Taxi Irma ia Deuce VIVO SUPERMARKT City Theater tltlK PANKLAAR N. Roeper s assurantiën roii/ Leverworst eigen fabrikaat 250 gram 0.78 Biscuits 500 gram voor 0.75 Moerbeek UW MODEHUIS Fa. P. van Etten Moerbeek f ledenvergadering Kinderrijwielen M. A. J. Vonk vers gerookte en warme gebakken vis Vishandel Fa. Mosk kolenhaard Gelijkrichters M. en A. J Vonk Staatsloterij Aart de knutselaar KOOPJES Inruil radio's v.a. f 20— Inruil TV's v.a. f 75— zwakstroom onderdeken Alléén ERIK F STARK - OOSTTREND Groenepiaats - Eyk en Neijens Sausijsen en braadworst 3 tabletten chocolade 3 fl. haarversteviger 0.79 Handperen 0.98 U weet toch op al onze artikelen krijgt U gratis VIVO-zegels. J' Grote maat Japonnen Cox verkrijgbaar warme gebakken vis A. v. d. Slikke Rijlessen! KLOPPER halve kip aan het spit f3,- Herfstvakantie 1965 Uw Modehuis TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer 0,25 meer. Speciaal voor gelegen- heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus In onze maatkleding voelt U zich prettig en verzorgd. Uw kleermaker Carcl Schmidt, Boom- kampstr. 8. Alkmaar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Rijschool „Groot", eig. K H. Boon Vamor gedipl. Voor al uw rijbewijzen. Opel Kadett ƒ8,-. Tel. (02230) 3252 Gymn. Ver. Oosterend heeft Persilgeschenken in voorraad. J. Daalder, Ger de Jong of Rentenaar Telefoon (02230) 3252 ƒ100,TERUG voor uw oude bromfiets (hoe oud die ook is) bij aankoop nieuwe JAWA ad. 475, Rijwiel- en Bromfiets- handel H. Troost, Heren straat 67. Den Hoorn, Texel, tel. (02226) 213 Te koop een partijtje stoelen en 3 betonnen waslijnpalen. Koopje! Hotel-Pension „Beatrix' De Koog, tel. 207 Te koop papegaai, met nieuwe kooi, 75,Tel. (070) 83 60 80 Te koop gevr. wandel wagentje. Weverstraat 106, Den Burg Te koop een vette vaars. J. Zutphen, De Koog Te koop een schakel- klok, z.g.a.n. Schilderend 50, tel. 2704 Te koop salontafel met nieuw kleed, staande schemerlamp. stoelen, theekast. Kogerstr. 50 Te koop pracht nest Colliepups, van bekroon de ouders: Golden Mar kus v. d. Meerval en Libreco's Golden Fire- dance. Beide van de zui vere Engelse bloedlijn. P. Kok. Pension 't Jacht huis, De Koog, tel. 251 Goed tehuis gezocht voor hondje, 7 weken oud. (Rattenvanger). J. Kuiper, De Ruyterstr. 64, Oudeschild Te koop staartklokje met loden gewichten. Adres te bevr. bureau van dit blad Te koop nieuwe Sparta snelbrommer. Slechts 1200 km. gereden. Zon der gebreken. Interes sante prijs. Loodssingel 39, tel. 2994 Te koop Fongers brom fiets, leren jas en vest en enig meubilair. G. Koorn, Kogerstr 69, Den Burg Met grote blijdschap en dank aan God geven wij U kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Cornelis Henricus Johannes Wij noemen hem Kees. M. Smit-Dros H. J. Smit Jeanette, Angeline, Mariëtte Zuid-Haffel B 75, Texel. Tijdelijk adres: St. Lidwina-ziekenhuis, Den Helder, kamer 106. Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van ons dochter tje en zusje Jeanet H. A. M. Petersen L. Petersen-Dijker Liesbeth Anneke Driebergen, 22 oktober 1965, Oosterstraat 23. Andries Nooy en Nel Rozendaal geven U, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorge nomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats hebben op donder dag 18 november a.s. om 2 uur n.m. in het ge meentehuis te Broek in Waterland. Broek in Waterland, 28 oktober 1965, Kerkplein 9. Receptie: zondag 7 no vember a.s. van 3.30 - 5.30 uur n.m. in het Prins Hendrik Hotel, 't Noor den, Texel, en donderdag 18 novem ber a.s, van 8-10 uur n.m. in het Verenigings gebouw. Kerkplein 12 te Broek in Waterland. Toekomstig adres: Bui- tenweezen 18, Broek in Waterland. Cor Bonne en Annie Bruijn hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, dat op vrijdag 12 november 1965 om 15 00 uur zal worden vol trokken in het gemeente huis te Den Burg. Texel. Weverstraat 44, Den Burg Parkstraat 22, Den Burg. Gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag van 19.00 - 21.00 uur in pen sion „Tubantia". De heer en mevrouw R. Bakker-De Koning geven met grote blijd schap kennis van de ge boorte van hun dochter Karin Elisabeth Hong-Kong, 25 oktober 1965. 96 Repulse Bav Road, Flat A 2. Theo Dogger en Annie Weijdt hebben het genoegen U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op vrij dag 12 november 1965 v.m. 11 uur in het ge meentehuis te Den Burg, Texel. P.H. Polder H 40a, Oudeschild, Julianastraat 13, Den Burg. Receptie op de trouwdag van 4 - 5.30 uur in Hotel „De Graaf" te Den Burg. Op 3 november a.s. hopen P. Th. Witte en A. J. Witte-Schoenmaker de dag te herdenken, dat zij voor 55 jaar in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang in ons midden mogen blijven, is de wens van hun dank bare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Gravenstraat 16. Receptie in het Rode Kruis-gebouw van 5 tot 6 uur. Heden overleed in het St. Lidwina zieken huis te Den Helder, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken. onze lieve zoon en broer Nicolaas Johannes Zoetelief, in de leeftijd van 18 jaar. Namens de familie: K. Zoetelief De Waal, Texel, 27 oktober 1965, Hogereind 42. De H. Mis van Re quiem zal aan God worden opgedragen zaterdag 30 oktober 's middags om 2.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Do per, waarna de begra fenis op het R.K. kerkhof te Den Burg, Texel. Donderdag 4 november D.V. hopen onze lieve ouders en grootouders H. de Bloois en C. de Bloois-Verhoeve de dag te herdenken, dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Receptie van 8-9 uur in hotel De Graaf. Den Burg, oktober 1965, Warmoesstraat 64. Personeel van kwe kerij en plantsoenen geeft met leedwezen kennis van het plotse ling overlijden van hun medewerker, de heer J. Buisman Den Burg, 26 oktober 1965. De leerkrachten van de St. Jozefschool delen U het plotselin ge verscheiden mede van hun oud-collega, de heer J. Buisman. Moge de Hemelse Leraar hem ruim schoots belonen voor zijn liefde voor de jeugd en voor zijn ge waardeerde collegiali teit. Den Burg, 26 oktober 1965. Heden overleed in het St. Lidwina zieken huis te Den Helder, geheel onverwachts, nog voorzien van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve man, onze goede vader en groot vader Joannes Buisman. echtgenoot van C. M. C. Woestenburg. in de leeftijd van 60 jaar. Den Burg C. M. C. Buisman-Woestenburg Den Helder Harry Buisman Trudie Buisman-Smit OudeschildCorrie Bakker-Buisman Jac. Bakker Den HelderJan Buisman Riet Buisman-Becrlmg Corrie Vijzelaar-Smit Hans Vijzelaar Loes Borgers-Buisman Hans Borgers Leonic van Heerwaarden-Buisman Gerard van Hecrwaarden Aad Smit Rita Verberne Theo Buisman en kleinkinderen Amsterdam Zwolle De Koog Den Burg Den Burg. Texel, 26 oktober 1965, vVilhelminalaan 84. De gezongen H. Mis van Requiem zal aan God worden opgedragen zaterdag 30 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H Joannes de Doper, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof te Den Burg. Voor het vele goede, dat ik 1.1. 11e oktober van U allen mocht ont vangen, de hartelijkheid en vriendschap van de vele Texelaars, waaron der Gemeentebestuur, de scholen van De Koog, dameszangver. Den Burg, het kerkkoor De Koog, Doopsgezinde Gemeente, Oranjever. De Koog. Zus- terkringen De Koos - De Waal - De Cocksdorp, Plattelandsvrouwen, „Ad- vendo" De Koog, „Duin- kanters" en vooral ook met te vergeten de Mar- garetha Sinclairband, daarvoor dank ik U allen heel hartelijk. U allen maakte deze dag tot een onvergetelijke. De vele bloemen en geschenken hebben mij zeer ont roerd. Uw dankbare B. Luberti-v. Bergen Voor de vele blijken van belangstelling tij dens ons huwelijk onder vonden, zeggen wij U hartelijk dank. D. Betsema C. Betsema-Glas Hogereind 24, De Waal. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de hulp en vele blijken van belangstelling, be toond bij het plotseling overlijden van onze broer en zwager DIRK KOOPMAN. In het bijzonder ds. Koopmans en ds. Os kamp en de leden van de biljartclub voor de laat ste eer de overledene be wezen. Namens de fam. Koopman Den Hoorn, oktober 1965. Bij ons vertrek van Texel groeten wij al onze vrienden en kennissen. I. de Boer Gasthuisstraat 27, Den Burg. Hartelijk dank voor de belangstelling, die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. J. C. Moens Eierland. REISVERENIGING OOSTEREND A.s. maandagavond in „Het Centrum", aan vang 8 uur. Het Bestuur tel. (02226) 300 Door het afschroeven van de bovenhuis geschikt voor meisjes of jongens. 76,- Zie onze showroom Jonkerstraat 4 Heden vrijdag wederom in Den Hoorn bij de melkwinkel vanaf 11 uur tot 12.45 uur. In Oudeschild bij de school vanaf 4 uur. Te koop een Bekkers W. Maas, Gravenstraat 3, Tel. 2425, Den Burg. Voor het laden van motor- en auto-accu's ƒ32,50 - ƒ51,25 Kogerstr. - Jonkerstr. Loten afhalen op maan dag a.s., 1 november. Wilt U s.v.p. op deze da tum komen bij P. STECHWEY, Keesomlaan 3 Telefoon 2027 ZONDAGMIDDAG 3 UUR LOU COSTELLO in een daverende klucht Lou Costello als de bescheiden uitvin der met een machine, die hem uit de hand loopt.en dan gebeuren er de wonderlijkste dingen. TOEGANG ALLE LEEFTIJDEN ZATERDAG, ZONDAG. MAANDAG, DINSDAG EN WOENSDAG 8 UUR brengen wij nogmaals een film van Billy Wilder. TOEGANG BOVEN IS JAAR De prijzen voor deze film zijn: ƒ3,50, ƒ3,—, ƒ2,50 en ƒ2,—. Kaartverkoop op de speeldagen van 121 uur aan de kassa. 'I Telefoon 02223-221 Vliestraat 22, Oosterend voor behagelijke, gezonde warmte in de koudste winter! heeft ook kinder- en ba bydekens! (bezorging op donder dag franco). Voor alle elektrische dekens „De Verrassing" - Telefoon 02223-391 Deze koopjes mag u niet missen Keurslagerkwaliteit 500 gram 2.48 100 gram melk of puur voor 0.99 van 2 25 voor fijne kwaliteit 1,5 kg Deze aanbieding is geldig van 29 oktober - 2 november. Vanaf heden H. J. KEIJSER, Fruitbedrijf. Molenbuurt Vrijdags vanaf 11 uur MOSK. Gravenstraat, tel. 2574 ROOS en als gevolg daarvan haar uitval en hoofdjeuk Is na 14 dagen radicaal .verdwe nen door CÖMOSA het nieuwe medicinal# haar water dat extra diep 'fn de hoofdhuid dringt en daar door de ooneak van roos wegneemt Zelfs in de meest hardnekkige gevallen, waar alles reeds faalde, suit U met COMOSA goed resul taat hebben. KR nis Ml GARANTII: Hebt U géén baat, din Uw geld terug! Drogisterij t.o. Postkantoor Den Burg Goed rijden en snel slagen V.A.M.O.R. Rijschool Krugerstraat 35, Den Helder Ford Cortina's, Daf en vrachtwagen. Maak telefonisch een afspraak 02230 - 4204 De ene boot heen, volgende terug. Vrijdag Jonge worteltjes 750 gram 40 ct. Maandag Zuurkool 750 gram 40 ct. Den Burg De Koog BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij overwegen om met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet vergunning te verlenen aan de Vereniging ,.Het Witte Kruis Texel" gevestigd op Texel te Den Burg, Wilhel- minalaan 19, voor het uitbreiden van haar consul tatie-bureau aan de Witte Kruislaan te Den Burg. Eventuele bezwaarschriften tegen genoemd bouwplan kunnen tot uiterlijk 10 november 1965 bij hun college worden ingediend. Texel, 29 oktober 1965. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, C. De Koning De secretaris, P. Beemsterboer. Gezelligheid kent geen end A.s. zaterdag en zondag is ,,De Worsteltent" geopend. Speciale herfstaanbieding: Uitgoed voor u (want de zaak is behaaglijk verwarmd) Wij hebben een mooie moderne collectie Kindermantels Jacks Jurkjes Overgooiers Rokjes Blouses Pantalons Pullovers

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 9