2kt/nes?%\;*)huid? Degene, De Smulpot gebruikte bromfietsen Motorpalace H.H. Jagers. „ADVENDO" DE KOOG Naar wij vernemen heeft de gemengde zangvereniging van De Koog, „Advendo" haar jaarlijkse uitvoering vastgesteld op zaterdag 19 april. Een dezer dagen zullen de donateurskaarten worden aangeboden. Gelet op de zwakke financiële positie de kas laat de bodem zien is het niet mogelijk de donateurs gratis entree aan te bieden, maar wèl kan hun een be hoorlijke reductie en wel van 50 pet. worden gegeven. Het bestuur rekent er op, dat ook voor de aanstaande uitvoe ring de zaal van ,,De Toekomst" te klein zal zijn. BAD WESTERSLAG De heer W. J. Zijm, De Koog, is voor nemens aan het Westerslag tien strand huisjes te plaatsen alsmede een badin richting, waarin men zich dus kan ver kleden en zijn spullen veilig kan opber gen. Bovendien gaat de heer Zijm er linnen tenten en strandstoelen verhuren. Kortom, het Westerslag zal in vele be hoeften gaan voorzien. Het bedrijf van de heer Zijm gaat met Pinkster draaien. VRIJGESPROKEN WEGENS GEBREK AAN BEWIJS Het Amsterdamse Hof heeft de vijftig jarige Th. J. B. uit de hoofdstad in hoger beroep vrijgesproken. Hem was ten laste gelegd, dat hij vorig jaar op Texel dron ken achter het stuur van zijn auto had gezeten. Ook de Alkmaarse rechtbank had de caféhouder vrijgesproken. In hoger be roep was veertien dagen geleden twee weken tegen hem geëist. Zowel de rechtbank als thans het Hof meende, dat het openbaar ministerie er niet in geslaagd was te bewijzen, dat B dronken was geweest, hoewel deze had toegegeven vijf glaasje jenever en bier op de betreffende avond gedronken te hebben. Daar op Texel de artsen (op één na) principieel weigeren de bloedproef af te nemen als de politie dronkenschap ver moedt, kon het O.M. zijn bewijsvoering niet op deze proef gronden. Babyderm-zeep GEEN KWESTIE VAN TEXELSE ARTSEN ALLEEN „Aangezien op Texel geen enkele arts bereid is bloedproeven af te nemen, moest het bewijs van de dronkenschap met andere middelen worden geleverd". (Er is één arts op Texel, die zich daartoe wel bereid verklaard heeft, maar die wenst er 's avonds laat en 's nachts niet voor te worden gestoord". Dit werd me degedeeld bij de behandeling voor het gerechtshof te Amsterdam, die de café houder Th. J. B op het matje zag ver schijnen. De man zou te veel hebben ge dronken toen hij van Den Burg met zijn auto naar een ander dorp wilde gaan. Bij het keren van de wagen ging het al mis: een verkeersbord werd door de etalage van een fotohandel gedrukt en op de Kogerweg raakte hij met zijn auto in een greppel. Het gerechtshof heeft de verdachte vrijgesproken. Nu zou uit de krantenberichten de conclusie kunnen worden getrokken, dat de man geboft heeft dat hij niet aan de overkant die capriolen gemaakt heeft, waar men de idee krijgt, dat elders de artsen wèl unaniem de bloedproef voor staan. Het tegendeel is waar, want de Kon. Ned. Mij. ter Bevordering van de Geneeskunst heeft zich pertinent tegen de bloedproef verklaard: begint men daarmee, dan is het einde van de „proe ven" zoek. Men zou de verdachte dan misschien ook onder narcose kunnen brengen, of hem, zoals in Rusland ge beurt, met het waarheidsserum kunnen inspuiten Moreel gezien achten de artsen over het algemeen, wellicht een enkele uitgezonderd, de bloedproef niet juist De vereniging van juristen denkt daar eender over. S.V.C.-nieuws A.s. zondag speelt het tweede thuis tegen De Koog 2, aanvang 2.30 uur. De adsp. spelen heden thuis tegen Texel b. Gymafdeling. Het is thans een ge schikte tijd om lid te worden van de gym. Dan kunt u van het begin af aan meedoen. Men kan zich aanmelden op de lesavonden, zowel voor de adspiranten als voor senioren. Bij de heren kunnen ze ook nog wel een paar leden gebruiken Houd uw lichaam gezond en doe veel aan sport! ONDER DE POMP „Ben jee ok naar die bloemetentoon- stelling in Hoogkarspel weest? Wat een pracht koeie luusterde die blommeshow op, hè?" „Ik ben thuus bleve. As ik beste melk- koeie wil sien, gaan ik wel met Grootjes naar „Skolle Boe", want deer heb je twie keer daags de tied om de koeie te be- kieke, eer de melkauto weer verderop gaat!" „Maar die koeie van de „Skolle Boe" geve toch zeker gien vijftig liter melk per dag?" „Nou, dat weet ik aars nog niet, weer om zou de auto aars zo lang moete wachte?" KOGER DORPSCOMMISSIE GEÏNSTALLEERD Bejaardenzorg, organisatie van de jaarlijkse rijtoer met ouden van dagen, stichting van een speeltuin, organisatie van de strandfeesten. Ziehier enkele punten, waarin de voorzitter van de werkcommissie tot stichting van een Dorpscommissie, de werkzaamheden die men zich ten doel stelt, samenvatte. Voor de stichting van een dorpscommissie was men (36 Kogenaren) in het dorpshuis bij eengekomen. En als resultaat van deze bijeenkomst is er thans een commissie gekozen, die de gestelde werkzaamheden, en al datgene wat men nog meer te doen vindt, ter hand zal nemen. Na een omvangrijke stemming, werd het bestuur als volgt samengesteld: Ds. Waardenburg (voorz.), de heer C Drevel (secretaris), de heer J. Hennink (penn.), mevr. Zwan-Plessius (vice-voorz.), mevr. Dekker-Wafelbakker, de heer N. Schoo, en mevr. Reinders (leden). Er werd eenstemmig besloten een bij drage te vragen van 'n gulden per gezin. Bij de rondvraag merkt de heer R. Kiewiet op, dat eventuele wensen van de dorpsbewoners bij de dorpscommissie terecht dienen te komen, die deze dan onder de aandacht van het gemeentebe stuur zou kunnen brengen. De heer J. Schot informeert of er van gemeentewege bepaalde richtlijnen zijn gegeven ten aanzien van dorpscommmis- sies Dit is, blijkens het antwoord van de voorzitter niet het geval. Wel zijn enige suggesties gegeven, die echter met bin dend zijn. De heer Hennink vraagt of het bestuur verantwoordelijk kan worden gesteld wanneer de commissie geen rechtsper soonlijkheid bezit. De heer N. Schoo stelt tenslotte, dat men de dorpscommissie niet dient te zien als een aparte vereniging, maar als een vertegenwoordiging van het dorp bij eventueel voorkomende taken, die niet op de weg liggen van de verenigingen. INGEZONDEN Voor het onderstaande vraag ik U een plaatsje in uw blad. In het raadsverslag van jl. woensdag las ik, dat de woorden door mevr. Vrij dag gesproken naar aanleiding van een voorstel van B. en W een klein inci dentje veroorzaakte. Mevr. Vrijdag stelde de vraag of het bedoeling van B. en W was om de heer Wonder zijn brood te ontnemen enz. Op Texel hebben wij een overwegend sociaal Gemeentebestuur, aldus mevr. Vrijdag en zij vindt het voorstel van „onze rode broeders" incon sequent aan hun democratische beschou wing Ik wil deze bewering van mevr. Vrij dag toch gaarne ontzenuwen. De Ge meenteraad van Texel is samengesteld uit 6 leden P v.d.. A., 4 KVP, 2 A.R., 1 C H.U en 2 V.V.D., waarvan 1 K.V.P.- wethouder en 1 P v.d. A.-wethouder. Waar mevr. Vrijdag dat overwegend aan tal rode broeders vandaan haalt is mij een raadsel. Ik vraag mij af tot wat voor kleur broeders mevr. Vrijdag behoort? Degene, die uw leider vrijdag j.l. over de radio hebben horen spreken, die weten waar schijnlijk wel genoeg. Haat en nog eens haat spraken uit die woorden. Wat voor mij onverklaarbaar is en met mij voor vele Texelaars is, dat de P.v.d. A.-fractie mevr Vrijdag niet eens goed in de haren is gevlogen. Met dank voor plaatsing. Jac. Bruin FILMNIEUWS: Nederlands nieuws O.a.: India schenkt 300 Sanskriet- boeken aan ons land; De reis van Prinses Beatrix; Koningin Juliana bezoekt de West-Friese Flora; Drie dagen in het rijk der zotheid. Vrije impressies van Carna val 1958. Wereldnieuws O.a. Anti-Franse stemming, in Tune sië, Duitse geleerden terug uit de Sovjet- Unie; Grootscheepse verkeersplannen voor Londen, Barbierswedstrijd in Italië; Wereldkampioenschappen kunstrijden te Parijs. UITSLAG BALLONNEN-WEDSTRIJD VAN ,,'T IJSBEERTJE" De uitslag van de ballonnen-wedstrijd is als volgt: 1. Margriet Commandeur 2. Marjan Peetoom; 3. Jan Hoogewoning 4. Hans Keesom; 5.- Van Zeijlen. Zaterdagmiddag 2,30 uur kunnen de prijzen worden afgehaald CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 12 maart consultatiebureau De eerstvolgende zitting van het con sultatiebureau voor zuigelingèn wordt gehouden op woensdag 12 maart a.s. en wel voor de baby's uit Den Burg, uit wijk B en uit Oudeschild. DE VJPJt.O.-AVOND Als wij het hebben over de V.P.R.O.- avond, weten velen al, dat wij doelen op het contact met Benny Vreden en zijn gezelschap en dat wij niet denken aan de propaganda-speech van een exclusieve V.P.R.O.'er: ook denken wij dan niet aan gigantische spandoeken met de doeltref fende V.P.R.O.-roos. Het sympathieke van een V.P.R.O.-avond ligt o.m. in het feit, dat net bestaan en de noodzakelijk heid van een V.P.R.O.-omroep maar nauwelijks worden aangestippeld en ve len zullen het met ons eens zijn ,dat een vluchtige herinnering dikwijls nog het meeste effect heeft, zoals wij soms maar heel even de geur opsnuiven van een of ander ons goed liggend gerecht. De ken ner behoeft dan geen verdere aanbe veling. En zo heeft ds. J. J. J. van Sluijs zijn openingswoord dan ook niet uitgebreid tot een speech, maar tot een korte weer klank van de vreugdevolle stemming over het feit, dat „de bewuste" 5 pet. ge haald zijn en waardoor het voortbestaan van de V.P.R.O. was verzekerd. „En vandaag verwacht onze omroep de 150.000 aansluiting. Best mogelijk, dat die op ons eiland valt, want ook hier mogen wij voortdurend nieuwe abonné's op „Vrije Geluiden" boeken, ja, ik beschouw Texel altijd weer als het bolwerk van het vrijzinnig-protestantisme, aldus spre ker, die vervolgens het woord richtte tot Benny Vreden en het een voorrecht noemde, dat het uithoekige eiland tel- kenjare in contact mag komen met „de beschaafde kleinkunst" van dit gezel schap. Spreker herinnerde voorts aan het succes, dat Benny Vreden ten deel was gevallen bij de wedstrijd „Song-festival' voor de internationale televisie". Toen de heer Vreden even later ten tonele verscheen werd hij wegens zijn succes spontaan begroet. Het onderwerp van deze avond was gewijd aan „Hotel de Mens". Benny Yreden vertolkte hierin de figuren van de portier, de piccolo en de gérant, Kitty Knappert was Rozemarijntje, het kamer meisje, Piet Ekel de gast Peter Olie en Friso Halbertsma, een spreker voor het departement van het Nut, Ellen Cramer liet zich in het hotel inschrijven als zangeres. Dit quartet heeft ons een bijzonder goede avond bezorgd. Weer voor elck wat wils: de leuke liedjes van Benny Vreden, die ver uit de band kan springen, maar nooit verzuimt te wijzen op de ernst des levens. De liedjes, die hij samen met Kitty Knappert zong, werden bijzonder knap voorgedragen. Veelzijdige talenten. Dit kan trouwens ook van Piet Ekel wor den gezegd, want hij kan méér dan imi teren, welke kunst hem overigens juist zo populair maakte. Kitty Knappert heeft bewezen nog steeds iedereen in verrukking te kunnen brengen door haar danstechniek. Een nieuwe ster was Ellen Kramer, die over een uitstekende stem beschikt. Een mo derne stem. Velen zouden zo'n up to date zangeres wellicht even een glas water willen aanreiken, om de keel te verfris sen, maar dit is de gloednieuwe geluids techniek in een wereld, die nu eenmaal allerlei nieuwe, voorheen onbekende ge luiden heeft voortgebracht. Er waren in totaal 18 nummers ge bracht. Die over de formulieren was misschien wel het aardigste, evenals „Ik zou de klok vast willen houden". Wel, Benny c.s., ook wij hadden dins dagavond de klok best nog een poosje vast willen houden, desnoods met Kitty en Ellen als de revuegirls erbij, maar Piet Ekel als Buffelo Bill kénnende hebben wij dat laatste uiteraard uit veiligheids oogpunt achterwege gelaten. En achteraf in die twee uur cabaret heeft het en semble ons de volle, goed aangedrukte maat geleverd, met nieuwe vondsten uit een nieuwe gezichtshoek. WAT HET IVOREN BEELDJE VERTELDE Met een dreunende slag en grote struiken meesleurend kwam de boom op de grond terecht. Dat was echter nog niets vergeleken met de herrie die toen losbarstte. Hoe dat kwam? Kolos, de oude Opa-olifant was in zijn middagtukje gestoord door een boze droom over een leeuw, die hem wou oppeuzelen. Slaapdronken kwam Kolos overeind en struikelde tegen de boom aan. Die boom deed echter zijn best maar Opa-Kolos was zo zwaar dat ze samen omrolden. Nu was die droomleeuw natuurlijk niet gevaarlijk, maar de twee panters, die in de boom een slaapje deden en met een klap op de grond wakker werden, nee, die waren heus niet zo vrieendelijk gestemd. Weet je wat ze doen? Ze vliegen als grote nijdige katten op Kolos aan, die moet vechten voor zijn leven. Eén van de panters, die hem in zijn slurf bijt, slingert hij hoog in de lucht. Gelukkig voor die panter, dat hij in een boom blijft hangen, want Kolos staat al klaar om hem plat te trappen. Nu komt dat lieve poezelige pootje van Kolos neer op de staart van de an dere panter Die staart wordt zo plat als een haar lintje en panter nummer twee heeft ook geen plezier meer in het gevecht. Kolos is door die krabels op zijn neus spinnijdig geworden endaar krijgt hij Sambo in het oog. Woedend rent Kolos op hem toe. Nu kun je een ren nende olifant evenmin tegenhouden als een rijdende trein en van één speertje trekt hij zich ook niets aan. Maar met een geweldige sprong duikt Sambo achter een dikke stam, waar Kolos één slagtand diep inboort. (Wordt vervolgd) VEILIG VERKEER bij een Kruising or splltsl» van wegen heeft een milita kolonne motorrijtuigen vo rang op ander verkeer, onv< schillig, of dit van links of v rechts komt! De vraag is ei ter, hoe herkent U zulk kolonne? Van de file auto's moet (ovi dag) de eerste aan de voorzij twee blauwe vlaggen voen de daarop volgende voertuig één vlag rechts, met uitzone ring van het laatste. Dit he rechts vooraan een grot vlag. Bij nacht zijn de rechti koplampen van de auto's I dekt. Ze geven een blauw lii te zien, met uitzondering de laatste wagen. Deze voe namelijk groen licht. GEMEENTEAVONDEN TE DE WAAL EN DE KOOG Op woensdag en donderdag a.s. worden resp. in De Waal en De Koog de ge meenteavonden van de Herv. Gemeente gehouden. Hier zullen de verkiezingen voor de vacatures in de kerkeraad ge houden worden. Ook de jonge mensen zijn hierbij welkom. STRANDDE OP 16 JANUARI 1904 Het schip, dat omstreeks 1900 op de Texelse kust bij paal 16 strandde en dat door de heren R. Daalder c.s. werd ge sloopt, is, zo blijkt uit een oude krant, een Engelse kotter geweest. Het vaartuig strandde op zaterdag 16 januari 1904. Het kwam van Yarmouth en was op weg naar Antwerpen. De oude krant meldt, dat de opvaren den volgens mededelingen van de kapi tein niet ver van De Cocksdorp met de middag de ankers hadden uitgeworpen, doch de ankertouwen en ook het roer wa ren gebroken. Het was geladen met pek en creosoot-zout. De heer C. Keijser Hzn., Kogerstraat, toonde ons een dezer dagen een vergeelde foto van het schip, dat nog klokgaaf scheen te zijn. Het had twee masten. Het was wel jammer, dat de opname niet ge schikt was voor reproductie in de krant. GESLAAGDE RECITEERWEDSTRIJD De door ,,'t Boekhuis" uitgeschreven reciteerwedstrijden zijn uitstekend ge slaagd. Niet minder dan 62 jongens en meisjes hebben hieraan deelgenomen, maar veel groter nog was het aantal jeugdige luisteraars, terwijl ook vele ouders en andere belangstellenden naar „De Lindeboom-Texel" waren gekomen. De heer J. Brügemann sprak een kort welkomstwoord, waarna het woord ge voerd werd door de heer Welboren, die zich zeer verheugde over de grote be langstelling, waaruit blijkt, dat er nog steeds interesse bestaat voor de schone dichtkunst, te beoefenen door eigen ka meraden of vriendinnetjes. Hij noemde de deelnemers helden en heldinnen, want het valt niet mee om in het openbaar op te treden. „Ik vind het van de deelnemers dan ook erg flink". Wel viel het de heer Welboren tegen, dat de deelname in de A-groep teleurstellend was en daarom werd dan ook besloten voor deze rubriek slechts één prijs toe te kennen. De prijzen bestonden uit spaarzegels, die aanschaffing van lectuur via „'t Boekhuis" mogelijk maken. Bovendien was er een topprijs voor de beste presta tie van de avond. (Voor 11,25 aan zegels). De topprijs werd gewonnen door Jolande van Vondel. De verdere uitslagen waren: Groep A. Hoogste klas ulo, landbouw school en landbouwhuishoudschool 1. Ineke Verberg. Groep B: 1 en 2 ulo, 1 en 2 rhbs, 1 en 2 landbouwhuishoudschool: 1. Janneke Pranger, 2. Lida Koorn, 3. Carla Kempe naar. Groep C.: lagere scholen: 1. Riet Reijendam (jongste deelnemer van deze avond), 2. Niek Welboren, 3. Nely Mar tha van der Kooi. De jury bestond uit mej. A. Droog en de heren H. Veldhuis en J. Hennephof. (De heer A. Peetoom was verhinderd). OUD-TEXELAAR OMGEKOMEN De heer Jaap van Kooten, die U jaar geleden naar Californië emigreer! is daar om het leven gekomen door t trap van een koe. Donderdagochtend 1 reikte de droeve tijding telegrafisch familie op Texel. Jaap was sedert eni tijd werkzaam op een groot melkbedii HALVE EEUW GELEDEN Texel, 11 januari 1908. Uit het verslag van een vergadert van de „Nieuwe Boot" op woensdag januari 1908, stippen wij aan: „Op de opmerking, welke verder n gemaakt werd, dat men wel eens ve plicht was te loopen, omdat de diligen te vol was, gaf de voorzitter, dokt Wagemaker, ten antwoord, dat men moi lijk vooruit kan weten, hoeveel person mede zullen willen rijden. Een grote wagen zou met de thans bestaande w over de Hoogte vier in plaats van tw paarden vergen. Verder merkt de voe zitter op, dat maar moet worden aang drongen en nog eens aangedrongen i een verkorte weg en wel een straatw van Den Burg naar de Haven. De commissie, zegt spreker, verlie ook het vervoer over land geenszins i het oog, doch eerst moet dat over naar wens geregeld zijn en dan kan 1 vervoer te land worden ter hand gen BOTSING OP KRUISPUNT Tijdens de sneeuwbui van donderda, middag ontstond op de voorrangskru sing bij De Waal een botsing tussen twi auto's. De handelaar A. M. v. L., vi Oost stopte daar zoals te. doen gebruik lijk en keek of naar weerszijden de w vrij was. Hij zag geen ander verkeer i ging weer met zijn personenauto verd« Precies op dat ogenblik naderde de he J. van S., Oudeschild, met zijn persone auto. Een botsing was niet te voorkome Vooral de auto van de heer v. L. we: zwaar beschadigd. Er deden zich gee persoonlijke ongelukken voor. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam 19.30 uur Ds. Van Reijendam De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Den Hoorn 10 uur Ds. Van Rhijn Extra collecte v.h. restauratiefonds De Koog 7 uur Ds. Waardenburg De Waal 10 uur Ds. Waardenburg Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Oudeschild 10 uur Eerw. heer Veldhu Extra collecte voor Israël GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Dr. N. J. Homro van Rotterdam Voorber. H.A. en biduur v.h. gewas Extra collecte voor de kerk Oosterend 10 en 3 uur Cand. W. B v.d. Meulen v. A da GEREF. KERK (onderh art. 31, K.O, Wester weg 1, Den Burg 10 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van der Zwaag Oosterend 19.30 uur Ds. Van Sluijs Den Hoorn 19.30 uur Ds. Van der Zwas TEXELAARTJES P. C. Kaan, Ruygweg 101 Den Helder, voor emigratie verpakkingen naar alle delen der wereld. Zend4 ons bericht en wij komen U thuis bezoeken.— Oud-Deurwaarder Prins en wnd. Deurwaarder van Twuijver houden maandag van 11 tot 2 u. zitting In Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos ■idviee in pachtzaken). Paaaagebureau Velthuys Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada,enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel. 85 Zoek belangrijke verzameling of paitij postzegels. Brieven Postbus 15, Diemen (N.H.) Tc k. grote part. board, sloop hout en diversen, Tegen con currerende prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn. Bassingracht 151, tel. 3161, na 6 uur tel. 3369 - Woningruil, grote bovenwo ning voor kleinere woning. Parkstraat 2 Te k. gevr. kinderstoel met driehoek-box Br. ond. no 1077 bur. v. d. bl. - Gezocht pr. kosthuis, liefst op een boerderij, door iemand die over enige vrije tijd be schikt. Br. ond. no 1076 bur. Tex. Crt. Te k. nog pr. club-stel f 250,- O'schild 379 Te k. eiken ledikant met pr. spiraal f 25,- z.g.a n. loden meisjesmantel 12 13 jaar. f 12,z.g.a.n. beige dames schoenen m. 40 f 8,- O'schild Singel 371a Te k plm. 8 kub. m. mest. luchtb. wagen en schuur te huur. Molenstr. 44, Den Burg Te k. wit geëmailleerd Etna-doorbrand- fornuis. Jachthuis, De Koog, Telef. 251 Te k. ledikant met spiraal en 3-delig bedstel J. Stammes ..Ruimzicht" Eier- land Te k. bl. grijs man telpak m. 38, als nieuw. Te bevr. Kogerweg B 185a Den Burg Te k. br. lederen da- mrsjas z.g.a.n. m. 38 40 Waardenburg W 70 Tel. 361 - Gevr. waterknecht of an dere pompinstaliatie Jac. de Boer, Waalderstraat 31 Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Marianne Afina Wij noemen haar MARIAN I C BRUIJN-Kooiman BRUIJN Oudeschild 114, Texel, 5 maart 1958 Tijdelijk adres „Parkzicht", Den Helder Heden ontvingen wij uil Californië de droevige tijding dat God van ons heeft weggenomen onze lieve zoon, broer en oora Jacob van Kooten in de leeftijd van 24 jaar Uit aller naam L. van Kooten Lijnbaan 27, Den Burg, Texel Met dankbaarheid en gro te blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Johanna (Hanneke) A. Visser-van Sijp L. Visser Anja Wageningseweg C45k, Midden-Eierland, Texel, 5 maart 1958 die inlichtingen kan vi schaffen omtrent aanrijdt van mijn anto op boelhi W. Kikkert, wordt verzod zich met mij in verbind» te stellen. A. Dros, Bland en Beij komt zaterdag om 4 aan Oosterend en zont om 5 uur aan de Cocksdd TE KOOP vanaf f50,— Wever-wapens koml dinsdag op Texel

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2