sport en spel Pocke(tj- Veilig verkeerscursus te Den Burg begonnen Gaat Nederland aan de pijp? goed boek week-end Verhuisd Texel wapent zich tegen verkeersgevaren Het is altijd weer „De afdeling Texel van het Verbond voor Veilig Verkeer mag zich gelukkig prijzen, omdat zij kan profiteren van de aktiviteiten van adjudant Gulmans en opperwachtmeester Stomp", aldus de heer Donia, secretaris van de afdeling, aan het begin van de eerste avond van de Veilig Verkeerscursus te Den Burg. Hij schetste daarbij de ideale samenwerking tussen Veilig Verkeer en de politie. Voor de Veilig Verkeerscursus te Den Burg bleek een grote belangstelling te bestaan. Meer dan honderd belangstellenden werden vrijdag in de zaal van het City-theater verwelkomd. Steeds meer mensen zien het belang in van het volgen van de algemene ver- keerscursussen, zoals die op Texel elke winter worden gehouden. Ook het aan tal belangstellenden tijdens de propa- ganda-filmavonden „contact' -avon den neemt toe. Voor een belangrijk deel is dit te danken aan adjudant Gul mans, die er een gewoonte van maakt in de pauze van vergaderingen en avonden van allerlei verenigingen even binnen te glippen. Vaak met behulp van een kaart van Texel, waarop het respectabele aantal verkeersongevallen van het vorige jaar op staat aangege ven, weet hij aan te tonen hoe belang rijk' het is, dat alle Texelaars zich eens op de hoogte stellen van de verkeers regels. Deze landkaart hing vrijdagavond in de hal van de bioscoop en vormde daar in de pauze het middelpunt van belang stelling. Het is angstaanjagend om te zien, dat zich in 1963 op Texel 136 onge vallen voordeden, waarbij de ongeluk ken zonder politiebemoeiing nog niet eens zijn gerekend. Voor de pauze behandelde de adju dant enkele bladzijden van het instruc tieboekje. Na de pauze werd met be hulp van dia's, die door de heer Stomp werden vertoond, een glashelder inzicht in de te behandelen stof gegeven. BINGO-AVOND DE WAAL Zaterdagavond, 29 februari, wordt weer bingo gespeeld in het Dorpshuis „De Wielewaal". De laatstgehouden avond werd al veel beter bezocht dan de eerste. Het is met dit spel nu eenmaal zo, dat het span nender wordt, als er meer bezoekers aanwezig zijn. Als iedere speler, die ai geweest is iemand weet mee te nemen, wordt het nog gezelliger. Dit is ook voor de kas van de feestcommissie be langrijk. Dat dit geld door deze com missie goed besteed zal worden, spreekt vanzelf. Er leeft wat, er broeit wat, maar wat precies? Daarover moet de commissie nu nog het stilzwijgen be waren, maar des te groter zal te zijner tijd de verrassing zijn. Grijp dus allen deze gelegenheid aan om bingo te spelen, want voorlopig zal er geen mogelijkheid meer zijn, in ver band met de toneeluitvoeringen van ,,'t Amateurtje", de schooluitvoering en het paasfeest. Tussen de spelen door zal er gelegen heid zijn voor het maken van 'n dansje. Dezer dagen hebben wij een circu laire verzonden over de dit voorjaar te voeren advertentie-campagne in Neder landse en Duitse dagbladen. Evenals vorig jaar stellen wij ons voor z.g. „kap stok-advertenties" te plaatsen, waarbij dus onder de advertentie van de V.V.V. een aantal advertenties van leden van de V.V.V. geplaatst kunnen worden. Hierdoor gaat van de advertenties in hun totaliteit meer aantrekkingskracht uit dan van een enkele losse adverten tie De circulaire werd verzonden aan de hotels, pensions, verhuurders van gem. huizen enz. Mochten andere leden belangstelling hebben, dan zullen gaar ne alle gewenste inlichtingen verstrekt worden door ons of door de fa. Lange- veld de Roov, bij wie ook de adver tenties ingeleverd moeten worden. Enkele dagen geleden ontvingen wij een strookje voor de lijst van vrije ak- kommodaties met een correctie voor de VW-krant zonder een adres van de afzender. Aangezien de correctie wel belangrijk is, verzoeken wij de afzen der ervan zich op het kantoor te mel den, indien enigszins mogelijk direkt i.v.m. het feit dat de correcties aan de drukker moeten worden opgegeven. De bedoelde correctie luidt: „De bungalow is opgegeven als 4 persoons, dit is ver anderd in 6-persoons bungalow voor zien van douche en warm en koud stro mend water" De strookjes over het fietsenvervoer naar Texel, waarom op de ledenverga dering van afdeling Den Burg gevraagd werd, zijn inmiddels (gratis) verkrijg baar op het kantoor. SCHAAKCLUB „EN PASSANT" De uitslagen van afgelopen woensdag: P. Eelman-A. Terpstra 01 0. Feitsma-L. J. Vlugt 01 J. Hoogerheide-J. Dijt 10 C. Schulte-C. Joustra 01 Dijt verloor de dame door een foute afruil en kon gelijk opgeven. Schulte gaf een kwaliteit voor een pion, welk nadeel beslissend bleek. Nadat Vlugt stukwinst verzuimde, zag het er somber voor hem uit, maar Feitsma zette enkele malen minder sterk voort en verloor toch. Met nog 9 ronden te spelen (alle deelnemers nog één keer tegen, elk van de anderen) is de stand nu: 1. F. R. Drevel 65%; 2. C. Joustra 63,89%; 3. L. J. Vlugt 58,33%; 4. C. Schulte 56,25%; 5. O. Feitsma 53,33%; 6. A. Terpstra 52,50%; 7. J. Nieuwen- huis 50%; 8. J. Hoogerheide 45%; 9. J. Dijt 34,62%; 10. P Eelman 27,78%. Nog zes van deze cursusavonden zul len volgen, telkens op vrijdag. De in schrijving voor de cursus opent a.s. vrijdagavond om 7.40 uur. Dan zal men ook het cursusgeld (ƒ7,kunnen be talen. Iedere deelnemer zal in het bezit van een instructieboekje worden ge steld. Omdat het niet bijwonen van de eerste avond voor het succesvol meer- maken van de cursus niet bezwaarlijk is, kan men zich ook nu nog opgeven. Er is nog plaats genoeg in het City theater! Te Oudeschild werd woensdag j.l. de daar gehouden cursus afgesloten. De belangstelling was bijzonder groot. Aan ca. 70 cursisten kon het diploma van de afdeling Texel worden uitgereikt. DE WAAL TROF VOORBEREIDINGEN DE WAAL Zaterdagmiddag heb ben een twaalftal Waalder inwoners de handen uit de mouwen gestoken en zijn begonnen met de voorbereidingen voor de versiering van het dorp in verband met de grote feesten „Texel 550 jaar Stad". Door de feestcommissie wérd enige weken geleden een partij hout gekocht, dat gebruikt zal worden voor het bouwen van vier erepoorten, bij de ingangen van De Waal. Het hout werd zaterdag bewerkt met cirkelzaag, hand zaag en hamers. Het resultaat is dat de poorten nu klaar zijn. Maar er zal nog meer moeten gebeuren. Ook de volgen de keer hoopt de feestcommissie op me dewerking van de inwoners. Donderdagavond a.s. kunnen ook dames zich verdienstelijk maken. Zij worden dan verwacht ten huize van mej D. van Heerwaarden voor het ma ken van papieren bloemen. ,,'T AMATEURTJE" BRENGT TONEELSTUK DE WAAL Op de zaterdagen 7 en 14 maart a.s zal de Waalder toneel vereniging ,,'t Amateurtje" in het dorpshuis ,,De Wielewaal" voor de tweede maal in dit seizoen voor het voetlicht verschijnen. Opgevoerd wordt de klucht „Huize Amor", geschreven door Dick van Maasland. Beide keren wordt de avond besloten met bal. Om teleurstellingen te voorkomen, worden donateurs en donatrices dringend ver zocht a.s. zondag, 1 maart, tussen 12 en 1 uur met hun donateurskaart in het dorpshuis te komen om hun kaart te la ten afstempelen voor de eerste of de tweede avond. GESLAAGD Bij de in januari j.l. te 's-Gravenhage gehouden examens slaagde de heer A. Y. Kalf, Dijkmanshuizen, voor het diploma stuurman verre visserij. Hij werd opgeleid door de heer D. M. Vlas. VERGADERING V.V.V. TEXEL Op maandagavond 9 maart a.s. wordt de algemene jaarvergadering van de V.V.V. Texel gehouden. De bijeenkomst vindt plaats in hotel „De Lindeboom- Texel" en begint om 8 uur 's avonds. AMBONNESE KINDEREN Reeds verschillende malen hebben Ambonnse kinderen een prettige vakan tie doorgebracht op Texel. Vorig jaar is het er bij ingeschoten. Dat was dat is nu gebleken een tegenvaller voor deze kinderen. Daarom hebben zij ons het verzoek gedaan om dit jaar weer naar Texel te mogen komen. Wie zou een kind iets durven weigeren? Wij hebben besloten weer pogingen in het werk te stellen deze kinderen een onbezorgde vakantie te geven. U zult begrijpen, zonder Uw hulp gaat dat niet. Wie wil ons beter gezegd: deze kin derenhelpen? Het getal is dit keer niet zo groot. Het zijn er dit jaar 39 in de leeftijd van 7 tot 12 jaar. Niet te klein en niet te groot. Zij komen uit het kamp „Almere" te Huizen. Wilt u zo spoedig mogelijk opgave doen aan één der onderstaande adressen? Wij mogen toch op U rekenen? Het ligt in de bedoeling dat deze kin deren komen van 26 maart tot 6 april 1964. Misschien zijn er voor U bekende namen onder. Hier volgen ze: Martinus Aponno 8 jaar; Johannes Bon- jaktutur 12 jr.; Albert Manuhuttu 10 jr.; Maria Bonjaktutur 10 jr.; Pieter Matita- hatiwen 10 jr.; Duminggus Matita'na- tiwen 12 jr.; Etty Nanlohy 11 jr.; Lien- tje Nanlohy 10 jr.; Toontje Nanlohy 9 jr.; Harmanus Huwae 11 jr.; Lambert Huwae 9 jr.; Martha Huwae 8 jr.; Mieke Louhenapessy 10 jr.; Karei Lokollo 9 jr.; Polly Lahumeten 8 jr.; Berthy Lahu- meten. 9 jr.; Brampy Lilipory 10 jr.; Ronny Lilipory 8 jr Duminggus Patti- nama 7 jr.; Brampy Wattilete 10 jr Edy Pattipeilohy 9 jr.; Lucky Putuhena 12 jr.; Usje Putuhena 11 jr.; Jane Putu hena 9 jr; Henny Parera 11 jr.; Max Parera 9 jr.; Helena Parera 7 jr.; Vonny Pesuwarissa 11 jr.; Rudy Pesuwarissa 8 jr.; Telly Pali jama 11 jr.; Mery Pa- lijama 8 jr.; Nelis Tomasila 10 jr.; Tie- neke Tomasila 9 jr Nelis Tamaela 12 jr.; Loius Tamaela 10 jr.; Magda Sou- hoka 11 jr.; Ansje Souhoka 8 jr.; Robby Sapasuru 12 jr Adrianus Sapasuru 10 jr. Het Ambon-Comité, Mevr. C M. C de Boer-van Donselaar tel. (02220) 2527 Mevr. G. D. v. Loon-le Roy, tel. (02220) 2016 D. Broer, tel (02220) 2301 J. F. W. Veldwisch, tel. (02220) 2197 TEXELSE MARKT Gisteren werd aangevoerd 9 schapen en rammen ƒ100,ƒ225,13 nuch tere kalveren 30,ƒ170, TEXELSE BOYS Geen voetbal - toch voetbal! Hoewel het hele programma voor het afgelopen weekend was afgelast, heeft Texelse Boys toch van voetbal kunnen genieten, zij het op zaterdagavond in de filmzaal. We kunnen terugzien op een geslaagde filmavond. Begonnen werd met een schaatsfilm, opgenomen in het machtige ijsstadion in Moskou. Het was oud nieuws, maar toch zaten we weer met verbazing te kijken, hoe die Grisjin als een komeet over het ijs vloog, en vol trots toen we v.d. Grift diezelfde Rus in de eerste rit van de 10 km. van de eerste plaats za gen verdringen; en weer vonden we het jammer, dat Kositskin op diezelfde af stand iets te snel was en daardoor v.d Grift als no. 2 eindigde De tweede film ging over de Europa- Cup-wedstrijd Benfica-Real Madrid. Voor deze film begon vertelde onze con sul Ran, als ooggetuige van deze wed strijd, enige bijzonderheden en een paar wenken, waarop we speciaal letten moesten. Het blijft steeds weer een be levenis zo'n topwedstrijd te zien, vooral als je gaat letten op balbehandeling, positiekiezen en meer van die fijne kneepjes van het voetbalvak. Dat voetballen in de hogere regionen echt 'n vak is geworden, toonde ons de derde film, welke de training liet zien in Duitsland, afgewisseld met flitsen uit wedstrijden, waarin de oefenstof in de praktijk getoond werd. Vooral die laatste film liet ons zien dat, als je iets met een voetbal berei ken wilt, in welke afdeling je ook speelt, er duchtig geoefend moet worden. Onze middelen en beschikbare tijd zijn, in verhouding tot het op de film vertoonde, natuurlijk maar zeer, zeer bescheiden, maar met veel enthousias me, onder leiding van onze trainer, kan er, als we geregeld komen, veel bereikt worden. In de pauze en na de laatste film werd er met veel animo gebingood. Henk, de organisator en leider van dit programma-onderdeel kon de penning meester een goed gevulde hand toe steken. Alle goede prijzengevers onze hartelijke dank. En nu gaan we weer over tot de orde van de dag. Woensdag trainen de adspi- ranten; vrijdagmiddag de welpen en vrijdagavond de junioren en senioren. Zonder tegenbericht ziet het pro gramma (opgeschoven van vorige week) er als volgt uit. Zaterdag ZDH-Tex. Boys a, 4 uur. Zondag- Kaagvogels-Tex. Boys 1; Tex. Boys 2-Oosterend 2, 2 uur; BKC-Tex. Boys junioren, 2 uur. Terreindienst: J. Kager en J. Koomen. S.V. TEXEL Het was te voorzien, dat er j.l. zondag niet gespeeld' kon worden. Jammer, maar voor de terreinen ongetwijfeld zeer goed. Het programma van deze zondag wordt nu a.s. zondag gespeeld, hetgeen ook het geval zal zijn met die van de afd. N.H. Zie volledig programma in het volgend nummer van de Tex. Courant PUPILLENCOMPETITIE Programma zaterdag, aanvang 3 uur: SVC-ZDH, Tex. Boys b-Tex. Boys a en Texel c-Texel a. t G.D.S. G.D.S. won van ILA.V. II en L.O.S. Onder grote belangstelling speelde G.D.S. zhterdag j.l. weer wedstrijden in de Jac. P. Thijsseschool tegen ILA.V. II en L.O.S. Beide wedstrijden werden ge wonnen. De eerste set tegen HAV II leverde nogal wat moeilijkheden op; in een ommezien stond GDS met 40 achter. Na de eerste time-out ging het beter. GDS kon de achterstand in een stevige voorsprong omzetten en won tenslotte met 151 De tweede set leverde minder moei lijkheden op en werd gewonnen met 15—5. De tweede wedstrijd tegen L.O.S., de grootste concurrent van GDS voor het kampioenschap. Het leek een gemakke lijke overwinning te worden, want GDS stond heel gauw met 142 voor. L.O.S zette echter aRe zeilen bij om de ach terstand in te halen. Dit lukte prima, want door technisch goed spel brachten zij de stand op 1412. Gelukkig kon G.D.S. de score op 1512 brengen, zo dat deze set toch een GDS overwinning werd. De tweede set had. evenals de eerste, zeer spannende momenten. Naar de me ning van velen had L.O.S. een over winning verdiend. Hun spel was tech nisch zeer goed, terwijl ook hun verde diging goed was. Maar Vrouwe Fortuna was op de hand van GDS. Na een 1112 achterstand werd met 1512 gewonnen. Door deze overwinningen staat GDS nu stevig aan de top van de ranglijst. De stand in de eerste klas is nu als volgt: !(resp. gespeeld, gewonnen, verloren, punten en score) GDS 8 8 0 16 16— 0 L.O.S. 7 5 2 10 10— Lyceum 8 4 4 8 9 H.A.V. I 5 3 2 6 6—5 H.A.V. II 6 2 4 4 4- H.C.S.C. II 7 2 5 4 4—10 HKV 7 0 7 0 0—14 De eerstvolgende wedstrijden tegen HKV en Lyceum worden op 9 maart te Den Helder gespeeld. De reacties op de onrustbarende rap porten met betrekkinq tot het verband tussen sigarettenroken en lonqkanker blijven niet uit. De verkoop van siga retten daalt en anderzijds ziet men een toenemende belangstelling ontwaken voor: de pijp! De goede pijproker immers rookt niet op zijn longen. Hij rookt geen papier mee. Het in iedere pijp aanwezige systeem" vangt veel teer op. Daarom proberen velen, die het si garettenroken te riskant gaan vinden en toch niets gevoelen voor geheel onthouding op dit gebied, het met de pijp. Zo'n overgang is niet zo gemakkelijk als velen denken. Het gevolg is dan ook vaak: teleurstelling. Men meent te kun nen volstaan met het kopen van een pijp en een pakje tabak en als men het dan gaat proberen, beleeft men van die proefneming niet altijd plezier. Velen beweren dan ook: Ik heb het (meer dan eens) geprobeerd, maar ik kan nu een maal geen pijp roken! Maar men rookt een pijp nu eenmaal anders dan een sigaret. Een sigaret rookt zichzelf op, een pijp moet (even als een sigaar) worden gerookt; en met zelfbeheersing. Trekt men te hard dan smaakt de tabak niet lekker, vergeet men te trekken dan gaat de pijp uit. Terwijl de sigarettenroker de indruk ^,eeft van nervositeit, lijkt het bij de pijproker alles gemoedsrust wat de klok slaat. Maar het roken van een pijp dwingt dan ook tot rust. Pijpen in soorten Men moet om te beginnen niet zomaar „een" pijp kopen. Bij voorkeur doet men dat in een zaak, die een zeer be hoorlijk .pijpenassortiment blijkt te heb ben, dus daarin is gespecialiseerd. In zo'n geval kan de handelaar deskundig advies geven. Men heeft grote en kleine, rechte en kromme, houten en meerschuimen en stenen pijpen. Er zijn ook „fancy" pij pen met glimmend metaal of met leer bekleed. De echte pijpenroker schuwt deze uitwassen, zoals de meeste auto mobilisten afkerig zijn van auto's met al te veel chroom. Het kiezen van een pijp wordt mede bepaald door de soort tabak, welke men wil gaan roken. Voor shag gebruikt men een andere pijp dan voor bijvoorbeeld mixture. Wat de prijs betreft, die varieert van één gulden tot vijftig gulden of nog meer. De kwaliteit van de pijp spreekt een geducht woordje mee. Het aroma waarvan de roker geniet, is het geza menlijk produkt van pijp en tabak. Het mopje: „Smaakt de pijp? Dan kun je de tabak wel weggooien" is dan ook beslist van een niet-pijproker afkom stig. Men hoeft geen tientallen guldens uit te geven voor een goede pijp. Beneden de tien gulden komt men ook klaar. De echte pijproker heeft altijd meer dan één pijp. Want men steekt nooit een verse pijp op wanneer de kop nog v/arm is. De echte doorroker heeft er dan ook altijd meer dan één op zak. Maar mensen, die het roken willen be perken, worden dus gedwongen om, wanneer zij één pijp meenemen, te wachten tot die weer voldoende is afgekoeld. Het is vooral zaak de pijp regelmatig schoon te maken, anders gaat zij stin ken. Met behulp van de zogenaamde pijpragers gaat dit heel gemakkelijk. Een nieuwe pijp moet altijd aan de binnenkant worden bevochtigd. Soms doet men dit met olie, maar doodgewoon een natte vinger is voldoende. En dan niet meteen de pijp helemaal stoppen en ook niet te stevig, want dan trekt ze niet. en tabak in soorten Pijptabak is er eveneens in alle soor ten en prijzen. Men zal zowel shag als gewone rooktabak (b.v. baai) en mixture roken. Vooral de laatste kan duur wor den wanneer men een voorkeur gaat ontwikkelen voor de dure Amerikaanse en Engelse importsoorten, maar het Hollandse product is goed genoeg en, in vergelijking met het buitenland vooral zeer billijk. Vooral bij het roken van de (altijd vochtige) mixture moet men zorgen de pijp in de brand te houden. Men zal wel bemerken, dat pijproken meer lucifers kost. Het kan wel even duren voor de pijproker zijn favoriete merk te pakken heeft. Brandt de tabak op de tong, dan moet men een ander merk gaan proberen. Met een pijp moet je leren omgaan. Klopt men de pijp te hardhandig uit dan loopt men een grote kans, dat de steel afbreekt, vooral wanneer zij niet van een metalen tap is voorzien. Men klopt de pijp voorzichtig tikkend en liefst op de hand uit. De binnenkant van de pijp vertoont de neiging „aan te groeien" en dit heeft niet alleen een nadelige invloed op de smaak, maar men kan er ook minder tabak in stoppen. En de juiste hoeveelheid tabak (bepaalt door de grootte van de kop) heeft ook weer grote invloed op het rookgenot. Niet op goed geluk Uit dit alles blijkt wel, dat wie op goed geluk probeert een pijp te gaan roken, veel kans loopt een slechte pijp te roken en het misschien maar opgeeft. Wie een pijp gaat roken gaat tot een andere staat des levens over. Hij zal dezelfde ondervinding opdoen als wel ke hij had toen hij zijn eerste sigaar rookte Dat is ook niet meteen lekker, men weet zijn keuze niet te maken, rookt deze te zwaar of te licht, trekt te hard of te langzaam, en het begin is zelden of nooit een onverdeeld genoe gen. Maar al doende leert men. En de echte pijproker houdt zich ge heel zijn leven bij zijn pijp. Meestal kan men er hem mee „uittekenen". Dat men de pijp tussen de tanden moet houden levert moeilijkheden op b j mensen met een prothese. Maar er zijn speciale pijpen in de handel, in de steel van uitsparingen voorzien, waar door deze categorie toch kan pijproken. Koop om te beginnen geen te dure pijp. Laat U adviseren door een vakman. En laat U niet ontmoedigen door de moeilijkheden van de beginner. Tenslotte heeft pijproken nog een be paald voordeel: de meeste vrouwen vin den het zo gezellig staan! Onze collectie is zeer groot. LANGEVELD DE BOOU N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,elke rege.' méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (met eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Instituut Belz, Den Helder, telef. 2154, Kuiperdwarsstraat 3 Het juiste adres voor lichaams- en gelaatsver zorging, bustebehandeling, verhuur van bandmassage apparaten per 14 dagen f50,per 4 weken (80,- Wegens vertrek te koop een zgan. olrekachel m. Nobel, 2 pits gasstel met abonnement, opklapbed met schuimrubber matras, keukentafeltje, trapje, wek ker, kamerlamp. Jan Dirks oord 18 Aangeb. donkerblauw herenkostuum m 52 grijs vest z g a n. Adres bureau Texelse Courant. Te koop gevraagd een partijtje stalmest Ger. Dros telefoon 02228 351 Gevraagd van 1 tot 14 augustus vakantieverblijf voor 6 personen omgeving Den Burg. Brieven onder nr 610 aan bur Tex Crt Pension gevraagd voor de week 11 t/m 18 juli door moeder met 2 doch ters en 2 vriendinnen liefst De Koog of omgeving Br met prijsopgave onder nr. 609 bureau Tex. Courant. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Carolina Wilhelmina (CARLA) J. v. Wijngaarden W. v. Wijngaarden- Hutjes Bungalowpark Venneman, Gerritslard Texel. 20 februari 1964 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Jacob (JACK) J. Kalverboer- Westdorp D Kalverboer De Ruyterstraat 116, Oudeschild Texel, 20 februari 1964 Met blijdschap en dank aan God geven wij U ken nis van de geboorte van onze dochter en zusje Christa Bij het H Doopsel ontving zij de namen Christina Theodora Th v Heerwaarden E. v. Heerwaarden- Witte en kinderen Den Burg. Wilhelminal. 31 Texel, 21 februari 1964 Op 28 februari hopen onze lieve ouders en grootouders A. Jonker en B. Jonker-de Jong hun 40 iarige echtver eniging te herdenken Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Hatfelderweg 40 Den Burg, Texel WVWf-W Heden is in het zie kenhuis „Parkzicht" te Den Helder, zacht en kalm van ons heenge gaan, onze lieve tante Marie Keyser Dd., in de ouderdom van ruim 88 jaar. Namens de familie: S. KEYSER Jaczn. Gollardsstichting, Texel, 22 febr 1964 De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 25 februari 's namid dags 2,30 uur vanuit de Gollardsstichting op de Algemene Begraafplaats te Den Burg V oor de vele blijken van belangstelling betoond, bij het overlijden van onze lieve oom, de heer WILLEM SMIT Jzn betuigen wij namens de familie onze hartelijkedank. J. Schraag-Smit Texel, 24 februari 1964, Kogerstraat 60, Den Burg. van Lindehoeve, DeWesten naar „De Top", De Westen Familie C Veeger, Telef. 02220-2100 Telef. aangesloten onder nr 02220-2978 C M Veeger, Lindehoeve, De Westen. Voor een LANGEVELD DE BOOU N.V.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2