Dr.W.FJ.ï.Waveren fa. KI Boon Zn. Uitslag schapenfokdag Vrijdag a.s. Klaverjas-drive bollenplanters De Stem des Volks Wegens school- tandheelkunde vervalt het spreekuur op vrijdagochtend verkoopster Leerling verkoopster Verkoopster zelfst. meisje. Gesloten een meisje BOOTTOCHT VOOR OUDEN VAN DAGEN Er hebben zich al niet minder dan. zeshonderd deelnemers voor de boot tocht voor de ouden van dagen aange meld. Door deze overgrote belangstel ling is besloten om twee tochten te on dernemen en wel op 8 en 15 september Op 8 september voor De Cocksdorp, Ei- erland, De Koog, Den Hoorn en even tuele gegadigden uit Oosterend en Om geving. Op 15 september voor de ouden van dagen uit Den Burg, Oudeschild en De Waal. Tot vandaag kan men zich nog bij de in de advertentie vermelde adressen opgeven. POOLSE BELANGSTELLING VOOR TEXELS WOLVEE De heer Stefan Greulich, vertegen woordiger van het Poolse ministerie v. Landbouw, woonachtig te Warschau, bracht maandag in gezelschap van de heer L. Kolasinski, vertegenwoordiger van het handelsdepartement van de Poolse legatie, een bezoek aan de Texel se schapenfokveedag. Door bemiddeling van de FCE Akkrum (Friesche Coop Export slachterij), vertegenwoordiger de heer K. Koldijk, Wolvega, en de Texel se Coop. Veeafzetvereniging werd hier maandag de show in ogenschouw geno men met het doel tot aankoop van wol vee over te gaan. ZEG HET MET BORDEN Wist u, dat er bij het kruispunt bij „Bosch en Duin" 32 borden staan? Het hoe, wat, waar en waarheen behoeft tegenwoordig geen probleem meer te vormen! KAPELAAN STAM NAAR HALFWEG Kapelaan H. A. Stam is door Z.E. de Bisschop van Haarlem benoemd tot ka pelaan te Halfweg. Zijn plaats wordt in genomen door de Zeereerwaarde heer J. C. Suidgeest, neomist. Kapelaan Stam is hier vier jaar werk zaam geweest. Hij nam het initiatief tot de oprichting van de Gidsenband van de Margaretha Sinclair Groep, welke zich in zeer korte tijd. zeer populair heeft weten te maken. Voorts maakte kapelaan Stam zich zeer verdienstelijk als lid van diverse comité's en hij be hoorde ook tot de leiding, die de vluch telingen-kinderen vanuit West-Duits- land naar Texel bracht. Ook de jeugd van Texel zelf ging de volijverige ka- palaan een warm hart toedragen, want op talrijke feestjes was kapalaan ac tief of met zijn roddelende pop of met zijn poppenkast. Al dit werk verzette hij met ambitie buiten zijn zuiver ker kelijke werkzaamheden om. Niet alleen de leden van zijn parochie, maar ook velen daarbuiten zullen kapelaan Stam dan ook node zien vertrekken. Wij vestigen gaarne de aandacht op de gelegenheid om donderdagavond van 8-9 uur in de Zwaan van kapelaan Stam afscheid te nemen. RONDE VAN TEXEL Dat er nog jongens zijn, die in ons bromfietsentijdperk heel hard op een motorloos stalen ros kunnen rijden is zondagmiddag bewezen ter gelegenheid van die Ronde van Texel. Er is helaas geen snelheid opgenomen, maar als wij u vertellen, dat de junioren de 8 km in tien minuten hebben afgelegd, ziet u wel, dat ze d'r behoorlijk de gang in gehad hebben. De senioren volbrachten de 64 km ook in een zeer goede tijd, wij hebben een ronde bijgehouden en no teerden die op een snelheid van 37 km, wat toch wel zeer behoorlijk is. Voor de race voor de junioren start ten elf deelnemers. Sieb Keijser werd overwinnaar en veroverde daardoor 2 bekers, waarvan hij er één volgend jaar weer zal gaan verdedigen. Hij behaalde voorts een premie. Betsema van Oost werd 2de en ook hij behaalde een pre mie, evenals Piet Roeper( die 3de werd 4 werd A. de Boer en Schilling var. Den Hoorn 5de. Na de eerste ronde zaten er nog vijf bij elkaar, maar door allerlei pech en een lelijke valpartij bleven er tenslotte slechts drie over. De Marsweg speelde de renners nogal eens parten. Adrie de Boer moest halverwege de Marsweg op zeer onprettige wijze met Moeder Aarde kennis maken. Sieb ver telde ons, dat hij al eerder drie medail les veroverde, als nr twee in de ronde van Texel voor junioren, nr 3 bij de ronde van Oost voor junioren en nr 3 in de ronde van Zuidema. Jan Zuidewind vertelde ons, dat het parcours zwaar was geweest, én door hobbelige weggedeelten én door de re gen, die een wegdek nu eenmaal doet zuigen. Verschillende jongens werden door een lekke band uitgeschakeld, al thans.dat meenden zij, maar Jan zette vanaf „De Roode Zee" tot aan Den Burg op een lekke band door. Te Den Burg kon hij op een reservefiets stap pen. Dat gebeurde in de vierde ronde. In de tweede ronde deed zich op de hoek van de Waalderstraat een valpartij voor, maar ze krabbelden weer overeind. Leo Garritsen en Hans Kiewiet bleken hiervan de dupe te zijn. Een heel mooie prestatie heeft ook K van Leeuwen geleverd. Deze Eierlandse jongen reed voor het eerst in een wed strijd mee. Het parcours vonden ze allen nog wat aan de lange kant Hoe korter, hoe aantrekkelijker, want dan rijd je meer langs het publiek, wat aan moedigt. Jan Zuidewind zei, dat hij Gerrit Terwindt, Theo Reij, Leo Garrit sen, Sjors Jimmink als de gevaarlijkste tegenstanders had. De senioren-titanenstrijd had deze uitslag: 1. Jan Zuidewind, 6 premies, 2. Kees Boersen, 3 premies, 3. C. M van Leeuwen 3 premies, 4. Sjors Jimmink 2 premies, 5. Leo Garritsen. Allen ont vingen een medaille. De premies waren uitgeloofd door „De Smulpot", fa Jan de Wit, Hotel „De Zwaan", fa gebr. M. en A. J. Vonk, Ran's Vleeshouwerijen, fa Moerbeek, Parkstraat, fa Eijk, Lunter, Het IJsbeer- tje, fa C. Zegel en A. Bakelaar. GESLAAGD VOOR STUURMAN Klaas Geus, Oudeschild, deed met gunstig gevolg examen voor derde stuur man grote handelsvaart. Een dubbel feest in het Stoombootkoffiehuis, want zijn ouders waren afgelopen week juist 25 jaar getrouwd. GESLAAGD De heer J. Keijzer, De Waal, deed met gunstig gevolg examen voor het diploma waterfitter. PRACTISCH GEEN WERKLOZEN Op Texel heerst practisch geen werkloosheid: bij het arbeidsbureau stonden slechts tien personen ingeschre ven. Het aanbod is - als gevolg van de oogstwerkzaamheden - klein. Er is al leen nog vraag naar vaklieden in het bouwbedrijf. HET OORDEEL DER JURY De jury heeft maandag vele prijzen voor het beste wolvee mogen toekennen. Haar oordeel vindt u in eerste instantie uitgedrukt in de lange lijst van uitsla gen, maar daarnaast heeft de jury tijdens de lunch ook nog het een en ander gezégd. In volgend nummer ho pen wij dat te publiceren. HOE KOMEN ZE GOEDKOPER IN DE KOST? Ir Haverhals, directeur van de Ne derlandse Wolfederatie, heeft maandag middag een interessant praatje gehouden over de vraag of het mogelijk is het wolvee goedkoper in de kost te hebben, nl. door de dieren gedurende de winter maanden in een kleine ruimte bij huis te houden en op een speciaal rantsoen te zetten. Dit zou de grasmat ten goede komen (rustperiode) en de boer veel tijd en arbeid besparen. In volgend nr hopen wij hier uitvoeriger op terug te komen. Een wolveehouder wierp de vraag op hoe de opbrengst van het schaap kan worden verhoogd. Hij zag zeer veel in een exclusief Texels scha penkaasje. Maar dan ook echte scha penkaas. KLAVERJAS-NIEUWS De uitslag van 30 augustus: 1 Mevr. Hemelrijk-Kl. Vlas 7594 p 2 Echtpaar Komen 7414 p 3 T. v.d. Wulp-H Arnout 7075 p 4 D. v. Dam-Jac. Gieles 6874 p 5 E. Westdorp-Adr. Stiggelbout 6744 p Troostprijs Echtpaar Hopman 4775 p. Op veelvuldig verzoek wordt op vrij dag a.s. nog een drive gehouden in het Dorpshuis te Den Burg. Aanvang half negen. TEXELFILM Deze week draait de Texelfilm op Donderdag, morgenavond dus. Oudere rammen, 14 inzendingen la plus kampioen G. Eelman Jbzn., Oosterend, fokker Jb. Eelman Gzn en Zn., Oosterend. lb R. de Leeuw, Oosterend lc P. C. Hin, Spang, fokker C. J. Com mandeur, „Marico". 2a Gebr Koorn, Den Burg 2b. J en T. Huisman, Den Burg, fokker C. J Commandeur, „Marico". 2c R. Eelman Azn., Oosterend, fokker S. P. Koning Azn., Oosterend. 3a Jn. C. Hin, De Nes, fokker M. C. Veeger, De Westen. 3b Gebr Koorn, Den Burg 3c G. Eelman Jbzn, Oosterend, fokker wed. J. Wagemaker, Den Weere. Tweejarige rammen, 18 inzendingen la plus reserve-kampioen W. J. Bakker Den Hoorn, fokker W. C Koster, Schel linkhout. lb W. J. Bakker, Den Hoorn, fokker C. J. Commandeur, „Marico". lc C. Koorn Hzn, De Dennen 2a M. C Bakker „Spyk", fokker P. C. Hin, Spang. 2b C. J. Commandeur, „Marico", fok ker S. P. Koning Johzn, Oosterend. 3a Gebr. Zijm, Den Burg, fokker Joh. J. Roeper, Oosterend. 3b Gebr. Zijm, Den Burg, fokker P. Zijm, Den Hoorn. 3c M. J. Kikkert, Den Hoorn, fokker M. C. Veeger, Den Burg. Eervolle vermeldingen: C. Goeman-du Porto, De Waal Gebr. Zijm, Den Burg Gebr. Koorn, Den Burg. Eenjarige rammen, 37 inzendingen la plus f 25.(premie drie Texelse landbouworganisaties) plus TESO-wis- selbeker, G. C. Kikkert, De Westen, fokker C. J. Commandeur, „Marico". lb P. C. Hin, Spang, fokker Gebr. Don ker, Schagen, TVisk. 2a plus f 25.premie P. Verberne, Spang, fokker P. C. Hin, Spang. 2b plus f 25.premie, C. J. Comman deur, „Marico". 3a C. Koorn Hzn., De Dennen 3b G. J. Veeger, Westermient, fokker P. C. Hin, Spang. Eervolle vermeldingen: C. Veeger, De Westen, K. Zuidewind, Kerkeplaats, Th. R. Hin, Dijkmanshui zen. Drietallen ramlammercn van één va- derdicr, 14 inzendingen In deze rubriek werden alleen eervolle vermeldingen toegekend. Deze vielen ten deel aan: Joh J. Roeper, Oosterend 2x. J. en T. Huisman, Den Burg, plus wisselbeker van het Int. Wolsecretariaat voor het beste drietal ramlammeren. P. Brans, Oost, plus f 25.voor beste ramlam. C. J. Commandeur, „Marico". (Het Internationaal Wolsecretariaat put de gelden uit een fonds waarvoor de Zuid-Afrikaanse, Nieuw-Zeelandse en Australische wol veehouders f 1.per baal wol afstaan.) Schapen met twee ramlammeren, geboren voor 29 maart, 15 inzen dingen. 1 plus de wisselbeker van het Stamboek P C. Hin, Spang, Driemaal gewonnen 2 P. Zijm, Den Hoorn 3a K. Zuidewind, Kerkeplaats GESLAAGDE SCHAPENFOKDAG Vervolg van pagina 1 hokken oudere ooien wel iets groter had kunnen zijn, maar dat thans de ru briek drietallen ramlammeren belang rijk groter is dan vorig jaar. Vervolgens werd het woord gevoerd door burgemeester De Koning, die al lereerst zijn late aanwezigheid ter ver gadering toelichtte: „Ons college had te kampen met ernstige financiële zor gen." Het was B en W een jaarlijks terug kerend genoegen de uitnodiging voor deze fokdag te mogen ontvangen, waar deze voor Texel van het aller grootste belang is, want het economisch even wicht van Texel is afhankelijk van slechts enkele factoren: de landbouw, de veeteelt, de visserij en het toerisme. Wij dienen er voor te zorgen, dat dit geringe aantal factoren niet nog ge ringer gaat worden. Ook in een tijd van neergang is het gewenst, dat het schaap op Texel gehandhaafd blijft en dit schijnt ook algemeen te worden be grepen, gezien het aantal inzendingen, zowel gelet op het aantal als op de kwa liteit, waarvan de voorzitter sprak. Daarom mogen wij vertrouwen in de toekomst hebben. Het inzicht van de fokkers in de belangrijkheid van de kwaliteit neemt van jaar tot jaar ken nelijk toe. Burgemeester De Koning wenste de fokkers daarmede geluk, want hierdoor zal het nodige evenwicht gehandhaafd kunnen blijven. Het is verstandig, dat men het verloop van de wolveehandel met de grootst mogelijke rust volgt. Hierna werd het woord gevoerd door de heer Laan, die opmerkte, dat het de gewoonte is om de jury te versterken met adspirant-jury-leden, oud-leerlin gen van de Landbouwschool. Ook dit maal waren weer acht jongemannen uitverkoren, maar door misverstand zijn hun namen niet aan het Stamboek doorgegeven, zodat de vereniging dit maal verstek moet laten gaan, maar volgend jaar zijn wij zeker weer van de partij, omdat wij uiteraard zeer veel belangstellen in deze fokdag en de schapenteelt bij haar in het voorste ge lid ligt. Hierna begaf men zich naar de Groe- neplaats, waar de zon eindelijk eens de overhand had verkregen. Wij zullen dat als een goed voorteken beschou wen, in ieder geval is het prettig, dat de fokdag door betrekkelijk fraai weer begunstigd werd, want met de zon op de huid komen de dieren nu eenmaal beter tot hun recht dan onder een don kere lucht met regen, zoals vorig jaar het geval was. en thans diens definitief eigendom) 3b G. J. Veeger, Den Burg Eervolle vermeldingen: H. J. Keijser, Den Burg, P. C. Hin, Spang. Schapen met twee ramlammercn, ge boren na 28 maart, 15 inzendingen. la plus f 25.premie: G. Eelman Jbzn Oosterend. lb Joh. J. Roeper Johzn. Oosterend 2 Gebr. Hin, Zuid-Haffel 3 P. C. Hin, Spang 3 G. C. Kikkert, De Westen Eervolle vermeldingen: G. Eelman Jbzn, Oosterend M. C. Bakker, Den Hoorn Schaap met een ooi- en een ramlam 21 inzendingen 1 G. Eelman Jbzn, Oosterend 2 P. C. Hin, Spang 3a N Kikkert, „Vredestein" 3b Gebr. Brans, Oosterend Eervolle vermelding: J.oh*. J. Roeper Johzn, Oosterend. Schapen met een ooi- en een ramlam geboren na 30 maart 21 inzendingen. 1 P. C. Hin, Spang 2a M. J. Kikkert, Den Hoorn 3 G. Eelman Jbzn, Oosterend 2b G. Eelman Jbzn., Oosterend Eervolle vermelding: N. Kikkert, „Vredestein". Schaap met twee ooilammeren 14 inzendingen la J. Beumkes, P.H. Polder lb P. Verberne, Spang 2a P. C. Hin, Spang 2b R. Eelman Azn., Oosterend 3a C. Koorn Hzn., De Dennen 3b P. Brans Azn., Oost 3c R. Eelman Azn, Oost Schapen met één ramlam, geboren voor 2 april, 20 inzendingen. 1 Jn. C. Hin, De Nes 2a N. Kikkert, „Vredestein" 2b plus f 25.premie P. Verberne, Spang 3a G. Eelman Jbzn., Oosterend 3b Jac. Roeper Johzn., De Dennen Schapen met een ramlam, 21 inzen dingen, geboren na 1 april. 1 P. Bakker Bzn., Kogerweg 2a K. Zuidewind, Kerkeplaats 2b Th. R. Hin, Dijkmanshuizen 3a G. Eelman Jbzn., Oosterend 3b M. C. Bakker „Spyk" Eervolle vermelding: A. J. Lap, Den Hoorn Viertal oudere ooien, 5 inzendingen la plus reserve-kampioen, Joh. J. Roe per Johz., Oosterend lb P. C. Hin, Spang lc P. C. Hin, Spang 2 G. J. Veeger, Den Burg 3 M. C. Bakker, Den Hoorn Viertal eenjarige ooien van één va- derdier, 7 inzendingen la plus kampioensgroep P. C. Hin, Spang. lb P. C. Hin, Spang lc P. C. Hin, Spang ld G. Eelman Jbzn., Oosterend 2a Joh. J. Roeper Johzn., Oosterend 2b G. Eelman Jbzn., Oosterend 2c Joh. J. Roeper Johzn., Oosterend Viertal ooilammeren van één vader- dier, 9 inzendingen la P. C. Hin, Spang lb Joh. J. Roeper Johzn., Oosterend lc P. C. Hin, Spang 2a G. C. Kikkert, De Westen 2b M. C. Bakker, „Spyk" 3 C. Veeger, De Westen DE EREPRIJZEN „Je maakt het toch wel een beetje?" aldus sommeerde de heer P. C. Hin, Spang, toen wij hem met zijn successen complimenteerden: deze fokker heeft jl. maandag niet minder dantien eer ste prijzen in de wacht gesleept, het kampioenschap met een van zijn vier tallen ooien behaald en een wisselbe ker definitief naar Spang meegekregen. Een collega-schapenfokker merkte op dat hij er niet van wist, dat iemand zo veel prijzen in de wacht wist te slepen, want ook werden de heer Hin twee tweede prijzen, een derde en een eer volle vermelding toegekend. Als u na gaat, dat de heer Hin van zijn kudde 21 1-jarige ooien er 12 naar de fokdag had gezonden en dan alle ooien met de (drie) eerste prijzen schoot zijn gegaan, waaronder het kampioenschap, is er inderdaad van een bijzonder succes sprake. Maar er waren meer fokkers, die zeer tevreden over het resultaat zullen zijn. Zo verwierf de oudere ram van de heer G. Eelman Jbzn., Oosterend, het kampioenschap van de rammen, de 2-jarige ram van de heer W. J. Bakker, Den Hoorn, het reserve kampioenschap en een viertal oudere ooien van de heer Joh. J. Roeper Johzn., Oosterend, het reserve kampioenschap van de ooien. De heren gebr. J. en T. Huisman ver overden voor één jaar de wisselbeker van het Internationaal Wol Secretari aat met het drietal beste ramlammeren. De eenjarige ram van de heer G. C. Kikkert, de Westen, verwierf de TESO- wisselbeker. De heren P. C. Hin en G. Eelman Jbzn mochten bovendien ieder een zeer fraai wandbord in ontvangst nemen, een ge schenk van de gemeente. HERV. GEMEENTE OOSTEREND Donderdagavond 8 uur aanvang Jon- gevrouwenveremging. Nieuwe leden har telijk welkom. Vrijdag a.s. 3 uur n.m. huwelijksinzege ning. HOORT BIJ DE RESTAURATIE Zaterdagmiddag zijn vrijwilligers har telijk welkom bij de Hervormde Kerk van Den Hoorn, die nagenoeg geres taureerd is Deze vrijwilligers kunnen goed werk doen, want het kerkhof dient te worden opgehoogd. Er wordt om half twee begonnen. Wilt u een schop mee nemen? GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: handdoek wit-groen, bruin- wit gevlekt hondje, grijze vetklep-pet, regenpak, rood-bruine dames laars, rijksdaalder, filmrolletje grote spoel, zw langharige hond gekr. bouvier, bank biljet van f 25.rood schooletui met potloden, bruin kinderschoentje, rode gabardine damesregenmantel met ger. voering, Ten Brink reis-atlas, rozenkr. Oudeschild, loper, sleutelbos, jongensj. bl. alles Oudeschild. De Koog: br. knipport. inh. ca. f 15. herenpolshorloge „Canges", port. met trouwring en f 1.sleutelbos met 4 sleutels, lipssl. no 222 en 1 zonder nr. 1 pr bl. zwemvliezen, dolk, beige damesv. Verloren: groene 3-4 jas, bl. wit gestr. ceintuur v. jurk, zonnebril, rood-br. j. port. met f 15.zw. lederen port. met f 27.50, rose damesjurk met port. doublé dameshorloge „Avia", een pop in Volen- dammer dracht, tank-dop v. Express- motor, donker grijze waterzak, zonne bril met gesl. glazen in grijs plastic etui, stoffeerders-hamertje, 3-4 grijs bruine heren regenjas, zwart lederen handtasje met rode brillendoos, groen rekbaar badpak en groene en gele bad muts, map met bescheiden Gend en Loos (A. Kievit) De Koog: zonnebril doublé montuur, zonnebril bruin montuur, donkerbl. trainingsblouse, camouflagejas, kompas, doublé herenpolshorl. zelfopw., zilveren broche, groen-gr. regenjas met lereh knopen, rode damesport. met 3,50, bl. trui kabelsteek, 1 pr bruine slippers, gouden ring met monogram BvD, beige damesknipport. met 22, Het bureau is hiervoor geopend dage lijks van 16.00 tot 18.00 uur. TEXELAARTJES Verkooplokaal in Kantooistr. van gebruikte meubelen. J. Jongedijk, Schildereinde 60, Telefoon 477. BIJVERDIENSTE! U hangt biljet voor 't raam en geeft aanvragers een boekje. Wij doen de rest en betalen goed voor Uw bemiddeling. Alleen benedenwoningen. Ned.Talen instituut, Rotterdam (nader adres oveibodig) - EEN SCHIP VOL van on gewoon fijne Virginia tabak kwam in mei in Nederland aan. Daar wordt nu Sterling shag van gemaakt. En nu ligt Sterling in kwaliteit ver aan de kop. Profiteer daarvan: vergeet niet de volgende keer Sterling shag te vragen. Wie vond loost Smit (Sonja, De Westen) zijn grijze vis graat jasje? en sinds enige tijd vermist een bruin cordu roy (gele voering). Gaarne terug. Te k. aanheb, een houten wasmachine Oude schild 160 Zeeschuim te k. gevr 50 ct per kg. Gebr. H. Terpstra. Wilhelminaiaan 51 Te k 1 houten ledikant met spiraal plus schudbed. 1 houten koffer 70 x 45 x 20, 1 Wasmand 70 x 45 x 40, 4 keukenstoelen. J. Groenhof, De Zwerfsteen 59a, Oudeschild Te k. moes en handappelen Hallerweg 3 Te k. beste buitenband. 550 x 17. N. J Witte Schildereinde 121 Haak-, brij-, schrijfwerk of i.d. gevraagd ook stoppen, adres te bevr. bur. v. d. bl. Te koop een pracht trouwjurk met bijpassend sluiertje, adr. te bevr. bur. van dit blad Puikbesteeigeheimerste k. M. H. Bakker, Helios Schilderweg i Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje Johanna Wij noemen haar Hannie T. van Kooten-Daalder L. van Kooten Jr. Nieuwstraat 6, Oosterend Texel, 2 september 1957 Tijdelijk adres: Huize „Maris Stella" De Cocksdorp Getrouwd Cor Vader en Riet Verbeek Overveen, 3 sept. 1957 Julianalaan 75 Op zondag 8 sept. a s. hopen onze lieve ouders, behuwd- en grootouders P. Smit en Joh. Smit-Witte hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Dat God hen nog lang mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen Hans Kager-Smit Jan J. Kager Door Rita Nel Rein en kleinkinderen Joke en Ingrid Beatrixlaan 27, Den Burg Receptie zondag 8 sept van 5—7 uur nm in hotel „De Zwaan. Hiermede geven wij U kennis dat is over leden onze lieve moe der en grootmoeder Adriaantje Burger geboren Schuijl in de ouderdom van 72 jaar. Namens de familie C Burger Oosterend, 30aug 1957 De teraardebestelling heeft plaats gehad maandag 2 sept. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij ook namens wederzijdse ouders harte lijk dank. D. Slegh G. Slegh-de Leeuw Den Hoorn 167, Texel Voor de zeer vele blij ken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij hartelijk dank. D. J. Drijver N. Drijver—Agter Allen hartelijk dank voor de vele blijken van mede leven ondervonden, met onze 25-jaiige echtvereni ging en tevens voor de grote belangstelling in verband met het slagen van onze zoon voor zijn examen 3e stuurman „grote vaart" A Geus G. Geus Vermeulen Stoombootkoffiehuis. in 't Dorpshuis. Aanvang half negen GEVRAAGD: Gebr. Tuinder, Wilhelminalaan 43 TE KOOP puik beste winteraardappelen 15 ct f er kg thuis geleverd P. Beers, Molenstraat 30 M. A. J. VONK Kogerstraat Hogerstraat Aanvang der repetities hedenavond 4 sept. in ons lokaal aan de Burgwal (vh Nieuwstr.) Nieuwe leden zijn welkom Het Bestuur. oogarts afwezig van vrijdag 6 sept. tot donderdag 26 sept. A. ten Hooi GEVRAAGD voor onze damesconfectie voor onze damesconfectie. voor onze textiel-afdeling Hoog loon. N.V. PH. VLESSING Van 5 t.m. 13 sept. zijn wij wegens vakantie gesloten C. J. Visman, De Cocksdorp GEVRAAGD Brieven no. 987 bureau van dit blad. donderdag 5 sept. tot dinsdag 10 sept. Den Hoorn - Telef. 258 Dros' Bakkerij Oudeschild van 9 t.m. 21 sept. wegens vakantie gesloten BIEDT ZICH AAN: 18 jaar voor 3 a 4 dagen per weck. Br. no 988 bureau v.d. blad

Texelsche Courant | 1957 | | pagina 2