Cjroen 'ZwartsJexeU in het "hart-, IVOROL Elketond een Sneeuwwitje DAM PO itijf en stram In hier - dan daar In blij verwachting AGENDA VAN DE CULTURELE RAAD Zaterdag 11 oktober n Burg, Kindervoorstelling en Avond- jrstelling i.v.m. 10-jarig bestaan van urtver. Weverstraat. id-Eierland, „Bethel", Bazar t.b.v. de d. Herv. Kerk. sterend, Voorlichtingsavond Zeevisse- Spreker J. A. van Aken over „Con- uktie van Scheepsschroeven. Dinsdag 14 oktober n Burg, „De Graai", ledenvergadering D.V. JZIGING UITBREIDINGSPLANNEN- IN-ONDERDELEN Het hoofd van het gemeentebestuur n Texel brengt ingevolge artikel 37, :rde lid, der Woningwet ter algemene nnis, dat de door de gemeenteraad bij sluit van 28 februari 1958, nr. 14 vast- itelde wijziging van de „Bebouwings- orschriften voor de gronden, begrepen de uitbreidingsplannen-in-onderdelen Cocksdorp", „Midden-Eierland", iuid-Eierland", „Den Hoorn", „De jog", „Oost", „Oosterend", „Oude- rild" en „De Waal" door Gedeputeerde aten van Noordholland bij hun besluit n 1 oktober 1958, nr. 260 werd goed- keurd. Het betreffende besluit ligt ter gemeen- •secretarie voor een ieder ter inzage. Texel, 8 oktober 1958. Het Hoofd van het gemeentebestuur van Texel, C. de Koning. LOSLOPEN VAN HONDEN Burgemeester en wethouders van xel herinneren aan de bepaling van ar- ;el 98 der Algemene Politieverordening »r de gemeente Texel, die verbiedt, it men honden elders dan in gebouwen op erven los laat lopen zonder behoor- k toezicht. Krachtens artikel 103 der genoemde rordening is de politie bevoegd de in ïjd met voormeld verbod loslopende inden terstond af te maken. Texel, 9 oktober 1958 urgemeester en wethouders van Texel, De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris. P. Beemsterboer TERDAG 11 OKTOBER 1958 rEXELSE 73e JAARGANG No. 7291 COURANT gave N.V. v.h. Langeveld de Rooij ekhandel Drukkerij Bibliotheek n Burg - Texel - Postbus 11 - Tel. 11 Verschijnt woensdags en zaterdags Bank: R'damse Bank, Coöp. Boerenl. Bank. Postgiro 652. Abonn.pr. 2,25 p. kwart, -f 20 ct incasso. Adv. 10 ct p. mm en pijn weg- wrijven* met WIJZIGING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders van Texel engen ter openbare kennis, dat de bij sluit van de raad dezer gemeente van september 1958, nr. 7, vastgestelde :htste verordening tot wijziging van de juwverordening der gemeente Texel, ^edgekeurd bij besluit van Gedeputeer i Staten van Noordholland, van 1 okto t 1958, nr. 267, van heden af gedurende ne maadnen ter secretarie dezer ge eente voor een ieder ter inzage ligt. Bovenvermelde verordening is tegen taling der kosten algemeen verkrijg- lar gesteld. Texel, 6 oktober 1958. urgemeester en wethouders voornoemd. De Burgemeester, C. de Koning De Secretaris, P. Beemsterboer Item Eruschen - ui Uw pijnen verdwijnen. vele gevallen van rheumatische pijnen rijgt ons klimaat de schuld. Maar veel- t is de oorzaak: onzuiver bloed. Begin n bloedzuiverende kuur met Kruschen i ge zult al na korte tijd de weldadige evolgen daarvan ondervinden. Naarmate Juschen de wat traag geworden bloed- uiverende organen weer op gang brengt, rijgen de pijnverwekkende onzuiverhe- en geen kans meer zich vast te zetten, laar worden ze afgevoerd langs de latuurlijke weg. •EZONDHEID DE GROOTSTE SCHAT Ja, gezondheid is de grootste schat, toar zijn wij het allemaal over eens, al erzuimen wij dat weieens met dank baarheid te beseffen. Gelukkig weet de etenschap vele ziekten tijdig te bezwe n Aldoende en al onderzoekende komen !ij steeds verder waar we wezen willen: c mogelijkheid tot een afdoende bestrij- ing en zo mogelijk tijdige onderkenning 1 algehele voorkoming van ziekten, lierbij hebben wij uiteraard kwalen op et oog, waarvoor eertijds geen kruid ewassen scheen, zoals de kanker, maar iok deze ziekte, volksvijand nummer één enoemd, kan tegenwoordig met succes 'orden bestreden. Om die strijd mogelijk te maken moe- en de geleerden over de nodige appara uur e.d. kunnen beschikken en daarvoor :omt heel wat geld kijken. Ongelooflijk rote bedragen zijn daarmee gemoeid. )ie kunnen niet worden opgebracht door en beperkt aantal mensen, maar slechts oor de eendrachtige wil die volksvijand e doen capituleren. Daartoe kunnen wij Uemaal medewerken, ook op Texel, *ant van 13 tot 19 oktober zal voor dit loei worden gecollecteerd. Moge straks 'eer een groot bedrag aan het „Wilhel- ftinafonds tot bestrijding van de kan- er" kunnen worden afgedragen. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 3 tot en met 9 oktober 1958: Geboren: Pietje, dv. Gerben Procee en Trijntje Stoepker; Maarten zv. Cornelis Drijver en Jaapien Meder; Jacobus Mat- theus, zv Jan Zijm en Emma M. Witte; Erik Chresten, zv. Klaas Dob en Jannie J. J. Bakelaar. Ondertrouwd: Jan van der Vis en Aafje van der Vis; Klaas Pranger en Maria A. v.d. Veen. Overleden: Aaltje Blom, oud 84 jaar, wed. van Dirk Vlas^Maarten Koorn, oud 65 jaar, echtgen. van H. M. Vermeulen. INGEKOMEN PERSONEN Cornelis Bakker, van Medemblik, Ridder straat 10 naar H 12; Arie van den Berg, van Vlaardingen, Sweelinckstraat 140 naar O 19; Jan Brokken, van Den Helder, Hoogstraat 92, naar E 11; Jacob Mulder, van Amsterdam, Davisstraat 41 hs, naar Oosterend, Hoekstraat 10; Cornelis Broekhuijsen, van Hoorn, Gouw 31rd, naar Den Burg, De Zes 12; Everdina W. V. van 't Voort., van Winkel, Mientweg 23, naar E 35; Johan D. Roeper, van Am sterdam, Kraaipanstraat 71 I naar Den Burg, „De Fenne", Duinweg; Kitty Sie- verding, van 's-Gravenhage, Laan BI. v. Treslong, naar Oosterend, Julianastraat 8 VERTROKKEN PERSONEN Jan Mast (en gezin) van K 48 naar Terschelling, Langweg 2; Gijs Broere, van B 144a naar Leiden, Jacob Catslaan 54' Joanna A. H. Smale, van O 154 naar Hilversum, Larenseweg 118; Erna C. Wonder, van Den Burg, Schilderend 90 naar Alkmaar, Rozenstraat 30; Jannetje Witte, van B 180 naar Rotterdam, Karei de Stoutelaan 13b; Jan Stammes van E 18, naar Amsterdam, Baarsstraat 37; Neeltje E. Keijser, van H 106 naar Rot terdam, Straatweg 226; Arend Heerschap van Den Hoorn 157 naar Den Helder, Basstraat 42; Maria M. van Heerwaarden van Den Burg, Wilhelminalaan 78, naar Velsen, Zeeweg 168; Jacoba Betsema, van De Waal 67, naar Heemstede, Achterweg 5; Biem Troost, van C 92 naar Den Hel der, Eemstraat 61; Cornelia v.d. Brink, van Badweg 2, De Koog naar Venhuizen. Hemmerbuurt 99. BEJAARDENRIT DE WAAL Zondag 5 oktober is voor de bejaarden van De Waal en omgeving een onvergete lijke dag geworden. Zij zijn die dag de gasten geweest van het Dorpshuisbestuur, welke hen de traditionele rit en een broodmaaltijd met daarop volgend een gezellige avond aanbood. De rit voerde via het poldergemaal Waal en Burg naar Oost, Wageningse- weg, Postweg naar De Koog. De Koog werd doorkruist en de bungalowkampen, welke tegenwoordig als paddestoelen uit de grond oprijzen, werden getoond. Door de Dennen ging het naar Hotel „Bos en Duin", alwaar het kopje thee met smaak werd genuttigd. In het zonnetje gezeten, de dames met een zakje versnaperingen, de heren met een sigaar, werden vele herinneringen van vroeger opgehaald. Daarna ging het naar het Westerslag. Velen gingen de auto uit, om even de zeelucht op te snuiven. Wat een genot, als op zo'n dag de zon schijnt. Via Den Hoorn, door de Prins Hendrik polder naar het Horntje. Bekeken werd de plaats waar in de nabije toekomst de aanlegsteiger komt voor de nieuwe pont. Men vond dat maar een heel eind van De Waal vandaan. Langs allerlei zijwegen links en rechts voerde de tocht via Den Burg door het bejaardencentrum naar Oudeschild. De koffie stond al gereed. Onder het genot hiervan kon men het binnenkomen van „De Dageraad" gade slaan. Van Oudeschild ging het over de Veen- weg terug naar De Waal. Bij het Dorps huis stond mevr. Craanen de stoet al op te wachten met haar accordeon. Dat was een feestelijke aankomst, temeer daar vele inwoners van De Waal ook van hun belangstelling blijk gaven. In het Dorpshuis werd koffie met taartjes genuttigd. Mevr. Craanen bracht enige echte Texelse liedjes ten gehore en daarna werden er gezamenlijk enige broodjes gegeten. De leiding van de avond werd door meester Albers na het eten gaarne over gedragen aan mevr. Craanen. Zij maak te hier dankbaar gebruik van. Met zang en enige spelletjes werd de avond op zeer gezellige wijze gevuld „De oudjes doen het nog best", dat bleek wel met de ver schillende wedstrijden. Opa Boot toonde zijn vingervlugheid met de paardenrace, Op de Derby zou hij zeker geen gek fi guur slaan. De heer De Wolf bleek zijn jonge jaren nog niet vergeten. Wie zou hem zijn huwelijksaanzoek beter nadoen? Onderwijl werd de inwendige mens versterkt met thee en toast, hetgeen er smakelijk in ging. Aan het eind dankte de heer De Wolf namens alle bejaarden (hij wilde niet spreken van „Ouden van Dagen") voor het gezellige en goed-verzorgde program ma, dat hen was aangeboden. Zij allen hadden er buitengewoon van genoten. De rit was prachtig, maar ook het avond programma. Een extra woord van dank ging uit naar mevr. Craanen en de heer K. van Splunter, die, gelijk na interland wedstrijden, een gezongen verslag gaf van de dag. Een woord van hartelijke dank werd ook gericht aan hen, die deze dag finan- V.I.O.S. TE DE WAAL Een dezer dagen heeft VIOS de bewo ners van De Waal een gezellige avond bezorgd. Om ongeveer acht uur stelde het Oosterender fanfarekorps zich bij de graanmaalderij op, terwijl de jeugd zich er achter schaarde met brandende lam pions. Enkele grotere jongens hanteerden op meesterlijke wijze de fakkels; zij wa ren daar niet weinig trots op. Na de rondgang door de Dorpsstraat, Polderweg en Schilderweg stelden de korpsleden zich op onder de lantaarn bij de N.H, kerk en begon het strijden om de vrouw door de jeugd. Deze „strijd", waarbij de kleintjes zich het vuur uit de sloffen liepen om een „vrouw" te be machtiging, werd gadegeslagen door een grote menigte. Als winnaar kwam naar voren de kleine Adri Kager, die na de wedstrijd vermoeid op de stoep van de fam Hooijinga zat uit te blazen Daarna begon de strijd voor de groten. Ook hier werd menigmaal hard gelopen en smakelijk gelachen. Bij de strijd om de vrouw triomfeerde de heer H. Ver stegen uit Den Burg, die daarmee een worst won. Inmiddels was het half elf geworden en werd het dus te laat om ook nog te strijden om de man. Dat kan een andere keer wel weer eens. Na afloop nodigde het Dorpshuisbestuur de leden van Vios uit in het Dorpshuis een frisse dronk te gebruiken. Dat hadden deze mensen wel verdiend. De Waal hoopt, dat dit contact met Vios zal blijven voortbestaan, temeer ge zien het feit, dat De Waal zelf niet over een fanfarekorps beschikt. LMt tab lenuweaf Mjjikir4t'i Ziavviiblitui hclpra U m «Wh— „HET NUT" VERGADERDE Op de door „Het Nut" in Hotel Lake- man" gehouden ledenvergadering werd de heer S. Bakker als secretaris opge volgd door de heer F. Standaart, Witte- kruislaan. De heer Bakker heeft deze functie wegens drukke werkzaamheden moeten neerleggen. De heer Koolhaas deed als beheerder van de biblioteek verslag en kon mede delen, dat dit een zeer bloeiende afdeling is. De eerstvolgende Nutsavond is vast gesteld op donderdag 6 november, op welke datum de heer Otto Sternman een causerie zal houden. Zelf neger, zal hij het z.g. kleurlingenprobleem onder de loupe nemen. Inzake de andere avonden, die de leden zal worden geboden, konden nog geen definitieve mededelingen wor den gedaan, daar men nog geen verdere definitieve contacten heeft kunnen leg gen. In elk geval zal getracht worden ook komend winterseizoen een alleszins interessant en zo mogelijk leerzaam pro gramma te bieden. Zo heet dit toelichtend en geruststel lend Doktersboek.dat gratis is in gesloten bij een Babyderm Set, waarin alles voor een vorstelijke verzorging van Baby's tere huidje. [WATT^jnharot maakt iTftOÈoJ KINDER-LOGICA BIJ VOETBAL WEDSTRIJD HELDER-TEXEL Tot de vaste klanten op de Heider- tribune behoort een jonge vrouw. Zij vormt er een eenheid met een goed op haar gelijkend zoontje, en kereltje van een jaar of vier. De moeder heeft over het algemeen meer commentaar op spel en spelers, zij is ook vuriger in haar aan moedigingen en afkeuringen dan de klei ne, die zich meestal vermaakt met aller lei spelletjes in een soort luchtledig, dat door volwassenen niet meer wordt opge merkt. Zondag, bij de wedstrijd Helder-Texel, heeft de sportverslaggever van de Hel- derse Courant echter de kleine in actie gezien, nadat hij eerst, de handen in de kleine zakjes en gezeten op het plankje vóór zijn moeder, met aandacht de ver richtingen van Helder en Texel had ge volgd. Achter mij steeg iemand tot opperste verontwaardiging, toen het er om ging, of de bal al dan niet over de lijn was ge weest, of de scheidsrechter dat van zó grote afstand had kunnen constateren. „Dat kén die kerel toch nóóit zien!", riep de man, kennelijk omtrent de scheidsrechter. „Maar de grensrechter vlagt toch", wierp iemand tegen „die staat er met z'n neus óp!" „Die staat er méters vandaan! Die ken dat ook nóóit zien", hield de man stug vol. En daar was dan opeens dat heldere stemmetje van dat kleine joch, over wie ik zoeven vertelde. Hij riep, uit de ver baasde borst van een vierjarige: „O nee.Hij hep toch ógen!" cieel hadden mogelijk gemaakt door hun geldelijke bijdragen, alsmede de automo bilisten, die hun wagen gratis beschik baar stelden en voor wachtmeester Ottens voor zijn voortreffelijke leiding tijdens de rit. Om kwart over tien ging een ieder vol daan naar huis. HANDELSREGISTER In „Handelsregister" lezen wij onder Nieuwe inschrijvingen: Pension ,,'t Centrum", Texel, Den Burg, Weverstraat 3. Pension en kamer verhuurbedrijf. E Mw. J. G. Pel-v.d. Willigen. En onder „wijzigingen": Fa. Gebr. Mantje, Texel, Den Burg, Hogerstraat 6. Klh. in lederen kleding etc. Fil. gev. te Texel, De Koog, No. 12. S.V. TEXEL Programma voor zondag: 4e kl. K.N.V.B.- Vios-JVC; Zwaagdijk- Limmen; BKC-Meervogels, Texel-Zou- aven; VZV-Helder, Schagen-LSVV. Junioren: Texel-Watervogels, 12.30 u. Adsp.: Cocksdorp-Texel, 15 uur. ver trek bus 14.15 uur van postkantoor. Handbal: Texel-Vl. Vlug, 16.15 uur; Junioren: Texel-BKC, 17 uur. Voor Texel 1 wel een heel zware op gaaf. We vertrouwen, dat we nu zelf durven aan te vallen en door te gaan. Ook onze aanval zal tot doelpunten moeten komen. De snelste weg zoeken en schie ten. Zorg er voor sneller te zijn dan Uw tegenstander. Het moet kunnen, dus je geheel geven. Ook de junioren krijgen het moeilijk tegen een overmachtig Watervogels, maar proberen, je beste spel spelen en goed afwerken. Dames handbal, nu eens de punten thuis houden. Onze welpen hebben j.l. zondag een keurige wedstrijd tegen Helder gespeeld, uitslag 41 voor Helder. OOSTEREND GONST VAN ACTIVITEIT Nu ook de nazomer voorgoed afscheid heeft genomen, de vakantietijd definitief achter de rug is en de kachel weer in ere hersteld wordt, gaar. de verenigingen weer zoetjesaan hoar volle activiteit ont plooien. Zoals wij elders kunnen lezen heeft de Visserijcoöperatie de primeur met een voorlichtingsavond. Ontwikke lingsclub Oosterend zal nu ook wel spoe dig van start gaan. Ook de damclub laat de stukken weer geducht schuiven, ter wijl de S O.O.S. al weer verscheidene weken actief is. Natuurlijk voor uitvoe ring en bazar. Hier heeft zich ook een dameskoor gevormd en dat is deze week gaan studeren. Bij deze S.O.O.S. heeft men alleen nog gebrek aan mannelijke krachten om tot volledige ontplooiing te komen. De toneelgroep van de Oosterender kleuterschool heeft weer een stuk in stu die en de r.-k. jeugd van Oosterend stu deert aan een kerstspel, dat tweede kerst dag, voor ieder toegankelijk, in de r.-k. kerk opgevoerd zal worden. Op 30 en 31 oktober en 1 november houdt S.V. Oosterend een grote bazar, waarvoor men nog medewerkers vraagt, welke zich kunnen melden bij de heer M. Mosk. Leden, donateurs en belang stellenden, die voor deze bazar een klei nigheid beschikbaar willen stellen, kun nen dit bij de heer Jn. Daalder, West straat, afdragen. Het bestuur rekent op medewerking van alle sportvrienden, zo dat er niet een paar mensen voor op draaien Het is voor de versteviging van de kas. 1 november, de derde dag van deze bazar van S.V.O zal een elftal van Ter schelling een wedstrijd spelen tegen S.V.O.Hierover zal in het S.V.O.- nieuws nader op teruggekomen worden. Ook de Oosterender gymvereniging draait op volle toeren en werkt weer aan haar jaarlijkse uitvoeringen. Hier zoekt het bestuur het in een grootscheepse pa pieractie. De opbrengst van het papier is bestemd voor versteviging der kas. Het wordt thuis afgehaald. Natuurlijk mogen wij voorts niet on vermeld laten dat Excelsior en VIOS iedere week ijverig blazen om de juiste toon en harmonie te verkrijgen. Om dan verder nog maar even aan te tippen de jongelingenverenigingen, de meisjesver enigingen en vrouwenverenigingen, die ook haar wekelijkse avond nuttig beste den. Ja, Oosterend gonst van activiteit en de Oosterender, die nog afzijdig staat, heeft keus genoeg om zich ook productief te maken in een of andere vereniging zijner keuze. Bij iedere vereniging is altijd plaats. Wie als buitenstaander mocht me nen, dat Oosterend aan zijn winterslaap bezig is, slaat de plank goed mis, want achter vrijwel iedere deur draait het ver enigingsleven op volle toeren, zodat de lange winteravonden genoeglijke avonden kunnen worden in de voor Oosterend be kende sfeer en gezelligheid. BUURTVERENIGING „DOOR DIK EN DUN" Voor de goede orde delen wij U mede, dat de kindermiddag (heden) om 3 uur en de uitvoering voor de ouderen 's avonds cm half negen in Hotel „Texel" plaats vindt, met vriendelijk verzoek tijdig aan wezig te zijn. Ter bestrijding van de extra kosten is op de gehouden vergadering besloten J 1,per gezin te heffen (kindermiddag vrij) en voor inwonenden, verloofden of logee 2,per persoon Voorts werd besloten op 11 oktober de vlag uit te steken. Wanneer het mogelijk is dat de winkeliers hun etalage een fees telijk tintje geven, zal dat op hoge prijs worden gesteld. Wij wensen U verder een zeer gezellige avond. Het Bestuur. ZON. MAAN EN HOOG WATER De zon komt 13 oktober op om 7.00 uur en gaat onder om 5.52 uur. Maan: 12 okt. N.M.; 19 okt. E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 11 okt. 7 02 en 20.02; 12 okt. 8.08 en 20.56; 13 okt. 9.03 en 21.40. 14 okt. 9 48 en 22,17; 15 okt. 10.24 en 22.50; 16 okt. 10.57 en 23.21, 17 okt. 11.28 en 23.53; 18 okt. 11.58 en Aan het strand ongeveer een uur eer der hoog water. OOSTEREND GAAT WEER DAMMEN De Oosterender dammers beginnen de volgende week weer met frisse moed aan het komende winterseizoen. De dammers zullen weer bij kapper Bakker hun club avond houden. De getrouwe leden zullen vanzelfsprekend aanwezig zijn, maar het bestuur hoopt, dat ook nieuwe leden zul len toetreden Liefhebbers van de Dam sport, U is van harte welkom. Versterkt door Uw komst en lidmaatschap de Oos terender damgelederen voor de komende competitiestrijd. HET KINDERPOSTZEGELLEGER TREKT 14 OKTOBER OP Op dinsdag om 12 uur, dadelijk na af loop van de ochtendschooltijd, trekt het grote leger op. Een leger van een half miljoen jongens en meisjes, die de andere tien-en-een-half miljoen Nederlanders gaan overwinnen. Het zijn de kinderen van de 18.000 klassen van 7.300 scholen, die de jaarlijkse slag leveren om de kin derpostzegel. Met als inzet het op de een of andere manier misdeelde kind. Het zwakke kind, het zieke kind, het gebrek kige kind, het maatschappelijk verwaar loosde kind, het kind uit het sociaal zwakke milieu, het voogdijkind. En zo zijn er tienduizenden in het land Het vorig jaar bracht de actie, bestedingsbe perking en alle andere financiële troebe len ten spijt, bijna twee miljoen gulden op. B ij n a twee miljoen. En het is een goede traditie van deze traditionele mon ster-inzameling, dat er nooit minder in komt, maar altijd méér. Het zij de goede verstaander gezegd. En de goede ver staander is in dit geval natuurlijk het ge hele Nederlandse volk. Wat er te plaatsen valt? De bekende envelopjes met postzegels en met prent briefkaarten Voor de bekende prijs van een gulden per stuk. Envelopjes met vier kinderpostzegels van 12 cent en twee kinderpostzegels van 4 cent. Met een to tale frankeerwaarde van 56 cent dus. liaer, die zo'n envelopje bestelt, steunt het werk van de kinderbescherming met 44 cent. Wie méér bestelt, volgens Bart jens, evenveel méér keren 44 cent. Enveloppen met prentbriefkaarten óók een gulden zijn er in drie varië teiten: stadsgezichten, kinderkaarten en Kerst- en Nieuwjaarskaarten. Alle bij zonder mooi uitgevoerde prenten, ont worpen door vooraanstaande kunste naars. Teveel geloop aan de deur? Niemand hoef er bang voor te zijn. De kinderen zullen weer van die kleine plakkaatjes bij zich hebben, die naast de bel cf op het doorkijk-ruitje geplakt kunnen worden, ten bewijze, dat „we al voorzien zijn". Geen gepast geld? Dat hóeft ook niet. In de week van 14 oktober worden er alleen maar bestellingen opgenomen. De afrekening komt wel, als na 17 no vember de zegels en de kaarten worden thuis bezorgd. En wie heeft dan tegen die tijd niet een gulden, of zelfs wel een paar gulden klaar liggen? Waarmee dan allemaal maar gezegd wil zijn, dat voor dit jaar het devies is: „Zij komen U ontvangt ze!" BOOTDIENSTREGELING T.E.S.O. geldig tot en met 30 mei 1959 Werkdagen: Van Texel: 5.20 7.40 10.30 12.55 15.30 18.00 van Den Helder: 6.30 9.15 11.40 14.20 16.40 19.35 Zon- en alg. erkende chr. feestdagen: van Texel: 7.30 10.30 16.00 18.25 van Den Helder: 9.20 11.30 17.15 19.35 ZONDAGSDIENST DEN BURG DOKTER ELLAS (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 15 oktober consultatiebureau Woensdag 15 oktober a.s. worden de moeders van Den Burg en Oudeschild verwacht.

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 1