grote jubileum-show van Textielhuis Zegel nieuw..... ...leuk... apart... tr MODE-SHOW Wij nodigen u uit voor een bezoek aan de op donderdag 5 en vrijdag 6 april in „Casino" te Den Burg Deze tentoonstelling zal al in het teken staan van het 60-jarig bestaan van onze zaak in dit najaar. De show is geopend 's middags van 2 tot 6 uur en 's avonds van hall 8 tot 10 uur verkoop-actie Napolina HEROPENING Over uw zoon gesproken M. A. J. Vonk Dit ene weet u Fa. MOERBEEK kleedt u Textielhuis ZEGEL brengt u Grote volledige sortering in ieder artikel. Keus uit de beste fabrikaten uit binnen- en buitenland. Op deze show vindt u o.a.: prachtige collectie vrije-tijds-kleding, waaronder de zeer bijzondere Delana-collectie Helanca badpakken en badbroeken. Internationale sortering damesvesten en pullovers. De kwaliteits-artikelen Hollandia ondergoed en Pas-tunette foundations Alle soorten witte bedrijfskleding voor het a.s. seizoen. Een grote keus in de nieuwste zomerstoffen. Uw speciale aandacht voor de grote stand CONFECTIE en BOVENKLEDING voor heren en Jongens uit onze speciaalzaak, waarbij ook de nieuwe collectie ZOMERJACKS GELD Prima BABY WEEGSCHALEN Woensdag 4 april grote Woensdag 4 april om 3 uur openen wij onze vergrote en gemoderniseerde winkel Rijwielhandel H. TROOST, Mannelijke of vrouwelijke hulp donderdag a.s. gesloten donderdag 12 april in Casino te Den Burg PERCULATOR gezellige consumentenavond Centra-kruidenier ingerichte slijpmachine BAKKER'S IJZERHANDEL Nette huishoudster altijd warme lekkere verse koffie nu 3A0 Frans Zegel leerling tamboers Voor freezen Fa. F. Duinker fiets die finaal vanzelf fietst! ^-mt r Een der nieuwste modellen die wij tonen op onze show modeshow keukens lente flora woninginrichting koeling bescherming burgerbevolking verkeer en tourisme vrijetijdsbesteding voorlichtingsstands teenager modellen in het Rr.A.1 gebouw van 6 t/m 15 april Kredieten uitsluitend groot 1600,3'/,; zonder borg verkrijgbaar voor elk doel en voor iedereen. Gemakkelijke voorwaar den, wisselende wachttijd Vraagt inlichtingen „SAMENWEBKING" Ventolkstraat 31, Leeuwarden. te huur bij N. WONDER, Schilderend. ten bate van de kerkrestauratie Oudeschild in de kerkekamer. Openingstijden: 3-5 en 8—11 uur Hervormde zusterkring Voor de jonge vrouwen een heerlijk passende gemakschoen op leren blokhak in verschillende modellen in voorjaars- en zomerkleuren. Dit is een gemakschoen die niet oud maakt Pas ze eens aan in MANTJE'S SCHOENHANOEL Door deze uitbreiding is het ons mogelijk u een beter overzicht te geven van de sortering rijwielen in de merken Batavus, Erres, luncker Gazelle en Peerless, en van de bekende Sparta bromfietsen Uw bezoek wordt zeer op prijs gesteld door gevraagd voor mei en juni of mei t e.m. augustus .Bosch en Zee", De Koog Wegens huwelijk van onze bediende zijn wij Bakker, Groeneplaats Den Hoorn 1000 peerless rijwielhardeiarfn in Nederland die niet Eén van de „c.,,,.™ u alleen de peerless merk- en kwaliteitsariikelen eerkopen maar ook weten wat service is. Hedenavond 3 april nodigen wij u uit tot het bijwonen van een in Casino, aanvang 7,45 uur Sketches, films en een goochelaar wisselen de demonstratie af. Kaarten gratis verkrijgbaar bij A. v. Heerwaarden, Weverstraat 70 Laat NU reeds uw grasmachine nazien en slijpen op onze speciaal daaivoor U voorkorm dan straks te moeten wachten. telefoon 2767 gevraagd bij man met 2 kinderen van 6 en7 jaar K. van Strien, Oesterstraat 15, Oosterend 1 liter inhoud met bakelieten greep Den Burg - Oudeschild Koninklijk Texels Fanfarecorps Gevraagd Aanm hedenavond 8.30 u in het Fanfaregebouw. houden wij ons beleefd aanbevolen. 0 51, Nieuweschild Telefoon 02223 286 Een modern, sportief poplir.jack, dat Is wat hij graag draagt, en hij is er netjes mee. Textielhuis Zegel bracht met zorg een prach tige grote collectie uit de beste fabrikaten bijeen. Super-raylon jongenspantalons, in multi-colors en de zo moderne ruiten. Prijs naar maat v a, 12,05. Spijkerbroeken in nieuwe dessins, sterke stoffen en prima pasvorm Zie de speciaal-etalage in or.ze heren- en jongenszaak, en loopt u eens binnen Het is de moeite waard Mobylette-produkt Fiets-o-matic ,,30' Fiets-o-matic „40'' m30 km 399.- -40 kilometer 439.- - Preciés uw flets! U felici teert uzelf tijdens proefrit. U ziet, i voelt, u hoort geen motortje. Niets te doen: niet bij het stilstaan, niet bij het wegrijden, niet onder het fietsen. Geriefelijker, eenvou- diger en veiliger dan_: trapfietsen. Gemonteerd met Vredestein banden. Haal de uitvoerige le»,folder tl/: Kaarten vanaf woensdag 4 april verkrijgbaar aan onze zaken. Entree f 1,75 (alles inbegrepen) "-•lilSiMliiUi! Dagelijks geopend van 10 -17 uur en van 19 23 uur. Zondag 15 april tot 17 uur. Toegangsprijs 2.- per pers. (Incl. bel.). Groepen van meer dan 25 personen reductie. Voordelige reisbiljetten voor bezoeksters van buiten Amsterdam. Vraag Inlichtingen o.a! bij de Nederlandse Spoorwegen. Bereikbaar van het Centraal Station met tramlijnen 4 en 25. Van het Amstel- station met buslijn E. Van het Muiderpoortstation met lijn 3, overstappen op lijn 4.

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 3