Mevrouw Deinema-Schipper wil Texelaars leren weven Belangeloos hulp en inlichtingen SPORTPROGRAMMA m m Een gezonde huid, een mooie huid! M. A. J. Vonk Prima hardboard Frans Zegel Als men hoort dat een onbekende mevrouw van de overkant naar Texel komt om er een tentoonstelling te orga niseren over handweven en daarbij be reid is aan belangstellenden gratis ad viezen te geven, wordt meestal als van zelfsprekend aangenomen dat die me vrouw daar financieel belang bij heeft. Ook wij dachten dat mevrouw I. H. Dci- nema-Schipper uit Lochem er wel voor namelijk op uit zou zijn, iets te verko pen of om reclame te maken voor een of andere fabriek. Al gauw bleek het tegendeel. Mevrouw Deinema, die een jaar of vijf geleden met haar handwecf- hobby begon, is daarover zo enthousiast dat ze niets liever doet dan anderen ook voor dit hoogstaande handwerk te in teresseren. Bij adviezen blijft het niet; ze is ook bereid adspirant-weefsters herhaaldelijk thuis op te zoeken om te helpen. „Het is jammer dat op Texel nog maar weinig aan weven wordt ge daan. Gek eigenlijk, op zo'n typisch woleiland zouden de mensen er eigen lijk vanzelf mee moeten beginnen", vindt ze. Om eens te laten zien wat zoal met betrekkelijk eenvoudige hulpmiddelen mogelijk is, richtte zij deze week in het dorpshuis een kleine tentoonstelling in. Allerhande lopers, wanddoeken, kansel- kleden, stukken kelimwerk en gobelins waren daar opgehangen of over de ta feltjes gespreid Om te laten zien dat niet alle soorten weefwerk veel tijd vergen, was er een fraai tafelkleed, dat, speciaal voor deze tentoonstelling, in twee dagen tijd was gemaakt. Materiaal Mevrouw Deinema geeft toe, dat men voor weven groter en duurder ge reedschap nodig heeft dat bij de meeste andere handwerken. Weefgetouwen kan men in allerlei soorten krijgen, maar mevrouw Deinema vindt dat men het beste maar direct een zeven- of acht- schachtstoestel kan aanschaffen, waar mee praktisch alles kan worden ge daan. Het mooiste zou zijn als meerdere dames samen een toestel „exploiteer den". Op Texel zijn twee weefgetouwen in gebruik. Mevrouw v.d. Werf. Ever- stekoog. heeft er een en ook mevrouw Wieten te Den Burg houdt zich al en kele maanden met het weven bezig. Beiden zijn zeer enthousiast. Op de ten toonstelling lagen enkele kinderkleer- tjes, die waren vervaardigd uit door mevrouw Wieten geweven stof. Garens De wollen, katoenen en linnen garens voor het zelfweven zijn in Nederland moeilijk verkrijgbaar. Doorgaans wordt het materiaal via Denemarken uit Zweden betrokken. Als men dat wil, joui uapjOM pjiOAogjiaz ^oo jojs op plantaardige verfstoffen, die bereid zijn uit heide, meekrap, liguster etc. Bij het weven zijn tal van technieken mogelijk. Naast kelimwerk, gobelinwerk e.d. kent men het zg. dubbelweven, een methode waarbij het mogelijk is contrasterende kleuren naast elkaar te gebruiken, zon- ZATERDAG 4 DECEMBER 1965: Adspiranten Cocksdorp-Texel b, 2.30 uur De Koog-Texel c, 2 30 uur Tex. Boys-Tex. Boys b, 2.30 uur ZDH-Oosterend, 2.30 uur Pupillen ZDH-Ooslerend, 1.45 uur Cocksdorp-Texel. 2.00 uur ZONDAG 5 DECEMBER 1965: Afdeling Noordholland Cocksdorp-Dirkshorn, 2 uur Callantsoog-Tex. Boys, 2 uur Wiron-Oosterend, 2.30 uur De Koog-WGW 3, 2 uur Texel 2-HRC 6 ZDH-Watervogels 3, 2 uur Watervogels 4-De Koog 2, 2.30 uur Tex. Boys 2-JVC 4, 2 uur ZAP 7-Ooslerend 3, 2.30 uur Junioren Oudesluis-Texel, 12 uur Helder 2-Tex. Boys, 2.30 uur Adspiranten BKC-Texel, 12 uur MEDEDELINGEN S.V. Texel. Of er zondag gespeeld kan worden is nog niet zeker, maar eens komen de weergoden toch tot rust. Texel 2 moet 2 punten rijker kunnen worden. Voor allemaal geldt een volledige inzet. Zorg voor een verrassing! D. Mevrouw Wieten uit Den Burg achter haar weefgetouw. Zij is bezig wollen stof te ver vaardigen waaruit ecu rok zal worden gemaakt der dat deze in het aangrenzende weef sel zichtbaar blijven. Volgens dit proces vervaardigde mevrouw Deinema een kaartje van Texel, dat een fraai wand- sieraad is geworden. Geweven wol kan worden geruwd, zodat men weefsels krijgt, die bv. kunnen worden gebruikt als deken of stof voor mantels e.d. Gedurende de tentoonstelling was de belangstelling van vrouwelijke Texe laars vrij groot. Het is dus heel goed mogelijk, dat het aantal handweefsters op Texel zich aanzienlijk zal uitbreiden. Tanden blank-Adem fris Onbetwist de beste tandpasta OUWE SUNDERKLAAS TE OUDESCHILD OUDESCHILD Ook Oudeschild maakt zich weer op voor het Ouwe Sunderklaasfeest. Zoals bekend, zijn er fraaie wisselbekers te verdienen voor groepen, paren, enkelingen en voor de meest originele voorstelling van het jaar. In het feestelijk versierde dorpshuis ,,'t Skiltje" zorgen „The Typhoons" voor de dansmuziek, waarbij het repertoire voor deze gelegenheid speciaal is aangepast aan de wensen van de wat oudere danslustigen. Tevens zijn er plannen om ook in de koffie kamer van het dorpshuis muziek te brengen. De feestcommissie deelt mede, dat ook voor „ouwe beppies" weer prijzen beschikbaar zijn voor groepen, paren cn enkelingen. De jeugd kan van half vijf tot vijf uur een wedstrijdnummer af halen in het dorpshuis, de jury beoor deelt de voorstellingen van vijf uur tot half zes bij Slaman. De ouderen kunnen 's avonds van acht tot negen uur hun nummer in het dorpshuis afhalen, de jury beoordeelt dan Van half negen tot half tien bij Sla- man en J. Witte. De feestcommissie verzoekt de huidige bezitters van be kers en kransen, deze zo spoedig moge lijk af te geven bij Frans Zegel. OUWE SUNDERKLAAS DEN BURG In aansluiting op hetgeen over Ouwe Sunderklaas in de Texelse Courant van dinsdag is geschreven, deelt de dorps commissie Den Burg het volgende mee: De Dorpscommissie van Den Burg wil ook dit jaar weer een aantal prij zen beschikbaar stellen om vooral dege nen, die zich extra hebben ingespannen passend te belonen. Degene, die met de aardigste vondst op straat verschijnt, staat bovendien een wisselbeker te wachten De jury zal de verschillende voorstellingen beoordelen op of in de buurt van de Groeneplaats. Om alle groepen, duo's en eenlingen een kans te geven, heeft de beoordeling plaats tus sen negen uur en half tien. Mogelijk zullen de geldprijzen een extra stimu lans zijn om er een schepje bovenop te doen of.... om nu eindelijk eens te gaan spelen. De in rijke mate in PUROL aanwezige, stimulerende krachten maken en houden de huid zachter, zuiverder en gezonder. Hierdoor worden huid-verarming en huid-veroudering tegengegaan. PUROL: wereldvermaard, enig in zijn soort. Vrijdag 3 december Den Burg, Landbouwschool, Huishoudelijke voorlichting van de streekontwikkeling. De heer C. J. de Lugt spreekt over „De ontwik keling op Texel", aanvang 8 uur. Zondag 5 december M.A.B.-club, Sint Nicolaasrit Den Burg, Dorpshuis, fotoclub De Kiekendief Maandag 6 december De Koog, De Toekomst, vergadering VW, aanvang 8 uur. Den Hoorn, Dorpshuis, 15.15 uur, bejaarden middag, vertoning Texelfilm. Woensdag 8 december Den Burg, De Lindcboom-Texcl, bridgedrive, bridgecompetitie Groot Slem. Vrjjdag 10 december Den Burg, Huishoudelijke voorlichting van de streekontwikkeling. Kadercursus. „Gezin cn bedrijf in de landbouw". ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur: Dokter ELIAS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA. tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN: ingaande zaterdagmiddag 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 WITTE KRUIS: ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. HOL, Den Burg, tel. (02220) 2414. LOTEN INLEVEREN OOSTEREND De leden van de Sportvereniging Oosterend, die nog be schikken over restanten loten of lege boekjes worden verzocht deze vóór donderdag a.s. in te leveren bij de heer C. Daalder, Peperstraat. Plaatselijke gladheid TWEE AUTO'S OP PONTWEG VERNIELD Korte tijd na elkaar zijn gisteroch tend vroeg op de Pontweg twee perso nenauto's enkele malen over de kop gegaan en daarbij totaal vernield. Oor zaak was onverwachte gladheid, over een lengte van ongeveer 100 meter ter hoogte van „Capni", op korte afstand van de veerhaven. Bij de ongelukken werd slechts één van dc vijf betrokken inzittenden gewond. Echter zó ernstig, dat hij onmiddellijk naar het ziekenhuis te Den Helder moest worden gebracht. Het was de 59-jarige heer J. Kreeft uit Den Burg, die mogelijk een schedel breuk heeft opgelopen. Het eerste ongeluk gebeurde om kwart over vijf. De heer J. Cnossen uit Oost was in zijn Volkswagen op weg naar zijn werk bij de veerhaven. Bij „Capni" werd hij verrast door het spiegelgladde gedeelte, begon te slip pen, raakte de berm, sloeg enkele ma len over de kop en kwam tenslotte, rechtopstaand tot stilstand in de rech- terberm. De wagen was total-loss; de chauffeur kon het wrak ongedeerd ver laten en zijn weg te voet voortzetten. Minder gelukkig was de afloop van een soortgelijke buiteling, die de door de heer J. Verseput uit Eierland be stuurde Opel-Olympia maakte, onge veer op dezelfde plaats. De heer Verse put was met drie passagiers op weg naar de eerste boot. Ook hij slipte en sloeg enkele malen over de kop. Links op het fietspad kwam de wagen tot stilstand, eveneens onherstelbaar be schadigd. De inzittenden kwamen er goed af, behalve de heer J. Kreeft. Eerste hulp verleende dokter R. Cou tinho. Noodzaak door groei van klantenkling T.O.C. N.V. SCHAFTE GROTE TANKAUTO'S AAN De N.V. Texelse Oliecombinatie (TOC) te Den Burg heeft twee tank auto's van een bijzonder type aange schaft, om haar snel groeiende klanten kring beter te kunnen bedienen. Een der wagens is vorige week reeds in ge bruik genomen De vervoerscapaciteit bedraagt totaal 10.000 liter petroleum of gasolie. Het opmerkelijke is. dat de wagen drie gescheiden tanks bevat, zo dat het mogelijk is petroleum en gas olie gelijktijdig te vervoeren en ook de twee merken, die door de N.V. TOC worden gevoerd, gescheiden te houden. Er zijn in de grote wagen twee com partimenten van 4000 en 1 van 2000 liter. Om er vlot mee te kunnen werken is de kraan- en pompapparatuur dubbel uitgevoerd. Er zijn dus ook twee has pels met slangen en twee meters. De wagen, een Bedford, is 8.35 meter lang en heeft met de kosten van opbouw ƒ56 000,gekost. Dagelijks wordt er mee gereden door de heer G. van Boven die gemiddeld drie keer per dag naar het depót van de N.V. te Oudeschild gaat om een nieuwe voorraad te halen. De wagen is verreweg de grootste tankauto, die op Texel in gebruik is. De tweede wagen, die binnenkort in ge bruik wordt genomen, heeft een capa citeit van 5000 liter, maar heeft ook de dubbele pomp, slang en meter. Van de twee tankauto's, waarmee de TOC tot voor kort werkte, wordt er één afge voerd, zodat de onderneming binnen kort over drie wagens beschikt. Dit is een blijk van de grote bloei, die de TOC sinds haar oprichting heeft ontwikkeld. De maatschappij levert thans niet al leen het grootste deel van de op Texel verbruikte olie voor kachels, centrale verwarming etc., maar telt onder haar klanten ook enkele grootverbruikers zoals TESO, de TEM (4-5 miljoen liter) en de hele Texelse kottervloot (6-7 miljoen liter). OUWE SUNDERKLAAS TE DE WAAL DE WAAL Zoals bekend zal het Ouwe Sunderklaasfeest dit jaar worden gevierd op zaterdagavond, 11 december. De winnaars van de wisselbekers wor den verzocht deze bekers in te leveren bij de heer J. Lok. Men moet de beker drie maal achter elkaar weten te be machtigen om hem definitief te mogen behouden, of in totaal vijf maal moeten winnen. Ook dit jaar zal de jury verspreid zitten in verschillende huizen aan het Hogereind. De ouders wordt vriendelijk verzocht hun kinderen hierop te wijzen. Willen de inwoners van het Hogereind weer hun gewaardeerde medewerking verlenen aan deze oude echt Texelse traditie? Van half 7 tot half 8 zit de jury dus verspreid, daarna gaat zij naar het Dorpshuis, waar de uitslag zal worden bekend gemaakt. De Sunder- klazen moeten een bordje meevoeren, waarop duidelijk staat wat zij voor stellen. VERTROKKEN PERSONEN Maria Meijer, van H 129 naar Duits land, Krefeld, Linn, Rothenaustrasse 69; Johannes C. Hoen, van Den Burg, Schoonoordsingel 17 naar Nederlandse Antillen; Heinrich F. Frederiks met ge zin, van Den Burg. Beatrixlaan 50 naar Ouder-Amstel, Ronde Hoep, Oost 26; Cornells H. Gieze, van E 117a naar Heemskerk, Speellaan 44; Willem C. Snoek, van Den Burg, Kogerstraat 53 naar Hillegom, Prins Hendrikstraat 11; Francisca A. van Alem, van De Koog, Badweg 2 naar Den Helder, Loods- gracht 49; Marius H. van Boven, van Oudeschild, Barentszstraat 3 naar Zie- rikzee, Raveslootstraat 13; Jacobus P. Hoogenraad, van Den Hoorn, Heren straat 10a, naar Bunnik, Johan van Kruifstraat 3; Elisabeth Post, ev. Haardt, van Den Burg, Schilderend 91a. naar Duitsland, Robert Kochstrasse 42, Dormund. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 8 december worden dc moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren Den Hoorn: 13.0013.30 uur; Oosterend en De Waal 13.3014.00 uur; De Cocksdorp en Eierland: 14.0014.30 uur; De Koog: 14.30—15.15 uur. TESO bleef varen FLINKE SCHADE AAN DUINKUST DOOR STORM Het door de storm opgezweepte zee water heeft weer flink^ schade veroor zaakt aan de duinkust van ons eiland. De afslag was op vele plaatsen ernstig. Tussen paal 9 en 14 gemiddeld maar liefst zeven meter; elders 1 tot 2 meter. De minste afslag werd gemeten nabij De Cocksdorp. De situatie tussen paal 9 en 12 is nu wel heel kritiek geworden. Zoals bekend wordt daar het water- winningsgebied door de zee bedreigd. Nog slechts een smalle duinrichel is over. Rijkswaterstaat is zich van dit gevaar zeer bewust. De afgelopen weken zijn bulldozers bezig geweest met het naar achteren brengen van het resterende zand om te voorkomen dat dit in zee verdwijnt en het winninggebied te zij ner tijd door het zoute water wordt overspoeld. Op het ogenblik zijn vijf bulldozers bij de strijd betrokken. De storm bereikte zijn topkracht dinsdagmiddag tussen twee en vijf uur. Toen werd windkracht tien gemeten, hetgeen toch een iets minder grote snelheid was dan elders aan de Hol landse kust werd geconstateerd (wind kracht 12). Niettegenstaande de zeer zware storm bleef TESO's „Marsdiep" de veerdienst op Den Helder normaal onderhouden. Met gevulde ballasttanks hield het schip zich uitstekend. Aan een dergelijke krachtproef was de „Mars diep" nog niet blootgesteld geweest. Ook bij het in- en uitvaren van de ha vens (waarbij het uit de koers raken door harde zijwind funest kan zijn) hield de bemanning de 70 meter lange boot volledig onder controle. Alle andere veerdiensten in Neder land werden gestaakt. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 5 december 1965 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froenljcs De Cocksdorp 9.30 uur ds. Soesan maandcollecte kerkvoogdij Den Hoorn 10 uur gemeenschappelijke dienst met de Doopsgezinden in de Doopsgez. kerk. Voorgangers: ds. Koopmans en ds. Oskamp. Collecte voor dc Oecumenische Raad van Kerken in Nederland. Dc Koog 9.30 uur ds Waardenburg H. Avondmaal Dc Waal 11 uur ds. Waardenburg H. Avondmaal Oostcrend 10 uur ds. Bcerthuis extra collecte „Wereldraad van Kerken" Oudeschild 11 uur ds. Socsan extra collecte „Wereldraad van Kerken" GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 cn 3 uur ds. Van Leeuwen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur mcj. G. van Zetten Den Hoorn 10 uur gezamenlijke dienst met de Ned. Hcrv, Gemeente in de Doopsgez. Kerk, ds. Oskamp en ds. Koopmans. (collecte Oecumenische Raad) De Koog: de aangekondigde dienst gaat niet door. De stemming over de nieuwe kerkeraads- leden wordt in alle wijkkerken gehouden tus sen 11.00 en 11.30 uur. ZON. MAAN EN HOOG WATER De zon komt 5 december op om 8 31 uur en gaat onder om 16.31 uur; 8 december op om 8.35 uur en onder om 16.30 uur. Maan: 8 december V.M.; 14 december L.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: 3 dec. 2.46 en 15.05; 4 dec 4.03 en 16,20; 5 dec. 5.14 en 17.31; 6 dcc. 6.18 en 18.35 7 dec. 7.16 en 19.32; 8 dec. 8.05 cn 20.26 9 dcc. 8.52 en 21.14; 10 dcc 9 39 en 22.00; 11 dec. 10.24 en 22.41. Aan het strand ongeveer een uur eerder hoog water. TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér 0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,25 meer. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wat een coupe, wat een snitl Dat komt weer van Uw kleermaker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8 tel. 13615. Alkmaar. Elke week op Texel. Rijschool „Groot", eig. K H. Boon Vamor gedipl. Voor al uw rijbewijzen. Opel Kadett ƒ8,-. Tel. (02230) 3252 100,terug.... voor uw oude bromfiets (hoe oud die ook is) bij aan koop van een nieuwe Jawa ad. 555,Boven dien nog eens een extra besparing van 85,als u koopt vóór 1 jan. '66, want dan gaat de nieuwe 15% Omz. Belast, in. Nu kopen betekent dus liefst 185,direkt voordeel. Fa H. Troost, Heren straat 67, Den Hoorn, tel. (02226) 213. Te koop pr. aardappe len. M. Huisman, De Veen, tel. 2203 Koop de Sint Nicolaas caaeaus bij de man, die ze ook repareren kan. De Peerless vakman. Her kenbaar aan de Peerless lichtbak Peerless rijwielartike len op Uw verlanglijstje. Bij 1000 Peerless hande laren in Nederland ver krijgbaar. Let op de Peerless lichtbak Te koop antieke schil- derijkloik en enige gou den artikelen. Adres te bevr. bureau v.d. blad Te koop een herenfiets, dressoir en trouwjapon, maat 40. Beekman, De Zes 2b, tel. 2936 Verloren blauwe pull over en sjaal. Tussen Doolhof en Den Burg. Kikkert, Doolhof Te koop tegen elk aan nemelijk bod een mooie zwarte wintermantel. Nooit gedragen, maat 46. Te bevr. bur. v.d. blad Te koop Rap brommer. L. Duyzer, p.a. J. Kok, Gerritsland B 165a Te koop 35 Dinkey toys, in één koop. 35 gld. Cor Blonk, W. v. Beie- renstraat 36 Te koop aangeb. N.S.U. Prinz 4, 1962, nieuwste model, i.g.st. Tel. (02228) 244 Met grote dank aan God geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Helena (Lena) T. Duinker J. Duinker-Klanke Kees, Marian. Annie Kotterstraat 18, Oosterend, Texel, 30 november 1965. piet scheringa en erna c. wonder lebben de eer, u kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden donderdag 16 december a.s. des voormiddags 11.30 uur ten stadhuize te alkmaar, noord beemster, oosthui- zerweg 67, alkmaar, kruseman van eltenweg 12, 24 november 1965. gelegenheid tot felicite ren op de trouwdag, van 2 tot 4 uur, in restaurant kinheim, stationsweg 58, alkmaar. toekomstig adres: akker- hoornbloemstraat 3. alk- Piet Saai en Ina Hillen geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk. De voltrekking van het huwelijk zal plaatsvinden op vrijdag 17 december n.m. 1.30 uur in het ge meentehuis te Den Burg. Vuurtorenweg C 79, De Cocksdorp. Parnassiastraat 1, De Koog. Receptie op de trouwdag van 3.30 - 5 uur in „Het Witte Huis" te De Koog. Tijdelijk adres: Vuur torenweg C 79a. De Cocksdorp, Texel. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed plot seling in Huize „St. Jan", nog gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, onze beste Broer, Zwager en Oom Jan Hendrik Zijm Czn. in de ouderdom van 69 jaar. Kogerweg Jac. Zijm M. Zijm-Zoetelief en kinderen Driehuizen W. H. Zijm M. A. Zijm- Hollenberg en kinderen De Westen Fr. Zijm Amsterdam Joh. Hopman S. Hopman- v.d. Velde en kinderen Texel, 1 december '65, Den Burg, Huize „St. Jan", Molenstraat 4. De gezongen H. Mis van Requiem zal aan God worden opgedra gen vrijdag 3 decem ber (heden) om 10 uur in de Parochiekerk van de H. Joannes de Doper, waarna de be grafenis op het R.K. kerkhof te Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling bij mijn 90ste verjaring, zeg ik U allen heel hartelijk dank. J. v.d. Vis Bzn. Kotterstraat 23, Oosterend. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij hartelijk dank. W. Pranger C. A. Pranger-Smit Vuurtorenweg C 99, De Cocksdorp, 3 december 1965 Tot onze grote droef heid werd heden, na een langdurige ziekte, van ons weggenomen onze lieve broer en oom Lambcrlus dc Ridder, op de leeftijd van 78 jaar. Namens de familie: M. van der Vliet- Schaap Den Helder. 30 november 1965, Willem Barendszstraat 110c. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 3 december (heden) om 14.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Den Helder. Vertrek van de rouwkamer om 14 uur. Enige en algemene kennisgeving Op 1 december 1965 overleed in het ge meenteziekenhuis „Parkzicht" te Den Helder, de heer Johannes Bruin in de leeftijd van 77 jaar. Kerkesteeg 1, Oudeschild. De begrafenis zal plaats vinden op de Oudeschilder begraaf plaats op zaterdag 4 december 1965, na aankomst van de boot van 1.30 uur uit Den Helder. zij zijn inderdaad fantastisch! Model E.E.G. het succes van 1965 Nu nog 379, Zie onze showroom Jonkerstraat 4 Telefoon 2078 voor LAGE prijs Bij kwantums korting. OUDESCHILD tel. 2719

Texelsche Courant | 1965 | | pagina 2