Taxi Taxi 6 Fa. van der Meer-Langeveld 2525 2323 MONTEUR een modem kantoor heeft alles vóór Dr. K. J. Pronk Wie zag 'm Friese steen W.F. Woningbouwver. Texel puikbeste aardappelen P. Beers, monteurs HOUT strandbedrijf o paviljoen ben. huis mettuin Van der Vis Wij wensen U allen een gelukkig 1963 Fa. J. H. Geus Een gelukkig 1963 Fa W. Geus, Weverstr. 55 Veel geluk, voorspoed en vrede Gelukkig 1963 „De Oranjeboom" Onze beste wensen voor 1963 Textielhandel LUNTER N.V. Houthandel A. v. d. Vis en Zoon Directie en personeel VLESSING'S KOOPCENTRUM Schildersbedrijf BEN KAMT Voorspoedig en gelukkig 1963 Fam. v. d. Kooi en personeel van Dros' Magazijn De M.A.B.-club Texel gelukkig en voorspoedig 1963 Verhage's Zaadhandel A.B.V.A. afd. Texel Verstegen's loodgietersbedrijf 'T VISPALEIS Wij wensen allen die in 1963 in oud-Texels costuum lopen een voorspoedig 1963. Wij wensen u allen een gelukkig en voorspoepig 1963 Moerbeek's Meubelhandel Aannemersbedrijf de Porto en de Jong Fam. Koorn, De Spar Loonbedrijf Gebr. Kunst wenst O een voorspoedig 1963 bij LANGEVELD EN DE R00IJ Uitbreidingsplannen. H.H. schapen houders net meisje Vermist verhuisd Knip uit Vrijdag Zaterdag Maandag Woensdag Donderdag 21 december overleed onze beste schoon zoon, zwager en oom Henk van Deuren, echtgenoot van P. J. van 't Noordende in de ouderdom van 47 jaar. Nw. Loosdrecht, Meidoornlaan 32. Namens de familie, J. van 't Noordende De Cocksdorp 87, Texel. Huidarts maandag 31 dac. gaen spreekuur. GEEN GRIJS HAAR Binnen 3 minuten de natuurlijke kleur terug. Geen verf of spoeling. Crème Marchal is volko men veilig. Bij Drog. A. v.d. Slikke, Parkstraat. JandeWaalJr mist zijn fiets Signalementzwart gelakt, blauw zadel, North Light lamp Gaarne bericht aan fotobedrijf J de Waal, Weverstraat 51 Te koop gevraagd voor restauratie 3 JOU stuks gele Fa. Gebr Bruin, Den Burg, telefoon 2116 Wij roepen gegadigden op voor de Dupiexwoningen Trompstraat I6,0udeschild Schoonoordsingel 8 Leden geen bejaarden) kunnen zich schriftelijk op geven met vermelding van rangnr bij de secretaris Beatrixlaan 3ö, Den Burg, voor 15 januari Autobedrijf A. Kievit Steeds voorradig 15 cent per kg. Worden thuisbezorgd Den Burg, telefoon 2913 GEVRAAGD: Dros' Autocentrale, Den Burg, Texel, tel 2151 Goed en goedkoop. Fa Frans Zegel Kz., Oudeschild, foor ooa betoro PERMANENT oloojt U zokor ia Oosterend! tapper Bakker. Tel. 203 beotellen (02220) bellen Toon Smidt Financiering van: ree, alle landbouwwerk- uigen, auto's, bromfiet- m, rijwielen, huisraad &z. J. J. van den Berg, losterend, Tel. 360. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper 1 Mevr. A. C. A. Boer, 'armoesstr. 46, Den Burg Zend vroegtijdig Uw advertenties in! Regenkleding Handschoenen Vanten A.J.VONK. In huur op pacht gevraagd, watersport in watersportgebied. Mogelijkheid van koop la ter niet uitgesloten. Brieven onder nr. 430 aan bureau van dit blad Te huur in Den Burg voor echtpaar z. kind. Brieven onder nr 429 aan bureau Texelse Courant Het oord voor hout en board. Wel eens van gehoord? Wij wensen U ee voorspoedig 1963. Fam. C. Moens, W ageningseweg. Wij wensen U een voorspoedig 1963. Fam. Jn. Schaatsenberg De Slufter. Wij wensen alle fami lie, vrienden en kennis sen een zalig en gelukkig nieuwjaar. Fam. Witte, ,,'t Hoffie", Oosterend. Wij wensen U een voorspoedig 1963. W. C. Dros-v.d. Mark G. Dros De Koog. Jac. Dros E. N. Dros-Schuitemaker G.N. T. Koorn-Kok Schilderend 15. G.N. Jac. v. Lenten Zoon Transportbedrijf Zuid-Eierland. G.N. Jan van Lenten en fam. Queenspark (W.A.) Wharfstr. 234, Australië, Gelukkig nieuwjaar G.N. Fam. A. Slegh Familie, vrienden en kennissen een voorspoe dig 1963. Fam. J. Koopman Pzn., De Ruyterstraat 17, Oudeschild. A. Smit Kapsalon De Cocksdorp Gelukkig nieuwjaar. Fam. Kuip Rozenburg" G.N. Wij wensen iedereen een voorspoedig 1963. Dameskapsalon De Bruin Oudeschild, tel. 2994. Al onze cliënten, vrien den en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1963. Fa. P. van Etten J. Bügel H. Bügel-v. Halen wensen familie, vrienden en vijanden allen een gelukkig nieuwjaar. A. van Leeuwen-Boon S. J. van Leeuwen Zuid-Eierland G.N. Wij wensen familie en bekenden een zalig nieuwjaar. Fam. G. Witte „De Nes". De Schillenboer van De Koog wenst alle be kenden een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen allen een gelukkig nieuwjaar. C. P. Boon-Dros W. J. Boon Kogerstraat 39. G.N. P. Bosma Manufacturen C. Zuidema I Zuidema-Klinger „De Stuurhut" G.N. Alle vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar. A. J. Verhoeve De Koog, Texel. Wij wensen U een voorspoedig 1963. W. Maas Groente- en fruithandel. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Fam. P. Visser De Dennen. Wij wensen U een voorspoedig 1963. Fam. Lips Melkhandel Café-Rest. „De Slufter" wenst ieder mens in 1963, het zij zwart of blond, vrede, voorspoed en le vensgeluk, èn heel veel warmte in het pas ont groeide jaar. Ik wens familie, ken nissen en ouwe buren een gelukkig nieuwjaar. H. de Vries IJmuiden. Rijwielhandel „De Germaan" wenst heel Texel een voorspoedig 1963. A. Bakelaar G. Bakelaar-de Jong Wij wensen cliëntèle, familie en vrienden een voorspoedig 1963. Tij dschr if tenbezorger s J. Lok en echtgenote Barend Wij wensen familie, vrienden en kennissen een voorspoedig 1963. Fam. R. Kiewiet, De Koog K 55, Texel ,,'t Vogelhuis", De Koog. Fam. S. van der Vis wenst familie, vrienden en bekenden een geze gend 1963. Wij wensen U een ge lukkig en voorspoedig 1963. F. M. Roeper J. Roeper-Blom en kinderen, 't Noorden O 170. Wij wensen U e voorspoedig 1963. J. v.d. Vis H. J. v.d. Vis-Scheper Weverstraat 72. D. Bonne garage - De Koog wenst familie, vrienden en cliëntèle een voor spoedig 1963. Een gelukkig en voor spoedig 1963. Fam. M. Hoogesteger, Box 477, Strathmore, Alberta, Canada. P. Bremer M. E. Bremer-Kooiman G.N. Jac. Zijm Jos Zijm-van Leeuwen G.N. Wij wensen U e« voorspoedig 1963. Roeper's Schildersbedrijf Warmoesstraat 81. Fam. G. Eelman Schoolweg 113, Eierland G.N. Wij wensen U voorspoedig 1963. P. Kikkert, De Cocksdorp 93. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Familie W. Verhagen, „De Wielewaal", Kogerweg K 47. ,,'t IJsbeertje" en personeel, wensen alle vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen U allen een gelukkig nieuwjaar. J. Borgman Weverstraat 63. J. A. Eelman Zn. Autotransport Den Burg G.N, Wij wensen ieder een zalig en voorspoedig nieuwjaar. D. v. Sambeek- Schrama Wij wensen U een voorspoedig 1963. C. de Waard Zonen De Cocksdorp P. Dros Bzn. A. Dros-Roeper Eierland E 34a G.N. G.N. J. C. Rab G. Rab-Dros P. Plaatsman Szn. N. Plaatsman- Hoogerheide G.N. Rijwielhandel Zegel wenst alle Texelaars een voorspoedig 1963. „Veronica" Patates Frites-wagen, wenst alle mensen een gelukkig en voorspoedig 1963. Wij wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. Kalis en echtgenote Bovenkerkseweg 114, Stolwijk (Z.H.) Een zalig en voor spoedig nieuwjaar. Bloemisterij Hin Fam. P. Bügel De Koog, wenst familie, vrienden en bekenden een geluk kig nieuwjaar. S. H Wuis N. Wuis-Dros Schilderend 5 G.N. J. v.d. Vliet N. v.d. Vliet-Wuis „Dennenrust" B 156 G.N. Fam. Roeper „De Dennen" Fam. Roeper „Akenbuurt" Gelukkig nieuwjaar. Gelukkig nieuwjaar. Wed. P. Bakker Kogerweg K 85, De Koog Fam. Joh. Witte „St. Willibrord", 't Noorden Z.N. J. Kiewiet, Ruijslaan 12, De Koog. G.N. A. Wuis T. Wuis-Roeper 't Noorden O 166 G.N. Wij wensen U een voorspoedig 1963. Fam. A. Bonne, De Koog. Wij wensen U een voorspoedig 1963. Fam. Rentenaar Oosterend. G.N. S. Heerschap en echtgenote K. Kikkert A. P. Kikkert-Kuyper G.N. Groeneplaats 10 wordt u toegewenst door Henk C. Prins H. Prins Geertsma Henk, Jan en Katy Dameskapsalons Den Burg De Koog wenst alle cliëntele een voorspoedig 1963 van wenst u een gelukkig 1963 wenst alle cliënten, vrienden en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1963 toegewenst door wenst een ieder, maar in het bijzonder leden, donateurs, controleurs en andere begunstigers wenst u een goed 1963 Schagen, 1 januari wenst een ieder vrede en vrijheid toe in 1963 Bestuur A B V.A wenst u een gelukkig 1963 Wij wensen cliëntele, vrienden en be kenden een gelukkig 1963. Wij wensen U allen een voorspoedig 1963. M. Moojen M. Moojen-Wetsteen Sigarenmagazijn „Centrum" Stenenplaats Een Texelaar wensen hun geachte cliëntele een gelukkig en voorspoedig 1963 Wij wensen allen een gelukkig nieuwjaar Oudeschild. MHMMMNRMIHMMWMNMMMMM GISPEN CULEMBORG GISPEN CULEMBORG in de Parkstraat Het Hoofd van het gemeentebesiuur van Texel brengt ter openbare kennis, dat de door de Raad dier gemeente op 19 december 1962 vastgestelde beS'U ten, houdende a een algehele herziening van het uitbreidings plan in onderdelen „De Cocksdorp" en van de bij dit plan behorende bebouwingsvoorschritten; b een wijziging van de uitbreidingsplannen-in- onde delen „Midden Eierland", „Zuid Eierland", „Den Hoorn", ,,'t Horntje", „De Koog", „Oo»t", „Oosterend", Oudeschild" en „De Waal". (Deze wijziging betreft een herziening van de bij deze uitbreidingsplannen-in onderdelen bt horende bebouwingsvoorschritten); c een „Vijfde wijziging" van het „Uitbreidings plan-in- hoofdz aken voor de gemeente Texel" (omgeving De Koog) ter gemeente-secretarie van 27 december 1962 af gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage liggen De betreffende plannen en de bijbehorende be bouwingsvoorschriften liggen mede ter inzage. Binnen zes weken na ailoop van de termijn van tervisielegging kunnen de belanghebbenden, die zich met bezwaren tot de Raad hebben gewend bij Ge deputeerde Staten bezwaren indienen. Texel, 20 december 1962 Het hoofd van hel gemeentebestuur van Texel, C DE KONING Voor ons bedrijf te Den Burg vragen wij per 1 januari een bekwaam Bekendheid met dieselmotoren gewensi. Brieven onder no 432 aan bureau Tex. Crt Heeft U voerbakken,krib ben of schuilen nodig? Wij leveren ze u thuis P. 1.. Kooger Zn. De Waal, lel 2597 BIEDT ZICH AAN: voor tijdelijk 20 ji voor dag en nacht Brieven onder nr 431 aan bureau van dit blad. drie schapen met rode stip op schoft en slreep over rug. Gaarne bericht aan L Vermeulen,Z Hatfel B 72 M Boon Dzn 't Noorden O 148, Klein Zeeland naar Bogerd 5, Den Burg Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant Bij aankoop van 1 pak Iglo kabeljauw 98 ct. 2 kroppen sla voor marktprijs of Vs kg. geschrapte worteltjes voor 28 ct. 1 blik spinazie 49 ct. Heerlijke verse spruitjes marktprijs. Blank witlof voor marktprijs Witte bloemkool voor marktprijs 1 blik snijbonen (Holl). ƒ1,25 1 blik sperciebonen 89 ct. Zoete roodkokende stoofperen (gieze) 55 ct. per kg. Malse zoute snijbonen 89 ct. per V2 kg. Zuurkool -f heerlijke worst ƒ1,29 Gesneden koolraap 29 ct. per Vt kg. 1 blik doperwten, middelfijn 89 ct. 1 blik appelmoes van Goudreinetten 79 ct. 1 blik doperwten en worteltjes 89 ct. Gesneden rode of groene kool 29 ct. p. Vs kg. Verse gare bieten 26 ct. per Vt kg. 1 blik andijvie 59 ct. Vers gesneden boerekool 55 ct. per zak 1 blik grauwe erwten 59 ct. Gesneden hutspot of uien 33 ct. per V« kg. DE HELE WEEK: IV2 kg. gele Cox (niet groot) ƒ0,98 10 flinke sinaasapeplen ƒ1,10 IV2 kg. grote Notaris appelen ƒ0,98 Verse ananas, pitloze mandarijnen, kastanjes, studentenhaver en alle soorten noten weer voorradig. Den Burg, telefoon 2180 De Koog, telefoon 284

Texelsche Courant | 1962 | | pagina 9