Maillots TAM flits- materiaal Stormnacht s t ree kontvyi kke 11 ng t 12 november 1960 hopen mijn lieve kinderen en onze broer en zuster C. Kooiman en Tob niet langer! J. A. STAAL ledenvergadering Vlet Ruiten 2 G. Dekker laatste zitting voor hel innen van de Hoofdelijke Omslag van belastingjaar 1958 Voor al Uw JAN DE WAAL Tel. (02220) 2.3.4.5 b.g.g. 2101 m GESLAAGD De heren B. Daalder, Oosterend, en S. van der Knaap, Den Burg, slaagden zaterdag 29 oktober j.l. te 's-Gravenhage voor het diploma „Bekendheid met de Bepalingen ter voorkoming van Aanva ringen op zee". Ze werden opgeleid door de heer D. M. Vlas, Oudeschild. POSTZEGELS, SUIKERZAKJES ENZ. Vandaag is er weer een ruilbeurs om half vier in de Paardenstal aan de Holle- wal. Iedereen is welkom. „TEXELS MUSEUMVERENIGING' Het driemaandelijkse tijdschrift „Texels Museum" is dezer dagen weer verschenen. Het bevat o.a. een artikel van de heer M. Mantje: „Niemand twij feit aan de toekomst van Texel". Hij ver telt hier over de eerste stappen van het museum en haalt daar verschillende brie ven bij aan van Dr. Jac. P. Thijsse, die deze schreef aan mevr. Anna Resoort- Kraai. Onderaan dit artikel staat dat Mr. Kamp, burgemeester van Texel was van 15 - 11 - '35 tot 14 - 1 - '42. Hij is over leden op 5 februari 1955. Die overlijdens datum is echter niet van toepassing op Mr. Kamp, want die is nog in het land der levenden. Op genoemde datum is mevr. Resoort- Kraai n.l. overleden. Wij willen graag voor de Museumvereniging deze tikfout hiermee herstellen. BOUW BEGONNEN Deze week is men begonnen met het ombouwen van de molen te Oudeschild. De trouwe wachter zal nu omgebouwd worden voor elektriciteitsopwekking. Er zullen o.a. andere wieken worden ge plaatst. ERNSTIGE VAL Mevrouw Z. uit Oudeschild reed don derdag met haar dochter op de fiets naar Den Burg. Vlak bij Den Burg kwamen de sturen met elkaar in aanraking. Mevr. Z. kwam hierdoor te vallen. Zij liep ern stige wonden op en is door een passe rende automobilist naar huis gebracht. KLAVERJASCLUB „DE DOORMARS' Stand na de 5de competitie-avond: G. v.d Meer-Stolk J. D. Koning-D. Backer Blom-Kalverboer Grootjes-Dekker Joop Westdorp-P. Schagen Mevr. Krijnen-J. Barhorst Kleve-Dekker Vos-Eelman Echtpaar Vlas Dames Sikkeleras-Dogger D. Westdorp-J. Koning Mevr. Hemelrijk-K. Vlas De Brok-Groen J. Anker J. v. Sikkeleras-J.Kuiper Dootjes-van Sijp S. Hemelrijk-D. Hemelrijk S. Kuiper-A. Schagen Hoep-Swaerts De Jong-B. de Jong Echtpaar Vondel J. P. Burger-J. v. Sikkeleras Echtpaar Vermeulen A. Kuiper-E. Westdorp Bekkers-Maas S.V. DE KOOG Programma dit weekend: Hedenmiddag: Oosterend a-De Koog a, 3.00 uur; De Koog b-Texel b, 3.00 uur. Zondag; Watervogels 3-De Koog 1, 2.00 uur, vertrek boot 11.00 uur; De Koog 2 WGW 4, 1.30 uur. Vooral voor het tweede is het te hopen, dat deze wedstrijd doorgaat, want sinds 25 september is er niet meer gespeeld Sindsdien werden er drie wedstrijden af gelast!! Het ligt in de bedoeling om de weke lijkse clubavonden weer te gaan houden. Op de jaarvergadering is donderdag avond hiervoor uitgekozen, ook al in ver band met de inlevering van de totofor mulieren. Het Witte Huis is de plaats van samenkomst. S.V. TEXEL Programma voor zondag: 4e kl. A KNVB: BKC-VZV; Succes-Vios; Hollandia T.-Schagen; Helder-LSW; Texel-Watervogels. Afd. N.H.: HRC 6-Texel 2, 2 uur. Adspiranten, hedenmiddag: Tex. Boys a-Texel a; De Koog b-Texel b; Texel c- Oosterend b. Ziedaar weer alle hens aan dek. Voor Texel 1 wordt het zaak nu eens de pun ten thuis te houden. Dat zal niet mee vallen maar daarom juist extra aange pakt. We zitten op de ranglijst te laag. VZV is ons voorbijgegaan door te win nen van RKAFC, dus sluiten wij de rij met Schagen. De laatste heeft een sterk 2de elftal, waarin de beproefde krachten en kunnen dus als het te benauwd wordt, overschakelen. Wij moeten het met onze mensen redden, maar dan ook doen en met volle overtuiging. Laten we dat maar afspreken. Texel 2 hopen we met een paar pun ten thuis te zien komen. Alle elf present. Niemand blijve zonder afbericht weg! De adspiranten deden het tot nog toe heel goed, laten we het zo houden. Als het weer ons maar geen parten gaat spelen. Succes allemaal. 32.155 18 32.126 11 31.908 10 31.883 11 31.694 12 31.534 14 31.316 7 31.274 12 31.263 9 31.167 13 31.156 13 30.557 12 30.547 7 30.542 7 30.440 14 30.277 8 29.989 9 29.890 12 29.799 11 29.360 4 29.002 6 28.791 8 28.533 7 28.043 9 27.569 8 S.V.O.-NIEUWS Eerst vermelden we nog het goede nieuws, dat ook door de heer S. Keijser, secretaris van S.V.O., negen wedstrijden goed werden aangekruist. Van harte ge lukgewenst, Siem. Voorts is de sleutel van het trainings- en verkleedlokaal verkrijgbaar bij de heer B. Beuving. Alleen voor training op de daarvoor bestemde tijden. Adspiran ten en welpen kunnen alleen bij Beuving inlichtingen verkrijgen over het al of niet doorgaan van wedstrijden. Senioren alleen bij de heren M. Mosk, C. Timmer of P. J. Plaatsman, telef. Oosterend 206. Bel dus niet te hooi en te gras deze of gene, maar alleen bij de juiste personen. Attentie voor de pool-deelnemers. Let op de Tex. Courant van woensdag a.s. Hierin volgen nadere aanwijzingen om trent het inleveringsadres. Een wild doorstormde nacht En regen die striemt neer. Wie kan er slapen nu In zulk een loeiend weer. De wind, hij fluit en gilt. Met kreten als van pijn. 't Is of in deze nacht Demonen losgebroken zijn. 'k Zie voor m'n oog de zee, Hoe is het daar gesteld. Een schip in nood misschien Temidden van 't geweld, En ieder doet zijn plicht In het wilde stormgetij. En bid, dat God de Heer Hun Loods en Schipper zij. 'k Zie het verdraste land; En daar de beesten staan, Die met gekromde rug Het noodweer ondergaan. De koppen naar omlaag; De poten schrap gesteld, In de eindeloze nacht. Van tomeloos geweld. O, Heer, brengt Gij de de dag, En maak de stormwind stil. Gij die het al regeert, Voeg alles naar Uw wil. Zo ook in het mensenhart, Als daar de stormwind woedt, Brengt Gij er stilte weer. En levenskracht; èn moed. T. Kikkert-Bruin, De Mient TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys 1 gaat zondag a.s. op bezoek bij Dirkshorn 1. Dit is een sterke tegen stander, jongens, daarom dubbel aanpak ken. Vertrek 10.30 uur van postkantoor. Het 2de speelt thuis tegen St. Boys 1, een zeer sterke ploeg, zodat jullie moe ten trachten je huid zo duur mogelijk te verkopen. De junioren gaan op bezoek bij BKC- junioren. Tracht ook deze wedstrijd tot een goede einde te brengen. Vertrek om 10.30 uur vanaf Postkantoor. Boys a speelt zaterdag thuis tegen Texel a. De aanvang is op verzoek van Texel op 4.00 uur gesteld. ONDER DE POMP Hei jee die meeuwe hoort bee St. Jan? Ja, hoe dat so? Gerrit had ze bee paal 9. Toen een pikkedreedje van achtere en toen maar schreeuwe. DE CURSUS BEDRIJFSBEHEER EN BEDRIJFSVOERING Na een onderbreking van een week wordt a.s. dinsdag 's avonds 8 uur „deze cursus" weer voortgezet. Op genoemde avond wordt de vierde „les" gegeven. Mogelijk schrikt het begrip „cursus" oudere boeren af. Zij, die de eerste avon den hebben meegemaakt zullen deze schrik wel te boven zijn, want ze hebben wel begrepen, dat we hier met geen cur sus in de gewone zin van het woord heb ben te maken, maar veel meer met een interessante reeks inleidingen. En dan inleidingen, die midden in de praktijk van het boerenbedrijf staan. Zoals wij dan ook reeds eerder mededeelden neemt de belangstelling voor deze avonden iedere keer toe. Dinsdag a.s. wordt de inleiding gehou den door de heer P. C. Muntjewerf uit Purmerend. Eerder sprak de heer Munt jewerf al voor de Vereniging voor Be drijfsvoorlichting op ons eiland en hoe wel hij zeker niet aller instemming oogst te, was men het er algemeen over eens, dat de zaken, die de heer Muntjewerf naar voren brengt ernstige overweging waard zijn. In deze lezingenreeks is aan de heer Muntjewerf gevraagd om te spreken over de kosten van mechanisatie en die van nieuwbouw van bedrijfsgebouwen. Ver der zal aandacht worden besteed aan de kostprijsberekening van de melk. U merkt het wel: deze inleiding brengt voor elk wat wils. We zouden bijna zeggen, dat er geen landbouwer op ons eiland is, die kan zeggen. Hier is voor mij niets bij. De cursusleider, de heer C. P. Laan rekent er ook op, dat de belangstelling voor deze avond nog groter zal zijn dan voor de vorige, want hij zal dit keer de grootste ruimte, die de Landbouwschool kan bieden, beschikbaar stellen. We ho pen dinsdag a.s., naast de bekende ge zichten, heel wat nieuwe te zien. C. v. Gr. „GOED BOUWEN - GOED WONEN" De gezamenlijke aannemers en pa troonsbonden zullen in samenwerking met de Huishoudelijke Voorlichting en kele lezingen organiseren .De lezing cyclus zal afgesloten worden met een excursie naar het Bouwcentrum in Rot terdam. 25 november komt de architect H. van Keulen, die werkzaam is bij de Stichting Landbouwkundig Onderzoek te Wagenin- gen, spreken voor ons over: Goed bou wen - goed wonen. De lezing zal verdui delijkt worden met dia's. Aannemers, onderaannemers, werkge vers en werknemers in de bouwvakken, architecten, bouwkundigen en allen, die beroepshalve betrokken zijn bij het bou wen van woningen in het algemeen, zijn 's avonds hartelijk welkom in Hotel Texel. De avond begint om 8 uur. 's Middags om 2.30 uur in Hotel Texel spreekt de heer Van Keulen speciaal voor nieuwbouwers en belangstellenden. De cursus in Oudeschild kon vrijdag middag jammergenoeg niet beginnen. Nader bericht volgt. De voorlichtingswoning van de fam. Van Groningen in de P.H Polder en de voorbeeldverbouwing van de fam. F. Oosterhof, zijn te bezichtigen op woens dagmiddag tussen drie en vijf uur. Bent U nog niet wezen kijken en oordelen? KLAPROOSDAG 1960 „MOEDER, NU IS HET ZOVER. De matte herfstzon penseelt lange schaduwen achter de berken, die het kerkhof aan drie zijden omringen en de wind ritselt zacht door de laatste blade ren van de struiken tussen de graven. De zerken banen zich aaneen, vak na vak, blok na blok, rij na rij, koude stenen m het licht van de late dag. Op elk grafteken staat een naam, een leeftijd, een nummer, en een datum. Er zijn moeilijke namen die je bijna niet kunt uitspreken. Je leest leeftijden van jongens wier leven eindigde toen het eigenlijk nog maar juist was begonnen. Zo rusten zij in onze bodem, die van verre kwamen om ons te bevrijden, tot de kogel hen vond en zij voor eeuwig werden gedemobiliseerd. Zo wachten zij. tot op de jongste dag de trompetten van Gods reveille hen zullen wekken. „Kijk, hier is zijn graf". We staan voor een zerk, gelijk aan de andere. We lezen 'n naam, die ons evenveel zegt als de namen op de honderden andere zerken. We zien zijn leeftijd, 29 jaar, en de dag waarop hij sneuvelde, in september 1944. „Ginds vonden ze hem, daar achter die berken. Hij lag voorover en zijn hoofd was neergevallen op een stuk papier. Onder zijn koude hand lag een potlood Op het papier stonden vijf woorden, on duidelijker wordend naarmate hij verder had geschreven om te eindigen in een beverige haal, toen hij niet meer verder kon en de dood hem vond. „Moeder, nu is het zover Wat zou hij nog meer hebben willen schrijven, toen hij voelde, dat het zover was, dat het dodelijke schot de laatste krachten van zijn jonge lichaam sloop ten? Niemand zal 't ooit weten. Het is de plotseling afgebroken geschiedenis van hem, zoals er zovele levensverhalen zijn, die in het najaar van 1944 en de winter van 1945 abrupt eindigden op de slagvel den toen ons land werd bevrijd. Maar ergens in Engeland bewaart een moeder het briefje met zijn vijf laatste woorden als haar kostbaarste bezit, in de schijf map die hij haar kort voor zijn laatste vertrek gaf. Daarin heeft zij alle herinneringen aan hem. Soms bladert ze erin. Dan leest zij zijn brieven, vol plan nen voor „straks, als de oorlog voorbij is". Dan ziet ze de foto van zijn graf, haar kort na 1945 gezonden door het Ne derlands Oorlogsgraven Comité. Dan leest ze weer de brief die haar liefste wens opeens in vervulling deed gaan. Want wat had ze verlangd om eens te kunnen staan voor zijn graf tussen de berken op die Nederlandse begraafplaats. Telkens weer had ze die verlangende gedachten van zich afgezet, want hoe zou dit ooit kunnen? De kostbare reis naar het verre Nederland, waar ze niemand kende en de mensen niet zou verstaan, waar ze niet eens de weg naar het kerkhof zou kunnen vragen. Al deze be zwaren en nog veel meer betekenden de onmogelijkheid om ooit het graf van haar zoon te zien. «En toen kwam er weer een brief, waarin zij las dat alles was gere geld: haar reis heen en terug, het logies in Nederland, een Engels sprekende be geleidster. Alles was klaar, ze behoefde alleen maar te komen. Zo is zij in ons land geweest, als één van de 28.094 nabestaanden van de voor onze bevrijding gevallen en in Neder landse bodem begraven gealliëerde sol daten, die reeds de gast van het Neder lands Oorlogsgraven Comité waren. Weer penseelt de matte herfstzon lange schaduwen achter de berken en achter de zerken van de meer dan 30.000 gealliëer de oorlogsgraven op meer dan 500 Ne derlandse kerkhoven. Meer dan 30.000 gesneuvelden. Dit betekent dat vaders en moeders, vrouwen en kinderen in het buitenland wachten tot ook zij een brief ontvangen met de mededeling dat Neder land hun gastvrijheid aanbiedt. Voor hoeveel van deze mensen dit ideaal in 1961 werkelijkheid zal worden, hangt af van één collecte, die slechts éénmaal per jaar wordt gehouden: de Klaprooscollecte op Klaproosdag (dit jaar op 12 november). Dan gaan de collec tanten van het Oorlogsgraven Comité weer op pad en elke gift in de collecte bus draagt bij tot de brieven met „Vader, moeder, nu is het voor U zover, nu nodigt Nederland u uit om te komen naar het graf van uw zoon, die voor Nederlands vrijheid zijn leven liet". Ontroerende dank Diep ontroerend zijn de brieven die het Nederlands Oorlogsgraven Comité telkenjare van de nabestaanden ont vangt. Vol waardering zijn ook de repor tages van radio en televisie de artikelen in krant en tijdschrift, gewijd aan dit werk, waardoor ons land een unieke plaats inneemt temidden der andere eens bezette naties. En omdat de nabestaan den weten dat dit alles voor het Neder lands Oorlogsgraven Comité alleen moge lijk is door de Klaprooscollecte, nodigen zij via hun organisatie The British Legion ook dit jaar weer 22 collectan ten uit om hun vakantie in Engeland door te brengen. Uit dank voor hetgeen Ne derland straks op 12 november op Klaproosdag doet. Freek van der Meer. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Soesan De Cocksdorp 11.00 uur ds. Soesan 15.00 uur Zondagsschool in de kerk 20.00 uur Gemeenteavond Den Hoorn 9.30 uur ds. Wolfensberger De Koog 19.00 uur ds. Waardenburg De Waal 10.00 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Besrthuis Oudeschild 11 uur ds. Wolfensberger GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 uur en 3 uur Ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemankt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.00 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Van Bilderbeek Oosterend 10 uur da. Reinhold- Scheuermann De Koog 19.30 uur da. Reinhold- Scheuermann TEXELAARTJES Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 zitting in Hotel „Texel' (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concur r. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika, Canada enz. Wij maken van Uw winterjas een moderne autocoat, tot Uw volle te vredenheid. Modelkleer makerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alk maar, tel. 3615. Elke week op Texel Wie heeft per abuis m donkerbl. shawl meegeno men uit Hotel „Lindeboom Texel" na de film van de Caltex. Te koop wegens overcompl. 1 Ieren dames- jas m 40 bruin f75,- 1 kort leren jasje geel f 60,- Alles als nieuw O. J AgterSte nenplaats 7 Nu volop prachtigegoudreinettevoor moes 7 kilo voor f 1,- M Huisman, De Veen, telef 2203 Te k. accordeon, 32 bassen, Schoonoordsin gel 7, Den Burg Te in zeer goede staat Etna kachel groot formaat. Het Buurtje 14, Oudeschild Kinderw. combinatie te Adres te bevr. bur. TC Te k. Jaarsma-haard i.g.st. N. de Waard, De Ruyter- straat 33, Oudeschild Mevr. v d. Wall-Bake, Ou de 's Gravenlandseweg Bussum, 20 minuten van Amsterdam, vraagt flinke huish. hulp, goed salaris, Meerdere hulp aanwezig. Met blijdschap en dank baarheid geven wij U ken nis van de geboorte van ons dochtertje Geertje (GERIE) C. Daalder F. Daalder-Kampstra Oosterend, Peperstr 8 Texel, 4 november 1960 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Mabel K. Mantje A. C. Mantje—Bonne Hogerstraat 6, Den Burg Harry Buisman en Trudy Smit >even U hierbij kennis van ïun voorgenomen huwe lijk waarvan de plechtige inzegening zal plaats heb ben dinsdag 22 november om half 10 v.m. in de pa rochie kerk van de Heilige loannes de Doper te Den Burg. Daarna zal tot hun intentie de Heilige Mis worden opgedragen. Den Burg, 6 november Thuis Wilhelminalaan 84 Receptie op de trouwdag van 15.30 tot 16.3C uur in Casino. Toek. adres Vlissingen. Klaas Modder en Cornelia Marianne Lipjes hebben het genoegen, mede namens wederzijdse ouders U kennis te geven van hun voorgenomen hnwelijk, hetgeen zal plaatsvinden op maandag 14 november a.s. om 11.30 uur ten gemeen tehuize te Heiloo. Heerhugowaard, "an Clijnisweg 89 feiloo, Heerenweg 160 Receptie op de trouwdag van 2-4 uur in café Het Witte Huis" Oudegracht 136, Alkmaar Toek. adres: Zuid Haffel, Den Burg, Texel Henk Witte en Annie v. d. Wetering delen u mede, ook namens wederzijdse ouders, dat zij elkaar het sacrament van het huwelijk hopen toe te dienen op 24 nov. 1960 te 10,30 uur in de parochie kerk van de H. Francisca Romana te De Cocksdorp. Gerritsland K 92a Noorden O 151 Receptie op de trouwdag van 15,30 tot 17,30 uur 't Noorden O 139. Toekomstig adres: Gerritsland K 92a 't Wordt er nu tijd voor. Een enorme collectie vindt U in Mxtl.thi Inplaats van kaarten Jos Bergman en Joke Huisman hebben de eer U mede na mens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op donder dag 24 november as om 10.45 uur vocrmiddags op het gemeentehuis en 11.15 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, Texel. Binnenburg 23, Den Burg Kogerstr. 55, Den Burg Texel, november 1960 Gelegeheid tot feliciteren op de trouwdag van 3.30 uur tot 5 uur Kogerstr. 55 Toek adres Het Buurtje 10, Oudeschild, Texel G. Kooiman-Klein de dag te herdenken, dat ze voor 35 jaar in de echt werden verbonden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare moeder, broer en zuster. G. Kooiman-Benjamin G. v. d. Wulp- Kooiman T. v. d. Wulp en kinderen Gravenstr. 19, Den Burg 'irtrtrtrtrtrtrtrtrtrtrt: Neem een Nordllcht rijwiellamp Enkele gebruikte rijwielen Telefoon 2525 TAXI KIEVIT Wederom ontvangen nieuwe zending Engelse schippers truien f 27,50 Textielhandel DOGGER Oudeschild, Telefoon 2174 Voor de zeer vele blij ken van medeleven welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze lieve vader, behuwd- en groot vader de heer MEINDERT KIKKERT betuigen wij onze diepge voelde dank. Een bijzonder woord van dank richten wij tot de Directrice en Zuster de ong van het Gollards- ?ustoord. De liefdevolle verzorging waarmee zij hem hebben omringd zal ons steeds in dankbare herinnering blijven. Namens de familie A. de Wolf Eierland, Texel 5 nov '60 Onze hartelijke groeten aan alle bekenden waar wij niet persoonlijk afscheid van hebben kunnen nemen M Kreumer L. Baars Dokter D. R. Ubbens keel-, neus- en oorarts maandag 7 november geen spreekuur. Te koop een op kalven staande 2-jarige koe C Kuip Czn „Op Ruimte" De Westen - Texel Neuroloog te Den Helder 7 november afwezig Bodedienst De C'dorp met ingang van maandag 7 nov. is het bestelhuis bij Sigarenmagazijn W. Vlas, Groeneplaats, telef. 2028 Reisvereniging 0'end a.s. maandag, 7 november bij J. Dijt, aanvang 8 uur Het bestuur TE KOOP 2 stuks schuurtjes of kippenhokken en een lichte en een zware plattewagen op luchtbanden J. H. GEUS TE KOOP Ramen, deuren en kozijnen rode en blauwe dakpannen en een partij telefoonpalen tot 8 meter. H. GEUS Te koop gevraagd grond, boerderij of woonhuis Onverschillig welke plaats en staat van onderhoud. W. Kruisinga, Steynstr. 1, Alkmaar Maakt U zich zelf nog slanker. Korte Girdle met volmaakte bewe gingsvrijheid f27,50 Spaart Animozegels De Kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente te Dei) Burg houdt maandagavond 7 november, van 8 tot 9.30 uur in de kerkekamer een De Kerkvoogdij Vishandel Vlas &vd Vis wegens omstandigheden maandag niet op de markt Visbakkerij is maandagmid dag dinsd. ochtend geopend naar de speciaalzaak F0T0BEDRIJF Voor een betere PERMANENT slaagt U zeker in Oosterendl Kapper Bakker, Tel. 203 Garage Reij Den Burg, Waalderstr. 15 Volkswagenbusjes te huur voor kleine gezel schappen met en zonder chauffeur. Van Koningsbruggen Loodsgracht 22 Den Helder, tel. 2026 REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper! Mevr. A. C. A. Boer, Warmoesstr. 46, Den Burg

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2