I^HI c Texelse strandreddingboot bracht bemanning in veiligheid Herrie op de Hoge Veluwe Kotter „Willy Catherina" strandde op Vliehors Met hulp van „Carlot" Eerste steen gelegd van Koger R.K. hulpkerk Oorkonde werd ingemetseld In de nacht van woensdag op donderdag kreeg de bemanning van de straüd- reddingboot „Baron van Cattendijke" te De Cocksdorp opdracht uit te varen naar een in nood verkerende kotter uit Katwijk. De vissersboot was vastge lopen op de zuid-westelijke punt van de Vliehors. De Texelse strandreddingboot was vrij snel ter plaatse en kon de uit drie koppen bestaande bemanning in veiligheid brengen. Tijdens de redding liep de boot echter een defect op aan het roer zodat het onmogelijk was terug te varen. De reddingboot „Carlot" van Terschelling was echter eveneens ter plaatse en deze kon zijn collega op sleeptouw nemen naar Terschelling. De redders zijn gistermiddag op Texel teruggekeerd. van het zwaar rijende schip te halen. Om 2.45 uur werd de kustwacht Eier- land gewaarschuwd door Radio Sche- veningen met het verzoek de strand reddingboot naar de Zuid-Westelijke punt van de Vliehors te laten sturen. De Katwijkse koter KW 65, de „Willy Catherina" was aan de grond geraakt en niet meer bij machte uit eigen kracht vlot te komen. De toestand aan boord van de kleine, in het ondiepe water door de golven gebeukte vaartuig was bijzonder hachelijk. De schipper ver zocht dan ook dringend om hulp. De plaatselijke reddingcommissie werd op de hoogte gesteld, die op haar beurt de bemannig van de strandreddingboot in het geweer riep. Reeds om 3.30 uur was de „Baron van Cattendijke" i(die de momenteel in revisie zijnde Joan Hodshon vervangt) gereed om uit te varen en vertrok kor te tijd nadien. Om 3.30 uur dirigeerde K.N.Z.H.R M. tevens de reddingboot van Terschelling de „Carlot" naar de in nood verkeren de Katwijker. Beide redders ontmoeten elkaar in de nabijheid van de kotter maar al spoedig bleek dat de tamelijk diep stekende .Carlot" het scheepje niet kon bereiken. Het water was echter juist voldoende diep (ca 1.15 m.) voor de strandreddingboot die er dan ook in slaagde de schiper en de 2 opvarenden Woensdagochtend heeft pastoor Per soon van de parochiekerk St. Joannes de Doper te Den Burg tijdens een plech tigheid de eerste steen gelegd van de in aanbouw zijnde bijkerk te De Koog. De zeer zware steen die in een der hoe ken van het gebouw werd vastgemet- seld bevat tevens een loden koker met een oorkonde. In zijn toespraak benadrukte pastoor Persoon het grote belang van deze ge beurtenis „Ook in overdrachtelijke zin zal deze steen de hoeksteen van het kerkgebouw zijn. Het bouwen van deze hulpkerk is vooral van grote betekenis voor de Christenen die het eiland be zoeken om er tijdelijk te wonen. Op de steen staat geen uitgebreiJde tekst, slechts het Chritusmotief en het jaar tal 1963 komen er op voor. Dit is vol doende, imers het is een hoeksteen van Christus". Het materiele aspect van deze kerk bouw verloor de pastoor evenwel niet uit het oog. Hij wees er op, dat het voor de aanwezigen mogelijk was zelf een bouwsteen van ƒ1,of een hoger aan bedrag te kopen en deze in te met selen. Velen maakten naderhand van deze mogelijkheid gebruik. Voorts werd een rondgang gemaakt tussen de half opgetrokken muren waarbij het bouwwerk werd gezegend Vele autoriteiten waaronder de kerk meesters van De Koog, de heren N. van Schoonhoven, J. J. van der Voort en G. Zoetelief tekenden de oorkonde die daarop in lood werd verpakt en in het inwendige van de steen weggesloten. Aan de religieuze sfeer waarin deze voor vele Texelaars belangrijke plech tigheid plaats vond, werd bijgedrager. door het r.k. vrouwenkerkkoor uit Den Burg dat o.a. het „Verü Creator" zong. De r.k. hulpkerk te De Koog is toe gewijd aan de H. Bonifacius. Het ge bouw zal, voornamelijk ten behoeve van de vakantiegangers, het volgend jaar in gebruik worden genomen ONDER DE POMP Het skijnt met de organisasie fon het feest „Texel 550 jaar stad" niet erg te vlotten. Ik heb hoort dat ze an Den Burg niet bij Oosterend in de leer wille. Vanaf de Eierlandse vuurtoren kon men korte tijd later waarnemen dat door de redders een groene licht- kogel werd afgeschoten, het sein voor „Equipage gered,,. Tijdens de redding moet de „Baron van Cattendijke" enkele malen met het roer op de grond of tegen de huid van de kotter hebben gestoten, want later bleek de boot onbestuurbaar zodat de terugtocht zonder hulp naar Texel on mogelijk was. De wachtende „Carlot" maakte zich nuttig door de onfortuin lijke collega op sleeptouw te namen. Gisterochtend om ongeveer 8 uur meerde de „Carlot" haar sleep af in de haven van Terschelling en konden de Texelse redders de terugtocht naar huis aanvaarden. Kotter waarschijnlijk verloren De toestand van de Katwijkse kotter is er intussen niet gunstiger op gewor den. Het scheepje is door de vloed nog hoger op de gronden gezet en gevreesd wordt dat het vaartuig niet zal kunnen worden behouden. Niettemin worden door de sleepboot van de fa. Doeksen uit Terschelling pogingen ondednomen om de „Willy Catherina" vlot te krijgen Het beschadigde roer van de „Baron van Cattendijke zal op Terschelling worden gerepareerd. FILMNIEUYVS Vrijdag- en woensdagavond 8 uur draait „Der Vogelhandler" naar de ope rette van Carl Zeiler. De bioscoopbe zoekers kunnen genieten van vele oude bekende melodiën zoals „Schenkt man sich Rosen in Tirol", „No amal, No amal" en „Christel von der Post" Alle leeftijden. Vooral bij regenweer is men licht ge neigd in een- sombere stemming te ra ken. Een probaat middel om dit te voor komen is een bezoek aan de bioscoop op zaterdag- en zondagiddag want dan draait „Door 't dolle heen". Een film met Stan Laurel en Oliver Hardy die van het begin tot het eind zullen zorgen voor de meest dwaze en komische situ aties. Alle leeftijden. „Iedereen ziet spoken" is een vrolij ke griezelfilm die voor de liefhebbers de moeite waard is. Het is een product van de bekende regisseur Kurt Hoff man, maker van de succesvolle „Wir Wunderkinder" Liefst vijf spoken spe len in de film hun geheimzinnige rol. Het zijn de geesten van vijf zeerovers die volgens de sage in 1820 levend wer den ingemetseld in de muren van de kelder van een oude herberg De film kunt u zaterdag- en dinsdagavond om 8 uur zien. Toegang boven 14 jaar. „Romance a la carte" draait zondag en maandagavond 8 uur. Hoofdrolspe lers zijn Gary Grant en Doris Day die verwikkeld raken in een luxueus lief desavontuurtje. Een vrolijke film i kleuren en breedbeeld. Alle leeftijden, STROOM VIEL UIT Woensdagavond om 8.30 uur viel op een groot gedeelte van het eiland de elektriciteit uit De storing werd ver oorzaakt door het onverwacht hoge ver bruik van de afnemers die in groten ge tale straal- en ventilatorkacheltjes had den ingeschakeld. Door het in werking komen van het veiligheidsmechanisme werd het gehele net. behalve Oudeschild, uitgeschakeld. Nadat het bedoelde mechanisme iets minder critisch werd afgesteld, was het euvel snel verholpen, Geen enkel gebied langer dan 45 minuten stroomloos geweest. Het is niet te verwachten dat zich in de naaste toekomst dergelijke storin gen zullen herhalen. Momenteel wordt gewerkt aan de zg. ringkabel waardoor de verschillende gebieden onafhanke lijk van stroom kunnen worden voor zien. Deze kabel heeft een aanzienlijk grotere capaciteit, waardoor het ge bruik van de afnemers veel groter kan zijn dan nu het geval is. KLERCQ OOK UW TOPFORM-DEALER f 92.50 Naar welk soort stoelen gaat uw voor keur uit? Klassiek of modem, licht en sierlijk of zwaar en degelijk? 'n Kwestie van voorkeur. Maar de stoelen die zoekt, die passen bij üw Interieur, staan bij Klercq'e Woninginrichting. Immers In meer dan 100 toonkamers kunt u kiezen naar eigen smaak, stijl èn.„ portemonnaie! OEN HELDER-SPOORSTRAAT 30KONINGSTRAAT 43-45 I OVERDENKING „Welopgevoede mensen spreken in gezelschap niet over het weer, noch over Godsdienst." Deze woorden zijn van een Oosten rijkse schrijfster uit het eind van de vorige eeuw. Wanneer zij gelijk heeft, zijn er maar weinig welopgevoede mensen, althans wat betreft het praten over het weer. Het is algemeen bekend, dat vele ge sprekken in openbare gelegenheden en in huis beginnen over het weer. Mis schien was dat in Oostenrijk niet zo no dig, maar in ons wisselvallig klimaat zijn gedachtewisselingen over het weer erg belangrijk. Is ook de rubriek „het weerpraatje" in het TV-journaal voor velen niet het belangrijkste nieuws? Wanneer onze aandacht over Zuid- Vietnam en Kernstopverdrag al enig zins is verslapt, dan worden we toch weer even attent als de bekende hand van de weerman verschijnt. Het is allemaal zo goed te begrijpen, vooral in een vakantietijd, en in een ge bied waar duizenden hopen op zon en warmte in hun vakantie. Volgens die Oostenrijkse schrijfster moesten we er niet over praten, waar schijnlijk omdat zij meende dat het onderwerp zo banaal is. En over „Gods dienst" moeten we niet praten, omdat het zo'n heilige en strikt persoonlijke zaak is. Zo was inderdaad de opvatting in die dagen. Onze dagen worden gekenmerkt door het gesprek We lezen het in alle toon aarden Het Vaticaan zoekt gesprek met andere kerken, er zijn oecomenische ge spreksgroepen, hier op Texel hebben we de T.C. d.w.z. de gezellige en leer zame bijeenkomsten van alle predikan ten en r.k. geestelijken. En dan wordt er heus niet over het weer gepraat Ondanks de uitspraak van de schrijf ster uit de romantische tijd, zullen wij ons blijven bezondigen door over het weer te praten als we bij de kapper ko men, maar laten wij ook eerlijk en zon der opdringigheid durven spreken over onze heiligste overtuiging, als het te pas komt. A. v. d. B. DUBBELE FLESSENPOST De heer H. Maas, Hollewalsweg 19, Den Burg, vond woensdag j.l. om zeven uur 's morgens aan het strand bij paal 12 een aangespoelde fles met een brief je er in. Op het briefje stond het vol gende in het Engels gestelde bericht: „Van de bemanning van de vissersboot LT 236 „Celila". Wil de vinder s.v.p. schrijven aan Deck K M. Lyons, East Coast Fish sales Lt. 8 Waveneyroad.Lo westoft, Suffolk (Eng.? Bij voorbaat vriendelijk dank hopelijk kunnen we elkaar spoedig schrijven!" Het bijzondere toeval wilde dat de veertienjarige zoon van de heer Maas, Jan, enkele urep later ook over het strand kuierde en op ongeveer dezelfde plaats nóg een fles vond met een briefje Deze fles bleek afkomstig te zijn van een Zweeds schip. In een taal tje dat Duits, Zweeds zowel als Engels bevatte stond op het papier gekrabbeld; „Mijn naam is Cheister Danielsson, Vanadis Vagen 23, Stockholm, Sweden. Wilt U alstublieft een brief schrijven?". Jan is intussen in de pen geklommen om de Engelse en Zweedse briefschrij ver te antwoorden. Het zou ons niet verwonderen als vooral de correspon dentie met de Zweedse afzender tot interessante contacten leidt met de jonge Texelaar. Uit goede bron werd ons nl. verteld dat „Cheister" een meis jesnaam kan zijn. VERGADERING „550 JAAR STAD" Op dinsdag 27 augustus te 8 uur des avonds zal in het dorpshiiis te Den Burg de installatie plaatsvinden van de verschillende secties en commissies die rechtstreeks zijn betrokken bij de or ganisatie van de viering „Texel 550 jaar stad" in 1964. Tevens zal het ontworpen organisatieschema door de administra teur van de Stichting Cultureel Werk Texel, de heer G. A. Oskam, \yorden toegelicht. Voorts bestaat gelegenheid tot discussie en kunnen de benoemde secties hun eerste werkvergadering houden in een der beschikbare lokali teiten van het dorpshuis of het raad huis. De secties zullen hun werkzaam heden starten met het benoemen van een voorzitter en secretaris waarna sug gesties en plannen in het midden kun nen worden gebracht. Op deze bijeen komst worden diegenen verwacht die hiertoe een uitnodiging hebben ontvan gen. TEX. BOYS NIEUWS Het voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Tijd dus dat we ons gaan instellen op de komende competitie wedstrijden, waarbij elk puntje dat we vergaren kunnen, we hebben het nu ondervonden, belangrijk is. Vrijdagavond trainen om half acht voor jumoren en senioren. Zondag a.s. half drie oefenwedstrijd tegen een Texel-comb. op het Boys terrein. Terreindienst: H. Spigt, C. Timmer en K. Witte. De toto begint weer te draaien. De gene die dit seizoen nog mee willen doen, kunnen dit opgeven bij A. van Sambeek in de Zwaanstraat of even een seintje tel. 2988. U weet ook op Texel vallen de prijzen. Actieve voetballers kunnen zich ook nog opgeven. De kleintjes bij P.. van Sambeek jin de Hogerstraat, de rest bij de secretaris, W. van B^ierenstraat 46, Den Burg, telefoon 2988. ZONDER COMMENTAAR In het Duitse Herne deelde een ze venjarige jongen biljetten van honderd mark uit aan voorbijgangers. Het bleek dat de jongeman de biljetten had ge vonden in de kast van een buurman. Dank zij tijdig ingrijpen van de plaat selijke politie konden de meeste bil jetten weer worden opgespoord. S.V.C. NIEUWS Het is weer tijd om actief te worden. De gymnastiek begint weer op de eerste zaterdag in september. Ook het bruine monster zal dan weer om de hoek komen kijken, maar voor die tijd zal er nog wat aan het terrein moeten gebeuren, daarom worden allen opgeroepen om a.s. zaterdag met schop pen te verschijnen op het voetbalveld. Verder ligt het in de bedoeling om zondag een oefenwedstrijd te spelen aanvang 14.00 uur precies (zie kastje). De herfstvergadering zal plaats vin den op 5 september. Toto-nieuws Allen die hun registratiekaart nog niet hebben ingeleverd en toch willen „poolen" dienen dit met wel zeer veel spoed te doen. FEUILLETON door Henk van Heeswijk 27. Karei schudde zijn hoofd. „Je houdt jezelf voor de gek, zus. Je maakt jezelf wijs, dat je nog van Gerrit houdt. Nu ja, ik wil je niet plagen en ik zal er niet meer op zinspelen" Hij startte de wagen. „Kom, we gaan ergens wat drinken. Van al dat geklets zou een mens een droge keel krijgen". Terwijl hij de nieuwe weg opdraaide, vroeg hij: „Wat denk je van het West-End?" Ze haalde haar schouders op. ,,'t Is mij om 't even. 't Zal overal wel even druk zijn". Ze vonden m het restaurant een rustig hoekje en nadat de bestelling ge bracht was, zei Karei zacht: „Stien, ik blijf een paar dagen weg. En ga dan eens eerlijk over mijn woorden naden ken. Wat ik gezegd heb, meen ik: Ik houd van je, genoeg om met je te trouwen. Ga dan maar eens vergelijkin gen maken. Nee, ik ga geen namen meer noemen. Je begrijpt me wel. Als je ja zegt, zal ik je op m'n handen dragen en iedere redelijke wens van jou zal voer mij een bevel zijn. Ik zal je geven, wat je hartje begeert. Ik drink zelden of nooit en over het algemeen weet ik me behoorlijk te gedragen, niet alleen in gezelschap van dames, maar in ieder gezelschap. Dat brengt m'n werk mee. Je hebt zes broers, nietwaar? Zet ze maar eens aan het werk en laat hen naar mij informeren. Bij wie je wilt. Voor mijn part bij Ina Ganzevoort. Ik vind het goed". Ze zuchtte en dronk uit haar glas. „Jij denkt zo luchthartig over het hu welijk. Wat weet jij eigenlijk van mij? Je kent me nauwelijks. M'n broers zeg gen, dat ik doorgaans een verschrikke lijk humeur heb En 's morgens ben ik ochtendziek. AJs ze dan aan m'n hoofd zaniken, ga ik smijten". Hij lachte. „Als we getrouwd zijn, mag je iedere morgen wat naar m'n hoofd gooien". Ze schudde ongeduldig haar hoofd. „O Karei, wees nu eens één keer se rieus". Hij keek haar met gefronste wenk brauwen aan „En wie zegt jou, dat ik dat niet ben? Denk jij soms niet lucht hartig over het huwelijk? Jij wilt mij maar doen geloven, dat jé door dik en dun met die stuurman naar het ge meentehuis wilt. Hoe stel je het huwe lijk met hem voor? Denk je, dat hij het drinken zal laten, als jullie getrouwd zijn? En dan al die weken achtereen, dat hij van huis is? Kun jij in je een tje zitten te koekeloeren. Overweeg dat ook maar eens, zus. Ik wil je niet be- invloeden, maar je moet eerlijk zijn. Een huwelijk is geen betrekking in een restaurant, waar je weg kunt gaan, als het je niet bevalt". „Dat weet ik ook wel!" snauwde ze. Hij schoot in een lach. „Die Stien, meid, als je nijdig wordt, dan ben ik helemaal mesjokke op je". Toen het donker was, reden ze terug naar Otterlo. Ze zat dicht tegen hem aan en op een gegeven ogenblik om klemde ze zijn arm „Karei, toe, stop eens even ergens". Hij reed naar een parkeerplaats en zette de wagen neer. Daarna draaide hij zich naar haar toe, maar kon haar ge zicht ternauwernood onderscheiden. „Nou, moppie, zeg maar, wat je opf je hart hebt". „Karei het is niet, dat ik je wil plagen, zie je? En ik wil je ook geen verdriet doen.... het is.... ach, ik wilde, dat je het begreepje bent altijd zo lief voor me, zo attent en netjes. Je hebt vanavond niet eens ge probeerd me te zoenen. Dat respecteer PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg, 10 uur ds. Frocntjes 1930 uur ds. Frocntjes, jeugddienst De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Collecte voor de eredienst Den Hoorn 9.00 en 10.30 uur ds. Oskamp De Koog, 9 uur ds. Waardenburg 10.30 uur, drs. Van der Kooi 10.30 u. Kinderkerk in de tent naast de kerk 20.00 gezamenlijke dienst ds. Rocholl en ds. Waardenburg,, oecumenisch H. Avond maal. De Waal 10.30 uur ds. Waardenburg Oosterend, 10 uur ds. Soesan, maandcllecte kerkvoogdij 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst Oudeschild, 19.30 uur ds. Soesan, maandcol- lecte kerkvoogdij GEREFORMEERDE KERK Den Burg, 10 en 19.30 uur ds. C. Gilhuis van 's Gravenhage Oosterend 10 en 19.30 uur ds. A. Plaatsman GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 00 en 15 30 uur ds. H. Knoop van Noordwijk aan Zee GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10 en 3 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg, 9.30 uur ds. P. J. Th. Tammes Emmen De Koog 19.30 uur ds. Van Bilderbeek Den Hoorn, 10 uur, de heer C. P Inja DUITSE DIENSTEN Den Burg 8.45 uur ds. Rocholl, in de Hervormde kerk Dc Koog 21.15 uur ds. Rocholl, in de Hervormde kerk ik zo in je, zie je?" Ze kwam dichter bij hem en beroerde even met haar hand zijn gezicht. „Ik wil dit eerst rus tig verwerken en er over nadenken. Dat met Gerrit.ik kan natuurlijk niet zo maar zeaggen: zo, de affaire-Gerrit is voorbij, nu ga ik met Karei. Ik moet het hem eerlijk schrijven en zo. Je mag het wel weten, Karei, ik heb zes broers. Het zijn allemaal wildemannen, echt boerenjongens. Een beetje ruw, een beetje dom Zelf ben ik op de H.B.S. geweest, maar ik wilde daarna niet verder leren. En ik ben erg aan huis gebonden. Daarom nam ik geen betrek king aan ver weg. Ik had met mijn diploma misschien in Ede of zo op een kantoor kunnen komen. Ik kreeg inder tijd een mooie baan aangeboden in Wageningen, maar dat was me veel te ver weg. En op mijn manier houd ik ook van de boerderij. Dat is het be roerdste, Karei, ik ben een verschrikke lijk gecompliceerd wezen. En na die ruzie.... mijn broers vielen hem bij en zeiden, dat ik niet zo kinderachtig moest zijn. Dat hij een aardige jongen was en dat ik mee had moeten doen. Ik gruw van drank.... daar kan ik niets aan doen. Ik heb thuis al zoveel narigheid gezien door de drank. Met de jongens ook. En dan krijg ik een hekel aan de mannen. Soms denk ik dan wel eens: ze zijn allemaal zo. Dan loop ik dagen rond met een zuur gezicht. Zo'n gezicht als toen jij voor het eerst in de Koperen Kop kwam. Je zei hét die morgen Maar jij bent zo anders. Dat heb ik al lang gemerkt. Jij bent in alles zo netjes. Gerrit kon soms zo ruw zijn, als hij me beet pakte.ik kan niet alles zeggen, Karei. Misschien begrijp je het wel. Ik vind het zo pijnlijk. Maar ik dacht toen; alle mannen zijn zo en zodoende hield ik veel van Gerrit. En nog weet ik niet, of ik hem wel kan missen, zie je? Aan de andere kant Jij bent er nu.in mijn leven. Dat is een niet te loochenen feit. Natuurlijk heb ik al verschillende keren vergelijkingen gemaakt. Jij bent altijd een heer. Je bent niet ruw, zelfs niet, als je me om helst. Dat trekt me in je aan. Maar zo kan het toch niet, Karei. Ik moet dat eerst met Gerrit in orde hebben. Mor gen zal ik hem schrijven. Per luchtpost. Ik zal er eerst nog een nacht over sla pen. Dan weet ik zeker, wat ik wil. Of misschien ook niet. O, ik praat allemaal onzin, Karei Heus, ik mag je wel. Maar je zult veel geduld met me moeten heb ben, zie je? Alsals ik het uitmaak met Gerrit, dan ga ik in mijn eentje thuis huilen. Dat weet ik vooruit. We kennen elkaar al van kind af. Er is een band gegroeid. Maar.ik weet het nu niet meer, of ik het nog wel met hem aandurf. Wil je nog een poosje wachten, Karei? Tot ik zeker ben van mezelf?" Hij drukte haar zacht tegen zich aan en voelde haar hoofd tegen zijn schou der. Terwijl h-j met haar lokken speel de, knikte hij en antwoordde: „Natuur lijk, moppie. Maar weet goed, hoe je beslist. Ik houd ontzettend veel van je, meisje". Wij komen reeds ruim 30 jaar op Texel met on ze uitmuntende kwalitei ten. Uw kleermaker Ca- rel Schmidt, Boomkamp straat 8, Alkmaar, telef. 13615. Elke vrijdag op Texel. Gegalv golfplaten 178- 82 uit voorraad leverbaar f5,25 per stuk Warmoes straat 72, Den Burg. Te koop 5 a 6 ton hooi geperst. Cobus Spigt, Lentevreugd E 105, Eier- land, tel. 02225-297. Wie wil er graag jonge foxhondjes? Wij hebben er 4. Zonder vergoeding mag u hen meenemen. C. H Mant je, Spang W 30, tel. 331. Oosterend. Te koop Volkswagen Cabriolet 1957, prima motor en nieuwe banden. C. H. Mantje, Spang W 30 telefoon 331 Oosterend Kanaries en parkieten te koop. H. P. Bakker, Schoonoordsingel 21, Den Burg. Verloren uitlaat van Sparta brommer, van De Koog door de Dennen naar de Zandkuil. L. Keijser, Vogelmient 48, telefoon 02228-246 Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze dochter en zusje Alida Wij noemen haar LIDA T Zegel-v. d. Vis C. Zegel en kinderen. Parkstraat 16, Den Burg, Texel, 19 augustus 1963 Tijdelijk: Lidwinazieken- huis, Den Helder. Geboren Karin Woutera dochter en zusje van W Roeper-Raap F. Roeper Ellen en Inge Texel, 20 augustus 1963 De Koog, „De Valk' Bilthoven „Berg en Bos" Op 31 augustus hopen onze lieve ouders D. Krijnen A. Krijnen-Eelman hun 25-jarig huwelijks feest te vieren. Gelegenheid tot felicite ren 's middags van 5 - 6.30 uur in hotel „De Graaf", Weverstraat 95, Den Burg. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren Fup en Nel Jaap Dirk Oudeschild Texel Loodssingel 10, Voor de belangstelling, die U bij ons huwelijk toonde, zeggen wij U har telijk dank. W. Grisnigt A. K. Grisnigt-Koning Plevierstraat 14, De Koog, Texel.

Texelsche Courant | 1963 | | pagina 2