Opa heeft verkering Albert Heijn presenteert: Klant of geen klantu kunt direct bestellen Premie-van-de-Maand Club /m De Premie-van-de-Maand Club presenteert met trots 3 (drie!) modellen 1963, kwaliteits koelkasten "Kr" onder volledige garantie, met gespecialiseerde service Simt' Een koelkast is geen luxe! Zal straks het ruimtebesparende u?er wandmodel uw keuken sieren of kiest u een royaal Üter tafelmodel? Of is het extra groot i™ gezinsmodel uw ideaal? Maak nu uw keus. Reserveer direct en betaal TwT de revolutionair-lage Ciubprijs LVt'SiHrVfrSffi Vraag prospectus koelkastprogramma 1963 met besteibiljet in een Albert Heijn-winkel! Kom ook naar «f 39 GROO GEZIN balletjes 2 89 Limonadesiroop 100 grams Hazelnoot Chocolade Repen Prima Slaolie grote fles 98 Kokosringen 2paM 39 Vacuum rookworst FEUILLETON: (Slot) 46. Enkele ogenblikken later stonden vier vrouwen opnieuw de taart te be wonderen en Lien verduidelijkte: „Het is een vrij goede afbeelding van onze fabrieken. De banketbakker heeft wer kelijk een kunstwerk afgeleverd". Een poosje later zaten de vrouwen genoeglijk met elkaar te praten en de baron was naast Bob gaan zitten. Hij accepteerde de sigaret, die hem gepre senteerd werd. Er kwam koffie en tenslotte werd Cobie min of meer ge dwongen de taart aan te snijden. „Hij ziet er zó smakelijk uit meende Ria, en de anderen vielen haar bij. Theo fluisterde haar in het oor: Voor een lerares van een huishoudschool moet het toch een koud kunstje zijn een taart aan te snijden. Of leren jullie de meisjes zoiets niet?" Hij lachte, toen ze half-verontwaardigd naar hem om keek: „Dat noemt-ie een taart. Je weet niet, waar je het eerst moet beginnen". „In ieder geval niet onderaan", meen de Bob droog. Na enige inspanning gelukte het de bruid behoorlijke stukken los te snij den en juffrouw Visser stond al klaar met gebakschotels en vorkjes, zodat enige minuten later iedereen smulde van de heerlijkheden, die er achter de suiker gebakken waren. Terwijl ze zaten te eten, was de ba ron ongemerkt achter de bruid geko men. „Cobie", zei hij zacht, „ik hoop, dat ik hiermee wat goed gemaakt heb van vroeger Ze keek hem over haar schouder aan en lachte even. „O, dat.dat is ver geten en vergeven, hoor". „Ik hoorde van Bob, dat er moeilijk heden geweest waren, zie je, en dat vond ik verschrikkelijk. Dat iemand er jou op aankeek, vond ik ellendig". Ze knikte geruststellend. „Het is in orde, Theo. Laten we er niet meer over praten". „Ben je gelukkig, Cobie?" „Heel erg gelukkig. Gun je het me echt?" „Natuurlijk, Cobie. Het is, alsof me nu pas een last ontvalt. Het heeft me altijd wat dwars gezeten, zie je?" „En je vrouw?" „Die heb ik het verteld. Weet je wat ze zei?" „Geen idee". „Ze zei: Dat moet je op de een of andere manier goed maken, jongen". „Nou, dat ik bij deze gebeurd. Dank je wel voor de bloemen. We vonden het geweldig". „Dat is dan in orde. Nu ga ik nog een klein babbeltje maken met Bob's vrouw. O, maak je geen zorg, dat doe ik ongemerkt. Moet je straks eens op letten". Er heerste een gezellige sfeer in de grote salon en toen er een licht ochtend aperitief je werd rondgediend, wilde iedereen met het bruidspaar klinken. Van deze gelegenheid maakte de baron gebruik om Lien van Halmeskerke mee te voeren naar een hoek van het ver trek, alwaar hij een geanimeerd gesprek met haar begon. Cobie, die hen had zien gaan, keek af en toe eens naar het hoekje en zag, dat het voornamelijk de baron was, die sprak en dat Lien met gebogen hoofd zat te luisteren. Tegen half één vertrokken de meeste gasten. Ondanks aandringen van Theo weigerden de broers en zussen lachend te blijven eten. „Zorg morgen maar voor een uitgebreid diner, papa, dan komen we en familie graag. Vandaag is het zaterdag en er moet nog het een en ander gedaan worden. Bovendien", voegde Joke er aan toe, „voor het bruidspaar is het veel leuker, als ze de rest van de dag voor zichzelf hebben. Tot morgen". Toen bijna iedereen vertrokken was en Bob ook op het punt stond de salon te verlaten, snelde Lien eensklaps op Cobie toe en wierp zich snikkend in haar armen. Er werd geen woord ge- (Zie slot pagina 2) Koelkast-programma 1963 Hoogte: 88, breedte: 55, diepte: 49 cm. CLUBPRIJS 252.- Bestel no. 610 W WANDMODEL, 102 LITER, de primeur van liet programma 1963. Ideaal voor de kleine keuken. Door practischc indeling veel ruimte. Diepvricsvak: 5,6 liter, groentelade: 10 liter. Hang deze koelkast niet boven fornuis of verwarming! Eenvoudige montage, waarvoor materiaal en. instructies worden bijgeleverd. Vergelijkbare winkelwaarde f 440.-. BETALING: fl.- in AH-spaarzegcls, f52.- aan PMC-cheques, f199.- contant of in 12 maandelijkse termijnen van f 18.12 elk. CLUBPRIJS 395.- Bcstclno. 621 B GROOT GEZINSMODEL, 215 LITER, een ware 'voorraadkast'. Diepvricsvak over volle breedte; 14 liter. Twee groenteladen naast elkaar: samen 15,5 liter. In de deur veel ruimte voor boter, kaas, eieren en grote fles sen. 150 Watt motor met bescheiden stroom verbruik. Let op: houd naast kast ca. 10 cm. vrij voor naar buiten draaiende deur. BETALING: f 1.- in AH-spaarzegels, f52,- aan PMC-cheques, f342.- contant of in 12 termijnen van f 31.- of 18 van f 21.53 elk. CLUBPRIJS 252.- Bestclno. 614 A TAFELMODEL, 142 LITER, handig door krasvast en brand\«rij tafelblad. Opmerkelijk royale inhoud, zelfs op week-ends voldoende voor het gemiddelde gezin. Diepvricsvak: 5.6 liter; groentelade: 10 liter, Praclisch inge deeld en deur met twee open en 2 afsluitbare vakken. Het tafel model alsmede het wand- model uitgerust met 100 Watt motor. BETALING: f 1.- in AH-spaar2cgels, f52.- aan PMC-cheques, f199.- contant of in 12 maandelijkse termijnen van f 18.12 elk. M.jcTT] Hoogte: 132, breedte: 56, ditpte: 65 cm. Hoogte: 85, breedte: 56, diepte: 60 cm. tOCENI Oploskoffie A 95 Bongo reuzepot 200 gram sinaasappel fles 0.6 Itr. van 1.15 voor Prijsverlaging per stuk nu BESTEL NU, BETAAL LATER.Het gaat zo gemakkelijk. In dc prospectus koclkastprogramma 1963 vindt u het besteibiljet. Vul het in, plak er 10 AH-spaarzcgcls op. Klaar! Wanneer u wilt betalen (f 52.- aan PMC-cheques, dc rest contant of in termijnen) kunt u zelf beslissen: u kunt de koelkast van uw keuze laten komen op dc tijd die u wenst. NOG MEER BIJZONDERHEDENen bovendien detailrijke kleu renfoto's vindt u in dc uitgebreide prospectus, die u bij elke AH-winkcl kunt krijgen. VOLLEDIGE GARANTIE. Albert Heijn garandeert dc PMC-kocl- kastcn volledig, 5 jaar garantie op het aggregaat, 1 jaar op dc zwaar gemoffelde kast. Gespecialiseerde service door goed geoutilleerde werk plaatsen, ook nü de garantie-periode. Albert Heijn langer houdbaar 250 gram Boterham worst le soort Palingworst Fijne Snijworst Boe re metworst Leverkaas Corned Beef loo gram 49 Mals Rookvlees 100 gram 55 naar keuze 100 gram Blikgroenten: handig en voordelig! Spinazie heel blik 59 Doperwten-fijn heel bliK 98 Appelmoes heel blik 69 Kant en klaar 1 Kapucijners heel blik 69 Witte bonen heel blik 79 Bruine bonen heel blik 79

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 4