Spoedige verhoging van de zeedijken dringende eis Het St. Lidwinaziekenhuis heeft ernstig tekort aan verplegend personeel Sluiting enkele zalen het gevolg? VERGADERING HOOFDINGELANDEN GEMEENSCHAPPELIJKE POLDERS Tijdens de gehouden vergadering van Hoofdingelanden van de Gemeen schappelijke Polders werd nog eens met nadruk gezegd, dat de verhoging van de zeedijk een dringende eis is. Dit jaar zullen d# werkzaamheden aan de dijk van de Prins Hendrikpolder worden voltooid. Tijdens de vergadering in het Polderhuis, onder voorzitterschap van de heer S. Keijser Jbzn., werd de raming van kosten voor onderhoud der zee weringen 1962 behandeld. XCtAXtliOXt LUIIKAM De notulen van de vergadering, ge houden op 15 december 1961, voorge lezen door de secretaris, werden onver anderd goedgekeurd. De voorzitter deelt hierna mede, dat de onderhandelingen met Natuurmonu menten over de ruiling van verschil lende wateren in eigendom bij het waterschap tegen landerijen van de Vereniging van Natuurmonumenten hun beslag hebben gekregen. Ter ver duidelijking wordt een korte uiteenzet- ting, deze transactie betreffende, gege ven. De Gemeenschappelijke Polders draagt over aan Natuurmonumenten de volgende percelen: 1. sectie A nr. 2598, groot ong. 2.24.40 ha, gegraven put in het Noorden; 2. sectie A nr. 3252, groot ong. 2.21.10 ha, gegraven put in het Noorden; 3. sectie A nr. 2911, groot ong. 11.32.00 ha., het Zwin in het Noorden, waar van een gedeelte bestemd is voor toevoerleiding naar het gemaal, het welk eigendom van het waterschap blijft; 4. sectie C nr. 1180, groot ong. 4.48.10 ha, voormalige kleiput te Dijkmans huizen. De gekapitaliseerde waarde werd door het bestuur vastgesteld op ƒ14.136, Door Natuurmonumenten wordt aan de Gem. Polders overgedragen; a. sectie B nrs. 2227 en 990, groot ong. 3.13.20 ha., genaamd „Snobbeland"; b. sectie D nrs. 2588, 2470 en 1004, groot ong. 8.99.90 ha., genaamd „Mo- lenmieland". De landbouwkundige waarde dezer percelen werd bepaald op ƒ4892,10. De waardebepaling volgens gekap. pacht waarde en landbouwkundige waarde komt niet met elkaar overeen. Over eengekomen werd, dat door Natuurmo- NIEUWE TELEFOONAANSLUITINGEN Deze aansluitingen zijn reeds of ko men binnenkort in dienst. Den Burg: no. 2433, A. P. Agaart, Hfd. leidster Chr. kleuterschool, W. v. Beierenstraat 16; no 2186, H. Bekker, bedrijfsleider Coöp. Aardapp.bewaring, de Ruyterstraat 44, Oudeschild; no. 2524 N. J. v. Heerwaarden, schilder, Beatrixlaan 15; no. 2592, P. Heijnen, Distr. agent v.d. uitv. soc. verzek. in de Landb., A. v Hollandstr. 13; no. 2395, F. Huisman, Landarb., Ongeren B 198a; no. 2716, Rijkswaterstaat, Woonh. kant. J. Schrama, Schilderend 37; no. 2396, J. M. Schoo, Werkpl. Centr. verw., Molenstr. 56; no. 2325, W. Zijm, Begraf. ond., Gravenstr. 17. Eierland: no. 289 C. v. Beek, Bóeren- hulpverleningsdienst, 's-Hertogenbos- weg E 116; no. 209, J. G. Moens, Vracht rijder, Hoofdweg E 21. De Koog: no. 431, W. Blok, Ruijslaan 35; no. 461, G. A. Bosselaan, Pijpersdijk K 61b; no. 451, M. Eelman, K 30. Oosterend: no. 342, G. J. Drijver, Vliestr. 1; no. 357, A. Ellen Jr., visser, Kotterstr. 8; no. 399 Joh. C. Roeper Johzn., woonh. H. Spigt, Spang W 32; no. 341, L. K. Vroegindeweij, Dierenarts dir. Vét.-Hyg. Dienst, Spang W 27. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Wocntdag 11 april a.s. wordeo do moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren: Den Hoorn 1.15 uur; Oosterend 2.00 uur; De Cocksdorp 3.00 uur; De Koog 4.00 uur PLATTELANDSVROUWEN OP REIS! De bond van Plattelandsvrouwen afd. Texel heeft het plan op dinsdag 8 mei een tochtje te maken door Noord-Hol land. Het is deze keer niet de bedoeling een grote tocht te maken, maar gezellig een dagje uit in eigen provincie. Er zal een bezoek gebracht worden aan het West-Fries Museum in Hoorn, verder een tocht naar Monnikendam, Marken en Volendam. Hopelijk bloeien in die tijd de vruchtbomen, zodat een rit door de Bangerd en de Beemster een waar genoegen zal zijn. Zij, die nog mee willen, dienen zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de reiscommissie, mevr. Bakker-Zuidewind, mevr. Sibinga Mulder of mevr. GenriW-Broekman. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 8 april op om 6.01 uur en gaat onder om 19.24 uur; 11 april op om 5.54 uur en onder om 19.20 uur. Maan: 11 april E.K.; 20 april V.M. Hoog water ter rede van Oudeschild: 6 apr. 9.52 en 22,12; 7 apr. 10.30 cn 22.48; 8 apr. 11.04 en 23.22; 9 apr. 11.37 en 23.58; 10 apr. 12.09 en 11 apr. 0.29 en 12.40; 12 apr. 1.08 en 13.23; 13 apr. 2.07 en 14.33. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog vrater. numenten zou worden bijbetaald bedrag, groot ƒ7500,—. Betaling polderlasten, overdracht pacht etc. werd eveneens geregeld. Overdracht wordt met het oog op bo vengenoemde regeling bepaald op 1 januari 1962. Het „Snobbeland" en het „Molenmie- land" zullen in het kader van de Ruil verkaveling, voor zover zulks mogelijk is worden opgehoogd en geëgaliseerd, waardoor bruikbaar weiland kan wor den verkregen. Raming van kosten onderhoud zeewering Aan de hand van een situatiete kening van de zeedijk worden alle posten van uit te voeren werk zaamheden, welke in 1962 aan de zeewering zullen plaats vinden, behandeld. De totale uitgaven aan de zee wering zullen bedragen ƒ40.274, Voorzitter deelt mede, dat uit deze raming blijkt, dat door ver nieuwing van de steenglooiing na 1953 men thans zover is gevorderd, dat bijna van normaal onderhoud kan worden gesproken. Men zal voortgaan om gewenste verbete ringen aan te brengen. Herinnerd wordt nog aan de verhoging van het gedeelte zeedijk vanaf de voor malige Oostersluis tot de weg naar de Schild achter Oost (dijkpaal 83 tot 92) in het kader van het „Slech te Plekkenplan" in het kader van de Deltawet. De resultaten verkregen met het aan brengen van een asfaltvulling tussen de aanwezige Noorse steen zijn van dien aard, dat in 1962 een belangrijke oppervlakte steenglooiing vanaf de Haven tot de Horn (dijkpaal 19-29) van een voegvulling met asfalt zal worden voorzien. Door deze asfaltvoegvulling wordt niet alleen een sterkere glooiing verkregen, doch dit brengt ook mede een belangrijke besparing aan arbeids loon op het opstoppen met steen van deze glooiingvakken. Na de toelichting d:or de Technisch hoofdambtenaar, de heer J. v.d. Pijl, wordt deze raming met algemene stem men aangenomen. Ten vervolge op het genomen besluit met betrekking tot de uit te voeren werkzaamheden aan de zeewering deelt voorzitter mede, dat in verband met verhoging en verzwaring van de zeedijk voor de Prins Hendrikpolder, welke werkzaamheden in 1962 zullen worden voltooid, door het bestuur aan Gede puteerde Staten is verzocht hun mede werking te willen verlenen om binnen afzienbare tijd te geraken tot verhoging en verzwaring van de dijken van waterschap. De stormvloeden van 6 en 7 februari j.l. hebben aangetoond, dat op hoge waterstanden moet worden gerekend, de hoogste stand gedurende die tijd was 2.78 m. 4- N.A.P. Alhoewel toen geen schade werd toegebracht, meent het dagelijks bestuur van de Gem. Polders, mede ook met de belangrijke bedragen, welke door RV.K. binnen het waterschap zijn uitgegeven, dat spoe dig® verhoging een dringende eis is. Rondvraag De heer K. Breman wijst op het niet goed functioneren van de stuw aan de 2de Dwarsweg; hiernaar zal een onder zoek worden ingesteld. Vervolgens deelt deze mede, dat de greppels aan de Herenweg niet zijn ge maaid en of dit niet machinaal kan ge schieden. Voorzitter deelt mede, dat onderhoud van greppels langs nieuwe wegen berust bij de Ruilverkaveling en dat in de overgangsperiode wel eens greppels of sloten niet gemaaid worden. Het aanschaffen van een tweede tractor met maaibalk en taludhark is in onder zoek. De heer N. J. Kikkert wijst op de stukgereden verharding en bermen bij aan- en afvoer van klei en zand om Den Hoorn en vraagt of hieraan iets kan worden gedaan. Herstel van ver harding is reeds besproken met de uit voerder van de Ponthaven en zal, zodra een droge periode aanbreekt, herstel plaats vinden. De heer C. Hin stelt voor de bermen langs de Nieuwe Kampweg met betere grond op te knappen. Hieraan zal volle aandacht worden besteed. De heer H. J. Keijser vraagt of een advertentie kan worden geplaatst, waarin wordt gewezen op de bepalin gen van de Keur, waarbij wordt ver boden vee langs waterleidingen en ka- velsloten te laten lopen zonder dat een afheining is geplaatst. Omstreeks half april zal een adver tentie worden geplaatst. Onder dankzegging wordt deze ver gadering gesloten. MEDEDELINGEN HUISHOUDELIJKE VOORLICHTING Voor de Plattelandsvrouwen-Texel begint a.s. dinsdag 10 april een tuin- cursus om 2 uur 's middags in het Dorpshuis te Den Burg. De heer De Lange behandelt de volgende onder werpen: siertuin, bloemen-, groente en fruitteelt. De cursus van 8 lessen kost ƒ5,totaal. ZONDAGSDIENST DOKTOREN Den Burg: DOKTER ELIAS (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Oostcrend en De Cocksdorp DOKTER RENOUT (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Zondagsdienst dierenartsen I. TH. BERTELS, De Koog, tel. 336 (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Zondagsdienst Witte Kruis Zr. FORTGENS Oosterend, tel. (02223) - 250 of 207 (van zaterdag 13 uur tot zondag 24 uurj Zr. MANNESSEN Den Burg, tel. (02220) - 2414 (zondag van 9 tot 13 uur) FEEST OUDESCHILD 30 APRIL 1962 De feestcommissie is al weer één en al bedrijvigheid om er een goed feest van te maken. Op het programma staan o.a. kinderoptocht met versierde fiet sen, wagentjes enz., toneelvoorstelling met traktaties voor de kinderen, kin derspelen. volksspelen en bal-masqué. Voor het geld, dat hiervoor nodig is, komen de commissieleden in de komen de weken bij U langs. Wanneer ieder zijn steentje bijdraagt, wordt het goed. Nadere berichten volgen t.z.t. NIEUW MATERIAAL GEARRIVEERD In de enorme schuur van de firma De Wit op het industrieterrein is het nieuwe busmateriaal van de N.V. TESO ondergebracht. De twee moderne bus sen zullen dit seizoen in gebruik wor den genomen. VOORJAARSSTIERENKEURING Dinsdag 20 maart werd bij het K.I.- station te Zuid-Haffel de jaarlijkse stierenkeuring gehouden. Ondanks het schrale, gure weer waren vele vee houders aanwezig om getuige te zijn van de keuring. Tevens werd door velen van hen het K.I.-station bezichtigd en werd studie gemaakt van de stieren aldaar gestald. Dit is belangrijk voor de keuze, welke men de komende pe riode weer moet toepassen. Aangevoerd waren 5 tweejarige en 16 éénjarige stieren. Begonnen werd met de tweejarigen: Vera's Anna's Adema 5 NRS 53960. Eig. Coöp. Ver. v. K.I. Texel, werd de- fenitief goedgekeurd voor NRS, met algemeen voorkomen b en 79 punten. Goed van type en correct gebouwd, met goede kop. Voornamelijk in de benen en kruis iets vrouwelijk. Burghorner Stefan, NRS 54038, Eig. Coöp. Ver. voor K.I. Texel, definitief goedgekeurd voor NRS met alg. voork. ben 78 punten. Vrij gelijnde, iets weinig malse en iets smalle stier. Als fokstier vond de jury eerstgenoemde verreweg de beste van deze twee. Dora's Adema 11, NRS 54305, Eig.tfa. Th. Rutten en Zonen. Deze stier, aan gekocht in Roden (Dr.) was aldaar in geschreven met alg. voork. b en 79 punten. Goed ontwikkelde, flink ge bouwde, iets weinig harmonische ge bouwde stier, met matig fraaie hals. Adema 2 van Schotje 60, NRS 55864, Eig. gebr. Huisman, definitief goedge keurd voor NRS met alg. voork. bc en 76 punten. Normaal ontwikkelde vrij gezonken, matig gesloten stier, met matige kop. Frans Adema 154 van Groenhoven, NRS 54583, Eig. Gebr. Huisman. Defini tief goedgekeurd voor NRS met alg. voork. ben 77 punten. Goed ontwik kelde stier met kwaliteit in zijaanzicht, doch met iets minder correcte boven bouw en kruis. Van de éénjarige stieren werden voorlopig voor 1 jaar voor NRS goed gekeurd: Adema 2 v.d. Berkhoeve, Eig. J. Huisman. Alg. voork. bc Goed ont wikkelde stier, iets arm gespierde stier en wat fijne benen. Pietje's Adema 3. Eig. K. Zuidewind. Alg. voork. bc Ruim gebouwde, vol doend typische stier met wat losse voorhand en matig vlotte gang. Pietje's Adema 2, Eig. K. Zuidewind. Alg. voork. bc Behoorlijk ontwikkel de stier met matig correcte schouder ligging en matig correcte benen. Sjors v.d. Wijde Blieck, eig. C. H. Roeper. Alg. voork. bc Gezonken, wat weinig edele stier met iets minder correct kruis en benen. Burger Churchill, eig. fa. Th. Rutten en Zonen. Alg. voork. bGezonken, vrij typische stier met iets tengere be nen en wat stijve schouders. Karei 4, eig. K. Vermeulen. Alg. voork. bc Ruim gebouwde matig edele stier, die iets vlezig aandoet met matige stand v.n. in de achterbenen. Voorlopig voor 1 jaar goedgekeurd voor N.H. werden: Bernard, eig. A. P. Dalmeijer. Matige kop en hals, weke bovenbouw en te zwakke fijne benen. Koos Lips, eig. J. Plaatsman. Matige benen en hellend kruis Sjors, eig. C. Roeper Mzn. Slap en matige benen en matig kruis. Jannie's Edward 2, eig. fa. Th. Rut ten en Zonen. Door z'n jonge leeftijd was dit stiertje nog wat te klein, waardoor hij op dit moment nog niet ingeschreven kon worden voor NRS. Daar hij echter voldoende kwaliteit be zit, zit er voor de a.s. zomerinspectie nog wel perspectief in. Voorlopig voor 1 jaar goedgekeurd VRIJDAG 6 APRI j t Tijdens vergaderingen van het Algemeen Ziekenfonds Texel kan t' steeds horen dat in het afgelopen jaar weer tientallen Texelaars zijn ver] ij in ziekenhuizen. Dikwyls zijn dit de ziekenhuizen te Den Helder, èint Li r en Parkzicht. In het eerstgenoemde ziekenhuis kampt men met een vrij e personeelstekort. De invoering van de 45-urige werkweek, die binnc wordt verwacht, brengt grote moeilijkheden mee. Een dergelijk pro 1 doet zich natuurlijk niet alleen voor in het Sint Lidwina-ziekenhuis. Or heeft een ziekenhuis uit Den Dolder noog een kleine wervingsactie op eiland gehouden en ongetwijfeld zal men ook in het gemeenteziekenhuis zicht te Den Helder flinke krachten kunnen gebruiken. Het personeelstekort in het Sint Lidwina-ziekenhuis neemt echter ernstige vormen aan, en als daar geen verbetering in komt, zal men genoodzaakt zijn enige zalen te sluiten. En dan Oorspronkelijk werd dit ziekenhuis gebouwd voor ongeveer 60 patiënten. Voor de oorlog was dit aantal bedden meestal voldoende, het kwam wel eens voor dat er bedden onbezet waren. Die tijd van vrije bedden is reeds lang voorbij. In het begin dacht men de 60 bedden met 15 zusters en enkele assistenten wel aan te kunnen. Den Helder heeft zich echter sterk uitge breid, zoals ook het aantal inwoners van Texel toeneemt; ook de verplichte ziekenhuisverzekering maakte het noodzakelijk dat het gebouw steeds werd vergroot. Thans worden er 170 en soms 190 patiënten verpleegd. In het Sint Lidwinaziekenhuis wer ken ongeveer 50 religieuzen, die worden bijgestaan door een ongeveer gelijk S.V. TEXEL Programma voor zondag: 1 kl. C. afd. N.H.: Geel-Zwart-Wierin- gerwaard; Duinranders-Vrone; Texel- SRC; WGW-N.Niedorp; JVC-Kaagvo- gels. Zeemacht 3-Texel 2. Adsp. Texel-De Koog, 4 uur; Texel b- ZDH, 5.15 uur; pupillen: Texel-ZDH, 3 uur. Handbal: Geel Zwart-Texel; jun. D.E.S.-Texel. Uitslagen zondag j.l.: Vrone-Wierin- gerwaard 0—6; SRC-Vesdo 2—3, N. Niedorp-JVC 20. De stand boven aan de ranglijst is nu: Texel 16 11 1 4 23 48—24 W. Waard 16 9 3 4 21 39—26 SRC 15 8 3 4 19 37—30 Duinranders 15 6 5 4 17 3224 Alleen door te winnen kan Texel haar positie handhaven. Het devies is, evenals tegen W.Waard; „We vertikken het om te verliezen". Met een ploeg- geest als toen hebben we veel ver trouwen. Oproep Zaterdagmorgen vragen we enige vrijwilligers om te helpen zoden af te nemen voor de nieuw te bouwen kleed kamers. Vele handen maken licht werk. voor P. werden: Evert van Tienhoven, eig. N. J. van Egmond. Zeer matige voorhand en te korte benen. Onsoortig. Joost v.d. Vondel, eig. W. Jimmink. Vlezige en hellende achterhand en ma tige benen. Bert 2, eig. C. Roeper Mzn. Dun en matige kop en benen. Afgekeurd werden 3 stiertjes. Al met al voor de jarigen maar weer een pover resultaat, lx ben 5x bc voor Alg. voorkomen. Dit is de laagste waardeletter, die het NRS geeft. Dan volgt bb, b+ en ab. Eerst op 2- jarige leeftijd volgt naast de waarde letter ook het aantal punten en is 75 het minimum. Goedgekeurd voor N.H. betekent dat de dekkingen geregistreerd mogen worden en dus de kalveren er kend kunnen worden. Voor fokvereni- gingsleden kan er dan een zgn. Model 11 van afgegeven worden. Ze worden echter nooit als volbloed NRS-kalf erkend. Goedgekeurd voor P betekent, dat ook zo'n stier nog door meerdere vee houders gebruikt mag worden, doch de dekkingen mogen niet geregistreerd worden. Afgekeilrd betekent allen ge schikt voor de slager. Toch mag de veehouder-eigenaar zijn eigen veestapel hiermede nog laten dekken. Dit geldt ook voor een niet gekeurde stier. Over het algemeen was er behoor lijk zorg aan het toilet besteed. Ook nu viel weer op, dat diegenen, die geregeld met stieren omgaan weten hoe ze voor gebracht moeten worden. Het gaat er om ze zo voordelig mogelijk voor te brengen en dan hoort daar het zondagse pak van de stier bij. Dit kost meestal even tijd, maar het loont vaak de moei te. Ook is het nuttig ze dagen van te voren aan het touw te laten wennen en ze dus geregeld af te stappen. Het tonen aan de jury kan in veel gevallen ook nog wel beter. Zijn kwaliteit komt veel beter uit als ze rustig zijn en in de goede stand staan. Dit zijn zo in het algemeen enkele opmerkingen. De beide heren Inseminators-stierenverzorgers mochten van de jury nog een compli ment in ontvangst nemen voor de keu rige verzorging van de stieren en de toestand waarin de boxen en verder het hele gebouw verkeerde. Ook de koffie aldaar, door mevr. Modder aan de jury geschonken, werd zeer gewaardeerd. De juryleden waren: voor NRS: Inspecteur Th. Backx; voor Prov. Com missie, de heren A. IJff, H. Grin en C. de Waal. I i:^ aantal lekenverpleegsters, vooi i:t grootste deel nog leerlingen. De: i'1 u( beidskrachten zijn zeker niet a schuw te noemen en dikwijls wc iij meer werk verzet dan redelijl worden gevraagd. Ondanks dez beidslust zijn de verpleegsters o i'J last. In de toekomst wordt dit erger als de 45-urige werkweek kracht wordt. Dan zal men gaan :lj ken van een noodtoestand, wai spoedig mogelijk een eind aan komen. Om in deze 'nood te vo zijn zeker 25 gediplomeerden en we leerlingen nodig. Als men in een ziekenhuis ligt o i komt er op bezoek, dan is men !j s geneigd te zeggen: Verpleegsters ben toch maar een mooi beroep, i daad van naastenliefde wordt in 1 beroep duidelijk gesteld. Wij willei i ook niet geloven dat er onder de h< daagse jonge vrouwen en meisjes 1 idealisme meer is en dat het hun edelmoedigheid en hogere levensoj tingen ontbreekt, of dat zij alleei zijn op een mooi en gemakkelijk 1 1 voor zichzelf. Als er in het Sint Lidwinazieker geen hulp komt, zal de verpleging ten worden ingekrompen. Dat is n lijk te accepteren en daarom hopen [i mét de directrice, dat zich voor 5 komende opleiding voor het dipl 5 ziekenverpleging een flink aantal jc mensen zal melden. En nogmaals t geldt niet alleen voor dit ziekenhui! ook andere ziekenhuizen zitten d r' gend om hulp verlegen. 1 i Cursussen Het ziekenhuis Sint Lidwina v strekte de volgende gegevens: De eerstvolgende cursus voor op ding diploma A ziekenverpleging gint op 1 augustus a.s. De cursus i gint met een vooropleiding, de zo; naamde praeklinische periode, we'. drie maanden duurt, waarna op 1 i vember de officiële drie-jarige curi 1 begint. Aan deze cursus kunnen deelnem zij, die voor 1 november 18 jaar wc den. Verplicht is het ook aan de voc opleiding deel te nemen. Maar cn thans kan men al terecht om tegen e< redelijke beloning allerlei werkzaal heden in het ziekenhuismilieu te ve richten en zo de nood te helpen ve lichten. De adjunct-directrice is gaan bereid een ieder de nodige inlichtinge te verschaffen. BELANGRIJKE LEZING VOOR PLATTELANDSVROUWEN Op de bijeenkomst van de afd. Text van de Bond van Plattelandsvrouwen hield de heer Viétor, commandeur vai het opleidingsschip „Pollux", een lezinj met films. Op boeiende wijze werd on. duidelijk gemaakt hoe jongens van 14 16 jaar, die naar zee willen, op d< „Pollux" de grondbeginselen worder. bijgebracht. Alles met elkaar was hel een goede en interessante avond. BRIDGEN Uitslag 15de competitiewedstrijd: V*. Echtpaar v.d. Heerik 57.87% 7) mw. Kooijman-Veenema 57.87% 4) 3. Backer-Raven 56 94% (10) 4. Echtpaar Jouwersma 55.09% 5. Dam-Dros 51.39% 5) 6. Kellner-v. Lente 50.93% 2) 7. dames Hattuma-v. Heerwaarden o 45.83% (11) 8. Bos-Ran 44.90% (15) 9. Echtpaar Beemsterboer 41.20% 9) 10. mevr. Wonder-Blom 37.96% (17) B.: 1. dames Keijser-Ypma 2. Gebr. van Sambeek 3. Bakker-Hutzinga 4. Echtpaar Gilijamse 5. Luyckx-Wessels 6. Brücher-Gieze 7. Bruin-dè Vries Stolk-Verstegen 57.74% 56.55% f 1) 54.76% 6) 52.38% (14) 50.00% 8) 45.24% (12) 42.86°/» 3) 40.48% (13) 800,05 797,72 797,29 793,04 782,60 spannend Door deze uitslag is de situatie aan de kop bijzonder spannend geworden. Hieronder volgen de totaal behaalde percentages van de eerste vijf: 1. gebr. van Sambeek 2. Kellner-v. Lente 3. Bruin-Mantje 4. mevr. Kooijman-Veenema 5. Dam-Dros Woensdag 11 april is het slot van deze competitie. S.V.O.-NIEUWS Onze welpen behaalden een mooie overwinning op de ZDH-welpen. Jaap en Benno waren met ieder 4 doelpunten de topscorers. Goed gedaan, jongens. Het eerste kon het in Den Helder tegen Zeemacht niet bolwerken. De eindstand 31 was voor Zeemacht wel aan de hoge kant. We hebben een leuke wedstrijd gespeeld. Zondag uit naar Watervogels. De junioren gaan naar ZAP. Doe je best. Welpen a speelt thuis tegen welpen b. De adspiranten hebben vrij.

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 3