Stemt woensdag 15 mei Mr H. K. J. Beernink No. 1 van lijst 5 Houdt de vrijheid hoog V.V.D. lijst 3 Toxopeus City Theater GEEN GRIJS HAAR Foto-filmavond e flitsbal C.H.U. C.H.U. C.H.U. C.H.U. De doop van TESO's vlaggeschip Woensdag gehaktdag Zaterdagavond 8 uu Als de kraanvogels overvliegen per 13 mei gesloten Dr. D. R. Ubbens afwezig Licht en gezelligheid met een moderne staande schemerlamp of wandlamp. ELECTR0HUIS telefoon 2000 Voorkoel- en vriesmeubels GEBR. SCH00RL f 1,60 D. C. VISSER, Hogerstraat 16 Beleefd aanbevelend DROS BROMF1ETSHANDEL „n STOKVIS fietsen Heden overleed in het St. Lidwina-zie- kenhuis te Den Helder tot onze diepe droef heid, voorzien van de genademiddelen der H. Kerk, na een gedul dig gedragen lijden, mijn innig geliefde vrouw en mijn zorg zame moeder Gesina Margarctha Paagman, echtgenote van Pieter Kok, in de leeftijd van 56 jaar. P. Kok Arie Texel, 9 mei 1963, Weverstraat 77, Den Burg. De H. Mis van re quiem en de begrafe nis hebben plaats ge had op 13 mei te Den Burg. uw adres voor dwina-zie- )en Helder ïpe droef- en van de elen der een gedul- en lijden, geliefde mijn zorg- van [is van re- le begrafe- plaats ge- mei te Den Grijs haar verdwijnt on middellijk metcremeMar- chal. Geen verf. Onscha delijk en gezond voor uw haar. Vraag gratis folder bij drog. v. d. Slikke. Telefoon 2027 Woensdagavond 8 uur slechts 1 voorstelling Deze foto van het moment van de doop maakten wij vanaf het autodek van de „Marsdiep". Mevrouw N. Bak- kor-Zuidewind (in het midden op de voorgrond) haalt de handle over, waar door de fles cham pagne losschiet en tegen de scheeps wand slaat Wegens opheffing Namens mijn vrouw en gezin hartelijk dank voor de klandizie. Kapper Wiegen, De Koog. keel-, neus- en oorarts 18 en 19 mei Maandag 20 mei spreek uur 9 30 - 10 30 alleen voor spoedgevallen TOEGANG BOVEN 14 JAAR. Breng sfeer in uw huis of pension Nieuwe modellen, ruime keuze, vrolijke en sfeervolle dessins. De „Marsdiep" die in het vergevorderde bouwstadium, waarin zij thans verkeert, een in drukwekkend hoog gevaarte is, vertoont nog weinig van haar toekomstige schoonheid. Het uit louter roodgemenied ijzer bestaande karkas zal nog heel wat bewerkingen moeten onder- gaan. Deze zullen betrekkelijk weinig tijd vergen, want alle mtcrieurstukken liggen op maat gereed. „ZONNESTKAAL"-COLLECTE De „Zonnestraal"-collecte, gehouden in de week van 15-21 april j.l., heeft ƒ595,98 opgebracht. Het plaatselijk comité zegt U allen en ook de colleetrices hartelijk dank. TEXELSE MARKT Aangevoerd maandag 13 mei 1963: 15 nuchtere kalveren 155,ƒ130, 5 koeien 700,— - 800,—; 3 schapen (met lammeren) 160,ƒ190, ZONDER COMMENTAAR Wanneer men in Salzburg de verkeersregels overtreedt behoeft men niet meer voor de rechtbank te komen, maar dient men wel een cursus op een school te volgen om leren, hoe zich als heer in het verkeer te gedragen. In Lengerich in West Duitsland is een jaar geleden uit een riool een bedrag van tien duizend mark tevoorschijn gekomen. Nu, een jaar later, heeft zich echter nog niemand ge meld om dit bedrag op te eisen. TEXELAARTJES Instituut Bclz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 bij de Molenstraat. Gelaatsverzorging, mani cure, pedicure, lichaams massage. Modernste in richting ter plaatse. Te koop gevraagd stro matrassen voor 2-pers bed F Duinker Tz.' O 51, tel 286 Te koop een kinderledi- kantje, stalen kinderstoel en een kinderzitje voor rijwiel. A. v. Hollandstr. 23 Te koop 2 pers opklap- bed, een dressoir met theemeubel, 1 leren heren jas mt. 54. Te bevragen adres bureau v. d blad. Ledikant met spiraal te koop. Schilderend 15. Te koop plm 1000 kg voeraardappelen. C- M. Witte, Kogerweg K 75, lel. 332, De Koog. Te koop gevraagd schip pertje of oud-Hollands spinnewiel compleet voor §ebruik en in goede staat, rieven onder nr. 483 aan bureau van dit blad. Te koop enige kuikal- veren div. leeftijden zwarte schetsen. M C. Bakker, Spijk. Schapen beknippen en scheren. H Witte, Ocrrits- land K92A, tel 02223-313 Met vreugde en dank baarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Annemarie A. C. Bakker-Bakker M. Bakker en kinderen Weverstraat 13, 9 mei 1963. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een zoon en broertje Eduard Marlnus (EDDY) J. Kooger H. Kooger-Kamphof en kinderen Oosterend, Texel, Zevenhuizen O 129, 12 mei 1963. Will M. van der Vis en Agatha E. Hansc hebben de eer U, mede namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de voltrek king zal plaats vinden op dinsdag 21 mei a.s., des namiddags 2 uur ten stadhuize te Zierikzee. Kerkelijke bevestiging van het huwelijk in de Gereformeerde Kerk te Zierikzee, door de Wel eerwaarde Heer ds. Y. J. Tiemersma, te 2.30 uur n.m. Oudeschild, De Ruyter- straat 50, Zierikzee, Calandweg 32, 29 april 1963. Gelegenheid tot felici teren: op 21 mei van 5.00-6.00 n.m. te Zierikzee, Caland weg 32; op 23 mei van 2.30-5.00 n.m. te Oudeschild, Dorpshuis ,,'t Skiltje" Toekomstig adres: Bos bouwkundig ambtenaar bij het Staatsbosbeheer te Améland. Op 28 mei a.s. hopen onze lieve ouders H. J. Dijt en J. Th. Dijt-Elfering hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun liefhebbende kinderen Ria, Sr. Mary of St. Adrian (Ada) Henny Thea, Bert, Geoffrey Jackandandah Road, Myrtleford (Vic.), Australia. Heden overleed, na een liefdevolle verple ging in huize „Irene", na een geduldig ge dragen lijden, in haar Heer en Heiland, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Tetje Slik-Duinker in de ouderdom van 78 jaar. 2 Cor. 5 1 Namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Texel, 11 mei 1963, Huize „Irene", Den Burg. Een rouwdienst zal worden gehouden dinsdag, 14 mei n.m. 2 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oosterend, waarna de begrafenis op de begraafplaats al daar. naar Texels enige erkende koeltechnikers 500 gram prima gehakt met zakje kruiden Topslager Wij zijn de Texelse kiezers dankbaar voor het v> trouwen, dat zij ons schonken bij de gemeenteraai verkiezingen in 1962 Wij zouden hen willen vragen ditzelfde vertrouw te schenken aan de candidaten van de Partij v de Arbeid, op lijst no 2 bij de komende verkiez gen voor de Tweede Kamer Zij zijn uw vertrouw zeker waard, waar zij een vooruitstrevend bel beogen C H Roeper Westdorp J Koning—Bruin Alb. Dros j. K P Zwan A Welboren in hotel De Lindeboom-Texe! Gesina Kok-Paagrnan Zij was een geziene figuur en haar opge wekte geest was uiter mate bevorderlijk voor onze vriendschaps band, waarvoor onze welgemeende dank. We zullen haar al tijd in onze herinne ring laten voortleven. Dat zij moge rusten in vrede. De direkteur en leden. Met dank aan God ge ven wij kennis van de geboorte van onze doch ter en zusje Hetty, die bij het H. Doopsel de namen ontving Henderica Maria M. Boogaard D. Boogaard-Witte Zevenhuizen O 133, 11 mei 1963. iWede namens mijn echtgenote, wil ik langs deze weg mijn dank betuigen voor de grote belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis „Parkzicht" en bij mijn thuiskomst. Speciaal het spontane en hartelijke medeleven der leerlingen van de muziekschool heeft mij zeer ge troffen. Ik hoop spoedig mijn werk weer te kunnen hervatten. Den Burg, 10 mei 1963 C. Rijf, dir. muziekschool Texel Eierland telefoon 233 Voor de vele blijken van belangstelling, die we bij ons huwelijk on dervonden, danken wij U allen hartelijk. Dick Bakker Willy Bakker-v.d. Berg Loodssingel 6, Oudeschild. Cornells J. Snikkenburg en Henriettc C. Bruin hebben de eer U kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden op 24 mei te Den Burg. Huwelijksinzegening om kerk te Den Burg, door 14.30 uur in de Herv. de Weleerw. Heer Ds. D. J. Froentjes. Receptie: 18 mei van 15.30-17.00 uur Herculesstraat 36 II, Amsterdam; 24 mei van 16.00-17.00 uur, Huize „Geertje", Ko- gerstraat 94, Den Burg. Toekomstig adres; Hobbemakade 61 III, Amsterdam. Hiermede geeft de Zangvereniging „De Stem des Volks" met leedwezen kennis van het overlijden van haar lid, mevrouw fantastische fietsen v.a. f 153.50 compleet

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2