'4 k T.E.S.O.-kapiteins door inwoonster van Texel beledigd? VLESSING Wilt u uw man voor zijn auto meisje Thermosflessei De hartewens van iedere vrouw Pfaff handnaaimachine Nu f 130,00 Sc jon I SCHADE ONDERLING GEREGELD Zaterdagmiddag is een der vracht wagens van de firma Rab bij het ach teruitrijden tegen een personenwagen van de heer M Vonk aangekomen. Er werd een ruit ingedrukt en wat van de carrosserie vermeld. De schade werd onderling geregeld. STORM LANGS TEXELS KUST De storm, die de afgelopen dagen ook ons eiland heeft bewerkt, heeft geen schade van betekenis aangericht. De passagiers, die maandagmorgen met De Dageraad uit Den Helder vertrokken, zijn misschien de enigen, die zich deze storm zullen blijven herinneren. Het schip moest achteruit de haven uit en toen men op de ruimte zwenkte, ging het schip zo te keer dat alle stoelen in de kajuit ondersteboven gingen. Van wat op de tafeltjes stond bleef weinig over. VERGADERING FEDERATIE VAN V.V.V.'S BOVEN NOORDZEEKANAAL In de prachtige plaats Enkhuizen kwamen zaterdag afgevaardigden bij een van V.V.V.'s uit Noordholland boven het Noordzeekanaal, aangesloten bij de federatie. De reden waarom wij deze vergade ring hebben bezocht was punt vier van de agenda: „Opnemen clausule in huurcontracten betreffende het regelen van geschillen tussen huurder en ver huurder, alsmede het vaststellen van een verschuldigde schadevergoeding bij annulering of vóórtij dig vertrek van huurder". Na overleg met zijn rechtskundig ad viseur stelde het bestuur voor, de na volgende clausule in de bestaande huur contracten der .Federatie te doen op nemen, t.w.: „Door ondertekening van dit con tract door verhuurder en huurder, heeft eerstgenoemde zich verplicht het ge huurde op tijd in goede staat aan huur der op te leveren. Huurder erkent zij nerzijds de verplichting uiterlijk één maand vóór de opleveringsdatum 50% van de overeengekomen huursom te voldoen. Indien zulks niet geschiedt, is huurder in gebreke, zonder dat inge brekestelling nodig is. Persoonlijke omstandigheden, die hem verhinderen van het gehuurde gebruik te maken, ontslaan huurder niet van zijn ver plichting tot betaling van de volle huursom. Verhuurder verplicht zich te trachten het gehuurde opnieuw te ver huren, indien hij daartoe het verzoek van huurder ontvangt. Deze blijft ech ter aansprakelijk voor hetgeen verhuur der aan de oorspronkelijke huurprijs te kort komt. Verhuurder verplicht zich het aan huurder dan rechtens toeko mende bedrag zo spoedig mogelijk te restitueren, uiterlijk onmiddellijk na afloop van de oorspronkelijke huur termijn". Voorts geldt voor hotels en pensions nog het volgende: Dat de gast aansprakelijk blijft voor de schade bij leeg staan of vroegtijdig verdwijnen, welke schade bij deze bindend wordt vastgesteld op 65% van de overeengekomen prijs. De verhuur der verplicht zich te trachten de ka mers aan derden te verhuren als daar toe gelegenheid bestaat". De voorstellen, zoals hierboven ge noemd, werden niet geheel aanvaard. Voorgesteld werd een commissie te vormen, die voor januari a.s. een aan vaardbaar contract samenstelt. Texel heeft het voorstel gedaan, om niet alleen de verhuurder te bescher men, maar ook de huurder. Er zal door verhuurders een duidelijke omschrij ving moeten komen van hetgeen er verhuurd wordt. En bij monde van de heer G. H. Fortgens werd gevraagd: „Te overwegen ook de verplichting van de verhuurder vast te leggen". Dit werd toegezegd. Voorts stelde hij voor ook op te ne men, dat bij een vroegtijdig ver trek van huurder wegens ziekte een doktersverklaring moet worden over legd. Het komt namelijk vooral bij slecht weer dikwijls voor dat men zegt ziek te zijn maar in werkelijkheid zich in Amsterdam gaat verpozen. Wanbetalers van de baan? Tijdens de federatievergadering van de V.V.V.'s heeft de afdeling Texel nóg een voorstel ingediend. „Texel acht het noodzakelijk dat er tussen VW-bestuur en de leden een juridische binding tot stand komt. Niet alleen voor Texel, maar voor alle aangesloten VW's. De besturen van de VW's hebben tot op heden geen rechtspersoonlijkheid en dit maakt het dikwijls zeer moeilijk finan ciële kwesties te regelen. Laten VVV- leden en besturen een juridische bin ding aangaan die door beide onderte kend wordt. Maak dit mogelijk via fe deratie of ANVV". In het algemeen werd dit voorstel gunstig ontvangen en het zal inderdaad veel onprettig werk besparen. Het voorstel zal door het federatiebestuur worden bezien op mogelijke uitvoering. Verbinding met Roergebied De rechtstreekse verbinding met het Roergebied heeft het afgelopen jaar gunstig gewerkt en is een succes ge weest. 6500 toeristen maakten van de verbinding Roergebied-Den Helder (Texel) gebruik. De federatie-directeur, de heer Ver maas, vestigde er de aandacht op, dat ook in Wenen belangstelling is voor Nederland. De Kamer van Koophandel aldaar heeft een aparte afdeling voor Vreemdelingenverkeer opgericht. Mis schien dat belanghebbenden hiermee rekening kunnen houden in verband met reclamemiddelen. Na enkele uren vlot vergaderen on der leiding van de heer M. Niele, vice- voorzitter, werden de aanwezigen op het raadhuis begroet door burgemeester Admiraal. IS TEXEL OP DE GOEDE WEG? Het valt te betwijfelen! (Vervolg van pagina 1) huizen ten behoeve van de Amsterdam se admiraliteit. Aan weerszijden van die huizen groeide het dorp langs de dijk en weldra werd er een kerkje ge bouwd. Ongeveer in dezelfde tijd werd ook de Schilsloot gegraven, waarlangs platboomde vaartuigen vaten met water brachten naar de dijk, zulks ten be hoeve van de vele schepen op de rede. De Schilsloot liep destijds een heel eind langs de dijk zodat de pramen van de waterhalers op verschillende plaat sen hun vaten konden lossen. Kerk, admiraliteitshuizen en het kantoortje voor de waterleveranties vormden de eigenlijke kern van het dorp. Pas veel later, toen de haven was gegraven, groeide het dorp verder uit in noord oostelijke richting en toen de katho lieken na veel tegenwerking van hun geloofsgenoten in Den Burg eindelijk hun eigen kerk kregen breidde Oude Schild zich ook in zuidwestelijke rich ting uit. Het verkeer tussen Oude Schild en Den Burg liep eeuwenlang langs de Schilsloot én langs de zg. Oude Weg voorbij de Schans en over de Hoge Berg langs Panorama. Naar men ons mededeelde zou het nieuwe uitbreidingsplan van Oude Schild er op gericht zijn het centrum van dit dorp te verplaatsen in de rich ting van de haven en zou men o.m. vele huizen, die thans met hun voor gevels naar de dijk toe staan a.h.w. om willen draaien, zodanig dat de bewo ners een vrijer uitzicht zouden krijgen! Met het oog op de komende dijksver- hoging van ca. 3 meter, zou voor het laatste stellig wat te zeggen zijn. Waar om men echter de dorpskern niet op de oude plaats dus rond de Hervormde kerk handhaven wil, is ons onduidelijk. Moeten zowel deze als de Katholieke kerk geheel buiten het dorp komen te staan? Zijn, in feite deze twee gebou wen niet de voornaamste van het dorp? Wordt er niet, ja ook in geheel over bodige rapporten, over geschreven Oude Schild in de toekomst te doen deelhebben in het toerisme, dat voor Texel zo'n voornaam bestaansmiddel is geworden? En ligt het strandje bij Ceres, waar veel te weinig moeite voor wordt gedaan om het te behouden, dan niet ver van de dorpskern af? De Schilsloot, die men gelukkig niet heeft gedempt, de Schans, die welis waar behouden bleef, maar die door honderden konijnen uitgegraven wordt en het strandje bij Ceres (het is met het vele thans beschikbare zand best uit te breiden) zouden de steunpunten kun nen zijn met de beide kerken, waarmee een nieuw Oude Schild op te bouwen zou zijn. De onmogelijke zandvlakte in de West zou dan meteen eens onder handen genomen kunnen worden en de oude huizen, die op de Monumentenlijst voorkomen zouden in het nieuwe plan reden van bestaan hebben. En iets zou blijven herinneren aan het verleden van het dorp, dat eens wedijverde met het hoofddorp Den Burg. In de afgelopen zomer hebben wij ons er herhaaldelijk over verwonderd hoe vele sportvissers van het vasteland kwamen om te vissen aan de dijk van Texelstroom. Zonder dat iemand daar enige moeite voor heeft gedaan zijn deze mensen als „vanzelf" gekomen. De sportvisserij is een tak van sport die men niet verwaarlozen mag, zomin als de watersport, die in Oude Schild nog veel te weinig bedreven wordt. Ziet men wat verder dan de eerstkomende jaren, houdt men in het oog de bedij king van de Waddenzee, dan zal Oude Schild een watersportcentrum van de eerste orde kunnen worden. Waarom bij het plannen maken daar geen reke ning mede te houden? Maar ach, dit zijn vergezichten waarvan men op Texel zelfs niet dromen wil! Wij zouden tevreden zijn als er ein delijk eens maatregelen getroffen wer den tot het instandhouden of restau reren van de schaarse nog overgebleven monumenten. Als enkele landschappen in hun geheel met bomen, huizen, slo ten en tuinwallen tot monumenten ver klaard zouden worden, als de Schans op het laatste nippertje toch nog werd ge red, als er een behoorlijk strand bij Ceres zou komen, het liefst met be houd van de kromming in de dijk. Vrijdagmiddag vergadert de raad, de agenda leek ons niet buitengewoon in teressant. Mogen de vroede vaderen in deze hartekreten van een oud-Texelaar een aanleiding vinden om te discussië ren over wat wij geschreven hebben. Niemand behoeft onze opvattingen ge heel te onderschrijven, maar dat van ons eens zo mooie eiland niet veel zal overblijven als op de ingeslagen weg wordt voortgegaan, dit zullen ook wel enkele raadsleden met ons eens zijn. Welnu laten ze dan begrijpen, dat zij in de eerste plaats de bevolking van ons eiland vertegenwoordigen en dat het hun taak is om in te grijpen. Voor het onherroepelijk te laat is. VL. ONTWIKKELINGSCLUB OUDESCHILD De derde avond van de Ontwikke lingsclub, de Shell-avond, die gehouden zou worden op dinsdag, 14 november a.s., is niet doorgegaan. Er was op de zelfde dag een ouderavond uitgeschre ven, die niet uitgesteld kon worden. Om te voorkomen, dat op beide bijeenkom sten weinig belangstellenden zouden komen, is de Shell-avond afgezegd. Deze komt nu volgend jaar. Hiervoor in de plaats zal André Hin nu morgen {donderdag) een lezing hou den, toegelicht met dia's. André Hin staat bekend als een vlot causeur, dus het zal stellig ook een prima avond worden. Volgende week maandag is mevrouw A. Zoete-Blom, Den Burg, voor de po litierechter gedagvaard wegens belediging van kapiteins van de N.V. T.E.S.O. Mevr. Zoete-Blom heeft in de Texelse Courant van 2 augustus j.l. een inge zonden stukje geplaatst naar aanleiding van door haar geconstateerde omko ping van T.E.S.O.-personeel. Het lijkt ons nuttig het betreffende stukje nog maals te plaatsen. Hieronder volgt het betreffende inge zonden stuk: GOEDE RAAD AAN DE HEER ALBERS Mijnheer Albers U doet het ook ver keerd. Wachten hoeft helemaal niet, zolang U maar geld voor een goede fooi bij de hand houdt. 15 juli j.l. na het vertrek van de eer ste boot naar Texel, was ik er getuige van, dat een auto (nummer enz. is be kend) uit een rij niet besproken auto's na een bekend gebaar in de andere rij belandde en met de volgende boot mee kwam, terwijl de auto's er vóór 7 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds moes ten wachten. Daarbij waren ook men sen met kleine kinderen. Op een protest door 3 automobilisten bij één van de mensen die daar de lei ding had, (en niet de eerste de beste) was het antwoord: „Man ga te rug, je hoeft toch niet naar Texel". Als zo'n antwoord gegeven wordt 's avonds na een dag hard werken, zal ieder dat kunnen begrijpen, 's morgens om 7 uur is het wel een bewijs dat de mentaliteit daar niet deugt. Zolang dat niet verandert zullen de moeilijkheden blijven. U, mijnheer de redacteur, dankend voor de plaatsruimte, A. Zoete-Blom In de uitnodiging om voor de politie rechter te verschijnen worden de na men genoemd van twee kapiteins, n.l. de heren Krijnen en Vlas en die van de stuurman, de heer Broersma. Het ingezonden stukje wordt een openbare belediging van de kapiteins genoemd. Er is in de Texelse geschiedenis al veel gesproken over dit publieke ge heim en we zien daarom met belang stelling uit naar de beslissing van de politierechter. Z AKENNIEUWS WINKELRUIMTE ELEKTROHUIS AANMERKELIJK VERGROOT Reeds in diverse zaken op het eiland vindt men gelegenheid om als klant je zelf te bedienen. Electrohuis Bakker, Weverstraat, Den Burg, heeft zich van af heden bij de (semi)-zelfbedienings- zaken aangesloten. Nu moet men niet denken dat men bij het winkelen in de zaak een mand moet meetornen, zo ver gaat het niet. De heer Bakker heeft zijn winkel ruimte aanmerkelijk vergroot. Door het bouwen van een nieuw magazijn en twee kantoren was hij in staat het oude kantoor bij de winkel te trekken. Hierdoor is ruim 40 m2 verkoopruimte meer verkregen. Deze uitbreiding gaf gelegenheid tot het splitsen van enkele verkoopartikelen. Er is een geheel nieuwe ruimte gecreëerd voor de ver koop van grammofoonplaten. Deze „Stereo"-hoek hebben wij met aan dacht bewonderd. Het geluid van een gedraaide grammofoonplaat is in de „platenhoek" duidelijk te verstaan; in het andere deel van de winkel heeft men echter geen hinder van het geluid en kan de klant rustig een gesprek voe ren over een TV of radio, of een keus maken uit de grote sortering lampen. Aan de wand is een „semi-zelfbedie- ning" ingericht. Al het klein-goed ligt er keurig overzichtelijk uitgestald. De klant kan zelf keus maken. Er is niet alleen een wijziging in het interieur tot stand gekomen. In de zij gevel is een raam aangebracht, waar door er nog meer etalageruimte is ont staan. Het verplaatsbare rek met schemer lampen willen wij eveneens een aan winst poemen. Wij wensen de familie Bakker succes. TEXELSE BOYS-NfEUWS Adspiranten a speelde zaterdag tegen Texel b en moest met een 11 gelijk spel genoegen nemen. Boys b kon het tegen ZDH a niet bolwerken. Hier werd de eindstand 121 voor ZDH. Welpen a speelde tegen Texel welpen b en won met 80. Welpen b moest met 50 in ZDH welpen a zijn meerdere erkennen. Zondag a s. is er het volgende programma: Callantsoog 1-Tex. Boys 1; Tex. Boys 2- ZAP 5; Tex. Boys jun.-ZAP b jun. Zaterdag: Tex. Bovs b-Oosterend a. Terreindienst: G. Witte en Jo Ran. Z.D.Hi-NIEUWS Ons eerste speelde een oefenwedstrijd tegen een Texel-comb. Het werd 20 voor een beter spelend Texel. De adspiranten wonnen met 121 van de Boys b en de welpen keerden met een 51 overwinning terug van de Boys welpen b. A.s. weckend: ZDH 1-Petten 1. half twee; Schagen 4-ZDH 2. ZONDER COMMENTAAR Een restaurant in New York geeft haar gasten, wanneer die binnenkomen, een kaar tje, waarop precies de tijd staat aangegeven. Ook bij het verlaten van de zaak wordt de tijd afgestempeld, zodat de eigenaar van de kaart een perfect alibi heeft, wanneer hij ergens van zou mogen worden verdacht. De bezitter van een bar in Las Vegas in Amerika heeft een afdoend middel bedacht om wanbetalers uit zijn zaak te houden. Wan neer een der gasten niet wil betalen, wordt hij verzocht zich onopvallend door een achter deur te verwijderen. Wanneer hij dan een deur opent, valt hij in een gummiton, die gevuld is met roet. Het is nog niet voorgekomen, dat iemand voor de tweede keer op .deze wijze moest worden verwijderd. PUBLIKATIE VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Reeds vastgestelde data voor uitvoeringen, vergaderingen etc. November 1961 Woensdag 22, Den Burg, bridge-drive Vrijdag 24, Den Burg, bcjaardenuitvoermg van Hte Masker. Zaterdag 25, Den Burg, toneeluitvoering van Het Masker. Maandag 27, Den Burg, Postzegelruilbcurs. Maandag 27, Den Burg, Cursusavond Be- stuurdersbond NVV. Dinsdag 28. Den Burg, R.-K. Vrouwengroep Afd. Gilde. Woensdag 29, Den Burg, Ontwikkelingsclub Donderdag 30, Den Burg, Fotoclub. December 1961 Maandag 18, De Cocksdorp, Adventsavond 'bejaarden. Dinsdag 19, Den Burg. Plattelandsvrouwen. Donderdag 21, Den Burg, Kerstzangavond Vrijdag 22. Den Burg, Ver. van oudleerlingen landbouwschool. Vrijdag 29, Den Burg, R.-K. vrouwengroep Afd. Gilde. Januari 1962 Donderdag 11Oudeschild, Ontwikkelingsclub Zaterdag 13 of 20, Den Burg, paardensport- feestavond. Dinsdag 23, Den Burg, Plattelandsvrouwen. Woensdag 24, Den Burg, R.-K. Vrouwengroep Afd. Gilde. Zaterdag 27, Den Burg, Toneeluitvoering Ver oudleerlingen Landbouwschool. Over data na 1 februari a.s. kunnen in lichtingen worden verkregen bij de Admini strateur van de Stichting cultureel werk Texel, de heer G. A. Oskam, p.a raadhuis Den Burg (tel. (02220) - 2141). Men wordt verzocht wijzigingen en aanvul lingen van deze lijst zo spoedig mogelijk door te geven. Dit kan schriftelijk of telefonisch gebeuren aan bovengenoemde functionaris. U bewijst er andere verenigingen een dienst mee als u uw data zo spoedig mogelijk doorgeeft. Voor schriftelijke opgaven zijn kosteloos kaar ten verkrijgbaar ten raadhuize. Wilt U bij het bepalen van een datum voor een bepaalde activiteit zoveel mogelijk rekening houden met andere activiteiten. Hierdoor wordt ongewilde concurrentie van voorkomen. verschillende verenigingen TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 13 november 19$ 8 koeien 650850; 2 pinken 50060( 10 kalveren 80125; 10 biggen 35--4 FILMNIEUWS: Zondagmiddag: „RUSTY'S VERJAARDAG" Wederom een nieuw spannend avos tuur van de vvonderhond Rusty. Rust krijgt een halsband, maar zelf bezon hij een kleine jongen een lieve moede Zondag- en maandagavond: „RILLING" Wij willen dit filmnieuws beginne met U een „rilling" op het lijf te jage Die rilling ondergaat U in Texe Bioscooptheater. Het is zo'n, in miljonairsvilla's aa de Middellandse Zee spelende thrille waarvan ik u op straffe van spel- spanning-brekerij geen woord mag ve klappen. Toch valt er genoeg over zeggen, zonder de handeling te ve raden. In de eerste plaats over de regie. I heer Seth Holt, die hiervoor teken toont zich een zeer bekwaam leerlij van meester Alfred Hitchcock. Ook gebruikt de camera geraffineerd, da met allerlei op zichzelf onschuldige r kwisieten een bijna ondragelijke spa ning op te roepen, met als gevolg, d u de rillingen over de rug lopen om gesmoorde gillingen de keel te verlate Ook het draaiboek doét aan het we van Hitchcock denken: onze achte docht blijft keer op keer even ong grond als ons vertrouwen. En eerst de allerlaatste meters krijgen wij de o lossing in de schoot geslingerd, waan we verbouwereerd op straat staan m de gedachte: „Samen naar de bioscot Ja, griezelig!" Seth Holt heeft een uitstekende kei gedaan, waar het zijn acteurs en trices*betreft. In de eerste plaats Ai Todd als een stiefmoeder en Rona Lewis als een chauffeur. Zij spelen hi rollen telkens volkomen overtuigen Wanneer U de film gezien hebt, zult begrijpen, dat ik dit dubbelzinnig b doel. Hetzelfde geldt ook voor Sus Strasberg, die als invalide slachtoffer Maar nee! Ik zou niets verklapper Nederlands nieuws O.a.: Transport van boldruktaii over zee; Nederlandse turnsters ve slaan Oostenrijkse dames; Anti-atoo: bombetoging in Amsterdam; 60 ja op de planken, toneel jubileum Magda Janssens; Om de Europese voe balbeker, Hotspurs. Feij enoord-Tottenha TEXELAARTJES Voor behang naar koeper Tel. 2264 Voor al uw vervoer Van Boven's Transport en Taxi-Onderneming. Bestel voor uw bagage een kleine vrachtauto. Billijk tarief. Oudeschild Uw voorkomen zal door onze maatkleding Uw zakelijke belangen succesvol beïnvloeden. Modelkleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, tel. 3615 Elke week op Texel. Te koop kanarie's. Huisman, De Zes 4. 2 ha. en 4 are bollenveld te huur, ook bij gedeelten. Den Hoorn 26 Prima winteraardappe len. A. Wuis, 't Noorden, telefoon 338 Te k. grijs-groene Etna haardkachel prijs f 30,—. K Hoogerheide, De Ruy- terstraat 16, Oudeschild Verloren zwarte Ieren motorhandschoen. Gaarne terug. A. Kuip, Heems- kerekstr. 44, Oudeschild Met blijdschap geven wij u kennis van de ge boorte van ons dochtertje en zusje Jacquelien M. Dros—Daalder J. C. Dros Eierland C 42, Texel 12 november 1961 Met grote vreugde en dankbaarheid aan God geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje Jolanda Bij het H. Doopsel ont ving zij de namen Johanna Annemaria M. C. v. Heerwaarden- Witte C. v. Heerwaarden Bargen W 47, De Waal, Texel, 12 november 1961. Mede namens weder zijdse ouders danken wij hierbij allen hartelijk voor de belangstelling bij ons huwelijk onderwon den. P. Slot M. Slot-Vonk Sandershuis B 34, Oudeschild, Texel, november 1961. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, danken wij U hartelijk. Ook namens wederzijdse ouders. L. P. Brons A. E. Brons-Tot De Waal, Texel. Hiermede betuigen wij U onze hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming ons betoond bij het overlijden van onze moeder, behuwd- en grootmoeder TRIJNTJE VEEN, wed. van F. Blom. Namens de familie: K. Hoogerheide Oudeschild, november '61 Wij danken allen die blijk gaven van hun be langstelling bij het over lijden van mevrouw M. GIELES-DIJT Namens de familie, L. v.d. Werve Texel, november 1961. Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant iets geven Maak hem eens echt ge lukkig met een binnen- of buitenspiegel mist- of bermlamp achieruitrijlamp looplampje asbakje bloemvaasje sleutelring magn. sigaretten- standaard magn. fotohouder uitlaatsierstuk ruitenwasser of cocosmat U vindt dit bij Gebr. Schoenmaker Telefoon 2367 BIEDT ZICH AAN: voor de zaterdagen in St. Nicolaasdrukte. A. Eenhoorn, Het Buurtje 5, Oudescli TE KOOP in prima staat verkeren notenhouten, duitse krui snarige piano Prijs f 650,— Prof. Blokstraat 31, Den Helder tel 02230-2] l'.UUUU vanaf 1/4 liter 4 f 2,6 FA. FRANS ZEGEL K Parkstraat, tel. 2966 TE KOOP moderne poppenwag i.pr.st. f 25,— Beatrixlaan Hoil. Mij. v. Landbou afd. Eierland Vergadering hotel „De Hoop" NIET 17, maar op 24 noveml SprekerB. Zinkweg Onderwerpnieuwe moj lijkheden voor teelt afzet van aardappelen. Aanvang 20,30 uur Leden van andere orgat saties worden mede genodigd. Het mooiste geschenk wat u uw vrouw of verloofde voor Sint Nicolaas kunt geven is, een originele met onbeperkte garantie Tijdelijke aanbieding. Deze aanbieding is geldig zolang de voorraad strekt ...sinds 1862 met Plaal Voor los Kaar i Ee I sta Ook kopj zeke FA. Pa 1 W is g, die voor te m Br. i BIE in I dipic voor Br. i Di

Texelsche Courant | 1961 | | pagina 2