Taxi Arbeid Provinciaal bestuur steeds belangrijker geworden ODD 2323 Openbare forumavond van Partij van de Arbeid 'HUIDUITSLAG^ vakarbeider A Nationale inzameling Leger des Heils charmeuse onderjurken P. S. Kuyper 't Vispaleis Voor de betere merken naar Drog. v. d. Slikke tuin- en bloemzaden best weidehooi Bezoekt de bazar Verkoop van textiel Vele attracties BYOUTERIEËN H.H. Bromfiets- bezitters MOOJEN Stierenkeuring. Heen zaterdag Natuurlijk wéér J.p. (aambeien Vrije accommodatie weekendtassen amateursavond Verhuisd Woningbouw vereniging Texel Gerste stro 2-jarige koe Uitvoering „Excelsior" Drogisterij SCH00RL De federatie Texel van de Partij van de Arbeid deelde per huis-aan-huis verspreide circulaire aan de Texelaars mede, dat op woensdag 14 maart in „Casino" een openbare foiumavond zou worden georganiseerd, waarbij als le den zouden optreden een vijftal staten leden, en waarachtig niet de eersten de besten. Uit de kleine opkomst zouden we moeten opmaken dat de politiek op Texel een slechts uiterst geringe inte resse ontmoet; wij veronderstellen dat deze lauwheid een landelijk verschijn sel is. Ook de andere politieke partijen klagen hierover steen en been. Maar de forumavond ging natuurlijk door, en de inleider W. Mensink, lid van Gede puteerde Staten, heeft zijn interessante woordje gedaan. Verkiezingen graadmeter De verkiezingen voor de provinciale Staten zou men als een soort graad meter kunnen beschouwen van de rege ringspoli tiek, aldus de heer Mensink. De arbeid van de provinciale staten is de laatste decennia in belangrijkheid overigens sterk toegenomen, zodat de verkiezingen ervoor alle interesse ver dienen. Het is de provincie, die de streekplannen ontwerpt, en in het alge meen het oog laat gaan over zaken die niet direct van landelijk belang zijn, maar wel van regionaal-, en dus te groot zijn om aangepakt te worden door één enkele gemeente. Denk aan de ruimtelijke ordening, aan het verschijnsel dat het zuiden van Noord-Holland prop- en propvol wordt en steeds meer werkgelegenheid schept, terwijl het noordelijk deel (ten noorden van de lijn Heemskerk-Zaandam) ver mindering ziet van werkgelegenheid. Dat mag zo niet doorgaan. Ziedaar een belangrijke taak van de provincie, bij welke taak „bovengemeentelijk" moet worden gedacht Volksgezondheid Bij de drinkwatervoorziening, zo zei de heer Mensink, is het vooral aan de heer Suurhof te danken geweest dat het rijk in zulke grote mate heeft bij gedragen in de kosten van aanleg van een waterleiding op Texel. De Partij van de Arbeid heeft er sterk voor ge ijverd. Voor wat betreft de krankzinnigen- zorg mag Noord-Holland wereldpionier genoemd worden! Wat hier reeds wordt bereikt op het gebied van de arbeids- therapie heeft er toe geleid dat een der artsen verzocht werd in Amerika le zingen te komen houden over de in Noord-Holland bereikte resultaten. En zonder twijfel is dat mede voor een groot deel het werk van provinciale 6taten! Als men kiest voor Provinciale Sta ten, dan kiest men ook voor de vraag of meer gelden voor sociale doelen zul len worden besteed. De Partij van de Arbeid is daar sterk voor, dus men weet wat men stemmen moet, zo ver zekerde de heer Mensink. Allerbelabberdst Sprekende over de landelijke situatie stelde de heer Mensink, dat de toestand allerbelabberdst is geworden. Er wordt met moties gewerkt, die door de kamer in meerderheid worden gesteund, maar die de regering naast zich kan neer leggen zonder dat er iets gebeurt. De minister van volkshuisvesting Van Aartsen bekende nota bene zelf dat hij de zaak van de woningbouw niet hele maal goed in de hand had kunnen houden. Maar de minister regeert door. Spreker vindt het maar erg dat zoiets mogelijk is. Het is duidelijk dat de regering ook de woningbouw de liberale kant op wil hebben, en inderdaad is in de vnje sector het aantal woningen opge lopen. De heer Mensink besloot met vast te stellen dat het beleid niet meer sociaal rechtvaardig is en dat bij de verkiezingen kan blijken dat ons volk daar in meerderheid ook zo over denkt. Forum De voorzitter van de federatie Texel van de P. v.d. A., de heer J. J. West dorp, dankte de heer Mensink en ver zocht daarna de forumleden hun taak te willen aanvangen. Behalve de heer W. Mensink schaarden zich achter de tafel de heer P. S. van der Vaarte lijst aanvoerder P. v.d. A. krieskring Den Helder, de heer S. Schagen, lid van de 2de kamer, Drs. W. F. G. Wiese en tenslotte de heer C. Egas, de ook hier welbekende landbouwspecialist. Op een vraag over de voorgestelde verhoging met 100% van de vergoeding van de kamerleden, werd geantwoord dat men zich over het algemeen geen voorstelling kan maken over het kolos sale werk van een kamerlid. Willen de partijen werkelijk goede vertegenwoor digers naar de kamer afvaardigen, dan zal de vergoeding in een redelijke ver houding moéten staan tot de mogelijk heden in het particuliere bedrijfsleven, dat voor prima mensen prima betaalt. Op het ogenblik is die verhouding he lemaal zoek. De forumleden bleken bij een volgen de vraag niet zonder meer vóór de fluoridering van drinkwater (moet eerst vaststaan dat het volkomen veilig is). Meer eenstemmig bleek men in zijn oordeel over atoomproeven en de op slag van atoomkoppen, ook in Neder land. Immers, Nederland heeft de kant van het westen gekozen, en moet daar van ook de consequenties dragen. Prijs landbouwgronden Er kwam, het kon haast niet anders, een vraag over de regeringspolitiek in zake de prijs van de landbouwgronden. Het antwoord luidde (en ook dat kon haast niet anders) dat de Partij van de Arbeid met de grootste zorg de ontwik keling van die politiek aanzag. De partij heeft het initiatief genomen te komen met een ontwerp van wet, bepalende dat de prijzen der gronden beheerst zullen blijven, en dus de huidige wet, mogelijk met een aantal veranderingen van kracht te doen blijven. (Deze zou eind van dit jaar aflopen). De specialist Egas vond over het al gemeen de landbouwpolitiek, die de laatste jaren een meer en meer liberaal karakter krijgt, voor de boerenstand levensgevaarlijk. De vermindering van subsidies, de geleidelijke daling van de melkprijsgaranties, het zijn zaken die een langzame ontmanteling betekenen van de voorheen gevoerde landbouw politiek, aldus de heer Egas. Mannetje wordt vrouwtje. Een vraag over de mosselvisserij. Zeker heeft die veel mogelijkheden, he laas vooralsnog niet voor Texelaars. Friesland is in dit opzicht zéér actief, tot in de allerhoogste wordt daar ge vochten voor Harlingen. (Dus wat Texel betreft: wie de schoen past.- red.) Er zijn deskundige stemmen die zeggen dat de garnalenvisserij meer naar bui ten moet. Een bioloog heeft ontdekt dat een (schriel) garnalenmannetje, nu vaak geofferd aan de puffabriek, zich later ontwikkelt tot eenvet vrouwtje! Met alle mogelijkheden van dien. Een korte slotvraag vond een kort antwoord: Ten aanzien van de even tuele oefeningen van Duitse troepen in Nederland moeten we bedenken dat we, het werd al eerder gezegd, het westen hebben gekozen. We moeten Europees denken. Onze mensen oefenen immers in Frankrijk en ook in Duits land. De heer Van der Vaart legde in zijn slotwoord nog eens de nadruk op het belang van de komende verkiezingen. In de hele taak van het westen is ook „ergens" Noord-Holland betrokken. En we moeten bedenken dat elk volk de regering krijgt die het verdient. BEROEP DS. S. DE LANGE Ds. S. de Lange, Gereformeerd predi kant te Den Burg, heeft een beroep ontvangen van de Geref. Kerk te De venter met speciale evangelisatie opdracht. NIEUWS VAN DE GROENE TAFEL Textielhuis Zegel start deze week met een nieuw en aantrekkelijk idee. Diverse speciale aanbiedingen zullen wekelijks op een groene tafel in haar zaken te zien zijn, vandaar de naam van deze actie: „Nieuws van de Groene Tafel". Deze week vindt U op de groene tafel allereerst een fijne mousse nylon kous voor 2,95. Oogjesluiers kunt U al voor 79 ct. kopen, en een moderne fleurige baddoek kost slechts 0,98. In de schoonmaaktijd zal terlenka val (makkelijk te wassen, nooit kreukels) voor ƒ1,98 wel kopers vinden, terwijl de rij van speciale aanbiedingen deze week wordt besloten met zeer fijne zwarte mousse nylon maillots, welke toch slechts 6,95 kosten. Wij kunnen U aanraden deze week een kijkje te nemen op de groene tafel bij Textielhuis Zegel. (Adv. I.M.) KLAVERJASDRIVE VOOR 10 X 10 Oudeschild De klaverjasdrive t.b.v. de actie 10 x 10 was door het zeer koude weer slecht bezocht. Er werd door 44 personen aan deelgenomen en doordat de prijzen beschikbaar waren gesteld door de klaverjasclub, kon nog een bedrag van 35,aan de actie worden afgedragen. De uitslag was: 1. J.n Blom-D. Kalverboer 7933 pnt. 2. Echtpaar Koomen 7064 pnt. 3. T. Eelman-P. Vos 6737 pnt. 4. mevr. Krijnen-J. Barhorst 6681 pnt. 5. C. Grootjen-P. Meijer 6420 pnt. 6. D. Backer-C. A. Kaczor 6308 pnt. GYMUITVOERING S.V.C. UITGESTELD De Damesgymuitvoering van S.V.C., die zaterdag zou worden gehouden, is uitgesteld tot zaterdag 14 april. G. TERWINDT BILJARTKAMPIOEN 1962 3E KLASSE De eindstand van het biljartkam pioenschap 1962 3de klasse is als volgt? ijresp. gespeeld, gewonnen, verloren, punten, beurten, hoogste serie, gemidd.) G. Terwindt 8 5 3 542 233 20 2,32 H. Prins 8 5 3 552 243 22 2,27 J. Rijk 8 5 3 528 278 15 1,90 H. Spigt 8 4 4 501 266 13 1,88 J. Grisnigt 8 1 7 306 272 7 1,13 De wedstrijden voor het kampioen schap van de 2de klasse zijn deze week en eindigen zaterdag, dus morgen. De wedstrijden voor het kampioen schap 1ste klasse beginnen maandag 19 maart en duren de hele volgende week. Al deze toernooien worden gehouden in hotel „De Graaf". HOTEL- EN PENSIONHOUDERS ATTENTIE! De Texelse hotel- en pensionhouders hebben dezer dagen van de N.V. T.E.S.O. een in het Duits gestelde circulaire ontvangen, betreffende het niet meer bespreken van plaatsruimte op de boot. Men moet bedenken, dat die regeling pas op 1 juni ingaat. Het is dus niet verstandig de circulaire bij te sluiten bij Uw correspondentie met die Duitse gasten, die vóór die tijd, bijv. met Pasen, bij U zullen logeren. Men wordt verder verwezen naar de desbetref fende publikaties van de N.V. T.E.S.O.. reeds eer der per advertentie gedaan Zolang het nieuwe schip niet in de vaart zullen zich zonder twijfel moeilijkheden blijver voordoen. Daaraan is in dit stadium nu eenmaa niets te veranderen. GEWICHT VAN DE „ZWARE" JONGENS Sijb Langeveld, die schept maar (js naar 't leven, En Leidekkers maakt steeds horloges zonder beven. Toon Smidt's taxi brengt U over Texel, wfjd en züd, En Sok kleedt U geheel, dat heeft h(j zelf gezeid. Maar hoeveel kilo's deze heren samen wegen, Dat hebben ze nog steeds voor ons verzwegen. U mag er nu naar raden, U hebt ze kunnen zien, 't Is alles voor het goede doel, de actie 10 10! G Bakkcr-Zuidewind Nieuwsgierige mensen kwamen informeren of ei iets gebeurt was bij de firma v.d. Shkke. Het wa ren echter de zware jongens die op de weegschaa moesten. Onder het toeziend ook van de heren Broekman gemeente-ontvanger, en v.d. Brink, van de PTT werd vastgesteld dat het totaal gewicht is 355,5 kg De heren Jac. Lips, Grisnigt en W. van Sambeel waren degene, die ditzelfde ook geschat hadden Na vergelijking met de onderlinge gewichten kwam de heer Lips als no. 1 uit de bus, de heei Grisnigt werd tweede en W. van Sambeek derde Dit zijn de gewichten: S. Langeveld 91,5 kg., C. J. Leijdekkers 96,2 kg., T. Smidt 68,8 kg. en L. Sok 99 kg. 664 personen hebben een poging gedaan om het juiste gewicht te schatten. Instituut Bclz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 Schoonheidsbehandeling, Sportmassage, Sauna, Be handeling van jeugd puistjes, roos en haar uitval. Te koop 'n fruitladder, 3-poots, 12 sport. B 131, Pontweg Te koop aangeboden: 1-paards wentelploegje, 1-paards 2-velds ijzeren eg; een bietenmolen Vleeschhauwer en een mestfijnmaker. F. Visser, Kerkeplaats, Tel. (02220) 2835, Oudeschild Krabben en peuteren maakt de kwaal steeds erger. De helder vloeiba re D.D.D. dringt tot diep onder de huid, zuivert de poriën, ontsmet en ge- neest. f 1.20 per flacon. geneest uw huid VLOEISTOF - BALSEM - ZEEP Langs deze weg be tuigen wij onze harte lijke dank voor de vele blijken van belangstel ling bij ons huwelijk ondervonden. P. Kuiper D. P. Kuiper-Biersteker Oosterend, maart 1962. Voor de vele blijken van belangstelling bij Dns huwelijk ondervon den, betuigen wij onze hartelijke dank. C. Kuip L. Kuip-Veeger Den Burg, maart 1962, Pontweg B 134. VERGADERING KON NIET DOORGAAN Den Hoorn Donderdagavond stond de alge mene vergadering van de feestcommissie op het programma, maar helaas kon de veigadenng niet doorgaan, want buiten de commissie waren 4 per sonen aanwezig De feestcommissie was zeer te leurgesteld over zo weinig animo. Dit was de twee algelopen algemene vergaderingen ook al zo ge steld Alsnog heeft de commissie een vergadering uitgeschreven en wel op donderdag 22 maart in Loodsmanswelvaren, aanvang 8 uur Op het pro gramma staat o.a. bespreking viering 30 april en volksfeesten in september. „MEEUWEN BOVEN SORRENTO" Namens regisseuse, alle spelers, souffleuse en grimeur, zeg ik hierbij allen, die hebben meegehol pen tot het slagen van de drie uitvoeringen harte lijk dank. J. van de Kerkhof BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN Op de deze week gehouden bijeenkomst van de afd. Texel verzorgde mej. Veenstra een program ma Op leerzame en gezellige wijze friste ze ons geheugen op over een goede en gezonde voeding Met een paar boeiende films word deze avond be sloten Voldaan keerden we huiswaarts met het goede voornemen toch vooral niet te veel calorieën te gebruiken tijdens de maaltijden. Jammer dat de opkomst niet groter was M. v. Maldegem-Benit TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys 1 gaat, ijs en weder dienende, zondag op bezoek bij Petten 1. Dit is nog een lastige opgaaf, jongens. Vertrek 10.30 uur van postkantoor Boys 2 kan zondag om 1.30 uur op het Boysveld de strijd aanbinden tegen Watervogels 5. Gezien de ontmoeting in Den Helder zal het aan spanning niet ontbreken De junioren gaan zaterdag op be zoek bij HCSC jun. b. Neem deze wedstrijd niet te licht op, jongens. De wedstrijd begint om 4.15 uur of even later, daardoor vertrekken we met de boot van half vier; dus 3 uur per bus van postkantoor. Adsp. b gaat zaterdag op bezoek bij De Koog a, vertrek 3.30 uur per fiets van De Zwaan. Welpen b gaat bij Oosterend welpen op bezoek, aanvang 3 uur, vertrek 2.15 uur per fiets van De Zwaan. Ad- spiranten a en welpen a zijn vrij. Voor de deelneming, ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, broer, zwager oom PIETER JAN BROUWER, betuigen wij onze harte lijke dank. Mede namens de Familie, D. Brouwer-Joosten Voor de grote belang telling betoond bij de ziekte en overlijden van onze lieve moeder, be huwd en grootmoeder Anna Cornelia Witte betuigen wij onze oprech te dank. Namens de fam Hin Zuidbaffel B 83a, Texel Bij ons vertrek van Texel groeten wij al onze familie, buren, vrienden en kennissen. Tevens zeggen wij al onze lidmaatschap pen op Wed. G v d Vis Corry v. d. Vis Peter v d Linden Haarlem, Warmoessir 9 Voor de blijken van medeleven bij het plotse ling overlijden, van onze lieve moeder, groot en overgrootmoeder Wed G H Jurjens zeggen wij hartelijk dank Namens familie H. jurjens Z.D.H.-NIEUWS Het 1ste krijgt zondag Oudesluis 1 op bezoek aanvang half 2. Adsp. ZDH-Oosterend, 4.15 uur. Kom op jongens, sis we ons allemaal volop ge ven, kunnen we revanche nemen op Oudesluis. Woensdagavond jaarvergadering om 8 uur ir Loodsmanswelvaren. Allemaal present! SPORTNIEUWS S.V.C Uitslagen: SVC 2-ZAP 5—2; N. N'edorp 2- SVC 1 74 Het tweede speelde thuis tegen ZAP een zeer goede wedstrijd en wist de punten te houden. Het eerste zorgde voor een verrassing door zijn eerste nederlaag te leiden. Dat ze voor een zware opgaaf zouden staan in N Niedorp was wel te ver wachten, maar 7 doelpunten tegen deze achterhoe de in één wedstrijd, dat was toch niet verwacht Programma: SVC adsp. en welpen spelen tegen Texel Het 2de gaat naar Geel Zwart. Met een klei ne overwinning zijn we tevreden. Het le is vrij. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Waardenburg Den Hoorn 11 uur ds. Froentjes De Koog 10 uur ds. Socsan De Waal 19.30 uur ds. Soesan Oosterend 10 uur ds. Becrthuis, extra collecte restauratic Herv. Kerk te Oudeschild 19.30 uur Oecumenische jeugddienst Oudeschild 11 uur Eerw, heer Veldhuis GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. De Lange Oosterend 10 en 3 uur ds. S. Ocgema van Lewedorp GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Van Bilderbeek De Koog 19.30 uur ds. Van Bilderbeek Oosterend 19.30 uur da. Reinhold, jeugddienst samen met de Ned. Herv. Gemeente. Donderdag 22 maart zuslerkring to Oudeschild texelaartjes Nog steeds voorradii hand- en moesappelen M Huisman De Veen tel 220 Voor behang naar Roepe Tel. 2264 - Voor al uw vervoei Van Boven's Transport Taxi-Onderneming Bestel voor uw bagag. een kleine vrachtautc Billijk tarief Oudeschih Van topkwaliteiten i.' onze maatkleding ver vaardigd, dos op den duu veel goedkoper. Uv kleermaker Care! Schmidt, Boomkampstr. 8 Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel Deurw. Prins houd' maandag van 10 - 12.30 u zitting in Hotel „Texel' (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloo; advies in pachtzaken) Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking ei opslag met verzorging documenten en verzek» ring Vraag prijsopgav VTB. Den Burg, tel 228 Naaimachine aangebo den. Lafeber, Schilder end 17 Te k. grote partij board, sloophout en diversen Tegen concurr. prijzen Slopersbedrijf H. Ooster Teek en Zn., Bassingracht t53 tel. 3161, na 6 uur, el 1369 Eieren 8, 10 of 12 cent p. stuk. Gravenstraat 20. Wij sparen nog steeds oud papier. H.H. Vee houders, ook papieren zakken van koek enz. Gymver. Oosterend, p.a. Jan Daalder, Vliestraat, of Rentenaar, tel. 227 Te koop: Warme (el.) opfokbatterij voor kui kens, 200 k. op 2V* m2, koude mestbatterijen, T étages 150 180 mest- kuikens op 3 m2; ijzeren kooien 2 x 1 m. voor volière of sporthokken voor kippen, krielen, fa zanten, konijnen; 3 zo- merhokjes elk voor 60 jonge hennen; voerbak ken, drinkbakken, ge meenschappelijke legnes- ten, hout enz. enz. El. .portbroedmachine en leggende kippen. E. v.d. Ban, Pijpersdijk, De Koog, tel. 352 Gevraagd per 1 april gemengd bedrijf. Flink huis met tuin, waterleiding en elektr licht beschikbaar. C. v. Rossem.P.H. polder Stichter William Booth. De heilsoldaten komen deze week om uw bijdrage voor de arbeid van het legerin ontvangst te nemen Geef gul en blijmoedig De nood is groot U moogt ook storten op gironummer 439164 van het Leger des Heils te Den Helder Wij ontvingen wit en geel Speciale lage prijs 3,75 Den Burg Vrijdag en zaterdag wederom reklame 500 gr lekkerbekjes voor 1,25 en 7 gebakken haringen voor 1,00 teleloon 2598 Welke brutale schoft heeft zijn eigen fiets gestolen bij Toon Smidt in de stalling na bij de politie te zijn geweest. t.o. Postkantoor Haarbanden, alle kleuren per stuk ƒ1,20 10 golf klemmen voor 65 ct. 10 krulspelden (plastic) 45 ct. 10 krulspelden (met borsteltje) ƒ1,80 Kinderdiadeems 45 ct. Ogenschaduwsticks 90 ct. 1 busje haarlak ƒ1,75 - 2,95 Gereformeerde Zondagsschool Elemert, Den Burg 11.15 uur na de bijbelver telling een filmstrip: De negerhut van Oom Tom Eigenheimers mis Meerlanders raak Geen ziek - ring - aaltje Nog een klein partijtje Spoed f28— per 100 kg M S Langeveld, De Zes Het adres voor Uw C. J. VISMAN, De Cocksdorp Te koop gevraagd C. P. Eelman, Den Burg, telefoon 2452 op 16 Bethel" en 17 maart ir te Zd-Eierland Geopend 's middags van 3-530 u. avonds vanaf 8 uur Zojuist ontvangen de nieuwste ook half lang colliers J. P STAM Nog even en de W A. verzekering is ook voor u verplicht Bij afsluiting ontvangt u direct uw polis. Dit is uw voordeel. Alleen bij Assurantiekantoor Schoonoordsingel 37 Den Burg, telefoon 2378 Dinsdag 20 maart a s stierenkeuring bij het K I station te Zuid-Haffel. Aangegeve.i zijn 5 2-jarige en 19 1-jarige stieren Inzenders worden verzocht om 10 30 uur met hun stieren aanwezig te zijn Tevens gelegenheid het I station te bezichtigen afgehaald in de winkel. 200 gram ham f0,95 200 gram boterhamworst f 0,58 Financiering van Vee, alle landbouw werk tuigen, auto's bromfietsei rijwielen, huisraad ent J J. van den BergOosterem Tel 366 bestellen (02220) bellen Toon Smidt r»'.7A> A SCHROMPELEN WEG 5 Pijn en jeuk wèg ■5 Bloeden houdt op ";De wetenschap heeft thans een helende substantie ont- 4 dekt met de verbazingwek- kende eigenschap de aam- tt beien eenvoudig te doen weg-i drogen - pijn verdwijnt, bloe-i den houdt op. Toegepast! V In SPERTI. doet dit weefsel-: vernieuwende Blo-Dyne zelfs v de meest hardnekkige aam- g beien ineenschrompelen, zót .j afdoend dat ze thans geen» 5 probleem meer zijn. 2 Sperti Zalf en Zetpillen S SPERTI is zacht en deslnfec-J ij terend - bevat géén verdo- v/vendo middelen. Voor veili-i V ge. rechtstreekse behande- £ling van aambeien. SPERTI jjZalf f3.30. Zetpillen f4.90. «5,2 vss -.vsv? '-ii Denkt u aan de inzending van de gegevens voor d( lijst van vrije accommo datie VVV Texel De nieuwste koffers en vindt u bij J P STAM Zaterdagavond 8 uur i 't Skiltje, Oudeschild Gevraagd van 13 tot 27 augustus gemeubileerd huis of etage. BrievenPloegseweg 8, Oosterbèek. van Harkebuurt O 18 naar 's Hertogenboschwe^ 120b S. J. WETSTEEN Het bestuur maakt bekend dat per 1 april een bejaardenwoning beschikbaar komt Gegadigden dienen zich schriftelijk op te geven bi] de secretaris, Beatrixlaan 30 onder vermelding van rangnr. vóór 27 maart a.s. te koop Joh. Bakker, „Amalia" Te koop vers afgekalfde Prima productie. F. M. Roeper, 't Noorden O 170, telefoon 02223 - 224 Deze wordt gehouden op vrijdag 16 en zaterdag 17 maart, 's avond 8 uur in het Gebouw voor Chr Belangen te Oosterend Entree f 1,50 schoonheid is zichtbare gezondheid •■iwo.TinTj^nF.i Cosmetica moeten berekend zijn op het klimaat waarin U leeft. Alle Dr. v. d. Hoog preparaten zijn speciaal af gestemd op het Nederlandse klimaat. verkrijgbaar bij: Weverstraat 20 Den Burg

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 2