Staatsbosbeheer neemt vlet in gebruik Kastekort Tweede veehouderijdag opnieuw een groot succes van 500.- in postkantoor Texelse boeren kwamen woensdag bijeen Drie vergaderingen gecombineerd Voor bewaking zeehondenreservaat SPORTPROGRAMMA Woensdag werd voor de tweede maal in hotel „De Lindeboom-Texel" te Den Burg een „veehouderijdag" belegd, waarin de ledenvergaderingen van de Vereniging „Texel" tot bestrijding van de TBC onder het rundvee en van an dere veeziekten, de Coöp. Vereniging voor K.I. op Texel en de Rundveefok- vereniging „Texel" waren opgenomen. Na de eerste vergadering hield de heer J. J. Koopman, diertenarts bij de Provinciale Gezondheidsdienst voor dieren in Noordholland, een inleiding over „sterilisatie", waarin hij de belangrijkste milieufactoren van het rundvee toelichtte. Gezien het grote succes van het vorig jaar achtte men het uitschrijven van deze bijeenkomst verantwoord. Voor een vlot verloop van deze dag hadden de organisatoren een tot op de minuut nauw keurig programma samengesteld, dat zonder moeilijkheden kon worden afge werkt. In de middagpauze werden de talrijke aanwezigen door de drie vereni gingen op snert en broodjes vergast. overige punten van de agenda werden door de aanwezigen zonder opmerkin gen aanvaard. Zeventien jaar voorzitter De secretaris van de Coöp. vereniging voor K.I., de heer J. Huisman, dankte de scheidende voorzitter voor diens ja renlange inspanningen ten dienste van de vereniging. Spreker memoreerde, dat de heer Roeper de enige overgeble vene is van de oprichters, maar dat hij zich nog steeds actief met de K.I.-orga- nisatie bezig houdt. Volgens de heer Huisman is Roeper de stootkracht ge weest, waardoor het destijds opgevatte plan slaagde. Hij zei het bijzonder ver heugend te vinden, dat de aftredende voorzitter zijn ideaal in de vorm van het K.I.-station zag verwezenlijkt. Als herinnering aan de dank van de Texel se boeren voor het werk dat de heer Roeper voor de veehouders heeft ge daan, bood de secretaris hem een foto van het gebouw van de K.I. in Zuid- haffel aan. De heer Roeper kreeg ook een fruitmand. Deze was voor zijn vrouw bestemd, die ten gevolge van de activiteiten van haar man 17 jaar lang vele avonden alleen thuis heeft moeten doorbrengen. De scheidende voorzitter antwoordde, dat hij het bijzonder sympathiek vond, dat men ook zijn vrouw in de hulde had betrokken. Hij was van mening, dat de tijd rijp was om zijn functie aan een van de jongeren over te dragen en achtte hen daartoe zeker in staat. De heer Roeper zal de vereniging echter zelf als adviserend lid van dienst trouw blijven. Met nadruk verklaarde hij, dat zijn werk voor de K.I. op Texel niet alléén uit idealisme was voortgekomen, De voorzitter van de Vereniging „Texel" tot bestrijding van TBC en van andere veeziekten, de heer B. van der Beek, was de eerste, die op deze inte ressante bijeenkomst de voorzittersha mer hanteerde. In zijn openingswoord merkte hij op, dat er de laatste jaren voor de vereniging gelukkig weinig praktisch werk was en dat de 8486 stuks tellende veestapel, verdeeld over 394 leden op het eiland in een goede conditie verkeert. De heer Van der Beek was echter van mening, dat men waakzaam moet blijven voor TBC en/of abortus. De secretaris-penningmeester, de heer Jac. Roeper Johzn., kon in zijn jaarverslag een batig saldo van ƒ1500, noemen. De heren Van Rossum en Tjepkema werden door de aanwezigen met algemene stemmen aangewezen tot rekeningnazieners voor het komende boekjaar. De verdere punten van de agenda werden door de vergadering zonder op- of aanmerkingen aanvaard. De heer Van der Beek werd met alge mene stemmen in het bestuur herkozen. Na het eerste gedeelte van het pro gramma werd gedurende drie kwartier het woord gevoerd door de heer J. J. Koopman, die de Texelse boeren vele praktische gegevens verstrekte over de juiste verzorging van hun dieren. En kele aanwezigen maakten van de gele genheid gebruik om de spreker vragen te stellen. Lichte teruggang bij de K.I. In zijn openingswoord zei de voorzit ter van de Coöp. Vereniging voor K.I. op Texel, de heer C. Roeper Mzn.. dat men in het afgelopen jaar een lichte achteruitgang aan het aantal te insemi- neren dieren had geconstateerd. In ver band met deze teruggang en om de stijgende kosten te dekken, deed het bestuur de vergadering een voorstel om over te gaan tot. een naheffing van 2,50 per dier. Dit werd met algemene stemmen geaccepteerd. Zes eigen stieren Het K.I.-station te Zuid-Haffel be schikt op het ogenblik over zes eigen stieren van uitstekende kwaliteit. In het totaal werden in het afgelopen jaar 4480 koeien geinsemineerd, waarbij 318 maal van de z.g. diepvriesmethode ge bruik werd gemaakt Gemiddeld zijn 14 koeien per eigenaar geïnsemineerd; een resultaat waar men bijzonder mee ingenomen was. De minder gunstige financiële positie van de vereniging kon naar de mening van de heer Merkx bin nen afzienbare tijd door middel van een naheffing en de subsidie van de Streek- ontwikkeling Texel worden hersteld. In de vacatures, die door het volgens rooster aftreden van de heren C. Roe per Mzn. en C. Bakker in het bestuur ontstonden, werden de heren B. van der Beek en G. Bakker J. Mzn. gekozen. De heer W. Kikkert volgt de heer Ph. Bas op in diens functie als lid van de finan ciële commissie. De voorzitter richtte een woord van dank aan de heer C. Bakker, die zich vijf jaar lang actief voor de vereniging heeft ingezet. De Wie geeft inlichtingen Bij het tellen van de kas in het postkantoor te Den Burg bleek maandagavond, dat er een tekort was van ƒ496,Verantwoorde lijk is de heer A. J. Huisman, die dit bedrag uit eigen zak zal moe ten betalen als alsnog niet kan worden aangetoond aan wie en waarvoor dit bedrag is uitbetaald. De heer Huisman vermoedt, dat iemand'die aan het loket een kin derbijslagkwitantie of ander be- talingsstuk heeft geïnd, de kwi tantie niet heeft achtergelaten. Dit moet aan de aandacht van de heer Huisman zijn ontsnapt. Ten einde na te gaan aan wie het geld is uitbetaald, verzoeken wij bij deze ieder die MAANDAG een bedrag van 496,bij het post kantoor heelt afgehaald en die daarbij is geholpen door de heer Huisman, zo spoedig mogelijk contact met hem op te nemen. In verband met een ander, veel klei ner kasverschil is het ook moge lijk, dat het om een bedrag van ƒ186,gaat. De heer Huisman is buiten de kantooruren te bereiken op zijn huisadres Kogerstraat 63, telefoon 2794, Den Burg. Door het Staatsbosbeheer zal binnen kort de vlet „Phoca" in gebruik worden genomen. De boot is nodig voor de ver betering van de bewaking van het on geveer 20.000 ha. grote zeehondenreser vaat „Eijerlandse Gat" tussen Texel en Vlieland. De zeewaardige vlet, die door de werf van de heer De Wijn te Oude- schild is gebouwd, zal voorts een taak krijgen in het belang van biologisch we tenschappelijke waarnemingen. Op donderdag 25 februari zal het scheepje officieel worden ingewijd. Voor deze gebeurtenis zijn tal van personen uitgenodigd. De gasten van de vaste wal arriveren 's morgens om tien uur op Texel. Om half elf zal een samenkomst plaats hebben in hotel „De Lindeboom- Texel" te Den Burg, waarna door een functionaris van het Instituut voor Toe gepast Biologisch Onderzoek m de Na tuur (ITBON) of het Rijksinstituut voor Onderzoek in de Natuur (RIVON) een lezing wordt gehouden. Voorts zal een gezamenlijke lunch worden gebruikt, waarna om ongeveer half drie de doop plechtigheid van het schip „Phoca" zal ^plaatsvinden. Belangstellenden onder de genodigden kunnen vervolgens deel nemen aan een excursie naar de onder Staatsbosbeheer ressorterende eenden kooi van Korver nabij De Koog. De betekenis van het sinds 1947 in gestelde zeehondenreservaat kan eerst goed tot zijn recht komen bij een inten siever toezicht en een intensiever be heer van de zcehondenpopulatie en het woongebied daarvan. Het aantal zee honden is in de afgelopen tientallen ja ren snel teruggelopen. In 1930 werden nog 500 exemplaren geteld, maar in de zestiger jaren was dit tot nauwelijks honderd dieren teruggelopen. Sinds korte tijd schijnt het aantal weer toe te nemen. JAARVERGADERING VAN PLATTELANDSVROUWEN DE COCKSDORP-E1ERLAND EIERLAND De afdeling De Cocks- dorp-Eierland van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen belegde een dezer dagen in het Vliegveldhotel haar jaarvergadering, die door een groot aantal leden werd bezocht. Er waren 59 dames aanwezig. Na het officiële ge deelte gaven alle dames, die een cursus van de Streekontwikkeling Texel had den gevolgd een twee minuten-durend verslag van hetgeen men geleerd had. Voor de volgens rooster aftredende bestuursleden, de dames Langeveld- Keijser en Paagman-Witte, werden de dames De Graaf-Bakker en Dros- Schuitemaker in de plaats gekozen. Na deze verkiezingen werd de traditionele jaarmarkt gehouden, die dank zij het vele werk van de leden buitengewoon geslaagd was. De opbrengst van de zelf gebakken en vervaardigde artikelen be droeg 86,De aanwezigen waren unaniem van mening, dat de jaarverga dering op aangename wijze was ver lopen. maar ook uit eigen belang was geweest. Voor het verbeteren van de kwaliteit van zijn veestapel en die van de Texel se boeren bood een K.I.-vereniging de meeste mogelijkheden. De heer P. N. M. Bakker, voorzitter van de Bond voor K.I.-verenigingen te Alkmaar, dankte de heer Roeper voor de goede samenwerking, die tussen de Bond en Texel bestaat. Hij noemde hem een voorbeeld voor de jongere generatie en sprak de hoop uit, dat de vroegere initiatiefnemer in zijn nieuwe functie een grote steun voor de vereniging mag blijven. Aantal koeien groter De derde en laatste vergadering van deze „veehouderij dag" was die van de Rundveefokvereniging „Texel". De voorzitter, de heer K. Zuidewind, deel de mee, dat het aantal leden vrijwel ge handhaafd bleef en dat het aantal inge schreven koeien zelfs was toegenomen. De 207 leden bezitten samen 2900 die ren. De secretaris-penningmeester, de heer Jac. Roeper Johzn., verklaarde dat men op het ogenblik een negatief kapi taal van ƒ1726,60 heeft, maar dat men dit door een beperking van het aantal melkmonstercontroles wil wegwerken. Er zal nu éénmaal in de vier weken een controle plaats hebben; indien gewenst, kan dit ook één maal in de veertien da gen geschieden, maar dan zal de be trokken boer voor aanzienlijk hogere kosten komen te staan. Door deze maat regel zal de balans volgend jaar waar schijnlijk weer in evenwicht zijn, aldus de heer Roeper. Naar aanleiding van opmerkingen verklaarde de voorzitter nadrukkelijk, dat een maandelijkse con trole beslist verantwoord is. De heren G. Bakker en R. Eelman werden tot rekeningnazieners benoemd, terwijl de heren Zuidewind en Roeper met algemene stemmen in het bestuur werden herkozen. Succes Een der aanwezigen vroeg zich af of de combinatie van drie op zichzelf staande vergaderingen door de leden wel op prijs werd gesteld. Men was ech ter unaniem van mening, dat de „vee houderijdag" beslist een succes mag worden genoemd. Vroeger was men door deze bijeenkomsten drie avonden bezet, terwijl men nu slechts gedurende een gedeelte van de dag op het bedrijf wordt gemist. Het tijdschema was door de organi satoren zo nauwkeurig vastgesteld, dat de bijeenkomst zelfs nog voor het ge plande tijdstip was afgelopen, zonder dat men bepaalde onderdelen had ver waarloosd. Dank zij de adviezen van het Itbon te Arnhem en het toezicht van de Rijks politie te Water. Toch worden vooral de jonge zeehonden nog bedreigd door stroperij, waarschijnlijk vooral vanuit zeevarende plezierjachten. De patrouil le-activiteit, die met de nieuwe bewa kingsboot mogelijk is, is van groot be lang voor het behoud van een van Ne derlands interessantste zoogdieren. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter COUTINHO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter BARNARD, tel. (02223) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Sïebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmiddag 12 uur J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 WITTE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (02223) 250 of 367. VOORSCHOTTEN VOOR SCHOLEN De besturen van de Stichting voor Katholiek Onderwijs te Den Burg, de Vereniging tot Stichting en Instand houding van Scholen met de Bijbel te Oosterend en de Vereniging voor Christelijk Volksonderwijs te Den Burg hebben aan het gemeentebestuur ge vraagd om een voorschot op een exploi tatievergoeding in 1965. Naar aanlei ding van dit verzoek op grond van de Lager Onderwijswet 1920 werd een bedrag bepaald waarbij werd uitge gaan van het aantal leerlingen per school en een bedrag van 93,20 per leerling voor het jaar 1965. Aldus ont stond de volgende lijst: 1. voor de school van de Stichting Ka tholiek Onderwijs Texel te Den Burg 28.053,20; 2. voor de school van de Vereniging tot Stichting, en Instandhouding van Scho len met de Bijbel op Texel te Oosterend ƒ11.432,53; 3. voor de school van de Vereniging voor Christelijk Volksonderwijs te Den Burg ƒ13.793,60 BOOTDIENSTREGELING N.V. TESO Texel - Den Helder v.v. geldig tot 30 mei 1965 Werkdagen: 9.00 V. Texel 6.00 7.00 8.00 10.00 12.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 20.00 V. Den Helder- 6.30 7.30 8.30 9.30 10.30 12.30 14.30 15.30 16.30 17.30 19.00 20.30 Zon- cn alg. erkende chr. feestdagen: V. Texel: 8.00 9.00 10.00 12.00 15.00 16.00 17.00 18.00 20.00 V. Den Helder: 8.30 9.30 10.30 12.30 15.30 16.30 17.30 18.30 20.30 BRAND IN KERKTOREN OUDESCHILD Gistermiddag om half drie brak brand uit boven in de toren van de N.H. kerk te Oudeschild. Het vuur ontstond bij de restauratie werkzaamheden. Loodgieters waren be zig met soldeerwerk aan de rand van de trans. Door verhitting met de soldeer- brander raakte het asfaltpapier en het kurkdroge hout er onder in brand. De schade bleef echter beperkt want van alle kanten snelde men toe om met em mers water en zand het vuur in de kiem te smoren. De brandweer uit Den Burg die binnen vier minuten ter plaatse was behoefde dan ook niet in te grijpen. TONEEL DOOR 'T AMATEURTJE DE WAAL Op de zaterdagen 20 februari en 6 maart zal de toneelver eniging van De Waal in „De Wiele waal" het blijspel „In de Vergulde Os" opvoeren. Dit dus in tegenstelling tot de eerder genoemde, maar later gewij zigde data 13 en 20 februari. ZATERDAG 6 FEBRUARI 1965: Adspiranten: SVC-SVO, 4 uur ZDH-De Koog, 4 uur Pupillen Cocksdorp-Oosterend b, 3 uur Tex. Boys a-Texel a, 3 uur ZDH-Tex. Boys b, 3 uur. ZONDAG 7 FEBRUARI 1965: 4de klasse A KNVB: Grasshoppers-Succes VZV-Hollandia T. Heider-Watervogels Afdeling Noordholland: ZDH-AGSV, 2 uur Tex. Boys-SVC, 2 uur De Koog-Geel Zwart 3, 2 uur Texel 2-SVC 2, 2 uur SVO 2-Helder 8, 2 uur Texel 3-Watervogels 6, 10 uur Helder 7-De Koog 2, 2 uur Junioren Texel-SRC, 2 uur. MEDEDELINGEN: S.V. Texel. Jammer, dat Texel is vrij is. Een goede trainingmatch was wel wen selijk, vooral nu volgende zondag de zware uitwedstrijd tegen Hollandia T. moet worden gespeeld. Houd daar terdege rekening mee, Texel! Texel 2 kan ons een pittige wedstrijd bezorgen en ook Texel 3 lijkt ons niet kansloos. We vertrouwen dat onze ju nioren het door die lange rusttijd niet verleerd zijn. Aanpakken allemaal. BILJARTKAMPIOENSCHAPPEN TWEEDE KLASSE Zaterdag en zondag worden in hotel „De Graaf" te Den Burg de Texelse biljartkampioenschappen 2de klas ge houden. Het evenment heeft 's mid dags en 's avonds plaats. Gebaseerd op een der verhalen uit de tijd van de Ridders van de Ronde Tafel is de film :,De wet van het zwaard" (Lancelot and Guinevere) die zaterdag avond wordt vertoond. Terwijl koning Arthur met de rid ders van zijn tafelronde op kasteel Camelot bijeen is, arriveert een bood schapper van Koning Leodogran van Cameliard. Deze bericht dat Leodogran de rechten van Koning Arthur op de troon van Engeland niet erkent en hij weigert voorts het huwelijksaanzoek van Arthur om met zijn blonde dochter Guinevere te trouwen. Over deze ge schilpunten wordt beslist in een duel, maar daarmee zijn de moeilijkheden niet ten einde. Integendeel, er moet nog veel strijd geleverd worden, voordat het recht zijn loop krijgt. Voor liefheb bers van alle leeftijden is deze roman tische film stellig de moeite van het zien waard. Een filmwerk van allure is „De grote ontsnapping" (The Great Escape), die in de Tweede Wereldoorlog speelt. De rolprent, die werd vervaardigd naar het boek van Paul Brickhill, heeft de lotgevallen van een aantal officieren, onderofficieren en soldaten als onder werp, die door de Duitsers krijgsgevan genen zijn gemaakt, maar met list op bijzondere wijze weten te ontsnappen. Nauwgezet houden de militairen zich aan de bepaling in hun zakboekje: „Het is de plicht van elke officier in tijd van oorlog om in het geval hij wordt ge vangen genomen alle pogingen in het werk te stellen om te ontvluchten. Als ontvluchten onmogelijk is, wordt het zijn plicht alles te doen, dat de vijand dwingt een zo groot mogelijk aantal mannen in te zetten om hem te bewa ken en om alles te doen wat de vijand in verwarring kan brengen". De man nen weten de uitvoering van deze taak te verlichten met hun gevoel voor hu mor, zodat de plicht eerder spel lijkt dan opdracht. In „De grote ontsnap ping" spelen zowel Duitsers als Engel sen mee. De film draait zondag- en dinsdagavond in het City-theater en is toegankelijk voor personen van 14 jaar en ouder. Bij voorbaat geslaagd is de zondag middag voor de liefhebbers van een echte Stan Laurel en Oliver Hardy- film. „Laurel en Hardy in Wonderland' (Revenge is Sweet) luidt de titel van deze zoveelste „Dikke-en-de dunne" die overloopt van kostelijke humor. Deze keer zien we Laurel en Hardy, die voor hun kostvrouw geld bijeen proberen te brengen, teneinde haar in de gelegen heid te stellen haar hypotheek te kun nen afbetalen. Uiteraard loopt alles mis. Hun goedbedoelde pogingen ont aarden in een serie gebeurtenissen, waarbij het tweetal een onvrijwillige duik in het water maakt, een gevecht moet leveren met grotbewoners en tal van andere onwaarschijnlijke avontu ren beleeft. VERGADERING VAN DE RAAD Vergadering van de raad der ge meente Texel op woensdag 10 februari 1965, n.m. 2.30 uur ten raadhuize (ver gaderzaal in het Polderhuis). Texel, 1 februari 1965. De burgemeester van Texel, C. DE KONING. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Verlening van eervol ontslag aan de heer S. van Heeringen als directeur van de Sociale Dienst Texel. 4. Beschikbaarstelling van een bedrag per leerling voor het gewoon lager en uitgebreid lager onderwijs voor het jaar 1965. 5. Beschikbaarstelling van een bedrag per leerling voor het buitengewoon la ger onderwijs voor het jaar 1965. 6. Verlening van voorschotten op de exploitatievergoeding aan de bijzondere lagere scholen voor het jaar 1965. 7. Aangaan van een geldlening van ƒ500.000,met de N.V. Bank voor Ne- derlandsche Gemeenten te 's-Graven- hage. 8. Verstrekking van een aanvullend hy pothecair bouwcrediet aan de heer C. van Trigt te Den Burg. 9. Aankoop van een perceel grond met opstallen te Oosterend van de heer R. Schaap, aldaar. 10. Aankoop van een perceel grond te Den Burg van het Algemeen Weeshuis te Texel. 11. Aankoop van enige strookjes grond te Everstekoog van de heer D. v.d. Werf, aldaar. 12. Aankoop van een strookje grond te Everstekoog van de heer W. v.d. Werf, aldaar. 13. Aankoop van een strookje grond te Everstekoog van de heer Th. L. Scholte, aldaar. 14. Opdracht aan de afgevaardigde van de gemeente naar de algemene verga dering van aandeelhouders van de N.V. Texelse Electriciteitsmaatschappij ((T.E.M.) tot het stemmen vóór het ver lenen van machtiging aan He directeur tot aankoop van een perceeltje grond in het Noorden van de heer D. Wuis, al daar. 15. Inbreng van in 1964 verkregen eigendommen in het gemeentelijk grondbedrijf. 16. Wijziging van de gemeentebegroting voor 1964. 17. Wijziging van de begroting voor 1965 van de sociale dienst. 18. Wijziging van de begroting voor 1965 van het grondbedrijf. 19. Wijziging van de gemeentebegroting voor 1965. 20. Vaststelling van het uitbreidings plan „De Koog Noord-Oost" van de ge meente Texel. 21. Vaststelling van een besluit ex- artikel 36. 4de lid, der woningwet, in zake de voorbereiding van de herzie ning en aanvulling van diverse uitbrei dingsplannen. 22. Aangaan van een overeenkomst met de heer S. W. Bruin, K 34, alhier, in zake overdracht om niet van grond te De Koog voor het doortrekken van de Epelaan naar de Dorpsstraat. VERTROKKEN PERSONEN Cornelia van Heerwaarden, van De Waal, Hogereind 21 naar Wamel, Bene den Leeuwen, Hoogbroekstraat 2; Aal tje Kiewiet, van De Koog, Ruijslaan 12 naar Laren N.H., Leemzeulderweg 35; Jannetta D. Kikkert, van W 76a, naar Laren NH., Leemzeulderweg 35; Klasi- na van Lubeck, van Den Burg. Molen straat 79 naar Ruinen, Echt, Oshaarse- weg 13; Roelof Kok met gezin, van E 114 naar Haren Gr., Glimmen, Beuken laan 21; Albert Rommel, van De Koog, Ruijslaan 6 naar Haren Gr., Rijksstraat weg 21; Jacob W. Geus, van Den Burg, Weverstraat 55 naar Eindhoven, Re- vierstraat 9; Cornelis R. Beukema. van Den Burg, Schilderend 44 naar Oosten rijk, Villach, Karnten, Müllern 16. EVANGELISATIESAMENKOMST Tijdens de evangelisatiesamenkomst, die maandagavond 8 februari om acht uur in het Dorpshuis te Den Burg wordt gehouden, zal de heer Fr. Nie- meijer uit Alfen aan de Rijn het woord voeren. De bijeenkomst is voor ieder toegankelijk. PAND GEKOCHT De heer W. Raateland te Den Burg heeft het pand Zwaanstraat 8 gekocht, dat tot voor kort werd bewoond door de schilder B. Beumkes. Het huis was bezit van de heer P. Plaatsman. De heer Raateland zal het pand als woonhuis inrichten en er een garage, bestemd voor twee auto's in onder brengen. GEREF. VROUWENVERENIGING KOOPAVOND Woensdagavond 10 februari wordt in het lokaal van de Gereformeerde Kerk te Den Burg om half acht door de Ge reformeerde Vrouwenvereniging een koopavond gehouden. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp Contactdienst De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg Collecie internationale hulpverlening De Waal 10 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beer thuis Collecte internationale hulpverlening Oudeschild 11.15 uur ds. Froentjes Collecte internationale hulpverlening GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Dorpshuis, Burgwal Den Burg 10.0U en 15.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans De Koog 11.15 uur ds. Koopmans Den Hoorn 19.30 uur ds. Koopmans

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2