B C J Garantieverlening aan N.V. T.E.S.O. door Provinciale aanvaard commissie Nieuwe vleugel rust huis St. Jan iu gebruik geuomen Ontwikkelen en afdrukken PHILIPS hulp grote honden-rei Veronica zelfstandig persoon plm 30 enter lingen, In de laatst gehouden gemeenteraads vergadering is met gesloten deuren uit voerig gesproken over de garantieverle ning aan de N.V. TESO voor rente en aflossing bouwkosten van de nieuwe veerboot. Leder van de Provinciale Staten heb ben in commissie-vergadering over dit zelfde onderwerp eveneens uitvoerig gesproken. Toen dit ter tafel kwam had een der leden gaarne gezien, dat, ondanks de bijgevoegde balans van de N.V. T.E.S.O., dit voorstel met meer gegevens was ge adstrueerd. Een belangrijke vraag acht hij, hoever in deze de verantwoordelijk heid van het Rijk gaat. Men kan immers deze veerdienst beschouwen als een verlengstuk van de Rijksweg. Gaarne zou hij ook omtrent de draagkracht van de onderneming en de zekerheid voor de provincie en de gemeente, die in deze zich borgstellen, nader worden ge ïnformeerd. Een ander lid vraagt, of voor deze vaarten een vergunning nodig is van de Rijksverkeersinspectie of de Rijks- scheepvaartinspectie, zodat onbekwame ondernemers en gelegenheidsconcurren ten worden geweerd. Een derde spreker heeft in deze voor dracht de verklaring van Gedeputeerde Staten gelezen, dat de provincie met deze borgstelling naar redelijke ver wachting geen risico loopt. Gezien de grootte van het bedrag en de lange duur van de borgstelling heeft deze verkla ring wel zijn aandacht getrokken. Hij ziet immers, de rente en aflossing van deze nieuwe boot berekenende, in de toekomst niet zonder meer een batig saldo voor deze onderneming veilig ge steld. Hij heeft overigens geen bezwaar te gen de verbetering van deze verbinding, maar twijfelt of het risico niet groter is dan Gedeputeerde Staten stellen. Voorts stelt hij de vraag, of het niet beter is dat deze veerdienst in handen van de provincie zelf komt. Een ander lid merkt op, dat van het kapitaal van deze vennootschap, groot ƒ200.000,— nog slechts is uitgegeven en volgestort ƒ76.055,-. De maatschappij kan dus nog voor bijna tweemaal dit bedrag aan aandelen uitgeven. Indien men op deze wijze gaat volstorten, ont staan er reserves. Gaarne zal hij daar om vernemen, hoe groot de huidige reserve is, waarover de maatschappij beschikt. Een volgende spreker is van oordeel, dat nu door de borgstelling van de provincie een lagere rente zal worden verkregen uit dit feit niet louter een voordeel voor de maatschappij moet voortvloeien, maar evenzeer op deze wijze het algemeen belang moet worden gediend. Hij stelt daarom de vraag, of Gedeputeerde Staten enige zeggenschap hebben in de tariefstelling, zodat deze niet de redelijke perken te buiten zal gaan. Een laatste spreker uit waardering voor dit initiatief van Gedeputeerde Staten. De provincie heeft hier immers een betaalde taak. Hij heeft persoonlijk al eens eerder gepleit voor de gedachte, dat deze veerdienst een verlengstuk is van de Rijksweg, en dus als Rijkszaak moet worden beschouwd. Het Rijk draagt nu in zoverre wel bij in deze verbinding, dat het de haven bij 't Horntje thans aanlegt en ook aan de kant van Den Helder nieuwe voorzie ningen treft. Hij acht de T.E.S.O. thans overigens een zeer geslaagde en betrouwbare on derneming. Het aanwezige lid van Gedeputeerde Staten antwoordt, dat met het Rijk enige jaren geleden diepgaand van ge dachten is gewisseld over de verbete ring van de vervoersmogelijkheden. Het Rijk heeft zich toen bereid verklaard de haven van 't Horntje als veerhaven aan te leggen: de provincie, de gemeente en de T.E.S.O. zouden echter de overige problemen moeten klaren. Als voorbeeld van de nadere uitwerking van dit com promis noemt hij b.v. de aanleg van de Pontweg op Texel, waarvoor de Provin ciale Staten reeds een bijdrage van een half miljoen hebben toegezegd. Er is echter voorshands geen enkele aanlei ding om verder te gaan en ook op het terrein van de T.E.S.O. te treden. Dit is immers een onderneming, die haar taak goed vervult en haar werkzaamheid be wust richt op het algemeen belang. Het ligt dus niet op de weg van de overheid om dit geslaagde particuliere initiatief thans te doorkruisen. Ten aanzien van de monopolie-positie van de T.E.S.O. merkt hij op dat deze formeel niet, doch feitelijk wel aanwe- zig is. De haven van Oudeschild is immers wel een openbare haven, maar voor het hebben van aanlegsteigers e.a. is een vergunning nodig van Rijkswaterstaat op grond van het Rijkszeeweringenre- glement. Daar in deze haven maar vrij weinig ruimte is, kan deze vergunning maar aan één ondernemer worden gegeven. Het ligt voor de hand, dat de Rijkswa terstaat dan de reeds verleende vergun ning aan de T.E.S.O. handhaaft, aange zien deze maatschappij regelmatig vaart ook des winters en in het alge meen belang werkzaam is. Een wille keurig binnenvallende boot kan dus in de haven van Oudeschild niet worden geweigerd, maar het is voor een nieuwe ondernemer niet mogelijk een min of meer geregelde dienst te gaan opbou wen, omdat geen aanleg- en kaderuimte beschikbaar kan worden gesteld. Bij het Horntje ligt de zaak nog veel eenvoudiger Het Horntje immers wordt geen openbare haven, doch zal slechts een veerhaven voor de verbinding Texel-Den Helder worden. Een concurrerende onderneming heeft daar dus geen enkele kans en onbe kwame ondernemers kunnen op afdoen de wijze worden geweerd. Die kunnen t.z.t. in Oudeschild terecht als T.E.S.O. daar zijn schepen niet meer heeft liggen. De mogelijkheid van een bootdienst Den Helder-Oudeschild op drukke seizoen- dagen lijkt niet uitgesloten. Ten aanzien van dfe financiële positie legt hij de balans van deze onderneming per 31 december 1960 over. Wat de voorwaarden aangaat, er is een diepgaand overleg geopend zowel met het gemeentebestuur van Texel als met de commissarissen en de directie van de T.E.S.O. Als voornaamste voorwaarden noemt hij vooreerst een hypotheek op hez te bouwen schip en op de Dageraad. Thans rust nog op de Dageraad een hypotheek van 4 ton, die met ƒ70.000,per jaar wordt afgelost. Vervolgens zal de vennootschap zich moeten verbinden om, zolang de lening nog niet is afgelost, haar statuten, voor zover aangaat artikel 2 (het doel), arti kel 20 (de winstdeling) en artikel 21 (het reservefonds) niet te wijzigen zon der goedkeuring van Gedeputeerde Staten; voorts zullen de dienstregeling en de tarieven, zolang de lening nog niet is afgelost aan de goedkeuring van Gedeputeerde Staten onderworpen zijn. Indien tenslotte de vennootschap het besluit tot ontbinding mocht nemen tij dens de duur van de lening, waarvoor deze borgstelling wordt aangegaan, zul len de borgen ieder afzonderlijk het recht hebben tegen taxatiewaarde het bedrijf of een onderdeel ervan (even tueel het bootbednjf alleen) over te nemen en hetzij voor eigen rekening en risico te voeren, hetzij te verpachten of te verkopen aan een derde. Op deze wijze is het financiële belang van de provincie zowel als het openbare belang bij het onderhouden dezer be langrijke verbinding voldoende veilig gesteld. De Commissie verenigde zich met dit voorstel. ACHTTIEN WONINGEN TE DE KOOG Eén punt op de agenda zal door de leden van de raad op de a.s. vergadering zeker met gejuich worden begroet. Het betreft het punt: Verkoop bouwterrein voor de stichting van 18 woningen. De N.V. Bouwfonds Nederlandse Ge meenten te Assen zal aan de Plevier straat te De Koog 18 woningen bouwen. Het type woning is geheel nieuw en vrij groot. Achter de woningen zal in de meeste gevallen een zomerwoning wor den gebouwd. Deze nieuwe woningen zijn in de eerste plaats voor deelnemers van het bouwfonds en verder voor ge gadigden. Er zijn echter voor deze wo ningen nog geen gegadigden. Maar wij twijfelen er niet aan of straks zullen weer 18 (Texelse) woningzoekenden van de wachtlijst kunnen worden afgevoerd. ERNSTIGE AANRIJDING Vorige week wandelde de 79-jarige heer W. A. Geus, Emmalaan, Den Burg, op het rijwielpad naar Oudeschild. Even voor de Hogeberg werd hij gepasseerd door een groep ULO-scholieren op de fiets. Een der wielrijders kwam met de wandelende heer Geus in aanraking en deze kwam te vallen. De heer Geus brak zijn heup en moest in zorgwekken de toestand in het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar worden opgenomen. NAAR PLAATS VAN BESTEMMING GEBRACHT De rijkspolitie te Texel heeft maan dag een mannelijk persoon aangehou den, die ter beschikking van de rege ring was gesteld. In Schoorl was hij niet van zijn normale werkzaamheden terug gekeerd. Dinsdagmorgen is deze 40- jarige naar zijn woonplaats terugge bracht. HOOIVENTILA TOREN Burgemeester en wethouders van Texel vestigen er de aandacht op, dat voor hooiventilatoren met een motor vermogen van meer dan 2 pk. in het algemeen een vergunning ingevolge de Hinderwet vereist is. Belanghebbenden kunnen zich voor nadere inlichtingen ter secretarie ver voegen. RONDGANG KONINKLIJK TEXELS FANFARE Donderdagavond (morgenavond) zal het Koninklijk Texels Fanfarecorps, directeur de heer C. Rijf, een rondgang door Den Burg maken. Het wordt de eerste rondgang in dit seizoen, want het Fanfare zal de ko mende maanden meer van zich laten horen. De start vindt plaats bij het fanfaregebouw om 8 uur, daarna trekt men door het centrum van Den Burg. De drumband van het Fanfare zal eveneens aan deze rondgang deelnemen, zodat het weer een feestelijk geheel (als het weer meewerkt) zal worden. BROMFIETSER MET ZWARE VERWONDINGEN OPGENOMEN IN ZIEKENHUIS Dinsdagmorgen om 7 uur heeft op het kruispunt Pijpersdijk-Westerweg in Waalenburg een ernstig verkeersonge luk plaatsgevonden. Hierbij werd de heer Bloem van De Waal, werkzaam bij de Heidemaatschappij, zwaar gewoond. Met twee gebroken benen is hij naar het ziekenhuis te Den Helder vervoerd. De heer B. Gieze kwam met zijn volkswagen, waaraan een aanhang- wagentje verbonden was, van De Cocks- dorp. Vanaf genoemde zijweg kwam de heer Bloem op zijn bromfiets en deze reed op nog onbegrijpelijke wijze op de auto in. Hij kwam precies tussen de auto en de aanhangwagen terecht en werd enkele tientallen meters meege trokken. De bromfiets kwam aan de linkerzijde van de weg terecht en de berijder aan de rechter kant. In zorg wekkende toestand werd de heer Bloem naar het Sint Lidwinaziekenhuis te Den Helder gebracht. Beide benen waren gebroken en de bromfietsberijder had diverse verwondingen aan het hoofd opgelopen. Op dit kruispunt hebben reeds meer aanrijdingen plaats gevonden. De wagen van de heer Gieze was licht beschadigd; zelf kwam hij met de schrik vrij. De poiltie heeft proces-verbaal opge maakt. VELDKINDEREN Zó zie ik ze het liefst de kinderen van het veld; Met versleten klompjes en 't broekje leuk versteld. Het afgezakte sokje bij een verwassen rokje; een zongebleekte pruik, ja, dat is Hollands puik! Marie Eelman, Oosterend UIT DE RAADSAGENDA; BOUWGROND WORDT VERKOCHT De fa. Drijver te Den Burg zal eige naar worden van een perceel bouw grond aan de Brink te De Koog. Deze firma zal op 676 m2 grond twee woningen bouwen. B. en W. stellen de raad voor dit perceel te verkopen voor een bedrag van ƒ10.140,—. De heer M. Boon, wonende O 148, is gegadigde voor een perceel bouwgrond aan de Boogerd te Den Burg. Voorge steld wordt deze 484 m2 te verkopen voor een bedrag van 5808, Aan de heer Jac. de Graaf, Waalder- straat te Den Burg, zal ongeveer 1000 m2 grond, gedeelte van het industrie terrein, worden verkocht voor ƒ6750, FILMNIEUWS: Zaterdagavond en zondagmiddag: TARZANS VERBORGEN SCHAT Een film waar jong en oud weer van zullen smullen. Zondagavond: „VERLIEFDE DOKTER" Wanneer een dokter op vrijers voeten gaat Wanneer u deze film gaat zien, moet U dat doen om James Robertson Justice of beter, U moet de gelegenheid niet verzuimen James Robertson Justice te gaan zien in de rol van een soort oude Churchill in de faculteit der medicijnen, zo'n ijzeren generalissimo, naast wie alle collega's schoolkinderen worden, in wiens schaduw alle menselijke compli caties tot nul worden gereduceerd, die de wereld met zijn humor schaakmat zet en alleen tegen zijn bejaarde lady van een echtgenote niet gans en al op gewassen is. Voor het overige is deze film geregis seerd door Ralph Thomas, waarin de charmante Michael Graig de „doctor in love" speelt, een nogal gechargeerde parodie de Engelsen houden nu een maal van kluchtige overdrijving op de medische wetenschap en alles wat daarmee annex is. Een heerlijk luchtig geval van dolle, dwaze gebeurtenissen. Nederlands nieuws O.a Ronde Tafelconferentie begon nen; Lustrumtaptoe in Bussum; Nieuw type „Craravelle" op Schiphol; Feijenoord landskampioen, grootse hul diging in Rotterdams stadion. Wereldnieuws O.a.: Wapenrust in Algerije; Huwelijk Koning Hoessein van Jordanië; Het Belgische Koningspaar in Parijs; Het Franse eiland Quessant verlost uit zijn isolement; New York-Parijs binnen de drie en een half uur; Pelgrims naar Mekka; De Spanjaard Santana wint de Franse tenniskampioenschappen. 500 JAREN PAARDENMARKT TE BEUSICHEM Bij gelegenheid van het feit, dat voor 500 jaar terug voor het eerst in de ge schiedenis van Beusichem over de paardenmarkt geschreven werd, zullen er verschillende festiviteiten plaats vin den, waarvan het hoogtepunt gevormd wordt door het opvoeren van een histo risch openluchtspel: ,,De paardenmarkt van 1711". Dit zal geschieden op vrijdag 23, zaterdag 24 en maandag 26 juni a.s. 's avonds om half acht op het plein, waar de jaarlijkse paardenmarkt ge houden werd en thans nog plaats vindt. KONINGIN BRENGT WERKBEZOEK AAN SCHAGEN-ZIJPE H.M. koningin Juliana brengt volgen de maand een werkbezoek aan een aan tal gemeenten in de Kop van Noord- Holland. Het juiste programma is nog niet bekend, maar het staat reeds vast dat zij dinsdag 11 juli de gemeenten j Schagen en Zijpe zal bezoeken. In deze laatste gemeente brengt zij een bezoek aan het dorp Petten. In alle stilte is de nieuwe vleugel van het Rusthuis Sint Jan aan de Molen straat te Den Burg in gebruik genomen. Door deze uitbreiding zijn er nu twee vleugels, die elk een lengte hebben van 50 meter. In de nieuwe vleugel zijn zes kamers ondergebracht, een werkruimte voor de zusters en de nodige toiletten etc. Het zijn 3 tweepersoons kamers en 3 eenpersoons kamers. Deze zijn al direct bewoond door Texelaars, die op de wachtlijst stonden. Deze wachtlijst blijft groot, want 30 alleenstaanden en 6 echtparen willen nog graag tot de bewoners van 't rusthuis gaan behoren. In totaal zijn er nu 34 éénpersoons- en 8 tweepersoonskamers. In de nieuwe kamers is ook alle com fort aanwezig. Centrale verwarming, warm en koud water. De verwarming werd aangebracht door de fa. Schoo. Aannemer Duin heeft de werkzaam heden in een recordtijd afgerond. De firma Z. Graaf heeft de kleuren aange past aan het bestaande gebouw. De architect, de heer L. Zijm, kan tevreden zijn dat zijn plan zo keurig is afgewerkt. Ook het bestuur van Sint Jan is zeer tevreden. Het uitzicht in de nieuwe afdeling is op de Hollewalsweg en de echtparen, die de kamers hebben betreden, genieten reeds van de uitstekende zorgen van de Eerwaarde Zusters. Op deze nieuwe vleugel is geen ver dieping aangebracht, zodat in de lange gang een lichtkap voor de dagverlich ting zorgt. BOOTDIENSTREGELING N.V. T.E.S.O. ingaande 15 juni a.s Werkdagen: v. Texel: 5.20 6.25 7.40 9.30 10.40 13.10 15.40 17.15 18.15 v. Den Helder: 6.30 8.15 9.10 11.00 12.00 14.20 17.00 18.40 19.30 Zon- en alg. erkende chr. feestdagen: van Texel: 7.40 8.55 10.40 16.00 16.40 18.25 v. Den Helder: 9 10 10.15 12.00 17.15 18.00 19.30 VOLKSTUINVERENIGING DE KONIJNENBERG BLIJFT ACTIEF Oosterend Het Bestuur van Volks tuinvereniging ,,De Konijnenberg" blijft zeer actief en wil zijn leden, maar ook belangstellenden een zo groot mogelijke voorlichting geven. Vandaar dat vrijdag a.s. weer een belangrijke avond zal zijn, die door velen op prijs gesteld zal worden. De volkstuinder en een ieder, die hiervoor belangstelling heeft, notere deze avond. (Zie ook advertentie). VERGADERING VAN DE RAAD WO Bc De Tcxc Jebo en f Vergadering van de raad der gemeen te Texel op donderdag 22 juni 1961, d namiddags 2.30 uur ten gemeentehuh Texel, 12 juni 1961. De burgemeester van Texel, C. DE KONING. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en mededeling© 3. Verlening van eervol ontslag aan heer S. Brandsma als directeur van Vétérinair-Hygiënische Dienst der ge Jitg< meente Texel. 4. Inwilliging van het verzoek van me A. A. M. Huijbregts te Den Burg eervol ontslag als onderwijzeres aan <jf)pn openbare school voor uitgebreid onderwijs, aldaar. 5. Inwilliging van het verzoek van me J. Faber te De Koog om eervol ontslj als onderwijzeres aan de openbare lag re school, aldaar. 6. Oprichting van de „Stichting Bejaa; denzorg Texel" alsmede gelijktijdige op heffing van de navolgende 9 gemeng( instellingen van weldadigheid: a. Vooghtlanden; b. Armenkamers van het Kerkhof ai Den Burg; c. Armenkamers ~van de Molenstraj Den Burg; d. Armenkamers van de Waalderstrai Den Burg; e. Armenkamers van de Warmoesstra; Den Burg; f. Armenkamers aan Den Hoorn; g. Armenkamers aan De Koog; h. Familiehuisjes in de Waalderstrai te Den Burg; i. Familiehuisje in de Weverstraat Den Burg. 7. Voorlopige vaststelling van het b< lot d drag der uitgaven voor het openbaj teen lager en uitgebreid lager onderwijs ové 1960, als bedoeld in artikel 55 ter d« Lager-onderwijswet 1920. 8. Voorlopige vaststelling van het lx len drag der uitgaven voor het openbas )rejc buitengewoon lager onderwijs ove 1960, als bedoeld iri artikel 33 van h< n{ Besluit buitengewoon lager onderwij [aan 1949. 9. Vaststelling van de derde wijzigjj van de verordening op dc heffing vg begraafrechten in de gemeente Texel, 10. Vaststelling van de eeiste wijzigin van de verordening op de heffing va straatbelasting in de gemeente Texel 11. Aangaan van een geldlening va ƒ500.000,— met de N.V. Bank voor Né derlandse Gemeenten te 's-Gravenhagi 12. Vaststelling van de derde wijzigit van het uitbreidingsplan in onderdelej^itc voor Den Burg. 13 Verkoop van een perceel bouwterL rein te De Koog aan de firma Drijvs ^38 te Den Burg. 14. Verkoop van een perceel bouwt© 53 rein te Den Burg aan de heer M. Boa wonende O 148. 15. Verkoop van een perceel industriftota; terrein te Den Burg aan de heer Jai de Graaf, aldaar. 16. Verkoop van bouwterrein, voor stichting van 18 woningen aan de Ple vierstraat te De Koog, aan de N.l Bouwfonds Nederlandse Gemeenten Assen of de door deze N.V. aangewea deelnemers. 17. Wijziging van de gemeentebegrotirjoi voor het jaar 1961. ring. angi (60.C De as h He eder liet 'en Dit veek In ittin Lnngeveld De Roojj TEXELAARTJF.S 3 regels ƒ0,80; elke regel méér ƒ0,20. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nr. ƒ0,20 meer. Voor behang naar koeper Tel. 2264 Neem een 1ste klas kleer maker, niet duurder, wel beter. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom- kampstr. 8, Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel. Voor al uw vervoer Van Boven's Transport en Taxi-Onderneming. Bestel voor uw bagage een kleine vrachtauto. Billijk tarief. Oudeschild Te koop motor, 125 cc. Ran Emmalaan 5 Den Burg Te koop Balastore 2x!.30cm, 1x100 cm, Baby uitzet en box met vloer Keesomlaan26 Te koop beste aardappelen |ac. Hin Ongeren Te koop plm 150 zo goed als nieuwe 4 poots ruiters prijs zeer billijk K.Vermeulen, Oude Kamp Te koop 70 beste 9 weekse hennen R. I. R W. Veeger Westermient B 142a Den BurgTel. 2793 Gratis af te halen 3 leuke poesjes, gezond door Felix Hr. Eelman, De Koog K68, Rustoord Verlo ren Gaande van Groene- plaatsnaarR K. Kerk con tact en huissleutel D Bak ker De Westen H 119b Met blijdschap en dank baarheid geven wij u ken nis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Marjo Bij het H. doopsel ontving zij de namen Maria Johanna L. v. Heerwaarden- Schoenmaker J. v. Heerwaarden Hansje De Koog K 25a Texel, 10 juni 1961 Hiermede geven wij kennis \an het overlij den van onze lieve broer en oom Sjoerd v.d. Schuit in de leeftijd van 81 jaar Wed H J. Zeinstra Fam H Bakker „Sunrise" Duinweg Texel, 13 juni 1961 Heden overleed onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Jannetje van Maldegem echtgenote van wijlen Pieter Oele In de ouderdom van 79 jaar. Den Burg, Hogerstraat 13 J. G Oele C W. Oele—Bruin Den Burg, Weverstraat 43 K H. O Linnhose C. Linnhose— Oele klein en achter kleinkinderen Den Burg, Texel, 10 juni 1961. De teraardebestelling heeft plaats gehad dins dag 13 juni j I. op de Alg. Begraafplaats te Den Burg. Hiermede wil ik mijn dank betuigen aan allen die hulp en belangstelling gehad hebben bij mijn ongeval en thuiskomst. F Laarhoven De Waal 58 LANGEVELD DE ROOU N.V. Inplaats van kaarten Kees van Lenten Nel de Waard delen u hun voorgenomeil'KG huwelijk mede, waarvat liter de voltrekking zal plaats Da vinden op vrijdag 23 juni truj, 1961 om 3 uur ten gemeen-iestu tehuize te Den Burg, Texel mdei Aa: len 5 Postweg E 58a P H polder H 32 Receptie op de trouwdag org van 4—5,30 uur in holei|oeke De Graaf Toekomstig adres Postweg E 60e GEVRAAGD voor maandags van 106 uur Goed loon en kost. Hotel „De Oranjeboom' Te koop gevraagd Badhotel De Koog tel. 212 zoekt voor haar patates- frites-wagen een om met de wagen in Di Cocksdorp te werken, té 2667. GEVRAAGD: beslist vrij van 'otkreupt Rutten, Eendracht Wie wil ons gedurendi de zomermaanden f langer helpen Gezin 2 personen, waai van de vrouw licht-hulp behoevend, geen was, ntf koken, liefst voor direct Goed salaris. Van Twisk, De Kooj .ui gi insi 96; Cleu ultei theu ultei Aa end- i59 rbc-t [ehac "ende men Iheu [ehac Zie naai )r wi Ir w. Uit- lurg leien De lespr alan 'lijkt xplo Tij, rerd Het inks atieb

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2