Geef met gulle hand dan zijn we vlug uit de brand goed boek Boekhandel Parkstraat grasmaaien 563 J. A. Staal geen spreeku OPENING SPORTTERREIN Z.D.H. (Vervolg van pagina 1) De heer D. Dapper sprak hierna als voorzitter van de Texelse Sportraad, wel ke het programma zou verzorgen. Spre ker complimenteerde Den Hoorn met het bereikte resultaat, dat spreker terecht 'n grote aanwinst noemde. „Voor ons is het een genoegen te mogen constateren, da een vereniging, die een bepaalde sport beoefent deze dan ook zo goed mogelijk wil beoefenen. Moge de sport leiden tot een zodanige sportieve samenwerking, dat we op het eiland één grote sportge- meenschap krijgen. Namens de afdeling Noordholland van de KNVB bood spreker ZDH zijn geluk wensen aan. Voorts had spreker de op dracht het gemeentebestuur dank te zeg gen voor de verleende medewerking. Als voorzitter van S.V. Texel bracht de heer Dapper ook namens deze ver. de beste wensen over. De heer A. Keizer sprak namens de S.V. Oosterend. Hij noemde het nieuwe sportterrein een der mooiste van het eiland. „Moge mede hierdoor de vereni ging tot grote bloei komen". De heer Joh. de Graaf, „Weilust" sprak als voorzitter van S.V. De Cocksdorp. Ook hij wees op de betekenis van het mooie veld, dat ongetwijfeld zal bijdra gen tot grotere bloei van ZDH en van de sport op het eiland in het algemeen. „Moge SVC zo zei hij ook ZDH spoedig kunnen ontvangen op een nieuw terrein. „Namens SVC overhandigde spreker een enveloppe met inhoud „Moge U er een waardige bestemming aan weten te geven". (Zoals bekend ligt het huidige sport veld van De Cocksdorp anderhalve kilo meter buiten het dorp, wat uiteraard zeer bezwaarlijk is. Maar in het nieuwe uitbreidingsplan is aan de Cocksdorper Achterweg tussen hoeve „Weltevreden" en de woning van de fam. Suikerbuik een nieuw terrein geprojecteerd. De acco- modatie van de kleedkamers laat ook te wensen over: men beschikt n.l. zelfs niet over leidingwater en ook elektrisch licht ontbreekt. Het land wordt gehuurd van de heer Van der Beek). De heer P. Schoorl sprak namens de gymnastiekvereniging „Texel". Hij legde vooral de klemtoon op de bouw van de kleedkamers door eigen krachten en meende, dat dit een aansporing moet zijn voor de Gym om ook de handen uit de mouwen te steken en zelf tot de bouw van een gymlokaal over te gaan. (Burge meester De Koning glimlachte spreker als een goed verstaander toe!). De heer Dapper zette vervolgens het programma uiteen. Hij noemde het een bijzondere dag, want de Sportraad vierde haar eerste lustrum. Deze sportraad heeft reeds nuttig werk verricht dank zij de ondervonden medewerking der leden. Doel is de broederschap in de sport te versterken. Vervolgens werd met de afwerking van het programma begonnen. De gymnasten namen daarbij het leeu wendeel voor hun (haar) rekening. Inte ressant en spannend was de veldloop, die gewonnen werd door Hans Kiewiet, Schilderend, Den Burg, 2de werd Jaap Zuidewind, „Kerkeplaats", 3de Dick Smit, Den Hoorn, 4de Biem Lap, Den Hoorn. De route liep door poldertje „De Naai" langs het kampeercentrum „Loods mansduin". 's Avonds werd tussen ZDH en SVC een voetbalwedstrijd gespeeld. ZDH won met 32. Het festijn werd besloten met een zeer geanimeerd bal in de grote schuur van de heer I. Bruijn. Ook dit onderdeel van het programma is prima geslaagd. Men deelde ons mede, dat het oude terrein in 1936 als werkverschaffingsob ject werd uitgevoerd. Het werd aange legd op een stuk duinterrein. Het werd geëgaliseerd en met heideplaggen bedekt. „Het zou wel wat worden". In 1941 werd er de eerste voetbalwedsrijd op gespeeld. De Sportvereniging bestond toen al 9 jaar, want ze werd opgericht in 1931, als korfbalclub. Gespeeld werd op een veld van de heer P. Lap, op terrein van het bedrijf van de fam. Beumkes enz. Het bleef echter zwalken. Sinds enige jaren is ZDH ook een gym- afdeling rijk. In 1931 werd ook begonnen met de aan plant van bomen rond het veld. Thans is dit geboomte mooi opgegroeid. Rond het gehele terrein heeft men een brede hout wal aangebracht, zodat het straks nog luwer zal liggen. Het veld wordt be sproeid met water uit een kolk, van 11 bij 10 meter. Moge ZDH zeer veel plezier van haar nieuwe terrein beleven en er de sport op waardige wijze blijven dienen. Op het veld stond een ruime consump tietent, waarin allerlei verfrissingen wer den verkocht. De opbrengst was bestemd voor de kas van ZDH. Ook de entree tot het bal kwam dit doel ten goede. Er waren diverse bloemstukken aange boden. Texelse Boys verraste ZDH met 'n enveloppe met inhoud. De heer Idema, bestuurslid van de Sportraad, die in een sanatorium vertoeft, bracht z'n hartelijke gelukwensen over. GOUDEN HUWELIJKSFEEST Het echtpaar A. Koopman en C. Koop man-Boot, Molenstraat, Den Burg, viert dinsdag 24 juni zijn gouden huwelijks- feést. HOOG WATER Hoog water ter rede van Oudeschild: 18 juni 9.16 en 21.38; 19 juni 9.56 en 22.27; 20 juni 10.39 en 23.09; 21 juni 11.17 en 23.51. Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water. DIENST TEXEL-VLIELAND HEROPEND Op maandag 16 juni is de dienst Texel- Vlieland heropend. Iedere dag kunt U weer om 9,15 en 2,30 uur van het stei gertje bij het reddingbootstation op „De Zeemeeuw" stappen en om 10.30 en 15.45 uur brengt de boot U weer van Vlieland naar Texel terug. „De Zeemeeuw" is met een gloednieu we motor uitgerust. Wij komen daar za terdag uitvoeriger op terug. GELUKKIGHuize „Irene" staat in het brandpunt der belangstelling. Daarvoor kunnen we een zucht van ver lichting slaken. Want.... bitter, bitter hard nodig is, dat er wat gaat gebeuren. En dat WAT, betekent EEN OFFER dat gebracht moet worden door de GEHELE Texelse bevolking. Hoe groot vraagt U? Nu, dat is erg gauw gezegd. Een totaal bedrag van 20.000, Waar is dat nu precies voor nodig, zult U vragen. Wel, dat zit zo. De gemeente Texel zal voor de uitbreiding van Huize „Irene" een bedrag lenen van ƒ200.000, Schrik niet, in letters uitgedrukt twee ton. Gezien de nood die er is, een ver antwoord bedrag. Immers, „Huize Irene" heeft een wachtlijst van 30 mensen. Op de geldmarkt is dit geld wel te krij gen, maarniet tegen 4V<rente, waar elke Nederlandse gemeente aan gebonden is. Nu bestaat er de mogelijk heid dat de gemeente dit bedrag kan le nen tegen een rentevoet van 5l/4%. Dat betekent dus 1% meer dan gegeven mag SCHOOLVOETBAL A.s. zaterdagmiddag vindt de finale plaats. De vier ploegen, die elkaar de zege zullen betwisten zijn De Koog, Oosterend o.l.s., Den Burg r.-k., en Den Burg o.l.s. De loting zal dezer dagen geschieden. Aanvang half drie, op het Texel-terrein. TELEURSTELLING VOOR VOLKSTUINHUURDERS Binnenkort wordt te'De Koog (evenals te Oosterend en Oudeschild) begonnen met de bouw van een kleuterschool. Die te De Koog zal verrijzen op de plaats, waar diverse volkstuintjes de eerste groente boven de goede aarde trachten te brengen. Dank zij de aanwending van kunstmest of organische bemesting staan de tuintjes er prachtig bij en het was dan ook een hard gelag, toen dezer dagen door de huurders van dit tuintjes bericht ontvangen werd, dat de grond per 1 juli a.s. ontruimd moet worden. Van de zijde van de betrokken gemeentelijke dienst vernemen wij, dat de huurders gedeelte lijk schadeloos gesteld worden: de ge storte huur wordt terugbetaald evenals de prijs voor het aan de grond toever trouwde zaad. KAN TEXEL DE JORDAANJEUGD NIET AAN EEN PERMANENT VAKANTIEHUIS HELPEN? Dat schreef de -redactie naar aanleiding van de regenzomer, 4 augustus 1954, met kapitale letters en een bijgaande sugges tieve foto. Dat wil echter niet zeggen, dat we nu al die jaren er spijt van hebben gehad bij de fam. KI. Tjepkema een wel zeer gast vrij onderkomen te hebben genoten. In tegendeel, denken wij aan alles wat het J.L.-huis aan hulp en daadwerkelijke heeft mogen ontvangen en. nog. Zo zijn we toch de naaste buren geworden van de fam. Tjepkema, waarbij opge merkt, dat zij niet alleen goede buren zijn, maar vanuit de Jordaan bekeken ook verre vrienden. Zulks mochten wij nu reeds ondervinden, niet alleen van onze gewezen gastheer, maar ook van Stendert Tjepkema, bij het verbouwen en geheel vernieuwen van de oude schuur Tjonge, wat hebben de houtwormen in de loop der jaren daar een lekkere kluif aan ge had en ongestoord kunnen boren. Een stel bergeenden snateren in het smalle slootje, lammetjes zoeken beschut ting bij hun dikbevachte moeders op wier ruggen brutale spreeuwen neerstrijken. Roodborstjes fladderen vrijmoedig door de deel, terwijl een merelpaar probeert een rustig plekje te vinden in de oude schuur. Na veel strijkages besluit een tureluur-paar tot bouw van een woning, terwijl een fikse hagelbui het Texelse landschap geselt. Zo was het gesteld de dagen rondom Pasen, gedurende de ver bouw van ons nieuwe kampement. De buren, na zelf een zware dagtaak te heb ben verricht, bleven niet achterwege bij olielampje of zaklantaarn 's avonds nog een handje te helpen. Zeker, 't was geen gijntje tijdens die „Lentedagen" in hagel en sneeuw buiten een spijker tussen de vingers te houden, terwijl sneeuwklokjes en krokussen stil staan te prijken. In „die mooie Jordaan" gaat het club huis-werk echter door en zagen ouders en jeugd op het witte doek reeds de eer ste resultaten van onze dépendance op Texel. Onze jongens werden voor de vierde maal achtereenvolgens kampioen der C.J.M.V tafeltennis en de meisjes behaalden een eerste en derde prijs met sprookjesspel. De prijzenkast puilt uit en moet ook nodig „verbouwd" worden. In tussen zien de uitverkorenen van het J.L.-huis verlangend uit naar de grote vakantie. Nu moet u, voorbeeldige Texe laars niet denken, dat het hier bij ons in de Jordaan altijd overloopt van dank baarheid jegens het J.L.-huis. Dan kan het gebeuren, dat tijdens ons werk-ver- blijf in de P.H. Polder mijn vrouw bezoek krijgt van een zeer ongure „vader" (een tronie als Vosmaer de spie, wiens zoon (20 jaar) tegen de gerechtelijke lamp is gelopen. Een zware boete moest betaald worden of anders „zitten".... Brutaal weg probeerde hij m'n vrouw het geld af te persen, waarbij onze trouwe Benno zich niet onbetuigd liet. Een andere vader wiens jongens door ons liefderijk zijn verpleegd drong 5 maal tijdens clubtijd met z'n dronken kop ons huis binnen en wenste de hoofden van de leiding over de Lindengracht te laten rollen, hetgeen hem niet gelukt is! Dank u wel redactie, voor het artikel uit „de mooie Jordaan"! Kan iemand ons aan een mooie rechte dennenstam helpen, voor een vlaggen mast? Ontvang dan vast bij voorbaat onze welgemeende dank, van de bastaard Texelaar Joh. K. A. Schreuder. worden. Dus staat de gemeente er naast. Dat betekent in feite, dat wij onze ouden van dagen aan de dijk laten staan. Geen enkele Texelaar die daarvoor voelt. De werkcommissie die deze aange legenheid heeft doorgesproken, heeft ge zegd: nu gaan we een beroep doen op de offervaardigheid der bevolking. Onze oudjes MOETEN geholpen worden en dat verschil van l°/o zullen we vragen aan ALLE Texelaars, als cadeautje voor onze oudjes. Dit streven heeft stellig Uw sympathie. Laat nu elke Texelaar een offer brengen, dan hebben wij spoedig ons doel bereikt en kunnen we nog spoediger gaan bou wen. Daar het een offer moet worden, dient U als man en vrouw dit stellig eerst met elkaar te bespreken. De collectant of collectrice komt binnenkort bij U aan de deur. Mogen wij U vragen om ze niet weg te sturen met de boodschap, dat U het eerst nog bespreken moet? Doe dit van daag nog met elkaar en bepaal Uw be drag. Heeft U een bankrekening, schrijf dan een bedrag over op de rekening bij de Rotterdamse Bank, ten name van Bouwfonds Huize „Irene". Om het nu nog gemakkelijker te maken ziet U hieronder een formulier afgedrukt, waar U Uw bedrag op invullen kan en de zaak is gezond. Namens onze ouderi van dagen, heel hartelijk dank. Hierlangs afknippen. Ondergetekende wenst voor het goede doel een bijdrage te geven groot Dit bedrag draag ik ineens af aan de collectant/collectrice; dit bedrag kunt U binnen enkele dagen tegemoet zien op Uw rekening bij de Rotterdamse Bank. Doorhalen wat U niet wenst. Texel, 1958. Handtekening, Naam: Adres: STERNS POFFEN In de oude jaargang (1908) lazen wij het een en ander over het „poffen" van sterns bij Oost. De heer K. Vermeulen, oud-jachtopziener, woonachtig in de Weverstraat hij wordt 73 vertelde ons, dat hij zelf ook sterns gepoft heeft. (30 of nog meer op één tocht). Poffen wil zeggen schieten. Die sterns (zeezwaluwen) waren toentertijd nog on beschermd en je mocht er dus net zoveel neerknallen als je kon. Vermeulen heeft samen met wijlen de heer A. Boon, toen lid van de raad, verscheidene sterns buit gemaakt. Doel waren de vleugelveren, die naar Parijs werden verzonden en als ornament op de dameshoeden dienden. De sterns brachten dertig cent per stuk cp, terwijl een patroon in die dagen maar vier en een halve cent kostte. Het was cms een mooie bijverdienste, want een daggelder verdiende niet meer dan J 1,25 - 1,50. „Wij gingen in de sluis van de Prins Hendrikpolder in een schuitje zitten" (ze werkten in de Prins) en lieten ons dan met de stroom in de richting van Oudeschild meevoeren. We hadden een lokker bij ons en als je die op het water gooide kwam er meteen een hele troep anders sterns op af. Het schie ten van sterns was dus niet zo moeilijk", aldus de heer Vermeulen. DE TWEEDE S.O.O.S.-AVOND De zolder van de o.l. school te Ooster end was vrijdag uitstekend bezet toen daar een heropvoering werd gegeven van de bonte avond. Het werd een getrouwe copie van de eerste avond en zelfs ontkwam de voor zitter, de heer J. Visman, niet aan de, ook vorige keer met succes volbrachte, taak tot het zingen van 12 coupletten, een op dracht door een anonieme vriend of vriendin verstrekt. Met een hartelijk ap plaus werd de onvermoeide voorzitter be loond. Heus, hij laat zich niet gauw ken nen! Gesmeerd liep ook de wedstrijd hersengymnastiek, waarbij de naam yan mevr Timmer met ere vermeld dient te worden, want zij sleepte 11,5 punt weg; bij een totaal van 20 punten. Het doel van de avond was in ieder opzicht bereikt, want de schoolreiskas kon hierdoor weer belangrijk worden versterkt. BEROEP AANGENOMEN Ds. C. H. van Rhijn, predikant bij de Hervormde Gemeente te Den Hoorn, heeft het beroep naar Vlaardingen aan genomen. De fam. Van Rhijn zal in sep tember afscheid nemen van Den Hoorn DE VIJFDE LAMMERENMARKT De vijfde markt met een aanvoer van 1800 lammeren had een tamelijk ongun stige afloop, waardoor enkele wolvee houders zeker 2,per lam hebben vermarkt. Het was trouwens ook in de voorochtend al moeilijk om de dieren te gen redelijke prijzen af te zetten. De prijzen lagen zeker niet hoger dan vorige week. De middelmarkt was hoogstens 49,—. Hier volgt de stand van de vijfde lammerenmarkten over de laatste tien jaar: Jaar Aanvoer Prijs 1948 1600 20.50—30,— 1949 1500 29—37,— 1950 1600 37,50—14,— 1951 1500 50—70,— 1952 1200 58—73,— 1953 2000 3948, 1954 1400 5059, 1955 1700 6785, 1956 1800 74—88,— 1957 2000 45—60,— 1958 1800 43—57,— AUTO REED SCHAPEN AAN Een volkswagen, bestuurd door een badgast, was maandagochtend op weg naar de eerste boot, toen op de Midden weg in Waalenburg een wolveehouder een zestigtal schapen verweidde. Door de aanwezigheid van zware mistbanken kreeg de autobestuurder de dieren te laat in het vizier, waardoor hij drie schapen aanreed. Een der dieren was zo zwaar gewond, dat het moest worden afge maakt. De volkswagen belandde in de gladde berm en schoot vervolgens een sloot in. Na de slootkant 25 meter te hebben gevolgd kwam de auto tot stil stand. FILMNIEUWS: „MEISJES ZONDER BEROEP" Titels als „Zij, die van de zonde leven" en „Meisjes van de straat", blijken een grote aantrekkingskracht te bezitten. En niet alleen de titels, maar ook het Franse genre, de steeds weer anders herhaalde thema's: Een meisje, hier een mannequin van een groot Frans modehuis, geraakt door financiële moeilijkheden aan lager wal en dreigt ten prooi te vallen aan de misdadige praktijken van een man, die zich verrijkt ten koste van zijn slacht offers, de call-girls. Cocaïne en andere verdovende midde len vormen eveneens een ingrediënt in deze film, waarin, merkwaardig genoeg, de politie achter de schermen blijft en één man (Philippe Lemaire) kans ziet het bedreigde meisje van de ondergang te redden. Dat de film toch ten volle boeit, is te danken aan de verrassende wendingen, die men wist aan te brengen en het over tuigende spel van Dominique Wilms en Maria Mauban. „KONVOOI NAAR MALTA" Deze film toont de grote strategie betekenis van Malta, omdat de verc ring van dit eiland voor de vijand springplank zou hebben gediend voor aanvoer van voorraden voor Romm leger. Tevens worden gedemonstreerd gevaren waaraan konvooien blootstond Deze „Malta Story" heeft Briand D mond Hurst op sobere wijze geregisse« zonder opsmuk en zonder aan heldenfo vour te offeren. Jack Hawkins, die we kennen uit j Wrede Zee" speelt de commandant v het eiland, terwijl niemand minder Alecv Guinness de rol speelt van luitenant-vlieger van de foto-verké ningsdienst. Het verhaal van de spa nende en harde strijd wordt afgewisn door de milde melodie van een liefifc geschiedenis, die echter even sober w« behandeld. Nederlands nieuwi op O.a.: H.M. Koningin Juliana „BNMO-dorp" te Doorn, doelmai woonoord voor ernstige oorlogsinvalii Geslaagd circusnummer van het Knoli damse duo „Alor Teddy"; Natioiu kanowedstrijden op Twente-kanaal Hengelo (O); In de toonkamers van moderne machine-industrie; Bij het Ij jarig bestaan van het Rijksmuseum Amsterdam. Wereldnieuws: O.a.: De Gaulle aanvaardt de regerii Franco opent de zitting van de Cort Navo manoeuvres in de Middellani Zee; Wielerwedstrijd Bordeaux-Parijs. TEXELAARTJES 3 regels 0,80; elke regel méér 0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. 0,20 meer. Verkooplokaal in Kantooistr van gebruikte meubelen. J Jongedijk, Schildereinde 60 Telefoon 477. Pr. consumptie aardappelen te koop. 13 ct per kg. J Ver- berne, Spang - Te k. een meisjesfiets Ift. 8 11 j. Wil- helminalaan 98 Te k. uit- neembaar houten schuurde 2.60 x 3.60 m. J. D. Troost, Den Hoorn, Tel. 213 - Te huur 1,5 ha hooigewas. Gebr. Maas, De Koog Kinderw. te k. 1 50,— Rijk. Zd E'erl. Te koop naaimachine f 22,50 Oudeschild 181 Te koop naaimachine goed naaiend 120 Henkcs Waalderstr. 11 Te koop zware luchtbuks en kinderbox Singel 371 o Ou deschild Te k. 2 beton- ringen met bodem, beton- brokken voor vloeren en pa den. BakKer, Waalderstr. Te k. waterknecht m. nieuwe drukketel krachtstioomrnotor cap. 7500 liter per u. Bakker Vvaalderstraat Te k pr. trouwjapon met sleepje, ta«je en korte sluier m 38 40 Br. nr 1125 bur. Tex. Crt De Heere verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje Annie D. de Vries S. de Vries-Postma lannie en Hammie 14 juli 1958 Beatrixlaan 96, Den Burg Nel Stoepker en S. Wartena arts geven hierbij, mede namens wederzijdse ouders kennis van hun voorgenomen hu welijk waarvan de vol trekking zal plaats vinden op zaterdag 5 juli 1958 des voormiddags 11 u. ten Ge meentehuize te Den Burg, Texel Receptie van 15 30-17 uur in Hotel de Lindeboom- Texel, Den Burg Eierland E 8, Texel Veerallee 50 Zwolle TE KOOP 250 jonge hennen legen de leg en 7 hokken met toebehoren. J Bruin, Singel 371 5üo kg consumptie aardappelen te koop M. Kikken, Den Hoorn 121 Voor een 1908 1958 Op maandag 23 juni a.s. hopen onze ouders, groot- en overgrootouders C. P. Witte en G. Witte-Barhorst de dag van hun 50-jarig huwelijk te gedenken Hun dankbare kinderen Driehuizen: S. Witte C. Witte-Witte ,,'s-Hertogenbosch" P. Witte D. Witte- van Heerwaarden „Dordrecht": Jac. Witte Z. Witte-Moorman „Roozenburg": C. Kuip A. Kuip-Witte „De Nes": G. Witte M. Witte-Verberne ,,'t Hoffie": J. Witte „De Bemes": C. A. Witte J. Witte-Pnnsler Zuid-Eierland: B. F. Paagman E. Paagman-Witte „St. Marcus": Th. Witte C. A. Witte-Kager „De Bemes": Joh. Witte G. Witte-Bakker „De Bemes": M. Witte A. Witte-v.d. Berg „De Kemphaan": W. Witte M. Witte-Rutten „De Waterplaats": Fr. Haarsma Tr. Haarsma-Witte „Spyk": M. Witte G. Witte-Goeman „St. Marcus": Th. Witte H. Witte-Bakker ,,'t Hoffie"- T. Witte en Kleinkinderen. Receptie op zondag 22 juni a.s. van 4.30 - 6.00 uur namiddags in de R.K. Pastorie te Oosterend. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader Aris Jan Eelman echtgenoot van Kornelia Katharina van Liere in de ouderdom van ruim 66 jaar T ex'el K K Eelman-v Liere IJmuiden C. Eelman C. H. Eelman-Vink Texel M. Eelman T. Eelman-Bakker W. Eelman C. G. Boon-Eelman J. C. Boon G. Eelman I. Eelman en kleinkinderen De Koog, Texel, 14 juni 1958 Huize „Arco" De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 17 juni op de Algemene begraafplaats te Den Burg Heden behaagde held Here om van ons te nemen mijn liet man en onze zorgzam vader, behuwdvader opa Jacob Dijker in de ouderdom 83 jaar en 8 mnd Hij is verlost. God heei hem welgedaan Den Helder, 14 juni 195 de la Reijstraat 11 Den Helder: N. Dijker-Daaldei A K Koger-Dijki A. Koger Texel KI. Dijker C Dijkcr-v. d M Dijker C Dijker-Daalder en kleinkinderen De tcraardebestellii heeft plaats gehad dinsdag 17 juni op Algemene Begraafplaat te Den Helder Voor uw hartelijke dee! ming bij het overlijden onze geliefde moeder, huwd en grootmoeder B GRAAF-GOMES betuigen wij onze oprecl dank Namens de fami! C J Graaf, Texel, juni 1958 Vismarkt 7, Den Burg Voor de vele blijken deelneming ons betoc bij het overlijden vanor lieve zoon HENK betuigen wij aan al! onze oprechte dank bijzonder aan Ds van Rt voor zijn troostvolle woj den tot ons gesproken, sportveren.ging ZDH de buren. Uit aller naam: C J. Boon G Boon-Schotai De Laatste zomerinlevering landbouw vakantie! as 21 juni van 4-6 C Bos, Hollandsewej A Barhorst Witte Kruis! Loonwerkbedrijf Geb? Kunst verzoekt met i' voor het te bellen op no en voor het hooipersen op 19 Bij voorbaat onze d! neuroloog, Den Helde lot 6 juli Inlevering vakantie bonnen Bouwbedfi op zaterdagmiddag 21 j a s. van 3-6 uur info de Zwaan Zelf bonnen tellen en» terzijde zegelboekie vd dig invullen. K B B St J»

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2