HET GOUDSCHIP ETALAGEWEDSTRIJD IN DEN BURG ETALAGEWEDSTRIJD IN DEN BURG O Setter-Set GESLAAGD OUWE SUNDERKLAAS- FEEST TE OUDESCH1LD Het aantal gemaskerden op 12 decem ber was buitengewoon groot, groter dan het in jaren is geweest. Bovendien was ook de kwaliteit zeer behoorlijk, zodat het een waar feest zou zijn geweest wan neer het weer niet als spelbreker was opgetreden. Nu gingen de Sunderklazen zo gauw mogelijk het Eigen Gebouw bin nen daar alles verregende, vooral van de genen die met papier hadden gewerkt. Er waren diverse voorstellingen be trekking hebbend op (wan)toestanden te Oudeschild. Iemand zocht b.v. om een badmeester voor zwembad de West, een andere groep joeg de kinderen naar bed, omdat ze weer een nat hemd in zwembad de West hadden gehaald. Weer een an dere: we hebben een Hummeloord maar ook een Rommeloord. Arbeiders van de plantsoenendienst vroegen waar het nieu we plantsoen bleef. Ook de waterleiding op de haven stond in de belangstelling. Wij worden verplicht om aan te sluiten, maar wie verplicht te Gemeente. Een an der zwalkte altijd op het water, maar in de haven kon hij geen (zoet) water krijgen De pont zit de Oudeschilders ook nog steeds hoog. Een eenvoudige voorsteling was: weg met voorstanders van de pont. Een andere groep met gebroken armen en benen kwam juist van de pont van Bres- kens. De landmeters hadden de pont haven bij de kop. De Mokbaai is te klein, waar moet de haven nu zijn. Men kan meten waar men wil, het wordt toch Ouweskil. Er werd gepast en gemeten dat het een lust was, maar de tijd en de mensen versleten, de haven kwam niet. Ook de politiek werd niet vergeten. Iemand torste een kabinet op de rug. Handel in 2e hands meubelen, te koop het oude kabinet Een ander had de broek al vol van Romme, terwijl een derde er niet voor voelde om terug te gaan naar de goeie ouwe tijd. Een groep, die ook veel succes had stelde de winkeliersactie voor Sint Nico- laas van Den Burg voor, compleet met hoge hoeden etc, met leuzen als: voor 25,een taaie koek" en „Wil je in het FEUILLETON door Annie G. Spoorhoven 2. Zijn vingers glijden weer over het behang en zoeken vlak naast het raam. Ja, hier moet het zijn", fluistert de oude in koortsachtige opgewondenheid. Een druk. daar flapt het stukje be hang, waar hij zo juist nog met zijn vin gers getast heeft, naar beneden. Een klem vakje is zichtbaar geworden en daar ligt nu voor hem het pakje, door ouderdom vergeeld, met aan alle hoe ken het rode lak waarmee het verzegeld is. Zijn magere handen grijpen.Wéér zwiept de wind de regendruppels tegen de ruiten en wéér klinkt het de oude grijs aard in de oren: „Lees, lees!" De brief siddert in zijn handen. Het is alsof de stem hem toefluistert: „Vooruit nu toch, wat kan je nu nog gebeuren7 Je bent toch rijk. schatrijk; Welk kwaad kan je nu nog overkomen? Kijk toch wat er in die geheimzinnige brief zit. Maak hem open. Verbreek de zegels. Lees. Gejaagd scheurt de oude het lak van de omslag. Zijn adem stokt.Zijn oude cgen fonkelen weer met nieuwe gloed De omslag valt op de grond. De brief houdt hij krampachtig in zijn oude han den.. Dan.... een bons.... De oude man is gevallen. De opwinding was te groot geweest voor zijn door ouderdom verzwakt gestel. Naast hem ligt het ver geelde papier.... Op de trap worden voetstappen ge hoord. 't Is de huishoudster die de oude heer zal roepen voor de avondmaaltijd. Ze klopt aan de deur en met haar krake rige stem roept ze: „Mijnheer, het maal is klaar. Komt U?" Ze wacht. Geen geluid wordt gehoord In de kamer blijft het stil. Anders hoorde ze altijd: „Ja, Anna, ik kom zo, hoor!" Nu geen enkel woord.Ze luistert. roept nog eens Geen antwoord. Dan zal ze de deur maar openen. Wat is dat? De deur is aan de binnenkant op slot. Ze schrikt. Geen antwoord geen enkel geluidde deur op slot.Als mijnheer dan maar geen ongeluk overkomen is. Ze holt zo hard als haar oude benen het haar toelaten de trap af. Even later staan de vier zoons van de oude Goldsmid naast hun vader. De deur hebben ze opengebroken. Naast hem vinden ze een oud, vergeeld perkament met enkele on leesbare krabbels Enkele dagen daarna wordt de rijke bankier begraven, 't Is een deftige be grafenis. En wanneer gevraagd wordt: „Waaraan is Goldsmid overleden? Wat scheelde hem?" Dan zegt men, dat hij van ouderdom gestorven is. Het geheim zinnige papier, dat de vier zoons naast hun vader gevonden hadden, wordt die zelfde avond nog met wat waardeloze papieren verbrand. Het wordt vergetenen over de oude Goldsmid wordt al gauw geen woord meer gesproken HOOFDSTUK 2. Het nachtelijk bezoek. De vier zonen van de oude Goldsmid die nu in het bezit gekomen zijn van de grote erfenis van hun vader, proberen met handelen nóg rijker te worden. Slechts voor één ding leven ze: hun geld! En als je 's avonds bij hen thus komt, kun je ze gebogen vinden over de kistjes met waardevolle documenten en grote, gouden munten. Op de brandkasten hebben ze extra sterke sloten laten maken. Hier en daar, achter 't behang, in verborgen schuilplaatsen, zijn de gouden munten op gestapeld. Het gebeurt wel, dat Simon, de tweede zoon, 's nachts plotseling wakker wordt, en angstig blijft luisteren als hij een verdacht geluid meent te horen. „Zou dat dan soms een dief zijn?" zo denkt hij en eindelijk, eindelijk waagt hij het dan cm op te staan. Zwaantje ballen gooien gaan, kom je er plat vandaan". Een groep stelde de nieuwe mode voor met hemdlijn, zaklijn etc. Een ander wil de Ouwe Sunderklaas nieuw leven inbla zen, waarbij hij zich bediende van een stofzuigerslang. Er waren nog talloze andere voorstel lingen o.a.: koffie bij de textielhandelaar, pockets bij de kruidenier; Dank zij „Eva" naar Canada, compleet met reiskoffer etc.; Oude klederdracht (ik wacht op de postkoets); Een dikke dame die al ponden was afgevallen dank zij Hoela Hoep; E.H.B.O.; Roodkapje; Ruilverkaveling 1969 op de maan; Reclame voor Zuivel producten en niet te vergeten een grote maanraket op een wagen gemonteerd en door een tractor getrokken, waar men voor 2,50 een reisje mee kon maken. Ook 's middags hebben talrijke Ouwe Beppies gespeeld, die ook hun best had den gedaan om er iets aardigs van te maken. Al met al een geslaagd feest, ondanks het slechte weer. Het is zeer zeker een aansporing voor de dorpscommissie om op deze weg voort te gaan. De verlichting met gekleurde lampjes, die langs de Dorpsstraat was aangebracht, deed het prima en bracht er bij de koude toeschouwers nog een beetje sfeer in. In het Eigen Gebouw, waar ook de prijswinnaars bekend werden gemaakt, werd het feest gezellig voortgezet, o.l.v. de Texelse Notenkrakers. De prijswinnaars waren bij de kinderen: 1. Appeltjes van Oranje; 2. Brinta, 3. gele gevaar. Enkelingen: 2 eerste prijzen: Bolletje en Pinguin; 2 tweede prijzen: Sportarti kelen en Marsman; 2 derde prijzen: Kerstman en Grabbelton voor Hummel- oord. Ouderen: enkelingen: 1. Oude kabinet; 2. Roodkapje; 2 derde prijzen: Japans meisje - Oude klederdracht. Paren: le prijs Zuivelreclame; 2e prijs Ouwe Sunderklaas nieuw leven inblazen. Groepen: le prijs Sint-Actie; 2e prijs Modeshow; 3e prijs landmeters. Gewapend met het grote breekijzer, dat altijd onder zijn bed ligt, doorzoekt hij het gehele huis. Dan voelt hij of de deuren nog op slot zijn en wanneer hij geen onraad ontdekt heeft, dan pas kan hij weer rustig gaan slapen. Éénmaal was het gebeurd, dat, toen hij de laatste ronde door het huis had gemaakt, een muis plotseling van achter het behang te voorschijn was gekomen. Toen had hij het breekijzer laten vallen en een gil gegeven. Wat was hij ge schrokken Als hij dan weer op bed lag, droomde hij van inbrekers en rovers, tot hij 's morgens door de huisknecht uit zijn onrustige droom werd gewekt. Zo leefden de vier gebroeders Goldsmid in voortdurende angst. Toch kon die angst niet verhinderen dat hun geld steeds minder werd. Ze spraken er vaak met elkaar over hoe het toch kwam, dat, hoewel ze hun uiterste best deden, alles hun, sinds de dood van hun vader, tegen liep. Drie maal was al een schip, dat rijk met koren beladen van de Oost zee terug kwam, vergaan. Steeds werkten ze met verliezen, wat ze ook probeerden, alles liep hun tegen, steeds groter werden cle verliezen, steeds groter hun zorgen en akeliger hun dromen over inbrekers. Dat ze naast hun vader een oud ver geeld papier met wat onleesbare krabbels hadden gevonden, daaraan dachten ze niet. Ruim twintig jaren zijn voorbij gegaan sinds de dood van de oude Aaron Gold smid. 't Is 's avonds 11 uur, 21 juni van het jaar 1799. Hard hebben de gebroeders Goldsmid gewerkt die dag. Vermoeid zijn ze v^n alles wat ze gedaan hebben en wanneer de meeste mensen van Londen al op bed liggen, zijn zij nog druk in de weer. Hun verliezen zijn deze dag weer groter geworden; juist ontvingen ze be richt dat één van hun schepen op de „IJzeren Kust" van Denemarken was gestrand. Nieuwe plannen moesten beraamd worden om weer winsten te kunnen ma ken en.... wéér kun je ze deze avond gebogen vinden over hun geld. Hun lange vingers grijpen naar dat gele goud en ze tellentellenDe gouden munten glijden door hun vingers. Hun ogen zien niets anders dan het goud, dat rinkelend weer in de brandkast valt. Ja, ze zijn nog rijk, schatrijk, maar. meer dan de helft dan hun vermogen hebben ze al verloren. Plotseling schrik ken ze op. Hard wordt er aan de bel getrokken. De gouden munten vallen uit hun handen. In het eerste ogenblik waagt niemand het één woord te zeggen. Wie komt hen nu op zo'n laat uur storen bij het liefste werk dat er voor hen bestaat.het tellen van hun schatten? Het duurt enige tijd voordat Jacob, de jongste, zich vermant en het eerst enigs zins van de schrik is bekomen. „Bergen jullie gauw alles op, dan zal ik eens zien wie er is. All, ga jij dan met me mee, je kunt nooit weten...." Met een zwaar breekijzer gewapend, gaan ze naar de deur. Bijna geruisloos lopen ze door de donkere gang. Dan wordt plotseling weer aan de bel getrokken.nu nog harder.ze huiveren All laat zijn breekijzer vallen. 't Klettert op de grond, Snel raapt hij het weer op. Op hun tenen gaan ze verder. Voorzichtig naderen ze de deur. Geruisloos licht All het klepje op, dat voor het kijkraampje is aangebracht. Dan opent hij de deur. Daar voor hen staat een grote, forse man van ongeveer 46 jaar. „Zeg, wat heb- j ben jullie me laten wachten, wat dacht je wel, wie er was? Toch niet bang voor inbrekers, wel? Dié vragen niet eerst of ze alsjeblieft binnen mogen komen. Maar.uh.kunnen we even met el kaar praten? Ja, man, het zijn zaken! Voor mij, maar ook voor jullie. Maar. uh laten we 't hier niet in de gang doen. 't Is hier donker. We moeten elkaar kunnen zien!" (Wordt vervolgd) FILMNIEUWS WAT GEBEURDE MET JULIE? (Mijn man is een moordenaar) HET is niet erg vrolijk wat Doris Day moet meemaken als mevrouw Julie Ben ton, de vrouw van een bekende concert pianist, die meer jaloezie dan liefde blijkt te bezitten. Als Julie naar zijn zin iets te lang met en vriend heeft gepraat, bele digt hij haar in het openbaar en maakt van het auto-tochtje-naar-huis bijna een dodenrit. De jaloerse Lyl (gespeeld door Louis Jordan) is Julie's tweede man en hij be kent, dat hij al jaloers was toen zij nog de vrouw was van Bob, van wie is aangeno men dat hij zelfmoord heeft gepleegd. Julie en haar vriend Cliff Henderson (zeer goed vertolkt door Barry Sullivan) komen steeds meer tot de overtuiging dat Lyl de „zelfmoord heeft gepleegd, het geen hij zijn vrouw ook toegeeft als zij zó cJoor de gedachte gekweld wordt, dat zij hem in wanhoop naar de waarheid vraagt. Lyl maakt het haar tevens duidelijk, dat zij niet hoeft te trachten hem te ont lopen, omdat hij haar altijd zal weten te vindén en te doden. Hier ziet het ook wel naar uit als Julie met de hulp van Cliff Henderson tooh weet te vluchten. De waanzinnig jaloerse man achtervolgt nen, weet Cliff buiten gevecht te stellen en daarna in het vliegtuig te komen, waar Julie als stewardess werkt. In deze om geving hoopt Lyl zijn slag te slaan, het geen hem bijna gelukt. De afloop hier te beschrijven zou een poging zijn iets weg te nemen van de grote spanning, die vooral in het laatste deel van deze goede speelfilm aanwezig is en die met het goede spel van Doris Day, Louis Jordan en Barry Sullivan een bezoek aan Texels Bioscoop Theater ruimschoots beloont. DE NIEUWE AVONTUREN VAN CAPTAIN BLOOD Peter Blood is een Ierse aristocraat met de doktersgraad Gedurende de Mon- mouthopstand redt hij als chirurg het le ven van een rebel. Van Engelse zijde neemt men hem dit kwalijk en hij wordt als slaaf naar Barbados gevoerd. Hij slaagt er echter in te ontsnappen en er wordt een prijs op zijn aanhouding ge steld. Blood slaagt er in de politie uit handen te blijven en samen met enige andere ontsnapte slaven, vormt hij een groep zeerovers, die weldra zowel be roemd als berucht wordt. Ofschoon Captain Blood voortdurend belaagd wordt en de machtigsten der aarde zijn uitlevering eisen, ofschoon hij duizend en een zorgen aan het hoofd heeft, want hij moet kapen om in het le ven te kunnen blijven en ook zorgen voor tijdelijke aanvulling van munitie, heeft hij toch nog gelegenheid enige aandacht te schenken aan Isabelita, een nicht van de Markies en intussen zet hij alles op alles om zijn vrienden-slaven te bevrij den. Hij waagt zich daarbij tot in het hol van de Leeuw. Maar eerst dan voelt cap tain Blood zich in z'n element. Nederlands nieuws O.a.: Draven langs Dordtse dreven, Frederiks wint nationale 20 km-loop; Amsterdamse politie bestrijdt rijwieldief stallen, 2500 onbeheerde fietsen in beslag genomen; Nieuw klokkenspel voor Gune- rat-oren in Rhenen, speelproeven in gie terij te Heiligerlee; Hr. Ms. „Karei Door man" gemoderniseerd, Spectaculaire vliegoefeningen op de Noordzee. Wereldnieuws: O.a.: Amerikaanse herdenking in Lon den; De jacht op zwaardvis; De Gaulle in Bad Kreuznach; Een barokkerk in Mexico wordt gerestaureerd; Het contact tussen Ghana en Guinea; Een monument iz verhuisd van Duitsland naar Engeland; Een nieuwe koers voor Frankrijk. NIEUWE TELEFOONAANSLUITINGEN Den Burg: no. 579, B. Dros Pzn., Ka- dijksweg B 15a; no. 99 Gemeente en Gem. Instellingen, Sociale werkplaats, Burgwal 20; no. 554, P. J. Hoogenbosch, Duinweg B 151a; no. 506, D. Krijnen, le stuurman G.H.V., Keesomlaan 10. ADVENTSAVOND BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN Abusievelijk werd in een vorig nummer van onze courant vermeld, dat de ad- ventsavond van de Bond van Plattelands vrouwen gehouden zou worden op 18 december. Dit dient te zijn woensdag 17 december (dus vandaag). BRIDGEN Uitslag 7de competitiewedstrijd: A.: 1. Bakker-Brücher 58.93% 2. Kellner-van Lente 57.74% 3. Bos-Wessels 57.14% 4. Raven-Backer 52.38% 5. Echtpaar v.d. Heerik 48.81% 6. Roeper-v.d. Werf 44.05% 7. Brom-Snijders 43.45% 8. Dam-Dros 37.50% B.: 1. Echtpaar Jouwersma 60.42% 2. Mantje-Veenema 58.33% 3Vü. mevr. Wonder-Stolk 53.12% SVz. Gebr. van Sambeek 53.12% 5. Blom-Bruin 44.79% 6. Echtpaar Wieten 40.62% 7. dames Keijser-ten Hooi 39.58% Uit de hieronder geplaatste lijst met behaald gemiddeld-percentage, blijkt wel, dat in de tweede helft van de competitie, de strijd om de eerste plaatsen hevig is. 1. mevr. Kooijman-Wessels 56.25% 2 Echtpaar Jouwersma 55.36% 3. Bakker-Brücher 55.36% 4. Mantje-Veenema 54.95% 5. Kellner-van Lente 53.78% 6. Backer-Raven 53.08% 7. Dam-Dros 52.80% 8. mevr. Wonder-Stolk 51.10% 9. Echtpaar v.d. Heerik 49.63% 10. Bos-Gieze 49.52% 11. Gebr. van Sambeek 49.01% 12. Blom-Bruin 48.36% 13. dames Keijser-ten Hooi 44.86% 14. Roeper-v.d. Werf 43.11% 15. Echtpaar Wieten 41.37% 16. mej. Hattuma-Kok 40.99% Hedenavond vrije drive om prijzen, óók voor niet-leden. Zie advertentie van 1.1. zaterdag. Op tijd aanwezig s.v.p. dat zijn pas nylons S.V. TEXEL Het werd een zondag zonder voetbal. Ons terrein, dat meestal nog al wat re genwater kan verwerken moest nu wor den afgekeurd. De overbelasting is daar wel de oorzaak van, dus zal van nu af ons terrein in de week rust moeten heb ben, willen we ons competitie-programma regelmatig kunnen afwerken. Het was wel jammer, omdat er nu 2 zondagen zonder te spelen voorbij zijn gegaan en we dus eigenlijk weer opnieuw moeten beginnen. Daarom is vooral nu noodzakelijk de training te benutten om toch in goede conditie te blijven, maar ook om de geest onder de spelers constant te houden. Daarom, benut de training voor U zelf, voor Uw elftal en daardoor voor Uw club. Voor zondag a.s. staat op het programma: LSW-Texel; Kaagvogels 2-Texel 2; Ju nioren en adspiranten vrij. In 4de kl. A. werden alle wedstrijden afgelast. Ook Helder b junioren Texel ging niet door. STRIJBOS-AVOND IN DE KOOG 22 december organiseert de Oranje vereniging een ontwikkelingsavond. Dit belooft een mooie avond te worden, want Jan P. Strijbos zal zijn film vertonen over verschillende eilanden in de wereld, dus niet alleen de Waddeneilanden. Daar de kas der vereniging de bodem laat zien, zal er vermoedelijk een kleine entree geheven worden. Hoeveel dit be draagt, daarvoor leze men de advertentie. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Heden, woensdag, consultatiebureau Woensdag 17 december worden dj" moeders van Den Burg en Oudeschilc verwacht. De moeders van Oudeschilc van 4 5 uur. ADVENTAVOND TE DE WAAL Op vrijdagavond 19 december, organi seert de Nederlands Hervormde Vrou wenvereniging te De Waal een advents- avond in het dorpshuis „De Wielewaal" Een ieder is daar van harte welkom tc Het kerkkoor o.lv. de heer Kassenaar, za de avond opluisteren met koorzang. Mei wordt verzocht om 8 uur aanwezig te zijn AANKOOP DRIE PERCELEN GROND De gemeente kan van de heer S. IV Koning, Peperstraat 24, Oosterend, aan kopen drie percelen grond met schuur gelegen aan en nabij de Nieuweschilder- weg. Een en ander is bestemd voor aanlej speelterrein, wegaanleg, woningbouw ei n stichting van een nieuwe begraafplaats Koopsom in totaal 28.000,opper vlakte 13.946 m2. TEXELSE MARKT De aanvoer was maandag wederom minimaal: 3 pinken 500600; 3 graskal veren 250350; 1 paard 900,20 biggei 1 5060; 1 drachtige zeug 400, RECEPTEN VOOR DE KERSTDAGEI Het voorlichtingsbureau voor voedinj meldt: De Kerstdagen en Oud-en-Nieuw ziji huiselijke feesten, waarvoor de huis >r lc vrouw in de keuken allerlei goeds kaï brouwen, dat de tong streelt. Doet U een: Uw voordeel met de recepten, die wi deze keer bij elkaar zochten. Peper van haas of konijn. 1 haas of konijn, 100 a 150 gr. boter 0 margarine, een kleine ui, 1 sinaasappel laurierblad, kruidnagel, een paar le pels aroma of pikante saus, kaneel suiker, zout, bloem (een blikje cham el pignons of 100 gr. verse champignons) De haas of het konijn schoonmaken, ii fr stukken snijden en deze met zout wrijven. De boter of margarine heet latei worden en het vlees aan alle kanteiö bruin bakken. De ui schoonmaken, snip peren en zachtjes meebakken. Water azijn, het sap van de sinaasappel, laurier blad en kruidnagel toevoegen en het ge heel ongeveer 2 uur zachtjes stoven. He vlees is gaar, wanneer het gemakkelij! van de botten loslaat. Op het laatst he levertje meestoven. Desgewenst de ju tr tot een saus binden met aangemengde bloem. De saus op smaak afmaken me [i een weinig aroma of Engelse saus, kanee en suiker en nog ongeveer een kwartier tje zachtjes verwarmen. (Desgewenst di h laatste paar minuten in schijfjes gesnedei )t champignons mee stoven). Met Oud-en-Nieuw mag een zoete lek kernij niet ontbreken. We bakken dit jaai eens: Vruchtenbeignets. Behalve van schijven appel kunnen w< beignets maken van diverse anderi vruchten, bij voorbeeld van ananas, ba nanen, abrikozen. Hiertoe de ananasschijven desgewens halveren en zo nodig enige uren tevorei met wat suiker bestrooien; de bananen ii 5 cm. lange stukken snijden en met wa citroensap besprenkelen; de gedroogd* abrikozen een paar uur weken in eei suikerstroop, even opkoken en goed latei uitlekken. Voor ongeveer 25 stuks: 125 gr. bloem of zelfrijzend bakmeel lVt dl. melk, (1 ei), zout, frituurvet 0 olie, poedersuiker. Van bloem, melk (en ei) een glad beslag maken. Een weinig zout er door roeren Het frituurvet of de olie heet laten wor den. De vruchten door het beslag halei en laten uitdruipen. De beignets vluj bruin bakken in het hete vet. Het gebai laten uitlekken in een vergiet of op grauw papier en warm of koud opdienen ti met poedersuiker bestrooid. HIERLANGS AFKNIPPEN WINKELIERSVERENIGING DEN BURG Lees, vóór U 't aan ommezijde gedrukt formulier invult onderstaande opmerkingen: "fr Er wordt onderscheid gemaakt tussen etalages, gemaakt door beroepsetaleurs (groep B, z.o.z.) en de etalages, gemaakt door de winkeliers (of hun perso neel) zélf (groep A). ZATERDAG 20 DECEMBER A.S. zijn de etalages gereed. Uw formulier kunt U tot en met 29 december a.s. inzenden. -fr U geeft CIJFERS van 110. Iedere etalage krijgt 2 cijfers, één voor doel matige fraaiheid, het tweede voor originaliteit. (Over „doelmatige fraaiheid": in een voor serviesgoed bedoelde etalage kan een vergulde kooi met prachtige papegaaien staan opgesteld. Dat is mogelijk fraai, maar het is niet doelmatig. Doel is immers de serviezen onder do aandacht te brengen) "fr Hij of zij, die het dichtst de beoordeling van de jury benadert, valt in de PRIJZEN: 1ste prijs 100,2de prijs ƒ50,3de prijs 25,(in waarde bonnen). Voor de winkeliers zijn een wisselbeker en enkele medailles beschikbaar, ■fr De jury is volstrekt onpartijdig. -fr Doe mee en win een prijs!

Texelsche Courant | 1958 | | pagina 4