werklieden cake met City Theater extra reclame actieve verkoopster VLESSING Een nieuwe kachel? Dansschool Henk Craanen Brandstoffen. Slagerij Roest meisje RIJKSWERF, DEN HELDER PANKLAAR Fa. P. v. Etten jeugdige lijn Rentenaar, Oosterend Ger Dros Bzn Klaverjasdrive Dr W. F. J. v. Waveren Sr. afwezig Faber kolencon- vector Wij leveren U uit een enorme sortering een olie- of kolenkachel WatU(misschien) niet wist: De Graaf Smederij Verse jonge haantjes vergadering GESLOTEN Volop rijpe handappelen hulp in de huishouding Bungalow of zomerwoning woonhuis FOOTSAVERS HOOGERHEIDE CHEMISCH REINIGEN STOOMWASSERIJ „TEXEL" verpleeghulpen, zieken- of bejaardenverzorgsters of meisjes de lopende nota's Met wat slagroom doet u wonderen! Er is maar één ding nog lekkerder en nog gezelliger dan een fijne plak cake: Come Prima .1 verkrijgbaar bij: .6.30-1 imans Zo de Here wil en zij leven, hopen onze lieve ouders en grootouders W. v.d. Slikke en C. v.d. Slikke-Verhoeve D.V. op 25 september hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen en klein kinderen Receptie van half 8 tot half 9 in 't Centrum te Oosterend. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij U allen har telijk dank. J. Halsema M. Halsema-Witte Peperstraat 10, Oosterend. Voor ai Uw verzekeringen en hypotheken naar De Koog, telef 02228-351 Woensdag 23 september, 8 uur in Hotel De Toe komst, De Koog Oogarts tot 26 oktober a s Te koop aangeb zgan 17 000 kcal/u P. S Boon, Stri|bosstraat 3 De Koog, telefoon 206 Gevraagd. voor 1 'l2 dag of 3 ochten den ^er week Mevr Beemslerboer, Kees- omlaan 16, Den Burg. maar dat wist U natuurlijk al. Wij hebben ook: D Tel wasaut°maten, w 0 Bosch ,foell Miele, Edy rolomatic; een bestul trifuges, gasstraa'kachels, k<« gasfornuizen, elektrische J straal en ventilatorkachels R SL" tiekï met de spreekwoordelijke service Er bestaat gelegenheid tot plaatsing van voor schoonmaakwerk aan boord van in reparatie zijnde schepen. Het loon bedraagt bij 24 jaar en ouder ƒ523,bruto per maand, te verhogen met premie voor tariefwerk, terwijl voor goede krachten na een halfjaar bevordering naar een hogere loongroep volgt. Verdere voorwaarden •fr op het loon wordt geen premie AOW ingehouden; -fc vergoeding voor het dagelijks heen- en terugreizen; -fr geen continudienst; ■fc gunstige vakantieregeling; •fc rijkspensioenregeling na maximum twee jaar dienst. Aanmelden kan zowel mondeling als schriftelijk geschieden bij het bureau personeelsvoorziening van de rijkswerf (aan serieuze solli citanten worden de reiskosten vergoed). Tevens worden vanwege de rijkswerf inlichtingen verstrekt op maandag 28 september aanstaande van 11.00-12.00, 14.00-16.00 en 18.00-19.00 uur ten kantore van het arbeidsbureau, Schilderend 30, Den Burg. om te braden en voor de soep. Worden bezorgd F C. Hopman, Ongeren B 196, Telefoon 2184 Bridgeclub „Groot slem" Woensdag 23 sept, a s. en begin van de competitie. Aanvang 8 uur in hotel „De Lindeboom-Texel" Morgen, woensdag na 5 uur Ran's Vleeshouwerijen, Den Burg, De Cocksdorp James Grieve en moesappelen 6 kgfl,- A. Zielman, Telefoon 2552 Gevraagd Dokter Siebinga, De Cocksdorp te koop gevraagd. Aanbiedingen aan H. Peter Rümer, (401) Hilden /RlildDuitsland, Jahnstr 29 Te koop bij inschrijving staande aan de Polderweg no. 17, De Waal 1 nov leeg te aanvaarden dagelijks te bezichtigen Koopbriefjes inleveren bij fam. J. M v Spluntervóór 1 oktober 1964 Gunning voorbehouden. De najaarscollectie „Caral" schoenen is weer voorradig. met onzichtbare ruimte zacht - verend voetbed en toch elegant U vindt ze bij Schoenhandel Telefoon 02220 - 2634 Oudeschild Maandags gehaald, vrijdags klaar Kom eens bij ons kijken, we hebben een grote sortering staan; zowel olie als kolen. Ook bouwen we uw kolenkachel om op olie, met de bekende A B C- brander. Aanmelden van nieuwe leerlingen dagelijks Schilderend 93, telefoon 2328. DINSDAG 750 gram rode kool 25 ct. WOENSDAG 750 gr. groene kool 25 ct. DONDERDAG 750 gram andijvie 25 ct. Steeds verse zuurkool en gare bietjes in voorraad. Den Burg De Koog Deze week wordt er niet gevent. Gevraagd: die voor dit werk voelen. Minimum leettijd 18 jaar. Salaris van f 155,f225,net to per maand (naar leeftijd) Vrije kost en inwoning Tweemaal per maand reisgeldver goeding naar de ouderlijke woning Bij sollicitatie wordt reisgeld ver goed. Sollicitaties aan De Directrice van huize „De Leeuwenburgh", Langbroekerdijk 39. Post Langbroek, Gem. Driebergen, telefoon (03436) 375 De Texelse brandstoffenhandel ver zoekt haar afnemers beleefd van het vorige seizoen vóór 15 oktober a.s. te voldoen daar aan hen, die in ge breke zijn gebleven GEEN brandstoffen meer geleverd zullen worden. P. Bakker P. Bruin J. C. Rab N.V. P. Vos J. J. Westdorp Slagpoom Een kwart liter slagroom is genoeg voor: 4 plakken cake-met-slagroom plus 4 koppen koffie-met- slagroom èn nog 4 vla-flippen-met-slagroom. Maar met een ,,achtje" slagroom komt u ook een eind. Vraag morgen zo'n huiselijk" flesje slagroom aan uw melkman! U doet er wonderen mee. Telefoon 2027 Dinsdag en woensdag 8 uur Matio Lanza in Een romantisch verhaal van een grote liefde, dat zich afspeelt in alle be roemde steden van Europa en op het stralende en zonnige Capri De wereldschlager „Come prima" en o m. „O Sole Mio", „Ave Maria", „Othello", „Aida" gezongen door de gouden stem van Mario Lanza TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN. Den Burg - De Koog 500 gram saucijzen 1,50 een hele metworst plm. 500 gr ƒ1.50 500 gram runderlappen ƒ2,75 500 gram rosbief ƒ3,25 500 gram gehakt ƒ2,25 200 gram gebraden rollade ƒ0,90 voor wolfederatle-wlnkel Gevraagd al, 1964. te De Koog. Sollicitaties: schriftelijk Wolfederatie, Helderseweg 32, Alkmaar Voorgevormd beha'tje in leuke brofterle d'Anglalse. Accentueert de Jeugdige lijnl AA en BB cups S.50. Bijpassend gordeltje 3.95. Gaine van meegaand tule-elastiek. Heerlijk vrij, jong en sportief bewegenl Satijn elastieken voorpandje. In wit en zwart 9.95

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 3