flanellen lakens VLESSING Atoe metaal en hout in meesteriyke combinatie Taxi w form streng klassiek en speels modem 2525 gesloten. Nu de herfst is gekomen Klercq S woninginrichting y Verwarmingsdekens Radio Vonk, f135,- 't Vispaleis De Rockets Advendo r.k. meisje in ongebleekt reeds vanaf 5.95 1-persoons 6.95 2-persoons Een helder volk kiest schone warmte... kiest Caltex Edelhaardolie ^kristalzuiver onder- en bovendeken] Ter kennismaking GRATIS leren paardrijden Renault 4 de luxe jaarvergadering trapnaaimachine bloelende en groene potplanten flinke hulp in de huishouding Eet nu vis klamp oude stalmest Verder hebben wij de Rheumanella lakens in alle kleuren voorradig. En bij aankoop van 1 flanellen laken een speldje cadeau. CALTEX Koningstraat 43-45 Spoorstraat 30 - Den Helder ERRES veilige i nderdeken met regelbare transformator 1 persoons f92 50 2 persoons f 110,- Televisie Electra Dit model combineert de Jeug dige lijn en de klassieke elegan ce. De ontwerper verwerkte wlnterbouclette waarop een lief spltsnutrla kraagje. Het resul taat? Een licht getailleerde 2 rij wintermantel waarbij ook aan üw lievelingskleur werd gedachtl klelnbeeldcamera? lange veld en de rooij I flitser? langeveld en de rooij statief? langeveld en de rooij belichtingsmeter? langeveld en de rooij I click of clack? langeveld en de rooij l filmcamera? langeveld en de rooij telelens? langeveld en de rooij elektronenflitser? langeveld en de rooij diaprojector? langeveld en de rooij projectiescherm? langeveld en de rooij vergrotingspapier? langeveld en de rooij dokamateriaal? langeveld en de rooij l prismakijker? langeveld en de rooij adres voor foto en film? langeveld en de rooij Autobedrijf A. Kievit Nu de PHILIPS met automatische tempe ratuurregeling vanaf ƒ79,— RENTENAAR, Oosterend. Prachtig staaltje pure meubelkunst van Top-Form. In deze eetkamer Fraaie Palissander eetkamer werd de combinatie metaal en hout tot een boeiend spel van lijn en met metalen onderstel be- materiaal. Nooit kwam het prachtige palissanderhout beter tot zijn recht dan boven deze stalen omlijsting. Iets voor U? Maar bezichtig vóór U iets beslist eerst onze complete Top-Form collectie! Wij zullen U gaarne ontvangen! A s zaterdag op „VREDESTEIN", op de betrouwbare paarden. Wij zijn zaterdag 10 oktober 's middags „DE SPAR", Oudeschild Te koop i.g.st.z. met belasting en verz. J. Dooren, Gasthuisstr. 6a, Den Burg KLAVERJASCLUB DEN BURG Hedenavond in „De Zwaan". Nog en kele nieuwe leden /wel kom. Te koop een gebruikte Naaimachinehandel Jac. Bruijn Stenenplaats. Ruime keuze in: Diverse soorten hang- en klimplanten. Cyclamen vanaf ƒ2, Dagelijks verse snijbloe men van eigen kwekerij. En chrysanten vanaf ƒ1,per bos. Bloemisterij Kogerstr. 92a Telef. 2361 Mevrouw Elias vraagt, wegens aanstaand huwe lijk van haar meisje, Diverse soorten verse, gebakken en gerookte vis RECLAME; 500 gram gebakken schol extra dik ƒ1,25 1 pak diepvries kabeljauwfilet ƒ1,20 Onze winkel in De Koog is alleen vrijdagsmorgens geopend. Telefoon 2598. beginnen weer. Aanvang 8 uur zondag avond in het Vliegveld hotel. Onze repetities beginnen a.s. dinsdag 13 oktober weer. Brengt U een nieuw lid mee? Het Bestuur. Te koop gevraagd Telefonische prijsaan- bieding vanaf boerderij aan (02228) 404. Biedt zich aan: 17 jaar. Voor winkel en/ of huishouding. E. Witte. Burgernieuw- land B 178, De Koog. Caltex Edelhaardolie Is kristal- zuiver. Maakt geen vlekken, houdt uw haard schoon, en geeft een ab soluut reukloze en roetvrije ver branding. Ga daarom deze winter over op Caltex Edelhaardolie. Dros' Ing. bureau en Autocentrale Schilderend 56 Den Burg, Texel. Tel. Den Burg 2151 Tel, Den Burg 2071 Tel. Oudeschild 2320 Tel De Koog 314

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 8