Avondvierdaagse op Texel A f FILM-NIEUWS BROMMERS BOTSTEN Twee jeugdige bromfietsers kwamen maandagavond omstreeks 10 uur met elkaar in botsing op de hoek Graven straat-Zwaanstraat. Uit de Graven straat kwam de 16-jarige S. G. C. Witte en uit de Zwaanstraat een 20- jarige jongeman uit Amsterdam. Beide voertuigen kwamen tegelijk op het weinig overzichtelijke kruispunt aan en botsten op elkaar. Door de geringe snelheid waarmee werd gereden, waren de nadelige gevolgen beperkt gebleven tot een der bromfietsen, welke ernstig werd beschadigd. Beide berijders waren tegen de grond gesmakt maar stonden weer ongedeerd op. De politie heeft de zaak onderzocht. NIEUWS VAN DE BEJAARDENTOCHT DEN BURG EN WIJK B Thans het laatste nieuws, voordat we met de bejaardentocht op zondag zullen starten Op dit moment zijn er nog heel wat moeilijkheden te overwinnen. We moeten n.l. een extra beroep op diverse autobezitters in Den Burg doen, om de tocht mogelijk te maken. We hopen de komende dagen te ervaren, dat het be roep niet vergeefs gedaan wordt. Idem voor dinsdag 11 juni. Voor de deelnemers geldt: Blijf thuis! U wordt allemaal van huis gehaald. Dat voorkomt o.i. moeilijkheden. Om half twee wordt er verzameld, dus moet U er voor zorgen, dat U om kwart over één kant en klaar in de deur staat, want om twee uur moet er gestart worden. Om plm. 5 uur hopen we weer aan Den Burg te zijn om dan nog even na te praten en een broodmaaltijd te gebrui ken in Hotel Texel. U krijgt allen nog een formulier thuis, en als U iets niet duidelijk is, steek dan Uw licht maar even op bij een commissielid. De dorpscommissie. LANDBOUWER BESCHADIGT GEPARKEERDE AUTO Dinsdagmiddag omstreeks drie uur passeerde een landbouwer met z'n wa gen een geparkeerde DAF-personen- auto zo rakelings, dat deze ernstig werd beschadigd. Het ongelukje gebeurde in het Mienterglop te De Koog en de DAF behoorde toe aan mej. N. Boot uit Den Burg. De politie stelde een onder zoek in. Van 17 tot en met 20 juni a.s.: Vrijdag- en zaterdagavond 8 uur draait in het City-theater de spectakel- film «Hercules verovert Atlantis", een Italiaans-Franse co-productie onder re gie van Vittorio Cottofavi. Verschrik kelijke tekenen aan de hemel waar schuwen Griekenland voor een dodelijke dreiging. Het is de dreiging van Atlan tis, een land dat wordt geregeerd door dea wrede Anthinea, die haar macht dankt aan een versteende druppel bloed van Uranus in de Heilige BergDe oersterke Hercules slaagt er in een gat in de berg te maken, waardoor het vernietigende zonnelicht de macht van Atlantis vernietigt. Een mystiek ver haal dat op een meesterlijke wijze werd verfilmd. Toegang 14 jaar. Zondagmiddag draait weer een on vervalste wild-west story. Het is „De onsterfelijke Sheriff". De geschiedenis van een man, die keer op keer aan de dood ontsnapte, maar onherroepelijk de misdaad wist te treffen. De lieftallige Anita zorgt voor het romantische tint je in dit fantastische verhaal. Toegang boven 14 jaar. Zondag- en maandagavond 8 uur draait „Misdaad na schooltijd", een Duitse film van de regisseur Alfred Vohrer. Het gaat om de verbitterde Fabian König, die de weg van de mis daad opgaat omdat zijn omgeving hem daartoe drijft. Als bendeleider maakt hij zich berucht. Verdacht van moord verdwijnt hij in de gevangenis. Een gevangenisarts weet echter zijn on schuld aan te tonen, zodat het meisje, dat hij intussen heeft leren kennen, niet vergeefs voor de gevangenis wacht. Toegang 18 jaar. „De witte non" is een regieproduct van Raffaello Matarazzo. De tragische belevenissen van twee mensen: Graaf Guido Carani en een revuemeisje, waar toe de eerste zich aangetrokken voelt, omdat zij sprekend lijkt op zijn echtge note, die verdronk. Onweerstaanbaar wordt hij door haar aangetrokken en het komt tot een samenzijn, dat voor de jonge vrouw niet zonder gevolgen blijft. Tot zij komt te vallen en een levens gevaarlijke operatie moet ondergaan, die haar het leven kost. Voordat het zover is, bezoekt Guido haar en moet vernemen dat Lina een kind verwacht. Voordat zij sterft trouwt de graaf om te voorkomen dat het kind een leven als „zoon van niemand" tegemoet gaat. Boven 18 jaar. HANDELSREGISTER Onder „wijzigingen" lezen wij in het handelsregister: Grossiers. N.V. de Texelse Graan- en Kunst mesthandel v.h. C. R. Keijser en Co., Texel, Den Burg, Binnenburg 6. Han del in granen enz. Ben. proc. K. Raven, R. Zijm. Ben. adj.-dir. J. J. de Beurs (b.p.) Kleinhandelaren J. S. Dros, Texel, Oudeschild, de Ruyterstraat 62. Brood- en banket- bakkersbedr. enz. U. eig. Bedr. w.v.d. v.o.f. o.n. Dros' Bakkerij. Venn. J. S en J. P. Dros (b.b.) Diversen: Joop Veltkamp v.h. J. Agter, Texel, Den Burg, Burgwal 7. Loodgietersbedr. enz. V.o.f. ontb. door u. venn. J. Agter. Bedr. w.v.d. J. F. J. Veltkamp o.dez.n. Gesterkt door de successen van de vorige jaren, heeft het bestuur van de Texelse wandelsportvereniging „Het gouden Boltje" weer de organisatie op zich genomen van de avondvierdaagse. Dit wandelsportevenement zal plaats vinden van 17 tot en met 20 juni. De deelnemers worden ingedeeld in twee klassen: junioren (deelnemers die in 1963 9 jaar worden tot en met de 13- jarigen). Alle andere deelnemers be horen tot de senioren. De start op 17 juni vindt plaats in de Wezentuin. De junioren starten van 5 tot 6 uur en de senioren van 6 tot 7 uur. Op de vierde dag, 20 juni, starten beide klassen tegelijk: van 6 tot 7 Uur Het startgeld voor junioren bedraagt ƒ1, en voor senioren ƒ1,50. Zij, die zich eerst aan de start opgeven, moeten ƒ0,50 extra betalen! Het is daarom beter om zich tijdig bij een der onder staande adressen op te geven. Gelegen heid daarvoor bestaat tot en met 15 juni a.s. om 6 uur. De inschrijving sluit dan onherroepelijk. Opgave bij de volgende adressen: Mej. L. van Sambeek, Zwaanstraat 3, Den Burg; de heer J. M. de Vries, Boo- gerd 28, Den Burg, en de heer R. J. Boom, Weverstraat 33, Den Burg. Telefonische opgave is niet mogelijk. Iedere deelnemer is automatisch ver zekerd tegen wettelijke aansprakelijk heid voor schade toegebracht aan der den. Dit is mogelijk, doordat de vereni ging intussen is toegetreden tot de Noordhollandse Wandelsport Bond, een onderafdeling van de Nederlandse Wandelsport Bond. Voor groepen, die zowel uit junioren als senioren bestaan, wordt geen dis pensatie gegeven voor deelnemers van veertien jaar en ouder om met de jon geren de 40 km. te lopen. Als zij de kortere afstand wèl lopen, komen zij niet in aanmerking voor de medaille. Laat iedere deelnemer zich tijdig op geven. De inschrijving begint morgen. DE DERDE LAMMERENMARKT De prijzen van de lammeren blijven op hetzelfde vrij gunstige niveau. Maandag varieerden de bedragen van ƒ65,tot ƒ90,Aangevoerd werden 1791 dieren. De handel was vlot. Verder werden aangevoerd: 16 scha pen 95,ƒ105,2 koeien 750, 18 kalveren ƒ50,ƒ100, Op de vrijdag j.l. te Leiden gehouden lammerenmarkt werden 1250 lamme ren aangevoerd. De handel was rustig. De prijzen varieerden van 72,- 90,—. FA. JAC. W. LUT PRESENTEERDE BADMODESHOW Kosten nog moeite heeft de fa. Jac. W. Lut gespaard om op donderdag, 30 mei in hotel „De Lindeboom-Texel" een badmodeshow van allure te verzorgen. Het was voor het eerst dat zich een dergelijk evenement op Texel af speelde. Misschien door onwennigheid van het publiek van de belangstelling niet bijzonder groot. Het overgrote deel van de bezoekers bestond uit vakantie gasten, die hun hart dan ook hebben kunnen ophalen aan het zeer vele, dat werd geboden. Een viertal mannequins van naam showde een sortering bad en sportkleding, die er zijn mocht. On getwijfeld zal ieder voor zich een keus hebben kunnen maken. De show werd met een kort woord door de heer Jac. W. Lut geopend, die daarop het woord gaf aan de presentator, de heer Danz, sales-manager van Heinzelmann. Achter de piano zat niemand minder dan Tom Erich, die een passende muziek ten ge hore bracht. Het was niet alleen ten behoeve vari de vrouw wat werd ge toond. Ook een ruime sortering sport kleding voor de heren werd getoond. Voor die gelegenheid werd Eddie, de kellner van hotel „De Lindeboom- Texel" ingezet. De stof Helanca blijkt op grote schaal in de collectie voor 1963 te zijn toegepast. Opmerkelijk is het, dat het tweedelige badcostuums en de bikini weinig aan populariteit inboeten. Diverse draion sportcombinaties wer den geshowd, evenals badjassen etc. De prijzen van de verschillende artikelen liepen zeer uiteen; van enkele tientjes tot meer dan 70, Het programma na de pauze was geheel gewijd aan de sortering van de firma Heinzelmann. Al met al een geslaagd geheel, dat de in De Koog gevestigde firma Lut hopelijk geen windeieren zal leggen. Dokter R. Continho neemt praktijk over DOKTER H. SCHALKWIJK GAAT TEXEL VERLATEN De heer dokter H. Schalkwijk gaat binnenkort ons eiland verlaten. Enige tijd geleden accepteerde hij een medi sche functie te Rotterdam, waar hij controlerend werk gaat verrichten in het kader van de controle op de uit voering der ziektewet. Officieel zal deze bekende Texelse arts zijn praktijk op 1 juli overdragen aan de heer dokter R. Continho, die voordien werkzaam was als huisarts te Leiden. Dokter Schalkwijk zal niet in de stad Rotterdam zelf gaan wonen, maar zal met gezin zijn intrek nemen in een huis in het forensenplaatsje Rodenrijs, even buiten de stad. De omgeving is voor het echtpaar Schalkwijk niet vreemd. Zowel de heer als mevrouw Schalk wijk zijn te Rotterdam geboren en ge- taogen. Ruim 17V2 jaar geleden aan vaardde deze bekende arts zijn praktijk op Texel. In deze tijd wist hij een der grootste praktijken van het eiland op te bouwen. Naast zijn werk zette hij zich in voor diverse andere zaken. Zo was hij 13 jaar lang voorzitter van het Alg. Zie kenfonds „Texel", enkele jren voorzit ter van de Stichting Kunstkring „Texel" en vice-voorzitter van het Witte Kruis. Voorts was hij ten nauw ste betrokken bij de schooltandverzor- ging. Dokter Schalkwijk was een der oprichters van de neutrale padvinders- groep „De Zwalkers". Wanneer dokter Continho de praktijk zal hebben overgenomen, zal dokter Schalkwijk nog enige tijd een oogje in het zeil houden om zijn opvolger met de nieuwe omgeving vertrouwd te ma ken. Dokter Continho is getrouwd en heeft vier kinderen. GTM-SUPERMARKET GEOPEND Gisteren hebben Jolanda v.d. Meer, Henk Timmerman en Nelie Goënga ge zamenlijk de openingsplechtigheid ver richt van de GTM-supermarket te Den Hoorn. De benaming is afgeleid van de respectievelijke vaders van de kinderen, die in het pand van M. Goënga aan de Naai gezamenlijk een koopcentrum hebben gesticht. Als vanouds zorgt Goënga voor de vleesproducten, terwijl de fa. v.d. Meer er de groenten- en fruithandel aan heeft toegevoegd. Dat was vorig jaar ook reeds het geval. Thans echter heeft de kruidenier, de heer B. Timmerman er zijn sortering bijgevoegd, zodat men kan spre ken van een echte supermarket. Dat getuigt van een vooruitziende blik. Steeds meer zal Den Hoorn een rol gaan spelen in het toerisme, zodat het schep pen van een voor vakantiegangers ge schikte koopmogelijkheid een vereiste is. Ook de Hoornders zullen dit resul taat van samenwerking tussen ver schillende middenstanders van harte toejuichen. Het is een aanwinst voor het dorp. CAFETARIABEDRIJF „DE SNACKBAR" VERBOUWD Vanmorgen heeft de familie P. Swarthof haar verbouwde en uitge breide cafetaria aan de Weverstraat officieus in gebruik genomen. De op pervlakte van de oorspronkelijke zaak is thans verdubbeld. Daarvoor is de muur, die tot voor kort dit gedeelte van achteren afsloot, weggebroken. Het ma gazijn dat zich er achter bevond, is nu ondergebracht in een nieuw liefst 26 meter lang gebouw, dat in een rekord- tijd achter het pad werd neergezet. Dit magazijn is tevens garage en kan wor den bereikt vanaf het Achterom. In de vergrote ruimte zijn een aantal gezellige zitjes geplaatst en berinden zich tevens enkele toonbankjes en een piano. Het geheel doet sfeervol en prettig aan. Vergaderzaal Een extra mogelijkheid is de nog aan te brengen Duoflor wand, die zonodig kan worden dichtgeschoven, waardoor de gehele ruimte wordt gehlaveerd en waardoor het nieuwe gedeelte veran dert in een prettige vergaderzaal. Dit zaaltje geeft een directe aansluiting op een buitendeur, zodat men niet eerst het cafetariabedrijf behoeft te passe ren, wil men in deze zaal zijn. Ook het aanbrengen aan een tweetal toiletten hoorde tot de uitbreiding. Rechtstreekse aansluiting is er ook op de keuken en in de ruimte staat een koffiebar en een wijnstandje, zodat de verzorging van de inwendige mens geen problemen oplevert. De verbouwing werd mogelijk door de aankoop van het er naast liggende pand. Grote vensters geven uitzicht op de naast het gebouw aangelegde midgetgolfbaan, die intus sen ook enkele vernieuwingen heeft ondergaan. In tegenstelling tot het oor spronkelijke gedeelte is in de uitbrei ding een houten vloer aangebracht van een zodanige kwaliteit, dat ze des gewenst als dansvloer zou kunnen wor den gebruikt. Niet zo opvallend zijn een aantal extra voorzieningen in het be drijf, die tegelijk met de verbouw wer den gerealiseerd. Zo werd in de keuken een groot zes-pits „Quatfass" gasfornuis geplaatst annex 'n „Au bain marie". Op de koffiebar werd een koffiezet machine geplaatst, die wel heel revolu tionair genoemd kan worden. Voorts werd de automatiek uitgebreid en werd deze voorzien van een drank automaat. De officiële heropening zal plaats vinden tijdens het weekend van 15 op 16 juni. Vandaag hoopt de familie Swarthof de uitbreiding in besloten kring te vieren. Hoofdaannemer was de fa. Drijver, sanitair werd aangelegd door de fa. J. Veltkamp, fa. Jan Agter zorgde voor de aanleg van elektra en geluidsintal- latie, de fa. Z. Graaf bracht een reeks doordachte kleuren aan, de fa. J. Schoo zorgde voor de centrale verwarming en voor de stoffering is de fa. Lunter ver antwoordelijk. PERMANENTE VERLICHTING Oosterend bezit een prachtige mu- zieknis, met een daarbij behorend ter rein. Bij iedere daar ter plaatse gege ven uitvoering moest er steeds een verlichting gemaakt worden, die van tijdelijke aard zijnde, nadien weer ver wijderd moest worden. Dezer dagen heeft de T.E.M. op dit feestterrein licht masten met TL-verlichting geplaatst, die het terrein bij iedere festiviteit of uitvoering ruimschoots zullen ver lichten. DEMONSTRATIE HOOIBEWERKING In tegenstelling met een eerder be richt, moeten we mededelen, dat deze demonstratie wordt gehouden op vrij dag 14 juni a.s. des namiddags één uur. Het zwaartepunt valt op het schud den van het hooi. Uit gesprekken met veehouders moeten we telkens opnieuw de conclusie trekken, dat men nog onvoldoende overtuigd is van het be lang van intensief schudden. Men on derschat de tijdwinst, die hiermee kan worden verkregen bij elke methode van hooien. Als we over tijdwinst spreken, denken we aan het verkorten van de periode tussen maaien en hooien. Met intensief schudden en hiermee bedoelen we dagelijks schudden met een goede hooischudder kan de veld- periode enkele dagen worden bekort. Dit is buitengewoon belangrijk, omdat het risico bij de hooiwinning hierdoor veel kleiner wordt. Op de demonstratie zult U een keur van schudders kunnen zien werken en kunt U er zich bovendien van over tuigen hoe het gras in een dag of vijf verandert door intensief schudden. C. v. Gr. WEEKAGENDA VAN DE STICHTING CULTUREEL WERK TEXEL Zaterdag 8 juni Dc Cocksdorp, 25-jarig Priesterjubileum van Pastoor P. Brinkman. Zondag 9 juni De Cocksdorp, 25-jarig Priesterjubileum van Pastoor P. Brinkman. Den Burg, Bejaardentocht voor Den Burg en omstreken. Maandag 10 juni Den Burg, 20.00 uur, Aardappelbewaarplaats, opening van de beroepententoonstclling door burgemeester C. De Koning. Dinsdag 11 t/'m vrjjdag 14 juni Den Burg, 9.00-22.00 uur. Aardappelbewaar plaats, Beroepententoonstelling. DOOPSGEZINDE GEMEENTE TEXEL Op vrijdag 7 juni is er gelegenheid uw eerste bijdrage te voldoen van 19.3.0 - 20.30 uur. In Den Burg, De Koog, Den Hoorn, Oosterend en De Waal in de kerkekamer. In Oudeschild bij br. J. Bruin en in Eierland op „Sir Robert Peel". PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10 uur ds. G. H. Cassuto vlootpredikant van Den Helder Do Koog 19.30 uur ds. Froentjes De Waal 10 uur Eerw. heer Veldhuis Oosterend 10 uur ds. Grocnenbcrg extra collecte kerkeraadskas Oudeschild 19.30 uur ds. Soesan GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 uur en half acht ds. S. de Lange, Viering Heilig Avondmaal Oosterend 10 uur ds. H. P. Rutgers Bevestiging ds T. S. van Leeuwen half acht ds. T. S van Leeuwen, Intrede. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Dienst GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur ds. Van Bilderbeek TEXELAARTJFS Deurw. Prins houdt maandag van 10 - 12.30 u zitting in Hotel „Texel" (verkopingen, rechtza ken, incasso, kosteloos advies in pachtzaken) Voor behang naar Roeper Tel 2264 Voor verhuizingen, emi gratie-verpakking en opslag met verzorging documenten en verzeke ring Vraag prijsopgave VTB, Den Burg, tel. 2285 Wij garanderen elk door ons vervaardigd kledingstuk. Toch weer Uw kleermaker Carcl Schmidt, Boomkampstr. 8, Alkmaar, Tel. 13615. Elke week op Texel Te koop goed onder houden kinderwagen, spaakwielen. Wilhelmina laan 31 Te koop enigeraam- en deurkozijnen, rechte traj en een marmeren grijs ge vlamde hoekmantel C. dt Kort, Achtertune 3, O'enc) Te koop z g a n. kinder wagen. Molenstraat 77 Wie heefteen heel oudt kinderwagen te koop, ik mis nog 1 tekening, 1 ge borduurde nachtzak Kogei Hobby Show, tel 2675 Te k elek. wasmachint in prima staai 1 gasoven tje, kanaries J Huysman De Zes 4, Den Burg na 6 uur. De allerbeste aardappels te koop 10 ct per kg Vermuë „Oedelem", P H Polder H 34, tel 02226-20O Te koop prima eetaard appelen 10 ct per kg H Broekman, Titnhoven W 3 Goed tehuis gevraagd voor 2 lieve poesjes. P Koper, tel. 02225-232 Nog volop consumptie aardappelen 13 ct per kg B Dros, De Veen Het adres voor puikbeste aardappelen tegen concu reerende prijzen is P Beers. Molenstraat 30, Den Burg telefoon 2C13 Biedt zich aan meisj voor werk tijdens grote vakantie Liefst De Kool en omgeving Brieven ond( r nr 392 aan bur. Tex Crt Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Johnnie. Bij het H. Doopsel ont ving hij de namen Johannes Hendrikus G. J. Boogaard- Bakker B. H. Boogaard Edith Texel, 2 juni 1963, De Westen H 90. Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze dochter Liesbeth H. Petersen L. Petersen-Dijker Arnhemse Bovenweg 195, Driebergen Rijsenburg, 31 mei 1963. Gerrit Bruin en Grietje Koopman geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrij dag 14 juni 1963, n.m. 2 uur ten raadhuize te Den Burg, Texel. Kerkelijke inzegening n.m. 3 uur in de Ned. Herv. kerk te De Waal door de Weleerw. heer Ds A. W. F. Waardenburg Barentszstraat 8, Oude schild, Texel, Langewaal 5, De Waal, Texel. Receptie: 14 juni van 8 - 9.30 uur in 't Skiltje te Oudeschild. Toekomstig adres: Ker- kesteeg 4, Oudeschild, Texel. ONDERTROUWD: Kees Kuiper en Hcnny Vermeulen Huwelijksvoltrekking op dinsdag 18 juni om 14.15 uur in het gemeentehuis te Rheden Gld. Kerkelijke bevestiging om 15.00 uur in de Geref. Kerk te Velp door de Weleerwaarde Heer Ds. H. Kuiper, predikant te Nordhorn (Did.). Receptie van 16.30 - 17.30 uur in Hotel „Bosch", Apeldoornsestraat 4, Arnhem. Rietganssiïigel 51, Velp. Oranjestraat 3, Ooster end (Texel). Tot onze diepe droefheid overleed zacht en kalm ons lieve dochtertje en zusje Cobi, in de leeftijd van ruim 4 jaar. Haar bedroefde ouders en zusjes: L. v. Kooten T. v. Kooten- Daalder en kinderen Zaterdag, 1 juni 1963. De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 4 juni te Oos terend. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij U harte lijk dank. C. v. Splunter A. v. Splunter-Alosery Voor de vele blijken van belangstelling, die wij bij ons huwelijk on dervonden, danken wij allen hartelijk. J. C. van Vooren M. E. H. van Vooren- Boks Rijnlaan 159bis, Utrecht. Voor familie-drukwerk Drukkerij Texelse Courant Na een kort ziekbed is van ons heengegaan onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Jan de Vries Sr., echtgenoot van N. Zegel, in de ouderdom van 82 jaar. N. de Vries-Zegel J. de Vries H. de Vries- Brouwer J. M. de Vries B. de Vries- Pranger M. de Vries Oudeschild, Texel, 4 juni 1963, De Ruyterstraat 10. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 3. juni 's namiddags 2 uur op de Oudeschil der begraafplaats. Voor de vele blijken van belangstelling, die we bij ons 50-jarig huwe lijksfeest mochten onder vinden, danken wij U allen hartelijk. Jb. Eelman Gzn. E. Eelman-Bruin Oesterstraat 4, Oosterend Veor de zeer vele be langstelling bij ons 25- jarig huwelijksfeest on dervonden, betuigen wij onze hartelijke dank. G. Zoetelief H. Zoetelief-Gomes De Koog, 7 juni 1963, Waalenburgerhuis. Voor de véle blijken van belangstelling, on dervonden bij ons 25- jarig huwelijksfeest aan allen onze hartelijke dank. M. Witte A. Witte-Kiljan De Westen H 89, Texel, Tel. 325. Door deze betuigen wij onze oprechte dank voor de zo vele belangstelling na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze moeder, groot- en overgrootmoeder. En dan in de eerste plaats Zuster Fortgens voor de hulp ons geboden en aan dokter Renout en Ds. Van Bilderbeek voor de troostwoorden tot ons gesproken. Namens de familie, M. de Smit Oost, Texel. Voor de vele blijken van medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve zoon en broeder HENDRIK DE BOER, zeggen wij U hartelijk dank. Inzonderheid de leden der C.B.T B. voor de laat ste eer de overledene be wezen en H.H. Kerk voogden der NU. Kerk te De Waal voor het be reidwillig afstaan van het kerkgebouw. Namens de familie» Jb. de Boer Dijksmanshuizen, juni 1963.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2