V m goed boek WACHTEN w f duurt altijd lang Boekhandel Parkstraat het woonhg en erf Koninklijk Ten Fanfarecor Coop. Ver. K.l. «Texe Reisbureau enig land „DE PIONIERS" SAMEN 50 JAAR In Den Burg is opgericht de jeugdband „De pioniers". Vier jongens, die samen 50 jaar oud zijn (Twee muzikanten van 12 en twee van 13 jaar). Het kwartet Pietersen, Beuving, Zoetelief en Verberg heeft ter gele genheid van de officiële opening van ,,'t IJsbeertje" een demonstratie van zijn kunnen gegeven. Wel, het klonk buiten gewoon goed. De heer J. Visser, muziek leraar te Den Burg, klampten wij even aan toen hij over de Stenenplaats reed. „Die spelen leuk!" zeiden we. „Ja, ja, dat is mij bekend", zei hij enthousiast „ze treden woensdagavond hedenavond dus ook in ons programma op". TEXELSE KOTTER DOOR MIST UIT DE KOERS De kotter Texel 12, van de heren Van der Slikke en Dogger, komend met een lading vis uit de Noordzee raakte zater dagochtend door de potdichte mist uit de koers en op de zeewering bij Den Helder. Het schip zat zo hoog, dat men op de wal kon stappen. Daar heeft men om assis tentie gevraagd. Spoedig kon het schip door twee andere vaartuigen worden vlotgebracht. Ofschoon de TX 12 ogen schijnlijk geen schade had opgelopen, oordeelden de eigenaars het toch verstan dig om het schip op de werf van de heer Visser, Den Helder, aan een onderzoek te onderwerpen. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot en met 3 februair 1958 Gevonden te Den Burg: witte strik; bruine kinderportemonnee (inh. 0,91); bruin-bronskleurige want; pijp; bruine wollen handschoen; zakmesje (souvenir Texel); geel boodschappennetje; paar he renhandschoenen; zwarte jopper; Dr. C. B. van Haeringen, Klein Nederlands Woordenboek; te De Cocksdorp: padvin- dersriem; te Oudeschild: gummi jas. Verloren te Den Burg: duimstok; gr. kinderwant met witte bloempjes; rood kindertasje en portemonnee; zilveren ket ting met maansteen; blauw-witte kinder want; rode gebreide sjaal met kwast; rode bal; bruine lederen portemonnee (inh. plm. 0,75); heren glacé handschoen (bruin); gele stropdas van de gidsen, te Oudeschild: broche. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is hiervoor op werkdagen geopend van 16.00 tot 18.00 uur. LOOS ALARM Maandagavond werd Oosterend opge schrikt door de Brandweersirene. De heer G. Witte Dzn., „De Nes" had n.l. een vuurgloed waargenomen op de Listen- plaats en belde daarom direct de brand weer te Oosterend, die binnen 5 min. ter plaatse was, maarvoor niets: de bewoners hadden wat papier verbrand. Men kon dus weer inrukken, terwijl na enige tijd ook nog twee wagens van Den Burg verschenen en de politie liet zich ook niet onbetuigd. Zo kon de brand weer onverrichterzake terugkeren (ge lukkig maar). De politie zal wel even een hartig woordje gesproken hebben, want het is nu eenmaal verboden om na zons ondergang afval of dergelijke te ver branden. In ieder geval was de brandweer actief en snel ter plaatse, dus een goede oefe ning. KRONKEL OP KRONKELWEG Wij, Texelaars, weten, dat de S.-bocht aan het begin van de Bomendijk een gevaarlijk punt is. Als je daar even de verkeersregels negeert zit je er met de brokken. Er staat dan ook een waarschu wingsbord en bovendien heeft men de weg door een witte lijn in tweeën ver deeld. Als de weggebruikers ieder op hun eigen strip blijven, kan er niks gebeu ren. Maar er zijn altijd chauffeurs, die de weg voor zich alleen opeisen. Zo de bestuurder van een ons met kleur en merk bekende bestelauto: het vehikel reed vèr over de neutrale zóne en het was maar gelukkig voor hem, dat de tegenligger, een tweewielig voertuig zijnde, met zo'n smal strookje toe kon. Overigens wel jammer, dat die twee wielige tegenligger net toevallig geen ge motoriseerde politie-agent was. VOORLOPIG NOG VIA DE JUFFROUW Ofschoon reeds geruime tijd geleden de aanbesteding plaats vond voor de bouw van een perceel, waarin de instal latie voor het te automatiseren Texelse telefoonverkeer zou worden gehuisvest, is nog steeds geen nader besluit inzake de bouw genomen. Het ziet er voorlopig ook nog niet naar uit, dat Texel binnenkort al automatisch kan bellen. In ieder geval zullen de telefonistes komend zomersei zoen want dan is het op z'n drukst weer tot over haar oren in de gesprek ken raken. Jammer, zowel voor de abonné's, die aanvragen als voor de abonné's, die met rust gelaten willen worden, want niet alle verbindingsofficieren zien kans de directe methode toe te passen. Misschien wegens gebrek aan belangstelling voor het vak in ieder geval wordt men nogal eens verre van practisch behandeld. Zo werd een huismoeder dezer dagen drie maal bij de waslijn vandaan gebeld en tot driemaal toe ook moest zij verne men, dat a. zij vlugger had moeten komen; b. zij bij vergissing was opgebeld; c. zij zelf een verkeerd nummer had aangevraagd (blijkbaar....) (Maar goed, dat wij -geen eigen Texelse girodienst be zitten). Voor de actieve en geroutineerde (en daardoor ook correcter handelende!) col lega's is het toch wel verre van prettig met dergelijke „functionarissen" in het korps te moeten samenwerken. S.V.O.-nieuws Adsp. opgelet, jullie gan ook weer be ginnen. A. gaat naar Tex. Boys a, 3 uur. B. blijft thuis; Texel b komt op bezoek, 3 uur. Het eerste speelt thuis tegen Geel Zwart 2, aanvang 1.30 uur. Komt allen op tijd. DOOPSGEZINDE ZUSTERKRING DEN HOORN Woensdag 5 februari (heden) zuster- kring Den Hoorn. Filmavond door de heer Jac. Boon Klzn. AARDIGE ATTENTIE De heer C. Ellen, Oosterend, vond on langs op het strand een bijzondere fles, welke sterk zijn aandacht trok. Uiter mate nieuwsgierig klom hij in de pen en schreef naar het op de fles vermelde adres in Duitsland met de vraag waarom deze fles zo bijzonder was en welke in houd zij voordien bevatte. De heer Ellen kreeg na enige tijd een wel zeer mooi schrijven retour waaruit bleek, dat het een 122 jaar oude zaak in wijn en likeur bleek te zijn. De flessen waren zeer attractief en komen zeldzaaïn en zeer gering op de markt. Men was blijkbaar zeer ingenomen met het schrij ven van de Texelaar, want ter kennis making was een pakketje met 3 wijn- en likeurmonsters bijgevoegd. De heer Ellen, die deze geste zeer waardeerde, heeft dienaangaande een aardige Texelse attentie retour gezonden. GARNALEN ZIJN PEPERDUUR GEWORDEN De wulkenvisserij is niet denderend geweest. De vangsten bleven over 't al gemeen laag. De laatste dagen zijn ze echter zo gering, dat het de moeite niet loont om uit te varen. De garnalenprijzen zijn hoog, de laat ste tijd 4,per kg en meer, zodat zelfs bij een geringe aanvoer nog wel een dag loon te verdienen is. De prijzen zijn zo hoog, omdat ook in andere delen van het land zeer weinig wordt gevangen. DE BRUINVISSEN TE OOST (van onze correspondent). Na alle moeite, welke men zich ge troost heeft om deze dieren hier te krij gen, ziet het er naar uit, dat men er niet gelukkig mee is. Dat bij het vervoer een bruinvis het leven liet, meldden wij reeds. Maar sinds dien heeft van het overgebleven viertal nog een tweetal het leven gelaten een der vissen verwondde zich aan de om heining zodat er nu van de vijf nog twee bruinvissen over zijn. Blijkbaar zijn er ook hiaten in het net, want er werd een uitbreker gesignaleerd. Deze kreeg men weer vrij spoedig in het afgebakende bassin. Aan belangstelling ontbreekt het niet, want velen komen even een kijkje ne men. Onder de kijkers bevonden zich ook oude vissers, die met grote stelligheid be weren, dat deze bruinvissen het nooit zullen redden, omdat het water niet goed zal zijn. Zij beweren met grote stellig heid, dat dit brakke water teveel schade lijke stoffen bevat, welke door bemaling van het Noorden hierin uitvloeien. Ook het menu van deze bruinvissen, dat gro tendeels uit bevroren vis bestaat, vindt men een te grote omschakeling. Deze mensen beweren niet, dat zij pertinent gelijk zullen hebben, maar houden zich aan door hen opgedane ervaringen. (Welke? red.) Het ziet er naar uit dat deze mensen gelijk gaan krijgen, wat, gezien de kosten en moeite, welke men zich heeft getroost, wel erg jammer is. FILMNIEUWS: „HET VLAMMENDE WOUD" In dit verhaal ontstaat een grote bos brand, waarbij het leven van twee man nen in gevaar komt. Zij worden gered dank zij de moderne middelen: een heli copter redt de ingesloten mannen. Het gaat, wat de titel zou doen vermoeden, echter niet om die bosbrand, maar om de liefde van de bekoorlijke Sharen, een temidden van de woudreuzen opgegroeid meisje, voor de knappe houtkappersvoor man Kelly. Zij krijgen elkaar, maar mak kelijk gaat dat niet, want het mysterie van het leven brengt het meisje menig maal op het dwaalspoor. De laatste me ters van dit boeiende verhaal eindigen echter met een eind goed al goed. „DE KAPITEIN VAN KÖPENICK" Een werkelijk schitterende film draait de komende dagen. Heinz Rühmann speelt in „De kapitein van Köpenick" een meesterlijke rol. Nu eens niet als de grapjas, die door het dolle heen is, zoals b.v. in „Charley's Tante" (die ove rigens een goede indruk bij ons achter liet), maar als de aan lager wal geraak te schoenmaker, die zo dolgraag eens in het leger had gewild. Tenslotte slaagt hij er in een kapiteinsuniform op te scharrelen, die hij dan aantrekt. Als zodanig laat hij de burgemeester van Köpenick arresteren en neemt de ge meentekas in beslag. De film handelt even na 1900 in Duits land, waarin het Pruisische militairis me hoogtij viert. Dit militairisme wordt nu op zeer humoristische wijze bespot telijk gemaakt. Het succes is wel in de eerste plaats aan het acteertalent van Heinz Rühmann te danken. Op komische wijze, waarin tijdens de gehele film een tragische ondergrond doorklinkt, speelt hij de rol van de verschoppeling, die later de wereld laat lachen. Het verhaal, dat geschreven is door Carl Zuckmayer, werd bewerkt door de schrijver en regisseur Helmut Kautner (dit duo heeft ook de film „Des Teufels General" vervaardigd). Een film, die u niet mag nalaten te gaan zien. Nederlands nieuws Ö.a.: Radio-actieve besmetting in Putten (Gld.); Finale van het 20ste Hoog ovenschaaktoernooi; Voorproef van car naval in Heerlen en Geleen; ZKH Prins Bernhard vertrekt naar Liberia; Bis schop van Roermond opent „Noodkist van St. Servaas"; H.M. Koningin Juliana verwelkomt evacué's uit Indonesië. Wereldnieuws O.a,: Radio-activiteit in Putten, Een nieuwe regering voor Venezuela; Een bij Casablanca gestrand schip op ongewone wijze gelost; Geslaagde proef met inter continentale raket in V.S.; Voetbalwed strijd Ierland-Italie: 21. DE BRUINISSERS ZIJN ER WEER Maandag arriveerde in Oudeschild een aantal Bruinisser mosselenvissers, die hier op hun percelen de uitgezaaide mos selen gaan vissen. Hopelijk hebben de stormen van de laatste tijd geen ernstige schade aan de percelen berokkend. DE DAGERAAD NAAR DE WERF Maandagmorgen is „De Dageraad" naar Amsterdam vertrokken voor repa ratie van de schroef. Deze werd bescha digd toen vrijdag tijdens zeer dikke mist bij het binnenvaren van Den Helder het schip te dicht bij de wal kwam en de schroef tegen de stenen sloeg. Hoewel de schade niet ernstig leek, trad toch olie- verlies op, zodat een onderzoek op de werf noodzakelijk was. In Zeeland liet de pont 300 passagiers staan, omdat men tijdens de mist niet wilde varen. TESO heeft wegens mist nog nimmer de dienst gestaakt, maar de mogelijkheid van aan de grond raken of schadevaren is dan natuurlijk altijd aan wezig, hoewel de radar dit tegenwoordig tot een minimum beperkt. TEXELSE LANDBOUWERS, ATTENTIE Wat nu al voor het voorjaar te doen staat Het bouwplan voor het a.s. oogstjaar is natuurlijk al vastgesteld. In de fabrieks- aardappeltelende streken is het van be lang bij de bemesting van dit gewas vooral de nodige aandacht aan de kali te schenken, daar het juist de kalibemesting is, waarmee we invloed op het zetmeel- gehalte der knollen kunnen uitoefenen. Grondonderzoek, gecombineerd met 'n daarop gebaseerd bemestingsadvies kan fouten in dit opzicht helpen voorkomen, aldus ir. D. J. Üattje, Rijkslandbouwcon- sulent voor Zuidelijk Groningen voor de radio. In vele gevallen zal dit een bespa ring op bemestingskosten kunnen beteke nen. Toch helpen goede bemestingsadvie zen niet, als er omstandigheden op het bedrijf zijn, die het effect van alle goede maatregelen ongedaan kunnen maken, b.v. als de ontwatering te wensen over laat. In diverse gebieden is het met de toestand van de sloten zeer bedroevend gesteld. Veel sloten zijn tengevolge van onvoldoende jaarlijks onderhoud geleide lijk veel te nauw geworden en bovendien zijn ze dikwijls zo vol gegroeid met aller lei onkruiden en waterplanten, dat het water er niet of zeer onvoldoende door afgevoerd kan worden. Veel polders heb ben hun hoofdwateringen voldoende in orde, doch de sloten, die voor directe af watering van de percelen moeten zorgen, zijn in zeer slechte staat. Dit betekent hoge kosten voor bemaling omdat het ge maal voortdurend stil moet staan om te wachten tot weer voldoende water is toe gestroomd. Bovendien blijft het land veel te lang nat, waardoor men zowel in de herfst, als ook in het voorjaar dikwijls niet op de percelen terecht kan met werktuigen en machines op momenten, dat dit het meest nodig is Hierdoor ont staan in vele streken belangrijke schade en opbrengstderving. Belangrijk is ook dat men voldoende goed zaaizaad en pootgoed voor de ko mende voorjaarsperiode voorhanden heeft, terwijl ook aan het tijdig ontsmet ten van zaaizaad van eigen bedrijf de nodige aandacht dient te worden besteed. Voor het grasland dient men te denken aan een tijdige bemesting met stikstof op percelen, die vroeg gras moeten leveren. Voor de wintergranen is het gewenst op de lichte gronden zeer tijdig, liefst vóór 1 maart de stikstof te strooien. Op schra le gronden kan men ook denken aan de z.g. late overbemesting met stikstof, kort vóór het gewas gaat doorschieten. Ten slotte dienen nu reeds de werktuigen be drijfsklaar te worden gemaakt, die straks nodig zullen zijn voor grondbewerking, voor het uitstrooien van de meststoffen en voor het zaaien en poten der gewas sen. Daarmede moet men niet wachten tot men de werktuigen nodig heeft. Als er dan door de smid nog wat veranderd moet worden en iedereen zou daarmee wachten tot het laatst, kan ook de smid niet iedereen tijdig helpen. HET TEXELS SCHAAP EEN VLEES-WOLSCHAAP Ik geloof niet dat het nodig is u alle voordelen van het moderne Texelse schaperas voor te schotelen. Een der be langrijkste is toch wel de vroegrijpheid en de gunstige vleesvetverhouding. Vooral hierdoor is het Texelse schaap naast haar groot aanpassingsvermogen in het buitenland zeer gezien. Doordat we het geluk hebben, dat geen enkel schaperas in vleeskwaliteit met de Texelaar kan wedijveren, hebben we de laatste jaren een zeer gunstige export van schapevlees naar het buitenland kun nen opbouwen, waardoor behoorlijke prijzen ontstaan. Dat dit lang niet overal bekend is bui ten boerenkringen, bleek me op 'n plaat selijke fokdag, waar ook een afd. schapen aanwezig was. Een onderwijzer van een lagere school was bezig zijn pupillen bij zijn rondgang over het terrein iets te vertellen van wat alzo te zien was. In grove trekken ging hem dit handig af. Doch toen hij bij de schapen arriveerde, moest hij zich blijk baar eerst even achter het oor krabben. Hij vertelde toen zijn leerlingen het vol gende: „Jongens, dit nu zijn de schapen. Die heren daar hebben de taak om de mooi ste dieren aan telwijzen". De onderwijzer moest toen even diep nadenken, wat hij zijn leerlingen nog meer vertellen kon. Even later: „Jongens, wie weet er waar om deze dieren uitsluitend worden ge houden?" Even stilte. Onderwijzer: „Om de wwwww". Een van de kinderen: „Wol meester". Juist, ja om de wol, de schapen worden alleen maar dan ook alleen om de wol gehouden. Dit was alles wat de onderwijzer zijn pupillen over de schapen kon vertellen. Commentaar lijkt ons overbodig. W. ROEPER. (in een rij voor het loket) Haalt daarom uw plaatsbewijzen voor boot en trein in voorverkoop bij de V.V.V. HALVE EEUW GELEDEN DE (VUILE) WAS GING VOORHEEN NAAR DE OVERKANT In de Texelaar van zondag 19 januari 1908 lezen wij, dat de behoefte gevoeld werd aan de stichting van een wasfa briek. Er staat „Wij ontvingen een dezer dagen een bezoek: 't was van een Dame, die na enig praten over verschillende za ken, welke in de laatste tijd alhier zijn tot stand gekomen, ons het verzoek deed of wij eens ter sprake wilden brengen de wenselijkheid, dat hier ter plaatse een wasfabriek of wasinrichting zou worden opgericht. Volgens onze bezoekster wor den (in 1908 dus) tal van wassen geregeld van Texel naar Alkmaar, Haarlem en andere plaatsen gezonden. (Dat aantal werd geschat wel een veertig te bedra gen). De reden voor die wegzending zou zijn, dat hier ter plaatse geen voldoende gelegenheid bestaat voor menige huis vrouw (die zulks zelf niet vermag) om haar was behandeld te krijgen. Die uit zending is eerstens kostbaar of voor velen niet te doen, terwijl ook niet altijd over de behandeling der was onverdeelde te vredenheid zou bestaan". De redactie besluit tenslotte met de opmerking, dat stichting van een was fabriek wellicht geschikt zou zijn voor een Vennootschap op aandelen. (Zoals bekend wordt sinds ettelijke ja ren de was door de Texelse Wasserij, Schilderweg, verzorgd, directeur de heer Collou. 70 JAAR ESPERANTO Esperanto-ondcm I De bouw van het Esperanto het mogelijk de eerste leerboekenl richten als „sleutels", die de leerlij I staat stellen direct elke tekst te 11 pen, omdat zij niet alleen de meest zakelijke woordenschat bevatten, ook de gehele gramatica in de vorl afzonderlijke, zelfstandige en alfall gerangschikte elementen. De tegeil dige „Esperanto-sleutels" bevatfc volledige grammatica van de taal woordenboekje van meer dan stammen. Die kleine boekjes kan r I zijn portefeuille steken. Tot 1957 zij „sleutels" voor 39 talen uitgegevt I oplage is betrekkelijk groot, vj Zweedse uitgave b.v. zijn tot 215.000 exemplaren gedrukt. j De sleutels zijn niet voldoende I een diepgaande studie van het Espe I Daarom bestaan er in elk taalgebiel schillende leerboeken. Tot einde I waren er meer dan 2000 Esperant(| boeken in 54 talen verschenen. Esperanto wordt hoofdzakelijk wezen op avondcursussen, georgan I door de Esperanto-verenigingen, lopen er elk jaar van 1200150i deze cursussen. Vele nationale Espe organisaties geven schriftelijke sen, die zeer goede resultaten ople| In het leerjaar 19551956 werd de nationale Taal in 143 scholen van 2 den onderwezen. Een leerstoel of ee| toraat in Esperanto vindt men universiteiten in Engeland, Diul Oostenrijk, Polen, Japan, Joegc Italië, Canada, Amerika en Nede I VEILIG VERKEEK Verkeer rechtdoor gaat Zegt U er alsjeblieft bi DEZELFDE WEG". De s zonder die woorden hei menig misverstand oj geweten. De auto A. ga; wel rechtuit, maar toch B voorrang. Het zijn verschillende wegen, rechts gaat voor. Copyright Verbond Veilig Verkeer. Voor TEXELAARTJES 3 regels 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Bz.a. meisje 18 jaar voor zit tend licht werk. Br. onder no 1063 bur. v. d. bi. - Te k. eikenhoutenuitscbuiftafel met 6 bijpassende stoelen. Te bevr. A. van Hollandstr. 20 Pen Burg Te k.rlectrisch fornuis, merk „Siemens" Te vens een z.g.a.n. regenmantel maat 46. Schildereinde 86 Met grote blijdschap ge ven wij Kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Anthony Charles K. v.d. Slikke-Groenhof Ch. v. d Slikke Adri en Japie Den Burg, Weverstr. 100 Texel, 3 febr. 1958 Met dank aan God en grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Carta Bij het H. Doopsel ontving zi| de namen Cornelia Anna Maria J. D. Bakker—Smit M. J. Bakker Den Burg, Texel, 2 febr'58 Warmoesstraat 5 Tijdelijk adres St Lidwinaziekenhuis Den Helder Met grote blijdschap geven v.'ij U kennis van de geboorte van onze zoon Rudolt Gerard Wij noemen hem RUDY G. Wilner A. Wilner—Koorn Den Hoorn 65 Texel, 4 febr. 1958 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van mijn beste zwager C. Stoepker. Mevr. Munk—Brans Ruyghweg 61, Den Helder Op de eerste zaterdag in februari werd plot seling van ons wegge nomen, na voorzien te zijn van het H. oliesel tntjn innig geliefde man en onze zorgzame vader behuwd- en grootvader Cornells Johannes Bakker echtgenoot van Marietje Veeger in de ouderdom van 70 jaar. Namens de familie Wed M Bakker- Veeger Texel, I febr. 1958 Spang W 28 De gezongen uitvaart dienst zal plaats hebben op woensdag 5 febr. a s vm 9 uur in de parochie kerk van de H.Joannes de Doper te Den Burg waarna de begrafenis op het R K. kerkhof aldaar. b| Het gemeentebestui Texel is voornemen dorpen Den Burg, schild, Den Hoorn, D en aan de Schansw| de jeugdherberg) zieke en dode te doen verwijd! Gegadigden vooi bomen kunnen ziel nadere inlichtingen v| gen bij bureau geul werken, Parkstraat I Burg uiterlijk t m. 121 ari a.s. Texel, 5 febr. 19: Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en bewijzen van deelneming betoond na het overlijden van onze lieve moeder Heintje Timmer Kuiter betuigen wij onze oprechte dank In het bijzonder aan Ds. Klijnsma voor de troost woorden tot ons gesproken dokter Renout voor de geneeskundige behande ling, de heer en mw. Broer van huize Irene voor de liefdevolle verpleging, zus ter Mettau, mw de Kort- Stokdijk en onze buren mw. Breman, verder aan dragers en kleedoplegsters Uit aller naam K. Timmer Oosterend, Kerkstraat 10 Texel, febr. 1958 Te koop bij inschr I Singel 348 te Oude Biljetten in te lever Waal 46 voor 16 fe Gunning voorbehou I Leeg te aanvaarj goedkeuring B en Voor beide uitvoe is er noggelegenhei plaatsbespreken d dagavond 6 febr. va uur in De Oranj ingang Groeneplaati Het Bes De leden van bo noemde vereniging v herinnerd aan de algemene ledenvergaderi| van hedenavond hotel Texel. Het Bestu vraagt bungalows en ge meubileerde kamers te huur. Omschrijving en foto's worden ingewacht. Br. onder no. 1067 bureau van dit blad Door veehouder in ver- kavelingsblok te koop gevraagd. Br. no. 1064 bur. van dit blad. Voor Familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant Rectificatie. In de adv. van Bei was het tel. no. ve| Dit moet zijn tel Indien bij advertentie opdrachten niet duidelijk vet staat aan wie de ning moet wordei zonden, kan plaatsing nie doorgaan Dit geldt vooral verenigingen en degenen die geit heidsadvertenties ven, waarin alleen adres, maar geen wordt genoemd. Dir. Texelse Co®

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2