VROUW Verboden 't Vispaleis Kampeerpaspoorthouderskampeerterrein ,,'t Woutershok" zaterdag geopend FILM NIEUWS Stem voor TESO Stem C. G. van Es eieren te rapen OKWTwin 350 cc Ursusgaas en creosootpalen dinsdag a.s. HULP gevraagd verse, gebakken en gerookte vis Rillend in een harde, gure oosten wind stond zaterdag voor Pasen een groepje genodigden op het nieuwe kampeerterrein voor paspoorthouders bijeen om getuige te zijn van de ope ning door de heer M. Mant je, bosbouw kundig hoofdambtenaar van het Staats bosbeheer. In zijn korte toespraak ver telde de heer Mant je, dat door het pachtvrij komen van dit 21/t ha. grote terrein aan de Grensweg het Staats bosbeheer de gelegenheid heeft kun nen benutten aan een reeds jarenlang bestaande behoefte tegemoet te komen. Een enthousiaste kampeerder deed een gastenboek cadeau, met als inleiding een ballade, waarin op meer dichter lijke dan historisch verantwoorde wijze het ontstaan van de naam ,,'t Wouters- hok" verklaard werd. Het door prachtige hoge dennen om geven en door jonge aanplant verdeelde kampeerterrein bevat zes afdelingen, nl. 1 voor caravans, 2 voor tenten met auto's, 2 voor tentkampeerders plus een speelveld van een halve bunder. De staanplaatsen zijn bijzonder ruim. Hoe wel misschien „meer makke schapen in een IfWouters) hok" gaan, blijft het aan tal plaatsen toch beperkt tot een hon derdtal. Er is een groot toiletgebouw. De beide warme douches zulien bij wijze van proef gratis gebruikt kunnen worden. Verder zijn er afsluitbare cabines met vaste wastafels, wasplaatsen voor groente enz. Voor yelen is het een genoegen, in de vakantie de auto op te poetsen. Ter beoefening van deze zinvolle vrijetijds besteding is aan de ingang een speciale autowasplaats ingericht Nieuw voor Texel zijn de vuilafval- bakken. De aan een metalen standaard bevestigde papieren zakken kunnen in hun geheel worden verwijderd. Ter be strijding van de vervuiling zal het Staatsbosbeheer ook enige van deze bakken bij De Koog. o.a. aan de Ruijs- laan en de Boodtlaan, plaatsen Nadat de beheerder, de heer D. v.d. Vliet, de vlag van het Staatsbosbeheer voor de kampeerterreinen; een groen veld met aan de linkerbovenhoek de door bladeren en dennennaalden om rankte letters SSB, gehesen had, was de opening een feit. Na een korte rond gang over het terrein kon men weer wat op verhaal komen in de heerlijk verwarmde caravans van de families SHELL VERKEERSSCHOOL WEER NAAR TEXEL Het is de afd. Texel van het Verbond voor Veilig Verkeer gelukt de Shell Verkeersschool, die vorig jaar enige tijd ten behoeve van de Texelse scholen praktisch verkeersonderricht heeft ver zorgd, weer te laten komen. Alle kin deren van de vijfde en zesde klassen van de Texelse scholen zullen de lessen in schoolverband kunnen volgen Dins dag a.s. zal burgemeester De Koning de school officieel openen op het terrein van de gemeentewerkplaats aan de R. P. Keijserweg. Het vervoer van de kin deren zal worden verzorgd door TESO, terwijl ook de gemeente bijdraagt in de daarbij optredende kosten. De school zal tot 16 maart op Texel blijven. KOGER VOETBALLERS IN BERLIJN (Vervolg van pagina 1) menzijn genoemd, dat plaatsvond in de „Bürgerkeller" nabij het centrum. Het werd met alleen gezellig, maar boven dien zeer uitbundig. In een grote onder gronds gelegen zaal, werd door honder den Berlijners tot diep in de nacht feest gevierd, zoals alléén een Berlijner het schijnt te kunnen Een Tiroler orkestje zorgde voor de goede sfeer en het rijke lijk voorhanden zijnde bier voor de rest. Een Berlijner drinkt het uitste kende Duitse bier in grote hoeveelheden tegelijk. Ook de Koger voetballers moesten zich aanpassen en zaten al di rect na aankomst in de feestelijk ver sierde ruimte met stenen potten bier van een halve en één liter voor zich. Het werd een daverend feest, dat eerst eindigde, toen de gastheren meenden, dat per man méér dan genoeg naar bin nen was geslagen en ze er met moeite in slaagden de Texelaars te verzamelen en naar de gereedstaande bus te ge leiden. Onder het zingen van typisch Nederlandse vakantieliederen, w.o. ,,Geen woorden maar daden", „Potje vet" en „Hoeperdepoep zat op de stoep" ging het weer naai de Wannsee, waar men de volgende ochtend tamelijk laat met pijn in het hoofd ontwaakte. Het is niet bij dit uitje gebleven. Ook de andere avonden amuseerden de Ko- gers zich uitstekend in de vele uit gaansgelegenheden die Berlijn rijk is. De avond voor het vertrek kwamen ze in een café terecht, waar het bier werd gedronken uit laarzen van glas met een inhoud van twee liter. Tal van dwaze situaties, die zich daar voorde den, zorgden voor een uitstekende stem ming van gastheren en Texelaars Eén incident dat een pijnlijk kantje had, noemen we: Charles Ipenburg, die door de leiding van het Schullandheim te recht „de clown" werd genoemd, meen de tijdens het dansen van de twist zich dezelfde sprongen te kunnen permitte ren als hij als doelman gewoonlijk naar de aanstormende bal maakt. De bodem van zijn broek kon daar niet tegen, zo dat hij het dansje voortijdig moest be ëindigen en zich verlegen achter zijn bierlaars terugtrok. Tijdens de terugreis zorgde de enige vrouw in het gezel schap, mevr. Bonne-Kuiper, ervoor dat Charles zich, nog voor het verlaten van de Oostzone, weer met goed fatsoen in het openbaar kon vertonen. Zoals aan alle vreugden kwam ook aan het bezoek aan Berlijn een einde. Maandagochtend om vier uur werd op gestaan en begon de langdurige terug reis. De tocht had een vlot verloop, zo dat men met de boot van half zeven Texel weer bereikte. Mantje en Bakker, die als eersten hier staanplaats hadden gekozen. Zonder twijfel is dit terrein voor Texel een aanwinst, die door Texelaars en gasten naar waarde geschat zal word >jn Tenslotte is een bescheiden sugges tie, hier wellicht terzakeZou het mogelijk zijn dat de ANWB-consul dit terrein aanwijst als plaats waar Texe laars en anderen hun kampeerpaspoort kunnen halen? Het lijkt ons er uiter mate geschikt voor TESO VERVOERDE ROND PASEN 209 AUTO'S MINDER Door de N.V. TESO zijn tussen don derdag voor Pasen en dinsdag na Pasen 2.309 personenauto's vervoerd. Dit 209 auto's minder dan het paasweekend van 1963. Hierbij moet worden bedacht, dat Pasen toen op 14 en 15 april viel. VEERTIG JAAR BIJ J. C. RAB N.V. Zaterdag a.s. herdenkt de heer K. J. Gieles het feit, dat hij veertig jaar in dienst is bij de N.V. J. C. Rab. Ter ge legenheid hiervan zal 's middags in „De Oranjeboom" een receptie worden ge geven van 3.30 - 5.30 uur. Relaties en vrienden hebben dan gelegenheid de jubilaris te feliciteren. Bevredigende resultaten DE VOORJAARSSTIERENKEURING IN ZUID-HAFFEL Onder bar slechte weersomstandig heden werd dinsdag de traditionele voorjaarsstierenkeuring bij het K.I.- Station in Zuid-Hal'fcl gehouden. Het gure weer deed vooral de jarige stieren op hun poten trillen. Ook voor het be langstellende publiek was het geen aangename verpozing, maar niettemin gaven toch heel wat veehouders acte de presence. O.a. konden zij de stieren in hun verblijfplaatsen bezichtigen. In het totaal werden twee oudere, drie 2 jarige en tien 1-jarige stieren voorge bracht. Allereerst werd Burghorner Stefan, eigenaar Coöp. Ver. voor K.I Texel! aan de jury voorgeleid. Deze stier was vorig jaar op 3-jarige leeftijd ook ge keurd en kreeg toen b en 79 punten. Nu een jaar later liet hij zich zo goed zien. dat de jury hem b en 81 punten toe kende. Sterke harde stier van goed type met iets lange banden. Toch een mooi resultaat. De eveneens 4-jarige Adema 53 van de Iepenhof, reeds ingeschreven met b en 80 punten, kon hier geen ver andering in brengen. Niettemin ook een goed gelijnde typische stier. Van de 2-jarige stieren werd Pietje's Diamant, eigenaars Gebr. Huisman, de finitief ingeschreven met voor algemeen voorkomen ben 78 punten. Gesloten, vrij typische stier, doch wat vrouwelijk in de benen. Keimpe Grudolf van Haukeshoef, eigenaar fa. Th. Rutten Zn., kreeg ook definitief ben 77 punten Vrij correct gebouwde, wat weinig ontwik kelde stier, van vrij goed type. Als derde 2-jarige werd nog voorge bracht Jonge Keimpe, eig. K.I. Ver. Texel. Deze werd echter nu niet ge keurd, daar hij eerst op 10 juni 1964 2 jaar wordt. Eigenaars en jury vonden het beter hem bij de a.s. zomerinspectie te keuren. Hij heeft dan nog zo'n 3 maanden om zich nog wat meer te ontwikkelen. Van de tien 1-jarige stieren werden er 5 voorlopig voor 1 jaar goedgekeurd voor N.R.S. n.l. Ceasar 11, eig. H. v.d. Beek. Alg. voork. bGoed ontwikkel de malse stier van vrij goed type Gerda's Adema. eig. Joh A. Witte. Alg. voork. bVoldoend ontwikkelde, wat platribberige stier van voldoend type. Pietje's Adema 7, eig. K. Zuide- wind, kreeg voor alg. voork bc Goed ontwikkelde stier van voldoend type, met matig sterke benen en wat onedel in de voorhand. Pietje's Adema 5, even eens van K. Zuidewind, kreeg ook bc Goed ontwikkelde, iets los gebouwde stier met matige benen. Als 5de 1-jarige werd voorlopig voor 1 jaar goedgekeurd voor NRS Adema 3 van de Berkhoeve, eig. J, Huisman. Ook hij kreeg bc voor alg. voork. Voldoend ontwikkelde stier van voldoend type met wat steile schouders. Voorlopig voor 1 jaar voor N.H. goed gekeurd werden: Ceasar 12, eig. H. v.d Beek; Dorus, eig. A. J. Lap; Kee's Ade ma 204, eig. N. J de Wit; Nellie's Dia mant, eig Joh. v d Star 1 stiertje werd nog goedgekeurd voor P. Het totale beeld van de keuring was o.i. niet onbevredigend. Het is niet zo eenvoudig een stiertje op te fokken. Wil men enigszins succes hebben met de verkoop, dan moeten ze toch zeker NRS waardig zijn. 't Is zaak niet alleen een goede productiekoe als stiermoeder te hebben, maar ook moet deze een goed exterieur hebben. Wordt dan gepaard met een stier, waarvan voldoende be kend is hoe hij fokt, dan zijn er rede lijke kansen om een knap model stiertje van zo'n ouderpaar te kunnen fokken. Daarnaast dient toch ook aan de ver dere opfok en verzorging wel even meer aandacht besteed te worden dan aan gewone kalveren. Verder is belangrijk, dat van Moeders kant voldoende NRS-gegevens bekend zijn. Groot- en overgrootmoeder moeten toch zeker S of K.S.-dieren zijn en daarnaast een zeer goede tot beste pro- duktie hebben voortgebracht. Dan is het ook nog mogelijk zo'n jarig stiertje voor een paar honderd gulden meer voor export te verkopen. En daar moet je weer met z'n beiden voor zijn. Waar mee we maar willen zeggen, dat het niet zo eenvoudig is als sommige vee houders wel eens denken. Na een keu ring volgt dan, de teleurstelling. Nu echter de vleesprijzen deze hoogte heb ben, heeft men financieel echter niet zo gauw een strop. Juryleden waren: voor de Prov. Comm. Laan en Sikkes; voor het N.R.S. D. IJff. Slecht paasrapport ARNHEMSE ULO-SCHOLIER VLUCHTTE NAAR TEXEL Een veertienjarige ULO-scholier uit Arnhem, die donderdag een zeer slecht paasrapport in handen kreeg, durfde daarmee niet naar zijn ouderlijke huis te gaan. In plaats daarvan ging hij naar Texel, nadat hij van zijn spaarrekening ƒ20,had opgenomen. Met de treinreis en enkele andere zaken ging het groot ste deel van het bedrag heen, zodat hij nog maar enkele guldens over had toen hij donderdagavond aan het Horntje voet aan wal zette. Een comfortabel onderkomen in een hotel kon er dus niet af zodat de jon geman na aankomst in Den Burg de nacht doorbracht in het wrak van een auto op het terrein van het garage bedrijf Kaczor aan de Verlengde Keesomlaan. Kennelijk beviel dat niet best, want de volgende ochtend stond hij al weer vroeg op en ging te voet terug naar 't Horntje. Op het nog ver laten haventerrein meende hij op eén gemakkelijke manier aan geld te kun nen komen door in te breken in het plaatskaartenkantoortje van TESO. Hij brak het glas en werkte zich naar bin nen, maar de onderneming werd een teleurstelling, want in het gebouwtjè wordt nooit geld achtergelaten. De Arnhemmer stapte daarop aan boord van de eerste boot en reisde terug naar Den Helder. Intussen had het TESO- personeel gemerkt, dat in het gebouwtje was ingebroken. O.a. zagen ze de bloed sporen van de jongen, die zijn handen bij het breken van het glas had ver wond. De politie werd gewaarschuwd, die op haar beurt de Helderse politie verzocht de jongen bij aankomst in Den Helder aan te houden en onder politie- geleide terug te sturen naar Texel. Aldus geschiedde. Tijdens het verhoor in het politiebureau te Den Burg legde hij een volledige bekentenis van zijn mislukte inbraak af. Nadat hij de ver loren slaap in het politiebureau had in gehaald, werd hij zaterdag naar zijn woonplaats teruggebracht Een merkwaardige bijkomstigheid is dat zaterdag nog geen aangifte van de vermissing was gedaan bij de Arnhemse politie. Voor het komende weekend heeft het City-Theater twee films op het pro gramma staan. De eerste wordt zater dagavond en zondagmiddag vertoond en heet „Robin Hood en de Piraten", waarin we Lex Barker de rol van de legendarische Robin Hood zien spelen. Robin Hood valt in handen van de piraten als hij op reis is naar het Hei lige Land om aan de kruistochten deel te nemen. De piraten willen met hem naar Schotland varen om daar zijn vader de lord van Sherwood een losgeld af te dwingen. Dicht bij de Schotse kust wordt het schip overvallen door een zware storm, waardoor het naar de klippen wordt gedreven. De kaperkapitein beveelt ieder over boord te springen om te trachten de kust zwemmend te bereiken. Dat lukt, maar Robin Hood wacht even, waardoor hij ver van de plaats waar de piraten aan land komen, de kust bereikt en daar door zijn vrijheid herkrijgt. Dan ontdekt Robin, dat zijn vader is vermoord door zijn rentmeester Brooks, die zich nu voor de Lord van Sherwood uitgeeft en zijn gezag handhaaft door de bevolking te terroriseren. Robin Hood wordt ge vangen genomen, maar hij weet op ver metele wijze te ontsnappen. Hij zweert de misdadige rentmeester af te zullen straffen en tenslotte wordt de over winning bevochten, zelfs met hulp van de gestrande piraten Toegang 14 jaar. Naaf het toneelstuk „Matilda shouted fire" van Janet Green werd de film „Een stem in dc mist" (Midnight Lace) gemaakt, die zondag- en dinsdagavond wordt vertoond. Het is een bijzonder beklemmende en uiterst spannende film, waarin Doris Day als de rijke Ameri kaanse vrouw Kit Preston de hoofdrol :peelt. Als zij in de dikke Londense mist huiswaarts keert, wordt zij plotse ling aangesproken met een vreemde hoge stem van een man, die haar hevige angst aanjaagt door te zeggen, dat hij haar binnenkort zal vermoorden. Als zij het verhaal aan haar man vertelt, wordt zij aanvankelijk niet geloofd. De geheimzinnige stem meldt zich nog en kele malen, meestal via de telefoon. De vrouw wordt gegrepen door een afgrij selijke angst voor het noodlot, waarmee zij telkens wordt bedreigd. Tot blijkt, dat zij de waarheid spreekt en men ge looft dat inderdaad een man erop uit is haar te vermoorden. Dan wordt een val strik opgesteld om de dader te kunnen grijpen De afloop van de film is zo onverwacht, dat de producenten deze zoveel mogelijk geheim willen houden om aan niemand de elementen van spanning en verrassing te ontnemen. UITSLAG VERLOTING HANDWERK- EN HOBBYCLUB OUDESCHILD De prijzen van de onlangs gehouden verloting zijn geval len op de volgende nummers: 34, 56, 72, 79, 109, 128, 205, 229, 254, 314, 411, 421, 428, 443, 466, 508, 538, 758, 762, 802, 818, 857, 873, 855, 532. Alle kopers van loten worden harte lijk bedankt. Mevr. Jansen R.K. KERKDIENSTEN Parochie St. Joannes de Doper Den Burg op zondag 5 april H. Missen Den Burg: 8.00 en 10.15 uur, Den Hoorn: 7.30 uur, De Koog: 9.00 uur, Oosterend: 10.30 uur. TONEELGROEP „HET MASKER" MET „DE ONSCHULDIGE" VAN FRITZ HOCHWXLDER Leden van de Kunstkring en andere belangstellenden worden er aan herin nerd dat hedenavond in hotel „De Oranjeboom" te Den Burg de toneel voorstelling plaatsvindt, verzorgd door de toneelgroep ,.Het Masker" uit Den Haag. Kunstkringleden hebben toegang op vertoon van hun abonnementskaarten, voor anderen zijn aan de zaal nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar, zo lang de voorraad strekt. De voorzaal zal deze keer worden gevuld door de deelnemers aan het ULO-festival; slechts voor hardhorenden en bijzienden zal een aantal plaatsen in de voor zaal worden gereserveerd. Voor scho lieren, die de voorstelling willen mee maken, zullen zolang de voorraad strekt toegangskaarten tegen halve prijs be schikbaar zijn. TEXELAARTJES Nog steeds voorradig hand- en moesappels M Huisman, „De Veen" tel 2203 PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 11.00 uur ds. Oskamp, in de Geref. Kerk. De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Den Hoorn 10 uur ds. Froentjes De Koog 10.00 uur ds. Waardenburg Dc Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Extra collecte kerkeraadskas Oudeschild 11 uur Eerw heer Veldhuis GEREFORMEERDE KERK Den Burg 9 30 en 3 uur ds. R. J. Koolstra uit Groningen Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis Burgwal Den Burg 10 en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds L Koopmans, beroepsbeurt Oosterend 11.15 uur ds. L. Koopmans beroepsbeurt Onze kleding voldoet voor jaren. Uw kleerma ker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alk maar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Te koop prima consump tieaardappelen, Pimper nel en Bevelanders. Mon sters op aanvraag gratis. F. R. Haarsma, De Koog, telef. (02228) 353 Chrysantenstekken, in 8 soorten; levering mei. Jac. Kok, Gerritsland Sjalotten en plantuien, N.A.K. gekeurd. J Kok, Gerritsland T.E.S O.-aandelen te koop tel. 02200 - 15790 Te koop weidemelkwagen voor 16 koeien. R. du Porto, ,,'t Hooge", tel. 368 Oosterend Te koop dressoir en trap loper. En wie is genegen grote uitschuiftafel te ruilen voor ronde tafel. Trompstr. 30, Oudeschild, tel. 2172 Te koop aardappelen. J. Vermue, „Oedelem", P.H. Polder Te koop aangeb. een goed onderh. Kaptein-Moby- lette. Schilderend 3 Verloren: wieldop van Simca. Gaarne bericht D. Korver, De Koog K 10a, telefoon 308 Met blijdschap geven wij kennis van de geboor te van onze zoon Pieter A. Bakker N. Bakker-Keijser Plevierstraat 22, De Koog Texel, 28 maart 1964. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Patrick J. Brokken C. Brokken-v.d. Werve Leo Erwin Hoofdweg E 26, Eierland, Texel, 27 maart 1964. De heer en mevrouw Moojen-Ran geven kennis van de ge boorte van hun dochter Rianne Margaretha Amsterdam, 28 maart '64, Maasstraat 9311. Wim Bruin en Anny Hoogenbosch hebben het genoegen U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 10 april a.s., n.m. 2 uur in het gemeente huis te Den Burg. Huwelijksinzegening om 2 30 uur in de kapel van huize „St. Jan" Waalderstraat 45, Zuid-Haffel B 80a, Den Burg, Texel. Receptie op de trouwdag van 4 00-5.30 uur in hotel „De Lindeboom-Texel". Toekomstig adres: Wilhelminalaan 108a, Den Burg. Juul van der Geest en Fien Bakker hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats vin den op donderdag 23 april tijdens de H. Mis 's morgens 10.30 uur in de Parochiekerk van St. Martinus te Oudeschild. P.H. Polder H 20 „Amalia'' H 12. Receptie op de trouwdag van 15.30 - 17.00 uur in Hotel „De Graaf". Toekomstig adres: PJi. Polder H 20. Vandaag trouwen Arjen Adriaan de Wolf en Rosa Bruijn 2 uur n.m. in het Polder huis te Den Burg. Hoofdweg E 26a, Eierland, Weverstraat 68, Den Burg Receptie van 3-5 uur in het Dorpshuis te De Waal André Zoetelief en Joke van Beek geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 17 april 1963 om 9 30 uur in het Polderhuis te Den Burg, waarna om 10.30 uur in de St. Martinus Kerk te Oudeschild zij elkaar het H. Sacrament van het huwelijk zullen toedie nen Kogerweg K 88, De Koog, De Ruyterstraat 56, Oudeschild. Receptie op de trouwdag van 15.00 tot 16.30 uur in het Parochiehuis te Oude schild. Voorlopig toekomstig adres: De Ruyterstraat 56, Oudeschild. Ig Plaatsman en Mies Brak geven, mede namens we derzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op woensdag 15 april 1964, n.m. 2.30 uur in het gemeentehuis te Schagerbrug, Hogereind 31. De Waal, Texel, Grootesloot E 156, Schagerbrug. Receptie op de trouwdag van 8 tot 10 uur in „Het Wapen van Zijpe" te Schagerbrug; 18 april in het Dorpshuis te De Waal van 8 tot 10 uur. Toekomstig adres: Hoger eind 39, De Waal, Texel. Theo Witte en Corry Maas hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, dat gesloten zal worden op 23 april om 9 uur in het Polderhuis te Den Burg. Om 9.30 uur zullen zij in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper, elkaar het H. Sacrament van het huwelijk toedie nen waarna een plech tige H. Mis tot hun in tentie zal worden opge dragen. Burger-Nieuwland B 178 Gravenstraat 3, Den Burg Receptie op de trouwdag van 15.30 tot 17.00 uur in „Casino" te Den Burg. Toekomstig adres: Meiertboonsbosweg B 192, Texel. Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank zeggen aan een ieder, die op 19 maart j.l. van hun belangstelling blijk ga ven C. KRIJNEN, De Ruyterstraat 26, Oudeschild. In Zijn ondoorgron delijke wijsheid nam de Heere op de dag des levens plotseling tot Zich onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Geertje Bakker, geliefde echtgenote van W. C. de Rooij, in de leeftijd van 58 jaar Ps. 56 5 en 6 berijmd. Wittewierum W. C. de Rooij J. de Rooij Grootegast C. de Rooij F. F. de Rooij- Wierenga Rotterdam C. de Rooij G. de Rooij- Compaan Ten Post M. W. H. de Vries- de Rooij D. de Vries Wittewierum Hans en Cobi Wico Lenie en kleinkinderen Pasen, 29 maart 1964. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 4 april a.s. 's middags om kwart voor één vanuit het lokaal ach ter de Geref. Kerk (Vrijgem.) te Ten Post. op dc landen van C. R. KEIJSER en G. HIN, de Mars. Bejaarde man, goede gezondheid, vraagt een dito om gezamenlijk verder te leven. Brieven onder no. 626 aan het bureau van dit blad. TESO Commissaris Heen J. C. Rab Geen J. C. B(ijk) Maar J. C. Rijk (Max) Veel aandeelhouders Te koop prima motor met gesloten bedrijfszijspan ideaal voor kampeerva- ka- tie, gehe'e uitrusting kan medegenomen worden. Prijs f550,— Visstraat 28, Den Helder, telefoon 3226 in vele maten. Fa. Frans Zegel Kz. Oudeschild - telefoon 2719 GYMNASTIEK VER. „TEXEL" De lessen vangen weer aan in plaats van woensdag. hele of halve dagen, voor direct of later. Hotel-Pension Lakeman WIJ ZIJN goed gesorteeerd in o.a. volop verse en gebakken schar telefoon 2598. SUPER PLASTIC REGENPAK sterk, soepel, waterdicht, gegarandeerd. Compleet pak 35,met gratis zuidwester. P. VROEGOP St. Pancras telefoon 1(02267) 588 's Maandags markt Den Burg, Vismarkt.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2