City Theater G. I. BLUES De man die teveel wist J advertentie- opdrachten Hooi en stro haverstro TV 43 cm De W. A. verze kering verplicht jaarvergadering Ons telefoon nummer is gewijzigd in 243 hardrijden Telefoon 2027 ELVIS PRESLEY IN: DEN BURG GAAT FOLKLORISTISCHE ZOMER TEGEMOET Meningen nog verdeeld Op de door het comité Texels Folklore georganiseerde propaganda- avond op dinsdag 22 januari j.l. hebben de Burger middenstanders en hun per soneel zich beraden over de folklore- plannen voor het komende seizoen. De bijeenkomst kenmerkte zich door een enthousiaste geest, die de organisatoren van de komende evenementen met op timisme moet hebben vervuld. Namens het comité Texels Folklore opende de heer J. v.d. Meer de bijeen komst en heette de aanwezigen wel kom, onder wie een aantal gehoor had gegeven aan de oproep om in Texels costuum te verschijnen. Een van de evenementen in de ko mende zomer zal bestaan uit dans door een aantal jeugdige Texelaartjes. Zij studeren nu reeds onder leiding van Kucsmirak uit Amsterdam op muziek van de heer Kassenaar. De demonstra tie leek ons veelbelovend. Boercnkapel Het zwaartepunt zal weer vallen op de klederdrachten. Als vrouw van het vak gaf mevr. I Sok-Moerbeek een uiteenzetting en betoogde dat het zelf maken van de meeste onderdelen door ieder kan geschieden. Met de kap is het wat anders. Mevr. Sok vertelde iets over de costuums, die o.a. de bóeren- kapel zal dragen. Nog al wat protest klonk op, toen ze vaststelde dat het costuum een Beierse inslag moest heb ben. Het laatste woord erover is nog niet gevallen en men zal zich gaarne naar de wensen der deeelnemers schik ken. Op dit moment is de kleding keuze nog een twistpunt. De een zou gaarne wat show zien, de ander wil het oorspronkelijk of eenvoudig houden. Iemand die zeer wel op de hoogte bleek te zijn met het zelf samenstellen van het oorspronkelijk Texelse costuum was mevr. Van Sambeek-Schrama. Het fabriceren van de kap kan zij voor haar rekening nemen. Mogelijkheden genoeg, maar enige kosten zijn er wel aan verbonden. De heer J. Agter sr. stelde vast, dat het eenmaal gemaakte costuum generaties meegaat en dat het bestede geld goed is belegd. Gedurende het vorige seizoen zijn vele foto's gemaakt van de verschillen de in Texels costuum gestoken leden. De heer J. Nauta vertoonde een aantal dia's waarbij de oorspronkelijke pracht van de klederdracht goed tot uiting kwam. De toekomstige boerenkapel, in de vorm van een aantal leden van het Koninklijk Texels Fanfarecorps gaf een demonstratie van haar kunnen. Ongetwijfeld zullen de walsjes die ten gehore werden gebracht, goed passen in de sfeer waarin de festiviteiten van het komende seizoen zullen plaatsvin den. Vele plannen De heer J. H. Brügemann deed daar op enkele grepen uit de vele ideeën, die in de breinen van de organisatoren zijn opgeweld. Er komt een verrijdbaar podium op de Groeneplaats, er zullen tenminste drie boerenwagens beschik baar komen en de oude loopfietsen ko men weer voor de dag. Rond vijf juni zal worden gestart, waarschijnlijk met een Pinksterbruidoptocht. Een diner met rijst en krenten zal op de Groene plaats worden aangericht ter gelegen heid van een gespeelde boerenbruiloft. Porders en spinsters Demonstraties worden gegeven met hoefbeslag, schapenscheren en spinnen. Waarschijnlijk zullen ook oude brand- blusdemonstraties (met echte brand!) worden gegeven en de toeristen zullen ook de „porders" in actie kunnen zien. Zelfs een arresleeoptocht zal tot de mogelijkheden horen, met arren op wielen. Getracht zal worden de waag op de Vismarkt te krijgen en men zal ook gebruik proberen te maken van de wagens uit het wagenmuseum. De aanwezigen bleken ook ideeën te heb ben. Zo zullen misschien een aantal Texelaars tijdelijk woonachtig zijn in een oude plaggenhut en zal men de ouderwetse baker met schommelwieg haar taak zien verrichten. Op sympa thie van de gemeente kan al worden gerekend. Indien mogelijk zullen zoveel mogelijk van de ideeën worden uitge werkt en worden vervat in een defini tief programma dat hopelijk niet te lang op zich zal laten wachten. De heer Veldwisch zal lessen gaan geven in volksdansen; hij betwijfelde echter of de specifiek Engelse dansen waar hij belangstelling voor heeft voor genoemd doel geschikt zijn. In ieder geval heette hij bij voorbaat een aantal danslustigen welkom teneinde de eer ste beginselen onder de knie te kunnen krijgen Zeer realistisch vroeg de heer J. Nauta zich af of de middenstand van Den Burg wel gediend is met een ver dere uitbreiding van de wekelijkse folk loristische avonden. Vastgesteld is dat juist op die avonden de winkelverkoop beneden het normale peil bleef. De heer v.d. Meer kon beamen dat rechtstreekse voordelen niet aanwezig zijn. Het be zoek aan Texel kan door de indirecte werking van deze actie echter alleen maar toenemen. Van de evenementen werden vele foto's gemaakt, die op zich reclame voor Den Burg maken. Afge zien nog van de aandacht, die radio en televisie aan deze zaak zullen weiden. Ondertussen rijpten ideeën die prompt ter tafel werden gebracht. Zo voelde men er voor de Deli in ere te herstellen en zelfs de dorpsomroeper met bel zijn taak weer te laten ver vullen Dit alles is, mits goed geleid en voor bereid, veelbelovend. Voorkomen moet worden dat ieder op eigen gelegenheid aan het werk gaat, waardoor een rom melig geheel wordt verkregen; nega tieve reclame zou het gevolg zijn UITVOERING TEXELSE FANFARE TE OUDESCIIILD UITGESTELD De uitvoering van het Kon. Texels Fanfarecorps, welke morgenavond te Oudeschild zou worden gehouden, is uitgesteld tot zaterdag 2 februari, in verband met verwarmingsmoeilijk heden. GESLAAGD Oosterend Mej. Jannie Vlaming Md. slaagde onlangs voor het diploma kraamverpleegster, nadat zij een op leiding had gevolgd aan de Flora-kli niek te Haarlem. Onze felicitaties! EERSTE LAMMEREN GEBOREN Hopelijk juichen wij niet te vroeg als we vaststellen, dat de winter op z'n retour is. De temperaturen beginnen te stijgen, de dagen worden langer en. de eerste lammeren zijn geboren! Dat laatste vond gistermorgen plaats in de Westen, waar een schaap van de hees Veeger, „Lindehoeve" twee flinke kern gezonde lammeren het leven schonk. Moeder en kinderen maken het uitste kend. Voorlopig zal het drietal nog in de warme stal worden gehouden. SCHOONMAAK De mensen van Gemeentewerken zijn de periode van verminderde koude aan het uitbuiten, door zoveel mogelijk ijs en sneeuw van de straten van Den Burg te verwijderen. Zolang de tempe raturen lager waren dan ca. 5 graden onder nul hadden hun pogingen weinig succes, want de massa vormde een steenharde koek op de straatstenen. Als het nog even zacht wil blijven, zullen de straten van ons hoofddorp spoedig goed begaanbaar zijn. GESLAAGDE ARRESLEEWEDSTRIJD IN DE DENNEN De immer actieve vereniging voor Vrienden van het Paard kan wederom terugzien op een geslaagd evenement. Dinsdagmiddag zijn rond het middag uur een vijftien Texelse arren nabij Bos en Duin tesamengekomen om na een rondrit door het duin te gaan deel nemen aan het ringsteken. Ondanks het voor velen lastige uur waren toch heel wat belangstellenden aanwezig om het fraaie schouwspel te gaan zien. Het was dan ook de moeite waard. Nadat de or ganisatoren de gebeurtenis, die oor spronkelijk op zondag zou hebben plaatsgevonden, wegens de hevige kou de hadden verzet, kon men nu profi teren van het windstille weer met tem peraturen rond het vriespunt. Na de rondrit leverde de ringsteek- wedstrijd de volgende winnaars op: Eerste prijs: Reijer Keijser en mej. Keijser; tweede prijs: K. du Porto en mej. Sweere; derde prijs: Joh. Roeper en mevr. De Lugt; vierde prijs: de heer en mevr. Plaatsman, De Waal. De eerste drie prijzen bestonden uit gebruiksvoorwerpen, speciaal bestemd voor het onderhoud van de paarden, ter beschikking gesteld door de Helderse Courant, de dorpscommissie Den Burg en de organiserende vereniging. De vierde prijs bestond uit een saucijzen- krans, ter beschikking gesteld door de Texelse Courant. Erkentelijk is het bestuur jegens de heer M. Mantje, de heer J. de Vries, de dorpscommissie en de fa. J. Agter, die actief hebben meegeholpen om dit eve nement te doen slagen. STIERENKEURING 1963 De burgemeester van TEXEL maakt bekend, dat de in artikel 2 van het „Stierenreglement Noordholland 1949" bedoelde keuring van stieren in 1963 voor de gemeente Texel zal plaats vin den op dinsdag, 26 maart 1963, te 11 uur bij het K.I.-station, Zuidhaffel. Voor de keuringen in andere gemeen ten kan men ten raadhuize nadere in lichtingen bekomen. Aangifte van stieren voor de keurin gen moeten geschieden vóór 15 februari 1963 bij de secretaris der Provinciale Commissie ter bevordering van de rund veefokkerij, onder inzending van het afstammingsbewijs en onder op gave van de verder gebruikelijke gege vens. Bij de aangifte voor de keuring be hoort het bewijs van aangifte van de stier te worden ingezonden, op straffe van uitsluiting van de keuring. Als bewijs van de aangifte wordt het af stammingsbewijs voorzien van een ge meentestempel. Formulieren voor deze aangifte zijn verkrijgbaar bij de heer B. Oostra, Schilderweg S 26b, Oudeschild. Inge vulde formulieren kunnen bij de heer Oostra worden ingeleverd tot uiterlijk 1 februari 1963. Met nadruk wordt er op gewezen, dat voor de keuring van stieren, die niet tijdig worden aangegeven en dienten- meld, ƒ10,extra keuringsgeld ver schuldigd is, alvorens tot keuring kan gevolge niet in de catalogus staan ver worden overgegaan. Tot de keuring worden uitsluitend toegelaten stieren van het zwart-bonte veeslag. Niet geringde stieren kunnen van de keuringen worden uitgesloten. De eenjarige stieren kunnen slechts voor een jaar zgn. „voorlopig" worden goedgekeurd en nog aanwezige 3-jarige stieren, en oudere, die steeds definitief werden goedgekeurd, behoeven niet ter keuring te verschijnen; wel moet er aangifte van ten gemeentehuize worden gedaan. Tenslotte vestig ik er de aandacht op, dat de houders van stieren ver plicht zijn, telkens wanneer door hen een stier wordt aangekpcht of verkocht, hiervan ten raadhuize aangifte te doen. Texel, 23 januari 1963. De burgemeester van Texel, C. De Koning. De heer v.d. Meer dankte voor de belangstelling en het enthousiasme van dè aanwezigen. De vele suggesties en opmerkingen zullen de organisatoren een steun zijn bij het verder uitwerken van de plannen. Het resultaat daarvan zal binnen niet te lange tijd bekend worden gemaakt. f VAN TEXELSE BOOT NAAR HUWELIJKSBOOT Het komende zomerseizoen zullen de toeristen op „De Dage raad" iemand missen. Het is de immer ijverige Elly Schagen, die gisteren in het huwelijk is ge treden met de heer F. Korten- hoeven. Bijna zes jaar lang is zij op de Texelse boot een vertrouw de verschijning geweest, die, als het er om ging de inwendige mens aan boord te versterken, een ieder met raad en daad bij wist te staan. Haar taak zet ze voort op een ander schip, de huwelijks boot waarin ze gisteren is over gestapt! JEUGDDIENST IN DE HERV. KERK TE DEN BURG Zondagavond is er jeugddienst in de Herv. kerk te Den Burg, waarin hoopt voor te gaan ds. L. A. Eijgenraam van Hallum. Indien Texel zondag geïsoleerd is, zal ds. D. J. Froentjes in deze jeugd dienst voorgaan. De heren Krayma en Van der Wulp zorgen voor de muzikale begeleiding. ONRIJP EN GROEN! Bedenkelijk ether-geflodder over „Texel in de winter" Dat de VPRO een halfuur van haar (kostbare) radiozendtijd nodig heeft ge had, om den volke kond te doen, dat de Binnenburg „Wallstreet" heet, alle Texelaars elkaar groeten overkan- ters „Tessel" en Tesselaars „Texel" zeggen (een aperte onwaarheid overi gens) strekt haar niet tot eer. In een tweeslachtig programma (wél en niet voor de jongeren) een indruk weer te geven over de winteractiviteiten op ons eiland en moest hier al of niet het accent op het jeugdwerk komen te liggen? is weliswaar geen eenvoudige opgave, maar toch zeer wel doenlijk, als men enige dagen rustig de tijd heeft om hier rond te kijken! Deze impressie leek door haastwerk getekend. Overigens is het aan-elkaar verbinden van programma-onderdelen door een stofzuigerachtig geluid ja, ja, die eeuwig waaiende ijskoude oos tenwindniet bepaald aantrekkelijk, Zeker niet voor die luisteraars, die zelf eens een kijkje op het eiland willen nemen om een hopelijk juister beeld te krijgen over „Texel-in-de-winter". jdr. DANKWOORD AAN DE DIRECTIE VAN T.E.S.O. (Ingezonden) TESO is een onderneming die aan de weg timmert. En wie aan de weg tim mert, heeft veel kritiek te verduren. Of deze kritiek altijd juist is, laat ik in het midden. Wij menen, dat een woord van dank en waardering van ons, aan het adres van TESO, hier op z'n plaats is. Ons is nu gebleken, dat als men werkelijk in nood zit, er TESO is, die je in de kortst mogelijke tijd van Texel naar Den Helder weet te brengen. Het mag dan geen TESO-vliegtuig zijn, maar het gaét toch dank zij de voortreffelijke organisatie van de TESO. De altijd actieve dokter Renout belde TESO. En met een verbluffende snel heid kwam het raderwerk van TESO in werking. Ik overdrijf niet als ik zeg, dat ik nauwelijks tijd had om me te verkleden, want ik werd al gewaar schuwd, dat de helicopter onderweg was En geloof maar gerust: eenmaal in Den Helder aangekomen, stond de ambulance gereed. Thuis dokter bellen, ruim een uur later veilig en wel in het ziekenhuis te Den Helder. Ik neem er mijn petje voor af! Met dank voor plaatsing, De ouders van Lody Bremer, Oosterend. BAR EN BOOS Bar en boos was de wind, die zater dag jl. over de Rogsloot gierde, toen 14 deelnemers aan de start verschenen voor de door IJsclub Eierland uitge schreven wedstrijd over 500 en 1500 m. Dat er desondanks toch gestart is, yindt zijn oorzaak in het feit, dat de rijders van heel Teexel kwamen en zelf vonden dat er maar gereden moest worden. Nou er is gereden, en we kunnen zeg gen dat de besten gewonnen hebben, ofschoon de tijden natuurlijk zeer slecht waren. Eddy Drijver kon na afloop in „De Hoop" de eerste prijs in ontvangst nemen. Hieronder de uitslag en tijden van de eerste vier. 1. Eddy Drijver (beker) 500 m. 61,8; 1500 m 3.54.4, punten 139,9. 2. Jac. Betsema (beker) 500 m. 65,5; 1500 m. 3.44.7, punten 140.4. 3. P. Saai (medaille) 500 m. 63.5; 1500 m. 3.59.1, punten 143.9. 4. J. P. Stolk (medaille) 500 m. 65, 1500 m. 4.01.1, punten 145,4. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes, H. Avondmaal 19.30 uur ds. L. A. Eijgenraam. jeugddienst Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp De Cocksdorp 10 uur ds. Socsan De Koog 9.30 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis,, H. Doop, maandcollecte kerkvoogdij 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst Oudeschild 11 uur ds. Waardenburg, maand collecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur Leesdienst Oosterend 10 en 3 uur ds Rutgers Bediening H. Avondmaal GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur mej. da. J. C. Londo De Koog 19.30 uur mej. da. J. C. Londo Bij voortdurende stremming van het verkeer worden de diensten in Den Burg en De Koog geleid door ds. H. van Büderbcck. WEEKAGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Vrijdag 25 januari Den Burg, Eben Haëzer, 20.00 uur, Avond voor de bejaarden, verzorgd door de Her vormde Vrouwendienst. Oosterend, Gebouw voor Chr. Belangen, 16.00 uur filmprogramma voor kinderen, ver zorgd door W.C.A.B. 20.00 uur, filmavond van W.C.A.B. Zaterdag 26 januari Den Burg, „De Oranjeboom", 20.00 uur, Op voering van het toneelstuk „Lawine", door de Ver. Oudleerlingen Landbouwschool. Dinsdag 29 januari Den Burg, Dorpshuis, 20.00 uur, Avond Per- soneelsver. Gem. Texel en TEM. BOND V. PLATTELANDSVROUWEN AFD. TEXEL HERDACHT 25-JARIG BESTAAN Muzikaal optreden van echtpaar Visser Donderdag 17 januari j.l. hebben de Texelse Plattelandsvrouwen het 25- jarig bestaan van hun afdeling gevierd. De Texelse afdeling van de bekende landelijke bond is nog steeds een der grootste en meest bloeiende verenigin gen op ons eiland en het laat zich in denken, dat hun jubileum op bijzon dere wijze is gevierd. De feestelijke herdenking heeft zich afgespeeld in jeugdherberg „Panorama" die zeer geschikt bleek te zijn door zijn ideale inrichting. De uitvoering van de feestplannen heeft overigens aan een zijden draadje gehangen toen de slechte wegentoestand op het vasteland en de ijsgang op het Marsdiep de medewer kenden parten dreigden te gaan spelen. De dames hadden geluk. Ook van de leden, die hadden beloofd de herden king te zullen meemaken, liet vrijwel niemand verstek gaan. Zo kon de vice-presidente, mevr. Laan-Kistemaker, om 7 uur 's avonds de aanwezigen verwelkomen, in het bij zonder het bestuur van de zusterafde- ling De Cocksdorp-Eierland en de heer en mevrouw Dick Visser uit Laren, die het avondprogramma zouden verzorgen. Wegens ziekte was het de afgevaardig de van het provinciaal bestuur onmo gelijk om de bijeenkomst mee te ma ken. Mevr. Laan las de vele schriftelijke felicitaties voor, die al dan niet verge zeld van een bloemstukje, binnen stroomden. De zaal van „Panorama" bood, mede door die bloemenpracht een feestelijke aanblik. De gezamenlijke maaltijd vormde een goed begin. Dat vele (dames) handen licht werk maken, bleek bij de afwas, waarna gestart werd met het officiële gedeelte van de avond. Mevr. Meindertsma van de afdeling De Cocksdorp-Eierland sprak namens haar afdeling en wenste haar zuster vereniging veel goeds voor de toekomst. Zij hoopte dat de beide verenigingen prettig zouden blijven samenwerken. Uitreiking bondsspeldje De vereniging telt een vrij groot aan tal dames, die sinds de oprichtingsver gadering lid zijn. Zij kwamen in aan merking voor het bondsspeldje (een korenaartje), dat aan 18 leden kon wor den uitgereikt. Dat mevr. G. Bakker-Zuidewind be schikt over dichterlijke kwaliteiten, bleek uit haar voordracht over het wel en wee der vereniging door de jaren heen. Mevr. Bakker was met een groot deel der organisaties van deze avond belast geweest, waarbij zij was ge assisteerd door drie andere leden, sa men vormden zij de jubileumcommissie. Daarna was aller aandacht gericht op het echtpaar Dick Visser uit Laren. De heer Dick Visser, zelf klassiek gitarist, begeleidde zijn vrouw die met haar mooie stem een aantal volksliedjes uit verschillende landen vertolkte. Het gebodene stond op goed peil en het was voor iedere toehoorder duidelijk dat het echtpaar een goede muzikale vor ming had gehad. Leerzaam was, dat alvorens een bepaald lied te brengen, eerst tekst en betekenis werden ver klaard. Vrolijke en weemoedige liedjes wisselden elkaar af. De gitaarsoli van Dick Visser waren zeker indrukwek kend. Aan het slot van de avond dankte mevr. Laan het echtpaar Visser voor het gebodene en was daarmee de tolk van de aanwezigen. Zo kwam een einde aan een volledig geslaagde avond, waar de dames met genoegen aan terug zul len denken. Indien bij niet duidelijk vermeld staat aan wie de reke ning moet worden ge zonden, kan plaatsing niet doorgaan Dit geldt vooral voor verenigingen en voor degenen die gelegen heidsadvertenties opge ven, waarin alleen een adres, maar geen naam wordt genoemd. Dir Texelse Courant TEXELAARTJES De gehele winter voor radig: stoofperen, hand-en moesappelsbijM Huisman, De Veen B 15, tel. 2203 Uw kleding veranderen en moderniseren. Prima service. Uw kleermaker Carel Schmidt, Boom kampstraat 8, Alkmaar. Tel. 13615. Elke week op Texel Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). P. C. Kaan, Ruyghweg 101 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. We hebben alle Persil geschenken in voorraad Gym Ver. Oosterend J. Daalder, Vliestraat, Ger de long of Rentenaar, tel 227 Direct leverbaar beste aardappelen vorstvrij 15 ct per kg Thuis bezorgd P. Dros Nzn., tel 358,(J'end. Te koop ronde kolenk. in goede staat Wittekrui&l. 16, tel. 2503 Verloren wieldop V.W. vermoedelijk gaande van Den Burg naar O'end Jn Daalder, Koetebuurt 1, O'end tel. 201 Voor de vele blijken van belangstelling ondervon den, tijdens haar lijden en overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma TRIJNTJE JONKER betuigen wij U onze op rechte dank In het bijzon der aan dragers en kleed- oplegsters aan d s Oskamp voor zijn troostwoorden tot ons gesproken Namens de fam G. Krul Den Hoorn, Texel. Hiermede betuigen wij U onze dank voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van ons dochtertje HANNY J v Heerwaardon J v Heerwaarden Huisman Warmoestr 62, Den Burg Enige en algemene kennisgeving Heden is in 't Lidwina ziekenhuis onverwachts overleden onze lieve zuster en tante mej A. Witte in de ouderdom van bijna 72 jaar De begrafenis zal plaats hebben zaterdag a s om 9 uur te Den Burg Namens de fam A Moonen-Wiite Warmoe>s'raat 56 TE KOOP GEVRAAGD: 10 ton slecht Jn.vanMaldegem, Madura, telefoon 02225 221 TE KOOP prachtig beeld z g a n f250 Telefoon 070-725793 Bromfiets bezitters verze kert J nu, voor het te laat is. W A verzekering met dekking van f250 000, kost f 17,50 All Risk ver zekeringdekking van f250.000,- kost f32,50, f40,— of f 45,— Voor de betere verzekering naar Assurantie kantoor E. Mooien, Schoonoordsingel 37. Den Burg, telefoon 2378 Leden en donateurs S. V. C. Vrijdag 25 januari bij Nota Aanvang 8 uur. 02222 94 Schildersbedrijf Fa. Z. Graaf, De Cocksdorp IJsclub „Oost" Zaterdag voor dames (Bij slecht weer voor dooreang bellen 02223 291) Zo de Heere wil hopen onze ouders en grootouders M. Drijver en J. Drijver-v,d. Slikke op 27 januari as hun 35- jarig huwelijk te gedenken Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Oosterend, Texel Kotterstraat 6 Gelegenheid tot felici teren maandag 28 januari van 20 21,30 uur in het gebouw voor Chr Belan gen te Oosterend. Vrijdag en zaterdag 8 uur Zondagmiddag 3 uur Elvis zingt en Juliet swingt in deze top musical voor jong en oud. Als soldaat lost Elvis een romantisch salvo, als zanger scoort Elvis een topsucces met tien gloednieuwe songs, a's acteur heeft Elvis de brijanste show van het jaar in Paramounts moderne musical G I Blues. TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. Zondag, maandag en dinsdag 8 uur James Stewart en Doris Day in Schier ondragelijke spinning, mysterieus van sfeer een echte Hitchcock thriller I TOEGANG BOVEN 14 JAAR.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2