RANG RANG RANG filmnie is alleen als er op staat Fruitdrops en diverse andere smaken Kan 't Mooiste bruin Pigmaderm.Tube f 2,95 Verloting voor aanschaffing busje KLEUTERSCHOOL WIL LEERLINGENTAL VERHOGEN DE COCKSDORP De Stichting Kleuterschool De Cocksdorp/Eierland gaat ernstig pogen het aantal leerlingen aan de éénklassige school drastisch uit te breiden. Het bestuur van de Stichting is van mening, dat de school nauwelijks levensvatbaar is, omdat het aantal leer lingen steeds rond het vereiste mini mum van twintig draait. Een feit is evenwel, dat in de polder Eierland vele ouders zijn, die hun kinderen naar de kleuterschool zouden willen sturen, maar daar niet toe overgaan omdat een vervoersmogelijkheid ontbreekt. Welis waar heeft een der betrokken ouders zich belast met het dagelijks vervoer van een aantal kleuters per auto, maar men wil hierop in de toekomst toch niet blijven rekenen. Het stichtingsbestuur heeft daarom het plan opgevat om een Volkswagen- of Fordbusje aan te schaf fen en daarmee dagelijks een route door de polder te rijden, zodat alle kleuters kunnen worden opgehaald en weer thuisgebracht. Men denkt daarbij het aantal leerlin gen tot 30 a 35 te kunnen uitbreiden; misschien zal zelfs de stichting van een tweede klas aan de school mogelijk zijn. Het is duidelijk dat voor aanschaf en onderhoud van een busje veel geld nodig is. Een belangrijk deel daarvan hoopt hqt bestuur bijeen te krijgen door een grote verloting. Er zullen vier series a 1000 loten in omloop worden ge bracht. De loten kosten per vier stuks (elke serie één) ƒ5,In elke serie zit een aantrekkelijke, hoofdprijs: één week verblijf in een 6-persoons bungalow in één der BUKA-kampen in Nederland. Door deze hoofdprijzen is het kopen van loten door gasten, zowel als Texe laars aantrekkelijk. Men kan zelf de periode bepalen wanneer men de bun galow-vakantie wil doorbrengen. Vanaf heden zijn de loten aan de volgende adressen verkrijgbaar: .Sluftervallei"; Fa. J. Kikkert; Restau rant Kikkert; Vliegveldhotel; Slagerij Ran; Paviljoen Vuurtoren en dokter R. Siebinga. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot mevrouw Siebinga Te zijner tijd zullen de loten ook aan de deur worden aangeboden. vj VISSERS ONTDEKTEN LIJK Woensdagochtend omstreeks acht uur vond de bemanning van de kotter TX 88, schipper C. Boom, bij de Noorder- haaks een drijvend lijk. Zij bleven in de •buurt en waarschuwden via Schevenin- gen Radio de reddingboot van Den Hel der, die voor berging zorgde. Later is gebleken, dat het het lijk was van de vrouw, die enige tijd geleden in over spannen toestand van de „Marsdiep" 9prong. CELSTRAF EN ONTZEGGING VOOR LUCHTLIJN TEXEL-AMELAND V.V. TEXELAAR ALKMAAR Een visser uit Den Burg werd woensdag door de Arrondis sementsrechtbank te Alkmaar veroor deeld tot een gevangenisstraf van 6 we ken, waarvan 2 voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar, ontzegging van de rijbevoegdheid gedurende een jaar en drie geldboetes van respectievelijk 50,25,eïi 50,Hij had na gebruik van drank een auto gepakt, zonder dat hij in het bezit was van een geldig rijbewijs en vervolgens een bot sing veroorzaakt. Bovendien bleek dat de uitlaat van de auto is zeer slechte toestand verkeerde. „Wegens verleiding van minderjari gen" is de titel van de film, die vrijdag en maandagavond in het City-theater wordt vertoond. Inge is een knap meis je uit de hoogste klas van het lyceum. Zoals wel meer gebeurt, is zij zeer verliefd op een van de leraren, Dr. Rugge, met wie haar ouders tevens be vriend zijn. Deze Dr. Rugge is een oudere man en heeft zelf een dochter, Karin, van de leeftijd van Inge. Alles duidt er op, dat deze kalverliefde van voorbijgaande aard is. daar Inge een vriendje heeft, Paul. Door een tragisch auto-ongeluk verliest Inge haar beide ouders en wordt zij opgenomen in het gezin van Dr. Rugge. Dit is er de oor zaak van dat haar liefde uitgroeit tot een ware hartstocht. Als zij de kans krijgt haar pleegvader haar grote liefde te verklaren, is deze pijnlijk, doch ook aangenaam getroffen. Rugge denkt een eind te kunnen maken aan de be proeving door te proberen Inge het huis uit te krijgen, maar zijn vrouw, die hiervan niets begrijpt, verzet zich met kracht hiertegen. Overal wordt nu ge praat over de verhouding van Inge tot haar leraar, en dit geroddel vindt zijn hoogtepunt op een schoolfeest, waar alles zo hoog loopt dat Inge wegvlucht. In zijn angst gaat Rugge haar achterna; zij vinden elkaar thuis en daar kan hij geen meester over zijn gevoelens blij ven. De film vindt zijn tragisch einde als Dr. Rugge bij de politie wordt aan gegeven. iToegang 18 jaar). Zaterdag-, zondag- en dinsdagmiddag om 3 uur is de film ,,'t Is Yogi de Beer" te zien. Yogi de Beer, die zichzelf als de grootste attractie van het Jellystone Natuurerservaat beschouwt, gaat op een gegeven ogenblik de boswachter een ultimatum stellen: of de borden „Ver boden de beren te voeren" gaan weg, of Yogi gaat weg. Dit vmdt de boswachter zo ver gaan. dat hij besluit Yogi naar een dierentuin te sturen. Daar heeft hij natuurlijk heel weinig zin in, en op het nippertje ziet hij kans om een andere beer in zijn plaats te sturen. Nu houdt hij zich schuil in afgelegen gedeelten van het Jellystonepark, geregeld toe risten berovend van hun pick-nick- hapjes. Ondertussen is Cindy, het vrien dinnetje van Yogi, door de boswachter naar een dierentuin gestuurd, en Yogi tegen maag- TEXEL - DE MOK De traditionele wedstrijd tegen de Mok moest ditmaal op het terrein van ZDH gespeeld worden, wegens werk zaamheden op onze terreinen. Voor de gastvrijheid van ZDH onze hartelijke dank. Ons elftal was door enige af schrijvingen nogal gewijzigd, maar de vervangers deden het prima. Voor de rust wi, Texel veel beter en vooral on ze voorhoede deed het goed. Na de rust werd het wat rommelig tegen het einde toen de Mok op 53 kwam. Ze roken nog een kansje, maar onze jongens gin gen weer voetballen en het werd al spoedig 63. Over het algemeen werd er in de voorhoede aardig gespeeld met Hans als uitblinker. Peter deed het goed. maar door te veel lopen met de bal remde hij nog al eens. Geef over dat ding en we krijgen veel meer vaart in de aanvallen. Boon als rechtsbuiten kan een aanwinst worden. Eindelijk een speler, die met twee benen kan schie ten. Nico deed weer verrassende dingen. Het was alleen jammer, dat hij z'n mond niet kon houden tegenover de scheidsrechter (die doet het ook voor z'n plezier). Jan Beerling doet als hij de tijd er voor heeft, alles goed, maar de tijd ontbreekt wel eens en dan gaat er te weinig van hem uit. De middenlinie deed het goed maar wel erg kalm aan, evenals de achterhoede. Keeper Saai maakte een paar ongelukkige foutjes, maar verder zeer voldoende. Over het algemeen kunnen we de a.s. competitie met vertrouwen tegemoet zien. Op woensdag 4 augustus beginnen we weer met de training o.l.v. de heer Vonk. Allen een prettige vakantie. D. D. (Vervolg van pagina 1) een minuut of tien komt de kust van Friesland in zicht en verder rechts zien we zelfs een glimp van de Afsluitdijk. Harlmgen is de plaats waar onze piloot zijn koers op heeft gezet. De toch niet zo kleine stad ziet er popperig uit. Een prachtig gezicht heeft men op de haven werken en de kilometers lange dam, die moet verhoeden, dat de vaargeul erheen dichtslibt. Een viertal schepen, met een lang wit schuimspoor er achter, kruipt erheen. De koers wordt nu ge wijzigd en we vliegen de eerstvolgende tien minuten evenwijdig aan de Friese kust. Grote en kleine dorpen glijden voorbij; links zien we vaag de eilanden Vlieland en Terschelling. Verloren eiland Wat dichterbij, maar toch nogal vaag in het heiige verschiet, zien we De Griend, een eilandje tussen Terschelling en Friesland, midden in de Wadden zee, dat lange tijd geleden veel groter was en zelfs was bewoond. Wind en stroom hebben evenwel wreed samen gespannen, met het gevolg dat er nu weinig meer van overgebleven is dan een stukje schorren, dat bij springvloe den zelfs geheel onder de zeespiegel verdwijnt Wat de zee hier heeft ge kregen, wordt haar elders weer ontno men. We krijgen een goed beeld van de landaanwinningswerken aan de Friese noordkust. Maar nu zwenkt het toestel naar links en koerst in een rechte lijn op de zuidpunt van Ameland aan. Wei nige minuten later zitten we boven de knusse dorpjes Hollum en Ballum, min deren snel hoogte en maken een per- fekte landing op het aan de rand van Ballum gelegen vliegveld. De vlucht heeft op de kop af een half uur ge duurd. Rondvluchten De passagiers stappen uit en gaan het eiland verkennen. Om half vijf 's middags gaat het toestel terug. In de tussentijd zullen rondvluchten worden gemaakt. De belangstelling daarvoor is al direct heel groot. De komst van het vliegtuig op Ameland een vrij zeld zame gebeurtenis heeft de aandacht van eilandbewoners en toeristen getrok ken. Achter elkaar worden vele tripjes van een kwartier gemaakt, maar dan is de brandstof zover geslonken dat ermee moet worden gestopt. Anders zou men Texel niet meer kunnen bereiken, tenzij men vooraf de tanks extra vol had ge daan In volgend nummer: „Ameland is anders". en darmstoornissen. MUGOUN (reukloos) ter voorkoming van muggebeten. verlangt zeer naar haar. Hij besluit sa men met zijn vriend Boe-boe haar te zoeken. Zij ontdekken Cindy en bevrij den haar. Met zijn drieën beleven ze de dolste avonturen, waarbij ze zelfs op een wolkenkrabber terechtkomen. Toch zijn ze allen weer heel erg blij als ze de boswachter weer zien en naar het Jellystone natuurreservaat terugkeren. (Toegang alle leeftijden). De zeei populaire Jack Lemmon, tegenspeler van Shirley Mac.Laine in de film Irma la Douce, is zaterdag- en woensdagavond te zien als Sam Bissel in de film „Sam van hiernaast". Sam heeft een enorme promotie gemaakt op het reclamebureau, waar hij al jaren werkzaam is, en hij wil dit gaan vieren met zijn vrouw Min en haar vriendm Janet, die juist uit Europa is terugge keerd. omdat haar grootvader gestor ven is. Janet zal 15 miljoen erven. mits zij een gelukkig huwelijksleven heeft. En juist dit ontbreekt eraan, daar zij met haar man in scheiding ligt. Er volgen zeer lachwekkende situa ties als Sam als de echtgenoot van Janet gaat spelen om haar erfenis te redden. Rampzalig wordt de toestand als het reclamebureau de gedachte blijkt te hebben gehad om Sam en Janet te bombarderen tot het ideale echtpaar voor een bepaalde campagne. Metershoog verschijnt hun foto op enor me reclameborden, overal in de stad. Als Janet zich eindelijk weer in de ar men van haar ware echtgenoot laat sluiten, kan Sam verlicht ademhalen: haar erfenis en zijn miljoen zijn gered. (Toegang alle leeftijden). De grote avonturen- en mysteriefilm „De man van Rio", eivol flitsende, gekke, bizarre ideeën van de bekende Franse regisseur Philippe de Broca en met in de hoofdrol de niet minder be kende Jean-Paul Belmondo kan men zondag- en dinsdagavond om 8 uur in het City-theater zien. Belmondo speelt in deze film de rol van Adrien Dufour- quet, luchtmachtsoldaat tweede klasse, die gedurende zijn achtdaags verlof zulke avonturen meemaakt en aan zul ke gevaren bloot staat, dat het zeker wel het bekijken waard is. De verschil lende stunts, die soms zeer gevaarlijk zijn, worden alle door Belmondo zelf verricht. Men heeft dus bij deze film niet de hulp van een zgn. stuntman in geroepen. Zo balanceert de acteur met flair over vensterbanken, zeven verdie pingen boven het straatgewoel van Rio de Janeiro. Deze film, waarvan de op namen alle in Brazilië en dus niet in de Franse studio's gemaakt werden (de filmploeg heeft 12.000 kilometer in dit land afgelegd) is toegankelijk voor per sonen van 14 jaar en ouder. Nieuwe mogelijkheid voor sportvissers A. VAN BOVEN NEEMT TJALK „RIVAL" IN GEBRUIK OUDESCHILD Zaterdagochtend 10 uur is het zover: dan zal de 110 ton metende tjalk „Rival" van de heer A. van Boven uitvaren met, zo hoopt de schipper natuurlijk van harte, een groot aantal sportvissers aan boord. Dan is er ook op Texel voor de grote groep men sen, die de sportvisserij een warm hart toedraagt, weer een mogelijkheid ge schapen met een schip de Waddenzee op te stomen en daar op plaatsen als de Schanserwaard en het gedeelte dwars voor Nieuweschild (bij insiders bekend als visrijke gebieden) hun geluk te be proeven. Schipper A. van Boven, die reeds lang met dit plan rondliep, is er nu in geslaagd een grote Groninger tjalk te kopen, waarmee hij stellig in een dringende behoefte voorziet. Wat was tot nu toe namelijk het geval? En thousiaste sportvissers, die naar Texel kwamen, gingen hier een bootje huren en lieten zodoende vrouw en kinde ren alleen op de wal achter. Nu is dit probleem helemaal uit de wereld gehol pen, omdat het gehele gezin kan deelne men aan de tocht op de Waddenzee. Voor kinderen bestaat er zelfs de gele genheid zich in het voor balast gestorte zand te vermaken. „Een unieke oplos sing natuurlijk, je hebt de hele reis geen kind aan ze", aldus de heer Van Boven. Geschiedenis In 1909 werd het schip op een werf in Delft gebouwd. De eerste jaren van zijn bestaan ging het zeilend over de zeeën. In 1927, de tjalk droeg toen de naam „Risico", werd er voor het eerst een motortje ingezet van 25-30 pk. „Nu staat er een 120 pk. Mercedes motor in, vertelde ons de heer Van Boven, „en reken maar, dat het met zo'n zwaar ding wel even wil". Tot voor kort voer de Rival als vrachtschip. Op zijn reizen deed het ook vaak de haven van Oudeschild aan. Op die manier kwam het contact tussen tjalk en huidige eigenaar tot stand en kwam het tot verkoop. Voordeel Het grote voordeel, dat de „Rival" stellig boven andere schepen heeft, is dat de vissers bij slecht weer onderdeks kunnen schuilen. Het voorste gedeelte van het schip is namelijk onveranderd gelaten, waardoor het ruim een werke lijk goede bescherming tegen de regen biedt. Deze week hoopt de heer Van Boven met de ombouwwerkzaamheden gereed te komen en zaterdag zal dan de tjalk zijn 56-jarige kop weer naar zee kunnen wenden. Nu niet om een lading cement of meel naar een andere plaats over te brengen, maar om een grote groep men sen een plezierige dag te bezorgen! TEXELSE BOYS A.s. dinsdagavond de wedstrijd tegen de Mok op het veld van S.V. De Koog. Voor elftal zie het kastje. Mogen we nog even eraan herinneren dat de training op vrijdagavond voor senioren en junioren nog steeds door gaat. W. en beschermt tegen zonnebrand ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 11 juli op om 4.33 uur en gaat onder om 20.57 uur; 14 juli op om 4,36 uur en onder om 20.55 uur. Maan: 14 juli V.M.; 21 juli L K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 9 juli 4.45 en 17.09; 10 juli 5.47 en 18.11; 11 juli 6.41 cn 19.02; 12 juli 7 26 en 19.47; 13 juli 8.12 en 20.29; 14 juli 8.53 en 21.10; 15 juli 9.33 en 21.47; 16 juli 10.12 en 22.21; 17 juli 10.48 en 22.52. V Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. VERTROKKEN PERSONEN Jacob Pel, van Den Burg, Weverstr. 3 naar Leeuwarden, Oosterkade 18; Hendrik Otter, van H 131 naar Rotter dam, a/b Hr. Ms. „Karei Doorman"; Jacobus L. M. Lammers. van H 131 naar Waalwijk, Paul Krügerstraat 15; Roelf Eijgelaar, van K 58a. naar Delfzijl, Marcus Buschstraat 25a. Vrüdag 9 juli De Waal, De Wielewaal, 15.00-17.00 en 20.00-23.00 uur, fancy-fair, t.b.v, dorpshuis. Zaterdag 10 juli De Waal, Dc Wielewaal, 15.00-17.00 en 20.00-23.00 uur, fancy-fair, t.b.v. dorpshuis. Zondag 11 juli Strand bij paal 9, 14 00 uur viswedstrijd geor ganiseerd door de visclub „Texel". Dinsdag 13 juli Den Burg. De Lindeboom-Texel, 20.00 uur, bridgedrive. Woensdag 14 juli Den Burg, Groeneplaats, 14 00 uur Folklore Donderdag 15 juli De Cocksdorp, 20 uur, lampionoptocht met medewerking van de drumband Margaretha Sinclair. Den Burg, City-theater, 20.00 uur Texelfilm. Den Hoorn, N.H. Kerk, 20.00 uur, samenzang met orgelspel. De Koog. N.H. Kerk, 20.30 uur samenzang. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter ELIAS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho. Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmiddag 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 WITTE KRUIS ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (02223) 250 of 367 PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 11 juli 1965 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur dr. J. J. Buskes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Extra collecte kerkvoogdij Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp, contactdienst, onderwerp. Het gemengde huwelijk. De Koog 9.00 en 10.30 uur ds. Waardenburg 10.30 uur Kindcrdienst in „De Schuilhut" Dc Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis, H. Avondmaal Oudeschild 19.30 uur ds. Beerthuis, H. Avondmaal DUITSE DIENST De Koog 10 30 uur ds. Zühlke, van Hamburg, in de „Kleine Vermaning". GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 19.30 uur ds. Bokma van Voorthuizen Oosterend 10 en 19.30 uur ds. F. J. Scholten van IJsselstein GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde Kerk te Den Burg Den Burg 11.00 en 15.30 uur Dienst GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 15.00 uur Dienst in het Gebouw voor Chr. Belangen. SAMENKOMST VAN GELOVIGEN Den Burg 10 uur in het Fanfaregebouw aan de Wittekruislaan. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9,30 uur mcj. Van Zetten Oosterend 11.00 uur mej. Van Zetten ROOMS-KATH. KERKDIENSTEN Parochie St. Joannes de Doper Den Burg Missen: Den Burg 7.30; 9.30 (hoogmis) en 11 uur. Den Hoorn; 7.30, 9.00 en avondmis om 19.30 uur; De Koog: 9.00, 10.30 en avondmis om 19.30 uur; Oosterend: 9.30 uur. Lof: Den Burg 19.00 uur. TEXELAARTJES Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. 3 regels ƒ1.elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Wat een coupe, wat een snit! Dat komt weer van Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Weet je nog wel oudje? Dit kunt u zeggen wan neer u die leuke trouw foto bekijkt over 50 jaar die gemaakt werd bij het orgel. Voor uw zilveren of gouden huwelijksfeest. Laat ook voor uw gasten op uw kampeer- of bun galowterrein het orgel komen. J. Zwan, De Koog tel. 312. Reparaties en verbou wingen. Telefoon (02225; 244 Te k. prima Doré. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Nu aardbeien eten. Denk ook om uw diep vries. M. Huisman. „De Veen", tel. 2203 Alles zwicht voor Peer less licht. De voor 100% gegarandeerde rijwiel- lamp. Verkrijgbaar bij Peerless-lid Henk Troost Den Hoorn. Te koop motor DKW 250 c.c. i.pr.st. Te bevr. Loodssingel 6, Oudeschild alleen zaterdags Te koop kinderwagen. Adres te bevr. bur Tex. Crt. Met spoed te k. gevr. kleine losse ploeg om bol len uit te ploegen. K. Bonne, De Koog K 25 a Te k. aangeb. VW 1962 I.pr.st. Interessante prijs. A. M. v. Boven, Haven 5, Oudeschild, tel. 2721 Te k. aangeb. z.g.a.n. lichte zomermantel mt 46 Boogerd 11, Den Burg Te k. 100 highline kip pen, aan en tegen de leg. Adres S. D. Keijser, Mo lenstraat 79, tel 2455 Peerless rijwielartike len zijn kwaliteitsartike len. Meer dan 1000 Peer less rijwielhandelaren in Nederland verkopen ze Te k. 't hooigewas van 68 are land. A. Maas. Ko- gerweg bij De Koog Te k. 2CV (lelijke eend) 1959. Adr. te bevr. bur. Tex. Crt. Wij hehben weer nieu we aardappels. Het adres van vertrouwen. C. Terp stra, Schilderend 25 Wie vermist sinds zon dagmorgen damessport- fiets. „Peerless"? Tegen bet. adv.kosten terug te bekomen huize „St. Jan" kamer 112 Voorziet uw fiets van Peerless banden. U rijdt dan veilig. Te koop 2 prima hand snijmachines, geschikt v. brood, kaas, ham, enz. A. P. Bakker, Loodsmans welvaren, Den Hoorn Te k. beste aardappelen Doré, 25 ct p. kg. F. Huis man, Ongeren B 198 A Te k. FIAT 600, keuring toegest. 's avonds na 6 u. Gasthuisstr. 6 achter, Den Burg Wegens overcompl. te k. aangeb. enig winkelin ventaris. Bakker. Groe neplaats, Den Burg De heer en mevrouw Duit-Brommersma geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Jan-Willem Durban, 7 juli 1965, 84 Casablanca - Erskine Terras. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Maria (Ria) J. Vinke D. Vinke- van der Heide Texel, 5 juli 1965, Weverstraat 65, Den Burg. Dick Keyser en Betty Liedermooy geven, mede namens we derzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op donderdag 29 juli a.s. des namiddags 1.30 u. ten stadhuize te Amster dam. Waalderweg B 203, Texel Ingogostraat 7 hs, Amsterdam Juli 1965. Receptie 11 juli Waalder weg B 203 van 3-5 uur. 29 juli in hotel-restaurant „Atlantic". Westeinde 26- 28 te Amsterdam van 16 - 17.30 uur. Toekomstig adres; Waalderweg B 202, Texel. Jan Pieter Krotje en Marianne Bakker hebben het genoegen u, mede namens hun ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaatsvinden op vrijdag 16 juli n.m. 3 uur in het Polderhuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging door de weleerwaarde heer ds. J. G. Beerthuis n.m. 4 uur in de N. H. kerk te Oosterend. Achtertune 19, Oosterend, Texel. Brink 14, De Koog. Texel. Texel, juli 1965. Receptie op de trouwdag van 8 - 9.30 uur in het gebouw v. Chr. Belangen te Oosterend. Toekomstig adres: Kerk- str. 19, Oosterend. Texel. Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en zus je. Bij het H. Doopsel ont ving zij de namen van Maria Ilendrika (Ria) F. Zijm-van Uden J. C. Zijm Joke, Kees, Gerda Texel, 6 juli 1965, ..Westermient" H 95. Tijdelijk: St. Lidwinazie- kenhuis. Den Helder. Ondertrouwd Charles Ipenburg en Anja Biesboer Schoonoordsingel 27, Den Burg. Hoekstraat 7, Oosterend. Huwelijksvoltrekking op donderdag 15 juli 1965 om 11 uur v.m. in het ge meentehuis te Den Burg. Receptie van 15 - 16.30 u. in „Casino" Toekomstig adres: Schoonoordsingel 27. Hotse Piet van Veen en Maartje Geertje van Groenigen hebben de eer kennis te geven van hun voorne men in het huwelijk te treden op dinsdag 13 juli a.s. De voltrekking zal plaats hebben op het gemeente huis te Den Burg des na middags 1.30 uur. Kerkelijke bevestiging te 2.15 uur in de Ned. Herv. kerk te Den Burg door de weleerwaarde heer ds. J. Visser, Ned Herv. predi kant te Den Haag. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag in hotel „De Lindeboom- Texel" van 3.15 uur tot 4.30 uur. Toekomstig adres Sandecamplaan 2, Heiloo. Plotseling werd van ons weggenomen, mijn lieve man en onze zorgzame vader en grootvader S. P. Koning Johz„ in de leeftijd van 66 jaar. A. Koning-Krijnen J. Koning S. Koning-v. Strien I. Moerbeek S. Moerbeek-Koning Piet, Siebe en Jan Joop Texel, 7 juli 1965, „De Nes". Spang. Condoleantie-adres Peperstr. 15, Oosterend De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 10 juli, 's namiddags 2 uur vanuit Peper straat 15 op de Ned. Herv. begraafplaats te Oosterend.

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2