IOxIO t Goide^ vandaag geslot droog voersti „De Branding" flinke hulp volksdansba 2 tractor chauffeur Bezoek West-Friese Fl Kiaverjasse Traditie „Gevaarlijk snoepgoet Bal na PLATTELANDSVROUWEN, AFD. TEXEL Op de een dezer dagen gehouden bij eenkomst besprak mevr. Nooter-van Hulzen een boek uit de serie Griet Manshande" n.l. „God alleen d' Eere" van auteur Jan Mens. Op een boeiende en gevoelvolle wijze beeldde spreekster de hoofdpersonen uit, zodat we ze in gedachten voor ons zagen. Wat hebben we genoten van het gebodene. FANCY FAIR DEN HOORN Vanavond en morgenavond kunt U Uw hart ophalen met schieten, ballen gooien, vrolijke keuken, kortom te veel om op te noemen. Ga er samen eens uit en breng een bezoek aan „De Wald hoorn". De fancy-fair wordt heden middag om drie uur geopend. Ook mor genmiddag om 3 uur kunt U terecht. Zaterdagavond is de trekking van de grote verloting met prachtige prijzen. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 28 februari a.s. worden de moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren: Den Hoorn 1.15 uur; Oostcrend 2.00 uur; De Cocksdorp 3.00 uur; De Koog 4.00 uur. VOLKSWAGENBUSJE IN ZACHTE BERM Donderdagmiddag raakte het Volks wagenbusje van de dienst van gemeen tewerken, bestuurd door de heer Van Wilsum, nabij de Aardappelbewaar plaats in de zachte berm van de weg. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. De brandweer heeft later de auto op het rechte spoor ge bracht. LEZINGWEDSTRIJD IN DE LANDBOUWSCHOOL Vrijdag, 16 februari, werd de vijfde avond van de lezingwedstrijd in de landbouwschool gehouden. Als de voor zitter de avond opent, kan hij een matig aantal belangstellenden welkom heten. Het eerste onderwerp was: „Is er leven in het heelal" door de heer C. Vlaming. Hij vertelt over de verschil lende planeten en welke baan ze om de zon maken. De aarde heeft wel de gun stigste plaats, daar is alle leven moge lijk. Op de planeten die dichter om de zon draaien zijn de temperaturen veel te hoog om leven mogelijk te maken. De planeet Mars draait nog verder van de zon, dan de aarde. Hier is de tempe ratuur weer veel lager. Wel meent men dat daar plantengroei voorkomt. De maan is geen planeet, maar een sateliet, die alleen om de aarde draait. Na de pauze komt als tweede spreker de heer C. Tollenaar over: „Oostelijk Flevoland". Spreker is al bijna 2 jaar in deze nieuwe polder werkzaam en is dus wel bekend met de ontginning en de verschillende grondsoorten en de grondlagen, die zich door de loop der eeuwen gevormd hebben. Het eerste dorp, Dronten, is nu in aanbouw. Met de bouw van de toekom stige hoofdstad Lelystad wordt over een paar jaar begonnen. Dit omdat men deze stad boven de zeespiegel wil bouwen. Daarom worden de bouwter reinen nu met 8 meter zand opgehoogd. Dit wordt opgespoten uit het IJselmeer. Verschillende vragen werden door de sprekers beantwoord. Om half elf sluit de voorzitter de avond en hoopt allen weer te zien op de laatste avond van de lezingwedstrijd, vrijdag 23 februari (heden). INGEZONDEN Mag ik een plaatsje in Uw veel gelezen blad? Vraag: Wat is het Jan Dirkszoord? Antwoord: Een speeloord voor kin deren; een raceoord voor fietsers en rolschaatsers; een voetbaloord op ons mooi groen veldje met rozenperken; een zenuwoord voor vele bejaarden. Namens de bewoners van Jan Dirksz Namens de bewoners van het Jan Dirkszoord, T. Huisman-Kuijper Jan Dirkszoord 27. De redactie heeft meerdere klachten van bewoners ontvangen en ook de Rijkspolitie is van deze „jeugd-speel- plaats" op de hoogte. Vorige week ver telde een der Opperwachtmeesters ons dat het moeilijk is hier iets tegen te doen. Wij mogen echter van de betrok ken ouders verwachten, dat zij hun kinderen een andere speelplaats wijzen. red. INGEKOMEN PERSONEN Aris Smits, van Doorn, Mariniersweg 7 naar H 131; Baaje van de Heide, van Koedijk, Kanaaldijk 268 naar C 45 h; Pieter Meijser (en gezin) van Kampen, salonwagen bij St. Nicolaasdijk 49 naar Oudeschild, van Neckstraat 3; Johanna Barendrecht, van Assen, Vaart 8 naar Herenstraat 22, Den Hoorn; Maria D. Beckermann, van Duitsland, naar Den Burg, Weverstraat 20; Willy Roth, van Breskens, Boulevard 1 naar Kotterstr. 13, Oosterend; Reinier W. Dijt, van Australië, naar Hogerstraat 2, Den Burg; Tine Zwan, van Krommenie, Hei- ligerweg 83 naar Ruijslaan 33, De Koog; Kitty Kooger, van Beverwijk, Relweg 51 naar O 99. S.V.O.-NIEUWS Zaterdag: welpen b-welpen c, om 2 uur. welpen a-Tex. Boys a om 3 uur. Adsp. Oosterend a-Tex. Boys a, aanvang 4 u. Zondag; junioren Oosterend-Water vogels, aanvang 1.30 u. Oosterend 1 vrij Z.D.H.-NIEUWS Het tweede verloor thuis van Cal- lantsoog 3. De rust kwam met een 32 voorsprong, maar spoedig na de rust profiteerden de bezoekers van fouten en was het 43 voor Call.oog. Dit werd ook de eindstand. Het eerste gaat zondag bij leider Zee macht op bezoek.. Jongens Zeemacht verloor zondag met 42 van Hugo Boys. Direct fel aanpakken. Het tweede gaat op bezoek bij leider Watervogels 4. De adsp. zijn vrij. Het heeft in De Waal even geduurd voor men goed op gang kwam, maar nu is het dan toch zover. Vrijdag verscheen de jeugd op de planken van het dorpshuis. Het was er erg gezellig en aan belangstelling ont brak het niet. Er werden verschillende originele stukjes opgevoerd, die soms betrekking hadden op de honger in de wereld. Er is door de kinderen, met ge ringe middelen, enorm veel gepres teerd. Zulke avonden zouden er op het eiland veel meer moeten zijn. Voor het gestelde doel kon men aan het einde van de avond 50,— afdragen. Ook de biljartafdeling laat van zich horen. Binnenkort hoopt men biljart wedstrijden te organiseren voor de jeugd. Hieronder volgt de verantwoording van het tot heden op de boerenleen bank gestorte bedrag. Januari 1962: Den Burg 119,05 Den Burg 3,77 Afd. Den Hoorn 70, The Island Jazzclub 33, Oudeschild 200, D^ Cocksdorp 210, De Koog 40,20 De Koog 107,50 Februari 1962: De Cocksdorp 155, S. van Heeringen 110, Den Hoorn 13, Doopsgez. Zondagsschool 10, Poppenkast 3,05 Den Burg 35, Ver. Oudl. landbouwschool 210,40 Den Burg 90, Den Hoorn 14, Oosterend 150, De Koog 43,75 De Koog 110, Optocht Den Burg 253, Den Burg 310,12 Mevr. Koomen-Koning 25, Jan Gielis en Maas, oud papier 11, Den Hoorn 11,65 Den Hoorn( Loten Am.) 95, Amateursavond (ged.) 460, Discoavond Oudeschild 40, Oudeschild 55, Totaal op 21 februari ƒ2.988,49 Waar alleen de plaatsnamen vermeld staan, zijn het de comité-leden, die de bedragen gestort hebben Iedereen loopt mee, Met de wandeltocht langs zee! „MEEUWEN BOVEN SORRENTO" Wederom hoopen we a.s. zaterdag te beginnen met de verloting van een bromfiets, een platenspeler, een dia projector, een elektrisch scheerappa- raat en een elektrisch broodrooster. Wie zal zich straks de gelukkige eigenaar(es) kunnen noemen van deze prachtige gebruiksvoorwerpen? We hebben ons voorgenomen het hongerprobleem in een bepaald gebied te gaan bestrijden en met uw mede werking zal dit beslist ook lukken. Daarom durven we nogmaals bij U aan te kloppen met de woorden van de heer Zuidewind: „Geef met gulle hand, voor het hongeiende kind in het arme land". Vanaf zaterdag komen we bij U langs en daarna kunt U Uw bestellingen doen bij de heer J. v.d. Kerkhof, tel. (02228) 356. Wij zorgen dan voor toezending. Op de uitvoering van het toneelstuk „Meeuwen boven Sorrento" zal de trekking plaats vinden. ACTIE 10 X 10 IN OUDESCHILD Ook te Oudeschild tracht het jonge- rencomité actie 10 xlO uit de actie te halen wat er te halen is. Een aantal meisjes van de lagere school is met een weegschaal langs de huizen gegaan. Voor een dubbeltje kon men constateren of een vermagerings kuur noodzakelijk was. Dit bracht de mooie som van ƒ25,op. Volgende week zal er een oliebollen actie komen. Eerst zal het bestel wor den opgenomen, zodat er niet te veel of te weinig gebakken wordt en daarna krijgt U dus de oliebollen thuisbezorgd. Oudeschilders helpt mee om ook deze actie zo goed mogelijk te doen slagen. Voorts is er 3 maart een Amateurs- avond in 't Skiltje. Er zal voor elk wat wils zijn. De organisatoren rekenen er op, dat 't Skiltje tot de laatste plaats bezet zal zijn, want dan pas zal een behoorlijk bedrag aan de actie 10 x 10 kunnen worden afgedragen. KLAVERJASSEN T.B.V. 10 x 10 Oudeschild Maandag organiseert de klaverjasclub „De Doormars" een avond, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de actie 10 x 10. (Zie adv.) Het bestuur hoopt, dat vele klaver jassers aanwezig zullen zijn om het batig saldo zo hoog mogelijk op te 10 X 10 ETALAGEWEDSTRIJD In Oosterend zijn 25 etalages, waarin een fraaie prijs is tentoongesteld, door de winkelier ter beschikking gesteld voor de grote 10 x 10 Etalagewedstrijd. Wat denkt U van een ballpointset (er zijn er vier te winnen, een elektrische Tornado koffiemolen, een rollade, een speculaas, een damestruitje of een kist sigaren? Neem er eens een avond voor en ga de etalages bekijken. Beproef Uw geluk - en schat - en raad - en kijk vooral goed. Want wat valt er allemaal niet te winnen: een groot krentebrood, een wolwaardebon, een fototoestel, twee kazen, een fruitmand, een zak noten, een metworst, een taart en nog vele andere prijzen. Koop een stapeltje formulieren bij de gebr. Brouwer of bij Cor Bremer 35 ct. of 3 voor ƒ1,Hierop staat precies wat door U te raden is. Laten wij ook door deze gezellige wedstrijd helpen, de honger van medemensen te verbannen. Wij verwachten een enorme PUPILLENCOMPETITTE Vorige zaterdag alles afgelast. A.s. zaterdag wordt gespeeld; Tex. Boys b- SVC; SVO-Tex. Boys a; Texel a-Texel b S.V. TEXEL Het eerste wist, in een vooral na rust spannende wedstrijd met 21 te win nen van N.Niedorp. We moesten Niek missen, doch Max speelde weer mee en nu was de voorhoede beslist sterker dan verleden week. Voor de rust een gelijk opgaande strijd met Texel iets gevaar lijker, doch tot doelpunten kwam het niet en de rust ging dan ook in met 00. Na de rust maakte eerst Max 01 en later Teun 02. We dachten op ro zen te zitten, doch toen het 12 werd kwam de spanning er nog volop in. Onze achterhoede bleef dicht en we wonnen toch wel zeer verdiend met 1—2 Het 2de was tegen Oudesluis 2 bijna gedurende de hele wedstrijd sterker, doch doelpunten maken was een te zware opgave en we verloren dan ook met 21. Jammer, maar de 2de plaats is nog bereikbaar. Programma voor zondag: Duinran- ders-WGW; W. Waard-Vesdo; JVC- Vrone; Texel-Kaagvogels; N.Niedorp- SRC. Helder 4-Texel 2. Adsp.: Texel a-Texel b; pupillen: Texel a-Texel b. Wij verwachten, dat Texel 1 een van haar zwaarste wedstrijden tegemoet gaat. Daarom Texel opgepast. Van de jubileumcommissie: De aandacht wordt gevestigd op het feestelijke gemaskerde bal op zaterdag, 3 maart, in hotel Texel. Er zijn diverse fraaie prijzen beschikbaar. Zorg dat U er bij bent. Gezamenlijk komen we weer tot de bekende prettige sfeer, maar kom zoveel mogelijk gemaskerd. Binnenkort zal er met de voorberei dende werkzaamheden aan de nieuw te bouwen kleedkamers worden begonnen onder auspiciën van een commissie van oud-leden. Een prachtig gebaar. TEXELSE BOYS-NIEUWS Ook nu heeft Boys 1 in zijn thuis wedstrijd de punten broederlijk met zijn tegenstander Oudesluis gedeeld. Na 10 min. spelen werd de stand 10 toen M. v.d. Wetering onhoudbaar inschoot. Oudesluis liet het er echter niet bij zitten. 10 min. voor de rust werd een dekkingsfout in de verdediging afge straft: 11. Na de rust was het een op en neer gaande strijd en beide doelen werden om beurt onder vuur genomen, doch geen van de voorwaartsen zag zijn werk met een doelpunt bekroond. Eindstand: 11. Boys 1 gaat zondag naar Dirkshorn 1. Vertrek 10.30 u. van postkantoor. Boys 2 speelt thuis tegen Zeemacht 4, aan vang 1.30 uur. De junioren spelen om 12.00 uur thuis tegen Helder b. In ver band met de wedstrijd van het 2de duurt deze ontmoeting 2 x 40 min. Zorg er voor dat op tijd wordt begonnen. Adsp. a gaat zaterdagmiddag naar Oosterend a, aanvang 4 uur, vertrek 3.15 uur per fiets van De Zwaan. Boys b speelt thuis tegen Cocksdorp a, 4 uur. Welpen a gaat naar Oosterend a, aan vang 3 uur, vertrek 2.15 u. per fiets van De Zwaan. De welpen b speelt om 3 uur thuis tegen Cocksdorp welpen. S.V. DE KOOG-NIEUWS De leider van de adspiranten is een paar weken afwezig. Dit wordt waar genomen door Gerrit Mollenhof en Piet Bakelaar. Vrijdagavond trainen! Het 2de behaalde een grootse zege op Oudesluis 3: 90. Een heel aardige wedstrijd van weerskanten; alleen aan doelpunten maken kwam Oudesluis niet toe. De rust kwam met 30 voorsprong. Na de rust ging het beter; bij tijd en wijle aardig combinerend trok De Koog naar voren en wist nog 6 keer te scoren. Het 2de speelt zondag thuis tegen HRC 7. HRC speelt een goed partijtje, maar als we ons allen geheel geven, zit er misschien nog wel een gelijk spel in. Het eerste gaat naar Vesdo 2. Dat zal een zware dobber worden met een zwaar gehavend elftal. Jan Veldman wensen we een spoedig en geheel herstel toe SPORTNIEUWS S.V.C. Uitslagen: SVC 1-Helder 4 50; WGW 4-SVC 2 3—0. Na de aftrap blijkt al spoedig dat H. over een goed elftal beschikt. Na plm. 25 min. komt het eerste doelpunt: 10. Met de rust is het 20. Na de rust wordt nog drie maal gescoord. Nog één punt en SVC 1 kan de kam- pioensvlag hijsen. Wordt dat zondag in Petten? Het eerste gaat zondag n.l. op bezoek bij Petten 2. Supporters voor zondag opgeven tot vrijdagavond bij de heer W. Verseput. Vertrek boot 11 uur. Het tweede speelt thuis tegen Callants- oog 3. Probeer het verlies van zondag weer in te halen, jongens. Zaterdag: Tex. Boys b-SVC a, aanvang 4 uur. deelname, want alle winkeliers doen mee. De beste rader heeft de eerste keus. Van dit principe wordt uitgegaan bij de prijsbepaling, die op een originele manier gehouden zal worden. De formulieren kunt U tot maandag avond a.s. 7.00 uur inleveren in de bus in de portiek van Cor Bremer. Mist U enkele vragen, lever toch in, U kunt niet weten Oosterenders, doe Uw best en stel 10 x 10 niet teleur. Per abuis werden in het verslag van Amateursavond in de T.C. van dinsdag j.l. de Gereformeerde Jongeren als or ganisatoren van de Oliebollenactie te Oosterend genoemd. Voor de goede gang van zaken zij vermeld dat deze prima gelukte 10 x 10 actie werd ge organiseerd door de Hervormde èn Gereformeerde jeugdclubs, in hechte samenwerking met de School met de Bijbel. STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL WEEKAGENDA VAN DE Vrijdag 23 februari Den Hoorn, Dorpehuis, Fancy-fair t.b.v. het dorpshuis. Den Burg, Texel, Voorlichtingsbijeenkomst over hooiventilatoren. Zd.-Eierland, 1.30 uur, C. Zijdewind spreekt ▼oor Ver. voor Bedrijfsvoorlichting. Zaterdag 24 februari Oudeschild, Dorpsuhis, 2.30 uur. ledenverga dering VARA-afdeling Texel. Den Hoorn, Dorpshuis, Fancy-fair t.b.v. het dorpshuis. Den Burg, Jeugdherberg „Panorama, Volks dansavond t.b.v. 10 x 10 actie. Md.-Eierland, Buurthuis, jeugduitvoering Gymafdeling SVC. Den Burg. Oranjeboom. Toneeluitvoering Het Masker" met „Schakels" Den Burg, Gymnastieklokaal HBS, Film avond NJN-afdeling Texel. Dinsdag 27 februari Den Burg, Algemene vergadering Rundvee- fokvereniging. Woensdag 28 februari Den Burg, Texel, bridge-drive PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 11.15 uur da. Reinhold gezamenlijke dienst met Doopsgezind* De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg De Waal 10 uur ds. Beerthuis Oosterend 9.30 uur dl. Waardenburg Maandcollecte kerkvoogdij 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst Oudeschild 11.00 uur ds. Waardenburg GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur Dienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur ds J. F. Wij* van Den Helder DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur da. Reinhold Den Hoom 11.15 uur da. Reinhold Gezamenlijke dienst met Hervorm des TEXELAARTJES P. C. Kaan, Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. 53. tel. (02220) 2721. Nog steeds voorradig hand- en moesappelen M Huisman De Veen tel 2203 20 grote eieren voor 2,50 Waaldcstraat 16 Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Onze maatkleding van topklasse met de nieuw ste coupe is Uw en ons succes. Modelkleermake rij Corel Schmidt, Boom- kampstr. 8, Alkmaal, tel. 3615. Elke week op Texel. Te koop konijnenhokken M. A. Witte, Driehuizen Te koop kinderwagen f25 en wandelwagen 120 Schut, Warmoesstraat 21 Te huur 0,85 ha. kunst- weide voor hooiland of bewerking, aan de Postweg Brieven onder no 323 aan bureau Texelse Courant. Te koop een dressoir en theemeubel Wilhelmi- nalaan 25 1912 - 1962 1 maart hopen onze lieve ouders, groot- en over grootouders A. Schagen Jz. en D. Schagen-Dogger de dag te herdenken, dat ze 50 jaar in de echt zijn verbonden Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun liefheb bende kinderen en be- huwdkinderen Schagen T Schagen Keuning KI Schagen M Schagen Roeper A Schagen E T. Schagen—Swaerts H Schagen A Schaden—de Boer P. J. Schagen A. Schagen—Huizinga E. Schagen F Kortenhoeven kleinkinderen en achterkleinkind Op naar de vijf-en-vijftig De Ruijterstraat 25 Oudeschild „Leve de lol in het mop- penhol" ☆☆☆☆☆"Ar# Met diepe droefheid geven wij kennis, dat na voorzien te zijn van de genademiddelen van onze Moeder de H kerk in de ouderdom van 85 jaar is overleden onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Anna Cornelia Witte wed van Cornelis Hin Namens de fam. Hin Zuidhaf fel B 83a 20 februari 1962 De plechtige H Mis van requiem zal aan God worden opgedra gen hedenmorgen 9,30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper waarna de begra fenis op het r k. kerkhof alhier. Op woensdag 21 febru ari overleed in Australië tot onze diepe droefheid onze geliefde zoon, broeder, zwager en oom Reinier Spigt in de ouderdom van 33 jaar Uit aller naam G. SPIGT Oudeschild, Texel, De Ruyterstraat 85a Zacht en kalm is van ons heengegaan in Huize „St. Jan" onze lieve man, vader, be huwd-, groot- en over grootvader Pieter Kok echtgenoot van Bregje Stark in de ouderdom van ruim 80 jaar. Uit aller naam B. Kok-Stark Den Burg, Texel 20 februari 1962 Huize „St Jan" Molenstraat 4 De begrafenis zal plaats vinden heden middag 2 uur vanuit Huize „St. Jan" op de alg. begraafplaats te Den Burg Wegens sterfgeval Bloemmisterij Hi Kogerstraat 92 a Te koop prima D. J. Keijser, Ongei Hartelijk dank aan allen die belangstelling hebben betoond op 17 febr. jl. Fam. M. Witte Fam Daudey Wilhelminalaan 114 Den Burg Voor de vele blijken van medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader J MAK, zengen wij hiermede har telijk dank Uit aller naam M Mak Kapel De Koog, Texel ^AAMBEIEN: SCHROMPELEN WEG v Pijn en jeuk wèg Bloeden houdt op Do wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aam beien eenvoudig te doen weg- drogen - pijn verdwijnt, bloe den houdt op. Toegepast In SPERTI. doet dit weefsol- vornleuwendo Blo-Dyne zelfs do meest hardnekkige aam beien Ineenschrompelen, zó afdoend dat ze thans geen probleem meer zijn. Spertl Zalf en Zetpillen SPERTI ls zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor veili ge, rechtstreekse behande ling van aambeien, SPERTI Zalf f 3.30. Zetpillen f 4.90. rt'I-ï Sh Wi kV»-« k vraagt voor hef a.s. seizoen Boodtlaan 6, De Koog Zaterdag 24 febi in jeugdherberg Panos ten bate van Actie ID Leeftijd vanaf 15 ji Aanvang 8 uur. Gevraagd zo spoedig mogelij Loonbedrijf S. J W Wilhelminalaan i Zondag as naar karspel, vertrek f 3,— per persooi Reisgids voor buitenli reizen gratis op aanv Reisbureau Van Koningsbrujj Loodsgracht 22, Den Helder, telefoon 02230 - 2 ten bate van Actie I1 Maandag 26 febru in Dorpshuis „'t SI Aanvang 8 uur Inleggeld f0,75 p. HEEFT H Diepvries Kabeljauw 400 gr Spinazie 700 gr Kippenpolet 500 gr Vleescroquetten 6s Soepgroenten 100 g EXTRA RECLA/I 20 Friese tafelkof en 1 heerlijke Frie vruehtenkoek voor Alleen vrijdag e zaterdag prachti pekelvlees 200 gi Op 1 maart a.s. hopen onze geliefde oud grootouders M. Bakker A. Knol A. BakkerKnol G. KnolBah hun 50-jarige echtvereniging te herdenken hopen dat ze nog lang in ons midden Wij blijven Texel M Kooger—Bakker H Kooger Velsen-Noord J Bakker H A. Bakker- Bruijn Texel I Knol Knol—Kikken M Blom—Knol A Blom Australië K. Wassenaar—I Tj Wassenaar Den Helder A. Pronk—Knol en kleinkinderen Pronk Den Burg, Texel, jan Dirkszoord 3 en 4 Receptie: 1 maart van 17—19 uur in hotel De Weverstraat 95. Ook dit jaar viert de toneelver St. Jan Carnaval met u Enwel op zaterdag 3 maarl in De Oranjeboom met als voorspel dolle klucht in 3 bedrijven door Max And Aanvang 20,15 uur, zaal open 19,45 uu Kaartverkoop a f 2,50 per persoon vanaf he aan de zaal. Geen telefonische bestellinge

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 2