Verkoop oude boerderijen TEXELSE RAAD BIJEEN (Vervolg van pagina 1) Na deze TESO-vraag kwamen de ►ngen los. Diverse TESO-perikelen wamen voor de dag. De heer Van der is zou gaarne zien dat de N.V. TESO og weer eens een andere dienstrege- ng zou maken, maar die dan beter was (gestemd op de passagiers die aange- 'ezen zijn op de trein. De heer Van choonhoven vond het ongehoord, dat en Texelaar, die in het bezit is van een '-kaart meer moet betalen voor zijn vertocht, dan wie dan ook zonder T- aart. De heer Wassenaar zag gaarne dat er ij het busstation aan de Elemert ook en overdekte wachtgelegenheid kwam. Hierop antwoordde de voorzitter, dat ij dat laatste aan de TESO kenbaar ou maken. Voorts was hij van mening, 'at er genoeg aandeelhouders van de .""ESO in de raad zitting hebben om dit er bestemde plaatse te brengen. Mevrouw Koning antwoordde tot lot: „De beste stuurlui staan aan wal", devrouw Koning-Bruin had ook nog •en andere vraag en wel over de riole- ing in Oudeschild. De voorzitter deel- le mee, dat hier nog geen juist ant- voord te geven was en dat het onder dek nog gaande is. Voorts zag mevr. Coning-Bruin gaarne, dat er iets ge- laan werd aan de opruiming van krot en, waarvan Oudeschild er vele heeft. 3urgemeester: „U heeft gelijk dat hier vat gebeuren moet, maar het zijn moei- ijke gevallen". Mevr Koning-Bruin zou ook de hei- ïing van het Waalder kerkhof verbe terd willen zien. De heer Westdorp had enkele ver- teerspenkelen. Hij attendeerde B. en V. op het gevaarlijke punt nabij de HBS. De voorzitter meende, dat dit al tijd een moeilijk punt zal blijven, maar oeloofde toch het met de politie op te lemen. De heer Daalder zou gaarne zien dat ie eigendommen van de gemeente niet 10 verwaarloosd zouden worden. O.a. ie woning naast de school te Oost ver beert in een haveloze toestand, zodat het binnenkort ook tot de krotten gaat oehoren De heer Daalder wist nog en kele woningen; hij bracht dit gaarne onder de aandacht van B. en W. De voorzitter: Of wij hier overal geld voor hebben? De heer Daalder: Verrotten kost meer geld. De heer A. Dros bracht de verwaar loosde toestand van het Doolhof ter tafel. Gebrek aan personeel is hier ze ker de oorzaak, aldus de voorzitter. De heer Dros vroeg tevens of het niet mogelijk was om personen, die betrok ken zijn bij een uitbreidingsplan hier van schriftelijk in kennis te stellen. De voorzitter achtte het onmogelijk alle betrokkenen individueel te waarschu wen. De rattenplaag bij de Rode Zee werd door de heer Van der Kooi ter discussie gegeven. „Wij hebben een rattencom- missie", aldus de voorzitter „en wij zul len dit doorgeven". De heer Wassenaar zag gaarne dat de gehele Witte Kruislaan van een trottoir werd voorzien. Hij was van mening dat het gedeelte, dat eigendom is van parti culieren deze de nodige grond wel wil len afstaan. Voorts deed de heer Wasse naar de suggestie de speelweide van een verharde laag te voorzien, zodat deze in de zomermaanden gebruikt kan worden voor rolschaatsen. De plannen van het meuwe Raadhuis zullen waarschijnlijk weer wat ver anderd worden. De heer De Grave vroeg of er naar aanleiding van het bezoek aan Aalsmeer, nog veranderin gen zullen komen. Hierover wordt thans nog beraad slaagd. De voorzitter noemde de rondvraag een bombardement en sloot om vijf uur de vergadering INGEKOMEN PERSONEN Jacobus Hoogerraad (en zoon) van Heerde, Wapenveld, Mosweg 6 naar He renstraat 12, Den Hoorn; Fennechien Rechtop van Egmond aan Zee, Voorstr. 41 naar K 83a, Agnes M. Bakker, van Egmond aan Zee, Voorstr. 41 naar K 83a; Cornelia J. Dourleijn, van Egmond aan Zee naar K 83a; Piet Keijser, van Deventer, Pieter de Hooghstraat 10 naar Bomendiek 1, De Waal; Jan H. Groen, van Deventer, Rembrandtkade 16 naar Emmalaan 19, Den Burg. S.V.O.-NIEUWS Hedenavond in de o.l. school om 8 uur ledenvergadering. Op deze avond kunnen alle klachten naar voren ge bracht worden Mochten deze er zijn, kom er mee voor de dag. Leden en junioren worden verwacht. Onze welpen hebben tweede pink sterdag deelgenomen aan het HCSC- pupillentoernooi. Met 2 gelijke spelen en 3 verloren wedstrijden keerden ze 's avonds allen weer voldaan terug. Veel dank is onze vereniging verschul digd aan onze jeugdleider B. Beuving, die veel van z'n vrije tijd opoffert voor onze jeugd. Het is niet altijd even ge makkelijk om met de jeugd om te gaan, maar Bernard is voor onze vereniging toch wel een van de steunpilaren. Nog maals namens onze gehele vereniging onze hartelijke dank. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 17 juni op om 4.19 uur en gaat onder om 21.02 uur; 20 juni op om 4.19 uur en onder om 21.04 uur. Maan: 18 juni V.M25 juni L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 15 juni 6.18 en 18 40; 16 juni 7.09 en 19.29; 17 juni 7 52 en 20.13; 18 juni 8.34 en 20,58; 19 juni 9.21 cn 21.39; 20 juni 10 06 en 22.22; 21 juni 10.50 en 23.00; 22 juni 11.32 en 23.38; 23 juni 12.12 en Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. VISWEDSTRIJD TEXELSE SPORTVISCLUB Onder zeer gunstige weersomstandig heden werd de tweede pinksterdag de tweede viswedstrijd om het Texelse kampioenschap gehouden aan de dijk achter Oosterend. Om 10.30 uur werd het startsein gegeven Het was een spannende strijd, er werd best gevan gen en naarmate de tijd verstreek steeg de spanning. Wie zou er deze keer met de meeste punten gaan strij ken? Toen het half één was, de hengels uit het water werden gehaald en de heer Sok de punten optelde, verdrongen ze allen in een groep er om heen om te horen wie toch wel de hoogste zou zijn. Er waren 5 prijzen, die werden gewon nen door: 1. T. Beerling 414 pnt.; 2. P. Vlaming 398 pnt.; 3. M. Vlaming Pzn. 372 pnt., 4. J. Brouwer 340 pnt. en 5. Timmerman 335 pnt. Binnenkort de laatste wedstrijd voor het kampioenschap En nu nog de laatste wedstrijd. Wie zal Texels kampioen worden? Over een paar weken wordt deze gehouden. Plaats, datum en tijd worden nog nader bekend gemaakt. Tot kijk, heren sportvissers! Sijp. PRAKTIJKCURSUS AARDAPPELSELECTIE De steeds toenemende schaarste aan landarbeiders is voor vele landbouw bedrijven een groot probleem. Dit is nog weer in het bijzonder het geval voor bepaalde werkzaamheden, die een bijzondere vakkennis vereisen. Zo blijkt de laatste jaren, dat het steeds moei lijker is om personeel te krijgen voor het selecteren van de pootaardappelen. Dit heeft er toe geleid, dat voor dit werk werkkrachten moeten worden aangetrokken van de vaste wal. De 'werkgroep landarbeiders van de Streekontwikkeling heeft daarom be sloten om bij voldoende animo een praktijkcursus aardappelselectie te hou den. De ..lessen" zullen gegeven worden door een deskundige van de Rijksland- bouwvoorlichtingsdienst. Het ligt in de bedoeling deze zomer een paar maal het veld in te gaan en in de komende winterperiode de verkregen praktijk kennis aan te vullen met enige theore tische lessen. Gegadigden dienen zich zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 20 juni a.s. op te geven bij de vertegenwoordigers van de landarbeiders in de Streekontwikke- lingscommissie. Dit zijn de heren S. Ellen, Spang, De Waal, Jac Schrama, Ada van Hollandstraat, Den Burg, en P. Druif, Zuid-Eierland C. v. Gr. S.V. TEXEL Uitslagen van zondag en maandag: Vriendschappelijk: adsp. Texel b-De Rijp b 23; Texel a-De Rijp a 31. Om het kampioenschap van de afd. Noord- Holland KNVB: Texel-Flevo 3—0. Handbal: Texel-Con Zelo 54. Zondag was De Rijp met twee adspi- rantenelftallen bij ons op bezoek. Er werden een paar aardige wedstrijden gespeeld, waarbij bleek dat De Rijp over een sterk a-elftal beschikt. De 31 overwinning van onze jongens was dan ook zeer verdienstelijk. Jan Raven zorgde voor de doelpunten, maar ook door de overige jongens werd er be hoorlijk gevoetbald. Alleen zal men hier nog eens moeten leren dat voetbal een teamsport is; men is nu nog te veel uit op eigen glorie. Adsp. b verloor geheel onnodig met 32. Het aantal keren dat Herman alleen met de bal voor de keeper heeft gestaan en waarbij het dan nog geen doelpunt werd, zijn niet op de vingers van een hand te tellen. We zagen hier ook de eerste vrouwe lijke scheidsrechter op Texel aan het werk. Texel 1 versloeg in een wedstrijd, die het aankijken volkomen waard was, Flevo met 30 Voor de rust wogen de partijen aardig tegen elkaar op. Reeds na enkele minuten schoot Hans, na goed aangeven van Wim. de bal met een strak diagonaal schot hoog in het net. In de tweede helft waren wij sterker en hadden de gasten de handen vol om doelpunten te voorkomen. Twee keer lukte dit niet. Eerst zigzagde Ruud door de verdediging om daarna Teun de bal op een presenteerblaadje aan te bieden. Met behulp van een Flevo-man werd het een doelpunt Daarna kreeg Hans, toen de buitenspelval, die de gas ten veelvuldig toepasten, niet werkte, een vrij veld en stevende op de keeper af om tenslotte uit een zeer moeilijke hoek steenhard via de verste paal in te schieten. Na prima werk van Wim la veerde Ruud nog een keer door de ver dediging, maar Max schoot de trekbal tegen de onderkant van de lat. Kees Boot stond weer op zijn vertrouwde linkshalfplaats en deed hier weer prima werk. Ook Bob speelde een goede wed strijd. De handbalsters wonnen na zeer spannende strijd met 54 van Con Zelo en zijn weer een stapje dichter bij het behouden van een plaats in de eer ste klas. Uit de laatste wedstrijd, zon dag a.s. naar DWO, moet nu nog min stens één punt gehaald worden om het degradatiespook geheel te verdrijven. De stand onderaan is n.l. Texel 11 wed strijden gespeeld 6 punten; DWO 10 wedstrijden 4 punten en WGW 11 wed strijden 4 punten. Het is dus wel zaak zo volledig mogelijk naar de Wieringer- meer te trekken. Adspiranten a neemt zondag a.s. deel aan de adspirantendag te Alkmaar. In opdracht van de Stichting Beheer Landbouwgronden werden woensdag j.l. door notaris van Wijland een aantal oude boerderijen verkocht. Het betrof bedrijfsgebouwen en woonhuizen van landbouwers, die in het kader van de ruilverkaveling een nieuwe boerderij hebben gebouwd. Voor deze verkoping bestond flinke belangstelling, wat gezien het feit, dat dergelijke evenementen betrekkelijk weinig voorkomen niet te verwonderen is. De uitslag van deze in „Casino" ge houden publieke verkoping was als volgt: Bedrijfsgebouw met woonhuis Diek 17, Den Hoorn, voorheen bewoond door de heer A. W. Bakker. Koper de heer W. J. Bakker Jzn., Den Hoorn, voor ƒ2.600,—. Bedrijfsgebouw met woonhuis Diek 29, Den Hoorn, voorheen bewoond door W. G. Commandeur. Koper S. d^Jager, Den Hoorn, voor ƒ9.200, Bedrijfsgebouw met woonhuis Schil- derweg B 29, voorheen bewoond door M. Koorn. Koper Coöperatieve Zuivel fabriek „De Eendracht" voor ƒ6.500, Bedrijfsgebouw gelegen Achtertune, Oosterend, voorheen in gebruik bij de heer P. Dros Nzn., Oosterend. Koper Fa. Rentenaar, Oosterend, voor ƒ5.000, Terreintje tegenover het hiervoor ge noemde pand en eveneens in gebruik bij de heer P. Dros Nzn. Koper L. Bremer, Oosterend, voor ƒ1.400, Bedrijfsgebouw met woonhuis „Wel tevreden", gelegen aan de Westerweg en voorheen bewoond door de heer M. C. Veeger. Koper mevr. Krüg-Bomm, Amsterdam, voor ƒ17.500, C. v. Gr. TEXELAAR WACHT SCHITTERENDE VAKANTIE Nico van Heeringen (19 jaar) wacht dit seizoen een schitterende vakantie. Op uitnodiging van de Koninklijke Ne derlandse Vereniging voor Luchtvaart zal hij drie weken vakantie doorbren gen in Zweden. Vorig jaar behaalde Nico zijn zweef- vliegbrevet en hij heeft zich in het ver leden zeer verdiept in alles wat met de vliegerij iets te maken had. Toen bekend werd, dat Hollandse jongens in de gelegenheid zouden wor den gesteld'uitgezonden te worden, zond ook Nico zijn sollicitatie in. Er waren er echter 2000 die hetzelfde deden en uiteindelijk zouden zestien jongens maar in aanmerking komen. Er werden 32 jongens opgeroepen naar Teriet voor een examen en bij die 32 was ook de Texelaar Nico heeft daar een zwaar examen gehad, maar hij slaagde en is nu een van de zestien jongens die wor den uitgezonden. V'jf jongens gaan naar Amerika en de overige 11 worden naar diverse landen uitgezonden. Nico zal drie weken naar Zweden gaan. De Hol landse jongens, die een speciaal uni form zullen dragen, hebben allen veel belangstelling voor de vliegdienst. DIEFSTAL OP HAVENPLEIN Een Duitse toerist, die vrijdag voor Pinkster met zijn wagen naar het eiland wilde oversteken, moest zijn wagen in Den Helder laten staan. Aangezien hij voor langere tijd op Texel wilde blijven was dit voor hem geen onoverkomelijk bezwaar. Hij parkeerde zijn wagen op het terrein nabij de steiger te Den Hel der. Groot was echter zijn schrik toen hij de volgende dag ontdekte dat prac- tisch alle bagage, die in de wagen was achtergelaten, was ontvreemd. De wa gen was afgesloten, maar de dief heeft kans gezien een raampje te openen en voor een bedrag van ƒ500,aan kle ding mee te nemen. WEEKAGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Zaterdag 16 juni De Waal, Dorpshuis „De Wielewaal", verto ning kleurenfilm „De grijze rover", cultureel gekeurd, toegang 14 jaar. Zondag 17 juni Den Hoorn, „De Waldhoorn, vertoning kleu renfilm „De grijze rover", toegang 14 jaar. Maandag 18 t.m. donderdag 21 juni Den Burg. 17.30 uur, Wezentuin, start avond vierdaagse. Afstand voor personen van 14 jr. en ouder 65 km.; voor personen tot 14 jaar: 40 km. Woensdag 20 juni Den Bug, Casino, Alg. vergadering zieken fonds Texel. Lezing door H L Hougéc. Donderdag 21 juni Den Burg, 21 uur Intocht deelnemers avond vierdaagse m.m.v. het Kon. Texels Fanfare korps, D E.K. en Excelsior en de drumband Margaretha Sinclair. Vrijdag 22 juni Den Burg, Ned. Herv. kerk Concert door het Noordhollands Philharmonisch Orkest o.l.v. Henri Arends met solistische medewer king van Pieter Odé (fluit). Zaterdag 23 juni Zuid-Eierland, Kapel Bethel, Vertoning kleu renfilm „Don Quichot", cultureel gekeurd. TWEE ONVERGETELIJKE DAGEN MET REISVERENIGING OOSTEREND OP STAP Reisvereniging Oosterend heeft de jaarlijkse reis weer gemaakt. Dinsdag 5 en woensdag 6 juni, twee stralende dagen, is er genoten van natuur en architectuur in het centrum van ons land. Dinsdag om 4.50 uur werd in Ooster end gestart en de eerste boot bracht de reisvereniging naar Den Helder, waar een bus van de fa. Koningsbruggen ge reed stond om beide dagen de reisver eniging ten dienste te staan. Dit voor de eerste maal, want alle vorige reizen zijn met TESO-bussen gemaakt. Het ging in één ruk naar Haarzuilen en om half negen werd in het Wapen van Haarzuilen koffie met gebak geser veerd, waarna een bezoek werd ge bracht aan kasteel „De Haar". Dit prachtige en goed onderhouden kasteel had zowel buiten als binnen ieders be wondering en velen voelden zich te leurgesteld, dat men niet het gehele kasteel kon bezichtigen. Maar wat men zag, was in ieder geval de moeite waard. Vooral de gobelins waarvan twee exemplaren voor Europa een uni cum zijn. Nu ging het richting Apeldoorn om Berg en Bos te bezoeken. Ook dit na tuurreservaat heeft vele mooie plekjes en men kan er vele uren in een onge repte natuur vertoeven. In het theehuis werd de koffietafel alle eer aangedaan. Na de koffietafel werd nog een uur in Berg en Bos vertoefd, waarna het op Arnhem aanging voor een boottochtje naar de Westerbouwing Een leuke at tractie was, dat een accordeonist en een drummer voor muzikale omlijsting zorgden, welke goed in de smaak viel. Velen maakten gebruik van de kabel baan op Westerbouwing, welke met een rit in een Donald Duck-trein werd be reikt. Van Westerbouwing ging het naar Arnhem, waar het diner in hotel Hendriks klaar stond en waar "men ook zou overnachten. Deze overnachting was verdeeld over hotel Hendriks en hotel Rembrandt, alwaar 's ochtends 'n voortreffe ontbijt klaar stond. De ochtenduren kon men in de stad door brengen deze tweede dag en het ver trek, gesteld op 10.15 uur bracht de reisvereniging in enkele minuten naar Park Sonsbeek. Hier werd tevens een bezoek gebracht aan het aquarium en de forellenkwekerij. Een goede expli- katie maakte het bezoek aan dit bedrijf een interessante bezienswaardigheid. De irrigatie van de vijvers met zuiver bronwater is op zichzelf al iets bijzon ders. Nu ging het richting Rhenen. De Grebbeberg passerend, werd even ge stopt om deze begraafplaats te bezoe ken. In stille gedachten zullen velen onze gevallen militairen geëerd hebben. In Ouwehands Dierenpark werd de koffiemaaltijd gebruikt. Dit is voor de laatste keer dat men gezamenlijk zit te tafelen Tot slot van deze voortreffe lijke maaltijd wordt dan ook, zoals voorheen steeds is gebeurd, door Siga renmagazijn „De Luifel" een rokertje aangeboden, vergezeld met .de beste wensen. Voorzitter Visman dankt hier in de eerste plaats de chauffeur, de heer J. Beens uit Den Helder voor zijn goede en accurate zorgen. Het is voor het eerst dat wij met Uw firma reizen in één bus. Het was een experiment, maar het is volkomen geslaagd. Deze 14e reis is toch iets bijzonders als men bedenkt dat er precies 14 leden zijn, die alle reizen hebben meegemaakt. Jammer was het, dat twee echtparen door ziekte verstek moesten laten gaan. Voorzitter had bij de eerste gezamenlijke maaltijd al een gedicht met de beste wensen voor deze reis gedaan namens het echtpaar R. Mosk. Mevr. Roest heeft hierna, kort maar krachtig, aller gedachten vertolkt met de opmerking, dat een goede wijn geen krans behoeft en dit is maar al te waar, want evenals de vorige jaren blijkt ook nu weer dat alles tot in de kleinste bij zonderheden in orde was. Alle hulde dus voor het bestuur. Na deze koffie tafel werd Ouwehands Dierenpark be zocht en altijd weer heeft men grote belangstelling voor dit dierenrijk. Ruim half vijf gaat het richting Den Helder en in de mening verkerende dat onderweg nog even opgestoken kan worden, komt men bedrogen uit, want gezien de tijdnood moet er doorgereden worden en het wordt dan ook om en nabij half 8 dat men op de haven in Den Helder arriveert. Na een hartelijk af scheid van chauffeur Beens bracht „De Dageraad" het tevreden gezelschap naar Oudeschild, waar een TESO-bus klaar stond om een ieder thuis te brengen te vreden en voldaan van een twee-daagse reis vol van prachtige indrukken, die nog lang in herinnering zullen blijven. NIEUWS VAN DE AFGELOPEN WEEK Aan boord van de Vliestroom vonden werknemers een vogelnestje met zes kleine eitjes. Het nestje was gebouwd in de lading holle bouwsteen. Op de markt te Leiden werden op 8 juni aangevoerd 1300 Texelse lamme ren. De prijs was 62,- 78,- ƒ82,en de handel werd stug ge noemd. De Drumband van de Margaretha Sinclair nam deel van de avondvier daagse te Den Helder. Op het Juliana- plein aldaar heeft de band diverse num mers uitgevoerd. Met de Voorwaarts keerde men om tien uur naar het eiland terug. Het personeel van de L.T.B. heeft een prachtig uitstapje gemaakt naar Rotterdam en omgeving. Het weer was prima en de stemming opperbest. Zondag raakte op de Stenenplaats een auto in de brand Met een snelblusser wist men de brand te blussen. De auto kon op eigen kracht verder. Langs de kust waren talrijke bruin vissen waar te nemen. Deze dieren zijn op de haringjacht. Zondagavond heeft de Jeugdharmo- nie uit Nieuwendam een concert gege ven in de Wezentuin. Vooraf heeft de meisjesdrumband een rondgang ge maakt door Den Burg. Rederij Doeksen heeft een nieuwe boot in gebruik genomen. „Oost-Vlie land" zal de dienst onderhouden Har- lingen-Vlieland v.v. De verbetering van de bootverbinding met Vlieland is thans voltooid. Het eiland heeft met de nieuwe „Oost-Vlieland" een eigen ver binding met het vasteland gekregen. De nieuwe salonboot heeft een capaciteit van 1500 passagiers. OPENLUCHTDIENST OP DE BREMAKKER Gaarne herinneren wij nog even aan de openluchtdiensten op de Bremakker. Deze worden iedere zondagmorgen ge houden om 8.45 uur. De Bremakker is te bereiken via de Californiëweg ZESTIENJARIGE KNAAP GEARRESTEERD Tijdens de pinksterdagen heeft een 16-jarige knaap uit Limburg enige ver nielingen aangericht en goederen ont vreemd. Deze jongen was met een ge zelschap en de Rijkspolitie wist hem spoedig te arresteren. SPORTVISSERS DENK OM DE DIJKEN De heren sportvissers zijn weer dage lijks aan dë Texelse dijken te vinden. Volop wordt genoten van deze prachtige sport. Er zijn echter ook vissers, die niet weten hoe het hoort. Regelmatig worden stenen uit de dijk getrokken om op de vrijgekomen plaats de hengel te plaatsen. Die stenen liggen daar na tuurlijk niet voor niets, en hoe meer stenen er worden weggehaald, hoe be roerder het wordt. Mochten er de ko mende weken weer stenen verdwijnen, dan is het niet uitgesloten dat vissen vanaf de Texelse zeedijken wordt ver boden en Wij menen dat het zover niet moet komen. Heren vissers, laat de stenen rustig in de dijk zitten. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10 uur ds. Wolfensberger De Koog 19 30 uur ds Bccrthuis De Waal 10 uur ds. Rietberg Oosterend 10 uur ds. Bccrthuis, H Avondmaal Oudeschild 11 15 uur ds. Froentjes GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 cn 19.30 uur ds De Lange Oosterend 10 cn 19.30 uur ds F. Spoelstra van Schcrmerhorn GEREF KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15 30 uur ds. J. W. Smitt van Duurswoude GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 cn 3 uur dienst in het Gebouw van Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. van Bilderbeek TEXELAARTJES Uw voorkomen zal door onze maatkleding Uw zakelijke belangen succesvol beïnvloeden. Modelkleermakerij Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, tel. 3615 Elke week op Texel. Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 P. C. Kaan. Ruyghweg 10 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. 53. tel. (02220) 2721. Te koop jonge haantjes om verder te mesten. P. Keijser, Den Burg, tel 2165 Wie heeft mijn autoped meegenomen Kees Oos terhof, Gravenstraat 27 Te koop een ontromer K Langeveld, Pijpersdijk telefoon 209 Te koop kinderwagen, z.gan. C H. Zanen, salon wagen bij Beatrixlaan tel. 2891 Met dank aan God en grote blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze dochter Gerarda Anna (Gerda) R. Bremer-Krotje S. Bremer Kerkplein 6, Oosterend, Texel, 8 juni 1962. Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van ons zoontje en broertje Martin Richard J. Daalder-Pranger L. Daalder Yolanda Vogelmient 32, De Koogr Texel, 8 juni 1962.

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 2