Taxi [1 Spaar-actie Dros' Magazijn Dros' Magazijn grote Sint Nicolaas-actie 2525 IHELL K Speelgoedfolder. Spaart Sint Nicolaascadeaux met 50 procent voordeel Damesjnode Moerbeek f 69,75 Doordat de Sint Nicolaasshow 10 procent korting in waardebonnen Het is weer KI. Boon Zn., Den Hoorn. ZOMERWARMTE IN DE WINTER met „SHELL" haardolie PK, de keus van mensen die Pure Kwaliteit wensen. Stipte aflevering en prima service worden u gegarandeerd door: 1. C. Rab N.V. haardolie AA. A. Herenschoenen Mantjes Schoenhandel Algemeen Ziekenfonds »Texel« Algemene Ledenvergadering kleurpotloden bij Langeveld De ROOij van De Spelregels. Den Burg De Koog Een aparte en uitgebreide collectie vanaf ASSURANTIEKANTOOR Ger Dros Bz De Koog, Tel 02228-351 Verzekert U goed en niet duur en bemiddelt tevens in hypotheekzaken. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper I Mevr. A. C. A. Boer, Warmoesstr. 46, Den Burg Goed en goedkoop. Fa Frans Zegel Kz Oudeschild, Autobedrijf A. Kievit Financiering van: Vee, alle landbouwwerk tuigen, auto's, bromfiet sen, rijwielen, huisraad enz. J. J. van den Berg, Oosterend, Tel. 366. in het dorpshuis niet doorgaat starten wij morgen om 9 uur met een die duurt tot 6 december a s. Op alle goederen die gekocht worden en contant betaald krijgt u Deze waardebonnen kunnen tot 15 dec as ingeleverd worden bij ons en bij L. Goënga Kantoorstraat 10-12, Den Burg, tel. 02220-2800 Indien hierboven geen „SHELL" haardolie PK-detaillist in üw omgeving Is vermeld, belt of schrijft u dan even Shell Nederland Verkoopmaat schappij N.V., Postbus 69, 's-Gravenhage. Telefoon 18 34.00, toestel 367. WAARSCHUWING Wegens de bepalingen, vervat in artikel 29, lid 1, letter g van het Wegenreglement Noordholland is het verboden o.a. uit de bermsloten afkomstige waterplanten, afval of vuil op de wegbermen te plaatsen of te laten liggen. Belanghebbenden wordt erop gewezen, dat alle waterplanten, afval of vuil etc. vóór of op 1 decem ber a.s. zijn verwijderd, daar anders bekeuring kan volgen. Namens het bestuur van de Gem. Polders, S Keijser Jbz., dijkgraaf E. L J. Lap, secretaris Voor de feestavond op 17 nov. zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor leden en donateurs Gaarne afhalen bij de secretaris Kogerstraat 66, Den Burg Het Bestuur. div kleuren en leestvormen, ook voor zeer brede voeten en prijzen van 17,90 19,90 24,90 25 90 27,90 29,90 31,90 32,90 34,90 36,90 41,90 48,90 Den Burg, Texel. op woensdag, 21 november 1962, 8 uur in „Casino" tc Den Burg. Agenda: Opening; Notulen alg. verg. 20-6-'62, Bestuursverkiezing (aftredend Jn Bakker en Jn. Lok, beiden terstond herkiesbaar); Rondvraag; Pauze. Na de pauze een lezing van de heer Mr. J. A. Vrijburg, Gedelegeerde van de Federatie V.M.Z over het ontwerp ZIEKENFONDSWET. Candidaten voor de bestuursverkiezing kunnen tot 20 november 1962 worden opgegeven op het kan toor van het ziekenfonds. Voor vervoer naar deze vergadering kan men zich opgeven bij de boden, op het kantoor van het fonds en voor De Cocksdorp: P. Zoetelief, voor Oosterend: Jn. Bakker en S. Zijm, voor Den Hoorn: A. de Leeuw, voor Oudeschild: Alb. Backer. een kwaliteitscadeautje 1 Per doos 12 stuks f 4.50. in de Parkstraat. Lees onderstaande spelregels. Deze week wordt onze speelgoedfolder huis aan huis verspreid. Zij bevat tientallen ideeën voor St. Nicolaas tegen zeer voordelige prijzen. Profiteert hiervan... en natuurlijk met spaarbonnen. 1. Bij contante besteding van elke gul den koopt U voor 5 cent een spaar- bon van 10 cent. 2. Dit voordeel kunt u UITSLUITEND verkrijgen via onze spaaractie. Minimum spaarbedrag 2,50. 3. Onze afnemers in De Koog, die le vensmiddelen van ons betrekken hebben daarbij vrije keus tussen Centrazegels en spaarbonnen. 4. Enkele merkartikelen zijn van deze actie uitgezonderd. 5. De spaarbonnen zijn voorlopig geldig t/m 30 april 1963. A. Twennies, uw keus in een kraagloze mantel met stola, 2 rijen knopen, en stola ver sierd met Toscaans lam bont pompoen. B. Velour met Persianer kraag, doorgesneden rug met lange plooi, dat zijn de kenmerken van deze jeugdig kledende mantel. C. In grijze, langharige stof, ge accentueerd door de spor tieve kraagsluiting en jeugdig élan. D. Uw droombeeld wordt wer kelijkheid bij het zien van deze prachtige velour mantel met kraag van Toscaans lam, die zowel open als hoogge sloten gedragen kan worden. E. De nieuwe modelijn zet zich voort in deze velour mantel, waarvan de taille enigszins wordt aangegeven. Een up to date model.

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 5