Grote speurtocht naar verdwenenschip filmnieüws r „Vliestroom" lag in Kornwerderzand Boerenleenbank bereikt de 15 miljoen f 2.000 voor muziek verenigingen Bericht aan onze adverteerders In botsing met politie In de nacht van woensdag op gisteren heeft grote ongerustheid bestaan over het lot van de 137 ton metende „Vliestroom", van de brandstoffen- en bouwmaterialenhandel J. C. Rab N.V. Het schip was om 11 uur woensdagoch tend met een lading bouwmateriaal vertrokken uit Harlingen op weg naar Oudeschild. Aan boord bevonden zich de schipper R. Witjes (20), zijn vrouw en dochtertje van 5 maanden. De „Vliestroom" werd om vier uur 's middags in de haven van Oudeschild verwacht, maar was daar om tien uur 's avonds nog niet aangekomen. Bij Rab maakte men zich toen ernstig ongerust en men waarschuwde de politic. Deze op haar beurt alarmeerde de KNZHRM en de Rijkspolitie te water. Terstond verliet de politieboot RP 4 de haven van Har lingen en om 11.20 uur werd de strand reddingboot „Ida Mary" te De Cocks- dorp in het water gebracht. Ook de motorreddingboot „Prins Hendrik" van Den Helder voer uit. De drie schepen zochten nauwkeurig het zeegebied tus sen Harlingen en Texel af, maar door het kristalheldere weer kon al spoedig worden geconcludeerd, dat de „Vliestroom" zich niet meer in dit gedeelte van de Waddenzee bevond. Daarop werd contact opgenomen met de havenmeesters van Harlingen, Den Oever en Kornwerderzand om na te gaan of het schip daar misschien was binnengelopen. Er werd ontkennend geantwoord Toen was men er vast van overtuigd, dat er iets met de „Vlie stroom" moest zijn gebeurd. Door de plaatselijke reddingcommissie van Texel werd besloten de Marine Luchtvaart dienst te verzoeken een opsporingsactie te beginnen. Om 3 10 uur werd op de marinevliegbasis „Valkenburg" OSRD- alarm geslagen en werd een „Neptune" gereed gemaakt om de Wadden te gaan afzoeken De marine-autoriteiten zagen echter in dat dit in het nachtelijk duis ter weinig zin had en besloten een half uur voor zonsopgang te vertrekken. Zover kwam het echter niet. Intussen tuurden de politiemannen en de red ders aan boord van de RP 4 en de Prins Hendrik" op hun radarschermen. Eén keer meenden ze de verdwenen „Vliestroom" te hebben gevonden. Het lichtpuntje op het scherm bleek echter veroorzaakt te zijn door een drijvend meetinstrument. Ontploffing Ernstig werd er rekening mee gehou den dat de „Vliestroom" omstreeks vier uur 's middags in aanvaring was ge komen met op het water drijvende mu nitie Twee dagen tevoren tijdens de storm was nl. 'n 3 meter lange kist, gevuld met napalmontstekingen, van de Vliehors weggespoeld. Ook was op Texel omstreeks vier uur woensdag middag een daverende explosie gehoord uit de richting van de Waddenzee. De explosie was NIET veroorzaakt door schietoefeningen, zo kon spoedig wor den vastgesteld. Toen alle hoop bijna was opgegeven, kwam een simpel mobilofoonbericht binnen van de RP 4. Bij het binnen lopen van de haven van Kornwerder zand, had men de „Vliestroom" daar zien liggen. De schipper en zijn gezin KEES RAN NEDERLANDS KAMPIOEN 51 - 100 C.C. ARNHEM Te Schaarsbergen bij Arnhem werd in het afgelopen weekend de dertigste kampioensrit van de KNMV gehouden. Door het uitstekende weer leverde de rit de ervaren rijders niet al te veel moeite op. Doordat een groot deel van de rijders zonder straf- punten was gebleven, moest de terrein- proef de doorslag geven. De Texelaar Kees Ran uit Den Burg op Zündapp werd in de klasse 51 - 100 c.c. junioren eerste zonder strafpunten. Hiermede plaatste hij zich als Nederlands kam pioen in deze klasse. GEMERKTE BOTTEN De proeven zijn interessant en belangrijk Het Rijksinstituut voor Visserij- onderzoek te IJmuiden schrijft naar aanleiding van diverse persberichten over het vangen van gemerkte botten, dat deze anderhalve maand geleden nabij Oosterend op Terschelling wer den uitgezet. Deze botten werden met uitgaand tijd op het Wad met Terschel lings botwand van 120 m. lengte ge vangen. Volgend jaar zullen deze merk- proeven met bot herhaald worden. De bedoeling ervan is de trek van de bot in de Waddenzee en er buiten in de Noordzee op te sporen. Enkele we ken er voor werden in de zuidelijke Waddenzee in de Wierbalg bij Den Oever grote aantallen kleine scholletjes gemerkt. Het is best mogelijk, dat deze ook in de richting van Harlingen, Vlie land en Terschelling gaan trekken, zo dat er kans bestaat dat ze in de noor delijke Waddenzee opgevist kunnen worden. Tegelijk met die merkerij in de Wier- balg zijn een 900-tal scholletje per auto in leefbakken met doorstroming van samengeperste lucht van Den Oever naar Delfzijl gebracht en daar in de Eems gemerkt uitgezet. Het instituut heeft al een aantal van deze scholletjes teruggekregen. De bedoeling van deze zogenaamde verplaatsingsproef is om na te gaan of ze de weg terug naar de Wierbalg kun nen vinden. Half december zullen deze scholletjes de Eems gaan verlaten en dan is er grote kans, dat ze in de buurt van Ameland, Terschelling of Vlieland de Waddenzee weer opzoeken. Het is voor onze lezers wel interes sant om te horen, dat de kleine schol letjes van 13-19 cm., die verleden jaar zomer in de Wierbalg gemerkt zijn, 's winters naar buiten trokken en wel naar het zuiden tot in de Seine-baai en bij Boulogne en Dieppe voor de Franse kust. Deze zomer waren ze allemaal weer terug in Texelstroom en Wierbalg. Vrijwel geen enkele van deze schol letjes trok naar het noorden of noord oosten. waren onder de wol gekropen Op het ogenblik wordt druk over de schuldvraag rond dit loos alarm gede- bateerd. De 20-jarige schipper R. Witjes is bepaald in gebreke gebleven door te verzuimen zijn baas op te bellen, toen hij besloot in verband met minder gun stig weer de nacht in Kornwerderzand door te brengen. Maar er ernstig ver wijt kan men ook de havenmeester van Kornwerderzand maken, die tot vier keer toe was gevraagd of de Vliestroom in zijn haven lag. Kennelijk heeft hij niet of niet goed gekeken en telkens ontkennend geantwoord. Dat over deze zaak het laatste woord nog niet gesproken is, laat zich denken. Ter gelegenheid van het feit, dat het bedrag aan spaargelden bij de Coöp. Boerenleenbank Texel onlangs de 15 miljoen gulden passeerde, heeft het be stuur van de bank een wel bijzonder vriendelijk gebaar gemaakt tegenover de vier Texelse muziekverenigingen. Gisteravond werden afvaardigingen van het Kon. Texels Fanfarekorps, „Excelsior", „D.E.K." en de drumband „Margaretha Sinclair" in het bankge bouw ontvangen. De heer C. H. Roeper overhandigde aan elke vereniging een geschenk van ƒ500,(Zie verder vol gend nummer). REISVERENIGING MAAKTE PLANNEN VOOR 1966 OOSTEREND Maandagavond ver gaderde de Reisvereniging Oosterend in „Het Centrum" Slecht weer en een goed programma op de televisie waren er de oorzaak van dat voorzitter Vis- man slechts zestien leden kon verwel komen. Na voorlezing van notulen en jaarverslag door de secretaris-penning meester M. van Houten, kwam het fi nancieel overzicht aan de orde. Daaruit bleek, dat over een batig saldo wordt beschikt. Meegedeeld werd, dat de Reisvereniging Oosterend op het ogen- 48 leden telt. De aftredende voorzitter, Jb. Visman en het bestuurslid H. Dob werden met algemene stemmen her kozen. Voor de heer A. Bakker, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd de heer J. Dijt in de adviescommissie be noemd. Na de koffiepauze werd uitvoe rig gesproken over de reisplannen voor 1966. De leden gaven de voorkeur aan de .provincie Groningen en het cen trum van het land. Het bestuur zal op basis van deze suggesties drie reizen uitstippelen, waaruit zal worden geko zen tijdens de voorjaarsvergadering. Voor de rondvraag bleek weinig animo te bestaan. Na afloop van het officiële gedeelte vertoonde de heer B. H. Roest een reeks door hem opgenomen dia's van de reis van 1965. voorzien van pas sende muziek. In de klasse junioren (boven 175 c.c.) won een andere Texelaar, de heer Jan Grisnigt, een gouden medaille. Ook hij arriveerde zonder strafpunten. Nu de stroom advertenties weer groter wordt, blijkt het noodza kelijk onze adverteerders met enige klem te wijzen op de INZENDINGSTERMIJN VAN ADVERTENTIETEKSTEN Voor de krant van dinsdag moeten de teksten op de eraan voorafgaande VRIJDAG vóór de middag in ons bezit zijn. Voor de krant van vrijdag is de uiterste termijn WOENSDAG vóór 12 uur 's middags. Van later ontvangen tekst of drukmateriaal kan plaatsing be slist niet worden gegarandeerd. Wij verzoeken onze adverteerders in hun eigen belang drin gend attent te willen blijven op genoemde regeling. Dir. Texelse Courant. Nooit eerder was de Texelse Rijkspolitie zó snel na een onge luk ter plaatse. Gisterochtend kwam mej. T. Watertor (22) uit De Koog in haar Austin uit de War- moesstraat en wilde linksaf de Weverstraat inslaan. Te laat be merkte zij de van links naderen de jeep van de politie, zodat ze deze in de flank ramde. De Austin vertoonde beschadigingen aan de voorzijde: de koplampen en rich tingaanwijzers waren vernield. Het spatbord van de politiejeep werd flink gekreukt. Er waren geen gewonden. Beide wagens konden him reis voortzetten, maar eerst werd door een der betrok ken automobilisten proces verbaal opgemaakt GESLAAGD De heer Eddy Eelman slaagde voor het diploma 3e stuurman. Hij werd op geleid aan de Zeevaartschool te Den Helder. Voor I.T-J1 S'V Baby POEDER - CREME - OLIE - ZEEP BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 27 oktober t/m 2 november 1965 Geboren: Jacqueline Petronella, dv. Johannes List en Gretha N. Saai, Hendrik Adnanus Gerardus, zv. Adna- nus Boogaard en Margaretha A. Hin; Monique Maria Coska, dv. Gerardus J. van Heerwaarden en Leonie A. M. Buisman; Francisca Hendrica, dv. Cor- nelis van Heerwaarden en Maria C. Witte. Ondertrouwd: Dirk Rooker en Dirkje de Vries; Johannes R. Boom en Klara M. van Sambeek; Cornells P. Witte en Maria Th. Kuip; Steven de Wit en Maria H Schoo. Overleden: Abraham de Wijn, oud 87 jaar; Gerrit Arie Spigt, oud 69 jaar; Johannes Buisman, oud 60 jaar; Nico- laas J. Zoetelief, oud 18 jaar. Mensen met sterke zenuwen kunnen zaterdagavond genieten van „De Wur ger van Blackmoor", een thriller van Duitse orgine. De in een gehuurd En gels kasteel wonende Lucius Clark, ver kondigt tijdens een diner dat hij spoe dig in de adelstand verheven zal wor den. Direkt na het vertrek van de gas ten begint een serie geheimzinnige moorden; door een man met een mas ker worden verschillende personen ge wurgd. De gemaskerde eist van Clark de ruwe diamanten terug, die deze heeft gestolen van een zekere Charles Mannings. De eigenaar van het slot, Lord Blackmoor, die gedwongen was zijn bezittingen te verhuren, woont zelf in een kleine torenkamer van het kasteel en maakt 's nachts geheimzin nige dwaaltochten door de omringende bossen, om zoals hij zegt de lief- desroep van de vogels te beluisteren. Nóg geheimzinniger is de herkomst van de ruwe diamanten, die Clark uit een bergplaats achter het vuur van een grote kachel te voorschijn haalt en door zijn butler in de kelder laat slijpen. Clark probeert de diamanten te gelde te maken, omdat hij het geld, dat hij moest beheren voor zijn nicht, op de renbaan heeft vergokt. Inspecteur Mitchell heeft de taak klaarheid +e brengen in deze zaak. Voordat hij daar in slaagt, slaat de wurger nog enkele malen met succes toe. Clark wordt ge dood, maar Mitchell ontsnapt op het nippertje. De wurger zelf komt ook om en wel op een heel nare manier: hij zinkt weg in een moeras als hij door de politie wordt achtervolgt. Maar als zijn lijk wordt opgehaald is de verbazing groot|(zwart-wdt, toegang boven veertien jaar). Zondagmiddag draait in het City theater een vrolijke film, waarin Abbot en Costello de hoofdrollen spelen. „Abbot en Costello als waaghalzen" is een rolprent met veel dwaze toestan den, terwijl het ook niet aan spanning ontbreekt, (zwart-wit, alle leeftijden). Ook „Liever nog geen bloemen", die zondag- en dinsdagavond wordt ver toond, is een film, die welhaast een kostelijke avond garandeert. George Kimball hoort tot het soort mensen, dat altijd en overal „pijntjes" voelt en daarom trouw de vele geneesmiddelen slikken, die hen door hun geduldige arts worden voorgeschreven. Voor de zoveelste keer meldt hij zich bij de dokter, nu met klachten over pijn in de borst. De dokter schrijft hem pilletjes voor. Maar als hij zich aankleedt, luis tert hij een telefoongesprek af, dat de dokter voert met een collega. Mij meent dat de medici het hebben over een cardiogram, dat veertien dagen tevoren van hem gemaakt is. Ten onrechte want het gaat over een heel andere pa tient gelooft hij dat het slecht met hem gesteld is en dat hij nog maar en kele weken heeft te leven. Daar vast van overtuigd, gaat hij de nodige voorbereidingen treffen. Hij gaat daarbij wel heel ver, want hij gaat zelfs uitzien naar een goede echtgenoot voor zijn (nog onwetende) vrouw. Ook koopt hij een graf. Het misverstand leidt tot zeer dwaze toestanden. Als duidelijk wordt, dat George kerngezond is, denkt zijn vrouw, dat hij het verhaal heeft verzonnen om zijn ontrouw te camoefleren. Gelukkig komt alles weer goed als door toevallige omstandighe den kan worden bewezen, dat George te goeder trouw was. (In kleuren alle leeftijden). POSTZEGELNIEUWS De leden van de vereniging en andere belangstellenden worden er op gewe zen, dat de tweede ruilbeurs van het winterseizoen zal worden gehouden op dinsdagavond 9 november a.s. in hotel „De Graaf". Wegens het succes met de gratis verloting op de eerste ruilavond zal dan wederom een dergelijke verlo ting van enige series postzegels plaats vinden. Tijdens de onlangs gehouden leden vergadering werden de heren A. Backer en W. Peeters in het bestuur herkozen. Tevens werd besloten de contributie van ƒ3,50 tot ƒ5,te verhogen. Voor de jeugdleden blijft de contributie on gewijzigd ƒ2,—. Door de Surinaamse postadministratie is op 9 oktober een serie van 4 bijzon dere frankeerzegels zonder toeslag uit gegeven ter gelegenheid van de inge bruikneming van de Brokopondo- krachtcentrale. De series kunnen a ƒ1,50 worden afgehaald bij de heer M. J. Witte. Julianastraat 7, Den Burg. TONEEL TE OUDESCHILD OUDESCHILD De leden van de toneelvereniging „Nieuw Leven" te Oudeschild, hebben onlangs het toneel stuk „Het begon in 'n gracht", een vro lijke geschiedenis in drie bedrijven door Wim Bumont, in studie genomen. Het stuk zal 18 december worden opge voerd in het dorpshuis ,,'t Skiltje". INGEKOMEN PERSONEN IJmkje Tel, van Marum. Haaster- weg 44 naar Den Burg, Groeneplaats 14; Nijs Aanen, van Dordrecht, Kromhout 110 naar Den Hoorn, Naalrand 5; Wil lem van den Berg met gezin, van Den Helder, Vinkenstraat 41 naar Den Burg, Gasthuisstraat 27; Lamberta J. van den Brink, van Alkmaar, Stationsweg 54 naar Oosterend, Mulderstraat 3. DAMCLUB TEXEL Texel 2-HDC 2: J. Schoo-J. Kok 20 H. Bruining-P. v.d. Sluis 02 C. P. Burger-A. Bremer 02 C. v.d. Werf-J. Zijderveld 02 G. Dros-P. Kwast 11 P. W. Kooi-W. Oost 1—1 C. Groenhof-P. Oost 02 Jb. Koorn-H. v Gijzen 02 D. v.d. Werf-H. Gomes 11 E. Bonne-J. Mesu 11 6—14 Uitslagen clubcompetitie: H. Bruining-C. Dijker 02 C. v. Heerwaarden-J. Hooijberg 20 G. Dros-C. Meedendorp 02 P. Bruijn-J. v. Heerwaarden 20 J. Schoo-C. Groenhof 20 C. Groenhof-E. Bonne 02 P. Kooiman-E. Bonne 20 C. v.d. Werf-P. W. Kooi 2—0 Jb. Koorn-C. Vinke 02 C. P. Burger-D. v.d. Werf 11 HDC 2 revancheerde de nederlaag van haar le tiental. Texel 2 was duide lijk de mindere, maar deze cijfers wa ren niet nodig geweest. J. Vinke bleef ongeslagen door af wezigheid, wat betekende dat H. Brui ning het moest opnemen tegen C. Dij ker. Dit lukte niet. Met een goede stand nog in het middenspel, raakte G. Dros volkomen de draad kwijt. J. Hooijberg blunderde evenals de vorige keer, maar C. v. Heerwaarden had minder consideratie dan C. Dijker toen. E. Bonne speelt wat wisselvallig. Voor een beginneling is dat normaal en hij doet hel lang niet gek. P. W. Kooi ver gooide z'n partij volkomen overbodig door zomaar drie stukken te laten slaan. GOEDE OPBRENGST VAN BAZAR De dames van de Hervormde vrou wenverenigingen te Den Burg zien te rug op een zeer geslaagde bazar. De bruto-opbrengst was ƒ3200,Men verzocht ons allen, die hieraan hebben meegewerkt, hartelijk te danken. De prijzen voor zover deze nog niet zijn afgehaald zijn verkrijgbaar bij de fam. Wieten, Burgwal 22. BETALING KERKBIJDRAGEN Het RK. Kerkbestuur De Cocksdorp verzocht ons het volgende te publice ren: Aan alle parochianen van De Cocksdorp wordt meegedeeld, dat zij in de gelegenheid worden gesteld hun kerkbijdrage ter vervanging van het plaatsengeld te schenken op zondag 7 en zondag 14 november a.s. in de pastorie, na afloop van de vroegmis en de hoogmis. De gift kan ook worden overgemaakt en wel op giro 65 85 12 of op de Boerenleenbank no. 478. beide ten name van het R.K. Kerkbestuur, Molenlaan 4, De Cocksdorp. AVOND OVER ISRAËL De maandelijkse Evangelisatieavond in het dorpshuis te Den Burg is maan dag 8 november gewijd aan Israël. Het woord zal worden gevoerd door de heer Wim Griffioen van de Hebreeuwse Evangelisatievereniging. Zijn betoog zal worden geïllustreerd met dia's. De avond begint om 20.00 uur. VERTROKKEN PERSONEN Cornelis J. Mooij, van Den Burg, Hollewal 7 naar Wiermgermeer. Mid- denmeer. Brugstraat 47. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter COUTINHO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN: ingaande zaterdagmiddag 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 WITTE KRUIS: ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. FORTGENS, Oosterend, tel. (02223) 250 of 367 GEWIJZIGDE TIJDEN CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 10 november worden de moeders van de bintendorpen verwacht op de volgende uren Den Hoorn: 13.0013.30 uur; Oosterend en De Waal 13.3014.00 uur; De Cocksdorp en Eieriand: 14.00—14.30 uur; De Koog: 14.30—15.15 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 7 november 1965 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Viering Heilig Avondmaal Den Hoorn 10 uur ds. Oskamp De Koog 10 uur ds. Waardenburg De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 9.30 uur ds. Bcerthuis kerkeraadskascollecte Oudeschild 11 uur ds. Beerthuis, gezinsdienst, zendingscollccte GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans De Koog 11.15 uur ds. Koopmans Den Hoorn 19.30 uur ds. Koopmans H. Avondmaal TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Onze maatkleding duurzaam en elegant Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr 8, Alkmaar, tel 13615. Elke vrijdag op Texel. Rijschool „Groot", eig. K H. Boon Vamor gedipl. Voor al uw rijbewijzen. Opel Kadett ƒ8,-. Tel. (02230) 3252 Gymn. Ver. Oosterend heeft Persilgeschenken in voorraad. J. Daalder, Ger de Jong of Rentenaar ƒ100,TERUG voor uw oude bromfiets (hoe oud die ook is) bij aankoop nieuwe JAW A ad. 555, Rijwiel- en Bromfiets- handel H. Troost, Heren straat 67, Den Hoorn, Texel, tel. (02226) 213 Te koop zebravinken, Japanse meeuwen, tijger- vinken, ƒ5,per stel. Kanariepoppen ƒ3,50 per stuk. C. Schenk, W. v. Beierenstr. 13, Den Burg. Te koop z.g.a.n. tan dem met hulpmotor merk Eijsink. Wilhelmi- nalaan 10, Den Burg Te koop prima olie kachel, z. gesch. v. kan toor, werkpl., winkel e.d. Beatrixlaan 140, Den Burg Te koop BMW „Isetta" in prima staat. Tevens te k. een g.o.h. kinderwagen 25,De Dageraad 24, 't Horntje Te koop VW 650,—; bandrec. toeb. ƒ100, 1 p. hoge Noren m. 42 35,N. Vos. Spang W 24a Te koop 3 jonge geiten. R. Eelman, „Gollards- hoeve", tel. (02223) 237, Oosterend Te koop Taunus 12M. D. Quartel, nabij De Cocksdorp, C 74 Wie wil tegen vergoe ding enige tijd mijn hond verzorgen. G. Koorn Rzn. Kogerstr. 69. Den Burg Te koop 2 ha. suiker bietenkoppen, gelegen op Dorpzicht. Jac. v.d. Star, Schilderend B 145, Den Burg Prima brandhout voor het halen. Fruitbedrijf A Zielman, tel. (02220) 2552 Te koop gevr. 7 ton voerbieten. R. J. Ver- hoeve, Kogerweg K 67, De Koog, tel. (02228) 307 Voordelig fruit. F. Stark, Oosterend Te koop TV met 2e net, radio met FM, kinderwa gen en ronde tafel. Na 6 uur. Zijlstra. Warmoes- straat 71 Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Charles E. Douma-Schijff P. Douma Kamerstraat 2, De Koog, Texel. 3 november 1965. Zend vroegtijdig Uw advertenties in! Met blijdschap en dank aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Monique Bij het H. Doopsel ontvangt zij de namen Monique Maria Coska G. J. v. Heerwaarden L. A. M. v. Heerwaarden- Buisman De Koog, Texel, Dorpsstraat 17 l, 2 november 1965. Gode dankbaar hopen D.V. 15 november a.s. W. L. Bakker en A. Bakker-Postma de dag te herdenken, dat ze 25 jaar getrouwd zijn. Oosterend, Texel, Mulderstraat 21. Gelegenheid tot felicite ren van 7.30 tot 9.00 uur n.m. in het Gebouw voor Christelijke Belangen. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Dr. Ferdinand Pieter Keijser, Oud-Directeur van het Openbaar Slachthuis te Haarlem, in de ouderdom van 85 jaar. Haarlem: J. N. Keijser Amersfoort: 's-Gravenhage: J. S. Keijser J. Keijser-Roeland N. H. Sijbesma-Keijser A. Sijbesma Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Heemstede, 2 november 1965, Lanckhorstlaan 75. De crematie zal plaats vinden vrijdag 5 november in het crematorium te Velsen, na aankomst van trein 13.31 uur, halte Driehuis- Westerveld.

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2