l J Maandag op de markt extra goedkope handel JAN SWIER DIRECT Vakantieganger (39) bij de Krini verdronken FILMNIEUWS Verzwaring Eierlandse zeedijk uitgesteld Wilt U een goedkope vakantie doorbrengen, koop dan bij HET SCHEELT U STUKKEN SPOED 'n plaatsvervangster Fltucuns 7 F* ri F* l DRUKTE OP KAMPEERTERREINEN (Vervolg van pagina 1) terreinen. Nog niet zo lang geleden heeft zowat heel Nederland kunnen lezen over vergaande losbandigheid van kamperende jeugd op de eilanden. Nou, ik weet uit ervaring hoe enorm er overdreven wordt. Maar ja, de mensen zijn op sensatie belust en willen het graag lezen. Onwillekeurig hechten ze er geloof aan en zien er tegenop hun zoon of dochter te laten kamperen." Dat de jongelui zich kunnen ver maken in een gelegenheid ais „Sara- sani" vindt de kampbeheerder fantas tisch. „Ze krijgen daar precies wat ze willen, er is geen drank en ze kunnen op tijd in hun tent terug zijn. Wie tussen de tenten van „Koger- strand" wandelt, hoort opvallend wei nig Duits spreken. Is het Duitse aandeel in het toerisme naar ons eiland nog verder geslonken? „Daar kunnen we nog niets van zeggen," zegt Veldman. „De Duitse vakanties beginnen op 27 en 28 juli en dan zullen er wel meer ko men." Nachtpatrouille Voor het eerst in de geschiedenis is ook het 500 ha. grote terrein „Loods mansduin" volgeboekt Voor een goed begrip: „vol" betekent niet dat er geen ruimte meer is voor tenten, maar dat het toegestane aantal kampeerders per wasgelegenheid en toilet is bereikt. De capaciteit van „Loodsmansduin" is dus aanzienlijk toegenomen door de bouw van twee houten toilet- en wasinrich tingen. Er zijn nu drieduizend kam peerders, weinig minder dan „Koger- strand." De man, die hier de scepter zwaait, is de heer A, Welboren. Hij deelt de mening van zijn collega Veld man, dat er met de kamperende jonge lui wel te praten valt. Nog sterker, hij is er van overtuigd dat de jeugd zich beter gedraagt dan de ouderen. Hij vraagt ons 's avonds om een uur of twaalf nog eens langs te komen. Dan kunnen we mee met een patrouille en zullen zien dat de kampbeheerder niet heeft overdreven Voorafgegaan door de heer Welbo ren en z'n zoon, die zich reserve-be- heerdertje noemt, stappen we de duis ternis van het uitgestrekte terrein in. Dat is één keer maar nooit weer, den ken we, nadat we een pijnlijke enkel hebben opgelopen door in een konijnen hol te stappen en een paar keer zijn gestruikeld over de verraderlijke scheerlijnen van de tenten. Welboren brengt ons de speciale patrouilletech niek bij: eerst de voet neerzetten en dan pas het lichaamsgewicht erop bren gen. Het is muisstil op het terrein. Of niet? Af en toe wordt halt gehouden en er wordt scherp geluisterd. Dan klinkt uit de verte rumoer: In een der tenten van het jongensterrein zitten vier kna pen zich kostelijk te amuseren. Eén vertelt met luide stem moppen en de anderen brullen van het lachen. Welbo ren luistert even, loopt dan op de tent af en zegt streng: Wat is dèt nou? Het is allang elf uur geweest en jullie zitten hier te schreeuwen, zodat nie mand een oog dicht doet. Muilen dicht en onmiddellijk gaan slapen! Begre pen?! „Ja, meneer," klinkt het timide vanonder het linnen dak. De rust is hersteld. Braaf Vanaf een duintop zien we hoe in de verte, op de weg, een rij lichtjes nadert. Het geluid van bromfietsen zwelt aan. ,Nu moeten we oppassen," zegt Wel boren. „Dat zijn jongelui, die uit Sara- sani komen. Ze mogen niet met draaien de motor het terrein oprijden. Dat geldt ook voor auto's. Mensen, die na elven binnenkomen, moeten hun auto dus stallen bij de rand van het terrein. Het is heel verleidelijk om toch door te rijden, maar dat kunnen we absoluut niet toestaan. Vorig jaar gold het alleen voor brommers, maar dat was niet bil lijk, want een fluisterend Solexje mocht er niet in en een knallende sportwagen wel." Het aanzwellende bromfietsgehuil is plotseling opgehouden. De jongelui hebben zich stipt aan de regels gehou den, hun machines uitgeschakeld en ko men nu trappend of naast hun voertuig lopend, de kampweg op. Sommigen zijn in gezelschap van meisjes, die even la ter afscheid nemen en naar hun eigen terrein gaan. Gebeurt het vaak dat meisjes en jongens 's nachts bij elkaar in een tent kruipen? Je hoort dat nogal eens. Volgens de sterke verhalen zou het uit elkaar halen van jongelui onge veer de belangrijkste taak zijn van de controleurs. „Absoluut niet waar," zegt Welboren. „Het gebeurt niet vaak, want ze weten dat erop gelet wordt. Af en toe wordt een steekproef genomen en dat werkt preventief." Een ogenblik later maken we zo'n steekproef mee. Welboren laat het felle licht van zijn zaklantaarn op een der tenten schijnen en vraagt de bewoners het zeil te ope nen. Een ogenblik later priemt de lichtbundel in het interieur: twee jon gens. „Alles oké, welterusten!" Straf Even later doet zich wél een incident voor. Een paar knapen trekken zich niets van de rustbepalingen aan en ko men met hun auto de kampweg op- razen. Welboren zwaait met zijn zak lantaarn. Vergeefs. Dan rent hij de weg op en tracht de wagen zo tot stoppen te dwingen. Hij moet opzij springen om te voorkomen dat hij werd overreden. Eindelijk stopt de auto en het zijn har tige woorden die de kampbeheerder met de inzittenden wisselt. Het argu ment „ik wist het niet" is geen cent waard. Welboren toont zijn papieren, waaruit blijkt dat hij onbezoldigd amb tenaar is en vraagt naar het rijbewijs. Dat blijkt er niet te zijn. Er wordt snel vonnis gewezen: „Jullie gaan naar huis. Morgenochtend de tent afbreken en melden op het kantoor!" Dat maakt in druk. De auto wordt aan de kant gezet en de jongens zoeken hun tent op. „Ik kan altijd nog zien of ik ze écht wegstuur," zegt Welboren. „Vaak is het heel effektief als ze een paar uur in de waan hebben verkeerd dat ze weg moe- Het ziet er naar uit dat de bewoners van De Cocksdorp en de polder Eier- land nog geruime tijd genoegen moeten nemen met de veel te zwakke zeedijk. Minister Suurhoff van Verkeer en Wa terstaat heeft namelijk besloten een reeks aanvankelijk voor de begroting van dit jaar geplande investeringen op te schorten. Dit in het kader van de bezuinigingsmaatregelen, waartoe de regering zich gedwongen ziet. Voor de verzwaring van de Eierlandse dijk was aanvankelijk 2,4 miljoen uitgetrokken. VANDAAG STRANDFEEST TE DE KOOG DE KOOG Onder auspiciën van de Oranjevereniging, deze keer geholpen door medewerkers van „De Schuilhut", wordt vandaag in De Koog het jaar lijkse strandfeest gevierd. Hedenoch tend om half tien worden op de speel weide kinderspelen gehouden, waaraan jongens en meisjes van ten hoogste 16 jaar oud deel kunnen nemen. Misschien zullen ook de volwassenen in het strijd perk kunnen treden, maar dat is afhan kelijk van de tijd. Om twee uur van middag begint op het strand een wed strijd schatgraven. Er moet worden ge zocht naar potjes met waardebonnen, die een waarde van ƒ10,kunnen heb ben. Om half negen vanavond begint de lampionoptocht, waaraan wordt meege werkt door de nieuwe drumband van De Koog. Er wordt een prijs uitgeloofd voor de mooiste zelfgemaakte lampion. DE COCKSDORP Woensdagmid dag omstreeks half drie is de 39-jarige hoofdwerktuigkundige Martien J. G. Janssen uit Utrecht bij het zwemmen in zee verdronken. Het slachtoffer was gehuwd en vader van drie kinderen. De heer Janssen bracht zijn vakantie met zijn gezin en enkele andere familie leden door op de camping „Slufter duin". Woensdag was hij met zijn vrouw gaan zwemmen bij paal 28 (De Krim). Bij de grens van het bewaakte strand gingen zij het water in en zwom men ongeveer honderd meter in zuide lijke richting. Kort daarop zag iemand vanaf het strand dat de vrouw dreigde te verdrinken. Een zwemmer wist haar in veiligheid te brengen. Zij moest zich onder doktersbehandeling stellen. De man was echter uit het gezicht ver dwenen. Door de strandbewakers wer den wel pogmgen ondernomen hem te rug te vinden, doch deze hadden geen succes. In de nacht van woensdag o£ donderdag spoelde het lijk aan. Vrijdag 22 juli Dc Koog, Strandfeest, 's morgens op de speelweide, 's middags op het strand, 's avonds, lampionoptocht Oudeschild, 't Skiltje, Klaverjasdrive, om 20.00 uur Zaterdag 23 juli Den Burg, Paardensportdag op de spee/wcide aan de Emmalaan te Den Burg. Zondag 24 juli Spang, Autocross op het land van Roeper. 13.00 uur. De Cocksdorp. strandfeest bij Dc Krim, 14.00 uur. Dinsdag 26 juli De Koog, 19.00 uur Viswedstrijd op het strand voor gasten en Texelaars Woensdag 27 juli Den Burg. Folkloreprogramma 's Avonds o a. Rmgrijderij om 20.00 uur. Donderdag 28 juli De Cocksdorp, Lampionoptocht m.m.v. Drum band Marg. Sinclair. Start in de Kikkcrt- straat bij dc dijk. Vrijdag 29 juli Oudeschild. 't Sikiltje. klaverjasdrive om 20 00 uur. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Doktor COUT1NHO, tel. (02220) 2023 (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard, en Siebinga) *- DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936 GROENE KRUIS (v/h Witte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en met maandag 13 uur Zr. FORTGENS. Oosterend, tel (02223) 250 of 367. ten en gepakt en gezakt bij het kantoor aankomen. Als ik ze dan na een taktisch gesprekje toesta om toch maar te blij ven, heb ik geen centje last meer met ze. Dat laat ik bij de échte rad draaiers wel achterwege. Die herken je' direct. Ze sarren en proberen conflicten' uit te lokken. Hoe eerder je daar af bent, hoe beter. Ze verpesten de sfeer in het hele kamp en zetten ook anderen tot baldadigheden aan. Na een paar jaar ervaring heb je ze gauw in de ga ten en zet je ze bij de minste aanleiding de pen op de neus. Ze moeten weten dat je niet over je laat lopen. Als zich af en toe eens een incidentje voordoet is dat helemaal niet alarmerend. Je moet bedenken dat in een concentratie van zo'n drieduizend man, een heel dorp, altijd wel een paar van die figu ren rondlopen. Tot dusverre gaat het heel goed. Ik heb nog niemand weg hoeven sturen." BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 14 tot en met 20 juli 1966 Geboren: Pieter, zv. Douwe S. Bakker en Dina P. Westdorp; Jan, zv. Frederik H. Agter en Geertruida Th. Vendel; Matty, dv. Kornelis J. Pol en Adnaan- tje Kooger; Peter Jakob Johannes, zv. Johannes J. van der Voort en Geer truida Hopman. Overleden; Wandert Boon, oud 41 jaar, wonende te Amersfoort. Voor- en nadelen van WERKEN IN DE VAKANTIE Nuttig en leerzaam, maar er zijn enkele kleinigheidjes Reeds jaren is het de gewoonste zaak van de wereld, dat jongelui, die de middelbare scholen bezoeken tijdens de zomervakantie voor een zekere tijd werk zoeken en dus deelnemen aan het normale arbeidsproces. Soms willen ze al op zeer jeugdige leeftijd in de va kantie gaan werken, maar daar heeft de overheid sinds verleden jaar een stokje voor gestoken. Onder de veertien jaar is het zelfs uitgesloten dat de jon gelui gaan werken, voor veertienjari gen (jongens) is bovendien een medi sche verklaring noodzakelijk willen zij mogen gaan werken, voor vijftienjari gen staan er verder geen beletselen in de weg. Uiteraard dienen werkgevers zich te houden aan de wettelijke voor schriften op dit gebied en daarmee is in elk geval een zekere garantie ge schapen, dat er van de werkkracht van deze jeugdigen geen misbruik wordt gemaakt. Trouwens ook al is dit wer ken van jongeren in de vakantie in ons land gemeengoed geworden, toch is het verstandig om dit verschijnsel eens na der onder de loep te nemen en te zien, welke voor- en nadelen er aan verbon-; den zyn. In het algemeen bezien mag men zeggen, dat het werken tijdens de va kantietij d meer voordelen dan nadelen heeft. Wat de voordelen betreft mag men stellen, dat het voor jongelui van vijftien jaar en ouder zeer nuttig is, dat zij eens kennis maken met de proble men, die zich voor kunnen doen rond het „geldverdienen." Veel middelbare scholieren kennen vooral in onze welvaartstijd de waarde van het geld niet. Veel ouders zijn snel geneigd aan bijna elke gril van deze jongeren toe te geven. Ze krijgen dit en ze krijgen dat, ook al zijn het dikwijls kostbare zaken, omdat men het zich kan veroorloven enomdat vriendjes of vriendinne tjes ze ook hebben. Zeker, de jongelui hebben wel eens gehoord dat men moet werken voor zijn geld en dat vader en moeder het ook niet cadeau krijgen, maar velen hebben er geen flauw idee van wat er eigenlijk voor komt kijken. Daarom is het wel goed, dat zij als werknemer deelnemen aan het arbeids proces. Ze kunnen dan ondervinden hoe lang en hoe hard men soms moet wer ken voor enkele tientallen guldens. Ook komen zij dikwijls in contact met an dere jongeren, die reeds van school zijn en werken en zij kunnen meemaken hoe die jongelui voor hun geld moeten wer ken. Op die manier kan er ook een be ter begrip ontstaan. Tevens ontstaat dan eerbied voor het werk van anderen. Mogelijke nadelen van het werken in de vakantie kunnen zijn: de neiging de school te verlaten, omdat men heeft er varen dat geld verdienen en werken in de maatschappij zo aantrekkelijk kan zijn. Bij materialistisch ingestelde jon geren bestaat tevens het gevaar, dat zij bijvoorbeeld ook willen blijven werken, wanneer de school weer is begonnen en dat moet toch wel worden afgeraden, aangezien middelbare scholieren op school toch ook behoorlijke dagtaken hebben en daarnaast nog huiswerk. Een zelfde gevaar schuilt er in, wanneer we het goed zouder. vinden, dat ze de ge hele vakantie blijven werken. De jon gelui hebben dan in wezen geen va kantie gehad en gaan vermoeid weer naar school. Het moet toch echt wel tot enkele weken worden beperkt. Dan is er nog een gevaar van het miljeu waarin de jongeren gaan wer ken. Het is zeker nodig, dat de ouders vooraf grondig informeren wat voor werk hun kinderen gaan doen en in welk miljeu. Het contact *net ouderen kan soms ook minder aangename ge volgen hebben. Over het algemeen genomen zou dus kunnen worden gesteld, dat het werken tijdens de vakantie en goede invloed op de jongeren kan hebben, mits het gaat om werken voor enkele weken, waarbij het werk en het miljeu waarin dit wordt gedaan geschikt is voor hen. Werk in de buitenlucht verdient uiter aard steeds de voorkeur. INGEKOMEN PERSONEN Gertrude Rubens ev. Van Dillen, van Utrecht, Steenweg 58 naar Plevier- straat 8, De Koog; Hendrikus W. Hin, van Beverwijk, Baanstraat 72, naar B 109, Den Burg; Jan Bakker, van Den Helder, Waalstraat 31, naar Kikkertstr. 4, De Cocksdorp; Willem J. M. Peeters van Den Helder, Hoofdgracht 14 naar Ruijslaan 1, De Koog; Alida J. van Groenigen, van Alkmaar, Gerard Dou- straat 23 naar Weverstraat 49, Den Burg; Anthonie D. Jansen en gezin, van Buurmalsen, Langstr. 27 naar School straat 5, Oosterend; Simon Dros en echtgenote, van Groningen, Grachtstr. 32 naar Groeneplaats 15, Den Burg; Adriana Huisman, van Velsen, Zeeweg '142, IJmuiden, naar Kogerstraat 5b, 'Den Burg; Aart Verlooij, van Alphen aan de Rijn, Aarkade 89 naar H 131, Willem de Vries en gezin, van Medem- blik, Kanaalstraat 50 naar Wagemaker- straat 34, Den Burg; Maria E. van Ros- sem van Den Haag, van Speijkstraat 30, naar H 23, Den Hoorn; Jan Bruin, van Amsterdam, Prins Hendrikkade 189, naar Herenstraat 18, Den Hoorn; Mar tha M. T. Witte, van Alkmaar, v. Ever- dingenstr. 18 naar Molenstraat 67, Den Burg. Majoor Ken Anders, officier van de Britse geheime dienst, brengt een be zoek aan een krankzinnigengesticht, waar professor Pohland wordt ver pleegd. De gedachten van de misdadige dokter Mabuse hebben zich vastgezet in het zieke brein van Pohland en de ge neesheer tracht hem daarvan met elek trische schokken te bevrijden. Dan wordt Anders neergeslagen en worden Pohland en de specialist ontvoerd. Al dus het begin van een griezelige en spannend verhaal rond de misdadige Dokter Mabuse, „Mabuse contra Acontas nr. 17", dat men vrijdag- en maandagavond kan meebeleven. Waar het in deze geschiedenis om gaat is de Dodende Straal, een verschrikkelijk wapen, dat is ontwikkelt door professor Larsen. Ken Anders krijgt opdracht de geleerde te beschermen, maar in het vliegtuig, waarmee hij naar het labo ratorium reist, wordt ook een lijkkist vervoerd, waarin zich Caspar bevindt, die opdracht heeft zich van het super wapen meester te maken. Een langdu rige strijd is er voor nodig om dat on heil te voorkomen. (Toegang boven 18 jaar). Een kleurige showfilm, die ongetwij feld veel vakantiegenoegen biedt, is „Ja, ja, die Liebe in Wien," die zater dagavond, zondagmiddag en woensdag avond draait. Hermann Koning is de eigenaar van een groot overdekt ijs stadion. Hij heeft al zijn hoop gevestigd op zijn mooie nichtje Inge, die een per fect ïjsdanseresje is, dat zeker in aan merking zal komen voor de wereldtitel. Maar Inge wil dat helemaal niet; zij wil revuester worden en neemt stiekum zangles. Zo kabbelt het verhaaltje ver der. Natuurlijk speelt ook de liefde een belangrijke rol en vooral daardoor sluit de film met een overtuigend happy end. (Alle leeftijden). „To catch a thief" is het merkwaar dige verhaal van de juwelendief John Robie, die jaren geleden zijn „beroep' eraan gaf en tijdens de oorlog bij het Franse verzet ging. Maar zijn rust wordt verstoord door een serie brutale juwelendiefstallen. De dief imiteert de „werkstijl" van Robie en het is dan ook begrijpelijk dat men hem wil arreste ren. Robie beseft dat hij nooit in staat zal zijn te bewijzen dat hij de dief niet is en vlucht. Op eigen initiatief gaat hij dan op zoek naar de werkelijke dader om zijn onschuld te bewijzen. Hij slaagt daarin op meesterlijke wijze. De film werd geregisseerd door Alfred Hitchcock, zodat de bioscoopbezoekers kunnen rekenen op een juweel van „suspence." (In kleuren alle leeftij den). PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 24 juli 1966 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Soesan Extra collecte voor de eredienst Den Hoorn 9.00 en 10.30 uur ds. P. C. Schoonenboom 11.30 uur koffiedrinken in „Ons Huis," Herenstraat 35. 10.30 uur in „Ons Huis" kinderdienst (5 - 11 jaar) en kleuteroppas. De Koog 9.00 uur ds. Waardenburg 10.30 uur Eerw. heer Van Hoek 11.30 uur na afloop van de dienst koffie drinken in „De Schuilhut" 19.30 uur ds. Beerthuis, jeugddienst 9.00 en 10.30 uur Kinderdienst in „De Schuilhut" De Waal 10.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis restauratiecollecte voor Oudeschild Oudeschild 11.15 uur ds. Froentjes DUITSE DIENST De Koog 9.30 uur ds. Zühlke van Hamburg in de Doopsgezinde kerk GEREFORMEERDE KERK Den Burg 9.00, 10.30 en 19.30 uur ds. Uidam Oosterend 9.00, 10.30 en 19.30 uur ds. A. Plaatsman, van Amsterdam GEREFORMEERDE GEMEENTE in de Hervormde kerk Ooslerend 11.30 en 16 30 uur Lcesdienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde Kerk Den Burg 10.45 en 15.30 uur ds. T. H. Hoff, van Voorthuizen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 9.30 uur ds. Koopmans Oosterend 10.45 uur ds. Koopmans De Koog 10.45 uur ds. Barnard (Oosterend) Den Hoorn 10 uur dc heer C. Inja TEXELAARTJES 3 regels ƒ1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Bij ons is de cliënt nog steeds koning. Dus toch weer Uw kleermaker Corel Schmidt, Boom- kampstr. 8, tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg Te koop prima Doré. M. Huisman, „De Veen,", tel. 2203 Het motorschip „Rival" van J. v.d. Star vaart el ke dag voor sportvissers op de Waddenzee. Ook rondvaarten na afspraak. Groepen van 30 pers. zeer billijk. Tel. (02220) 2461 Nu volop rode bessen. M. Huisman, „De Veen," tel. 2203 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Aangeb. 2-pers. ledi kant met toebehoren en enig huisraad. Koger straat 69 Prima consumptieaard appelen te koop. M. Witte Rozenhout, tel 2933 Konijnen te koop. G. P. Eelman, 's-Hertogen- boschweg E 120d, Zuid- Eierland Te koop gevr. strand- kar op luchtbanden. Tel. (02228) 418 Wie heeft er nog een goede tweedehands fiets te koop. Keijser, achter garage Kaczor Te koop kinderwagen (Engels model), wandel wagentje; kinderstoel en box. Alles in prima staat ƒ150,Adres bureau van dit blad Heden overleed zacht en kalm in ziekenhuis „Parkzicht," Den Hel der, mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Trijntje Kind, echtgenote van P. Koorn Jbzn., in de ouderdom van 76 jaar. P. Koorn Jbzn. E. Schuyl-Koorn C. Schuyl D. Huysman-Koorn N. Huysman Rzn. klein- en achter kleinkinderen Texel, 20 juli 1966. Condoleantie-adres Ada van Holland straat 22, Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden, za terdag 23 juli 1966 n.m. 1.30 uur in het Gollards Rusthuis, waarna de begrafenis op de alg. begraaf plaats te Den Burg. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze doch ter Matty S. Pol-Kooger K. Pol Oost O 74, Texel, 12 juli 1966. Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon Pieter Bakker PERRY D S. Bakker D P. Bakker- Westdorp Kogerstraat 110, Den Burg, Texel. Langs deze weg groe ten wij onze vrienden en kennissen bij het verla ten van Texel. Fam, W. Conijn Boogerd 14, Den Burg. 6 grote kroppen sla 2 kg. andijvie 2 kg. spinazie 3 grote bossen wortels Wegens enorm succes 1 kg. slabonen hierbij 5 grote komkommers Vit kg. exporttomaten 7 hele dikke sinaasappelen 15 hele dikke sinaasappelen 12 iets kleinere sinaasappelen 25 iets kleinere voor 1 kg. mooie bananen 2 kg. dikke appelen of 2 kg dikke buitenlandse appelen 2 grote (zomer) rode kolen 3 kg. zomerbietjes Voor iedere klant 6 kg. puikbeste aardappelen voor 2, 1,— 1,— 1,25 1,25 1,— 1,— 1>— 2,— 1,— 2,— 1,— 1 1,50 1 1,— Wegens ziekte van één onzer winkelmeisjes, vragen wij voor Parkstraat 26-30, telefoon (02220) 2966

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2