialen op. Als jullie je hieraan houden, dan zal niemand bezwaar kunnen maken tegen de meierblis. Ik reken op jullie medewerking. Texel, 25 april 1957. De Burgemeester van Texel, C. DE KONING Sterling, jij hebt een hart van goud BRANDGEVAAR Vegen van schoorstenen Burgemeester en Wethouders van Texel herinneren aan het bepaalde in artikel 173 van de Algemene Politiever ordening voor de gemeente Texel, waar in het volgende staat vermeld: „De gebruikers van percelen doen elk hunner schoorstenen tenminste eenmaal in het jaar en wel in de maanden april en mei vegen. Bakkers, smeden en anderen, die an der of meer vuur gebruiken dan voor huishoudelijk gebruik nodig is, moeten de schoorstenen welke voor hun bedrijf dienen iedere drie maanden doen vegen, als in maart, juni, september en decem ber. Van het bepaalde in dit artikel zijn uitgezonderd schoorstenen welke niet meer dan twee maanden van het ver lopen jaar gebruikt zijn". Texel, 24 april 1957. Burgemeester en Wethouders van Texel, De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris. P. Beemsterboer „CALIFORNIË" HEEFT NIEUWE EIGENAAR De heer E. Vlessing deelt ons mede, dat mevr. Bakker-Oldenburger haar hotel „Californië" met het daarbij beho rende bos onderhands verkocht heeft aan de N.V. Goederenhandel Ph. Vles sing. IN KEURIG SHIRT De twee elftallen van de ulo, die deel nemen aan de schoolvoetbalcompetitie te Den Helder, komen goed voor de dag: ze spelen in een keurig rood shirt, waarop de naam „Ulo Texel" prijkt. Zie ook voorpagina. S.V.C.-nieuws De afdeling jeugdgym heeft een beetje met moeilijkheden te kampen, daar de heer Van Veen voor herhalingsoefening onder dienst moet. De meisjesgym gaat gewoon door en zal voorlopig door eigen krachten geleid worden. De jongensgym gaat maandag niet door. Jullie krijgen bericht wanneer er weer begonnen wordt STAARTSTER WAS GOED TE ZIEN Dinsdagavond werden wij door een eilandgenoot opgebeld met de medede ling, dat er een staartster te zien was. Deze komeet bezat zelfs twee staarten en volgens sterrenkundigen zou de ene staart het lichtspoor zijn, dat de komeet de laatste twee dagen had achtergelaten. De lengte van de staart werd op 30 miljoen kilometer geschat. Dinsdagavond was de komeet alleen vanaf de Wadden eilanden te zien, de rest van Nederland keek er vergeefs naar uit, zo ook dus de Leidse sterrenwacht, maar deze bijzon dere verschijning zou nog enige tijd zichtbaar blijven: 's avonds hoog in het noordwesten en na middernacht laag in het noorden. Kometen zijn staartsterren van zeer geringe massa, die bij het naderen van de zon onder de druk van het licht gas sen uitstoten (kooloxyde, cyaan), die als een lichtende staart zichtbaar worden; vele kometen gaan over in zwermen val lende sterren met dezelfde baan als de komeet zelf. S.V. Texel De adspiranten-handbal trainen in het vervolg op maandagavond, aanvang ze ven uur en kwart voor acht. Texel-Grashoppers was niet bepaald een hoogstaande wedstrijd, maar span nend was het wel. Texel trad met een aantal invallers aan en ook Bertus was nog niet van de partij. Zijn plaats werd door Tonny bezet en hij heeft op voor treffelijke wijze deze plaats vervuld. Rustig en zeker was zijn optreden en hij werkte keurig samen met de verdediging. Enige zeer moeilijke ballen wist hij on schadelijk te maken en zo spelend ver dient hij het vertrouwen volkomen. Hans zorgde op de juiste wijze voor het enige doelpunt: uit een corner laag voor het doel gebracht, schoot hij ineens langs de keeper. Martin, op de halfplaats, verrichtte dikwijls heel goed werk. Aanvankelijk ging het spel van doel tot doel. Uit de eerste corner de beste trof Hans de roos. Onze achterhoede had er goed het oog op en al waren de be zoekers soms vrij ruw, het had geen re sultaat. Bob zat goed achter de voorhoe de aan, alleen maar jammer dat Ruud te veel alleen wil doen. Uit een goede aanval ontsnapte het G.-doel ternauwer nood aan een doorboring. G. probeerde onze keeper met bal en al in het doel te werken. Jammer is het, dat vele van de uit de achterhoede naar de voorhoede gespeelde ballen ongebruikt bleven en de G.-verdediging weer kon opruimen. Rust 10. De 2de helft begon met een G.-aanval, die door Texel beantwoord werd, waar bij een goede kans verloren ging. Uit 'n mooie pass naar links schoot Max pre cies naast. Een mooie trekbal van Ruud naar Bob werd ineens ingeschoten, maar deze sprong van het lichaam van een G.- speler terug, waaruit Hans net naast plaatste. Tonny ving een uiterst moei lijke bal hoog boven de G.-spelers weg en stopte enige harde schoten; liep een paar maal goed op tijd uit. Tegen het laatst bleef T. in de verdediging. Nog eenmaal probeerde de G.-midvoor Tonny in het doel te lopen, hetgeen ook nu weer door de scheidsrechter werd bestraft. Het werd spannend, zou Texel het houden? Maar het bleef 10. Die 2 pun ten komen er nog mooi in voor onze plaats op de ranglijst. Texel c is kampioen van haar afd. Hartelijk gefeliciteerd jongens! Dat heb ben jullie knap gedaan. Vooral is dit zo mooi, omdat jullie zo keurig hebt ge speeld en ook om de prettige geest in de ploeg. Het zeer grote verschil met jullie tegenstanders lag niet in de lichaam grootte, maar in het betere spel, dat jullie gespeeld hebben. Met 101 doel punten voor en 4 tegen kan dit als spre kend bewijs dienen. Nogmaals hartelijk geluk gewenst en zorg er voor je spel in deze richting te blijven ontwikkelen, evenals de geest in elftal èn club. We hebben vergeeft in ons woensdag nummer gezocht naar het Sportbericht over 2e Paasdag, dat moest denkelijk plaats maken voor het kleine stukje over Siem. We hopen vooral voor onze jeugd, dat het alsnog geplaatst wordt, ze heb ben dat met hun bijzondere prestatie wel verdiend. (Teneinde tóch normaal te kun nen verschijnen, tweede Paasdag werd in ons bedrijf niet gewerkt, hebben onze zetters hard moeten aanpakken. Een deel van de kopy was met het oog op het Paasfeest al enige dagen tevoren klaar gemaakt en gezet, tijd om alle actuele kopy nog mee te nemen voor het num mer van woensdag jl. was niet mogelijk - red.) „DE TOVERPRINS" Dinsdagmiddag a.s. speelt de afdeling jeugdtoneel van „Het Masker" het kin derstuk „De Toverprins". Dit festijn wordt in „De Oranjeboom" gehouden, aanvang 3 uur. Er zijn voor deze zeer leuke kindermiddag nog kaarten ver krijgbaar bij diverse leden. GOUDEN ECHTVERENIGING Het echtpaar P. Zijm (81) en M. Zijm- du Porto (73), Gerritsland, hoopt maan dag 6 mei zijn gouden huwelijksfeest te vieren. DESTRUCTOR OFFICIËEL IN GEBRUIK GESTELD Dr. H. H. Scholten, vétérinair-inspec- teur van de volksgezondheid, te Haarlem, heeft donderdagmiddag de destructor aan de Hallerweg officieel in gebruik ge steld. Deze plechtigheid werd o.a. bij gewoond door burgemeester en wethou ders en de gemeente-secretaris van Texel, mr. Van Heuven, voorzitter van de commissie van advies in destructor- aangelegenheden te Den Haag, de heer De Vor, directeur destructor te Schagen, de heer Gorthuis, directeur destructor Purmerend, de heer Wiedijk, burgemees ter van Barsingerhorn, tevens voorzitter van de Keuringskring en destructor al daar, de heer Kloeke, burgemeester van Wieringerwaard, secretaris van de keu ringskring Barsingerhorn, de heer Tates, namens de machinefabriek gebr. Stork, de heer Rempt, directeur van de Prov. Gezondheidsdienst voor Dieren, Alkmaar, de heer H. de Boer, dierarts, alhier, en last but not least, vertegenwoordigers van de Dienst Gemeentewerken: de he ren Veldstra, Ideler en Schot. Het was een belangrijke dag voor de gemeente Texel en een niet minder heuglijk feit voor de heer E. Noordijk, directeur van de Vétérinair-Hygiënische Dienst onzer gemeente, die ook nu weer de stuwende kracht is geweest om te komen tot de bouw van een destructor.- Wie de geschiedenis kent van de ver werking van afgekeurd materiaal, zal begrijpen, dat de heer Noordijk het thans bereikte succes een der hoogte punten van z'n loopbaan zal beschouwen: toen hij hier zijn werkzaamheden begon werd het afgekeurde materiaal begraven, daarna is er met een semi-destructor ge werkt, waarbij een deel van het dier meel door het varkensvoeder werd ge mengd, de gemeente is toen enige tijd varkenshoudster geweest! Doch dit wa ren alle noodsprongen: men zou eerst zijn doel bereikt hebben door de bouw van een echte destructor. Dit nu is een feit geworden. De in stallatie kan 500 kg afgekeurd materiaal tegelijk verwerken en dat dit op vak kundige wijze geschiedt begrepen wij uit het complimentje van de heer Gort huis, die de kwaliteit van het produkt uit de destructor vergeleek met het beste Amerikaanse meel, dat hier ingevoerd wordt. „Het is nog beter dan bij ons!" zo gaf spreker sportief toe. Voorts vernamen we nog, dat dit de vijfde destructor in onze provincie is die door de overheid wordt beheerd. De heer Rempt zei: „De heer Noordijk heeft ook dit idee weer gerealiseerd zien worden. Ik feliciteer aan de andere kant de heer Noordijk met dit gemeentebe stuur. Elders maak ik voor mijn propa ganda inzake de dierenziektenbestrijding dikwijls gebruik van de naam Texel en U weet allen, dat het hier bereikte succes voor een groot deel te danken is aan de ijver van de heer Noordijk". (Zie verder volgend nummer). DAMCLUB TEXEL B.: S. v. Heerwaarden-C. v.d. Werf 11 J. J. de Beurs-S. v. Heerwaarden 11 J. J. de Beurs-Jn. Stam 11 P. Keijser Dzn.-Jb. Koorn 11 C.: Jac. Bink-C. Vinke 11 Eindstanden: B.: S. v. Heerwaarden 22 12 7 3 31 P W. Kooi 22 12 5 3 29 Jo Schoo 21 10 7 4 27 J. J. de Beurs 21 8 7 6 23 A. v.d. Slikke 22 9 5 8 23 C. v.d. Werf 22 7 9 6 23 Jn. Stam 22 7 8 7 22 A. Vinke 22 6 7 9 19 C. P. Burger 22 6 6 10 18 P. Keijser 22 5 7 10 17 G. Dros 22 5 7 10 17 Jb. Koorn 22 4 5 13 13 D. v.d. Werf 16 11 2 3 24 R. Zijm 16 10 3 3 23 Jn. Koorn 16 10 2 4 22 J. A. van Enst 16 8 3 5 19 C. Vinke 16 7 3 6 17 J. Hillen 16 6 2 8 14 .F. van Sambeek 16 5 4 7 14 J. J. Lafeber 16 4 0 12 8 Jac. Bink 16 0 3 13 3 Met enkele toepasselijke woorden reik te voorzitter G. Dros de medailles uit aan de afd. kampioenen. Hierbij bleek C. Dijker ook dit jaar de beste afd. kampioen met een score van 84,2%. D. v.d. Werf bracht het tot 75% en S. van Heerwaarden tot 70,5%. Het komende seizoen zullen dus alle vier Van Heer- waardens in A. verzameld zijn. In B. is de strijd nog niet geheel be slist. Als Jo Schoo z'n laatste partij wint resteert nog een beslissing om de 2de plaats, die promotie betekent. Onderaan is het al niet beter, want indien er wer kelijk twee degradanten nodig blijken, moeten G. Dros en P. Keijser dit nog even uitvechten. De simultaan-seance leverde onze club kampioen een zeer ruime overwinning op met 2/3 van alle punten. De uitslag was 2814 en wel als volgt: Remise speelden C. Meedendorp en S. Ros; winst boekten: Joh. D. Bakker, P. Bakker, C. v.d. Werf, J. Hooijberg, W. A. v. Zeijlen en G. Dros. Verliezen deden: D. v.d. Werf, J. J. Lafeber, Jb. Koorn, C. Vinke, F. v. Sambeek, A. Vinke, Jac. van Heenvaarden, Jn. Stam, Jo Schoo, S. v. Heerwaarden Johzn., C. P. Burger, P. W. Kooi en J. A. v. Enst. Hiermee dan weer tot over een paar dagen, 't is immers zo weer september (gelukkig). J. H. VIERING BEVRIJDINGSDAG 1957 „Onze vrijheid is teruggekocht. Wij hebben haar herwonnen. Zij is betaald uit de offers van miljoenen verzetsstrij ders, soldaten en slachtoffers van geweld en willekeur. De tekenen, de littekens, zijn nog alom te zien. En de smarten nog immer levend. Op de vierde mei aan de vooravond van de vijfde mei, herdenken wij de doden, de offers voor onze vrijheid van nu. En ons volk doet dit in toene mende mate, naar steeds hechter geves tigde gewoonten, door heel het land. Maar er is een vervolg nodig. Op de vijfde mei. Om der wille van de ernst en de grootheid onzer vrijheid. Want de vrijheid komt en blijft niet vanzelf. Wij zullen uit de opheffende krachten van persoonlijke overtuiging en geloof, zelf, de ruimte moeten blijven scheppen, waarin onze vrijheid ademen en leven kan. Het moet een nationale wil zijn, ook van onze jeugd, om deze vrijheid te behoeden en te bewaren. Dat vraagt wakkerheid van geest en persoonlijke keuze en moed. En de vijfde mei is er om in duidelijke verbeeldingen, in waardige vreugde, in een sterk gemeen schappelijk feest het hoge goed onzer vrijheid als een nationaal goed onder ons levend te houden. Van geslacht op geslacht". Deze regels, geput uit het voorwoord van een publikatie van het landelijke Werkcomité Viering 5 mei 1957, ver tolken het besef, dat ook reeds lang leef de bij het „Centraal Jeugdoverleg Texel" en waaruit het plan werd geboren om ook op Texel de viering van 5 mei nieuw leven in te blazen. Het „Centraal jeugdoverleg Texel" heeft voor 5 mei a.s. het volgende ont- werp-programma vastgesteld: 2 uur: Mars van alle Texelse Verkenners en Welpen door Den Burg, voorafge gaan door de Drumband van de Gidsen- groep „Margaretha Sinclair". 3,30 uur: Sterrit voor alle jeugdigen op Texel op fietsen. Het bestuur van de motorclub zegde voor de organisatie van deze territ in principe medewerking toe. 6-8 uur: zullen de jeugdigen van bui ten Den Burg een maaltijd bij de jeug digen van Den Burg kunnen gebruiken. 8 uur: In het park prijsuitreiking aan de winnaars van de sterrit door de voorzit ter van het Centraal jeugdoverleg Texel ae heer Ds. Waardenburg. Aansluitend een avondprogramma, waaraan zullen medewerken: De muziekvereniging „De Havenkan- ters" te Oudeschild; de Volksdansgroep „Texel"; Kapelaan Stam met zijn spre kende pop. De avond zal besloten worden met een openluchtfilm. Voor slecht weer zal een uitwijkmoge lijkheid gezocht worden. Dit - nog slechts voorlopige program ma - moet nog op meerdere punten nader worden uitgewerkt. Hierover zullen zo spoedig mogelijk in de Texelse Courant nadere mededelingen verschijnen. STREMMING VAN HET VERKEER Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat met ingang van maandag 29 april a.s. de Kogerstraat vanaf Witte Kruisweg tot de „Bogaard" in verband met rioleringswerkzaamhe den voor onbepaalde tijd is afgesloten. Het verkeer in de richting De Koog en Eierland kan g;ebruik maken van Waalderweg en Meijert Boons Boschweg. Het verkeer in de richting Den Burg en Oudeschild kan gebruik maken van Duinweg, Laanweg, Dodemansweg en Westerv/eg. Texel, 26 april 1957. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, C. de Koning. De secretaris, P. Beemsterboer. NUTSKLEUTERSCHOOL DEN BURG Naar men ons mededeelt hoopt de Nutskleuterschool maandag 29 april haar poorten te heropenen, tot heil van de jeugd, tot vreugde tevens van de ouders. Voorts kan worden gemeld, dat de jeugd van deze school de Koninginnedag 's morgens op school viert. Wij meldden de goede vordering van ae in aanbouw zijnde nieuwe school aan de Haffelerweg. Intussen heeft men er reeds de eerste bewoners ontvangen: een lijsterpaartje, dat ondanks de bouwbe- drijvigheid ongestoord aan het broeden is geslagen tussen de spanten. FILMNIEU WS Nederlands nieuws O.a.: Nederlands oudste inwoner, in Amsterdam; Grote verhuizing in Vaals; Dames-hockey Nederland-Engeland 01; Demonstratie met grote dieselelectrische kraan in Dordrecht; H.K.H. Prinses Mar griet onthult nationaal monument „De Boeg" in Rotterdam. INGEZONDEN Geachte Redacteur, In de dagbladen van dinsdag kon men lezen hoe ontzaggelijk druk het in ons land was geweest met de Paasdagen, vooral in de Bollenstreek. Weet U wat mij echter opviel, dat men van de over stelpende drukte op ons eiland niets kon lezen. Het was hier toch zeker ook druk? Ik wilde deze paar regelen schrijven, omdat m.i. hier een mooie en goedkope reclame voor ons eiland zou gemaakt worden. Kan dit niet worden doorgege ven? Is dit geen taak voor onze staf medewerkers van de V.V.V.? Wanneer men reist, spreekt men toch nog vele mensen, die niet weten wat er op Texel te koop is. Ondanks de vele reclame, wordt er toch nog te weinig, of geen voordelige reclame gemaakt. Dit lijkt me toch nog wel een taak om te overwegen. U dankend, J. C. Rijk Inzender moet zich nu eens werkelijk op een actiever dagblad gaan abonneren: wij hebben de drukte op Texel namelijk in diverse kranten vermeld zien staan. Overigens wordt de berichtgeving door de correspondenten verzorgd en niet door belanghebbende organisaties - red. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Den Hoorn 10 uur Ds. Waardenburg Extra collecte restauratiefonds De Koog 19 uur Ds. Klijnsma De Waal 19,30 uur Ds. Soesan Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Maandcollecte voor de kerkvoogdij 19,30 uur Ds. Waardenburg Jeugddienst. Maandcoll. kerkvoogdij. Vooraf een kwartier samenzang. Na de dienst contactavond in de pastorie. Oudeschild 10,30 uur Eerw. heer Veldhuis Paasspel door een lekenspelgroep uit Den Burg. Na afloop collecte ter bestrij ding van de onkosten. GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. Goedendorp Oosterend 10 uur Ds. J. H. Donner Voorbereiding H. Avondmaal 3 uur Ds. J. H. Donner GEREF. KERK (onderh. art 31, K.O.) Den Burg, Wester weg 1 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. v.d. Zwaag De Waal 11,15 uur Ds. Van Sluijs De Koog 10 uur Ds. Van Sluijs Lentedienst Zondagsschool Oudeschild 19,30 uur Ds. v.d. Zwaag Zusterkringen: donderdag 2 mei eilanddag; vertrek 9,30 uur Groeneplaats Den Burg. Foto Langeveld en De Rooij Parkstraat Den Burg TEXELAARTJES 3 regels ƒ0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Woningruilte ruilen voor 14 dg. in de maand juli of aug. vacantie verblijf in Zd. Limburg. Geheel gem. woning 4 tot 6 pers. in mooie om geving, rand gemeente Heer len. Br. o. no. 945 bur" v. d. blad Te k. enig huisraad D. Blom, Oudeschild 356 Te k. Kaptein Mobylette met voorvering en automatische koppeling. Schilderend 49 Te k. 4 stoelen, 1 damesstoel tje, 1 klok, 1 kookplaat, v.d. Vis, Kerkplein 10 O'end Te k. koekalf. P. Uitgeest, Flora Prima rode ster con sumptieaardappelen te k. H. W. Stark „Witte Hoek" Te k. puikbeste consumptieaard- appelen(Noordeling) A. van Lenten, P. H Polder Te k. een dressoir, theemeubel, eiken tafel, jongenspak, Ift. 14 j„ jongensschoenen a.n., jongensjas 14 j., Broek m. 39. Oudeschild 193 Te k. wrin gerbox f5,- Kleine maat da mesfiets 110,- Schildereind 8 Wie heeft mijn bril in etui gevonden. Tegen beloning te rug. P. Boom O'schild 215 Te k. gevr. i.g.st.z. uitschuif- tafel. W. Tuinema 0181 't Noorden Te k. een naai machine, haardkachel, petro leumkachel. Oudeschild 225 Te k. woonhuis, vrij te aan vaarden. Oudeschild 225 Te k. 20 zevenweekse jonge hennen. Ras Parmenter Reds W. Rijkers, „Modestia" Eier land Wie heeft mijn auto ped gevonden? Gaarne terug Emmie Groot Molenstr. 15 Voor pr. koedekken. Uw adres Zadelmakerij, Waalderstr Nette werkster gevraagd voor maandags en vrijdags. W. Griek, Oosterend Te koop gevr. een wandelwagentje, j. Stoop, Postweg E 77, Eierland Gode dankbaar geven wij kennis van de geboorte van een zoor. Jan Johannes (HANS) G. Oosterhof-Henstra C. Oosterhof Eierland 100, Texel 25 april 1957 Tijdlijk adres Maris Stella De Cocksdorp Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje Trudy T. Buis-Tuitman F. Tuitman Kogerweg 8, Den Burg 23 april 1957 Tijdelijk adres Weverstraat 38 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Cornells G Tuinder N Tuinder-Trap Marrie Gerritsland, 20 april 1957. Hubertus A. A. Verlaan en Johanna C. Witte geven, mede namens we derzijdse ouders, kennis dat zij op zaterdag 18 mei a.s des morgens om 9,30 uur elkander het H. Sacrament van het huwelijk hopen toe te dienen in de parochie kerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, Texel Daarna zal tot hun intentie een plechtige gezongen H. Mis worden opgedragen om Gods zegen te vragen over hun huwelijk. Uithoorn, Burg. van Metelenstraat 29 Texel, De Westen H 110 27 april 1957. Receptie Burg v. Metelen- str 29, op 28 april van 2 -3 uur Texel café Loodsmanswel varen Den Hoorn op de trouwdag van 3-4,30 uur Toekomstig adresAdm. de Ruijterlaan 53, Uithoorn Jan Keyser en Corrie Eelman hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaatsvinden opdonderdag 9 mei 1957, nm 3 uur ten gemeentehuize te Den Burg Texel. Kerkelijke bevestiging door de weleerw. heer Ds A. F. Goedendorp n.m. 3,30 uur in de Ger. kerk te Den Burg Schilderweg B 42, Den Burg Schildereind 20, Den Burg Receptie op de trouv.-dag van 7—8,30 in het gebouw naast Geref. kerk. Toekomstig adres: Schilderweg B 42

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 2