RENTE VERGOEDING Pocke(t)- Probleem van deze generatie WADDENGEBIED 3i t/m 4\ °/0 NUTSSPAARBANK TEXEL Ruiterfeest had een genoeglijk karakter Het is altijd weer De honderdduizenden die deze zomer in volle passagiersboten over de Waddenzee reizen, zouden, als ze hun qedachten niet hadden bij hun vakan tiebestemming of (op de terugweg) bij hun werk dat hen weer wacht, in een uur tijds iets kunnen waarnemen van bijna alle facetten die met de toekomst van het Waddengebied te maken hebben; ze zien (voor zover de reis naar Ameland of Schiermonnikoog gaat) nieuwe gronden die door de landaanwin ning aan de Friese kust al op het Wad veroverd zijn, ze ervaren (hoewel een vakantieganger zich er graag mee ve rzoent) iets van de bezwaren en vooral van het tijdrovende van een oversteek van luttele kilomeiers door dit ge bied van „half land, half waterze ontdekken uiteraard de giote recreatie ve waarde van de ruimten tussen Noordzee en kustgebied en niet in de laatste plaats van de mooie eilanden: ze vangen iets op van het rijke natuur leven en van de unieke schoonheid va n de. Wadden. deze schets zullen, alle zeegaten tussen Nevenstaand artikel troffen wij aan in de zaterdageditie van de Nieuwe Rotterdamse Courant. VI ij menen dat het de lezers van ons blad zodanig zal interesseren dat overname ervan op prijs zal wor den gesteld. De redactie van de NRC verklaarde zich hierede ac- coord. - Red. V Mr. J Algera heeft, toen hij nog mi nister van verkeer en waterstaat was, eens gezegd, dat de inpoldering van het Waddengebied iets voor een komende generatie zal zijn. Reeds nü is gebleken, dat die voorspelling onjuist was. Vooral nu het provinciaal bestuur van Fries land met betrekking tot Ameland zijn „tweedanimenplan" gepresenteerd heeft en uit het voorbereidende werk van Rijkswaterstaat reeds blijkt dat dit een nationale zaak zal zijn, heeft ónze ge neratie met de beslissingen over de toe komst van het Waddengebied te maken. Met inbegrip van alle facetten, waar mee de bootreizigers reeds vluchtig kennis maakt: verkeer, vervoer, recrea tie, landaanwinning, visserij, natuur schoon en natuurleven. W addensymposion Er wordt met betrekking tot het Waddengebied de laatste jaren haid gestudeerd. Niet alleen de technische mogelijldieden die er voor het leggen van dammen en het inpolderen zijn worden van belang geacht, maar ook de biografische en bodemkundige as pecten - om maar enkele te noemen - spelen een rol als het om de toekomst van het Waddengebied gaat- In dit ver band wordt het Waddensymposium dat op 16 oktober in Den Helder zal worden gehouden, met grote belangstelling te- gemoetgezien. Verder zullen de Voor lopige natuurbeschermingsraad, de Ver eniging voor vogelbescherming en ver schillende natuurbeschermingsorgani saties een op wetenschappelijk onder zoek gebaseerd rapport over het Wad dengebied uitgeven, en men mag niet verwachten, dat dit voor de inpoldering zal pleiten. De Bond van Friese vogelwachten heeft zich ook al tegen de plannen voor een polder tussen Ameland en de Friese wal uitgesproken. Veel tegenstanders zijn er ook onder natuurliefhebbers en natuurbeschermers in Groningen Het Waddengebied is namelijk een van de belangrijkste voedselplaatsen voor vo gels in West-Europa. Het. wordt verder gezien als het uitgestrektste en meest ongerepte natuurgebied van Nederland. Voegt men daarbij het herhaaldelijk naar voren gebrachte bezwaar, dat het leggen van dammen naar de Wadden eilanden. de sfeer, de rust en het karak ter van deze eilanden in groter mate zal aantasten, dan wordt het duidelijk, dat de polder ten zuiden van Ameland zeker niet lot stand zal komen zonder dat er zeer veel protesten zijn ge hoord. Bij deze protesten zullen zeker ook die van de vissers worden gevoegd. Die hebben ook al geklonken toen tot afsluiting van de Lauwerzee werd overgegaan. Ten zuiden van Ameland liggen visgronden die zeer waardevol zijn voor de mosselcultuur, en omdat er nu juist voor dit gebied inpolderings plannen zijn, zullen de vissers zeker met argumenten tégen deze plannen ko men. Nu mogelijk Hoewel de verschillende bezwaren ook in het verleden hebben gegolden, zijn er in de loop van de jaren her haaldelijk plannen voor inpoldering van het Waddengebied geweest Daarbij werd in verschillende gevallen uitge gaan van afsluiting van de zeegaten. Van Diggelen in 18-19 en Draaisma de Vries hebben in 1921 dergelijke plan nen gemaakt, maar deskundigen acht ten afsluiten van de zeegaten tussen de eilanden technisch niet mogelijk. In onze tijd, nu omvangrijke Delta werken worden uitgevoerd, is men daartoe wel in staat, en na de storm ramp in 1953 is er dan ook een voor lopige schets van de inpoldering van het Waddengebied gemaakt. Volgens Wij vergoeden thans een rente van Vraagt inlichtingen Binnenburg 9 Den Burg Texel en Rottumeroog worden afge sloten. Van Texel zou dan een dijk worden gelegd naar Kornwerderzand (Afsluitdijk), en van Rottumeroog een naar de Groninger kust. Men zou dan eerst de Lauwerzee en de kwelders aan de .Friese en Groninger kust inpolde ren, daarna de waargronden ten zuiden van Vlieland en ten slotte de Wadden ten oosten van een dijk die van Ter schelling naar Zwarte Haan aan de Friese kust zou worden gelegd. Tussen Harlingen en Terschelling zou een groot zoetwaterbekken ontstaan. Men heeft overigens bij het maken van dit schetsje direct aangenomen dat de plannen pas verwezenlijkt kunnen worden als men klaar is met de Delta werken. Afgezien dan van de afsluiting van de Lauwerzee, want daar is men ten slotte toch mee begonnen, vooral nadat er uit Groningen en Friesland zware drang op de regering was uitge oefend. Of het noorden buiten het veilige ge voel dat de kustverdediging er bij stormvloeden ten zeerste mee gediend is, veel aan zal hebben, is overigens nog een vraag, want het lijkt er niet veel op, dat er van het aantrekkelijke bestemmingsplan voor de Lauwerzee polder dat is opgesteld door de provin ciale besturen van Friesland en Gronin gen, veel terecht zal komen. Volgens dit plan zou het gebied ten dele een agra rische en vooral ook een recreatieve bestemming krijgen- In tegenstelling met hetgeen een vorige regering heeft beloofd, wordt nu een gehele ofgedeel- telijke militaire bestemming van het Lauwerzeegebied ernstig overwogen. Maar hoe dat ook zij, de mogelijk heid dat er na de afsluiting van de Lauwerszee in het Waddengebied tóch iets zal worden ondernomen terwijl ae Deltawerken elders in het land nog in volle gang zijn, en dat de tegenwoor dige generatie dus toch nog betrokken zal worden bij een (zij het voorlopig gedeeltelijke) inpoldering van het Wad, is thans bepaald niet uitgesloten. (Vervolg in het volgend nummer). Het ruiterfeest, dat zondagmiddag op de speelweide te De Koog werd gehou den, is ongetwijfeld een succes gewor den. Voor een niet onbelangrijk deel was dit te danken aan de weergoden, die de jonge organisatoren gunstig ge zind waren, zodat de regen van enige betekenis gedurende de middag uit bleef. Niet alleen de, meest jeugdige, ruiters en amazones hadden een ge noeglijke middag- Ook de talrijke toe schouwers, voor een groot deel bestaan de uit gasten van diverse nationalitei ten, hebben zich geen ogenblik behoe ven te vervelen. De spelen hadden een vlot verloop. Aan het ringsteken werd door een tiental pony's onder de man deelgeno men. Ajinemieke Keijser eindigde als eerste, Anjo Kikkert tweede en Jaap Otto derde. 13 paarden en grot pony's, bereden door amazones en ruiters, namen aan het hierna volgende nummer ringste ken deel. De uitslagen waren. 1. Gerard Zoetélief; 2. Ella Houwink: 3. Willy Zijm- Voor de meeste kleine pony's bleken de hindernissen bij het springen on overkomelijk, zodat vrijwel geen enkele door weigeren, de finisch haalde. Anne- lies Rommel, op haar grote New Forest- pony haalde de eerste prijs weg. Ans de Graaf, ook op een grote pony. deelde de tweede en derde prijs met Douwelien Roeper. Bij het springen voor paarden was het parcours voor Willy Zijm maar een zacht eitje, zonder moeite werd het door hem foutloos gereden, zodat hem welverdiend de eerste prijs toekwam. 2. Gerard Zoetelief; 3. Ella Houwing. De stoelendans voor pony's gaf veel aanleiding tot grappige en spannende momenten. Met veel jeugdig vuur weid om de eer gestreden- Hier waren de uit slagen: 1 Annemieke Keijser; 2. Caro- lien Glasenburg, 3. Jan van der Star. De stoelendans voor paarden had eveneens een vlot en zo nu en dan sen sationeel verloop. Als 1 eindigde Anne- lies Rommel; 2. Reina Lap; 3. Ella Hou wing. Bij het toekennen van de prijzen voor het mooiste geheel had de jury, be staande uit gasten, beslist geen gemak kelijke taak. Tenslotte werd besloten, de eerste prijs toe te kennen aan Ella Houwing, de tweede aan Evert Bos en de derde aan Douwelien Roeper- Gedurende dit ruiterfeest klonk vro lijke marsmuziek uit de geluidsinstal latie van „De Schuilhut", hiermede een geslaagde middag opluisterend. KAMPEERDERS VAN TEXEL GESTUURD Twee Utrechters van 17 jaar en een Duitser van 16 jaar gedroegen zich op hun kampeerterrein „Loodsmansduin" en in Den Hoorn zo baldadig en lastig voor hun medegasten, dat de politie er bij werd gehaald. Het drietal had zich o.a. schuldig gemaakt aan het stelen van fruit uit de winkel van de Fa. Ven del in Den Hoorn- Het drietal werd zondagmiddag om vijf uur op de boor gezet. AUTO'S ZWAAR BESCHADIGD BIJ AANRIJDING Om kwart voor 11 zaterdagochtend deed zich op ae Pontweg ter hoogte van de Akenbuurtsweg nabij Den Burg een aanrijding voor, waarbij twee per sonenwagens vrij ernstig werden be schadigd. Uit de richting van 't Horntje kwam de heer S. Schütz uit Wupper- tal met zijn Wartburg en stopte op de kruising. Tegenover de politie verklaar de hij later dat hij linksaf had willen slaan naar de Westerweg en daartoe richting had gegeven en voorgesorteerd De achteropkomende heer C. Vinke in zijn gloednieuwe Ford Taunus 12 M combi had, nadat hij de remlichten van de Duitser had zien oplichten, onmid dellijk geremd, maar de auto was op het natte wegdek doorgeslipt en met vrij grote vaart op de achterkant van de andere wagen gebotst. Volgens de heer Vinke had de Duitser niet voor gesorteerd en stond hij ook niet links van de rijbaan. Met de vraag wie bij dit ongeluk de schuldige is geweest, hield de politie zich verder bezig. De achter zijde van de Wartburg was in elkaar gedrukt. De Taunus was aan de voor zijde minder opvallend maar toch zeer ernstig beschadigd. Proces verbaal werd opgemaakt- TE SNEL DOOR DE BOCHT DE KOOG De 18-jarige Duiser W. wilde donderdagmiddag omstreeks één uur van de Dorpsstraat te De Koog de Bosweg bij „De Zwaluw" inrijden. Dit deed hij met te hoge snelheid, waardoor hij in het mulle zand raakte, tegen een boom botste, linksaf door de omheining van het pension reed en tenslotte tegen de gevel van het gebouw tot stilstand kwam. De auto, een Fiat, werd aan de voorzijde ingedeukt. Persoonlijk letsel deed zich niet voor. FLINKE SCHADE BIJ AANRIJDING DE KOOG Flinke schade aan twee auto's ontstond vrijdagavond om tien voor acht op de Pontweg bij De Koog. De automobilist J. Koorn uit Den Burg reageerde iets te laat toen een voor hem rijdende Duitser in een Volkswa gen plotseling afremde. De wagen van Koorn ramde de Duitse wagen van ach teren. De politie maakte proces verbaal op- LEZING MET DIA'S IN HERV. KERK TE DEN BURG Woensdagavond 25 augustus houdt ds. Markel uit Creglingen voor de Duit se toeristen een lezing met dia's over „Die Botschaft des Riemenschneider Altars in der Herr Gottskirche zu Creg lingen". Deze avond wordt gehouden in de Herv. kerk en begint om 8.30 uur. H-H. pensionhouders maakt uw Duit se gasten hier op attent. TEXELSE MARKT Gisteren werd aangevoerd: 9 scha pen ƒ100,-- tot 120,--; 64 lammeren ƒ70,— tot 90 en 12 kalveren 250,— tot ƒ320.—. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 25 augustus a.s. worden de moe ders van Oudeschild en Den Burg verwacht: Oudeschild van 1.30 - 2 uur; Den Burg van 2-4 uur. CONCERT DEN HELDER Op dinsdag 21 september a.s. vindt in de nieuwe schouwburg te Den Helder een concert plaats, verzorgd door het Noordhollands Philharmonisch Orkest. Dit concert is opgenomen in de cultu rele serie 1965 van de Texelse Kunst kring. omdat er nog steeds geen gele genheid bestaat het orkest op Texels bodem te doen optreden. Het programma van het concert is het navolgende: symfonie nr. 5 - Schubert le vioolconcert - Paganini met als solist de violist Herman Kreb- bers Negro Spirituals ('41) - Mortin Gould Symfonia India (1935 - Chavèz Voor de Texelaars zal een gedeelte van de schouwburg gereserveerd wor den. De mogelijkheden worden onder zocht - speciaail ten gerieve van de Texelaars - om het concert om 20.30 uur te doen aanvangen, waardoor de Texe laars in staat zouden zijn met de boot van 20.00 uur vanaf 't iHorntje te ver trekken. Na afloop vaart een extra boot terug naar Texel. Dit evenement is alleen toegankelijk voor houders van volle en van muziek- abonnementen op de culturele serie '65- Zij, die alsnog een dergelijk abonnement zouden willen hebben, kunnen dit ais nog verkrijgen. Een vol abonnement omvat behalve het concert op 21 sep tember, een toneelvoorstelling op 1 ok tober a.s., door Henk van Ulsen met het veelbesproken stuk „Dagboek van een gek", een sonateavond door gebr. Rönt gen op 12 november a.s. en een nog nader te bepalen toneelevenement in de loop van de winter 1965/1966. De kosten van een dergelijk abonnement zijn ƒ10,- Een muziekabonnement, omvat behalve het concert op 21 september a.s. nog de s nateavond door de Gebr. Röntgen op 12 november a-s. en kost ƒ5,—. In beide gevallen zijn de kosten van het bootvervoer Texel-Den Helder v.v. bij het abonnement inbegrepen. Voorts iligt het in de 'bedoeling aansluitend busvervoer van de haven naar de schouwburg te organiseren. Verwacht wordt dat de Texelaars het vervoer op Texel zelf zullen kunnen regelen. Zij die alsnog een vol abonnement of een muziekabonnement zouden willen hebben kunnen deze afhalen op het bu reau culturele zaken (naast het post kantoor in Den Burg) dan wel het hier voor verschuldigde bedrag overmaken op de rekening van de Stichting Kunst kring Texel bij de Coöp. Boerenleen bank te Den Burg. Het aantal nog voor Texel beschik bare plaatsen voor het concert op 21 september a.s. is nog maar beperkt, zo dat geadviseerd wordt niet te lang met de afhaling ervan te wachten. VEILIG UIT Uw vakantie begint niet na 'n onaf gebroken, doordvermoeide monsterrit van Mokum of Maastricht naar Rimini, maar zodra u de deur uitstapt. Maak van die autorit ook een ple zierige. rustige tocht. Neem de tijd - 't is vakantie - en rust at en toe uit. Vuist regel: om de twee uur een half uur er uit: even lopen, slapen of een appel eten. Goed voor u! Wissel regelmatig van bestuurder als dat mogelijk is. -fc Goede reis! En vooral: een veilige reis toegewenst! Dus: zorg allereerst voor voldoende rij-ervaring. Maak vóór de grote tocht met een huurauto eerst een proefrit om de wagen te leren kennen. Zorg voor goed gestuwde bagage: niet alles ach terin, zodat uw auto moeilijk bestuur baar wordt en de stand van de koplich- ten sterk verandert. Zorg voor goed ge richte spiegels, zodat u het weggedeel- DUITSE VROUW ZES DAGEN NA AANRIJDING OVERLEDEN Vorige week is in het Sint Lidwina- ziekenliuis te Den Helder mevrouw M.F. overleden. De 76-jarige Duitse bezweek aan de verwondingen die zij op vrijdag 13 augustus opliep op de Badweg te De Koog, toen zij werd aangereden door een tandem, waarvan de remmen wei gerden. Het voertuig werd bereden door twee jonge Duitsers, die de bepaling dat op de Badweg niet met fietsen mag wor den gereden, in de wind hadden gesla gen. Mevrouw P. stak omstreeks zes uur vlak voor de aanstormende tandem de weg over bij het parkeerterrein van de camping „Kogerstrand". FJORDENPAARDEN OP CENTRALE KEURINGEN Bij de centrale keuringen te Utrecht waren twee eilandgenoten aanwezig met hun fjordenpaarden. In totaal wa ren er 70 geselecteerde dieren. De heer A- Terpstra werd in de rubriek ster merries achtste met een le premie. In de rubriek 2-jarigen behaalde P. Ro- zendaal twee le premies. Eén werd ge plaatst als le, dus beste van Nederland en de andere kwam op de vierde plaats. P. Rozendaal behaalde in de rubriek 5-6 jarigen een eerste premie en plaat ste zich als tweede NIEUWE DIRECTEUR SOCIAAL TOERISME BENOEMD Het bestuur van de Stichting Sociaal Toerisme Texel heeft de beer T. van den Heerik (41) te Den Burg per 1 ja nuari 1966 benoemd tot directeur van de Stichting. De heer Van den Heerik die thans nog werkzaam is als ambte naar in dienst van de gemeente Texel op de afdeling Financiën en Onderwijs, volgt de heer F. L. Faber op. De heer Faber bereikte drie jaar ge leden de pensioengerechtigde leeftijd. VOLLEYBAL „TEXEL" De training is inmiddels hervat. Da mes: donderdagavond 9 uur; heren: donderdagavond 10 uur. Vergeet vooral niet deze avonden te bezoeken. Er zal nog flink getraind moeten worden, willen we met een paar behoorlijke teams in de competitie ver schijnen Nieuwe leden zijn welkom- Onze collectie is zeer groot. langeveld DE ROOU N.V. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,—; elke regel méér ƒ0.25. Onder adres te bevr. (met eerder dan II u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Rijschool „Groot", eig. K. H. Boon, Vamor ge- dipl. Opel Kadett ƒ8, Taunus 17 M, Lambretta scooter vrachtwagen. Telefoon (02230) 3252 Te k. schuurtje 21h x 2Va. F. Brozius, Mokweg, Den Hoorn Te k. enige meubelen, gesch- voor zomerhuisje C. List, De Ruyterstr. 19, Oudeschild Te k. 2 schuurtjes, uit- neembaar 3 x 4 m- 1 oud en 1 nw. Stevens, Hoofd weg E 32. Eierland Cornelis Jan Mulder en Sjuttje Zwaan geven u kennis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden D.V. op maandag 6 september '65 om 14.00 uur in het stad huis te Staveren. Kerkelijke bevestiging om 14-30 uur door de weleerwaarde heer ds. J. Schoneveld in de Ned. Herv. kerk te Staveren. Oosterend, Texel, Hoekstraat 10. Staveren. Smidstraat 11. Gelegenheid tot felicite ren Hoekstr. 10. Ooster end: vrijdagavond a.s. Rectificatie* In de advertentie Zuster Catharina staat vermeld zaterdag 25 augustus, dit moet zijn woensdag 25 augustus. te naast en links-achter u volledig kunt overzien. Zorg er bovendien voor dat u gemak kelijk bij uw gereedschap en reserve onderdelen kunt komen. Stel u op de hoogte van de verkeers- voorschriften in het buitenland. Allemaal zorgen voor een zorgeloze vakantie! -fr Ligt u liever te zonnen in de berm! Best, maar kijk uit. Pas op, dat kinde ren niet spelend die drukke verkeers weg oversteken en wees hierin zelf een voorbeeld. Stop bij een fijn plekje zo ver mogelijk aan de kant van de weg en begin niet op de rijbaan te remmen. Bij het wegrijden; breng zo mogelijk de auto op de parkeerstrook op snelheid en voeg in zonder het rijdende verkeer te hinderen. •fc Vakantie: duimen omhoog! Ook deze zomer kunt u gerust de zon tegemoet gaan door te liften- Als u maar niet op bermen en vluchtstroken van autowe gen gaat staan of op af- en opritten daarvan. Op andere wegen komt heus wel een auto die u wil meenemen! Denkt u er wel aan dat u er weer uit moet? De automobilist mag n.l. niet meer stoppen op de autoweg, ook niet op vluchtstroken of in de bermen. Ten zij er dringende noodzaak is. zoals een lekke band. Maak dus een duidelijke afspraak met de bestuurder waar u uit kunt stappen: van de autoweg af óf op een parkeerplaats (met blauwe P). Dat voorkomt niet alleen voor u als lifter, maar ook voor de vriendelijke autobe stuurder een bon. En vakantie zonder bonnen is stukken beter! ■fr Stopt u niet plotseling om de weg te vragen, want degene die achter u zit kent de weg wel en wil doorrijden En parkeert u pas in een vreemde stad wanneer u goed hebt gekeken of dat wel is toegestaan. Bedenk dat afwijken de borden - en in België bijvoorbeeld gele strepen - u verbieden te stoppen en te parkeren in het buitenland. Houdt u eraan, anders bent u een gast die lie ver niet gezien wordt. -fr Windt u niet op, als er geen eind komt aan een file Houdt afstand: tot uw voorligger het aantal meters geliik is aan de helft van uw snelheid. Rijdt u 80 km, dan 40 meter vrij houden. Voor uzelf en voor al die anderen, die u inhalen. Inhalig bent u op de drukke weg met tegemoetkomend verkeer toch niet? Geef iedereen de ruimte en houdt rechts! -fc Zoveel mogelijk rechts houden. Dat is gewenst én verplicht. Maar als u voetganger bent en u kuiert buiten de bebouwde kom over een weg zonder voet- of fietspad, dan is het linkshou- den geblazen. Stap bij naderend ver keer even de berm in. Ook en vooral tijdens drukke vakantieweekenden. U houdt dan vanzelf de zonzij! -ft Denk naast uw auto- en verzeke ringspapieren (en de NL-plaat) ook aan het meenemen van een gevarendriehoek (verplicht in Italië), een sleepkabel om hulp te kunnen bieden aan andere auto mobilisten en een pechpakket. Uw ga rage helpt u bij het samenstellen van zo'n pakket, zodat u de vitale onderde len van uw wagen bij u hebt. Wie goed voorbereid op vakantie gaat komt veilig thuis! Op 29 augustus a.s. ho pen onze lieve ouders N. J. Witte en C. W. Witte-Haakman hun 25-jarig huwelijks feest te vieren. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboor te van onze zoon en broerje Hendrik Johannes Wij noemen hem ERIK G- J. Boogaard-Bakker B. H. Boogaard Edith Johnny Texel, 22 augustus 1965, De Westen H 90 Met vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broer tje Augustinus Marinus Maria (Guus) P. Rutten A. Rutten-Huberts Ans, Connie, Anita en Theo Texel, 16 augustus 1965, De Cocksdorp C 118. Aris Bremer en Helena Elisabeth Hooimeyer hebben de eer U, mede namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op 10 september 1965 n.m. 2 uur in het raadhuis te Anna Paulowna. Kerkelijke bevestiging door de Weleerwaarde Heer Ds. H. P. Rutgers, n.m. 2,30 uur in de Geref. kerk te Anna Paulowna, Molenvaart. Mulderstr. 1, Oosterend, Texel Zandvaart 147, Breezand Recepties: Oosterend, zaterdag 4 september in ,'t Centrum' n.m. van 8 tot 10 uur. Breezand, op de trouw dag in Hotel „Bloemlust" n.m. van 4.30 tot 6 uur. Toekomstig adres: Vliestraat 1, Oosterend, Texel. Jan Els - Gerard Mary - Klaas Agnes Nelly Dirk Gelegenheid tot geluk wensen 's middags van 3 tot 4 uur in Hotel Bosch en Duin. Zondag 29 aug. is het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders C. J. v. d. Star en E. H. A. M. v. d. Star- Keijsper in de echt zijn verbonden. Hun dankbare kinderen. Gelegenheid tot felicite ren van 4-5 uur De Ruyterstraat 67, Oudeschild. WWWVV Heden overleed na een geduldig gedragen lijden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jacob de Graaf, op de leeftijd van 57 jr. M. de Graaf- Tijsen A. A. Boterhoek- de Graaf J. Boterhoek Ina de Graaf en kleinkinderen Lelystad 19 aug. 1965 Woning M De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden.

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2