Waalder dorpsfeest geslaagd Beleefd verzoek Uitvoerig programma vlot afgewerkt De heer E. Breeuwer vestigde zich iu woning op wielen rubriek voor LANDBOUW en ,v DE WAAL Begunstigd door prach tig weer, soms misschien wat tè warm, heeft De Waal haar Dorpsfeesten ge vierd. Het was alleen jammer, dat za terdagavond het dreigende noodweer oorzaak was, dat velen de voorkeur ga ven aan een verblijf in eigen huis, in plaats van de feesttent, waar een vlotte revue werd opgevoerd, getiteld „Tussen de Schijnwerpers" onder leiding van de zingende conférencier Menno Grondsma met medewerking van de organist Herman Teunissen (elektronisch orgel), het zangduo, bekend van radio Veronica ,J>e Corina's" en de bekende goochelaar Ted Alton. Het was een vlot program ma, dat bij de 250 aanwezigen in de smaak viel, ondanks gekletter van regen en geklapper van het tentdoek. Vrijdagmorgen werd geopend met een versierde optocht, voorafgegaan door een jeugddrumband uit Amsterdam, de „Van Lennep-Drumband", gestoken in keurig rode costuums. Opmerkelijk wa ren de keurig versierde wagentjes, fiet sen en autopeds, alsmede de netjes af gewerkte costuums, die door de deel nemende kinderen werden gedragen. Het was voor de jury dan ook geen eenvoudige taak om te bepalen, welke kinderen in aanmerking kwamen voor een prijs. Na lang wikken en wegen kwam men tot het volgende resultaat Enkelingen: 1, Miranda Luiken (Miss Texel); 2, Jolanda van Heerwaarden (Roodkapje)1, 3. Mar ja Voigt (Hille's Beschuit); Paren: 1 Jacob en Caroline Reij (vliegtuig). 2. Duwie Reij en mej. Kuip (boer en boerin), 3. José en Karin Reij (Groen en Zwart, Texel in het Hart), Groepen: 1. „Meer dan 550 jaar Geiten en Bokken" onder leiding van de heer C. Haarsma, die zeer vele uren van arbeid had zitten in het samenstellen van deze grote groep; 2. Jacob, Jan en André Keijser met hun huifkar. Origi naliteit: Nellie en Mar ja Wuis (Okkie Trooy). Na deze optocht werden op het sport veld de kinderspelen gehouden. Onder grote belangsteling van het publiek deed ieder kind mee aan vier wedstrij den. In totaal werden er 24 prijzen uit gereikt aan de jongelui. Jongens 6-7 jaar; 1. Leen Albers, 2. .Frans Kuiper, 3 Wim Rikkenberg. Meisjes 6-7 jaar: 1. Yvonne Penha, 2. Marga Wuis, 3. José du Porto. Jongens 8-9 jaar: 1. Jan Keijser, 2. Klaas Kuiper, 3 Peter Hin. Meisjes 8-9 jaar: 1. Els Verberne, 2. Gonnie Penha, 3. Corrie Hin. Jongens 10-11 jaar: 1. Dwight Penha, 2. Henk van Gelder, 3. Peter Jan Ver berne. Meisjes 10-11 jaar: 1. Nel Verberne, 2. Emmie Hin. 3 Anneriet Keijzer. Jongens 12-14 jaar: 1. Klaus Fiedler, 2. Dick Kuiper, 3. Theo Haarsma. Meisjes 12-14 jaar: 1. Gretha Bakker, 2. Griet Witte. 3. Ria Kager. De kinderspelen waren nauwelijks achter de rug of op het Hogereind be gon het ringsteken in bokkewagens voor de jeugd. Voor de kinderen was dit een feestelijk onderdeel, voor het talrijke publiek was het leuk te zien, hoe de kleintjes trachtten de stok door de ring te steken. Soms was het niet moeilijk, want een bok is maar een wispelturig dier. Er snel liepen ze ook niet Prijs winnaars waren hier; 1 Dick Kuiper, 2. Barend van den Berg, 3. Lou Witte, 4. Ute Haman. Weer onder grote belangstelling werd het tofabesteken gehouden. Is het niet prachtig een ander een nat pak of natte jurk te zien halen7 Menigmaal steeg een luid gejuich op uit de aan wezigen. Uiteindelijk kwamen 1. mevr. N. Sikkeleras-Keijser, 2. mevr. C. Sweere-du Porto en 3. mevr. N. Eelman- Mantje in aanmerking voor de prijzen, bestaande uit twee taarten en een fles wijn. De avond werd begonnen mte een op treden van de Margaretha Sinclair Drumband. De jongelui met hun ver sierde wagentjes enz. sloten ook hierbij aan, zodat men nogmaals de verschillen de voorstellingen kon bewonderen. Na de rondgang werd besloten met een taptoe bij de Ned. Hervormde Kerk. Daarna maakten velen zich gereed om naar de feesttent te gaan, voor het ge maskerd bal. De belangstelling was groot. Velen hadden zich getooid in een of ander fantastisch costuums, al of niet ontleend aan de Texelse geschiedenis Op Schiermonnikoog: VUILE WAS NAAR V.V.V. SCHIERMONNIKOOG Na een babysitcentrale en een schoonmaak dienst heeft de V.V.V. van Schiermon nikoog thans een V.V.V.-wascentrale in gesteld voor de vakantiegangers. Er is op heel Schiermonnikoog geen enkele wasserij. Vele huisvrouwen, die in hun vakantie niet achter de wastobbe willen staan (de bungalows en vakantie huisjes zijn uiteraard meestal niet uit gerust met een wasmachine en een centrifuge) plegen bij het V.V.V.-kan- toor aan te kloppen met de vraag, hoe ze van hun vuile was af kunnen komen. Ze zullen voortaan worden verwezen naar enkele particulieren, die hebben toegezegd dat ze het was- en strijkkar- wei voor een schappelijke beloning van de vakantiegangers willen overnemen. Op Texel kennen we een dergelijke voorziening in de Wasserette, die on langs te De Koog in gebruik is geno men. Ook hiervoor waren een negental prij zen beschikbaar gesteld. Uitslag: Enkelingen: 1. Ineke uit Sneek (Zwerver); 2. mevrouw De Zwart (De Nacht), 3. Barend Lok (Zeeman). Paren: 1. Moeder en dochter Hopman (baby's), 2. mevr. Oudes en mevr. Jamoel (vrouwtjes uit de jaren 20), 3. Lida Plaatsman en Hilda Vonk (Cleo patra). Groepen: mevr. Kwakermaat, mej. Terpoort en de heer Vroegop (sul tan en harem), 2. de dames Leni Broek man, Emmy Bakelaar, Ariena Verijzer en de heer Peter Kok („Bonanza), 3. de dames Door. Nel, Riet en Sien van Heerwaarden en Aglet Watermann (toeristen). Zaterdagmorgen kwam om 10 uur het ringsteken met tractoren aan de beurt. De tractoren waren keurig versierd met bloemen en er werd fel gestreden op het sportveld om in aanmerking te ko men voor de taarten en de wijn. Als winnaressen kwamen uit de bus: 1. mevr. C Sweere-du Porto; 2. mevr. C. v.d. Kleyn, 3. mevr Haman. Het kussengevecht werd een felle strijd tussen de jongeren Verbeten werd er gevochten, elkaar slaand met een zak, gevuld met hooi. Men tuimelde om de balk en hees zich weer moeizaam op. Het was een vermakelijk schouwspel. Winnaars: 1 Chiel Witte (Welbedacht), 2. André Keijzer, 3. Peter Jan Verberne Inmiddels had men een zeil gevuld met water en ging men over tot het boegsprietlopen. De balk was flink inge smeerd met groene zee en velen eindig den de strijd met een nat pak. Dat was, gezien de weersomstandigheden hele maal geen ramp. Enige afkoeling werd wel gewaardeerd. Winnaars: 1. Piet Koopman, 2. Wim Keijzer, 3. Egbert Roeper. Na een klein regenbuitje, vergezeld van onweer ving om half vier de voet balwedstrijd Baardenclub-De Waal aan. Een elftal Waalders, verzekerd van de overwinning (hetwelk trouwens ook werd voorspeld door de Baarddragers) bond de strijd aan met een tiental ge baarden. Als scheidsrechter fungeerde de heer A de Wilt De strijd had een wisselend karakter. Nu eens braken de Baarden door en scoorden, dan weer maakten de Waalders een doelpunt. De oudere baarddragers hadden het niet gemakkelijk. Na een fikse spurt moes ten ze eerst weer even de gelegenheid hebben om op adem te komen. Dapper hebben de Baarddragers zich verweerd tegen de felle aanvallen van de Waal ders en na twee maal een kwartier spe len was de stand 3—3! De wedstrijd werd twee maal vijf minuten verlengd, waarna de stand 44 was! Er werd na de wedstrijd nog door ieder een doel- schop gegeven. Hierbij werden door de Waalders meer doelpunten gemaakt dan door de Baarddragers, maar gezien het feit, dat de wedstrijd reeds tweemaal verlengd was, moet dit toch niet juist worden geacht. De Vossenjacht voor de tieners be sloot de middag. Er werd gereden op brommers en op fietsen. De fietsers ke ken wel even raar op. dat er zoveel brommers meededen, maar, gezien de resultaten, bleek dit weinig uit te maken. Twee fietsers behaalden een prijs en slechts één brommer Het wa ren: 1. André Keijzer (fiets), 2. Henk Broekman Pzn. (fiets), 3. Van der Zwaag uit Den Burg (brommer) Onder zeer grote belangstelling werd om half acht het Wagenspel ,,De Stroop pot" opgevoerd bij de Ned. Hervormde Kerk. Ditmaal werd dit spel opgevoerd door spelers van de Waalder toneel vereniging ,,'t Amateurtje". Er werd vlot gespeeld en het talrijke publiek bleek een en ander ook wel te waarde ren. Dit bleek wel uit het bedrag dat in de pauze bijeen werd gebracht voor de „rondreizende spelers en speelsters van de theatergroep" Na afloop hiervan ging men naar de feesttent voor het reeds genoemde gevarieerde program ma, dat werd besloten met dansen. Over de gang van zaken kunnen de organisatoren van de Waalder dorps feesten zeer zeker tevreden zijn, hoewel het slechte weer van de zaterdagavond wel oorzaak zal zijn van een financieel tekort. Ook dit zal echter wel weer worden bijgelegd. De weersomstandig heden waren verder prima en velen hebben genoten van de vele gehouden kinder- en volksspelen. Na afloop van de kinderspelen is op het sportveld ge vonden een donkerblauw jack met ca puchon Af te halen bij de heer Lok. BELANGRIJK VOOR POOTGOEDTELERS Zoals wij een paar weken geleden al opmerkten, gaat het bij de teelt van pootgoed tot het eind toe om zorgvuldig werken. Er kan met name bil het rooien en verwerken van het pootgoed nog zeer veel bedorven worden. Het zou niet de eerste keer zijn, dat een flink gedeelte van de voor pootgoed bestem de aardappelen als veevoer moest wor den bestemd als gevolg van beschadi gingen bij het rooien en verwerken. Daarom wijzen wij de pootgoedtelers op een zeer belangrijk artikel van de hand van de heer J. J. Kruizenga in de Voorlichtingsbrief van de Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting, die omstreeks 25 juli verschijnt. Alle leden van de Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting ontvangen deze „brief". Mocht er ook buiten de kring van leden belangstelling bestaan voor dit artikel, dan kan men de betreffende Voorlichtingsbrief bij ons aanvragen. LAAT 'M MAAR VERDRINKEN DE COCKSDORP Van een beden kelijke mentaliteit getuigde het gedrag van een groot aantal bezoekers van het strand paal 28 nabij De Cocksdorp. Vanaf het strand en vanuit het strand paviljoen meende men om 1 uur donderdagmiddag op vrij grote afstand van de kust een man in het water te zien, die zich kennelijk in nood bevond. Volgens enkele ooggetuigen, die het ver haal in hun pension te De Cocksdorp vertelden, had men de figuur duidelijk met de armen zien zwaaien en enkele malen zien verdwijnen en tenslotte meeuwen zien vliegen boven de plaats waar het mogelijke slachtoffer was ver dwenen. De strandbezoekers hadden el kaar op het verschijnsel gewezen, maar niemand kwam op de gedachte om maatregelen te nemen. Zelfs zou zijn opgemerkt: „Als iemand zo ver in zee gaat, moet hij het zelf maar weten! Laat hem maar verdrinken". De reddings dienst werd niet gewaarschuwd, de po litie evenmin en zelfs de telefoon, die sinds kort nabij het strand is aangelegd, bleef onberoerd. De politie werd eerst om zes uur van het mysterieuze geval op de hoogte gesteld doorUw red^kteur, die het verhaal weer had gehoord van de pensionhouder, waar enkele van de strandbezoekers lo geerden. Merkwaardig genoeg waren deze strandbezoekers zich kennelijk ook van geen kwaad bewust, want ze ver telden verontwaardigd, dat niemand iets had gedaan en men de man zómaar had laten verdrinkenAchteraf kan nie mand iets ten laste worden gelegd, want gelukkig is er hoogstwaarschijnlijk geen man of vrouw verdronken. Of het zou een eenzame kampeerder moeten zijn, die nog steeds niet is vermist. Een feit is echter dat men „iets" heeft zien bewegen, dat volgens ieder die het zag een mens moest zijn. Als men wél alarm had geslagen, zou dit waarschijnlijk loos gebleken zijn. Maar toch Zoals bekend heeft de heer E. Breeu- werd zijn hotelbedrijf „De Oranjeboom" verkocht. De familie Breeuwer heeft nu een rustiger oord op Texel opgezocht om daar te gaan wonen. Vorig jaar reeds werd een deel van het Meiert Boonshos gekocht van de heer KI. Man- tje met de bedoeling er te zijner tijd een woning te bouwen. Aangezien de betreffende grond nog een agrarische bestemming heeft, was het niet mogelijk er een stenen of houten gebouw neer te zetten. De heer Breeuwer besloot daarom een „caravan" te kopen van een bijzonder groot type, dat als modern woonhuis is ingericht. Aangezien de wagen, een „Travel Master" van het type Taurus, een lengte heeft van liefst dertien meter, moest met het vervoer naar Texel ge wacht worden totdat de nieuwe „Mars diep" in de vaart kwam. Vrijdagochtend werd het vier ton zware gevaarte tijdens de allereerste dienst van het nieuwe schip op vlotte wijze naar het eiland overgezet. Met een trekker ging het daarop naar het bosje, waaruit een ge deelte van het hout was weggekapt om plaats te maken. De sloot werd als hin dernis op eenvoudige wijze uitgescha keld door er enkele stalen platen op te leggen. De langgerekte wagen staat met de drie meter brede voorkant met ven ster naar de weg. Vanuit de geriefelijk ingerichte huiskamer heeft de familie Breeuwer een prachtig uitzicht op het tegenover liggende weiland met op de achtergrond Den Burg. Behalve de ge noemde woonkamer zij in de wagen een grote en twee kleine slaapkamers inge richt, alsmede keuken, kleine hal, dou che en toilet. De aanleg van rioolput, waterleiding en elektriciteit is intussen verzorgd. Mevr. Breeuwer kookt op gas. De wagen is van Engelse makelij en is vanuit oud-Loosdrecht naar Texel over gebracht. Of de familie Breeuwer voor goed in de wagen zal blijven wonen is niet zeker. Er schijnen plannen in voor bereiding te zijn om het betreffende ge bied met het tegenoverliggende weiland (ter hoogte van „Texla") in het nieuwe uitbreidingsplan te bestemmen voor recreatieve bouw, voor de bouw dus van vrijstaande huizen met tuinen. Wellicht zal de exJhotelhouder dan een onder komen kunnen plaatsen van een meer definitief karakter. Overigens is de prijs van de gemeubileerde caravan wel aan trekkelijk; belangrijk lager dan voor de bouw van een eenvoudige bungalow moet worden betaald NOG EENMAAL: DE STEKELS' Op diverse percelen steken de stekels in het nagras de kop weer op. En we kunnen rustig zeggen, dat ook zij pro fiteren van het zeer groeizame weer. Dit groeizame weer bteekent echter ook een zeer gunstige gelegenheid om de stekels te lijf te gaan. Hoe beter ze groeien, hoe groter de kans, dat een be- spuiting een maximaal effect geeft. Als het kleine plekken zijn kan dit met de rugspuit gebeuren. Wij menen, dat het echter al vrij spoedig verantwoord is het werk aan de loonwerker op te dra gen. Wij vrezen n.l. dat het er anders door allerlei werkzaamheden toch weer bij overschiet. Uiteindelijk is dit een kwestie, die ieder voor zichzelf moet uitmaken. Maar in ieder geval: laat het niet slieren. De kosten van een dergelijke bespuiting zijn maar een fractie van het voordeel en het plezier, dat U hebt van stekel- vrij grasland. SUCCESVOL CONCERT AAFJE HEIJNIS Het concert, dat de bekende alt, mej. Aafje Heynis met begeleiding van Felix de Nobel donderdagavond in de N.H. Kerk te Den Burg heeft gegeven is succesvol verlopen. Voor dit bijzonder stijlvolle evenement, dat onder auspi ciën van de Stichting Kunstkring Texel werd georganiseerd, in het kader van de Texelse stadsfeesten, bestond zeer goede belangstelling. Er werden liefst 230 kaarten verkocht. Het geboden pro gramma werd zeer gewaardeerd. Onge twijfeld zullen velen het als een voor recht hebben beschouwd deze zangeres van naam met haar ontroerend-tedere voordracht van nabij te zien en te horen. Niet alleen veel Texelaars had den van de mogelijkheid gebruik ge maakt om deze avond mee te maken; een groot deel van de toehoorders be stond uit gasten. OPTREDEN KINDERCIRCUS „ELLEBOOG" Het Amsterdamse kindercircus „Elle boog" dat in het kader van de feesten „Texel 550 jaar stad" voorstellingen geeft te De Koog, De Cocksdorp en Ou- deschild, zal ook te Den Burg optreden. Morgenochtend om 10 uur zal de jeugd kunnen genieten van de prestaties van hun behendige leeftijdsgenoten in de Wezentuin te Den Burg. Veertig kinderen werken mee aan het ca. twee uur durende programma. Grote aandacht wordt besteed aan acrobatiek. De „dieren" van het cirous vertonen hun kunsten en natuurlijk ontbreken ook de clowns niet. Het kindercircus „Elleboog" treedt hedenochtend om 10 uur op te De Koog op het sportveld. Een tweede voorstel ling volgt om vier uur vanmiddag. Morgenmiddag om half drie zal een voorstelling worden gegeven te Oudc- schild en morgenavond om zeven uur te De Cocksdorp. GESLAAGDEN U.L.O.-DIPLOMA Weer slaagde een aantal candidaten voor het ULO-examen, waarvan het mondeling gedeelte te Alkmaar werd afgenomen. Het zijn Jaap Boon (A), Geertje Eelman (A Middenstand), Coby Bremer (A 4- wiskunde). Anneke van Dijk (A -f wiskunde), Sijp Kuiper (A -f wiskunde), Wim Vlas (A -1- wis kunde), Ina Hemelrijk (A Midden stand), Henk Maas (A Middenstand), Betty van Rossem (A), Gerda Schraag (A Middenstand). GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden fc Oostercud: rood sjaaltje; lange zwarte dameshandschoen; groen boodschappen netje; onderwaterbril. Verloren te Oosterend: rood Marokkaanse portemonnee inh. fotootje; zwarte vulpen; donkerblauwe zwembroek. Het bureau der rijkspolitie te Den Burg is voor het aangeven van gevonden en/of verlo ren voorwerpen geopend op werkdagen van 16.00 tot 18.00 uur. SUCCES VAN TEXELSE LELIEKWEKER Op de te Akersloot gehouden tentoon stelling van lelies hebben de Texelse kwekers, de heren H. C. Dijt Zn. een bijzonder goed figuur geslagen. Over zijn aandeel in de tentoonstelling, die door 25.000 personen werd bezocht sohreef het Weekblad voor Bloembollen cultuur het volgende: Wat H. C. Dijt Zn's leliekwekerij Westergeest, Texel, voor het voetlicht bracht was het mooiste van wat ooit op de keuringen geëxposeerd werd. Mach tig mooi was het arrangement en elke vaas getuigde van de goede smaak van hem, die de lelietakken met bekwame hand rangschikte. (Arrangeur Dick Schuyt). Hansonii in 1868 of 1869 uit Japan aan Van Siebold, Leiden, gezonden was beter en groter dan wij haar ooit gezien hebben. Van Marhan (martagon album x Hansonii) waren er een drietal hy briden met namen en een heel mooie onbenaamde De hybride J. S. Dijt, zachtgeel met diepbruine spikkels was niet de grootste, maar wel fijn van kleur; Jupiter boeide door oranjebruine kleur met bruine spikkels en Mrs. R. O. Backhouse in helder oranjegeel, weinig bruin gespikkeld. De onbenaamde is zeldzaam mooi glanzend mahoniebruin met geel hart. Martagon album zuiver wit is een vnj zeldzame lelie. Een vaas zaailingen her bergde prachtkleuren, o.a. een zuiver gele, zonder spikkels en de vaas met gemengde bloemen was eveneens een sieraad. Met enthousiasme kende het keuringscomité er een Gouden Medaille aan toe. Eén van Texels grootste charmes is het zéér sporadisch voorkomen van de bordjes „Verboden Toegang", die men zo talrijk in andere vakantiecentra kan aantreffen. Maar in enkele gevallen kunnen we er niet buiten. Ieder kan het billijken dat men de vogelkolonies in de broedtijd afsluit en ook enkele particu lieren zal het niet kwalijk worden ge nomen, dat zij bij de ingang van hun terrein op niet mis te verstane wijze hebben laten weten dat het betreden zal worden gestraft. Maar dat ze zo'n bord je in die gevallen toch met hartzeer plaatsen bleek ons een dezer dagen. Bij een afgesloten stuk dijk nabij het ge maal de Schans verving de grondeige naar het onleesbaar geworden oorspron kelijke blauwe bordje door het onder danige verzoek: verboden alstublieft. Wie durft nog vol te houden^ dat de Texelaars geen hoffelijk volkje zijn? SAMENZANG TE DE KOOG DE KOOG Donderdagavond half negen wordt in de Ned. Herv. kerk te Dc Koog weer een samenzang gehouden. Deelnemende bezoekers kunnen zelf de gewenste liederen opgeven. Medewer king verleent het kerkkoor van De Koog. BOORTOREN NEERGEHAALD De boortoren, die in dienst van de N.V. Petroland bij de Witte Engel een proefboring verrichtte, ls gisterochtend om acht uur neergehaald om te worden gedemonteerd. De toren zal de komen de dagen worden overgebracht naar De Cocksdorp. waar binnen twee weken zal worden begonnen met een tweede boring. Het afbreken gebeurde bijzon der vlot. In minder dan tien minuten lag het vijftig meter hoge gevaarte te gen de grond. Het zware hijsmateriaal dat bij het slopen werd gebruikt, werd vrijdag reeds met de „Marsdiep" over gebracht. Met het transport van de on derdelen van de toren naar De Cocks dorp is de Amsterdamse transportfirma Deudekom belast. FRONTALE BOTSING DEN HOORN Donderdag kwam de 18-jarige H. Groot uit Den Burg op de Witte Weg te Den Hoorn tijdens een inhaalmanoeuvre met zijn brommer in botsing met een Hem tegemoetkomende wielrijder. De heer Groot, die bij zijn vader in een kampwinkel op „Loods mansduin werkt, reed met het win kelmeisje, mej. Wilma R. uit Rotterdam op de duo naar Den Burg. Na ca. ander halve kilometer passeerde de jongeman een auto die niet harder reed dan ca. 30 kilometer. Een groepje fietsers kwam uit tegengestelde richting. Eén van de fietsers week tijdens het inhalen van Groot uit naar links in plaats van naar rechts, waardoor ze met elkaar in bot sing kwamen. De fietser, de 15-jarige Z. van Esschert brak hierbij zijn pols. Groot kwam met de schrik en enkele schaafwonden vrij. Zij duopassagiere had een lichte shock. De fiets van de jongen uit Baarn werd vernield. De brommer werd beschadigd. De politie maakte proces verbaal op. GESLAAGD Leo Keijser, „De Korenschoof", deed op de HTS te Haarlem met goed gevolg eindexamen Elektro Techniek. TEXELSE MARKT Gisteren werden aangevoerd: 160 lammeren 85,ƒ120,1 zeug ƒ425,—; 25 biggen ƒ65,75,—; 25 schapen ƒ110,ƒ145,en 7 nuchtere kalveren ƒ125,225,—. TEXELSE BOYS-NIEUWS Het prachtige weer was er wel debet aan, dat de zaal van het Zwaantje maandagavond niet vol was. Er werd echter toch nog aan 8 tafels geklaverjast en het was bar gezellig. De prijswin naars waren: 1. S. Hoogenbosch-A. Wessels 8188 pt. 2. Echtpaar Koomen 7885 ipt. 3. Merkx-A. v. Sambeek 7575 pt. 4. Barhorst-Caspers 6653 pt. 5. De Jong-De Ruyter 6496 pt. 6. Hoep-de Ruyter 6377 pt. In het najaar, als de drukke werk zaamheden achter de rug zijn, zal er nog een drive georganiseerd worden. De training voor de senioren en ju nioren begint vrijdag 31 juli. De adspi- ranten worden ongeduldig en kunnen daarom donderdag a.s. a terecht op de gewone tijd. OmlcV wilöklie e, Vu» Ctronlntfrt*

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 2