m SPAREN IS GROEIEN NECCHI lyda zig-zag 5 2 2 Jac. Bruijn PANKLAAR NIEUW! BOERENLEENBANK TE TEXEL COOP. ontdek playtex* P. S. Kuyper Textielhuis Zegel kosthuis Hier moet een ventilator komen I ELECTROHUIS raiffeisen- spaarweek 12-17 oktober 1964 Naaimachinehandel Stenenplaats Klerccfs Vasa ondergoed en lingerie Fa.P. van Etten STRETCH BRA Tien dagen gratis dragen! Deze winterzijn RUITEN helemaal zit-slaapkamer Verse jonge haantjes Voor het rooien van uw bieten Ger Dros Bzn Ook voor U Ger Dros Bzn. Woningruil Opening van ons filiaal te Oosterend Oesterstraat 27 SLAGERIJ ROEST Techn. bureau JAN AGTER OOK IN UW HUIS EEN VENTILATOR Tijdens de Raifieisenweek ont vangt iedere inlegger een aardige attentie een premie van f 2,50 nieuwe mogelijkheden voor gezellig, stijlvol wonen op onze grote Top-Form rneubelexpositie u bent dagelijks vail harte welkom bij. Zie onze etalage m" In wit en zwart. A,B en C cup 19.50 de Stretch Bra die past! D. v. Sambeek-Schrama Steenenplaats Biem Lap Aly Boon hebben de eer U kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waar van de voltrekking D.V. zal plaatsvinden op vrij dag 16 oktober a.s. om 11.30 uur in het Polder huis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging om 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Den Hoorn door de Weleerwaarde heer Ds. P. Oskamp. Herenstraat 43, Den Hoorn, Texel, Rozendijk H 94b, Den Burg, Texel, 29 september 1964. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 2.30-4.00 uur in Pension „Happy Days'', Den Hoorn. Toekomstig adres: Rozendijk H 94c, Burg, Texel. Den Cees Timmer Truus v. d. Haas geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op 30 oktober 1964 des middags 12 uur in het polderhuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging n.m. 1.30 uur in de Geref kerk te Oosterend dooi de weleerwaarde heer ds. T. S. van Leeuwen. Hoeve „Padang", Eierland E 1 a. Latherusstraat 38, Amsterdam-Noord. Receptie op de trouwdag des avonds van 8-9 uur in Gebouw van Chr. be langen te Oosterend, Texel. Toekomstig adres: Schil- derweg B 30, Den Burg, Texel. Jan Daalder Magdalena Gecrtruida Reehorst hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, dat zal plaats vinden op D.V. donder dag, 22 oktober n.m. 2.45 uur in het stadhuis te Utrecht. Kerkelijke inzegening n.m. 3.45 uur in de Geref. Ooster Kerk, Maliebaan te Utrecht, door de Wel eerwaarde Heer Ds. C. Goeman, Geref. Pred. te Utrecht. Oktober 1964. Dorpsstraat 9, De Koog, Texel, Jan van Scorelstraat 34, Utrecht. Receptie op de trouwdag van 5.30-7.00 uur in ,,Ons Huis". Jacob van Ruys- daelstraat 64, Utrecht (Oost). Toekomstig adres; Dorps straat 9, De Koog, Texel. Piet Roeper, Warmoesstraat 81, Den Burg, Texel, en Ieke Scholte, Dorpsstraat 35, Ees (Dr.), hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden op vrijdag 23 oktober 1964 om 2 uur in het Gemeentehuis te Borger (Dr.). Receptie 17 oktober van 4-6 uur Warmoesstraat 81, Den Burg; op de trouwdag in café „Schuring" te Ees van 4-6 uur. 16 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders Th. v.d. Wulp G. v.d. Wulp-Kooiman de dag te herdenken, dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven, is de wens van hun dank bare kinderen en klein kinderen. 16 oktober receptie in Binnenburg 13 van 3 tot 5 uur; 17 oktober receptie in ,,'t Skiltje" te Oudeschild van 3 tot 5 uur. Binnenburg 13, Den Burg Heden is na een lang durige ziekte van ons heengegaan onze innig geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader Jan Roeper Jzn., weduwnaar van Dieuwertje Bakker in de ouderdom van 94 jaar. W. Bakker-Roeper J. Bakker J. Roeper G. Roeper-Kikkert klein- en achter kleinkinderen „Gollards Rusthuis". Den Burg, Texel, 9 oktober 1964. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 oktober n.m. 2 uur op de Algemene be graafplaats te Den Burg. Voor Uw deelneming ons betoond bij het over lijden van onze lieve vrouw en moeder NAANTJE DE GRAAF, onze hartelijke dank. Farm C. Keijzer Beatrixlaan 27, Den Burg. Texel. Tijdens zijn ziekte en overlijden van onze lieve man en vader denken wij met dankbaarheid aan hen die ons tot steun en hulp zijn geweest. In 't bijzonder aan dokter Van Loon, de Zusters en onze lieve buren, hen die hun deelneming en hen die de overledene de laatste eer bewezen, hiervoor onze oprechte dank. Wed. K. Bonne-Boon en kinderen. Weverstraat 44. Voor de vele wensen en felicitaties die we op onze huwelijksdag van u mochten ontvangen, willen wij u langs deze jyeg onze hartelijke dank betuigen. A. Schouten P. H. Schouten-Boogaard Eierland C 5 Lerares zoekt of zomerhuisje Brieven onder nr 696 aan bureau Texelse Courant. A. Boogaard G. Boogaard-Hin Zevenhuizen O 125 Langs deze weg willen wij U allen hartelijk dan ken voor de vele blijken van belangstelling, die wij bij ons 40-jarig hu welijk hebben ondervon den. Ook namens onze kinderen en kleinkinde ren. W. v.d. Slikke C. v.d. Slikke-Verhoeve Oosterend. Texel. worden bezorgd. F. C. Hopman, Ongeren B 196, telefoon 2184 hebben wij de beschik king over de nieuwste Vicon - Steketebunker rooier. Aanbevolen Kampstra, 't Noorden Telefoon 295-02223 Voor al Uw verzekeringen en hypotheken naar De Koog, telef. 02228-351 is het autorijden goedko per als u deze verzekert bij Assurantiekantoor De Koog - telefoon 351 Wegens blessure kan A. J. van 't Noordende zijn verzekerden tot zijn spijt niet bezoeken. Telefonisch te bereiken (02222) 274 Heer zoekt of kamer met volledig pension. Omgeving Den Burg of Westermient. Brieven onder nr 697 aan bureau Texelse Courant. Welke Texelaar zou wil len ruilen met woning. Een goed onderhouden woning met kamer, gang, trap naar boven, 2 slaap kamers, 1 woonkeuken, halletje, bijkeuken met douche en w.c., 2 flinke schuurtjes. Koopruil te gen iets grotere woning met 3 of 4 slaapkamers. Te bevragen bij C. Haar- sma. Polderweg 7, De Waal. Als OPENINGSRECLAME bieden wij U goed en goedkoop Rund- en Varkens vlees aan. Runderlappen, iets doorregen Rihlappen Rosbief Magere lappen Schouderkarbonade Ribkarbonade Haaskarbonade Speklappen Erwtensoep (kluif, veel vlees) Sausijsjes Alles per 500 gram. Als extra Reclame: onze overheerlijke Leverworst 0,50 per 250 gram Deze reclame is ook voor De Koog en Den Burg. 2,— 2,75 3 3,— 2,40 2,50 2,60 1,60 1,80 1,50 In voorraad bij Den Burg - Tel. 2114 opklapbaar, vlug schoon to maken Bovendien ontvangt iedere nieuwe spaarder (Raiffeisenbank) NECCH it fraai en elegant van lijn en kleur. it steckgrootte-regelknop (met speciale instelling voor de satijnsteek). it drukknop voor verzinken van transporteur. it garenpennen aan de achterzijde. it ingebouwde draad-inrijger. it universal-transformator voor diverse lichtnet- spanningen. it radio- en televisie-ontstoord. it ingebouwd veiligheidslicht (12 Volt). it elektrische snelheidsregeling. j V woninginrichting n.v. Koningstraat 43-45 Spoorstraat 30, Den Helder Deze staat in het teken van Bij aankoop van minstens ƒ10,aan VASA ONDERGOED ontvangt u een waardebon van 1 gulden en gratis voor uw kinderen een mooi Vasa- speldje. Telefoon 2490 - Den Burg. Dinsdag 750 gram gesn. RODE KOOL 25 ct Woensdag 750 gram GARE BIET 25 ct Donderdag 750 gram gesn. ANDIJVIE 25 ct P.s. Heeft u onze COX ORANGE al ge geten? Iets extra's 2 kg. ƒ1,25 Den Burg De Koog 1691 170 De sortering is (Lm ook gro ter dan ooit tevoren. Fantasie stoffen en echte schotse ruiten in allerlei kwaliteiten en pnjskLtssen zijn net binnen. Komt u eens vlug overtuigen van de vele mogelijkheden om zo héél voordelig uw eigen garderobe te maken. De nieuwe kollektie ligt van nu af klaar bij: Verstelbare Stretch bandjes: hoge bustelljn; heerlijk comfortabel, bandjes krullen niet Wonderlastic van Lycra: blijvend elastisch zonder rubber Laag uitgesneden Wonderlastic rug: kruipt nooit op Gekruiste Wonderlastic V-panden: ideale separatie Wereldberoemde Playtex pasvorm 10 dagen gratis dragen! Koop een Playtex Stretch Bra en draag hem 10 dagen. Ale u niet overtuigd bent dat deze Bra u meer plezier geeft bij het dragen dan welke andere Bra ook, ontvangt u de volle prijs terug. (Bra met gedateerde kassabon opzenden aan Playtex N.V., Delflandplein 192-194, A'dam.) Pit is uw pasvormverzekering.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 3