Waar moet het heen woning FLITSER! met de TX 44 TEXELAAR VERMIST )en Burg Onze plaatsgenoot, Kees it, hoeve „Sonja", de Westen, is er dagen tijdens werkzaamheden op Rijnaak in Duitsland over boord aakt. De 21-jarige Texelaar wordt J heden vermist. Hij was reeds enkele en werkzaam bij de Rijnvaart. li i1 ZONDAGSDIENST DOKTOREN r Den Burg: DOKTER SCHALKWIJK Q (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Oosterend en De Cocksdorp DOKTER RENOUT (ingaande zaterdagmiddag 12 uur) Zondagsdienst Witte Knus u Zr FORTGENS Oosterend, tel. (02223) 250 of 207 (van zaterdag 13 uur tot zondag 24 uur) s Zr. RIET VELD De Cocksdorp, tel (02222) - 292 (zondag van 9 tot 13 uur) CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN y Woensdag 11 juli as. worden de moeders n Den Burg en Oudeschild verwacht. De oeders van Oudeschild worden verwacht van 00 - 2.30 uur. Daarna de moeders van Den ïrg tot 5 uur. s c De zusters van Den Burg zijn met akantie van 7 juli tot en met 22 juli. e zusters van De Cocksdorp en Oos- :rend nemen waar. Het magazijn te j »en Burg is dagelijks geopend van 1 - j uur. ALS GOD VOOR ONS IS, WIE ZAL TEGEN ONS ZIJN? Vanuit dit geloof wordt zondagmor- en in de vroegdienst in „de kerk zon- er dak", zoals m'n dochtertje het loemt, gesproken over ons bidden. Elke ondag is er in het kleine openlucht- heater op de Bremakker (Califormë- veg, Dennen) een welkom-dienst, 's norgens om 8.45 uur. Alle kampeerter reinen en pensions in de buurt hebben le aankondiging ervan op hun mede- lelingenbord. Nu zondag is het Onze Vader onder- verp. Kent u het? Bidt U het ook? Je cunt er van leven. We zullen er over ïpreken, we zullen het samen bidden *Er wordt ook muziek gemaakt 2 de L. i OVER MUZIEK GESPROKEN i Dat was een teleurstelling voor ver scheidene mensen, die aan de bijbel- r kraam kwamen vragen, waar de muziek bleef in de kerk. Nu, de muziek bleef 1 weg een kink in de kabel der samen werking maar evengoed gingen tel- kens mensen het kerkpad op om „bin- nen" te zijn. Maar maandag a s. is de muziek er toch, zelfs tweemaal. Eerst om 10.45 uur buiten op de Binnenburg - bij de bijbelkraam (en nu niet in blik, - zoals anders), dan om 11.30 uur in de 9 Grote Kerk, Als de akoustiek zich er goed voor leent (dat moet nog even be- r proefd worden) hoort u déar Bachs 2 Cantate „Also hat Gott die Welt ge- 9 liebt" met de bekende aria ,,Mein 1 glaubiges Herze". Op de Binnenburg is de muziek van andere aard. maar beide muzieken ko- men uit het hart. Er tussen in, om 11 i uur een i marktpreek, zoals vorige jaren, nu bij wijze van uitzondering. „God dan verkondigt, met voorbijzien van de tijden der on- wetendheid heden aan de mensen, dat zij allen overal tot bekering moeten komen". Handelingen 17, 30. Wat op de Areopagus gezegd werd, mag ook op de markt in Den Burg gezegd worden, waar wij Texelaars en onze gasten im mers net als Atheners graag komen om iets nieuws te zeggen of te horen! En wie begint de discussie? de L. S.V. TEXEL De training. Met ingang van 20 juli stoppen we met de training. De welpen en adspiranten beginnen weer te trai nen op 29 augustus. De senioren en junioren worden op 15 augustus weer op de training verwacht. Het is moge lijk, dat we nog wel een wedstrijd spelen. De competitie begint op 9 september voor het le, 2e en eventueel 3e elftal. Zijn er nog spelers voor het 3de, dan graag opgave per omgaande bij de secretaris. 16 juli spelen we tegen ,,de Mok", aanvang 7 uur. Neem hier goede nota van en zorg er voor weer present te zijn en allemaal. WEEKAGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Zaterdag 7 juli Oosterend, Muzieknis Oosterend. 7.30 uur, Gymnastiekdemonstratie G.V.O. Oudeschild. 't Skiltje, 8 uur. Vertoning film „The Third Man", toegang 14 jaar Zondag 8 juli Den Hoorn. ,,De Waldhoorn" 8 uur. Verto ning film „The Third Man", toegang 14 jaar. De Cocksdorp, hengelwedstrijd op het strand achter de reddingstent. Dinsdag 10 juli De Cocksdorp, 7 uur. sportveld SVC, beker wedstrijd SVC-De Mok. Woensdag 11 juli De Cocksdorp, „Sluftervallei", bridge-drive. Donderdag 12, vrijdag 13 en zaterdag 14 juli De Koog, sportveld S.V K., fancy-fair met kermisattrakties. Donderdag 12 juli Oosterend, muzieknis, 8 uur, concert van het Mannenkoor en „De Lofstem". Zaterdag 14 juli De Waal, dorpshuis „De Wielewaal", 8 uur, vertoning film „Happy Road", toegang alle leeftijden. Zondag 15 juli Oudeschild, 't Skiltje, 8 uur, vertoning film „Happy Road", toegang alle leeftijden. De Cocksdorp, gecostumeerde damesvoetbal- wedstrijd. Ze vroegen aan rnjj: „Rijmelaar, Wat is er aan de hand, We lezen je de laatste tijd Niet meer in onze krant?" En inderdaad, men heeft gelijk, Want sinds geruime tijd Had ik mijn Pegasus op stal, Zü het zeer tot mijn spijt Maar heus, de zin die kwam maar niet Bij dit belabberd weer, En elke nieuwe week opnieuw Hoopte ik elke keer Dat ik een lied kon wijden aan De zomer en de zon, Maar 't zal veeleer een ode zijn Aan onze regenton. Waar moet het deze zomer heen Met ons zo dierbaar strand, Je neemt vlugger een oliebol Dan 'n ijseo in de hand. Ik moet er niet aan denken lui, Schoon het reeds juli is. Nu in bikini rond te gaan, Dat is mij veel te fris. 'k Weet niet of de atoomproeven De reden hier van zijn. Maar 'k schep nog geen behagen in Een zonnebadfestijn. Zo sukkelen we maar weer door, De winter tegemoet. Op hoop dat 't weer met Sinterklaas Het dan maar beter doet. Ik ben beslist geen pessimist. Maar met dit zomerweer Gaat toch de lol er wel wat af. Ik groet u allen zeer. Huib de Rijmelaar. GESLAAGD Den Burg Onze plaatsgenoot W. Iepenburg, behaalde aan de Oranje Nassauschool te Harlingen het diploma Kustvaart. Eierland Het ULO-diploma A werd deze week behaald door J. Kik kert, Schoolweg. ARM GEBROKEN De heer J. Tjonk, gemeenteschilder, heeft tijdens werkzaamheden een ern stige val gemaakt, waarbij hij zijn arm brak. De heer Tjonk moet voorlopig zes weken in het ziekenhuis blijven. Dit ongeval gebeurde toen de heer Tjonk met zijn driewielige strepen- wagen doende was. Een apparaat dat wordt gebruikt om strepen op de we gen te trekken. Waarschijnlijk dat het voorwiel over een steen is gegaan, waardoor de wagen kantelde. De be stuurder kwam onder de wagen en brak zijn bovenarm Hij is in een zie kenhuis te Den Helder opgenomen Zijn arm is op een zeer ongelukkige plaats gebroken, zodat hij thans met zijn arm in een rekverband ligt en voorlopig zes weken ziekenhuisarrest heeft. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN tot en met 3 juli 1962 Gevonden te Den Burg: Agfa II Achromat fototoestel in bruinlederen tas; ploegschaar; zwarte manchester portemonnee met ƒ1,30; Ilford kieinbeeldcamera; zonnebril met wit en zwart montuur; gouden verlovingsring; paar geitenharen sokken; regenbroek; groene balpen; ƒ70,(2 bankbiljetten van 25, en 2 van ƒ10,padvindersriem; vierkleuren balpen; Marokkaansledcren portemonnee; schildpad; rode portemonnee met ongeveer ƒ9,grijslederen (linker) dameshandschoen; lichtblauwe kinderwant met koordje; zilveren kralenketting; grijs jongenswindjack (niet zo best); autoped op 3 wielen; practisch nieuwe fietstas; paar brume sandaaltjes; grijze dames portemonnee met ƒ6,34; bedeltje (vogel). weg verloren te Den Burg: beige damesporte- monnec met ongeveer ƒ30,jongensbril met bruinhoornen montuur (lasplekje); bankbiljet van ƒ10,kentekenplaat PG 77-31; bruin- lederen herenportemonnee met ongeveer 25,en bonnetje Frans Zegel, drie bank biljetten van ƒ100,belicht Kodak filmrol letje, zwarte zonneblik zelfgemaakte lucht- filter van bromfiets; zilveren kinderarmbandje met zwarte ringen; bruine damesportemonnee met ƒ2,95 en A.H.-zegels; wit wollen dames- vestje; grijze driekwart regenjas; schoolétui; filmrol, blauwe autoped met gele spatborden; zilveren speld van ongeveer 5 cm. lang, ben zinedop van Citroen; brume dubbele fietstas; dameszonnebril in étui; twee zonnebrillen, waarvan één polaroid; damespolshorloge met witte stoffen band; zwarte duozit voor brom fiets; polshorloge merk Pierce met nikkelen fixoflex-band; boxer (hond); wit schortje; zil veren kettinkje waarin geel bloemetje; groene damesportemonnee met 9 cent; herenbril met zwart montuur en geslepen glazen, blauwe autoped Gevonden te De Koog: gouden damesmono- gramring met initialen HvS; twee groene luchtbedden; paar houten sandalen; porte monnee met ongeveer ƒ85.zonnebril. Verloren te De Koog: Agfa box in bruinle deren tas; zwarte herenregenjas; Agfa-foto- toestel in bruine lederen tas met riem; witte Zwan-handdoek met gele, groene en oranje strepen; oormicrofoon. Gevonden te Oostcrend regenbroek; zwarte w%ollcn sjaal; stuk blauw ijzer; rood badpak Vermiste rijwielen: kinderfiets, kleine wielen en blauw-wittc spatborden: blauw-grijze fiets, merk Locomotief, met verlichting, lichtblauwe damesfiets, merk Locomotief, met versnelling en handremmen; licht- en donkergrijze jon gensfiets, merk Gazelle, kapot lichtgrijs met blauw zadel, kettingkast afwezig, voor- en achterlanlaarn kapot; damesfiets, merk Boston grijs, zonder koplantaarn, bagagedrager voor zien van voetsteunen voor kind, om stang een gebreide wollen lakbeschermer; herenfiets, merk Gazelle, zwart, bromfietszadel, wel een koplamp, geen dynamo. Gevonden rijwielen: zwart damesrijwicl. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is hiervoor geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. VISWEDSTRIJD TE DE COCKSDORP Zondag kunnen visliefhebbers weer hun kans waarnemen. De V.V.V. afd. De Cocksdorp organiseert een viswed strijd bij paal 28. De aanvang is gesteld op half drie. Ook aan het strand bij paal 28 heeft men de ruimte om de werphengel te gebruiken. OPBRENGST A.V.O.-COLLECTE Opbrengst collecte Nederlandse Ver eniging A.V.O. (Sociale Zorg voor min- der-validen): Den Burg Oosterend en Oost Oudeschild Den Hoorn P.H. Polder De Cocksdorp Zuid-Eierland Midden-Eierland De Koog De Waal Totaal ƒ194,66 81,86 63,65 31,89 20,76 17,21 31,08 11,09 35,94 8,81 496,95 Alle gevers en hen die hielpen dit be drag bijeen te brengen, hartelijk dank! De correspondent van de Ned. Ver. A.V.O. op Texel, S. v. Heeringen GESLAAGD Den Burg Onze plaatsgenoot J. Bruijn, Stenenplaats, behaalde het ULO-diploma. INGEKOMEN PERSONEN Maarten T. Zijm, van Utrecht, O. Nassaulaan 43 naar Gasthuisstraat 14, Den Burg; Jan Maarssen en echtgenote van Den Helder, Goversstraat 16 naar Oudeschild, van Neckstraat 1; Ale Sik- ma, van Tietjerkstradeel, Molenend. Dokter Kijlstraweg 56 naar K 35; An- tomus van Rossum, van Rotterdam a.b. Hr Ms. Karei Doorman naar De Cocks dorp 46c, Arentje M. de Jong en Eleonor M. Wisse, van Ouderkerk a.d. IJssel, IJsseldijk Noord 258 naar Weverstraat 46, Den Burg; Jan de Vries en gezin van Ferwerderadeel, Hallum, Finne 9 naar E 46; Adriaan H. Voorthuijzen, van Rolde, Papenvoort 15a naar E 95; Jan C. Stolk van Apeldoorn, Franken- laan 70 naar Schilderend 64, Den Burg; Bernardus H. Lamers en echtgenote van Deventer, Assenstr. 49 naar Witte Kruislaan 1; Margien J. de Haan. van De Bilt, Bilthoven, Gerard Doulaan 21 naar Groeneplaats 14, Den Burg; Bertha van Paassen (ev. Wolfensberger), van Amsterdam, Olympiaplein 87 III naar Herenstraat 37, Den Hoorn; Jacobus W. Lut, van Wieringermeer, Dr. Lovink- straat 41 naar Dorpsstraat 2, De Koog; Jacoba C, De Koning, van Den Helder, Rijnstraat 239 naar Weverstraat 101, Den Burg; Wilhelmus P. de Porto, van Den Helder, Ceramstraat 49 naar Den Burg, Schilderend 141; Peter H J. van Lare, van Delft, Ln. van Overvest 30 naar Ruijslaan 25, De Koog; Anna M. B. Bakker, van Den Helder, Javastraat 167 naar H 129; Johannes Malgo, van Den Helder, Buitenhaven 5 naar H 131. VERTROKKEN PERSONEN Bettina A. Flapper, van De Koog, Badweg 2 naar Bolsward, Kerkstraat 51; Alida J. van Tuuen, van Schilder end 86, Den Burg, naar Den Helder, Javastraat 167; Afra M. Stam, (ev. Van Heerwaarden) en gezin, van Den Burg, Kogerstraat 13 naar Zaandam, Zuider vaart 47; Anje A. Jonkman (ev. Van der Sluis) van E 117b naar Amsterdam, P. Langendijkstraat 57 I; Josephus M. de Vries, van E 71 naar Amsterdam, P. Langendijkstr. 57 I; Elsje Langewen (ev. De Wolf) en gezin van De Waal, Lang- waal 2 naar Den Helder, Kanalaan 107; Johanna van Maldegem (ev. Janssen), van Oudeschild, De Ruyterstraat 132, naar Wormerveer, De Merelstraat 68; Willem de Vries, van O 82 naar Den Bosch, Adelheidstraat 9; Biem C Lap, van H 32a naar Rolde, Papenvoort 15a. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN OPENLUCHTDIENST Openluchtdicnst om 8.45 uur 's morgens in het openluchttheater op de Bremakker, Cali- fomiëweg (bij slecht weer in de recreatiezaal). DUITSE DIENST De Koog 21.15 uur Pfarrer B Zühlke, uit Hamburg, in de Hervormde keik. HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10 uur ds. Wolfensberger De Koog 9 uur ds. Waardenburg 10.30 uur Eerw. heer Veldhuis 10.30 uur Kinderkerk in kleuterschool ,,'t Mierenest" De Waal 10 30 uur ds. Waardenburg Oostcrend 9.30 uur ds. Meyer, van Soest Oudeschild 11 uur ds. Meyer, van Soest GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10.00 en 19.30 uur ds De Lange Oosterend 10 uur ds M. L. Wijnia, em. pred. te Driebergen, H. Avondmaal 19.30 uur ds. Wijnia. H. Avondmaal en Dankzegging. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Prof. Dr. H. J. Jager, van Kampen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur dienst in het Gebouw van Chr. Belangen. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur prop. mej. J. Londo Oosterend 11 uur prop. mej. J. Londo PENSIONGASTEN De zwanen in Plan-Zuid, Ze zwemmen in de vijver. Dan stappen ze er uit, Gaan wandelen met ijver Pa, Moe en 't donzig kroost, Langs 't grasveld, over straat. Waar aldoor, onverpoosd. Het snelverkeer door gaat Bü 't pension „Ons Nestje", Daar komen ze dan aan, De gastvrouw geeft hen 't restje. Van 't brood, dat nog bleef staan. De zwanen weten 't goed, „Ons Nestje" is gewis, Een kosthuis voor die zes, Als gast zjjn zjj niet mis. Pa zwaan zet eens een hoge borst. Kijkt nijdig om zich heen En (snapt u hoe of 1t dier dat dorst) (dnrfde) Pikt naar des gastvrouws been. Is dat nu dank voor het lekker maal, 't Was stout en ook heel dom. Dan gaan ze na het gul onthaal, Naar hun vijver eens weerom. Maar bij dat wandelen langs de weg, Is toch een groot gevaar: Hun zwanenzang blijft vast niet uit. Dan is hun einde daar. A. v. Leeuwen-Boon Zuid-Eierland, juli 1962. ZONDER COMMENTAAR In een drankslijterij te Stadskanaal vond men leuzen als „Rijdt veilig met melk" en „Met melk meer mans!" Ze waren aangebracht door enkele vrienden van de slijter in de periode, dat hij met vakantie afwezig was. 30.000 kg. brood wordt dagelijks in West- Duitsland door schoolkinderen weggeworpen of op school achtergelaten, aldus een mede deling in het blad van het Aartsbisdom Keu. len. Het verbindt hieraan de opmerking, dat er jaarlijks over de gehele wereld duizenden van honger omkomen. Er is uitgerekend, dat er in 1961 uit de rivier de Maas niet minder dan 8.036 789 ton grint is gehaald. Het zou voldoende zijn om een behoorlijke weg aan te leggen vanaf Am sterdam tot voorbij Moskou. In Agrigento in Italië werd een groep van bijna 100 automobilisten bekeurd omdat men gezamenlijk een straat met éénrichtingverkecr in de verboden richting was ingereden. Dit gebeurde in een begrafenisstoet, maar er hielp geen moedertjelief aan. De burgemeester van Coventry stelt pogin gen in het werk om van het dragen van zijn staatsiemantel af te komen. Het zware kleed weegt namelijk 28 pond. Hij is bij het dragen er van reeds een keer bezweken en weigert nu het verder nog te dragen. TEXELSE BOYS-NIEUWS Boys 1 heeft maandag j.l. tegen het Mok-elftal gespeeld om de Mokbeker. In verband met de werkzaamheden op het veld werd deze ontmoeting op het Texel-veld gespeeld. Het elftal van de Boys was aangevuld met enkele spelers van het 2de elftal en een 2-tal junioren. Van begin af werd er al meteen in een hoog tempo gespeeld. En wisselende kansen voor beide doelen. Na 10 min. spelen werd door de Boys een indirecte vrije schop genomen en in doel gescho ten. Dit doelpunt werd echter afge keurd, doordat geen speler de bal had aangeraakt. Na 20 min. spelen was het A. Boogaard, die met een hard schot de Mok-keeper kansloos passeerde: 10. In deze periode waren de Boys iets in de meerderheid en werd de Mok- verdediging onder druk gezet. De prima spelende keeper en vooral de spil van het Mok-elftal konden niet verhinderen, dat er 10 min. voor rust een penalty wegens hands aan de Boys werd toe gewezen. Deze 11 meter-schop werd echter niet benut, want de bal werd enkele meters naast geschoten. Na de rust zakte het tempo. In de 15e minuut was het M. v.d. Wetering, die met een ver schot de keeper passeerde: 20. Hierna kwam de Mok meer in de aanval en moest de Boys-verdediging op volle toeren draaien. 20 min. voor het einde moest zij voor een zeer snelle Mok-aanval zwichten toen de midvoor eerst de spil keurig omspeelde en daar na keeper Spigt geen schijn van kans gaf. Onder luid gejuich van de Mariniers togen de Mok-spelers weer ten aanval. 10 minuten voor het einde maakte een Boys-speler een overtreding in het be wuste gebied. Onder doodse stilte werd door de Mok de penalty genomen en een groot gejuich steeg op bij de Boys spelers en aanhang toen keeper Spigt als een tijger naar de bedreigde hoek dook en de bal uil de uiterste hoek van daan stompte. Hierdoor aangemoedigd gingen de Boys weer ten aanval, doch doelpunten werden niet meer gemaakt. De stand 21 in het voordeel van de Boys gaf de verhouding goed weer. Scheidsrechter Zeegers leidde deze wedstrijd op de hem bekende rustige wijze. Zondag 15 juli a.s. gaan Boys 1 en Boys-veteranen op bezoek bij Cocks dorp. Hierover hoort U nog nader. Bij uw CAMERA hoort een Ze zijn in voorraad bij LANGEVELD DE ROOIJ N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Voor behang naar koeper Tel. 2264 Te k. grote partij board, sloophout en diversen. Tegen concurr. prijzen. Slopersbedrijf H. Ooster beek en Zn., Bassingracht 353, tel. 3161, na 6 uur, tel. 1369 Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in> Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Te koop prima TV-toe- stel (grootbeeld 53 cm) D. Hutjes, Oudeschild. Tel. 2912. Te koop Solex, na 7 uur Molenstraat 65, Den Burg Te koop gevraagd en kele en dubbele sneeuw klokjes. A. van Strien, Wilhelminalaan 94, Tel. 2904. Te koop gevraagd flinke buiten volière. Tel. 2113. Den Burg Te koop gevraagd: kin derbox en meisjesfiets, 6jr J. de Vries, Hoofdweg E 46 Eierland Te koop jonge hennen, tegen de leg, en van 8w. oud. Hy Line. |oh Daalder, Noorderbuurt. Gevraagd 2 dagen per week nette zelfstandige werkster bij fam. Bakker Peperstraat 42 Oosterend. Wie heeft PaultjeSmidt zijn fiets van het sportveld meegenomen Hij heeft hem graag vandaag nog terug. Warmoesstraai 29. Onze maatkleding geeft u iets persoonlijks, wat Uw zelfvertrouwen bevor derd. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom- kampstraat 8, Alkmaar, tel. 3615. Elke week op Texel. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje Yvonne S. Dootjes-van Boven B. Dootjes Den Burg, Texel, Boogerd 6. Ons leven werd ver rijkt door de komst van onze zoon Willem Frederik Eduard „Wilfred" H. P. Reinhold G. A. Reinhold- Scheuermann Doopsgezinde Pastorie, Oosterend, Texel. Tot 1 augustus: Oranje Nassaulaan 56, Amsterdam. Martin de Wolf en Roelie de Keijzer hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 13 juli a.s., des morgens 11.00 uur ten Stadhuize te Den Helder. Langewaal 2, De Waal. Ribesstraat 2, Den Helder Receptie op de trouwdag van 17.00 - 18.30 uur in „Laetitia", Spuistraat 7, Den Helder. Toekomstig adres: Ribesstraat 2, Den Helder Hiermede betuigen wij, mede namens wederzijdse familie, onze hartelijke dank voor de grote be langstelling voor en tij dens ons huwelijk onder vonden. C. A. Witte C. C. Witte-Bakker Texel, „Kapberg", B 151. Woensdag 11 juli a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en grootouders C. Koopman en A. Koopman-de Jager hun 50-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven, is de wens van hun dank bare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Gelegenheid tot felici teren van 4.30 tot 6 uur in „Ons Huis", Den Hoorn, Texel. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank aan allen, die hun deelneming hebben betoond na het ongeval en bij het over lijden van onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Omoe Zoer. In het bijzonder Dokter Elias en Zuster Rietveld voor hun onvermoeide hulp; aan Ds. Froentjes en de heer Broer voor de woorden tot ons gespro ken, en aan dragers en kleedoplegsters voor de laatste eer aan onze Moeder bewezen. Fam. Bügel. De Koog, 2 juli 1962. Kamerstraat 11. In omgeving van De Koog wordt te koop aange boden een ruime en in prima staat verkerende Zeer geschikt voor het houden van pensiongas ten en gemeubileerd ver huur. Bij het huis is een flink en ruim erf en tevens zijn er 2 zomerwoningen welke reeds jaren worden verhuurd. Het geheel is bin nenkort vrij te aanvaarden. Brieven worden gaarne in gewacht onder no 364 aan het Bureau van dit blad. Naar de kermis te Den Helder a.s zaterdagavond 7.30 uur Telefoon 2912

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 2