WIJ VERBOUWEN FA. Z. GRAAF - HOGERSTRAAT k De mooiste sortering Kerst- en Nieuwjaarskaarten vindt u in ,,'t Boekhuis", Binnenburg CITY THEATER - Tel. 2027 U wilt er netjes uitzien met de feestdagen? Met de Kerstdagen iets feestelijks op tafel Topsla gerij D. C. Visser 1 Heren- en twenkostuums Suède jasjes v a. f 160,- Jongenscoats en parka's r Coöp. Ver. voor K.i. „Texel" De gelukkige bezitters Mantjes Schoenhandel N.V. Texelsche Electriciteits Maatschappij Inenting van drachtige schapen. Een helder volk kiest schone warmte... kiest Caltex Edelhaardolie ^kristalzuiver haantjes 't Vispaleis set stapelpannen jonge haantjes Maar in onze noodwinkel kunnen we U van dienst zijn in verf, glas, behang, enz. Histor- en Supraluxdealer De verkenners der verloren bergen HET SUCCES VAN HET JAAR 250 9 Met de ook met vest weer voorradig. nu speciale winterprijzen. Mededeling van „Tupperware Nederland" In verband met de Kertsdagen zal de volgende regeling gelden: Op Eerste Kerstdag wordt niet geïnsemineerd, daarvoor in de plaats kunt U dieren opgeven op 24 december tot 's avonds 7 uur. De dieren zullen dan 's avonds na 7 uur nog worden behandeld. Op de Tweede Kerstdag en Nieuwjaarsdag kunt U normaal dieren opgeven tot 's morgens 9 uur. Deze dieren worden dan na 9 uur behandeld. van onze contantbonnen, uitgegeven in november herkenbaar aan extra stempel met de bonnummers 7 - 17 - 27 enz. enz., kunnen de helft van het bedrag nog eens besteden. Aan onze alnemers! De vorige week ontving u een aanvrage voor nachtstrooratarief met aangehechte toelichting. In deze toelichting werd u verzocht de aan vrage voor nachtstroomtarief in te zenden via uw installateur voorzien van de gevraagde verklaring. Volledigheidshalve delen wij u nog mede, dat als „ERKEND INSTALLATEUR" bij ons bedrijf staan ingeschreven: Den Burg: N V Electrohuis (M Bakker) fa Jan Agter Jac. Bruyn M. A. J. Vonk Eierland: J. C. Dros B. F. Paagman Den Hoorn: G. de Wit De Koog: S. v. d. Vis R. Daalder Lzn. Oosterend: S. Rentenaar Oudeschild: fa. Witvliet Westerlaken De Waal: lac Keijzer Deze installateurs worden geacht bekend te zijn met de installatie-voorschriften N 1010 en de naleving daarvan I De directeur, B Kleinhuis I. Bedrijven, waar nog nooit geënt werd le enting: 8 tot 10 weken vóór het lammen. 2e enting: 2 tot 3 weken vóór het lammen II. Bedrijven, waar reeds eerder geënt werd De geënte schapen alleen de 2e enting: 2 tot 3 weken vóór het lammen. De schapen, die voor de eerste keer lammen: le enting: 8 tot 10 weken vóór het lammen. 2e enting 2 tot 3 weken vóór het lammen. De enting geeft bescherming tegen: lammerdysen- terie, 't „bloed" bij de lammeren i(en de schapen), kwaadaardige wondinfecties, geboorte-infecties bij de schapen, tetanus (klem). Degenen, die hun schapen willen laten inenten, worden verzocht zich nu reeds op te geven m ver band met tijdige bestelling van de benodigde ent stof. De dierenarts, H de Boer. tel.: 02220 - 2527. Caltex Edelhaardolie Is kristaf- zuiver. Maakt geen vlekken, houdt uw haard schoon, en geeft een ab soluut reukloze en roetvrije ver branding. Ga daarom deze winter over op Caltex Edelhaardolie. Dros' Ing. bureau en Autocentrale Schilderend 56 Den Burg, Texel. Tel. Den Burg 2151 Tel Den Burg 2071 Tel. Oudeschild 2320 Tel De Koog 314 CALTEX Met de KERSTDAGEN extra fijne jonge Bestel vroegtijdig. Telefoon 2598. Te koop gevraagd grote maat. M. v.d. Star, Hogeberg B 54, Den Burg, Tel. 2412. Voor de Kerstdagen bij J. G. Zoetelief Kogerweg K 88 Zondagmiddag 3 uur Jeff Chandler in Tegen het wilde geweld der opstandige Indianen stond een handjevol mannen machteloos, maar dapper en onvervaard Een film van trouw en veriaad, strijd en haat. In Cinemascope en kleuren. TOEGANG BOVEN 14 JAAR. Vrijdag t.m. woensdag 8 uur Prijzen der plaatsen zijn f3,50, f3,00, f2,50 en f2,00. Voorverkoop van kaarten alleen voor de voorstelling voorjjdezelfde dag aan de kassa van 12-1 uur. Besproken plaatsen die om 8,15 uur niet zijn afgehaald, worden weer verkocht. TOEGANG BOVEN 18 JAAR. f Met de feestdagen geurt het heerlijker in hufs dan ooit Juist dan komt het volle aroma van extra lekkere koffie tot zijn recht En lekkere koffie: dat is Douwe Egberts Koffie, het fijnste van de plantages, op speciale manier gebranden, door de grote vraag, altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. Rood Merk 1.94 Fijne Dessert 2.10 H textielhuis Runderrollade 4,10 Varkens 4,00 Paarde 3,20 Per 500 gram met een speldje Iets t'ijns Blinde vinken 80 Slavinken 45 Biefstuk tartaar 70 Alles per stuk Wilt U wat anders Rosbief 4,20 Fricandeau 4,00 Paardenrosbief 3,20 Per 500 gram met speldje Iets aparts Hele kalkoen, gewicht 2,/j-31/2 kg. 5,50 per kg. Braadkuikens per st. 3,25 en 3,55 Een heerlijke sehotel vleeswaren Ham - Rookvlees - Cervelaatworst samen 300 gram voor 1,83 Hogerstraat 16 Wij zijn verheugd U te kunnen berichten, dat wij de volgende drie dames van Texel: Mevr. C. C. Boon, C 87 a. De Cocksdorp, Telefoon 02222-224 Mevr. A. Keijser, K 78 a De Koog, Telefoon 02228-202 Mevr. M. Zierikzee, Boogerd 27, Den Burg als demonstratrice hebben aangesteld. Zij zijn door ons opgeleid om U voorlichting te geven over de unieke mogelijkheden van de over de gehele wereld gepatenteerde „Tupperware" artikelen. Fa. J. Zonjee, „Tupperware" Noordholland, Beverwijk.

Texelsche Courant | 1964 | | pagina 6