Voorjaarstijd is stikstoftijd BRIGADIER PIET EN DE SEMI-PROF Niet alle mannen zijn egoïsten rubriek voor LANDBOUW en Dammers Noorderkwartier behaalden grote overwinning op Zaanstreek Onrustige Zenuwen? TWEEDE BLAD TEXELSE COURANT VRIJDAG 19 MAART 1965 Als U deze regels onder ogen krijgt, hebt U zeker met meer de kans om dit jaar als eerste de stikstof op het gras land te strooien. Er zijn U dan nl. al heel wat collega-boeren vóór geweest. Toch behoeft dit niet te betekenen, dat U te laat bent. Terwijl we dit schrijven (13 maart) is het zeker nogQmiet zo, dat het grasland als het ware om stikstof schreeuwt. De dorre kleur, die het gras land op het moment vertoont is geen gevolg van gebrek aan stikstof, maar eenvoudig een gevolg van de nacht vorsten van de laatste weken. Ook dit voorjaar beleven we het verschijnsel van meerdere jaren, nl dat het gras land er met Kertsmis beter voorstaat dan begin maart. Eén dezer dagen lazen we in een blad, dat evenals deze ru briek zich richt op het geven van voor lichting aan landbouwers en veehou ders, dat de eerste stikstof kan worden gestrooid op het moment, dat in tien etmalen geen nachtvorst is opgetreden. Zover zijn we op dit moment nog niet. Toch zouden we niet graag bewe ren, dat zij, die de stikstof nu al ge strooid hebben op het verkeerde paard hebben gewed. De stikstof doet welis waar niets, maar er zal waarschijnlijk ook weinig of niets van deze stikstof verloren gaan. Grasland houdt uitverkoop Intussen moeten we het volgende wel goed in de gaten houden. Ook voc-r het veehouderijbedrijf geldt het, dat de lentetijd de tijd van uitverkoop is. In geen ander gedeelte van het seizoen kunt u zulke ..koopjes1' halen als in de voorjaarsmaanden. Het gras is nl in deze eerste maanden veel goedkoper dan in de zomer en herfst. U krijgt nu voor één kg. stikstof belangrijk meer gras dan in de latere maanden. Het effect van 1 kg. stikstof is op het mo ment wel ongeveer IV2 maal zo groot als in de nazomer en herfst. Laat U dit voordeeltje niet ontgaan Daar komt nog dit bij. Bij een nor male uitverkoop gebeurt het nog al eens, dat de lagere iprijs ook wel iets te maken heeft met de hoedanigheid van het artikel. De kleur is niet helemaal zoals je die zou wensen, de vorm is wat verouderd, enz. Bij de voorjaarsuitver koop van het grasland is daarvan geen sprake. Hier geldt werkelijk: prima kwaliteit voor lage prijs! Iedere vee houder weet, dat voorjaarsgras. of het 28. Bij Marrie begon de verwondering te groeien. „U hebt me nog maar één keer ontmoet", begon ze. „Twee keer", verbeterde hij lachend. „Twee keer dan". Ze haalde haar schouders op. „Wat ziet u in me?" „Tja.is dat wel te definiëren? Ik vond u toen al aardig, nu nog veel meer. Ik ben jong en u bent het. Heel eenvoudig, denk ik. Begint het zo niet doorgaans? U hebt een bijzondere in druk op me gemaakt. Natuurlijk ben ik wel eens met een meisje uit geweest en zo. Dat was iprettig en we hadden ple zier. Misschien nog eens een tweede keer, maar het was nooit iets om van te zeggen: ik denk steeds aan haar. Met u was dat wel het geval, ziet u?" Marrie dronk van haar thee. Ze vond hem wel aardig. Hij was eerlijk en open. Geen flauwe grapjes, zoals .Fons dat vroeger deed en zoals baas Tjeu gister avond. Een serieuze jongen. Iets in hem trok haar wel aan. „Ik zou toch maar wegblijven uit Waalwijk, als ik u was. HijFons Hagen heet hijwoont er ook. Waar schijnlijk kent niemand hem zo goed als ik. We.we waren vroeger zo onge veer verloofd. Zoiets als vanmiddag vergeet hij nooit". „Die man bestaat niet meer voor me, juffrouw Laan. Alleen u". „Alsjeblieft, meneer Wouterse.u hebt niets aan mij. Ik ben 'n vervelend schepsel, dat het niet zo erg meer op mannen voorzien heeft. U zult natuur lijk wel anders zijn. Dat neem ik ter- nu als gras, hooi of kuilgras voor de dieren komt, niet te vervangen is. Niet redeneren: Hoe meer hoe beter Het heeft er de laatste jaren wel eens op geleken, dat sommige veehouders van mening waren, dat er wat de hoe veelheid stikstof betreft geen maximum is. Dit is beslist onjuist. We zullen daar bij de bestemming van het gras goed in de gaten moeten houden. Het maakt nl. nog al wat uit of het gras gebruikt zal worden voor weidegras, kuilgras of hooi. We menen, dat er de laatste jaren met name op percelen, die als bestem ming hooiland kregen wel eens te veel stikstof is gegeven. Speciaal in een vroeg voorjaar als 1964 was, heeft dit wel eens tot moeilijkheden geleid. Aan het eind van mei was de massa gras in gevallen, waarin 500 - 600 kg. kalk- ammonsalpeter per ha. werd gestrooid, dan nl. zo groot, dat er nodig moest worden gemaaid. Omdat men de risico's voor hooiwinning op zo'n vroeg tijd stip nog te groot vond, bleef het gras soms nog enkele weken staan. De gevol gen waren duidelijk. Een slechte na- groei en een verknoeide grasmat. Op grasland, dat in een goede staat is, zal men voor hooiwinning niet verder moe ten gaan dan tot 80 a 90 kg. zuivere stikstof per bunder. Voor kuilgras kan dit 20 kg. meer zijn. Het zal echter zaak blijven het tijdstip van maaien goed in de gaten te houden. Grasland, dat be weid moet worden heeft ook aan een bemesting van 80 tot 90 kg. stikstof per ha. voldoende Ook voor weiden tijdig strooien van belang Vor percelen, die beweid zullen wor den heeft het tijdig strooien van de stikstof naast de vroege groei het voor deel, dat de samenstelling van her gras gunstiger wordt. Bij de factoren, die een rol spelen bij het optreden van kop- ziekte behoort ook liet eiwitgehalte van het gras. Een hoog gehalte aan ruw eiwit verhoogt de kans op het optreden van deze gevreesde voorjaarsziekte. Uit het onderzoek van diverse gras- monsters blijkt duidelijk, dat hoe langer de tijd tussen het strooien van de stik stof en de opname door het vee is, hoe lager het gehalte ruw eiwit. Hoewel eiwit een zeer belangrijke voedingsstof is, is speciaal de eerste weken van het weideseizoen het gevaar van een over- stond aan. Maar toe.ik zou u be slist tegenvallen". „Het is altijd te proberen, juffrouw Laan. Misschien val ik dan niet tegen". „Ach, wat hebt u er aan.Ik kom zo weinig in Tiel". Hij wees naar zijn brommer. „Met dat ding ben ik gauw genoeg in Waalwijk". „Ik wil niet dat u naar Waalwijk komt! Ik zou geen oog dicht kunnen doen bij de wetenschap, dat u daar rondzwerft. En als Fons er lucht van krijgt, dat u op gezette tijden komt, gaat hij op u loeren". „Wilt u me bang maken?" „Ik wil niet, dat u iets overkomt. Het zou mijn schuld zijn". „Komt u me opzoeken, als ik gekreu keld in het ziekenhuis lig?" vroeg hij en ze zag de spotlichtjes in zijn ogen. „O, houd u alstublieft op. De ge dachte alleen. Over de tafel heen greep hij haar hand. „Beteken ik dan toch iets voor u, juffrouw Laan?" Ze schudde haar hoofd. „Maakt u zich toch geen illusies, meneer Wou terse. Natuurlijk vind ik u niet onsym pathiek. U bent ridderlijk voor me in de bres gesprongen, toen ik uw hulp vroeg. Dat.... zoiets laat een vrouw niet onberoerd. Mij zeker niet. Ik wil u graag belonen. Zegt u maar watals het in mijn vermogen ligt. Hij hield nog steeds haar hand vast. „Goed, juffrouw Laan. Ik vraag u één avondje met me uit te gaan. U mag zelf zeggen waar en wanneer". „Een vriend komt over" GESLAAGDE UITVOERING VAN DE „S.O.O.S." OOSTEREND De toneelvereniging van „De Soos" heeft zaterdagavond voor een groot aantal belangstellenden in het gebouw van de o.l. school te Oosterenid een succesvolle opvoering gegeven van de klucht „Een vriend komt over" van de auteur J. Timmer. De dwaze situaties en het vlotte spel hebben bij de aanwezigen de no dige lachsalvo's veroorzaakt. Vooral door de heren H. Wieringa en B. H. Roest en mevrouw Ellen-Mosk werd bijzonder goed gespeeld. De overige spelers mevr. R. Koom, mevr. T. Zijm, de heer Th. van Asperen, mevr. C. Ellen, mej M. Bakker, de heer T. Vos en de heer T. Witte leverden aanvaardbare prestaties. De toneelaankleding was door de spelers zelf verzorgd, terwijl de heer Roest de grimage voor zijn re kening had genomen. De regie berustte bij de heer Wieringa. Traditiegetrouw werd ook deze uitvoering met een ver loting besloten. Het is bijzonder jammer, dat deze toneelgroep door omstandigheden bui ten de vereniging om slechts één maal per jaar een uitvoering kan geven. Het ziet er echter nog niet naar uit dat de uitvoeringen van de Soos tot het verle den gaan behoren. Daarvoor heeft „De Soos" te veel trouwe supporters BOOTDIENSTREGELING N.V. TESO Texel - Den Helder v.v. geldig tot 30 mei 1965 Werkdagen: V. Texel 6.00 7.00 8.00 9.00 10.00 12.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 20.00 V. Den Helder- 6.30 7.30 8.30 9.30 10.30 12.30 14.30 15.30 16.30 17.30 19.00 20.30 Zon- en alg. erkende chr. feestdagen: V. Texel: 8.00 9.00 10.00 12.00 15.00 16.00 17 00 18.00 20.00 V. Den Helder: 8.30 9.30 10.30 12 30 15.30 16.30 17 30 18.30 20 30 TEXELSE MARKT Op de Texelse markt werden maan dag aangevoerd; 5 nuchtere kalveren 40,— tot ƒ170,—; 9 schapen ƒ100,— tot ƒ150,7 lammeren ƒ140,tot ƒ170,— en 4 biggen ƒ50,— tot ƒ60,— maat aan eiwit veel groter dan het ri sico van een tekort. Zo bekeken is er dus alle aanleiding om wanneer u bij het lezen van dit artikeltje de stikstof nog niet gestrooid hebt, daar nu direct mee te beginnen. Ze trok haar hand terug. Hem ver wonderd aankijkend, antwoordde ze: „Maar dat bedoel ik niet!" Hij lachte breeduit. „Best mogelijk. Maar ik wel. Kom nu, juffrouw Laan, is dat nu teveel gevraagd? Ik weet best, hoe ik me in damesgezelschap moet gedragen, zowel in het bijzijn van an deren als entre-nous. Waarom neemt u de proef op de som niet eens?" Ze dronk haar kopje leeg en keek weer naar hem. Geleidelijk aan begon ze ook te lachen. Terwijl ze haar hoofd schudde, zei ze: „Gekik mag u wel. Omdat u alles zo onomwonden zegt. U denkt ook: recht op m'n doel af, niet? Zijn alle vertegenwoordigers zo door tastend?" „In zaken moet dat wel, juffrouw Laan. Voor de rest.dat zult u met mij moeten avonturen. Aangenomen, dat u mij op deze wijze wilt belonen". Marrie kwam tot de ontdekking dat ze steeds meer schik in deze jongen begon te krijgen. „Ik kom niet van u af, he?" „Ik hoop het", bekende hij eerlijk. „Wat denkt u van vanavond?" Marrie voelde haar hoofdpijn, die nog steeds niet verdwenen was. „O, houd op.ik ga vanavond heel vroeg naar bed". Ze keek hem weer aan en fijntjes voegde ze er aan toe. „U weet niet, wat u zich op de hals haalt met uw verzoek. Weet u, dat ik gisteravond en vannacht aan de boemel ben ge weest. Half vijf kwam ik thuis". Tot haar verwondering reageerde hij nauwelijks. „Een feestavond zeker? Ja, dan wordt het wel eens laat. En dan 'bent u vanavond natuurlijk niet in de stemming. Wat denkt u van de volgen de week vrijdag? Zal ik u ophalen met (van een medewerker) Do jaarlijkse districtswedstrijd tus sen Noordhollands Noordcrkartier en Zaanstreek werd dit keer als onderdeel van de jubileumactiviteiten van Dam club Texel op ons eiland georganiseerd. Misschien is dat ook de reden ge weest, waarom de mannen uit Noorder kwartier er extra serieus tegenaan zijn gegaan. Vanaf de eerste uitslag is de voorsprong en de uiteindelijke zege geen moment in gevaar geweest. Het langst duurde de partij aan het eerste bord. J. de Boer toonde zich een waar dig districtskampioen door niemand minder dan E. Holstvoogd te verslaan. Damclub Texel leverde niet alleen achter het bord haar bijdrage, maar zorgde ook voor een goede gang van zaken, zodat alle aanwezige dammers op een geslaagd evenement kunnen terugzien. District Noordhollands Noorderkwar tier revancheerde zich prachtig op de in de afgelopen jaren geleden nederla gen. TER RECENSIE: „DE POSTILJON VAN DE COCKSDORP" Ter recensie kregen van de uitgeverij Laverman N.V. te Drachten het boek „De postiljon van De Coeksdorp" toe gestuurd. Mr. D. H. Schortinghuis heeft zijn boekje als ondertitel „Een relaas van Wadloperij" gegeven en daarmee is stellig de inhoud beter weergegeven. Het is inderdaad een relaas en wel over de 25 jaar die de schrijver er als voor aanstaand wadloper op heeft zitten. Het is geen droge opsomming geworden in de stijl van wenken-voor-de-wadloper, maar een boeiend geschreven verhande ling, waarin vooral de romantiek van deze sport sterk in wordt benadrukt. Het werkje laat zich lezen als een boeiende roman, terwijl de wenken toch niet geheel zijn achterwege gelaten. In enkele extra hoofdstukken kan men le zen over havengetallen, waterstanden, windkracht, het maken van een water profiel tijdens een waddentocht en tal van andere zaken, die voor de adspi- rant-wadloper van theoretische beteke nis zijn. De titel van het boekje heeft betrekking op de man, die indertijd als eerste over de wadden van Texel naar Vlieland moet zijn gelopen. Deze Texe laar moet een van de eerste wadlopers zijn geweest, al is het zeer de vraag of hij het als een sport heeft gezien. Over de wadden van Texel naar Vlieland lo pen wordt overigens nog steeds als een huzarenstukje beschouwd. Indertijd maakten wij uitvoerig melding van het feit, dat het twee jonge wadlopers ge lukte deze tocht te maken. Zoveel tijd was daarmee gemoeid, dat ergens mid den op het wad moest worden „over vloed", zoals het in het wadlopersjar- gon heet. Een echte wadloper probeert altijd lopend of wadend zijn doel te bereiken. Het water mag hem desnoods tot de lippen komen in de geulen of prielen, maar de voeten moeten aan de grond blijven. Er mag dus niet ge zwommen worden en helemaal geen ge bruik worden gemaakt van vaartuigen. Op deze manier zijn vanaf de vaste- wal alle eilanden en zandplaten vanaf het Griend en Terschelling tot aan Schiermonnikoog vice versa bewan deld Vlieland en Texel kunnen vanaf de vastewal niet belopen worden, om dat de diepe geulen van het Marsdiep en de Vliestroom dit niet toelaten. De beschreven belevenissen in „De Postiljon van De Cocksdorp" maken de lezer deelgenoot in de ervaringen tij dens deze spannende en avontuurlijke tochten. Jammer is het, dat het boekje nogal ontsierd wordt door de onbenul lige illustraties, die een kinder lijke indruk maken. Niettemin kunnen we het boekje om zijn inhoud van harte aanbevelen. Prijs: 5,90. de plof? Of zal ik een wagentje huren?" Marrie schudde beslist haar hoofd. „Nee, niets, niets, niets. Maar ik stuur u niet met lege handen weg. Morgen ben ik in Tiel. Bij een tante. Morgen middag. laten we zeggen: twee uur. Dan wil ik wel een wandeling met U maken in de omgeving. Maar om vier uur wil ik weer terug zijn". „Ik ben blij met alles, juffrouw Laan. Waar wilt u me hebben, morgenmiddag twee uur?" „Mijn tante woontdicht bij het station. Ik zie u wel op het Stations plein". „Afgesproken. Wedden, dat ik van nacht nauwelijks een oog dicht doe?" „Dan adviseer ik u een paar aspe- rientjes", antwoordde Marrie droog. In Waalwijk nam ze met een hand druk afscheid van de jongen. „Tot mor gen". Hij kneep één oog half dicht. „Twee uur op het Stationsplein. Ik ben er, juffrouw Laan". In huis vroeg tante Ans, die het tweetal al had zien komen: „Wie was dat nu weer, die je thuisbracht?" „O, een kennis. Hij reed toevallig langs en gaf me een lift". Tante Ans knikte. „Een tien voor je smaak, Marrie Dat was een knappe jongen. Is dat een hobby van je?" Ze keek haar tante verwonderd aan. „Een hobby? Wat?" „Nou, vrijers verzamelen. Eerst Fons. toen je baas en nu die jongen. Ze glimlachte en ging aan tafel zit ten. „Wie zal het zeggen? Van moeder heb ik wel eens gehoord, dat u ze vroe ger ook in soorten had". Tante Ans begon te blozen. „Nou7 En wat dan nog?" Ze lachte breeduit. „Het De volledige uitslag luidt: N.H.N.K.-Zaanstreek J. de Boer-E. Holstvoogd 20 H. Veenstra-D. Kiewiet 11 P. Bakelaar-C. Westerveld 11 W. Tesselaar-M. Jonkhart 11 A, Veenstra-J. Mekken 20 J. v. Straalen-G. Westerveld 11 P. Beers-J. de Ruyter 20 J. den Os-J. de Haas 20 J. de Vries-P. Beunder 20 T. Keizer-L. Verver 02 J Zijp-J. Bos 20 J. Zoon-P. de Groot 02 F Keizer-H. Hendriks 20 C. Dijker-D. Jupijn 20 Th. Koopman-W. Verdonk 20 T. de Haas-J Koppies 11 J. Beezemer-F. Kunst 20 J. Hooijberg-J. Hemels 20 Jb. Groot-J Stroo 20 Js. Keizer-H. Mol 20 A. v.d. Heyden-A. Bakker 11 P. Kooiman-H. Havik 1—1 M. Kalsbeek-A. Cijssen 11 P. van Veen-J. Ginke 11 J. Groot Sz.-F. v.d. Made 02 D. Jansen-G. v. Dijk 02 Jn. Groot Kzn.-J. B. de Boer 11 P Bruijn-H. Groen 11 A. Pruiksma-C. Vinke 11 J. den Hartog-J. Stam 20 40—20 DAMCLUB TEXEL Uitslagen: P Kooiman-C. Dijker 02 C. Vinke-H Bruining 02 D. v.d. Werf-J. v Heerwaarden 11 J. Stam-A. de Haan 20 C. Groenhof-Jb. Koorn 20 P. Bakelaar-J. v. Heerwaarden 20 P. Bruijn-J. Vinke 11 J. A. v.d. Slikke-A. de Haan 11 A. de Haan-J. A. v.d. Slikke 02 G. Dros-C. Vinke 02 P. Bakelaar-P Kooiman 11 J. A. v.d. Slikke-C. Vinke 02 G. Dros-D. v.d. Werf 11 C. v.d. Werf-J v Heerwaarden 02 C. Groenhof-C. P. Burger 02 J. v.d Heerwaarden-C. Dijker 02 H. Bruining-P. Bruijn 20 P. Kooiman-J. Vinke 0— 2 J. Stam-Jo Schoo 11 J. Schoo-J. Stam 02 C. P Burger-C. v.d. Werf 02 J. A. v.d Slikke-C. Groenhof 20 D. v.d. Werf-J. Stam 02 J Koorn-S. Ros 02 De eindstand om het kampioenschap hoofdklasse Noordhollands Noorder kwartier is geworden: 1. J. de Boer 7 4 0 18 2. A. Grooteman 5 5 1 15 3. J. den Os 4 6 1 14 4. H. Veenstra 4 5 2 13 5. J. de Vries 5 3 3 13 6. J. Zoon 4 3 4 11 7. W. Tesselaar 3 5 3 11 8. J. Oud 2 6 3 10 9. P. Bakelaar 2 4 5 C 10. J. Zijp 2 4 5 8 11. Jt. Keizer 2 3 6 7 12. Js. Keizer 1 2 8 4 SHELL VERKEERSSCHOOL WEER NAAR TEXEL De aldeling Texel van het Verbond voor Veilig Verkeer is er voor de derde maal in geslaagd de Shell ver keersschool bereid te vinden enige tijd op Texel te komen. Dit is uniek, want de belangstelling voor de school is zeer groot, zodat een gemeente maar een enkele maal in lange tijd in aanmer king komt. De school zal van 30 maart tot 14 april actief zijn op het terrein van gemeentewerken aan de R. P. Keij- serweg te Den Burg. Dit is vier dagen langer dan vorig jaar, zodat alle leer lingen van de vijfde en zesde klassen van de lagere scholen in de gelegenheid zijn één lesochtend mee te maken. Ge bleken is dat de opleiding van de school een zeer gunstige invloed heeft op de resultaten van de praktische school verkeersexamens. Mljnhardf» Zenuwtqbletten kan nooit kwaad, als je enkele moge lijkheden hebt. En met Piet heb ik niet bepaald de slechtste keuze gedaan. Of wel soms?" Marrie knikte vriendelijk. „Jullie zijn allebei schatten. Als ik nog eens zo'n fijne vent krijg als u aan oom Piet hebt Tante Ans sloeg haar mollige arm om de schouders van het meisje. „Kind, dan heb je een lot uit de loterij. De hoofdprijs". HOOFDSTUK 18. „En hoe maakt de patiënt het sinds de laatste keer?" Marrie liep naar de divan, waar Barend van Ewijk prins heerlijk lag te kijken en haar met een blijde lach verwelkomde. Hij stak zijn hand uit en zij drukte die. „Ik voel me iedere dag beter", ant woordde hij. „Leuk, dat je er bent. Half en half hoopte ik al, dat je vandaag zou komen". Marrie trok een stoel bij en keek naar haar tante. „Kunt u het nog al bij- sloffen, tante? Is hij niet erg lastig?" Tante Duuk schudde haar hoofd. „Welnee, ik heb geen kind aan hem. Alleen vond ik hem vanmorgen een beetje onrustig. Nu begrijp ik de oor zaak wel". Marrie begon te blozen en meesmuil de: „Ja, dat zal best. Ik moet natuurlijk aannemen, dat de rust in zijn gemoed intussen teruggekeerd is, niet?" (Wordt vervolgd) 111. Intussen was er natuurlijk ook het een en ander aan de hand met brigadier Piet, die we daar eenzaam en ven aten hebben laten staan bij de ingang van de tunnel. Hij had zijn vier zo juist be vrijde makkers nagekeken en hij had gemompeld: „Zo...., die zijn vrij. En nou nog zien, dat ik Karei Kleuntjes hier vandaan krijg". Onze namaak-generaal schakelde de auto weer in en begon terug te rijden naar het fraaie berghotel van Buberl von Köpenick. Hij kwam daar juist zo'n beetje aan, toen de zon haar eerste stralen over het vredige berglandschap deed schijnen. Hij zette de fraaie ge- neraaisauto weer op de plaats, waar hij haar gevonden had en wandelde het hotel binnen. Buberl von Köpenick was daar al aanwezig en zei: „Aha! Bent u daar weer?" De brave hotelhouder had een fraai gemodelleerd voorschootje aan en hij was aan het mastiek maken, hetgeen in het hotelbargoens niet meer wii zeggen, dan dat hij doodgewoon aan het schoonmaken was. „Móge, Buberl!" lachte brigadier Piet, „Is de generaal Mesjocco al op? Dan zal ik hem dit uniform teruggeven, en dan kan die kriebelsnor tenminste ook eindelijk onder mijn neus vandaan. En ehwat ik je nog zeggen wou. Je neef Fritzl is weer vrij, hoor" „Hafijn!" lachte Buberl, „Hoe kan je daarvoor bedanken, Piet?" „Als je me nu een burgercosluum zou willen lenen, dan zou ik je erg dankbaar zijn", gaf Piet te kennen. „Natuurluk, kerel!" riep Buberl ver heugd uit, „Dat zal ik je met genoegen lenen, hoor!" Hij was al weg, doch een paar secon den later was hij al terug ook! „Hier, trek an!" lachte hij FEUILLETON DOOR 1. DE VRIES

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 3