Fa. KI. Hoon i k goed boek Ontwerp monument voor gevallenen in laatste instantie afgekeurd Keetmeisje in Europoort De kenner en weter zegt Roest vlees is beter CARB0NADE bedrijfsgebouw met woonhuis 2 hoogdrachtige zeugen Wat een pracht geruit overhemd is dat! hetsiopenvanhet bedrijfsgebouw een huisknecht Muziekavond Mcr'Nüoed... N.S.U. Lambrelta aardappelen Woensdag gehaktdag Visser's vleeshouwerij VERHUISD Verhuisd naar Tennisclub „Deuce" Algemene ledenvergadering Vele Texelaars hebben onlangs een zucht van verlichting geslaakt toen het drama rondom het monument voor onze gevallenen tot een oplossing scheen te zijn geraakt. Besloten was tot afbraak van het hui dige noodmonument, en die afbraak zal dan ook inderdaad doorgaan. Het ministerie van O.. K. en W. heeft thans beslist dat het laatste ontwerp voor een permanent monument (van de hand van de heer J. van der Pijl) niet aan vaardbaar kon worden geacht. Met de Provinciale Monumentencommissie was reeds overeenstemming bereikt, en de financiering was reeds rond. Overwogen wordt thans een beeld houwer opdracht tot het maken van een ontwerp te verlenen. Mogelijk zal men de bekende kunstenaar Marie Andriessen om advies vragen. Dit jaar zal dan de dodenherdenking nog plaats vinden rondom een vlagge- mast op de plaats waar op dit moment nog het oude noodmonument „prijkt" TOTOPRIJS OP TEXEL Een SVC-lid heeft het genoegen mogen smaken uit de laatste vette KNVB-toto pot een graantje mee te pikken. Wim Voorthuizen, Hoofdweg, Eierland, deelt mee in de derde prijs; hij rekent erop ongeveer 300,— te mogen ontvangen. Onze gelukwensen! KLAVERJASCLUB DEN BURG (DORPSHUIS) Met goed gevolg werd door S. J. He melrijk met D. Backer (die inviel voor D. Hemelrijk) de vorig jaar verworven beker verdedigd en weer gewonnen. Zij behaalden uit vier partijen met 16 spel len totaal 7768 punten en bleven 665 pun ten boven no. 2. Er namen in het IJs- beertje 26 koppels aan deze wedstrijd deel, daarvan waren de 10 hoogste^ Hemelrijk-Backer 7768 Echtpaar Bruin 7103 Grootjen-Auber 6935 Kleve-Dekker 6896 Echtpaar Vermeulen 6895 Jac. Mosk-J. Prins 6819 Dijker-Tromp 6466 Bakker-Eelman 6370 Koomen-Veeken 6329 v.d. Slikke-v. Leersum 6267 Op 5 april wordt de strijd om het kampioenschap van Texel gestreden, met vaste maat, wederom in lunchroom- cafetaria „De Ijsbeer". M. DAMCLUB TEXEL Uitslagen van 18 maart: P. Bruijn-C. Dijker 02 R. Zijm-J. Hooijberg 11 C. v. Heerwaarden-S. Rcs 02 S. v Heerwaarden-J v. Heerwaarden 2—0 W. A. v. Zeijlen-S. Bakker 1—1 S. v. Heerwaarden Jzn.-A. de Haan 20 A. Vinke-A. v.d. Slikke 20 Jo Schoo-C. Vinke 11 G. Dros-Jn. Stam 02 D. v.d. Werf-J. A. v. Enst 2—0 ONDER DE POMP De Köger voetböllers hewwe 11 plase reserveert in 't Ouwe mannehuus in Tuundorp-Oostzaan Nou, dón magge ze wel een vliegtuug sjartere, wónt ze benne de stief om er zelf heen te reize. SPORTNIEUWS S.V.C. Uitslag zondag gespeelde wedstrijd: WGW 4-Cocksdorp 2 3—2. Programma a.s. zondag: ZAP 3-SVC S.V.O.-NIEUWS Onze adspiranten deden het zaterdag weer best tegen Texel a. Ze wonnen met 41 door doelpunten van Wim, Frits en Kees 2x. Doordat ZDH van De Koog ver loor staan jullie weer aan de kop. Tracht nu de komende wedstrijden te winnen. Zaterdag spelen jullie weer tegen Texel, nu thuis. Doe je best. Ook de welpen speelden zaterdag weer eens. Ze verloren met 21. Volgende keer beter. Hier speelden vooral Wim en Betsema goed. Oosterend 2 verloor van Watervogels _3 met 40. A.s zondag uit tegen HRC VROLIJKE FAMILIE-AVOND De Algemene Texelse Middenstands- vereniging vierde jongstleden zaterdag ,,De Oranjeboom" haar jaarlijks familie feest. Een groot aantal middenstands leden was met vrouwen, (grotere) kinde ren en personeel naar de zaal gekomen om te zien en te luisteren naar de pres taties van de door een Alkmaars theater bureau geëngageerde beroepsartiesten Daar was Dick Harris, een jonge vlotte vent die indrukwekkend manipuleerde met ballonnetjes, die bijzonder aardig goochelde en als begeleider een kundig pianist bleek. Voor de conference was de bekende Frans van Dusschoten verantwoordelijk. Ook hij bleek meer dan „alleen maar' conferencier: hij imiteerde grote Neder landse artiesten zó bedrieglijk goed, dat men, de ogen sluitend en alleen maar luisterend, zou zweren met Lou Bandy. Toon Hermans of Willy Vervoort te ma ken te hebben. Frans van Dusschoten zou eens iets „eigens" moeten maken, zodat hij het, in zekere zin, niet van andere grootheden behoefde te hebben. Hij zou er best toe in staat zijn, dachten we. En dan „Te red girl". Een 17-jarige Amsterdamse acrobate met elastiek op de plaats waar een gewoon mens beenderen pleegt te hebben. Zo leek het tenminste Griezelig lenig, die juffrouw. Middenstandsvoorzitter C. J. van der Kooi had in zijn openingswoord de be zoekers een genoeglijke avond toege wenst. Daar heeft het in geen enkel op zicht aan ontbroken. Tussen de bedrijven door kon worden gedanst, de kelner liet zich niet vergeefs roepen, er was een zorgvuldig toebereid hapje verkrijgbaar en voor wanklanken was er geen plaats Er was een verloting, die slaagde en goede dansmuziek van een Helders bandje. Kortom, de avond was „zó"! JAARVERGADERING V.A.R.A. Maandag hield de V.A.R.A. de jaar vergadering in het Dorpshuis te Oude- schild. De voorzitter deelde mee, dat het een goed jaar voor de V.A.R.A. was ge weest. Op Texel een winst van 34 leden, odat het ledental nu 581 bedraagt en andelijk werden de 500.000 leden over schreden. Het omroeprapport weid besproken. Algemeen werd waardering geuit voor de programma's van de V.A.R.A., die de toets der kritiek ten volle kunnen weer staan. Bestuur: de penningmeester, de heer Bergstra, was niet herkiesbaar, in zijn plaats werd gekozen de heer A. Dootjes. Het bestuur is thans als volgt samen gesteld: A. Backer, voorz., D. Backer, secr., A. Dootjes, penn., D. Hemelrijk en D. Koning. Tijdens de a.s. najaarsvergadering zal getracht worden het bestuur met leden van de andere dorpen uit te breiden. GRAMMOFOONPLATENCONCERT IN DE KOOG Donderdag a.s. verzorgen de heren Drevel en Schoo een muziekavond voor de Oranjevereniging in het Jeugdhuis te De Koog. Het wordt een concert op grammofoonplaten; o.m. zal voor de pauze gedraaid worden Symphonie no. 40 van Mozart, 2 orgelsoli door Feike Asma, resp. Cantilene van J. Rheinberger en Toccata van Widor. Tenslotte Capriccio Italien van Tschaikowsky. Hierna worden nog verzoeknummers gedraaid, die door de aanwezigen kunnen worden gevraagd. "Na de pauze komt nog „Eroica' (Symph. no. 3) van Beethoven. Een zeer mooi programma dus, waar van de liefhebber kunnen genieten De Oranjevereniging verwacht dan ook een flinke opkomst, temeer daar de muziek vooraf door de heer Drevel zoveel moge lijk zal worden toegelicht, opdat ook niet-kenners deze zullen begrijpen. (Zie ook de adv. in dit blad). SPELEN VOOR EEN VLUCHTELING (in) De ster-avond voor de vluchtelingen hotel Texel nadert nu snel. Dinsdag 29 maart wordt U daar om 8 uur ver wacht. Vele Texelse zangers en spelers zullen U dan vergasten op hun liedjes, toneel en muziek. Er is een amusements orkestje, een kleine jazzband, een kunst fluiter, er wordt verteld, voorgedragen enz., en vergeet vooral niet: de verloting; de Texelse middenstand laat zich van z'n beste zijde zien. Zelden zult U zo'n afwisselende avond meemaken, en dan geheel verzorgd door eigen mensen. Het wordt heel erg „onder ons". Let op het programma in het za terdagnummer van de T.C. Toegang is 1,Waar u plaatskaarten kunt krij gen, vindt U in de advertentie elders in dit nummer. De opbrengst van entree en erloting is voor de vluchtelingen. Wij zingen en spelen een paar Poolse oudjes naar een warme kachel, naar een warm bed. Wat ik vragen wou, u komt toch ook? JONGERENWEEKEND L.T.M. Evenals vorig jaar zal ook dit jaar weer een Jongerenweekend gehouden worden op zondag „Laetare", Half-Vas- ten, en dit keer over de film in het algemeen. Dit weekend zal verzorgd worden door de heren P. v. Ham en C. H. Pols van de KFC en KFA. De interes sante inleidingen en discussies zullen .vorden afgewisseld door velerlei illu stratie-materiaal, zoals korte films en filmfragmenten. Op dit weekend wordt tevens de film „Porte des Lilas" besproken. Deze film wordt op verzoek 's avonds gedraaid in de Bioscoop. Wie vorig jaar van de partij was, komt ook dit jaar stellig. Ieder wordt op een gegeven moment geconfronteerd met het probleem dat nu aan de orde komt. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot en met 21 maart 1960 Gevonden te Den Burg: zilveren gul den; geel speelgoedbeertje; bruinachtige wollen want; greppellijn met 2 pennen donkerbruin zakmes; autospatlap merk Bibia; krielkip; rangonderscheidingste ken korporaal der Mariniers. Verloren te Den Burg: nikkelen heren- armbandhorloge merk Titus met metalen armband; bruine herenportemonnee met rits, inh. ƒ4,50 en sleutel gereedschaps kist; lederen lichtbeige dameshand schoen; stel olieregenpijpen. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is hiervoor geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. HERDENKING 25-JARIG BESTAAN VAN DE HERV. ZUSTERKRING DE KANDELAAR", DE COCKSDORP Dinsdagavond, 15 maart herdacht de zusterkring „De Kandelaar" haar 25- jarig bestaan in intieme kring van leden en genodigden. Het zaaltje bood een ge zellige aanblik door de vele bloemstuk- jes, welke waren binnengekomen. Nadat de leidster, mevi T. Boon-de Waard een openingswoord had uitgespro- gen, een gedeelte uit het Johannes-evan gelie had voorgelezen en was voorgegaan in gebed, was het woord aan de secreta resse, mevr. M. A. Blom-Alderlieste. Deze las een schrijven voor van ds. en mevr. Salm, die tot hun spijt verhinderd waren te komen. Het verslag van de se cretaresse over die 25 jaar, gewaagde van gezegende, maar ook van moeilijke jaren tijdens de oorlog, toen het gebouw werd afgebroken en de dorpsbewoners werden geëvacueerd. Het begon als een sprookje. Er was eens een jonge man en een oude buurvrouw. Die jonge man woonde een oud huis en daarom vroeg hij aan zijn buurvrow: „Hoe moet ik aan een nieuw huis komen?" Die jonge man was ds. Salm en die oude buurvrouw, mevr de wed. v.d. Kloot, beter bekend als tante Trui. Het gevolg van één en ander was, dat de zusterkring „De Kandelaar" werd opgericht, met, naast haar geeste lijke taak, als voorlopig doel te werken voor een nieuwe pastorie. Toen de nieu we pastorie er eenmaal was, werkte ze voor de diverse bazars ten bate van de kerk, zodat door haar al honderden gul dens zijn bijeen gebracht Na dit verslag droeg mevr. Boon de leiding over aan de leidster van de jonge vrouwenvereniging, mevr. W. Kikkert Neuteboom. Deze gaf eerst het woord tan de afgevaardigden. Een stroom van gelukwensen en cadeautjes brak er los Ds Soesan opende de rij namens de kerkeraad en overhandigde voor ieder lid een folder met foto's, die het werk van de zusterkring in beeld brachten. Behal ve de jonge vrouwenvereniging van De Cocksdorp en de vrouwenvereniging van Zuid-Eierland, waren er afgevaardigden van bijna alle Herv. vrouwenverenigin gen van het eiland, van de ring en van de Gereformeerde en Doopsgezinde vrou wenverenigingen te Eierland, alsook af gevaardigden van de kerkeraad, aan wezig. Allen boden hun gelukwensen en geschenken aan. De vrouwenvereniging te Zuid-Eierland deed dat zelfs in zijn geheel, op muzikale wijze. De avond had een gezellig verloop. Enkele leden van de zusterkring, en van de vrouwenvereniging van Zuid-Eierland gaven voordrachten ten beste, terwijl de laatsten zelfs nog een toneelstukje ten gehore brachten. De jonge vrouwenvereniging te De Cocksdorp liet in 4 taferelen iets zien uit het verenigingsleven van de jubile rende afdeling, nl. de oprichting, de ope ning van één der bazars, de jaarlijkse schoonmaak van de kerk en het jaarlijkse uitstapje, hetgeen ook erg in de smaak viel. Eén en ander werd afgewisseld met gemeenschappelijk gezang. Een verloting voor de „4 x Z.N"-actie bracht ƒ83,80 op. Ds. Soesan sloot de bijeenkomst met dankgebed. We wensen de zusterkring „De Kandelaar" toe, dat ze nog vele ja ren in éénheid des geestes mag arbeiden In dienst der kerk en tot eer van God. B. FEUILLETON: door H.A.N.S. „Binnenkort kom ik nog een keerjte met Truus hier naar toe. Als ik haar later iets vertel over ons oude huis, dan kan ze zich daarvan enigszins een beeld vormen". „Je bedoelt dat ze met haar lieve ma niertjes moet proberen, om mij over te halen, met jullie mee te gaan", sneerde Christa. Mark haalde zijn schouders op. „Kattekop", zei hij half boos, half lachend. Christa was 'altijd zo'n bijde handje, als kind al. Zij had natuurlijk al weer door, dat hij zich zorgen maakte over haar en dat had altijd 'n averechtse uitwerking op haar. Ze wilde geheel zelf standig zijn en haar eigen zin doen. Het kind was veel te vroeg zonder ouderlijk toezicht geweest. Omdat ze zo hard en zo handig kon werken, liet iedereen haar zonder enige leiding haar gang gaan. Ze had een vrijgevochten leventje geleid. Maar juist daarom kon ze zich zo moei lijk indenken, dat er zaken waren waar over ze geen enkel gezag kon laten gel den. Ze was niet in staat deze grote te leurstelling te verwerken en wenste zich niet aan te passen aan de nieuwe om standigheden. Wat moest een jong meisje zo helemaal alleen in dit verlaten land doen? Overdag waren er de vele vreemde arbeiders, die 's avonds per autobus ver trokken. Daarna was er kilometers in de omtrek geen menselijk leven te bespeu ren. Enkele huizen, die op grote afstand stonden waren al verlaten. De lege don kere ramen maakten een doodse indruk. Sommige woningen werden reeds afge broken. De plannen om de huizen te ver rollen waren op een debacle uitgelopen. Wekenlang was er aan het eerste huis gewerkt. Alle mogelijke voorzorgen wa ren getroffen. Zorgvuldig was alles ge stut en geschraagd. Maar de assen van het rolmateriaal waren onder het ge wicht van het huis bezweken. Scheurend en steunend was het in elkaar gestort, Een troosteloze puinhoop was het enige dat overbleef. Terwijl er voordien een grote animo was, om de tot afbraak ge doemde huizen voor een koopje van de gemeente Rotterdam over te nemen, schrok menigeen nu terug voor de conse quenties, die aan de afbraak en herbouw verbonden waren. Mark verwijlde met zijn gedachten bij de onttakeling van het agrarische leven op het eiland en verloor daardoor zijn aandacht voor Christa, die na haar on hartelijke woorden op een fellere reactie van haar broer hoopte. Ze voelde gewoon behoefte aan een ontlading van haar hef tige gevoelens, maar de lankmoedige houding van Mark gaf haar niet veel kans op een woordenwisseling. Een dave rende klap van de kamerdeur bewees, dat Christa in een bijster slechte ge moedstoestand was weggegaan. Zuchtend keerde Mark zich weer tot zijn schrijfwerk, maar bij het zien van de aanhef bovenaan zijn brief, gleed er een zacht teder lachje om zijn lippen en was hij na enige tellen Christa en haar slechte humeur al weer vergeten. Deze liep met opgekropte haatgevoe lens tegen al het werk, dat haar haar geliefde tehuis afnam, door hun gedeel telijk gehavende bloementuin, naar de weg. In een stevige wandeling probeerde ze een uitlaat te vinden voor de machte loze woede, die telkens bezit van haar nam, als ze zag, hoe langzaam maar ze ker het eiland van een groen juweeltje in een grauwe grijze massa veranderde. Te laat besefte ze, dat ze dan beter de nog ongerepte duinen had kunnen kiezen. Nu ergerde zij zich zelfs aan de kleine simpele paaltjes, die met hun oranjerode meniekopjes zo onschuldig boven het gras uitstaken. Christa had de paaltjes leren haten, omdat ze in al hun klein heid bij de grote omwenteling hoorden, als het loodsmannetje bij een haai. Pre cies zoals dit kleine visje de haai naar zijn prooi loodste, zo volgden onherroe pelijk langs de lijn die de paaltjes aan gaven de aanleg van een nieuwe haven, of een opgehoogde, verharde weg. (Wordt vervolgd) Indien bijl advertentie opdrachten niet duidelijk vermeld staat aan wie de reke ning moet worden ge zonden, kan plaatsing niet doorgaan Dit geldt vooral voor verenigingen en voor degenen die gelegen heidsadvertenties opge ven, waarin alleen een adres, maar geen naam wordt genoemd. Dir. Texelse Courant TEXELAABTJES Te koop puikbeste aardap pelen. Geen blauw er in en geen afkokers, alles kruim. P. Beers Den Burg, Telef. 613 - - Dood vee? J. Zwan, De Koog, telefoon 312 Waterdichte kampeerten- ten met 15°/0 korting Gloednieuw. Alleen iets smoezelig (showmateriaal/ Volle schriftelijke garantie Tentenfabriek The Indiana hoofdkantoor voor Neder land, Haarlem, Zijlweg 111 tel. 17877 (8 lijnen) Geïll catalogus op aanvrage Te k. divan, te k. gevr. wandelwagentje. Ben Dros Kadnksweg, Den Burg, tel. 579 Ruil Houtrijke woning voor kleinere in Den Burg. Brieven onder no 79 bur. Tex Crt. Te k. aangeb. jongensre genjasje, Ifl 8-9 jaar merk Hazewind Br. onder no. 80 bur. Tex. Crt. - Steeds kippen en haantjes panklaar voorradig. Bel 493. Lage prijzen. Zonder prijsverh thuisbezorgd W Veeger, Westermient, Den Burg Tek tennisracket i.pr.st, 2-persdelig- en 1 - pers delig rnatrasstel Vermeulen, Z-Haffel B 72, tel 103, Den Burg Ter overn tegen redelijke prijs zgan Ital.accordeon 120 basser, 5 registers rechts en 4 links, dopklavier met riemen en nieuwe koffer Nieuwprijs f 1200 Foto aanwezig. K Stoepker, Emmalaan I, Den Burg Te k. prima Texelse graaf 2 vorken, 1 oliepomp, bankschroef Schilderend 5 De Here verblijdde ons wederom met de geboorte van een zoon en broertje Nicolaos J Kortenhoeven A. T. Kortenhoeven— Mol Dirk Vleuten, 17 maart 1960 Utrechtseweg 38 Met blijdschap tn dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Cornelia Simone Wij noemen haar Cora A. Vlaming—Troost A. Vlaming Kees en Alie 's-Hertogenboschweg E 120a, Zuid-Eierland Texel, 21 maart 1960 Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje Conny Bij het H. doopsel ontving zij de namer. Cornelia Anna Jac. H. Bakker T. C- Bakker—Veeger Den Hoorn 171, Texel 18 maart 1960 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Jacob Pieter (Peter) C. C. Quartel— de Ridder D D. Quartel Herm Witte Hoek C 74, De Cocksdorp. Texel 18 maart I960 Op 31 maart a s hopen onze geliefde ouders en grootouders P. Kok B. Kok—Stark hun 55-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen Haarlem - Texel maart 1960 Heden overleed, na een kortstondige ziekte onze lieve tante en oud-tante mej. Antje Dijksen in de ouderdom van 88 jaar. Fam. P. Vlas- Dijkshoorn Gasthuisstraat 28 Den Burg, 21 maart'60 De begrafenis zal plaats hebben hedenmiddag opdeAlg begraafplaats Vertrek huize Irene te 2 uur. Langs deze weg danken wij allen die onze broer, zwager en oom |acob Zuidewind de laatste hulp hebben verleend en van hun me deleven blijk gaven Fam. R. Zuidewind Den Burg, maart I960 Voor de vele blijken van belangstelling welke wij op 17 maart jl bij gelegenheid van onze 50-|arige echt vereniging mochten ont vangen, betuigen wij bij deze, mede namens de familie, onze hartelijke dank. In 't bijzonder aan de directie en de overige bewoners van Gollards Rusthuis J. Zuidewind T. Zuidewind— Brouwer Voor een LANGEVELD DE KOOU N.V. deze week 1,75 per 500 gram 3,25 per 1 kg Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant De Plaatselijke Commissie voor Ruilverkaveling Texel wenst bij inschrijving te verkopen het Spijkdorp O 34, Oosterend voorheen bewoond door de heer Jac Kikkert Het bedrijfsgebouw zal niet meer voor landbouwdoel einden mogen worden ge bruikt De gunning wordt voorbehouden. Inlichtingen bij de secretaris van de Commissie, Weverstraat 49 Den Burg, Texel Inschrij vingsbiljetten dienen vóór 4 april a.s bij de secreta ris te worden ingediend De Commissie. IE KOOP I ton recordpootgoed B consumptie aardappelen 14 ct per kg v. d Star, 't Noorden telefoon 317, Oosterend Uitroepen van deze strekkingzultu vaak tot uw genoegen ho ren De prijs is spot goedkoop f7,95 Kijk even bij Den Hoorn - Telef. 258 Er is zoveel moois te zien De Plaatselijke Commissie voor Ruilverkaveling Texel roept gegadigden op voor staande aan de Oosteren- derweg le Harkebuurt, naast woonhuis van de heer H. J. Schraag en voorheen in gebruik bij de heer R Eelman Azn. Gun ning voorbehouden. Inlichtingen omtrent de voorwaarden en inschrij vingsbiljet (verplicht) te bekomen bij de secretaris van de Commissie, We verstraat 49, Den Burg, Texel. De Commissie Jeugdhonk „De Waddenparel" vraagt voor het a.s seizoen Oranjevereniging De Koog in het Jeugdhuis te De Koog op donderdag 24 maart a s. Aanvang 8 uur. Toegang gratis voor leden Er wordt gelegenheid gegeven voor verzoeknummers rwPlHMI mauw overal; Kom eens kijken bij M. en A. J. VONK m. A. J. VONK Te koop puikbeste 15 ct per kg S van Egmond „Tienhoven" 500 gram gehakt met een heerlijk zakje kruiden voor f 1.50 Hogerstraat S. Ellen van de Wijde Bliek W 19 naar Spang W 35, tel. Oosterend 390 W. RIJKSEN Gasthuisstraat 8, Den Burg Kerkstraat 4, Oosterend, Texel, tel. 392 Zend vroegtijdig Uw advertenties in! op donderdag 24 maart a.s. om 20,uur in hotel De Lindeboom-Texel Agenda 1 Notulen vorige vergadering 2 Jaarverslag 3 Verslag penningmeesteresse 4 Toelichting i z verwikkelingen rond de banen 5 Sluiting vergadering 6 Opening vergadering 7 Bestuursverkiezing i v m. bedanken van Mevr. Kipperman en de heer Veenstra 8 Stemming i.z. eventueel aankoop of huur banen aan de Elemert of aanleg nieuwe baan 9 Rondvraag 10 Sluiting In verband met de belangrijkheid van deze ver gadering is aller opkomst dringend gewenst Het Bestuur

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2