Marine probeerde rekestranten gerust te stellen AGENDA Plannen N.I.O.Z. in gevaar? FILMNIEUWS fkwAv m mmm wm ..ik POSTSPAARBANK RENTE TOT administratieve kracht (mm. of vn.) De openbare zittingdie gisteroch tend naar aanleiding van de aanvraag om een hinderwetvergunning door de Kon. Marine in de raadzaal van het gemeentehuis werd gehouden, werd door een dertigtal belangstellenden bijgewoond. Hieronder waren vrijwel alle inzenders van bezwaarschriften tegen de vergunning en voorts twee vertegenwoordigers van de Marine, mr. J. C. H. Reinking en de luitenant ter zee 1 vlieger J. G. Kernkamp. De bijeenkomst werd gehouden ten over staan van de gemeenteambtenaren G. Pansier en W. Stam. De heer Pansier, die de bespreking leidde, kondigde aan, dat B. en W. op grond van de in gekomen verzoekschriften en de be sprekingen zo spoedig mogelijk een be slissing zullen nemen. Daarbij is het mogelijk, dat de vergunning wordt verleend, voorwaardelijk wordt ver leend of wordt geweigerd. Tegen de beslissing kunnen beide partijen bij de Kroon in beroep gaan. Vervolgens werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld hun bezwaar schriften toe te lichten. De heer J. W. Dekker van de VVV Texel merkte bij aanvulling van het VVV-bezwaar op, dat het gevaar en de hinder van het marinevliegen duidelijk is aangetoond door het vlieger-incident boven Loodsmansduin op 23 juli 1965. Vooral het commentaar, dat de marine op deze gebeurtenissen had gegeven, had bij hem bedenkingen opgeroepen. Namens het Staatsbosbeheer sprak de heer H. H. G. Overbeek, die wees op het naburige broedterrein De Geul, waar sinds een aantal jaren de zeldza me lepelaar broedt. Onrust kan op de ontwikkeling van de vogelstand fatale gevolgen hebben. Ook de waarde van de omgeving als rustplaats voor door trekkende vogels wordt bedreigd en voorts is Staatsbosbeheer bezorgd voor de rust op de wandelroutes in de om geving. De heer M. C. de Gorter vatte het be zwaarschrift van de N.V. TESO samen (zie het uitvoerige artikel op het tweede blad) en hetzelfde deed mevr. Visser- v.d. Laan namens de Vrouwenbond van het NW. De heer P. Nijhof sprak na mens Natuurmonumenten, de Contact commissie voor Natuur, en landschaps bescherming en de Landelijke Vereni ging tot behoud van de Waddenzee. Hij ging in op de formeel-juridische aspec ten van de zaak en concludeerde dat het marineverzoek zo onduidelijk is gefor muleerd, dat het als niet ontvankelijk kan worden beschouwd. Hij vond dat de marine geneigd is de bezwaren tegen de geluidshinder van de zijde van de we tenschap te bagatelliseren, hetgeen van een mentaliteit getuigt, die ook het summier gestelde verzoek naar voren komt. Hij ging in op hetgeen reeds in het bezwaarschrift van de Landelijke vereniging naar voren was gebracht en meende, dat het marineverzoek een schoolvoorbeeld was van hoe het niet moet. Het had de heer A. Binsbergen van de PSP-Texel verbaasd, dat men jaren lang heeft kunnen oefenen zonder ver gunning. Hij verweet het ook de ge meente, dat daarop nooit aanmerkingen zijn gemaakt. Zeer uitvoerig sprak dr. C. Groot van het NIOZ over het nadeel dat het zee biologisch onderzoek van de vliegtuigen ondervindt. Bij het wetenschapswerk worden zeer gevoelige instrumenten ge bruikt en zelf had de heer Groot erva ren dat bepaalde proeven door storende geluiden mislukten. De heer Groot stel de dat het onderzoek onmogelijk wordt als de vergunning aan de Marine wordt Wij zoeken voor ons kantoor een flinke aankomende kunnende typen, met belangstel ling voor boekhouden. Sollicitaties aan Parkstr. 10, tel. 2058, Den Burg verleend en kondigde zelfs aan dat wanneer B. en W. daartoe wel over gaan, de grote plannen in het Horntje waarschijnlijk niet zullen kunnen door gaan. Dit alles nog afgezien van de overlast, die de ca. 150 werknemers van het instituut zullen ondervinden. De heer G. J. de Haan overhandigde, ter ondersteuning van het bezwaar- sohrift van de Vriendenkring Texel een hoeveelheid documentatiemateriaal over de Hors, o.a. een aantal kranten knipsels bevattende over ongelukken, die zich hebben voorgedaan. Uitrazen De heer Bakker, namens de stichting Kleuteronderwijs, vertelde dat het de kleuterleidster door de vliegtuigen on mogelijk is, de kinderen bezig te hou den. Hij adviseerde de marine: „De ra zende bol ligt er ook nog. Laat ze daar maar op uitrazen". De heer Jac. van Wolf eren lichtte het gezamenlijk schrij ven van oudercommissie, personeel Jan Drijverschool c.s. toe. Hij vertelde de gemeente reeds eerder herhaaldelijk te gen de oefeningen te hebben geageerd. Toen werd hem steeds verteld, dat daaraan niets was te doen. Hij vond het een vreemde zaak dat dit nu ineens wel mogelijk bleek. Het was hem opgeval len, dat de oefeningen bij mooi weer plaatsvinden, in de zomer, zodat de ra men van de school moeten open staan. Onderwijs is dan geheel onmogelijk, omdat men zich niet verstaanbaar kan maken. Door de heer B. C Vlaming werd mede namens de afdeling Oosterend van de Nederlandse vissersbond en de vereniging D.E.T.V. een bezwaarschrift voorgelezen, dat hij niet tijdig had kunnen inleveren. Ook hij protesteerde tegen de schietoefeningen en wel in verband met het aan de Hors grenzen de Molengat, dat dagelijks wordt be varen en bevist De garnalervissers ko men zelfs binnen de 'binnenbank op nauwelijks 100 meter van de kust „Het kan groot gevaar opleveren als kogels, die het strand raken verder springen of ketsen. Het gebruik van het genoem de viswater wordt daardoor onmogelijk, waardoor we ernstig gedupeerd wor- Plattelandsvrouwen afd. Texel J. C. BRUIN VERZORGDE GESLAAGDE AVOND OVER EGYPTE De heer J. C. Bruin en zijn echtge note brachten vorig jaar een 14-daags bezoek aan Egypte. Over hetgeen zij in het land van de farao's beleefden, heeft de heer Bruin boeiend verteld tijdens de deze week gehouden bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen in de Land bouwschool. Voor de causerie, die de heer Bruin illustreerde met een groot aantal fraaie dia's, bestond grote be langstelling, ook van de zijde der heren. Zeer interessant waren de beelden van de pyramideen, de koningsgraven te Luxor en de schatten van Tut-ank- amon, die in het museum van Cairo zijn tentoongesteld Maar ook de opnamen van het hedendaagse Egypte waren de moeite van het bekijken waard. Evenals de vorige keer berekenden de dames deze avond voor elke kop kof fie een kwartje extra ten bate van het Texelse zwembad. Er werd aldus een bedrag van 25,verzameld, aange vuld met nog ƒ10,van enkele dames, die hun vergoeding voor vergaderings- bezoek beschikbaar stelden. REDDINGSOEFENING OP ANDER TIJDSTIP DE KOOG De plaatselijke red dingscommissie heeft besloten de ge combineerde oefening met strandred- dingboot en wippertoestel, die op za terdag 22 oktober aan het strand bij de Buitenmuy zal worden gehouden, niet om negen uur 's morgens maar om één uur 's middags te beginnen. Op 26 september 1957 ging te New York de première van „West Side Story", een musical van Jerome Rob- bins en Leonard Bernstein. Het werd een ovationeel succes. Vele critici schet sten de voorstelling als een mijlpaal, een sluitstuk en in ieder geval als een evenement. Nooit tevoren was men er in geslaagd zo'n harmonische samen vloeiing te bereiken van dramatische, muzikale en balletkunst. Enkele jaren later werd West Side Story verflimd en het is deze film, die men zaterdag-, zon dag-, maandag- en dinsdagavond in het City-theater kan zien. Het is niet de eerste keer dat de film op Texel te zien is, maar omdat West Side Story nu een maal een film is die men gezien „moet" hebben. Wie zich van deze „plicht" be wust is, heeft dus nu nog eens ruim schoots de gelegenheid deze toch wel heel goede film te zien. (In kleuren toegang boven 14 jaar). Zondagmiddag kan de jeugd genieten van „De nieuwe avonturen van Dik Trom", een gezellige Nederlandse film naar het bekende boek van C. Joh. Kievit. Het verhaal begint als de fami lie Elswater naar het rustige dorp ver huist waar Dik Trom woont. Dik sluit al spoedig vriendschap met Nelly, het blinde dochtertje van de familie. Hij or ganiseert onder zijn klasgenoten een ac tie om een bezoek van het meisje aan de oogspecialist mogelijk te maken. Maar Dik haalt natuurlijk ook veel katte- kwaad uit en daarbij ontziet hij nie mand. Zelfs durft hij bij Flipse, de veld wachter, appeltjes te gaan stelen, maar later ziet hij in dat zoiets verkeerd is. Een happy end van het verhaal ontstaat door de genezing van Nelly en een ge slaagde opsporingsactie naar aanleiding van een diefstal. (Alle leeftijden). den". De heer J. Th. Boom voegde daar aan toe, dat het tijdens het lanceren op de Texelstroom verboden is daar te vissen. Het Molengat is dan een uitwijk mogelijkheid, maar ook dit vaarwater zal nu vaak onveilig zijn. De heer Th. v.d. Heerik protesteerde namens de Re creatiestichting Texel. Het kampeer terrein Loodsmansduin ondervindt al jaren veel hinder van de vliegtuigen, waardoor de rust er vaak ver te zoeken is. De Koninklijke Marine, bij monde van mr. Reining en luitenant Kern kamp, trachtte alle aangevoerde be zwaren te weerleggen of er de betrek kelijkheid van aan te tonen. Hierin slaagden zij slechts gedeeltelijk en nie mand gaf dan ook te kennen z'n be zwaarschrift te willen intrekken. (Zie verder volgend nummer). TEXELSE ZONDAGSSCHOOL LEIDSTERS BEZOCHTEN ISRAEL Dezer dagen organiseerde de Nederl. Zondagsschool Vereniging ter gelegen heid van haar honderd jarig bestaan een veertiendaagse reis naar Israël. Hieraan namen o.a. twee Texelse zon- dagsschoolleidsers deel nl. mej. C Eel- man, 't Noorden en mej. G. v.d. Vis uit Den Burg. Zij bezochten plaatsen als Jeruzalem, Nazareth, het Carmelgebergte, het meer van Galilea en de stad Sodom aan de Dode Zee. De deelneemsters kunnen terug zien op een zeer geslaagde reis, waarvan ze veel geleerd hebben dat hen bij het zon dagsschoolwerk van pas kan komen. VOLLEYBAL Dames Tevoko 1-HVV (Amsterdam) 0-3 Tevoko 1 heeft de eerste thuiswed strijd met 3-0 verloren. Tevöko, dat goed startte, moest in de beginfase An- nelies van Heerwaarden missen. Toch moest HW alle zeilen bijzetten om de le set met 15-12 te winnen. De 2e set was geheel voor HW( setstand 15-4). In de 3e set kwamen de dames van Tevo ko terug en wisten uit te lopen tot 11-2, maar helaas konden zij deze royale voorsprong niet handhaven en gingen met 15-12 ten onder. Heren Tevoko 1-Oranje-Wit 1 3-0 De heren versloegen Oranje-Wit in een sublieme wedstrijd met 3-0. Een oppermachtig Tevöko won de le set met 15-3, mede door de harde smashes van Siemen Lakeman. De 2e set werd met 15-6 gewonnen door verrassend aan- valsspel, waar de tegenstander niets te genin kon brengen. De 3e set gaf een totaal ander beeld. Tevoko zakte iets terug, waardoor het tegen een 14-9 ach terstand aankeek. Door de goede ser vices van Cees Grootjen werd tenslotte de set in een 16-14 overwinning omge zet. Heren Tevoko 2-Rap 2-2 Tevoko 2 wist al spoedig een 2-0 voorsprong te boeken. Dit bleek teveel voor de ploeg. Zij moesten de laatste 2 sets aan de gastheren laten, zodat de eindstand 2-2 werd. Vrijdag 21 oktober 1966. De Cocksdorp, Restaurant Kikkert, Algemene ledenvergadering SVC. De vergadering is toe gankelijk voor leden en donateurs. Aanvang 20.00 uur Oosterend, vergadering SVO, na afloop trai ning. Onderwerp: verlichting van het voetbal veld. Oosterend, Jatry, 20 uur, dorpscommissie Oos terend. Algemene vergadering. De heer J. C. Bruin zal een film vertonen over zijn reis naar Egypte. LANDBOUW EN VEETEELT GAAT DAT ZIEN Dit voorjaar hebben we U iets ver teld over de eerste montagestal op ons eiland. Het betrof de houten montage stal op het bedrijf van de heer Jac. Bakker in de P.II. Polder. In de loop van de zomer is op het bedrijf van de heer A. G. Boerhorst, De Kamp, een zelfde stal gebouwd. Op dit moment wordt er gewerkt aan een ander type montagestal op het bedrijf van de heer B. Vlaming C. Gzn., Nieuweschild. De stal, die op laatstgenoemd bedrijf wordt gebouwd is een betonnen stal. De wand bestaat hier uit betonplaten, die worden bevestigd aan betonnen stijlen. Tussen de platen aan buiten- en bin nenkant blijft een zgn. luchtkussen aan wezig. De spanten zijn bij deze stal van metaal, die worden weggetimmerd. Het plafond bestaat uit asbestboard, waarop twee lagen gla9wol komen. Elke laag is 3 cm. dik. In deze stal is ook het binnenwerk voor een goed deel systeembouw. Zowel de drijfmestgrup als de voerbak wordt uit elementen samengesteld. Op deze wijze kan de stal in een minimum van tijd worden gebouwd. Vorige week woensdag is met de bouw begonnen en vóór het eind van deze week is de stal glas- en waterdicht. Na nog één week is de stal in feite gereed om de dieren te ontvangen. Het lijkt ons de moeite waard om ook tijdens de bouw een dergelijke stal al eens te bekijken. We zijn nl. van me ning, dat deze systeembouw in de toe komst toch wel een rol van betekenis zal gaan vervullen. Weliswaar is het verschil in bouwprijs tussen montage- bouw en traditionele bouw op dit mo ment nog niet zo groot, maar we hebben de indruk, dat naarmate de lonen stij gen het verschil groter zal worden. Bo vendien moeten we niet vergeten, dat bij deze bouw het honorarium voor toe zicht komt te vervallen. Binnenkort zal op het bedrijf van de heer P. Bakker Pzn. in de Westen met een zelfde stal, zij het van kleiner for maat worden begonnen. Uitbreiding van stalruimte, waarbij tevens de doel matigheid groter wordt is nog steeds urgent op Texel. Daarom vinden we het nodig aandacht voor deze zaak te vra gen. VERKEERSCURSUS DE COCKSDORP GAAT 4 NOVEMBER VAN START DE COCKSDORP Aansluitend op ons bericht in de krant van 23 septem ber kan worden gemeld, dat de veilig verkeerscursus te De Cocksdorp op vrijdagavond 4 november in het Kik- kert-restaurant van start gaat. Voor waarde is wel dat het aantal belang stellenden voldoende groot is. De cur sus omvat zeven lesavonden, die elke volgende vrijdagavond gehouden wor den. De slotavond valt dus op 16 decem ber. De lessen zullen worden gegeven door adjudant J. Gulmans en opper wachtmeester W. F. Stomp. Omdat het nog geruime tijd zal duren voordat deze cursus in Eierland zal worden gehouden en de op handen zijn de nieuwe verkeersregels, worden ook de bewoners van de polder aangeraden deze cursus te De Cocksdorp te volgen. Aangezien het gereed maken van de nieuwe instructieboekjes nogal wat tijd vergde, wordt men verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de heer J. J. Westdorp te De Cocksdorp of de heer Alb. Dros Bzn., „De Volharding!" in Eierland. Ook op Texel neemt de in tensiteit van het verkeer toe en het is dus van levensbelang dat ieder op de hoogte is van de verkeersregels en de diverse wijzigingen daarin, die binnen kort van kracht worden. Het cursusgeld bedraagt totaal ƒ8, waarbij de prijs van het nieuwe in structieboekje en een folder met nieuwe verkeerstekens is inbegrepen. Men wordt verzocht het cursusgeld op de eerste avond te voldoen. Op het ogenblik telt de afdeling Texel van het Verbond voor Veilig Verkeer bijna 1000 leden, hetgeen op het inwo nertal van 11.000 lang niet slecht is. Aanmelding van nieuwe leden blijft echter gewenst. Aan de verkeerscursus kunnen overigens ook niet-leden deel nemen. bult.n U r.d.ktl.vjjjfi?. KLEREN VOOR FLORES Er is veel binnen gekomen op de op roep voor kleren voor de arme bevol king van Flores in Indonesië. In no vember moeten we de inzameling be ëindigen, daar alles nog verzonden moet worden naar een centrale post. De mis sionaris, voor wie deze actie gevoerd is, hoopt in januari weer te vertrekken. Aan alle gevers onze oprechte dank. A. v.d. Burg, pastoor Oudeschild ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter ELLAS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: H. DE BOER, tel. (02220) 2527 GROENE KRUIS (v/h Witte Kruit) ingaande vrijdag 24 uur tot en mei maandag 13 uur Zr. MANNESSEN, Den Burg, tel. (02220) 2414. R.K. KERKDIENSTEN Den Burg: zondag 8.30, 10.30, 19.00 uur De Koog; zondag 10.00 uur. Oudeschild: zondag 9.00 en 19.00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur en zon dag 10.30 uur; De Cocksdorp: zondag 10.00 en 19.30 u. Oosterend: zateidag 19.30 uur en zon dag 8.30 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 23 oktober 1966 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes Den Hoorn 10 uur Eerw. heer Veldhuis Geen crèche. De Cocksdorp 10 uur ds. Soes an Gezinsdienst; bediening van Heilige Doop Collecte voor de zondagsschool. De Waal 10 uur ds. Waardenburg gezins-oogstdankdienst Gaven zaterdag voor 4 uur in de kerk De Koog 19.30 uur ds. Waardenburg Oosterend 10 uur ds. Beerthuis Oudeschild 19.30 uur ds. Soesan GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 en 3 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 4.00 uur Leesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans De Koog 19.30 uur ds. Koopmans CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 26 oktober worden de moeders van de buitendorpen verwacht op de volgende uren Den Hoorn 13.0013.45 uur; Oosterend en De Waal13.4514.45 uur; De Cocksdorp en Eierland 14.4515.45 uor; De Koog 15.4516.15 uur. NOODSLACHTINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 22 tot en met 28 oktober, tel. 2182 b.g.g. 2406 TEXELAARTJES 3 regels 1,25; elke regel méér ƒ0,25. Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 u. in Boekh.) en onder nummer ƒ0,50 meer. Speciaal voor gelegen heidsaanbiedingen. (N.B. voor in deze kolom geplaatste zaakadverten ties geldt het normale millimetertarief). Rechtstreeks v. fabriek. Elektrische dekens voor halve prijs. 1-pers. 51,- of 3x ƒ17,-. 2-pers. 57,- of 3x ƒ19,-. Duits fabri kaat. 2 jaar garantie en 5 dagen op proef. Majoko (postbus 822, Haarlem, tel. (02500) 62406 Alle soorten vogel kooien en -zaden, goud vissen en aquariums. Uw keus - bij Geus Wat een coupe, wat een snit! Dat komt weer van Uw kleermaker Care) Schmidt, Boomkampatr. 8 tel. 13615, Alkmaar. Elke week op Texel. Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 U tankt nog steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Volledig betaalde vrije tijdsbesteding: Mensen en marktonderzoek, als ondervragen voor Opinie interviewer van het NIPO Het NIPO zoekt mannelijke en vrouwe lijke medewerkers om regelmatig (vaak op maandag-AVOND) vraag gesprekken te houden op door het instituut aange wezen adressen. Vergoe ding op basis van ge werkte uren. Minimum leeftijd: 20 jaar. Heeft u er belangstelling voor, schrijf dan aan: NIPO, t.a.v Hr. A. Baars, Ba- rentzplein 7, Amsterdam- C. Vermeldt op uw brief nummer: 52-4. Te koop aangeb. prima piano. Adres te bevr. bur. van dit blad Te koop aangeb. AGA- fornuis (oliestrook) met boiler Hotel Tubantia, Kogerweg, tel. (02220) 2201 Te koop 2 graskalve ren, stier en kui en 170 pak tarwestro. R. Eelman Gollardshoeve, telefoon (02223) 237 Te koop 2Vt-pits gas fornuis, tegen elk aann. bod. A. J Winter, Par- nassiastr. 23, De Koog Kleermaker F. Cleven, Postweg E 53, Zd.-Eier land. Uw adres voor veranderingen van dames en herenkleding, Geen reparaties. Ook uw eigen couponstof wordt in ver werking aangenomen. Wordt géhaald en ge bracht Te koop plm. 4 are voerbieten. J. Visser, P. v. Cuyckstr. 8, Den Burg Te xoop Koelstra kin derwagen met afneemb. bak. M. de Graaf, tel. (02222) 271 Kleermaker zoekt werk plaats te Den Burg, ge schikt voor kleermakerij. (Geen aanloop). Brieven onder no. 940 aan bur. van dit blad Wij hebben nog koffers en herenhorloges van de Persdl; ruimen deze op tegen een kleine vergoe ding en zonder emmer tjes! Gymn. Ver. Ooster end. J. Daalder, Vliestr., Ger de Jong of Rentenaar Tevens persdraad ge vraagd Te koop prima Erres wasmachine. Kogerstraat 24, tel. 2097 Gevr. kinderledikant 1.30 m. of groter. Vla ming, tel. (02223) 297 Te koop BMW 700 L.S. juni 1965, in staat van nieuw. Slechts 14.000 km gereden. Loodssingel 39, Oudeschild Met blijdschap geven wij U kennis van de ge boorte van ons dochtertje en zusje Johanna Maria (José) M. v. Heerwaarden- v.d. Beek J. v. Heerwaarden Trudie Vuurtorenweg C 86, De Coéksdorp, Texel, 18 oktober 1966. Simon Dijkshoorn en Marieke van Eist geven U hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 28 ok tober 1966 om 11 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging om 12 uur in de Ned. Herv. Kerk te De Cocksdorp door de weleerw. heer ds. W. A. Soesan. Eierland, oktober 1966. Receptie van 3 tot 4 uur in het Vliegveldhotel. Toekomstig adres: Eier land C 37, De Cocksdorp, Texel. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter Janette A. Koopman M Koopman-v.d. Vis Peperstraat 20, Oosterend, Texel, 18 Oktober 1966. Met blijdschap en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje Silvia Bij het H. Doopsel ont vangt zij de namen Wilhelmina Johanna Th. Witte-Witte C. Witte 't Noorden O 152, Oosterend, Texel, 16 oktober 1966 Tijdelijk adres; St. Lidwinaziekenhuis, Den Helder. Age Kramer en Anneke Slegh geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaatsvinden op vrij dag 4 november 1966 's namiddags 2.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Receptie op de trouwdag 's namiddags van 5.00 tot 6.30 uur in Pension „Happy Days" te Den Hoorn. Schoonoordsingel 9, Den Burg, Texel. Naalrand 13, Den Hoorn, Texel. Toekomstig adres: Waal- derstraat 20, Den Burg. Mede namens hun ouders berichten Piet van der Slikke en Corry Eelman U van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op zaterdag 29 oktober 1966 om 14.15 u. in het Gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging zal plaats vinden om 15.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Oudeschild door de Weleerwaarde heer ds. J. G. Beerthuis. Schilderend 57, Den Burg, Texel. De Ruyterstraat 39, Oudeschild, Texel. Receptie op de trouwdag van 16.30 tot 18.00 uur in ,,'t Skiltje" te Oudeschild. Toekomstig adres: Wil- helminalaan 98a, Den Burg, Texel.

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2