Opa heeft verkering BS"?®* goed boeJ< handen hamea^elei&^Hü meisje aandelen TES0 timmerman TONEEL Dokter Lexo IJsclub Oost Meisjes gevraagd een meisje meisje meisje ORANJEVERENIGING DE KOOG VERGADERDE De Koog Maandag j.l. is de jaar lijkse ledenvergadering van de Oran jevereniging gehouden. Een 36-tal leden deed van hun belangstelling blijken, hetgeen de voorzitter, de heer Manlje, in zijn welkomstwoord dankbaar memo reerde. Een hartelijk woord van wel kom sprak hij tot de heren propagan disten van de PTT, die deze avond een aantal films zouden vertonen. Ondanks de slechte verbinding met de vaste wal, hadden zij het gewaagd te komen, waar voor het bestuur hen zeer erkentelijk was. Daar de secretaris der vereniging, de heer Drevel, momenteel ernstig ziek is, werden de notulen der vorige jaarver gadering door de heer N. Schoo voor gelezen, die evenals het financieel ver slag van de penningmeesteresse, mevr. Luberti, onveranderd werden goedge keurd. De voorzitter bracht dank voor het door hen gedane werk. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat de plaats waar de muzieknis zal komen, nog niet bekend is. Wel is er steeds contact met de betreffende auto riteiten. De speelweide zal vermoede lijk dit seizoen klaarkomen, eerst daar na kunnen wij bezien wat de mogelijk heden in deze voor ons zijn. De commissie, welke de wedstrijd in knutselwerk, handenarbeid, borduren, breien, bakken enz. organiseert, wacht op de opgaven, welke voor 8 februari bij de heer Stoer moeten worden inge leverd. Deze wedstrijd gaat alleen door bij voldoende deelname. Hierna volgt de bestuursverkiezing: mevr. Luberti en de heer M Mantje werden beiden herkozen, terwijl voor de dames Dekker en Zwan, die niet her kiesbaar waren in de plaats kwamen mej. H. Maas en mevr. Dros. Binnen 3 a 4 weken zal er een ont spanningsavond worden gehouden, die verzorgd zal worden door de BP. Voor zitter verzocht de aanwezigen vrienden en bekenden te animeren deze avond te bezoeken, daar het voor de mensen, die hier voor komen en vaak een lange reis moeten maken, niet prettig is als de zaal maar matig bezet is. In de week van 15 - 20 april zal er een lezing zijn van de heer Strijbos, die deze week terugkeert van zijn reis naar Australië. De Koog zal dus de première hebben van zijn films over deze reis. De rondvraag leverde enkele vragen op, waarvan de voornaamste wel waren, het plaatsen van de kerstboom meer in het centrum van het dorp en de erger nis van vele leden over het misbruik maken van de nationale driekleur in het seizoen. Vaak wordt de vlag 's avonds niet eens gestreken, wat toch wel een belediging is. Het bestuur zal per cir culaire nog eens een beroep doen op de bedrijven, om, wanneer men zijn vreug de wil kenbaar maken dat men gasten heeft, dan een eigen vlag uit te steken, zoals b.v. door hotel ,,De Zwaluw" wordt gedaan. Gebruikt men toch de Nederlandse vlag, strijk haar dan in ieder geval vóór zonsondergang. De heer Mantje dankt allen voor de prettige samenwerking en eenheid, waarvan deze vergadering getuigde en gaf daarna het woord aan de heren van de P.T.T. MEISJE VALT IN WAK Het zes-jarig dochtertje Hedwig van de familie F. Standaart, Den Burg, speelde donderdag met andere kinderen op de toegevroren vijver aan de Keesomlaan. Het kind moet spelender wijze in de nabijheid van het grote, door eenden en zwanen opengehouden wak zijn gekomen en er achterover zijn ingevallen. Het kind verdween ge heel onder water en de afloop zou heel tragisch zijn geweest, als niet de heer Van Strien (Wilhelminalaan 94) nader bij was geschoten. Deze haalde Hedwig snel op het droge en kon vaststellen, dat het leed beperkt was gebleven tot een nat pak. PAARDENSPORTAVOND GAAT IN IEDER GEVAL DOOR De vanavond te houden feestavond van de Vereniging voor Vrienden van het Paard gaat in ieder geval door. Dit werd ons dezer dagen verzekerd door het bestuur dat, teneinde alle risico's uit te sluiten, gezorgd heeft dat de ar tiesten nu reeds op het eiland aanwezig zijn. SCHAATSWEDSTRIJDEN TE OOST Zaterdagmiddag om 2 uur wordt op de Putten een wedstrijd hardrijden ge houden over 140 meter voor heren boven 35 jaar. Daarna wordt een ach tervolgingswedstrijd gehouden voor deelnemers van 15 jaar en ouder. Mede om de aantrekkelijke prijzen, die door diverse winkeliers ter beschik king werden gesteld, kunnen wij deze strijd in de aandacht aanbevelen. HONDEN AAN DE LIJN Ook als honden zijn ingeënt, dienen ze aan de lijn te worden uitgelaten. De Rijkspolitie heeft de afgelopen weken herhaaldelijk proces verbaal moeten opmaken tegen de eigenaars die hun dieren de vrijheid meenden te moeten geven. NIET VERSLAPPEN De winter gaat een beetje te lang duren. Minder voor ons overigens dan voor de vogels die door de aanhoudende barre omstandigheden nogal wat slacht offers in hun gelederen tellen. Het lijkt er ook op dat de „voederwoede" die zich na de eerste alarmkreten van de mensen meester maakte, wat begint te tanen. Blijf de vogels rond huis en tuin van voer voorzien. Het is voor een ieder een kleinigheid en heel wat eenvoudiger dan het voeren van de hongerende vogels langs onze kust, waarmee o a. de heer G. de Haan van het Texels Museum is belast. U kunt hem overigens van dienst zijn door waargenomen vogelconcentraties aan hem te melden. Dezen vertoonden de films: „Neder land in miniatuur", „Bestelling in de Biesbos", „De Engel van Scheveningen" en „Scheveningen en P.T.T. in bad seizoen". Allen hebben genoten van deze prachtige kleurenfilms. Het was een goede keuze om de P.T.T. uit te noaigen. Hiervoor onze hartelijke dank. FEUILLETON- 27. Maandag is nog vroeg genoeg Dit weekeinde beschouw je maar als een verlengstuk van je vakantie". De begroeting met de jongens was allerhartelijkst en 's avonds was ieder een present in de grote woning. Ellie had een babysit kunnen krijgen en was met Dick meegereden. De Haan pakte de geschenken uit, die hij gekocht had en deelde ze rond. Vooral de vrouwen prezen zijn smaak en keuze en De Haan glimlachte slechts, want hij wilde niet vertellen, dat Cobie hem bij de keuze geassisteerd had. Daarna kwam hij met de souvenirmodellen te voor schijn en terwijl de vrouwen nog bezig waren de cadeaus te bewonderen, ver diepten de mannen zich in de mogelijk heden voor het vervaardigen van derge lijke souvenirs. Het werd laat die avond, voor de kinderen afscheid namen. Ellie kuste hem spontaan, maar Joke was daar voor nog te verlegen en bepaalde zich tot een bedeesd handje. Tenslotte omarmde hij zijn dochter. Ze drukte een stevige zoen op beide wangen en keek hem lachend aan. „Zo, ouwetje, ik ben blij, dat de vakantie je goed gedaan heeft. Doe nu voorlopig kalm aan en denk aan je gezondheid. We kunnen je nog niet missen, paps, onthoud dat goed". Hij knikte haar vriendelijk toe. „Ik zal je raad opvolgen, Lien. Goede nacht". Op zijn kamer gekomen, haalde hij zijn portefeuille uit de jas en nam er een foto uit. Een straatfotograaf had Cobie onverwacht gekiekt en ze zag er charmant uit in haar luchtige zomer jurk. Dat was in Rüdesheim geweest. Zij had een foto van hem. Zou ze ook nog even naar zijn portret gekeken hebben? De volgende morgen werd hij vrien delijk begroet door zijn personeel, toen hij een rondgang maakte in de fabriek. En iedereen vond, dat de vakantie hun baas goed gedaan had. Heb je gezien, hoe bruin verbrand hij is? 's Morgens had hij een korte bespre king met Dick, die dit weekeinde nog op het kantoor bleef. Daarna ging hij terug naar huis en schreef een brief aan Cobie. Hij had in het spoorboekje een paar treinen opgezocht en advi seerde haar om kwart voor negen uit Utrecht te vertrekken, dan kon ze tegen half elf in Lochem zijn. Hij zou haar bij het station opwachten. Het weekeinde verliep rustig. Zater dag ging hij nog even de fabriek door en bekeek het werk, wat onderhanden was. Daarna dineerde hij bij zijn zoon en besprak de mogelijkheden voor de komende week. Zondags was hij de hele dag bij Bob en Lien te gast en genoot van het prachtige buiten bij Almen, waar de Van Halmekerkes woonden. En maandag toog hij weer met frisse moed aan het werk. Dick en Flip waren die morgen al vroeg weggereden met hun wagens naar de klanten. Om kwart over tien reed hij met de auto naar het station en wachtte daar rustig de trein af. Toen de diesel arri veerde en de eerste passagiers uitstap ten, herkende hij haar onmiddellijk aan de blauwe jurk. Ze wuifde even en hij zwaaide terug. Bij de controle drukte hij haar hand en bedwong zich om haar in zijn armen te nemen. „Hoe gaat het?" vroeg hij lachend. „Ik kan niet meer rustig slapen, me neer De Haan. Weet U misschien ook, wat daarvan de oorzaak kan zijn?" Ze lachten beiden en hij opende het portier. Toen hij naast haar ging zitten, greep ze zijn hand en zuchtte: „O, Theo, wat heb ik naar je verlangd. Hij schakelde in en reed weg. Na een paar minuten waren ze buiten het stad je en Cobie keek verbaasd. „Staat je fabriek zo ver buiten Lochem?" Hij grinnikte. „Midden in de stad. Maar daar kan ik je niet kussen, zie je? Althans niet zonder in de gaten te lopen". Hij remde af en reed een parkeer haven binnen. Toen nam hij haar in zijn armen en kuste haar onophoudelijk. Later lag ze met gesloten ogen tegen hem aan. „O, Theo, wat heerlijk, dat ik je armen weer om me heen voel. Ik heb je zo gemist". Hij knikte. „Ik jou eveneens, liefje. Maar deze dag is voor ons. We gaan straks de fabriek bekijken. Je eet bij ons thuis en daarna gaan we fijn boe melen, met z'n tweeën. Goed?" Ze zuchtte verheerlijkt. „Ik vind alles goed, Theo, als jij maar bij me bent. O, ik schaam me.... drieëndertig ben ik en zo verliefd als een bakvis.als de meisjes van m'n school me zo zagen. „Ze werden vast jaloers, Cobie. Zo liefje, nog één kusje, dan gaan we terug". In de fabriek waren ze weer geheel vormelijk. Hij wees haar de souvenirs, HOUD DE RIJBAAN VRIJ Het is begrijpelijk, dat vele wielrij ders liever van de schoongemaakte rij weg gebruik maken, dan van de voor hen bestemde fietspaden, die nog steeds op vele plaatsen door sneeuwwallen zijn gebarricadeerd. Toch waarschuwt de Rijkspolitie voor het duidelijke ge vaar dat ontstaat als wielrijders zich op de autorijweg begeven. Vooral bij min der goed zicht, zoals dat enkele dagen geleden het geval was, leveren de wiel rijders voor zich zelf en de automobilis ten ernstig gevaar op. Veelal werd door de politie geconstateerd dat boven dien bij invallende duisternis werd ge reden zonder brandend achterlicht. Levensgevaarlijk! Fietsers dienen onder alle omstandig heden van het rijwielpad gebruik te blijven maken. Het is beter af en toe eens voor een sneeuwrug af te moeten stappen, dan gevaar voor zichzelf en anderen te veroorzaken door van de rijbaan gebruik te maken. Dat het vooral nu van het grootste belang is dat het met de verlichting van de voer tuigen in orde is, is vanzelfsprekend. Geen schapen op de weg Voorts wijst de Rijkspolitie op het gevaar, dat schapen vormen op de weg. Doordat alle sloten zijn toegevroren of dichtgesneeuwd is het voor onze scha penhouders bijzonder moeilijk gewor den om de dieren op hun percelen te houden. Toch dienen zij alle mogelijk heden aan te wenden om de dieren van de rijweg te houden, al was het slechts om de wettelijke aansprakelijkheid van de eigenaars wiens schapen ongelukken veroorzaken! FILMNIEUWS „TARZAN DE GEWELDIGE" Een met actie geladen verhaal met nieuwe avonturen van Tarzan, de ver maarde schepping van Edgar Rice Burroughs. Tarzan, gespeeld door Gor don Scott, maakt een gevaarlijke reis dwars door de woeste Afrikaanse jungle om een moordenaar aan de politie over te leveren. Hij wordt vergezeld door drie mannen en twee vrouwen, die niet gewend zijn aan de wildernis en wordt voortdurend achtervolgd door de vader en twee broers van de moordenaar, die wraak op Tarzan willen nemen. Deze vreemde groep maakt opwindende avonturen mee, die in een spannende climax eindigen. De film werd groten deels in Kenya opgenomen en meer dan duizend mannen van de Masai en de Kikuyu stammen hebben aan deze film meegewerkt. Vrijdag, zaterdag 8 uur en zondag 3 uur. „BRIGITTE" De Parijse politie is een bende valse munters op het spoor en hun verden king valt op de nachtclubeigenaar Paul Latour Dat deze verdenking ten on rechte werd gekoesterd, blijkt mede door de activiteiten van Brigitte (Bri gitte Bardot), die om redenen die U bij het zien van deze film eerst duidelijk worden, veelal pleegt rond te lopen in een luchtig danspakje.Zondag, maandag en dinsdag 8 uur. die onderhanden waren en lange tijd bleven ze bij de grote drukpers staan, waaruit de grote vellen met gekleurde nieuwjaarskaarten rolden met de regel maat van een klok. Tenslotte gingen ze naar de showroom en De Haan maakte een uitnodigend gebaar. „Kijk maar eens rustig rond en als er iets is, dat je graag wilt hebben, zoek je het maar uit. Het mooiste is voor jou". Ze koos een pressepapier met twee hazen. „Ik zal het laten inpakken", zei hij. „Zo, en nu gaan een lekker kopje koffie drinken. Juffrouw Visser, mijn huishoudster, is een specialiste". „Dan zal ik bij haar in de leer moe ten", meesmuilde ze. „Dat zal met een lerares van de huis houdschool wel loslopen", lachte hij. Na het eten reden ze weg. „Waar zou de „Geertruida" nu zijn?" vroeg ze op eens. Hij keek haar verrast aan. „Dat weet ik zo niet. Hoe kom je daarbij?" Ze lachte. „O, zo maar. Ik denk nog vaak aan onze prettige vakantie". ,Laat eens zien.... vrijdag uit Arn hem weg, zaterdag en zondag in Keulen het is nu ongeveer twee uur.... dan is de boot in de buurt van Bonn. Ja, daar ongeveer". „En staat iedereen reikhalzend te kij ken naar de eerste vage omtrekken van het Zevengebergte. Het was toch wel leuk, niet Theo?" „Vooral de laatste dagen. Sinds zon dagmiddag in Boppard". Ze gaf hem een por in de zij. „Dat is alweer een week geleden. Een week ben ik al verliefd op je.ik heb de uren geteld tot half elf vanmorgen Krankzinnig gewoon. Ik weet werkelijk niet, wat me bezield, Teo, en dat is allemaal jouw schuld". „Ik tors er de zware last van, mijn beminde. ,,'t Is, dat je sturen moet, maar an ders „Ik wil wel even stoppen...." „Nee, rijd maar door; de middag is nog lang genoeg". „Ook dat meen je niet. Hij is je vast niet lang genoeg". Ze zuchtte en vleide zich tegen hem aan. „O Theo, waarom houd ik zo ont zettend veel van je? Je lijkt in niets op Theo I. Je hebt alle goede eigen schappen, die hij miste. Je bent een rustige minnaar, voorkomend en attent, lief in ieder opzicht en je zoudt bij wijze van spreken de wereld aan m'n voeten willen leggen. Wat heb jij, Theo, dat me zo in je aantrekt?" Hij keek haar even over zijn schou der aan. Ze zag vonkjes in zijn ogen toen hij antwoordde: „Mijn sex appeal soms?" „INSTUIF" DEN HOORN Zondag 10 februari is er weer Instuif in Den Hoorn. „De Waldhoorn" is voor de jeugd om half acht open. Er worden gezellige spelletjes gespeeld, ook is er een tafeltennisspel aangeschaft voor de wat oudere jeugd. DE BOOTDIENSTEN De bootverbinding met de vaste wal laat de laatste dagen weer zeer veel te wensen over. Dinsdagmorgen was in het geheel geen vaart mogelijk door de mist en ook de volgende dagen waren de meeste overtochten zeer onregelmatig en moeizaam. Het is dan ook niet mo gelijk voor vandaag een dienstregeling vast te stellen. In het algemeen wordt getracht elke morgen om 8 uur Texel te verlaten. Zoveel mogelijk zullen de tij den van afvaart per bulletin worden bekendgemaakt, echter onder het strengste voorbehoud. Momenteel ge wagen de weerberichten van vrij snel naderbij komende dooi, hopelijk zal deze een spoedig eind maken aan de ellende die nu wat te lang gaat duren UITSLAGEN WEDSTRIJDEN IJSCLUB DEN BURG Dinsdagmiddag hebben 12 dames om de eer en de prijzen gestreden in een hardrijwedstrijd voor vrouwen. De uit slag luidde als volgt: 1. Mej. I, de Vries, De Koog, ƒ10,en een medaille beschikbaar gesteld door „Jan de IJscoman"; 2. Mej. G. Kooiman, Den Burg, ƒ5,en 3. Mej. Th. Bakker, Den Hoorn, ƒ2,50. 's Avonds werd een koppelwedstrijd voor heren verreden, waarvoor zich 19 koppels hadden opgegeven. Uitslag: 1. G. Jimmink en P. Keijser, 15 2. W. Jimmink en S. Kuiper, ƒ10, Een bijzonder spannende strijd speel de zich woensdagmiddag op de ijsbaan af, toen jongens van 13 t/m 16 jaar el- kaars krachten gingen meten. Uitslag: 1. S. Kuiper, De Waal, 7,50, en een medaille aangeboden door de heer Roeper; 2. W. Jimmink, Bargen, ƒ5, 3. J. Schilling, Den Hoorn, 2,50; 4. P. Groen, Oudeschild, ƒ2.(aangeboden door „De Smulpot"); 5. C. Komen, troostprijs bestaande uit vier stukken chocolade, beschikbaar gesteld door „Jan de ijscoman". ruw of »chrao' „MAKING CONNECTIONS" Toen de verbinding van ons eiland met de buitenwereld enkele dagen door middel van vliegtuigen in stand moest worden gehouden was dit feit niet alleen voor de Texelaars opmerke lijk. Van een onzer abonnees kregen wij een krantenknipsel toegestuurd uit „The Pontiac Press", een dagblad dat in de stad Pontiac (Michigan, U.S.A.) en omgeving verschijnt. In het blad van donderdag 24 januari stond een op het vliegveld Texel opgenomen foto afge drukt, voorstellende een zojuist gelande Dakota van Martins Air Charter. Op de voorgrond zijn een aantal mensen bezig een pad door de sneeuw te gaven naar het stationsgebouw. Onder het kopje „Making Connections" lezen we het volgende. „Door de sneeuw geïsoleerde eiland bewoners graven een pad uit in de sneeuw op een vliegveld op het eiland Texel, om door middel van een vlieg tuig de buitenwereld te kunnen berei ken. Texel is een van de Friese eilanden van Nederland, die door sneeuw en ijs van het vasteland zijn afgesneden". DAMCLUB TEXEL Uitslagen: J Hooijberg-J. A. v.d. Slikke 20 C. Meedendorp-H. Bruining 20 S. Ros-J. Vinke 02 Jo Schoo-Jac. v. Heerwaarden 20 Jb. Koorn-D. v.d. Werf 02 C. P. Burger-G. Dros 11 C. v.d. Werf-A. v.d. Slikke 11 J A v.d. Slikke en H. Bruining wer- j den weer enkele plaatsen teruggeduwd. S. Ros knoeide na een eenvoudige j schijfwinst. Ook in de overige partijen was geen gaaf spel te vinden. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjcs Den Hoorn 9.30 uur ds. P. Oskamp De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Bediening van de H. Doop Extra collecte voor het wcrclddiaconaat Dc Koog 10 uur ds. Waardenburg Dc Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Extra collecte Internationale hulpverlening Oudeschild 11 uur ds. Oskamp Extra collecte Internationale hulpverlening GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 cn 3 uur Cand. Brouwer Oosterend 10 cn 3 uur ds. H. W. Wierda GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 cn 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE De Koog 10 uur ds. Van Bilderbeek Den Burg 19.30 uur ds. Van Bilderbeek TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,—; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. We hebben alle Persil ge -chenken in voorraad Gym Ver. Oosterend J Daalder, Vliestraat, Ger oe Jong of Rentenaar, tel 2/7 De gehele winter voor radig: stoofperen, hand en moesappels bij M Huisman, De Veen B 15, tel. 2203 Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u. zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken). Wat een coupe, wat een snit! Dat komt weer van Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel. Voor behang naar Roeper Tel. 2264 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring. Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 P. C. Kaan, Ruyghweg 101 Den Helder, voor emi gratieverpakkingen naar alle delen der wereld. Zendt ons bericht en wij komen U thuis bezoeken. Te koop 10 beste big gen, Pietrain Zwan, De Koog iel. 312 Gratis krielhaan Wie ving onze goudlazant, hen netje treurt. Boog^rd 28. Met grote vreugde en dankbaarheid jegens God geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Cornells Marinus Wij noemen hem Kees C Slik A. M J. Slik— Tuinman Tineke, Mary en Jan Pieter Texel, 2 februari 1963 Kotterstr 14 Oosten nd Tijdelijk St Lidwina ziekenhuis Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Klaasje Karin K. v. d Slikke Groenhof Ch. v. d Slikke Adrie, Japie, Tonny Schilderend 28, Den Burg Texel, 6 februari 1963 Wij vervullen hier mede de droeve plicht u mede te delen, dat na voorzien van de genade middelen der H keik, na een kortstondige ziekte in het St Lidwi- naziikenhuis te Den Helder is overleden, in de ouderdom van bijna 70 jaar, onze lieve broer zwager en oom Pieter Cornells Witte Namens de familie J Witte Den Hoorn no. 2 Texel, 4 februari 1963 Tijdelijk adres „Op Ruimte" De Westen De uitvaartdienst en begiafenis hebben plaats gehad donderdag 7 febiuari GEVRAAGD: voor het seizoen per I april Huize „Zonnehoik" Schilderend 93 Herplaatsing We hebben als jaarbetrekking plaats voor een werkster, een hulp in de huishouding een aankomende of gevordetde kok en voor het seizoen hulp bij de golfbaan cn verzor ging van de tuin. Swarthof, Den Burg Te koop gevraagd Brieven onder nr 441 bureau Tex. Courant. Voor het a s seizoen vragen wij enige vlotte meisjes om te serveren. Meisje voor de keuken Halfwas of gevordeide kok Hoog loon. I A Hillen, Cafetana „halia" De Koog teletoon 296 Voor een LANGEVELD St DE BOOU N.V. BIEDT ZICH AAN: 20 jaar, vanaf half maart Brieven onder no 442 bureau van dit blad Te huur het woon- en winkelhuis Loodssingel 6 nabij de haven te Oudeschild Te bevragen K. Hooger- heide, no Vredelust post De Koog tel. 230 in de oude o I. school te Midden tieriand. Opgevoerd wordt blijspel in 3 bedrijven op zaterdag 9 febr. a s. Aanvang 8 uur. Opbrengst ten bate van schoolkas. Zaterdag aanvang 2 uur Hardrijden heren 140 m. boven 35 jaar Na afloop achtervolgings wedstrijd voor heren Inleg leden f 0,50 niet-leden 1, - p. wedstrijd Mooie prijzen Tel 365. voor komend seizoen, voor hoogseizoen eventueel ook scholieren. S l.angeveld, 't Ijsbeert je Stenenplaats GEVRAAGD: voor winkel- en huishouding. Huisman, Weverstr. 39 BIEDT ZICH AAN: vanaf begin maart as voor plrn 4 a 5 maanden, 20 jaar, mulodiploma, kun nende typen, l'/2 jaar katnoorervaring. Brieven onder no. 443 bnr. van dit blad. BIEDT ZICH AAN: voor huishouding, kantoor of andere werkzaamheden Brieven order no. 444 bur. van dit blad

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2