Schrijf machine nodig? VLESSING Dit is NIEUWS! City Theater Bakker's Ijzerhandel GESLOTEN GESLOTEN jeugdige lijn UW adres Langeveld en De Rooij Der Zigeunerbaron SLUITEN dl U Uitgesteld Te koop: Te bevragen: Ger Dros Bzn fiets- en wandel- knobbeltochten net meisje Donderdag a.s. geen dienst Nog te koop flinke bediende SCHRIJFMACHINES TE HUUR LANGEVELD DE ROOIJ N.V. Staatsbosbeheer de consumptietent bij het Turf veld CHEMISCH REINIGEN STOOMWASSERIJ „TEXEL" Spreekuren Specialisten „Parkzicht" Het Koninkrijk der humor Jaarlijkse Algemene Vergadering der leden Langeveld De Rooij Coöp. Ver. voor K I. „Texel" en vakkundige demonstratie, installatie, blijvende service TEXELAARTJES Te koop grasmachine f 17,50 C Schenk, W. van Beierenslraat 13 Den Burg Te koop sdirikapparaat lichtnet plm. 300 m. hei ning, bieten- en aardappel vork als nieuw, hooigraaf, melkemmer en zeef enz F. Witte, B 180, Den Burg Te koop 3 pr. karpetten waarvan één geheel nieuw samen f 100 ook elk af zonderlijk verkrijgbaar. 1 kolenhaard f 20,- Schilder einde 47 Gevraagd te koop of te huur rijzadel voor jonge dame, tel 02228-207 Te koop kuikenhok voor 100 stuks. „Beatrix", De Koog, tel. 02228-207 Te koop een rijzadel (nieuw) J. Kiljan, Gasthuis straat 18, Den Burg, tel 02220-2224 Te koop gevraagd nette box met beun A. Eenhoorn, De Ruyterstraat 63, Oude schild. Te koop gevraagd in prima staat werkende buiten W.C. J J Zegel, Schilderende 114 Voor het repareren van Uw rotanmeubelen, in lijsten van Uw schilde rijen en het inbinden van Uw boeken naar de Soc. Werkplaats. Burgwal 26. Den Burg, tel. (02220) 2159 Met vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Jan Jacob G. Bruin-Koopman G Bruin Kerkesteeg 4, Oudeschild, Texel, 26 april 1964 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Cornelis Klaas Willem Wij noemen hem Klaas J v. d. Meer N. v. d. Meer-Daalder Texel, 27 april 1964, Noordkaap S 6. Oudeschild Tijdelijk: Oost O 104 Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Johnnie R. Eelman-Kooij G. P. Eelman Mar ja Bungalow .Klaas Tot", Hoog Koog, De Koog, Texel, 25 april 1964. Met dank aan God en grote blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon Willem K. Eelman M. Eelman-Kuiper Hoeve ,,Wiljo" O 174, Oosterend, Texel, 24 april 1964. Zondag 3 mei a.s. hopen onze geliefde ouders, be huwd-, groot- en over grootouders C. Keijzer en N. Keijzcr-de Graaf hun 50-jarig huwelijks feest te vieren. Dat wij hen nog lang en gezond in ons midden mogen hebben, is de wens van hun dankbare kin deren, klein- en achter kleinkinderen. Gelegenheid tot felicite ren: zondag 3 mei in Hotel De Graaf, van 16 tot 17.30 uur. Den Burg, Texel, Beatrixlaan 27. Op zaterdag 2 mei hopen onze ouders A. Voorthuizen en A. Voorthuizen-de Rooy hun 40-jarig huwelijks feest te vieren. Dat ze nog lang ge spaard mogen blijven, is de wens van hun kinde ren en kleinkinderen. Gelegenheid tot felicite ren van 3-5 uur Lange- veldstr. 41. De Cocksdorp. Wi] zeggen U, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank voor Uw blijk van be langstelling bij ons huwe lijk ondervonden. Tevens zenden wij U ter gelegen heid van ons vertrek een laatste groet! Kees Tollenaar Jannie Tollenaar^Bruin Route 2, Box 327 Lodi California U.S.A. Zaterdag 2 mei hopen onze lieve ouders, groot en overgrootouders S. D. Keijser H. A. Keijser- de Ruyter, de dag te herdenken, dat zij 45 jaar geleden in de huwelijksboot stapten Dat zij nog lang gespaard moge blijven is de wens van hun liefhebbende kin deren, Ikleinkinderen en achterkleinkind. Gelegenheid tot feliciteren van 16 30 tot 18 uur in hotel „De Graaf" Den Burg, Molenstraat 79 VVWVVVV Heden overleed onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader Cornelis Ellen, wedn. van Neeltje Bakker, in de ouderdom van bijna 90 jaar. Namens de familie S. Ellen Den Burg, Texel, 23 april 1964, Gollardsrustoord. De begrafenis heeft plaats gehad maandag 27 april, n.m. 2 uur op de Algemene Begraaf plaats te Den Burg. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, broer en zwager Jan Hendrik Pieter de Jong in de ouderdom van 82 jaar Uit aller naam B. de Jong- Maarschall Texel, 27 april 1964, Wilhelminalaan 8, Den Burg De teraardebestelling zal plaats vinden D.V op donderdag 30 april a s. n.m 2 uur op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. ledenvergadering Holl Mij van Landbouw afd Texel tot woensdag 29 april zelfde tijd en plaats Vespa 150 GL type 1960 Zundapp Super coinb. april 1963 Kikkertstraat 21, De Cocksdorp, Telefoon 02222-227 Voor al Uw verzekeringen en hypotheken naar De Koog, telef. 02228-351 De buurtver. van Z- en M Eierland organiseren, bij droog weer, op Koningin nedag voor kinderen van 6 - 14 jaar. Aanvang 2 uur op het vliegveld. Inleggeld fietsers f0,15, wandelaas f0,10 Na atioop tractatie voor alle deelnemende kinderen 's Avonds dansen. Biedt zich aan voor hulp in pen sion of hotel Magda de Graaf, Noordermeerweg 15, nabij Creil-N O.P., Telefoon 05278 4359 Bodedienst De Cocksdorp Alpha Irene Eigenheimer Sirtema mei spruit. Tevens een caravan trek haak voor Opel Rekord H. de Lugt, Den Burg, Telefoon 2072 ALBERT HEIJN N.V. vraagt voor haar filiaal te Den Burg, Binnenburg 8, (15-18 jaar) Aanmelden bij de be drijfsleider, de heer L. J. Pieterse, die u verder alle gewenste inlichtingen omtrent salaris en sociale voorwaarden' kan v strekken. Gezien de gebleken behoefte hebben wij van heden af prima f5,00 per week f 17,50 per maand in de Parkstraat - telefoon 2058 NOORDZEESTRAND Tijdstip plaatsen badhokjes etc. Medegedeeld wordt, dat op de door de gemeente Texel in gebruik gegeven gedeelten van het Noord zeestrand niet eerder met het plaatsen van bad hokjes etc. mag worden begonnen dan op 6 mei a.s. Burgemeester en Wethouders van Texel. Ingaande 7 mei 1964 zal voor de tijd van drie jaren worden verhuurd: Verkocht mogen wordenconsumptie-ijs, snoep, frisdranken en ansichtkaarten. De huurder is verplicht: a. twee openbare toiletten schoon te houden b. de omgeving tot een straal van 100 m. vrij te houden van afval. Inschrijfvingsbiljetten in te leveren vóór of op I mei 1964 te 20 00 uur ten kantore van de bosbouwkundig hoofdambtenaar bij het Staatsbosbeheer te De Koog Telefoon 02220 - 2634 Oudeschild Coöperatieve Boerenleenbank te Texel Ons kantoor is op donderdag 30 april de ge hele dag Deze dag ook geen zitting in Den Hoorn De hierna genoemde poliklinieken zijn/worden m i.v de daarbij ver melde data verplaatst van de G G en G D. naar het polikliniekge bouw achter het nieuwe ziekenhuis (ingang aan het eind van de weg tussen „Parkzicht" en „Herdia") m.i.v. maandag 27 april 1964 Polikliniek D VAN PEURSEM, psychiater spreekuur ma van 9 - 10,30 uur v m. Polikliniek DR K PRONK, huidarts spreekuur ma woe. en vrij. van 4 - 5 uur n m. Polikliniek DR D. R. UBBENS, keel-, neus- en oorarts spreekuur di en vrij van 9,30 - 10,30 uur v.m. Polikliniek M C. VISSER, kinderarts spreekuur ma en do van 3 - 4 uur n m m.i.v. vrijdag 1 mei a.s. Polikliniek DR W F. J. VAN WAVEREN, oogarts spreekuur ma van 2 - 3 uur n m do van 8,30 - 10 uur v.m en 2 - 3 uur n.m. Polikliniek CH. W. VAN WAVEREN, oogarls Spreekuur ma., di. en vrij. van 8,30 - 10 uur v.m. Op donderdag 30 april (Koninginnedag) zijn onze kantoren en magazijnen de gehele dag gesloten N.V v h C. R Keyser en Co, Den Burg Firma A Langeveld Pzn Den Burg Centrale Coöp L.T B Oudeschild Coöp Aank. Vereen. Texel, Den Burg Voorgevormd beha'tje in leuke broderie d'Anglaise. Accentueert de jeugdige lijn! AA en BB cups S.50. Bijpassend gordeltje 3.95. Gaine van meegaand tule-elastiek. Heerlijk vrij, jong en sportief bewegen! Satijn elastieken voorpandje In wit en zwart 9.95 verkrijgbaar bij: Telefoon 2027 Diasdag 8 uur (hedenavond) De mooiste operette van Johann Strauss in een moderne kleurenfilm. TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. Donderdag 30 april 3 en 8 uur Geheel nieuw voor Nederland! De beroemdste komieken aller tijden. Van Chaplin tot Laurel, van Buster Keaton tot Hardy, eindelijk gezamen lijk in een film, die U laat lachen- zoals U nog nooit gelachen hebt. Een film voor de gehele familie. TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. COÖPERATIEVE BOERENLEENBANK TE TEXEL (Raiffeisenbank) op woensdag 13 mei 1964 te 20 uur in hotel „De Zwaan" te Den Burg. O a verkiezing van een bestuurslid, een lid van de raad van toezicht en een plaatsvervangend bestuurslid. De agenda en de candidatenlijst liggen vanaf heden ter inzage aan het kantoor der bark Op uw camera past een FLITSER Feestje thuis? Maak er flitsfoto's van. Eerste stappen van baby? Maak er flitsfoto's van Heus, ook op UW camera past een flitser Alle flitsmateriaal te kust en te keur bij in de Parkstraat ONTEIGENING IN HET BELANG VAN DE VOLKSHUISVESTING Het hoofd van het gemeentebestuur van Texel maakt bekend, dat vanaf 29 april 1964 gedurende een en twintig dagen ter secretarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage ligt een afschrift van het besluit van de raad dezer gemeente van 24 april 1964, nr. 5, tot onteigening in het belang van de volkshuisvesting ten name der gemeente Texel van enige percelen en perceelsgedeclten met de daarop j staande opstallen, gelegen aan en nabij de Haller- weg, de Wilhelminalaan en de Waalderstraat te Den Burg. Op de in dit besluit vermelde gronden hebben betrekking zowel het Uitbreidingsplan-in-onder- delen „Den Burg" als de Tweede wijziging en aan vulling en de Vierde wijziging van dit uitbreidings plan. De in dit plan begrepen gronden zijn voor een belangrijk gedeelte bestemd voor wegaanleg en woningbouw, maar hebben daarnaast ook bestem mingen als: „openbare of bijzondere gebouwen en bijbehorende terreinen", „parkeerterrein", „gara ges", „garagebedrijf" en „sport- en speelterrein" verkregen De onderhavige gronden zullen met andere per celen achter de Wilhelminalaan de ondergrond gaan vormen van een in genoemde uitbreidings plannen geprojecteerde nieuwe woonwijk. De hier boven genoemde bestemmingen betreffen de nor male voorzieningen, die ir. de huidige tijd met een uitbreiding van de bebouwing samenhangen. Texel, 24 april 1964 Het .hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, C. De Koning. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij overwegen om met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet vergunning te verlenen aan de heren: J. C. Stolk, wonende C 71a, te De Cocksdorp; L. v.d Veen, Molenlaan 24, De Cocksdorp; A C. de Geest, C 15, De Cocksdorp; J. P. Quartel, C 85. De Cocksdorp, en K. Kalis, C 78, te De Cocksdorp tot het bouwen van 'n woon huis op een perceel grond gelegen aan de Joan Hodshonstraat te De Cocksdorp kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A, nr 3142. Eventuele bezwaarschriften tegen genoemd bouwplan kunnen tot uiterlijk 9 mei 1964 bij hun college worden ingediend. Texel, 28 april 1964. Burgemeester en wethouders van Texel. De burgemeester, C. De Koning. De secretaris, P. Beemsterboer Vanaf 1 mei a.s. tot 15 augustus geldt weer de zomerregeling voor opgave voor inseminatie. Dit is als in voorgaande jaren, dus 's morgens tussen 8 en 9 uur. De opgegeven dieren worden na 9 uur be handeld. En 's avonds opgave tussen 6 en 7 uur; deze dieren worden dan 's morgens na 6 uur be handeld. Het bestuur. Wij adviseren onze leden hun bedrijven don derdag 30 april as (Koninginnedag)'s middags te De besturen der Alg. en R.K. middenstandsvereniging MEIAM olautomatische wasmachine zolang de voorraad strekt 698 Vraagt demonstratie aan:

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 3