Sint Nicolaas actie 1958 VERKOOP Fa van der Meer- Langeveld Regenmantels Arthur Coltof Administratief werk gevraagd Paperwhites MAAS Vauxhall Velox 1955 7/8 meisjesmantel woonhuis garageruimte Hoe Zó meisje voor de huishouding GROTE BELANGSTELLING Niet minder dan 37 cursisten volgen de cursus touwbewerking, georganiseerd door de Ver. van Oudleerlingen van de Landbouwschool. UITLENINGEN VAN DE REIZENDE BIBLIOTEEK Midden-Eierland, o.l. school, elke woens dag van 3.30-4.30 uur. De Koog, Lubertischool, elke vrijdag van 4-5 uur. Den Burg, Dorpshuis, elke vrijdag van 3.30 - 4.30 en van 6.30 - 7.30 uur. De Cocksdorp, wijkgebouw Ned. Herv. Gemeente, elke zaterdag van 7.30 - 8 uur. Den Hoorn, Dorpshuis, elke vrijdag middag van 5-6 uur. Oosterend, o.l. school, maandag van 7.30- 8.15 uur. REIZENDE BIBLIOTEEK De reizende biblioteek te Oudeschild begint woensdag 12 november. De tijd van boeken halen is vastgesteld van 7 - 8 uur in de 6.1. school. Vorige malen zijn er nogal eens moei lijkheden geweest met de jeugd, die boeken kwam ruilen. Aan de ouders wordt daarom verzocht zoveel mogelijk zelf te komen, dat bevordert de goede gang van zaken. Jongeren, die zich mis dragen, lopen de kans, dat ze uitgesloten worden. OPENING OUDESCHILDER KLEUTERSCHOOL De nieuwe kleuterschool van Oude schild zal op dinsdag 25 november om 2 uur worden geopend door de heer S. Kuijper. GEEN SPREEKUUR Burgemeester C. de Koning houdt zaterdag (heden) en maandag geen spreekuur. FANCY-FAIR-GELUKKIGEN Tijdens de fancy-fair in „Casino" kon worden geraden naar het tijdstip, waarop een horloge zou blijven stilstaan. Dit werd geraden door de heer P. Beers, Molenstraat, Den Burg; hij won zodoende het uurwerk. De heer Baan, De Mok, won de hoofdprijs van de schutterij. Hij had eerst drie rivalen: P. en A. van Sambeek en Heerschap. Alle vier hadden ze 34 punten verzameld. Bij de finale spande Baan met 33 de kroon. De vier autopeds van het rad gingen naar P. van Sambeek, H. Schrama, J. Rijk en mej. C. Bakker. De pop heette Betsy en werd gewonnen door mej. Loes van Sambeek. FANCY-FAIR REDMER IJSKA-SCHOOL Zaterdagmiddag om 3 uur zal het dorpshuis „De Wielewaal" te De Waal zijn deuren openen voor al diegenen, die de Redmer IJska-school een warm hart toedragen. In de „oude school" (dat zal men niet meer zeggen, als men er in is!) wordt dan de herfsttentoonstelling en de fancy-fair gehouden, alles ten bate van de schoolkas, want ook deze kas is nood lijdend. Welke kas is dat nu niet tegen woordig? De jeugd zorgt voor herfstbouquetten. herfstmandjes met paddestoelen en mooie bladeren. Na schooltijd gaan ze er op uit, om bijv. in de Dennen materiaal hiervoor bijeen te zoeken. De oudercommissie met de leerkrachten zorgen voor de fancy-fair. Er staan in de grote zaal opgesteld een schiettent, men kan ballen gooien, zich vermaken op een z.g. Russisch biljart, grabbelen, de naam van een mooie pop raden, enz. enz. Het bestuur hoopt, dat de zaal te klein bal blijken te zijn; het hoopt dat velen de weg naar het Dorpshuis zullen weten te vinden: zaterdag 8 en zondag 9 november 's middags van 3 tot 5 uur en 's avonds van 19.30 tot 23.00 uur. 25 JAAR V.V.V. DEN HOORN De afdeling Den Hoorn der VW Texel bestaat op zaterdag 15 november 25 jaar. Twee bestuursleden, de heren A. Slegh en D. C. Drijver jubileren mee, want sinds de stichting maken zij deel uit van het bestuur. In volgend nummer komen wij daar uitvoeriger op terug. SOOS-BAZAR BRACHT BATIG SALDO OP VAN 685,— De tweedaagse SOOS-bazar te Ooster end, heeft het prachtige batige saldo van 685,opgebracht. Het hoofd der school, de heer Van der Snoek, is meteen ƒ100, ter hand gesteld voor een door hemzelf aan te wijzen doel (in het kader der on derwijsvoorziening uiteraard!) „Mocht U nog meer geld nodig hebben, U zult bij ons open oor vinden", aldus zegde de voorzitter, de heer Jac. Visman hem royaal toe. Nu, wensen zijn er nog ge noeg: wat dacht U van een vast toneel op de schoolzolder. Het SOOS-bestuur heeft een timmerman-aannemer inmid dels al prijsopgave gevraagd. S.V. DE KOOG Dit weekend is er ook een volledig pro gramma. De Koog a treedt als gastheer op voor de Tex. Boys, aanvang 3 15 uur. De Koog 1 ontvangt Petten 1. Dit is de leider van onze afdeling, dus een zware dobber, jongens. Tracht het ongeslagen thuisrecord te handhaven, aanvang 1.31) u. De Koog 2 speelt ook al thuis tegen ZDH 2. Neem in een sportieve wedstrijd revanche, jongens! Aanvang 11.45 uur. De mededeling voor leden en totodeel nemers. De clubavonden zijn weer be gonnen, dus breng zoveel mogelijk de toto's woensdagavond in het Witte Huis. Dat bespaart de totobeheerder veel tijd. Wij rekenen op Uw medewerking. TEX. BOYS-NIEUWS Uitslagen j.l. zondag: Boys 1-SVW 31 BKC 3-Boys 2 5—3; Boys 3-ZDH 2 4—0 Het vrijdag ontvangen verslag stond reeds maandag in andere bladen, zodat publikatie voor ons blad veel te laat werd. red. Programma zondag a.s.: Tex. Boys 1 Schoorl 1, aanvang 1.30 uur; Boys 2 is vrij; WGW 4-Tex. Boys 3, aanvang 2 uur, vertrek om 10 uur van Postkantoor. Zaterdagmiddag: De Koog-Tex. Boys b, aanvang 3.15 uur, vertrek 2.30 uur per fiets van De Zwaan. Terreindienst: K. Witte, S. Hoogenbosch IN VOLGEND NUMMER Wegens overvloed aan kopy moeten enkele bijdragen tot ons nummer van woensdag overstaan. red. VERGADERING DORPSCOMMISSIE OUDESCHILD Woensdag heeft de Dorpscommissie vergaderd in de R.K. Volksbond. De voorzitter, de heer J. D. Koning, kon een flink aantal belangstellenden, vertegenwoordigers van de verschillende Oudeschilder verenigingen, welkom heten Hij memoreerde wat de dorpscommissie tot nu toe had gedaan om het dorpsleven te stimuleren, o.a. de oprichting van de bejaardensociëteit, het organiseren van een filmmiddag voor de jeugd, het aan moedigen van de traditie van Ouwe Sunderklaas, bemoeienis over de bestem ming van het afgegraven terrein bij de R.K. Kerk etc. Een en ander werd in het jaarverslag van de secretaris, de heer J. Bruin Pzn., nog eens uitvoerig uiteengezet. O.a. was er ook nog en poging gedaan om tot de oprichting van en dorpshuis te komen, maar dit stuit nog op vele moeilijkheden. Uit het jaarverslag van de penning meester, de heer Z. W. Stolk, bleek dat er 46,60 in kas was, wat niet al te veel is. Het geld moet komen uit de bijdragen van de deelnemende verenigingen en deze bleken niet alle te hebben bijgedragen. De heer Kleve deelde mede, dat de klaverjasclub bereid was om een klaver- jasdnve te houden ten bate van de com missie, wanneer de financiën zorgen zou den baren. De voorzitter zei dat daar t.z.t. gaarne gebruik van zou worden ge maakt. Hij zei, dat het de bedoeling was een algemene discussie-avond te houden over de problemen, die de Oudeschilder ge meenschap had. En uit de besprekingen bleek, dat er vele problemen zijn en dat ommige daarvan aanleiding gaven tot heftige opmerkingen. Tot de plannen van de commissie be horen o.a. een Dorpsraad van de plaatse lijke verenigingen, een filmavond over de visserij o.a. met de film ..Schot te boord". De jeugd van de straat De heer J. S. Dros zei, dat „Klein Toneel" gedacht had aan de vorming van een jeugdgroep. Hij riep echter eerst de bemiddeling in van de dorpscommissie om te trachten een oplossing te brengen in de moeilijkheden bij „Klein Toneel", waardoor de werkzaamheden van die vereniging verlamd dreigt te worden. „Klein Toneel" heeft een goede naam op Texel en moet door kunnen gaan. Opgemerkt werd voorts, dat handen arbeid blijkbaar niet meer door de jeugd wordt gewaardeerd. Gezocht moet wor den naar andere vormen van zelfwerk zaamheid. We moeten ons uiterste best doen de jeugd van de straat te houden. Hiervoor is ook de medewerking van de ouders nodig. Gedacht wordt dan ook aan ouderavonden, waar een en ander uit voerig kon worden besproken. De secre taris deelde nog mee, dat voor de even- tueele leiding aan de jeugd bekwame leiders nodig zijn en dat in de toekomst wel mogelijkheden tot kadervorming aan wezig zouden zijn van bestuursleden af komstig uit de diverse dorpscommissies. De voorzitter sneed ook de kwestie Dorpshuis weer aan. Aanvankelijk had men gedacht de oude kleuterschool voor dit doel aan te kopen, maar later was men van die gedachte teruggekomen, om dat voor drie gebouwen te Oudeschild geen exploitatiemogelijkheden zijn. Toch lijkt het goed de gdachte vast te houden, want een gebouw dat aan de eisen van de tegenwoordige tijd voldoet, is er niet. Met medewerking van het bestuur van het Eigen Gebouw was mogelijk wel iets in die geest te bereiken. Deze kwestie zou, vooral op de financiële consequenties nader worden onderzocht. Uit de vergadering kwamen nog de volgende opmerkingen. Het sportveld oldoet niet aan de eisen, daar schapen en soms koeien het veld gedeeltelijk on bruikbaar maken. De voorzitter meent, dat een oplossing waarschijnlijk zal moe ten wachten op de ruilverkaveling. Muziekschool Het blijkt de bedoeling te zijn, dat de Cudeschilder kinderen naar Den Burg gaan, wat vooral in de winter grote be zwaren oplevert. Men meende, dat er voldoende mogelijkheid was om ook te Oudeschild les te geven en drong er met klem op aan, die mogelijkheid te onder zoeken. Binnenbad Gewezen werd op het feit, dat we rond om in het water zitten, maar dat een groot deel van de Texelaars niet kan zwemmen. Een binnenbad in een mooie omgeving b.v. Doolhof zou hiervoor een oplossing kunnen zijn. Tevens zou dit een steun zijn voor Oudeschild. Men ont neemt Oudeschild straks wel een deel van zijn bestaan, maar plannen voor het aan boren van nieuwe bestaansmogelijkheden zijn er niet. Laat men een dergelijk plan eens serieus overwegen. Ook voor school zwemmen. in verband met een tekort aan lichamelijke oefening, zeer aan te beve len. Er werden harde noten gekraakt over het rommelige opslagterrein aan de Achterweg en de slordige staat, waarin het terrein rond de molen verkeert. Men stelt de molen beschikbaar voor bezich tiging door vreemdelingen, die dan wel een „fraai" gezicht van de naaste omge ving krijgen. Gevraagd werd hoe het met het fiets pad stond langs de Dorpsstraat. Het ver keer, vooral de snelbrommers, maken de straat levensgevaarlijk. Men meende, dat er met het oog op de dijkverhoging, waardoor de straat op de dijk komt te vervallen, er weer nieuwe plannen waren b.v. een veel bredere straat. Maar het dorp heeft geen behoefte aan plannen, dat wil nu wel eens resultaten zien. Al ette lijke jaren is de dorpsstraat en zijn vooral ce tuintjes rommelig, alsmaar in af wachting van een definitieve beslissing En als het geen geldgebrek is, is er wel weer wat anders. Aangedrongen werd voorts om borden te plaatsen bij de zeer gevaarlijke hoek Achterweg-Buurtje, vooral nu daar een nieuwe verkeersweg vlakbij ligt en bij de nieuwe kleuterschool. Rondvraag De voorzitter had verteld, dat men van plan was op het terrein bij de R.K. Kerk MUNITIERESTEN OP DE HORS De Inspecteur der domeinen te Alk maar stelde de gelegenheid open tot een openbare inschrijving voor het verkrijgen van het recht om in 1959 op de Hors bij De Mok lood, scherven, stalen kogel mantels, lege hulzen en dergelijke muni tieresten te „zoeken, behouden en ver zamelen en af te voeren en deze aan der den te verkopen". Er waren vijf gegadigden. Hoogste in schrijver was de heer A. v.d. Vis, Wilhel- minalaan, Den Burg, voor de som van 2036,81. „DE DAGERAAD" WEER NAAR AMSTERDAM Woensdag is „De Dageraad" weer naar Amsterdam vertrokken. Het bleek dat tijdens de laatste dokbeurt de afdichting niet afdoende was verricht, zodat het olieverlies direct weer optrad. Men hoopt, dat „De Dageraad" heden weer in de vaart zal zijn. DORPSCOMMISSIE DE COCKSDORP HOUDT EEN ALGEMENE VERGADERING Op woensdag 12 november a.s. houdt de dorpscommissie te De Cocksdorp een algemene vergadering. Op deze vergade ring zullen belangrijke punten besproken worden. Het is daarom te hopen, dat velen deze vergadering zullen bezoeken. Het is immers zo, dat de dorpscommissie alleen dan goed kan werken, als ze zich gesteund weet door de gehele bevolking van De Cocksdorp. Aan belangstelling van de zijde van de bevolking heeft het echter tot nog toe helaas nog al eens ontbroken. Misschien was deze geringe belangstel ling een gevolg van het feit, dat de aorpscommissie op een verkeerde manier samengesteld is. Het was tot nu toe zo, dat de ver schillende plaatselijke verenigingen een afgevaardigde aanwezen. Deze afgevaar digden vormden samen de dorpscom missie. Getracht zal worden, nu tot een rechtstreekse vertegenwoordiging te ko men, gekozen door de gehele bevolking, dus los van de verenigingen. Wat is de taak van een dorpscommissie? De taak van een dorpscommissie is moeilijk te omschrijven De dorpscom missie kan stimulerend optreden tot het ontplooien van activiteiten op gebieden, waarop de plaatselijke verenigingen niet werkzaam zijn. We denken b.v. aan het organiseren van de festiviteiten bij het jubileum van dokter Feikema, het af scheid van de zusters, viering van de verjaardag van H.M. de koningin, op richting van een bejaardensociëteit. Ook heeft de dorpscommissie enige culturele avonden georganiseerd. O.a. werd een lezing gehouden over Amster dam. Pastoor v.d. Klein hield een lezing met film over zijn reis naar Afrika. He laas echter was de belangstelling voor beide laatstgenoemde avonden zeer gering. Het is duidelijk, dat de activiteiten van de dorpscommissie zeer beperkt worden aoor het ontbreken van een dorpshuis. Het belangrijkste van de dorpscom missie is echter wel, dat zij een vertegen woordiger heeft in de Culturele Raad. Hierdoor kan zij de belangen van de plaatselijke verenigingen verdedigen, waar het betreft het verlenen van sub sidies e.d. De dorpscommissie hoopt, dat door de nieuwe vorm, de bevolking van De Cocksdorp meer belangstelling zal gaan tenen voor het werk van de dorps- commissie. HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur Ds. Van Reijendam Zendingscollecte 19.30 uur Ds. van Reijendam Zendingscollectê De Cocksdorp 10 uur Ds. Soesan Oogstcollecte Den Hoorn 10 uur Ds. Wolfensberger Extra collecte voor de zending De Koog 9.30 uur Ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur Ds. Waardenburg Oosterend 10 uur Ds. Klijnsma Najaarszendingscollecte Oudeschild 11 uur Ds. Waardenburg Najaarszendingscollecte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Onderh. Art. 31 K.O.) Dorpshuis Den Burg Den Burg 10.15 en 3 uur Dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur Ds. van Bilderbeek Den Hoorn 19.30 uur Ds van der Zwaag Woensdag 12 november Zusterkring te De Waal. TEXELAARTJES Te k. puikbeste winteraard appelen, ziekvrij, 15 c. p kg Franco thuisbezorgd. P. Beers Molenstraat 30, Den Burg Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Passagebureau Velthuy- Den Helder, houdt Maandags van 10,3C tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Passages naar Afrika, Aus tralië, Amerika, Canada, enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzekering. Vraag prijsop gave V.T.B., Den Burg, Tel.85 Te k. grote part. board, sloop hout en diversen. Tegen con currerende prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn. Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur tel. 1369 - Te k. winteiwortels 3cp. kg R. Haarsma, Hoofdweg E20 Klaverjasdrive t.b.v. Vara speelgoedactic op maandag, 10 november te 8 30 uur in het eigen gebouw te O'schild 1 baby comode crème f35,- 1 rotan stoei f 12,50 Vaste wastafel 15,—, bijzettafeltje 5,—. Weverstr. 28 Te k puikbeste Eigenheimers. Gebr j. en T. Huisman, Kogerstr. 85 Te k. gevr. klein fornuis. Warmoesstr. 6 Te k. 2 jarige zwarte bessenstruiken mooie geplukte handappelen 8 pf 1,— P v.d. Slikke, Wts- terweg Wegens verhuizing te k. haard (Beckens f 60 uitschuiftafel f 20,- 2 pers. eiken ledikant met spiraal f 35 2-pers. ledikant met spiraal f 25,- enz. enz. J. Brouwer Oudeschild 59 Te k. aan- geb. 2-pers. ijzeren ledikant met spiraal. Kogerstr. 80 Te k. zilverwerk en gouden spelden van Tex. kap. Br. met prijs ond. no 1180 bur T.C, Te k. pr. electr was machines met wringer. Zui- dema De C'dorp - Te k. z. g.a.n. accordeon, 80 bassen Weststr 10, Oosterend Wij hebben grote partij z.g. a.n. hout, geen sloophout ge ploegd en ongeploegd en voor lage prijs A. v d Vis, Wilhelminalaan 17, tel. 256 - Wij geven de hoogste prijs voor lompen, metalen, ijzer, enz. A v. d. Vis. Wilhelmi nalaan 17, telefoon 256 Voor f amilie-drukw erk Drukkerij Texelse Courant Met grote blijdschap ge ven wij u ker.nis van de geboorte van onze doch ter en zusje Gonda J. C. K1EWIET J. KIEWIET-Zandee en kinderen „Loodsmansduin", Den Hoorn, 6 nov. 1958 een plantsoen met speelweide te maken. De vergadering vond dit prima, maar maakte zich ernstig bezorgd over de huidige toestand. Nu staat er 1V* voet water en straks 1 Va meter. Voor sommige gezinnen is die kuil een ramp, want de kinderen zijn soms een paar keer per dag ontoonbaar en de mogelijkheid van ver drinken is niet uitgesloten. Moet dat soms eerst gebeuren voor men met de aanpak begint? De vergadering drong er aan ook met sterke bewoordingen op aan, dat B. en W. met klem zouden worden verzocht direct met het v/erk te beginnen. Een voorstel om direct een brief te rich ten en daarop handtekeningen te verza melen werd aangehouden in afwachting van de reactie van het Gemeentebestuur. Een ander ergerlijk punt is het ont breken van waterleiding op de haven. In de almanakken staat Texel bekend als de plaats waar geen drinkwater verkrijg baar is op de haven (de Chinezen van Nederland?) Men moet dit van particu lieren betrekken, maar die worden door de Waterleiding met boete bedreigd als ze aan anderen water verstrekken. In de visafslag is een particuliere aansluiting, die ook geen water mag leveren. Maar de Gemeente Texel, die anderen dwingt om zich aan te sluiten bij de waterleiding, verzuimt zelf om een mogelijkheid te scheppen, dat vissers en schippers drink water betrekken. Na deze ontboezemingen over situaties, die de Oudeschilders uiteraard na aan het hart liggen, sloot de voorzitter deze zeer geanimeerde vergadering. Johan W. B. van der Meer en Betsie E. Langeveid hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats vinden op dins dag, 25 november 1958, 's namiddags 2 uur ten ge meentehuize te Den Burg. Huwelijksinzegening in de Doopsgezinde kerk door de Weleerw. heer Ds H van Bilderbeek, 's namiddags om 2.30 uur. Den Burg, Texel, november 1958 De Zes 5. Gelegenheid tot feliciteren van 4 tot 5.30 uur in hotel „Texel". ToekomstigadresBinnen- burg 10, Den Burg Texel. Heden overleed in 't Gemeente Ziekenhuis Parkzicht Den Helder, na een geduldig gedra gen lijden onze innig geliefde en zorgzame man en vader Leendert Roeper echtgenoot van Cornelia Bruin in de leeftijd van 67 jr. Zijn diepbedroefde vrouw en kinderen Uit aller naam C. Roeper-Bruin. Texel, 't Noorden O 170 7 nov. 1958 De teraardebestelling zal plaats vinden a s maandag 10 nov. op de algem begraafplaats te Den Burg Vertrek van sterfhuis nm 2 uur Onze innig geliefde opa is van ons heen gegaan. Frits Leon Menno Liesbeth Texel, 7 nov. 1958 Jan Druif en Leni Griffioen hopen D V 18 november a.s. in het huwelijk te tre den. De kerkelijke inzege ning zal plaats vinden in de Pniëlkerk te Amsterdam door de Weleerw. heer Ds. D. Akkerman. Gelegenheid tot feliciteren november (heden) Ju- lianastraat 8 Oosterend. Zend vroegtijdig Uw advertenties in. van hand- en moesappels Cox Oranje, Jonathan, goudrenetten, enz enz. Hand- en stoofperen, 20 pond voor f 1, Iedere middag bij F. Stark O'end Tel. 391 6 pond kwaliteit goudrenetten a f 1,- 6 pond Sterappelen a f 1 5 pond grote glorie van Holland a f 1, 4 pond lekkere handperen a f 1,- 2,5 pond bananen a f 1,- Bredero, de beste grote stoofpeer, 5 pond f 1,- Kleine stoofpeer 8p üfl,- 3 pond Cox Orange a f 1 650 gram Westiandse druiven a f 1,- Vanaf heden uitgebreide diepvriessorfering Italiaanse loden van 89,75 79,75 59,95 Keizerstraat 27 t n de doorbraak 2 a 3 middagen per week Br no 1179 bur v d blad 6 voor f I Bloemisterij ARCAI Kogerstr. 92a Hing Telef. 261 Bllll Tijd besparen is geld besparen Eet diepvriesgroenten en -vis, maar dan de fijnste van de Vita Lekker en vlug klaar. Groenten handel, Den Burg Wij vragen voor export stamboek- ramlammeren Opgave tot uiterlijk maandagmorgen 1 'It jarige stamboekschapen en l'/2 jarige stamboekrammen (aflevering na dektijd) Opgave omgaand aan C ROEPER Oosterend, telefoon 204 Aangeboden Prima wagen Garage A. Kievit Den Burg, Telefoon 58 Hans is maandag op de markt met spotgoedkope St Nicolaas boeken, auto's, knopen, elastiek, portemonnaies, zakmessen enz. kom - kijk - koop Wie heeft de effen groene (splitjes opzij, knopen ach ter) van Martha van Wijk gevonden?Tegen beloning terug naar Parkstraat 10. Te koop goed onderhoudi Adres J. Brouwer, Oudeschild 59 Gevraagd tijdelijke te Den Burg voor een In auto Brieven onder no. bureau Texelse Courai Winkeliersvereniging Den Burg Met uw kind naar de Sint Uw kinderen kunnen handen van de Sint een smakelijk cadeau ontvangen. Van maandag a.s af en met maandag 24 vember a.s. ontvangt u elk der deelnemende wi keiiers (zie lijst hierondi voor elke contant beste gulden een bon 25 bonnen geven u recht met uw kind n; St. Nicolaas te stapp voor het in ontvangst men van het cadeautje Buitendien kan uw zoo» ot dochtertje nog deeii men aan een TREKSPf waarmee fraaie prijzen winnen zijn Heeft u geen kindere Verblijd dan anderen n de bonnen I Zaterdag 29 november) zal St Nicolaas met knechten officieel worden ingehaald Na zijn rondrit begint in een der zalen met uitreiken der cadeautj Ook maandag 1 deceml zal St. Nicolaas aanwe zijn Nader nieuws plaats en tijdstip volgt m DUS: van maandag a.s hebt u recht op een b b'j iedere bestede guldi BIEDT ZICH AAN: liefst met kinderen. Haven 36, Oudeschild DEELNEMENDE WINKELIERS (alfabetische volgorde) Fa. Jan Agter Electrohuis Bakker Horlogerie Bakker Drogisterij Bakker Bakker's Ijzerhandel Fa. J. H. Brügemann, (Boekhuis en Kleuterhe j. Bruin, Stenenplaats Fa J. G. Dekker Dros' Magazijn Fa. D. Frank Fa. W. P. Geus Fa. P. Hoogerheide Fa. J. Kiljan Fa P. S. Kuyper Langeveid De Rooij Fa. D. Lemstra Horlogerie Leijdekker Fa. Lunter Fa. J. M. Moerbeek Fa. P. Moerbeek Fa. J. Nauta Drogisterij v.d. Slikke Fa. J. P. Stam N.V. Ph. Vlessing Fa. M. A. J. Vonk Vonk's Schildersbedrijf Fa. C. Witte Dzn. Rijwielhandel Zegel Fa. Frans Zegel Kzn. Textielhuis Zegel.

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 2