Het werk van onze Eerw. Zusters meer dan 25 jaren op liet eiland goed boek GRAF MONUMENTEN STO E L'S STEENHOUWERIJ Bollenpellers Texelse klederdracht Oosterend Prima BABY WEEGSCHALEN te huur bij N. WONDER, PHILIPS ruime nieuwe tent-caravan enkele en dub^ sneeuwklokjes Bollenpellers (sters) bollenrapers e* bollenpellers RIJKSPOLITIE MOEST TE DE KOOG INGRIJPEN In de nacht van donderdag op vrijdag heeft de Rijkspolitie te De Koog rake klappen uitgedeeld. Honderden jongens hebben getracht de wachtmeesters, die te De Koog hun standplaats hebben, te sarren en tenslotte maar met stenen te gooien. De rijkspolitie heeft ingegrepen en wist de bende spoedig uiteen te slaan. Het eiland Texel heeft door deze ordeverstoring wel weer bekendheid verkregen al is het in verkeerde zin. De radio heeft er vrijdagavond aan dacht aan besteed en ook zondagmorgen was het in het nieuws te horen, dat het op Texel lang niet rustig was. Het was de gehele middag en avond al rumoerig geweest. De Dorpsstraat te De Koog was overvol en men trof op iedere vierkante meter jongelui aan. Toen de lampionoptocht door het dorp zou komen die gestart was op het sportveld was het reeds zo druk dat de leider van de Margaretha Sinclair- band, die aan de stoet voorafging, en kele malen moest stoppen. De heer Stomp, die in burger was, heeft toen reeds jongens bij hun kraag ge vat en enkele meters verder neergezet. De heren wachtmeesters Reijnders en Verschoor te De Koog hadden de gehele avond al getracht de rumoerige menigte uit elkaar te houden, maar dit lukte niet. Om ongeveer half een be reikte men de top. De rumoerige bende van naar schatting 300 jongelui van 15 tot 20 jaar begon de politie met stenen te gooien. De jongelui trokken al schreeuwend op de politie af en met getrokken wapens moesten de wacht meesters de benen nemen. Zij wisten het kantoor te bereiken van het Sociaal Toerisme. Voordat men dit echter had bereikt, moest men diverse schoten laten horen, maar ook dit had geen uit werking. In het kantoor werd de hulp ingeroepen van het hoofdbureau en Adjudant Gulmans was spoedig met enkele wachtmeesters op de Badweg. Daar trok men met de gummiknuppel op de bende af en links en rechts wer den rake klappen uitgedeeld Het ge lukte de politie zeer spoedig de jongelui uiteen te slaan. Waar zij gebleven zijn, die werden geblesseerd, is niet bekend. Wat de oorzaak van het rumoer is geweest, is niet te omschrijven. Ver moedelijk verblijven de jongelui te lang op een plaats en gaan zij zich vervelen. ZANGDIENST TE DEN BURG Morgenavond wordt er in de grote kerk te Den Burg een zangdienst ge houden. Men verzoekt ons mede te de len, dat deze dienst niet om 8 uur be gint, maar om kwart over acht De dienst zal ongeveer drie kwartier duren. De korte meditatie wordt ver zorgd door ds. S. de Lange. MERCEDES IN DE SLOOT In Eierland heeft vorige week een Mercedes, eigendom van een Duitse toe rist, in de sloot gezeten op de Slufter- weg. Hoe het een en ander is ontstaan is ons niet bekend. Vermoedelijk is de wagen met vereende krachten uit zijn benarde positie gehaald. GIFTEN WITTE KRUIS Oudeschild: S. ƒ2,50; B. 2,50; K. 2,50; Den Hoorn; O. 2,50, Den Burg: D. B. 2,50; De Waal: B. 2,50. TEXELSE MARKT Den Burg Maandag werden op de markt aangevoerd 290 lammeren 55 84; 9 schapen 90—110; 3 nuchtere kal veren 90140 en 3 geiten 2045, TEXELSE KLEDERDRACHTEN (Ingezonden) Als leden van de Burger winkeliers vereniging menen wij, dat wij gasten en Texelaars meer moeten bieden waar ze niets voor hebben te betalen. Wij menen dat een attractie, met de folklore in het middelpunt, in de smaak zal vallen. Over de actie van j.l. woens dag hoorden wij van Texelaars en van gasten niets dan lof en dat spoort ons aan door te gaan. Daarom verzochten wij aan B. en W. mede te werken een oude traditie te herstellen, n.l. ringrij den op de Groeneplaats. Ondanks de grote moeilijkheden, die dit voor de politie en het verkeer oplevert, kregen wij hiervoor medewerking. Dit waarde ren wij zeer. In 1963 hopen wij dit b.v. om de 14 dagen te doen. Ook hopen wij onze actie dan uit te breiden met b.v. het uitoefenen van oude beroepen, het tonen van oude gebruiksvoorwerpen, b.v. kaaspers, wolweger enz. Dit is een greep en dit alles kan als wij Uw mede werking krijgen. Momenteel doen wij een beroep op hen die over paard en kar beschikken om te komen ringsteken. Deelneming in optocht of rijden in costuum is niet verplicht. Het wordt natuurlijk op prijs gesteld. Ook zijn er enige dames costuum, die graag meedoen (er is keuze) en er zijn een paar costuums beschikbaar. Helpt mede een oud levendig en kleurrijk volksvermaak in ere te her stellen en win een mooie prijs. Door dit alles hopen wij te bereiken: le. Instandhouding Texelse kleder dracht; 2e. Instandhouding oude wagens, kar en tuig; 3e. Een attractie voor Texelaars en gasten; 4e. Aansporing voor de andere dorpen om meer voor de gasten te doen; 5e. Aansporing tot de architecten, aan nemers, bakkers, slagers en kruide niers (die toch ook gebaat zijn bij het vreemdelingenverkeer) deze ac tie te steunen. Namens de commissie, J. Agter Sr. TOON JE KUNNEN Het is vanavond in De Koog „Toon je kunnen". Er wordt op het veld van S.V. De Koog een amateursavond ge houden. Een ieder, die wat ten beste wil geven, kan zich melden. Gezien de bezetting van de kampeerterreinen, zal hiervoor zeker belangstelling bestaan. Men kan zich aanmelden bij de heer J. de Vries, p.a. Raadhuis en bij de aanvang (8 uur) op het terrein. ROUTE FOLKLORISTISCHE OPTOCHT Den Burg De route, die de folkloristische stoet morgenavond zal maken door Den Burg is als volgt: Om 6.45 uur opstellen van de wagens op de Schoonoordsingel. Vandaar gaat men om 7.00 uur via de Kogerstraat, Stenen plaats, Binnenburg, Groeneplaats, Park, straat, Weverstraat, Hogerstraat. Voor op gaat de band van de Margaretha Sinclair en die gaat daarna langs het Sint Janshuis de Molenstraat in. Via de Keesomlaan, Elemert, Weverstraat, Warmoesstraat, Gravenstraat, Gasthuis straat, langs huize „Irene" en het Gol- lands Rusthuis de Kogerstraat in en dan via de Stenenplaats, Binnenburg naar de Groeneplaats. Daar zal de stoet worden ontbonden. AMATEURSAVOND IN OOSTEREND Het ligt in de bedoeling van de Oosterender feestcommissie om op zaterdag 18 augustus a.s. een amateurs- avond te organiseren. Hiervoor kunnen amateurs zich opgeven bij de heren Jb. Visman, tel. 335, Peperstraat 35, P. Riemens, Kotterstraat, en G. Betsema te Oost, met als uiterlijke datum van opgave 14 augusfus a.s. Deze avond is ten bate van de Oosterender bejaarden- tocht. De Oosterender feestcommissie verwacht voor deze avond van de zijde van de amateurs en ook van het publiek een grote belangstelling. Men verwacht deelnemers van heel Texel SCHEPEN STUREN ETHERGOLVEN LANDWAARTS MODERNE PIRATEN VERDIENEN GOED Wie op een heldere dag vanaf de Scheveningse boulevard zeewaarts kijkt, kan, wanneer hij geluk heeft, ter, die al meer dan een jaar aan buitengaats de masten zien van het radioschip Veronica. Er zijn veel geheimen rond deze oude tweemas- de vier zware ankerkettingen op de golven rijdt. De vlag van het schip ligt veilig weggeborgen in een ste vige gesloten kast onder in het schip. Er zou een oorlogsbodem voor nodig zijn om die tevoorschijn te toveren. Veronica, geleid door een groep handige zakenlieden in Hil versum en Den Haag, stuurt iedere dag radioprogramma's de lucht in, doorspekt met reclameleuzen voor koelkasten, grammofoonplaten, tv's, auto's en fietsen. De exploitanten krijgen de (hoge) kosten van het drijvende zendertje, dat sterk ge noeg is om een goed deel van de Randstad Holland te bereiken, ge makkelijk uit de opbrengst van de reclameboodschappen, die grif met goed geld worden betaald. Het is een avontuurlijke manier van zaken doen. Uniek voor Neder land, maar niet voor Europa. Voor de kust van Denemarken ligt het Radiostation Mercur, voor de kust van Zweden zendt de Radio Nord. Op geheimzinnige manier werd enige tijd in de haven van Rotter dam omgesprongen met de coaster Lucky Star. Gefluisterd werd, dat op dit schip eveneens een zender zou worden aangebracht, ook al bestemd voor Denemarken. Het werd duidelijk, toen het schip, on der andere naam, de haven verliet, bestemming Beiroet. Het was eigen dom geworden van de „Danish commercial radio company". Radio Veronica is nog een kleine jon gen vergeleken bij de drijvende stations in de meer noordelijke wateren. Vraag het maar de in Zweden wonende Fin Jack S. Kotsjak, voor zijn Amerikaanse vrienden Jacky, de directeur van Radio Nord. Jacky rijdt rond in een grote Amerikaanse wagen, compleet met eau de cologne-sproeier en bar. Hij is vele malen miljonair. Dat is niet in het minst te danken aan de opbrengsten van het twintig kilowatt zendertje aan boord van de wrakke Duitsea kustvaar der „Bon Jour", die even buiten de Zweedse territoriale wateren lustig ligt te dobberen. Met de „Bon Jour" sleept Kotsjak ieder jaar twaalf precent van het totale Zweedse reclame-budget in de wacht. Door de mazen van de wet Met dergelijke financiële mammoets kan Radio Veronica zich niet meten. Toch heeft het Nederlandse schip wel iets gemeen met de Noordelijke colle ga's. In Zweden beluistert de officiële radio met argusoren de programma's van „Radio Nord". Een opinieonderzoek wees uit, dat radioluisteraars in Stock holm hun ontvanger niet meer afstem den op de officiële zenders, maar op het voor de kust dobberende Duitse coas- tertje, dat almaar lichte muziek en po pulaire programma's uitzendt. De direc teur van de Zweedse radio drong er bij zijn regering op aan maatregelen te ne men. Hij heeft nu verzocht zelf een derde programma te mogen beginnen om de concurrentie vol te kunnen hou den. De regering luisterde. Al het mo gelijke werd geprobeerd om de uitzen dingen van het radioschip illegaal te maken. Maar de handige exploitanten kropen telkens door de mazen van het wettelijk gespannen net. Al was het dan dikwijls op het nippertje. Er is nu STRANDFEEST TE DEN HOORN Den Hoorn Het strandfeest, dat donderdag was gepland, werd eerst vrijdag gehouden. De weersomstandig heden waren 's morgens van dien aard, dat het V.V.V.-bestuur besloot het feest een dag later te houden. Het was bij paal 9 gezellig druk, on danks de frisse wind. Er was veel be langstelling voor alle spelen. Bij de strandfiguren werden zeer leuke voorstellingen gemaakt. De uit slag was: 78 jaar: 1. Sinnie den Isserge, Hen gelo (hondje); 2. Anka Heiemans, Ka pellen (ster); 3. Stefan v.d. Zande, Breda (negerdorp); 4. Kees Ruiter, Amersfoort; 5. Jan Boon, Amstelveen; 6. Maat Bendiep, Laren. 910 jaar: Marian Heining; 2. Kitty van Leeuwen; 3. Lotty Weber; 4. Regien Bakker, 5. Ursula Rheinhart; 6. Cathy de Hoog: 1214 jaar: 1. Irene Maas, Den Burg; (Chinese waterdragers); 2. José Bakker, Den Hoorn (Mickey Mouse); 3. Souw Duinker, Den Hoorn ,(baadster); 4-. Hanny Bevaart, Rotterdam (Indiaan); 5. Olga Hutten (klomp); 6. Liesbeth ter Brugge, Amsterdam (haan). De kleintjes vermaakten zich n spelletjes. Jongens en meisjes 4-5 jaar: 1. Bartje Molenaar, 2. Cecile Bakker. Jongens 67 jaar: 1. Rienie van Nunen, 2. Stefan Jansen, 3. Geert v.d. Berg, 4. Gert Visser. Meisjes 67 jaar: 1. Titia v.d. Berg, 2. Lisabeth Mok, 3. Annemarie Molenaar, 4. Marja Witte. Ook voor het schatgraven bestond veel belangstelling, zodat de schatten al spoedig achter elkaar binnenkwa men. 's Avonds was er voor de jeugd „Strijd om het meisje". Hierna trok de lampionoptocht achter de drumband en het fanfare door het dorp. Een mooi sluitstuk van een goed geslaagd feest. in Zweden een commissie benoemd, die nog eens haarfijn uit moet pluizen wat er nu eigenlijk tegen de onder de vlag van Nicaragua varende zender kan worden gedaan. Veel resultaat zal dat wel niet hebben. Veronica heeft het ook niet gemakke lijk gehad. De PTT heeft in de aan vangstijd herhaaldelijk beslag gelegd op de zender Dankzij een handigheid wisi de Veronica met zender en al toch bui tengaats te komen en het anker buiten de territoriale wateren voor Scheve- rungen uit te werpen. Toen volgde ech ter een boycot op het vervoer. De scheepvaartinspectie keurde de boot af waarmee de verbinding met de vaste wal werd onderhouden. Het schip zelf is namelijk te klein om als studio te dienen. Alle programma's worden in een Hilversumse villa op de band opge nomen en dan per boot naar het radio- schip gebracht. Een tijd lang moest dit via IJmuiden met een kleine motorbark gebeuren. Zo'n overtocht was dikwijls een hachelijk avontuur doordat het schip, dat clandestien gecharterd werd, dikwijls nauwelijks zeewaardig was. De overtocht duurde zo'n uui of vier. Aan die perikelen is nu een einde gekomen, doordat de directie eindelijk een ge schikte boot in Scheveningen heeft ge vonden, die wel gebruikt mag worden. Spookschip Hoe streng de Nederlandse PTT rea geert op verhalen over zenders, die voor commerciële doeleinden de zee op worden gestuurd, blijkt uit het snelle ingrijpen in het geval van de Lucky Star. Deze oude, in Stadskanaal ge bouwde coaster, die nauwelijks 170 ton meet, is, volgens de geruchten omge bouwd tot een zendsehip, bestemd voor Denemarken. De PTT heeft een inval gedaan, maar op de Lucky Star niets gevonden, dat op een zender leek. „Klopt",, zei Knudsen, een der topman nen van de organisatie, „die Krijg je toch nooit te zién". De Deen was van plan de zender pas over te brengen als het schip in volle zee was. Er was geen enkele instantie in Nederland, die kon beletten, dat het schip Rotterdam ver liet. De eigenaar heeft voor dit schip, welks naam veranderd is in „Nisma-Al- Hazz", een Libanese vlag gekregen. Amerikanen Gezegd wordt, dat de zenders „Radio Nord" (Zweden) en „Radio Mercur" (Denemarken) proefkonijnen zijn, ook al verdienen ze nog zo goed. De exploi tanten, die steeds verder willen gaan, zouden met hun programma's eigenlijk willen bekijken of er ook een kans voor een nieuwe vorm van etherpira terij, het vrije commerciële tv-station. Televisiezenders zouden of aan boord van een schip óf in vliegtuigen kunnen worden gebouwd. De Amerikanen, die ook Kotsjak met zijn Radio Nord hebben geholpen, zou den hier grote belangstelling voor heb ben. En daarbij wordt ook aan Neder land gedacht. Onbekend met de plaatse lijke situatie hebben leiders van een groot Amerikaans radio- en televisie station het plan geopperd in Zuid-Ne derland een commerciële zender voor tv-programma's te bouwen. Volgens in formaties zouden de Amerikanen bereid zijn hier miljoenen dollars te investeren. De Nederlandse regering wil dergelijke concessies echter alleen aan één Neder landse organisatie verlenen. Maar wat is er tegen te doen als de Amerikanen een schip voor de kust laten drijven, waarop de zender gemonteerd is? Tech nisch schijnt dit al mogelijk te zijn. De Amerikanen zouden bereid zijn de hoge kosten ervoor graag op de koop toe te nemen. Wie weet of Veronica niet bin nen korte tijd ook nog een commerciële tv-collega krijgt? (Nadruk vérboden). Op zondag 2 september van 2-4 uur wordt onder meer door een receptiege legenheid in Casino iedereen in staat gesteld hun erkenning te betuigen voor het zo verdienstelijke werk, dat de Eerw. Zusters in de loop van deze 25 jaren gedaan hebben. Het zijn lang met alleen de katholieken, die op deze dag met vreugde dit feit willen herdenken, maar ook ongetwijfeld vele met-ka tholieken, die dankbaar zijn voor het werk, dat de Zusters voor de bejaarden niet alleen alsook in het algemeen voor de zieken, katholiek en niet-katholiek gedaan hebben. Wat een uitkomst is het dikwijls gebleken, wanneer de eilandbewoners een beroep konden doen op hun liefdadigheid om bij ziekte en sterfte een helpende hand te bieden. Ook in een steeds beter georganiseerde samenleving als wij thans kennen, doen zich dikwijls gevallen voor die alleen kunnen worden opgevangen door een gelukkig nog beschikbaar zijnde liefda_ digheid van de medemens. Elk gezin kon, in nood zijnde, haar toevlucht ne men tot de Zusters. Men deed dit bij bevalling, ziekte en overlijden. Toen eenmaal het nieuwe rusthuis van de katholieken, met name Huize St. Jan" tot stand was gekomen en toen ook de Congregatie van deze Zusters door vermindering van het getal van beschikbare Zusters voor de verschil lende huizen er enkele moest opheffen, kwam ook het kloostertje van De Cocksdorp te vervallen. Door deze zo nabije hulp van de twee Zusters aldaar, waarvan het noorden van het eiland zulk een groot aantal jaren had gepro fiteerd, was een onmisbare behoefte ge_ groeid. Men kon zich aldaar het niet meer in de naaste omgeving hebben van deze Zusters maar moeilijk voorstellen. Toch is men ook daar zoals ook op an dere plaatsen voor dit feit komen te staan. Zuster Arcène kwam in Huize St. Jan en de andere Zuster ging naar el ders. In het Rusthuis van St Jan worden ook vele niet-katholieken verzorgd. Het VERNIELINGEN AANGEBRACHT Behalve het rumoer in De Koog, dat wij elders publiceren, moeten wij ook melding maken van diverse vernielin gen. Daders zijn tot nog toe onbekend, maar het zijn vermoedelijk wel dezelfde knapen, die diverse verkeersborden hebben beschadigd en zwaar vernield. Daar is het dit keer niet bij gebleven. De tent, die de studenten bij de parkeer, plaats van paal 17 hebben staan, werd onderste boven gehaald. Ook is getracht in te breken bij het paviljoen Paal 17. De eigenaar was hier echter aanwezig, zodat het bij een poging bleef. Vernie lingen werden voorts aangericht aan de tent van de heer Kooiman. Tot nog toe ontbreekt ieder spoor van de daders. Z.D.II.-NIEUWS Donderdagavond speelt een combi natie van ZDH tegen een badgasten elftal. is ons allen bekend met welk een lief devolle verzorging zonder onderscheid daar allen, katholiek en niet-katholiek, omringd worden. Gevallen, die nergens beter ondergebracht konden worden, werden aan de Eerw. Zusters toever trouwd. Wanneer het huis nog beschik, bare ruimte bood en de middelen voor de verzorging aanwezig waren, kon men op de gevraagde bijstand rekenen. Ieder kan dagelijks getuige zijn dat daar op de allereerste plaats medemen sen ter beschikking Staan, die alles uit liefde doen. Dit is het juist wat iedere mens het meest nodig heeft in zijn leven. Het is dus mets bijzonders dat door middel van de Texelse Courant ieder een op de hoogte gebracht wordt van dit feit, dat de Eerw. Zusters 25 jaar in ons midden zijn. Dit zilveren jubileum willen wij herdenken op zondag 2 sep tember, door gelegenheid te bieden de Zusters te feliciteren. Hiervoor stellen de Zusters zich maar moeilijk beschik baar. Dit kunt u allen ook wel enigszins begrijpen, wanneer u iets afweet van de hele opzet van hun leven. Om onze dankbaarheid te tonen voor wat de Eerw. Zusters in ons midden gedaan hebben, stelt ondergetekende ieder in de gelegenheid wat te offeren om met het gezamenlijke bedrag iets aan te schaffen, dat de Eerw. Zusters gaarne hadden. Ten dienste van de plaats waar zij vooral geestelijk de krachten bijeen moeten brengen om hun mooie werk onverminderd te kun nen doen, zou iets tot stand kunnen ko men dat zij graag hadden. Ofschoon hiermede wel een behoorlijk bedrag gemoeid is, schrik ik toch niet terug om dit voor hen bijeen te helpen brengen. Mocht u dus ook ervoor gevoelen om aan de uitwerking van dit plan uw medewerking te willen geven dan be staat hiervoor gelegenheid. Voor dit doel geef ik het gironummer van me zelf op nl 17 30.59 op naam van C. P. G. Persoon, pastoor, Molenstraat 18, Den Burg. Ook door middel van de Boeren leenbank alhier kan een bedrag worden overgemaakt. Ook door persoonlijke overhandiging aan de Pastoor bestaat de mogelijkheid om uw dank te betui gen voor wat de Zusters voor ons ge daan hebben. De Pastoor hoopt datgene bijeen te krijgen, waardoor aan de wens van de Zusters kan worden voldaan. Langs deze weg hoop ik hiermede iedereen bereikt te hebben, die gaarne een aandeel wil hebben in het welsla gen van dit feest. Mocht reeds langs andere weg door katholieken geofferd zijn voor dit doel bij de herdenking van de school jubilea, dan wordt hiermede rekening gehouden. Door een advertentie zal nog op de felicitatiegelegenheid op 2 september van 2 tot 4 de aandacht gevestigd wor den. Moge dan deze gezamenlijke feest viering slagen. De Pastoor in Den Burg, C. P. G. Persoon, Molenstraat 18, Giro 17 30.511 Voor een LANGEVELD OE KOOIJ N.V TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,—; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer 0,25 meer. Instituut Bels, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams massage. Modernste in richting ter plaatse. Voor al uw vervoer Van Boven's Transport en Taxi-onderneming. Bestel voor uw bagage een kleine vrachtauto. Billijk tarief. Oudeschild 53, tel. (02220) 2721. Uw kleding veranderen en moderniseren. Prima service. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom kampstraat 8, Alkmaar. Tel. 3615. Elke week op Texel Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Te k.gevr kookhaardof i d voor kl. kanier, alles brander. Witte Kruist 32 Te koop dressoir en een Hoover wasmachine Adr bur. van dit blad Bollenrapers en pellers gevraagd. S. Ros, Hoge- berg Gaarne adres van henge laar die zaterdag blauw jasje in bewaring heeft genomen bij De Cocksdorp A Reijers p/a Handgraaf tel. 262, Eierland Prima aardappels te koop 25 ct per kg. C. Huisman „De Lelie" telefoon 2671 Te koop Volkswagen '52 D den Braven, Schilder- weg S 25 Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Yvonne Elize A Zegel- van Egmond D. Zegel Texel, 2 augustus 1362 Parkstraat 28, Den Burg Tijd.Lidwinaziekenhuis D n Helder IUTTIK OUDORP 29-ALKMAAR Agenten Den BurgM. W. KOORN Wiihelminalaan 54 De CocksdorpC. BOS Hollandseweg C57 Eierland B. G1EZE, E 117a. Den Hoorn G. BAKELAAR, Herenstraat 37 De Koog: P. EELMAN, Brink 6 gevraagd C. Schermer, Wiihelminalaan 9 Wij zouden allen die d mooi vinden en besehikke over oude kap, speldecjj beugeltas, hoed, jas, pet kiel willen vragen stelt hl beschikbaar of verkoop hi aan ons Jan Agter, Schoonoort singel tel. 2969 Vrijdagavond demonstrate ponyclub en Waddenrur ters, waarschijnlijk Acht Tunen land van Leeuwff Gratis entree Schilderend. LANGEVELD DE ROOU N.V. TE KOOP 4-8 personen S. v. d. Ploeg, Dekkerskoog, De Kof Te koop gevraagd A. van Slrieita Wiihelminalaan 94 tel 211 gevraagd Jac. Bakker, „Amalii telefoon 02226-301 GEVRAAGD: C. Smit, Warmoesstrl

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 2