Gastenstatistiek nog lang niet compleet /fsdhriftélijke garanti Opkomende pijn V n 4 i ,^n.SV r"." r:* 'V; :i 1 r- dealer heeft keuze uit tientallen modellen Voor de handel: B. D. Leefsma N.V. - Kerkstraat Uw SINT IN DEN HOORN Den Hoorn Maandagmorgen 5 de cember zal Sinterklaas om 9 uur een be zoek brengen aan de kleuterschool „De Krekeltjes". Alleen de kleuters vanaf 3 jaar mogen komen met hun ouders. Daarna zal de goede Sint de Jan Drijverschool met een bezoek vereren. ONDER DE POMP Toevöllig dot Swörte Piet op Tessel wós óm de hinde üt de Skilslóót te haale. Dot wös Swörte Piet niet, dot wós Aris zellef! kou of griep, blustUsnel uitmetde veelzijdig samengestelde Koker 50 tabl. 90 ct. - 25 tabl. 60 ct. GESLAAGD De heer Corn. Vlas te Amstelveen (voorheen Oudeschild) slaagde dezer da gen te Den Haag voor het diploma 2de stuurman grote handelsvaart. WEER BOVEN WATER Een der herten van de heer A. van Boven is een paar dagen op stap ge weest. Nabij de Hogeberg heeft deze on dernemende Oudeschilder enkele herten op een perceel land gehuisvest. Een der dieren nam de benen, maar na lang zoe ken heeft men het dier eindelijk in de Skilsloot bij Brakestein te pakken weten te krijgen. SINT IN DE BEJAARDENSOOS Den Burg Woensdag 7 december a.s. zal de goede bisschop een kort bezoek brengen aan de bejaardensoos te Den Burg. De Sint neemt niet alleen zwarte Piet mee, maar wordt tevens geassisteerd door mevrouw Craanen, zang. De heer De Waal zal een kort filmpje vertonen. OUWE SUNDERKLAAS DEN HOORN Ouwe Sunderklaas gaat nooit ver loren, ja zo moet het zijn. We hopen dat 12 december een recordaantal sunder- klazen, groot en klein, „De Waldhoorn" binnen zal stromen. Want ook dit jaar neemt de jury in de grote zaal van „De Waldhoorn" plaats voor de beoordeling der spelers. Boven 14 jaar kan een ieder plaats nemen in de zaal om van dichtbij het feest mee te maken. De jeugd t.m. 14 jaar kan voor de jury terecht van 7 tot 8 uur en de ouderen van 8.30 tot 10 uur. Om 8.30 uur is voor de jeugd en om 10.30 uur voor de ouderen in „De Wald hoorn" de prijsuitreiking. Dus voor de ouderen niet als voorgaande jaren in „Loodsmanswelvaren", waar het wegens de geweldige drukte voor de feestcom missie niet meevalt. KLAVERJASCLUB „DE GRAAF" De stand na 12 partijen is als volgt: 1. Echtpaar Bruin 19.708 9 2. C. C. Barhorst-J. Prins 19.234 11 3. W. Brugmans-C. v. Lenten 19.139 6 4. Tj. Huisman-C. v.d. Slikke 18.610 4 5. D. Zuidewind-B. Kiewiet 18.068 5 6 dames Kooy-Kiewiet 18.056 4 7. G. Geurts-A. Witte 17.626 4 8. Echtpaar Kramer 17.521 3 9. J. Borgman-J. v. Heerwaarden 17.517 6 10. J. v. Dorp-D. Raven 17.218 5 11. P. v.d. Molen-C. v. Hoort 17.181 6 12. A. J. Huisman-Tr. Bagge 16.628 7 13. P. Hartog-J. de Jong 14.242 9 De no.'s 11 en 13 hebben resp. 11 en 9 partijen gespeeld. S.V. DE KOOG Laat ons hopen, dat er eindelijk weer eens gevoetbald wordt dit weekend. Het programma is als volgt vastgesteld: Hedenmiddag: Texel a-De Koog a, 3.30 uur; Zondagmiddag: De Koog 1-Water- vogels 3. 1.30 uur; Zeemacht 3-De Koog 2, 2.00 uur. S.V. TEXEL Programma voor zondag: 4e kl. A KNVB: Hollandia T-BKC, Hel- der-VZV; Watervogels-Vios; LSVV- RKAFC; Schagen-Texel. Aid. N.H.: Texel 2-HRC 6. Adsp. hedenmiddag: Texel a-De Koog a; Oosterend b-Texel b. We vertrouwen er op dat Texel zich danig zal inspannen om een prettige sur prise uit Schagen mee te brengen. Dat er aan beide kanten heftig gestreden zal worden, staat wel vast. Beide ploegen hebben de punten even hard nodig. We zijn dus vol verwachting. We zijn benieuwd wat Texel 2 ons zal voorschotelen. Daar wachten we nog al tijd op een paar puntjes. Zou dat nu eens voor elkaar kunnen komen. Handbal. Nu Texel met 1 senioren- en 1 junioren elftal aan de zaalhandbalcompetitie deel neemt, lijkt het ons nuttig het volgende te vermelden: De onkosten aan reisgeld enz. worden gelijk over de deelnemende clubs omge slagen, zodat elke deelname gelijk wordt belast. Voor onze opvatting een ideale regeling. Iedere deelnemende club verplicht zich om 300 loten a 25 cent aan de man te brengen. Dat is geen lastige opgaaf; daar aan doet ieder graag mee. Adspiranten, jullie moeten in het goede spoor blijven, daar rekenen we op. Succes allemaal en prettige Sinterklaas! Dezer dagen ontvingen wij een ge schrift met honderden cijfers, die weer gaven het aantal aangekomen gasten en overnachtingen op ons eiland in 1959. Boven dat geschrift staat: Gastensta tistiek Noordzeeplaatsen Gemeente Texel. Als wij die cijfers bezien dan komen wij tot de conclusie dat de Texelaars veel hebben verzuimd. De gegevens die zijn ingestuurd zijn verre van volledig geweest. De statistiek vermeld dat in de maan den maart tot en met oktober 1959 55.327 personen onderdak hebben ver zocht. Als we hierbij vergelijken de cij fers van de N.V. TESO, dan zien wij dat genoemde maatschappij in de maanden juni, juli en augustus heel wat meer per sonen heeft vervoerd, n.l. 281.221 (heen en terug). Daar moeten wij ook een aan tal Texelaars onder scharen, maar dat getal zal niet overwegend zijn. Het is natuurlijk zo dat je een statis tiek globaal moet zien en als we dat doen dan zijn deze cijfers, landelijk, van veel belang. Hieronder een overzicht van de plaat sing in verschillende dorpen: In de gemeente Texel zijn in 1959 bijna 586.000 overnachtingen geboekt, als volgt verdeeld over de gemeente: (resp. aantal personen, overnachtingen, overnachtin gen buitenlanders, percentage buiten landse overnachtingen): Den Burg Omgeving Den Burg De Cocksdorp Omgeving De Cocksdorp Eierland en polder Den Hoorn SCHAAKNIEUWS F. Drevel-J. L. Veldhuis VaVa R. Vlugt- A. Terpstra 10 J. Hooijberg-A. Keizer 10 A. Laan-C. Joustra 01 SPORTNIEUWS S.V.C. Programma dit weekend: SVC a-Tex. Boys, 3 uur; SVC 2-Helder 7, aanvang half twee. Het eerste is vrij. BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 24 november tot en met 1 december 1960 Geboren: Yvonne Emma, dv. Gerardus J. Veeger en Theodora G. Witte; Elisa beth Geertruida Martina, dv. Nicolaas Zoetelief en Martha A. Witte; Jan, zv. Pieter de Ridder en Aafke Hoekstra; Hans Arnoud, zv. Willem B. Boersma en Margaretha M. van Donk; Ludovicus Franciscus, zv. Hubertus E. van Tongelen en Johanna M. van Heerwaarden; Sake, zv. Willem Ruiter en Hendrika Boven- kamp; Gerrit, zv. Pieter de Wit en Irene J. M. Roeper. Ondertrouwd: Sijbrandus Zijlstra en Theodora Petronella Witte; Dirk West- dorp en Martha Adriana Slegh. Overleden: Geertrui Giljam, oud 81 jaar, wed. van J. I. Verberg; Pieter Kik kert, oud 87 jaar, wed. van A. de Ruijter; Aafje Smit, oud 79 jaar, wed. van P. Mosk; Gerrit Witte, oud 79 jaar; Maarten Jan Roeper, wed. van T. Bruin. De Koog Everstc Koog De Westen Waalenburg Oosterend en Noorden Oudeschild De Waal en omgeving Geheel Texel Het belangrijkste concentratiegebied van overnachtende bezoekers is De Koog en omgeving met bijna 2/3 van het aan tal overnachtingen op het gehele eiland. Daarop volgen De Cocksdorp e.o. met 15%, Den Burg en De Westen met 10% en Den Hoorn e.o. met 8%. Het agrarisch oostelijk deel van het eiland met Oude schild heeft slechts 3% van het aantal overnachtingen. WACHTMEESTER BUIS BEVORDERD Den Burg Onze plaatsgenoot, de heer A. H. Buis, wachtmeester bij de Rijkspolitie, is bevorderd tot wachtmees ter eerste klas. INGEKOMEN PERSONEN Adriana Weis, van Rotterdam, Pr. Hendrikkade 30a naar O 127; Jansje Dek ker, van Beverwijk, Vondellaan 13 naar Den Burg, Stenenplaats 5; Jacobus A. J. C. van Rijn, van Amsterdam, Koningin neweg 32hs naar Den Burg, Beatrixlaan 98; Willem Blok (en gezin) van Amster dam a.b. Cewi, br. adr. Soechtstr. 17 I naar Gravenstr. 19; Antje Eelman, van Amsterdam, Antillenstr. 7 II naar Ko- gerstraat 96, Den Burg; Trijntje Eelman, van Amsterdam, Antillenstr. 7 II naar Kogerstraat 96, Den Burg; Jan Brom- mersma (en gezin) van Heemstede, Beet- hovenlaan naar De Koog, Brink 22; Ber- nardus J. Doornbos, van Haarlem, Rol landslaan 58, naar Den Burg, Wilhelmi- nalaan 18, Jannie van den Berg (ev. Zo mer) van Arnhem, Sweerts de Landas- straat 54 naar Den Burg, Weverstr. 57a; Gerard J. Westerlaken, van Amsterdam, Kortenaerstraat 23 hs. naar H 15a. KERSTKAARTENACTIE MEISJESCLUB „DE ZONNEBLOEM" Den Burg Meisjesclub „De Zonne bloem" gaat tussen Sint Nicolaas en Kerstmis huis-aan-huis zelfgemaakte kerstkaarten verkopen. Dit ten bate van het clubwerk. Er zullen ook kaarten te koop zijn met ingevulde adressen van verschillende patiënten, die al jaren lang ziek zijn. Uw naam als afzender en U maakt een zieke blij. ONGEVRAAGD Door het gehele land ontvangen wille keurige mensen ongevraagd een post order onder rembours aangeboden, in houdende een vulpen, waarvoor de ge adresseerden 2,50 moeten betalen. Vele pakketjes worden zonder meer geweigerd, maar er zijn ook zeer velen, die niet weten wat er door de huisgeno ten in verband met Sinterklaas is besteld en prompt betalen. Wél kan de vulpen, zo deze niet naar de zin is, retour gezon den worden, waarna het geld terugge stuurd zal worden. Ook op Texel zijn dergelijke pakketjes door de postbode besteld. Een gewaar schuwd man telt voor twee. TEXELSE BOYS-NIEUWS Het programma is als volgt: SVW 1-Tex. Boys 1, vertrek om 10.30 u vanaf postkantoor; Tex. Boys 2-St. Boys 1, aanvang 1.30 uur; BKC jun.-Tex. Boys jun. Vertrek 10.30 u. van postkantooi. Deze wedstrijd wordt op het b-terrein gespeeld, aanvang 2 uur. Vanmiddag: Cocksdorp a-Tex. Boys a, aanvang 3 uur; vertrek om 2 uur van hotel „De Zwaan" Terreindienst: Th. Witte, T. Reij. 3.687 33.000 15.898 52 201 2.401 661 25 745 9.443 5.752 61 4.190 61.971 12.554 20 1.198 11.520 5.229 33 1.603 17 136 6.753 39 3.284 30.691 5.298 17 27.719 270.555 107.450 40 8.853 94.604 27.117 29 1.785 24.607 6.857 28 762 10.808 4.059 37 864 8.871 1.459 16 290 3.060 1.369 45 146 2.426 1.632 67 55.327 585.093 202.088 35 AGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Zaterdag 3 december Oosterend, Intocht St. Nicolaas. Oosterend, Gebouw voor Chr. Belangen, Optreden toneelclub „Zd.-Eierland" met De Oliekous". Zondag 4 december Den Burg, Start St. Nicolaasrit MAB-club Den Hoorn, De Waldhoorn, Instuifavond Dinsdag 6 december Den Burg, Dorpshuis, St. Nicolaasavond Vrouwenbond NW. Woensdag 7 december Oosterend, „Het Centrum", 8 uur Herv. Mannenvereniging. MEER VERGUNNINGEN EN VERLOVEN A VOOR TEXEL De Kroon heeft het voorstel van de Texelse gemeenteraad om de vergunnin gen en verloven A te vermeerderen, goedgekeurd. Zowel de vergunningen als de verloven zullen worden gebracht van 15 op 22. Deze belangrijke mededeling heeft het gemeentebestuur dinsdagavond in De Waal gedaan tijdens de gespreks- avond in het dorpshuis. Men zal zich herinneren dat in het af gelopen voorjaar door de raad over deze zaak is gesproken. In de dorpen De Waal en Oosterend zijn geen vergunningen aanwezig en dit wordt als een gemis gezien. B. en W. menen dat in ieder geval Oosterend moet worden voorzien van een vergunning. Ook De Waal zal zeer ge holpen zijn met een verlof A, maar of deze in het dorpshuis geplaatst kan wor den is niet bekend. Het gebouw voldoet niet aan de voorgeschreven eisen die de Drankwet aan een lokaliteit stelt. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Soesan De Cocksdorp 11 uur ds. Soesan Den Hoorn 9.30 uur ds. Wolfensberger Met medewerking van het kerkkoor uit De Koog. De Koog 19.00 uur ds. Waardenburg jeugddienst De Waal 11.15 uur da. Reinhold en ds. Waardenburg, gezamenlijke dienst met Doopsgezinden. Coll. Oecum. Raad. Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Doopdienst Oudeschild 11 uur ds. Wolfensberger GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur ds. Scholten Voorbereiding H. Avondmaal 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 uur ds. De Lange 3 uur ds. Scholten GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15.30 u. ds. Wielenga van Rotterdam DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur da. Reinhold De Waal 11.15 u. ds. Reinhold en ds. Waardenburg, gezamenlijke dienst met de Hervormden. Oosterend 10 uur ds. van Bilderbeek Na de diensten op zondag 4 december wordt aan de leden gelegenheid gegeven hun stem uit te brengen voor de verkie zing van de nieuwe diakenen.. In Den Burg en Oosterend van 11 tot 12 uur; in De Koog en Den Hoorn van 11 tot 11.30 uur in de kerk. In De Waal na afloop van de dienst aldaar. VOORLICHTINGSAVOND DEN HOORN De door de Dorpsvereniging „Ons Be lang" in samenwerking met de Streek- ontwikkeling „Texel" gehouden voor lichtingsavond genoot een goede belang stelling. Plm. 40 personen waren aan wezig. Een grote attractie van deze avond was een wedstrijd in het schatten van een „prik" hooi, kuilgras en herfstknollen. Opnieuw is weer gebleken, dat schatten van hoeveelheden ruwvoeder een zeer riskante onderneming is. Ook in Den Hoorn beleefden wij het nï. weer, dat de ene veehouder het gewicht van een be paalde hoeveelheid hooi viermaal zo hoog schatte als het gewicht, dat een collega veehouder aan die hoeveelheid meende te moeten toekennen. Wel een bewijs, dat een goede hangunster op een veehouderijbedrijf geen luxe is. Ook al is men lid van een veevoederkern en wij achten dit zeer belangrijk is toch een goed weeginstrument wel degelijk op z'n plaats. Zeer veel belangstelling was er ook voor de kleine „tentoonstelling" van een aantal hooi- en kuilmonsters. Bij de mon sters was aangegeven wat de voedings waarde was, maar wij zijn van oordeel, dat ook zonder deze aanduiding de meeste veehouders wel hadden kunnen vaststellen welk hooimonster de beste en welk de slechtste kwaliteit had. Bij het aanvoelen van het hooi was er wel een zeer groot verschil tussen de „schrale hardheid" van het slechte en de „zacht- vettige" tast van het goede hooi. Bij de kuilmonsters was het vooral r«uk en kleur, die de beoordeling be paalde. Daarbij kwam het monsters van een Vicon wringkuil zeer gunstig uit de bus. Men heeft er zich deze avond zeer goed van kunnen overtuigen, dat goed kuilgras geen onaangename lucht heeft en dat moeder de vrouw de neus niet be hoeft op te trekken als „pa" na het voe ren van kuilgras even de kamer inwipt. Het oordeel over een monster koud kuil gras met naar de reuk te oordelen veel boterzuur was zonder meer afwijzend. Over reuk en kleur van het stoomkuil- gras was verschil van mening. De ene veehouder vond de wat donkere kleur en de enigszins broeiachtige geur van dit kuilgras een bezwaar, terwijl zijn collega nog wel wat verwachting van deze kuil- methode had. Door de heer Jac. Zwemmer, hoofd- ass. bij de Rijkslandbouwvoorlichtings- dienst te Schagen werd een zeer leerzaam en geanimeerd praatje gehouden over de voederwinning. Uit de door de heer Zwemmer naar voren gebrachte cijfers bleek weer zeer duidelijk, dat de Texelse veehouders, speciaal wat de kwaliteit van het hooi betreft, niet mee kunnen komen met hun collega's van de vaste wal. Spreker meende als eerste oorzaak te moeten aanwijzen de te late maai- datum van het voor hooi bestemde gras. Ook de stikstofbemesting zal in veel ge vallen iets verhoogd moeten worden. Verder werd door de heer Zwemmer ook gewezen op het belang om al in de voorzomer een groot gedeelte van het wintervoer „onder dak" te krijgen. Hier voor is nodig, dat tijdig een flinke gift stikstof wordt gegeven. Hierdoor bereikt men tevens, dat als de door de Texelse veehouders zo gevreesde droogteperiode aanbreekt een groot gedeelte van het wintervoer is geborgen en het vee dus de beschikking heeft over een grotere oppervlakte grasland. Door de heer Zwemmer werd echter gewaarschuwd voor al te snel doorge voerde wijzigingen in de bedrijfsvoering De inleider was nl. van mening, dat een opvoering van de stikstofbemesting gelei delijk moet plaats hebben. Een plotse linge omzwaai van bijv. 60 kg. naar 140 kg. stikstof per ha. zou n 1. de bedrijfs voering wel eens geheel ir. de war kun nen brengen. Het gaat er nl. niet in de eerste plaats om, dat er meer gras groeit, maar dat het op een goede wijze wordt benut. En dit vereist aanpassing in de hele organisatie van he bedrijf. Met behulp van een aantal rantsoenen, waarin gebruik werd gemaakt van goed of slecht ruwvoeder, werd aangetoond dat op de krachtvoeraankopen flink kan worden bezuinigd als ruwvoer van goede kwaliteit aanwezig is. De heer Zwemmer was van mening, dat de veehouders zich veelal nog laten leiden door streekge- woonten en gedragingen van collega's. Aan de hand van een door zijn bedrijf opgemaakt plan moet hij een eigen koers durven varen. De heer F. Brouwer, adjunct-voorlich- tingsdeskundige te Schagen gaf een korte uiteenzetting van doel en opzet van de streekontwikkeling. Spreker deed daar bij ook een beroep op bestuur en leden van „Ons Belang" om in voorkomende gelegenheden met de Streekontwikke- lingscommissie samen te werken. Aan het slot van de avond werden de prijzen van de eerder genoemde wed strijd uitgereikt. Het resultaat was als volgt: le prijs; H. Bakker, „De Atlas", 50 kg, rundveekoek; 2e prijs: P. D. Drijver, Texas melkstoeltje; 3e prijs: Jac. Duin- ker, Landbouwgids 1961. Het was al plm. kwart over elf toen voorzitter W. H. Bakker de vergadering sloot. Dit was voor verschillende vee houders echter nog geen reden om dade lijk al te vertrekken. Onder het genot van de kuillucht, een kop koffie of nog iets anders werd nog nagepraat over het geziene en gehoorde. C. v. Gr. SHELL-AVOND TE DE KOOG Slechts een 20-tal bollenkwekers had gehoor gegeven aan de uitnodiging van de Shell om een propaganda-avond in het Witte Huis voor bestrijdingsmiddelen bij te wonen. Het ging hier vooral om de wortelrot, die veroorzaakt wordt dooi een klein aaltje Dit diertje maakt kleine gaatjes in de wortels en voedt zich met het sap. De schimmels, die in de grond zitten werken op die wondjes in, waar door de gevreesde ziekte „wortelrot" ont staat. Met de film werd het leven en de ontwikkeling van deze boosdoeners ver toond en de middelen voor de bestrijding De film liet proefvelden van niet- en van wel ontsmette velden zien. Wel is het eer vrij kostbare bestrijding. De vloeistoj moet nl. onder de grond gebracht worderJ Maar naar men verzekerde, is deze be strijding toch, door de betere oogst opbrengst verantwoord. Verder werd nog een film gedraaid waarin diverse bestrijdingsmiddelen naai voren kwamen, alsmede een prachtig! film over de oliewinning in Nederland ei Zd.-Amerika. Een zeer leerzame avond voor de bol lenkwekers, waarmede de Shell een zeei goed werk doet. Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant TEXELAARTJES Deurw. Prins houdt maandag van 11 tot 2 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concur r. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Passagebureau Velthuys Den Helder, houdt maan dags van 10.30 tot 1 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie. Passages naar Afrika, Australië, Ame rika, Canada enz. Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Wij leveren alleen de zuivere wollen stoffen, zonder bijmenging van kunstvezels. Kwaliteiten om te zoenen. Model- kleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Tek gevr. grote commode P. M Haak, Houtweg 1, Den Burg, telef. 2755 Te k. 1 paarz.g a n brom fietslaarzen, gevoerd, m. 45 Schilderend 50, telef. 2704 Vanaf heden verkrijg baar kruis en munt loten. W. le Noble, Burgwal 13b Te k. prima pick-up en platen. L. Bijlsma, War- moesstr. 66, Den Burg Oude kranten en tijdschrif ten, karton en oude bin nenbanden De St Jeroen verkenners kunnen het best gebruiken Vanmiddag ko men wij langs, zet U het even klaar. Wij zijn er zeer blij mee. Te koop koffergrammofoon met in- geb versterker, Philips, Man kanaries en een da mesrijwiel. Huijsman, De Zes 4 - Laat inplaatsvan marsepain, nu eens kip of haantje zijn. W. Veeger, Westermient, Den Burg tel 2793 Gevr. tamme konijnen Spoedige opga ve aan Max Rijk. Loods- singel 30, Oudeschild Met grote blijdschap ge ven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Louis die bij het H. Doopsel de namen ontving Ludovicus Franciscus J M van Tongelen- van Heerwaarden H. van Tongelen Kogerstr. 20, Den Burg Texel, 29 november 1960 Dik Westdorp en Martha Slegh hebben de eer U, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 16 december 1960 n m. 1 45 uur te Den Burg, Texel O'schild, De kuijterstr. 95 Den Hoorn, Dijk 11 Receptie op de trouwdag van 4 - 530 uur in „Ons Huis", Den Hoorn v Toek. adres: De Ruijter- straat 65a, Oudeschild Met blijdschap geven wi U kennis van de geboorti van onze zoon Gerdy I. de Wit-Roepe P. de Wit Texel, 30 november 190 „Immetjeshoeve" BI 17 Heden overleed geheel onverwachts, onze innig geliefde en zorgzame vader Maarten Jan Roeper Weduwn. Trijntje Bruin in de ouderdom v 76 j P. C. Roeper K Roeper Hoornderweg Bill Texel, 1 december I960 De teraardebestellingzal plaatsvinden zaterdag 3 december te De Waal Vertrek sterfhuis nm 2 u Plotseling is van ons heengegaan onze lieve moeder en groot moeder Antje Lemstra, weduwe van Tijs Boon, in de ouderdom van 76 jaar. Namens de familie. Den Burg, Texel, 1 december 1960, Jan Dirksoord 19. Condeleantie-adres J. Huisman, De Zes 4, Den Burg. De teraardebestelling vindt plaats maandag 5 december n.m. 2 uui op de Oudeschilder begraafplaats.

Texelsche Courant | 1960 | | pagina 2