FILMNIEUWS Woningruil Woningruil „Musette" Handen en Lippen ruw? Waar is mijn fiets? net kosthuis Net meisje gevraagd prima consump tieaardappelen verkoopster Als nieuw The Creatures M. C. Visser afwezig Accu's en accu-laders Wil degene net zelfstandig meisje 3 beste kalfvaarzen scheren van koeien banketbakker DISCUSSIE-AVOND OVER LEVENSBESCHOUWINGEN (Vervolg van pagina 1) er zijn en niet kunnen worden wegge- praat. Een protestant beschouwt b.v. de prediking als een ontmoeting met God, een sacrament en hij zou daar voor geen prijs afstand van willen doen. Bij een katholiek ligt het anders, maar een der gelijk verschil hoeft niet te scheiden. Het Christelijk geloof sluit de ander niet uit. Een ander verschil is de bele ving van het verlossingswerk. Rome ziet dat uitmonden in de Kerk, terwijl een protestant de invloed van de H. Geest meer als de vrucht van het ver lossingswerk ziet, waarmee een zekere beperking is doorbroken. „Gods ar beidsterrein is de hele wereld", aldus spr. „Ik zie de hand Gods in emancipa tiebewegingen, de techniek, voor zover deze in dienst van het goede staat, de co-existentiepolitiek, het marxisme voor zover de rechtvaardigheid ermee ge diend is en zelfs het humanisme". Ds. Oskamp betoogde dat de mensen van verschillende overtuiging veel meer samen kunnen doen dan nu reeds ge beurt. „De ontwikkeling heeft reeds veel goeds tot stand gebracht. Een over koepelend orgaan van Vrouwenorgani saties b.v. is een voortreffelijk iets. De verdraagzaamheid wordt er door bevor derd. In het verleden hebben we veel te veel gediscrimineerd en verketterd. Die verdraagzaamheid gebiedt dat ik een ander z'n overtuiging gun". De mens De heer C. v.d. Eijk stelde vast, dat het niet mogelijk was zijn humanisti sche levensbeschouwing in een kwar tiertje duidelijk te maken. Wel' stipte hij enkele hoofdpunten aan: het huma nisme gaat niet uit van een God als persoon die kan ingrijpen en met wiens wensen rekening gehouden moet wor den, wat niet wil zeggen dat het be staan van zo'n God persé wordt ont kend. Uitgegaan wordt van de mens, die wordt beschouwd als een redelijk en zedelijk wezen, ciat verantwoordelijk is voor zijn daden. De humanist heeft zich tot taak gesteld de wereld leefbaar te helpen maken; dat beschouwt hij als zijn opdracht als mens. Ook de Christen heeft die opdracht, zodat een samen werking voor de hand ligt; temeer daar het humanisme ook andere overtuigin gen respecteert. Discussie In het bestek van dit artikel is het onmogelijk alle vragen en de daarop volgende discussies weer te geven. Com mentaar verwekte o m. ds. Oskamp met zijn mededeling, dat hij God zag in de goede dingen om hem heen. Op de vraag waarom God, waarvan de Chris ten aanneemt dat hij goed is, kan toe staan dat dagelijks in Vietnam jongens omkomen, kon hij geen bevredigend antwoord geven. Én wat te denken van de volgende vraag tot de heer v.d. Eijk: „Vindt U ons gebrekkig dat we God nodig hebben?" Ook daar kon niet zo maar ja of nee op worden gezegd. Ge vraagd werd ook of binnenkort te ver wachten is dat er één christenkerk komt. Duidelijk werd, dat dit nog heel lang zal duren, wat volgens pastoor Brinkman geen belemmering hoefde te zijn voor samenwerking op praktisch gebied om de nood in de wereld te helpen lenigen. Dat aan katholieke zijde de visie op het gemengde huwelijk hard aan het veranderen is, bleek uit een beschouwing van pastoor Brinkman. De ontwikkeling wijst in de richting van een burgerlijk huwelijk, dat door de Kerk wordt erkend. Immers, het ja woord van man en vrouw is belangrijk; het huwelijk wordt niet door de pries ter gesloten. De veronderstelling van een (katholieke) vragenstelster, dat een huwelijk bij de protestanten „zomaar" zou kunnen worden ontbonden, bleek onjuist. Het gebeurt slechts hij zeer hoge uitzondering, alleen dan wanneer voortzetting van het huwelijk catastro faal Zou zijn. Tal van praktische vragen met betrekking tot de consequenties van het gemengde huwelijk kwamen naar voren. De heer v.d. Eijk schudde zijn hoofd over al deze problemen. „Wat maken de mensen het elkaar toch moei lijk. Het betreft hier allemaal mense lijke zaken, die door mensen moeten worden opgelost. Waarom moet God daarbij worden betrokken? Ds. Oskamp meende dat 't humanisme in feite een vrucht van het Christen dom is. Dank zij het Christendom zijn bepaalde deugden door de eeuwen heen vanzelfsprekend geworden, hetgeen o.a. blijkt uit de „onchristelijke" reacties van primitieve mensen op bepaalde si tuaties. De heer v.d. Eijk meende, dat het humanisme reeds werd aanvaard en als levensbeschouwing gepropageerd in de Griekse oudheid, toen er van Christendom nog geen sprake was. „Het is in oorsprong een typisch menselijk ideaal, dat later door het Christendom is uitgedragen". Ds. Oskamp, die de discussie leidde, concludeerde aan het slot van de avond, dat naast hetgeen de mensen bindt, ook naar voren is gekomen wat hen scheidt. Uit de vaak „pittige" vragen was hem duidelijk geworden, dat intern discussie gaande is en dat is verheugend, zo vond hij. De oproep van mevrouw A. Lap- Terpstra, voorzitster van het Overkoe pelend Orgaan om aan het te betalen koffiebedrag iets extra toe te voegen voor het zwembad, bleef niet onbeant woord: ƒ28,50 kon op de Zwembadreke ning worden bijgeschreven. ZON, MAAN EN HOOG WATER De zon komt 13 november op om 7.55 uur en gaat onder om 16.53 uur; 16 november op om 8.01 uur en onder om 16.48 uur. Maan: 12 nov. N.M.; 20 nov. E K. Hoog water ter rede van Oudcschild 11 nov. 7.32 en 20.12; 12 nov. 8 23 en 20 55; 13 nov. 9.06 en 21.32; 14 nov. 9.45 en 22 06; 15 nov. 10.18 en 22.37; 16 nov. 10.47 en 23.12; 17 nov. 11.18 en 23.47; 18 nov. 11.47 en 19 nov. 0.20 en 12.19 SINTERKLAASSHOW VAN BAKKERS IJZERHANDEL EN DROS MAGAZIJNEN Met het oog op vijf december hebben Bakker's Ijzerhandel N.V. en Dros Magazijnen N.V. in „Casino" een keur van artikelen uitgestald Vorig jaar werkte Dros Magazijn ook samen met Bakker, maar toen beperkte het aandeel van eerstgenoemde zich tot een enkele stand, terwijl de artikelen nu een hele wand beslaan. Bij Dros Magazijnen ligt het zwaartepunt op speelgoed, waartoe diverse spelen worden gere kend, maar ook b.v. een scheikundedoos, waarmee kinderen met behulp van een handleiding allerlei chemische reacties kunnen teweegbrengen. Veel belang stelling bestaat nog voor het spelen met treintjes. Dros Magazijnen toont o.a. een deel uit de collectie van het bekende merk „Marklin". Ook voor tassen in alle mogelijke variaties is een hoekje ingeruimd. Lak en suède is „in". Bij Bakkers Ijzerhandel zagen we op vallend veel gereedschappen, vooral van de betere (en duurdere kwaliteiten. Doe-het-zelvers moet het water in de mond komen bij het bekijken van de apparaten van Skil en Stanley. Opval lend is dat de belangstelling voor het elektrische boorapparaat, dat met aller lei hulpstukken kan worden uitgebreid, tanende is. De nog steeds toenemende(?) welvaart brengt de mensen ertoe een aparte complete boor, cirkelzaag, schuurmachine e.d. te kopen. Ook voor het dure roestvrije materiaal is de be langstelling groot. Dat geldt ook voor b.v. pannen, waarvan Bakker o.a. alu minium en roestvrij stalen collecties van BK toont. Veel ruimte is beschik baar voor een aantal wasautomaten, merk Candy, reeds vanaf ƒ598,Vaat- wasmachines hebben de toekomst, zo meent Bakker. Daarom wordt er voort durend een gedemonstreerd. Wat men met de keukenmachines van Braun kan doen wordt ook getoond en van de wer king van een Melitta koffieautomaat voor huishoudelijk gebruik (10 koppen koffie gereed in vijf minuten) kan men zich eveneens overtuigen. De Sinterklaasshow van Dros Maga zijnen en Bakkers Ijzerhandel is van daag nog geopend. NOODSLACIITINGEN Voor noodslachtingen in de periode van 12 tot en met 18 november tel. 2182, b.g.g. 2069. Vrijdag 11 november Den Burg, Oranjeboom, UDI met het blijspel .Bonjour Brigitte". Oosterend, Gebouw voor Christelijke Belangen Bazar t.b.v. Excelsior. Den Burg, Cultureel centrum. Toneeluitvoering RHBS met het stuk „Rembrandt" van Mr. Planken. Niet openbaar. Zaterdag 12 november Den Burg, De Oranjeboom. UDI met het blijspel „Bonjour Brigitte". Den Burg, Cultureel centrum, Toneeluitvoering RHBS met het stuk „Rembrandt" van Mr. Planken. Niet openbaar. Oosterend, Gebouw voor Christelijke Belangen Bazar t b v. Excelsior. Den Burg, Casino, Musette dansavond, aan vang 20.00 uur. Dinsdag 15 november Den Burg. Jeugdherberg Panorama Ned. Herv. Gemeente, jongerenavond 13-20 jaar. Wika Pictersen, kerkelijk jeugdwerkadviseur komt om een aantal harde vragen te stellen en de tongen los te maken. Na afloop volksdansen Aanvang 19.30 uur. TEXEL GEBRUIKTE VORIG JAAR MINDER WATER DAN IN 1964 De produktie van het PWN-pompsta- tion op Texel was het afgelopen jaar minder groot dan in 1964, zo blijkt uit het jaarverslag over 1965 van het Pro vinciaal Waterleidingbedrijf van Noord holland. In 1964 werd op Texel 540.431 m3 geleverd en in 1965 536.673 m3. Het PWN schrijft deze vermindering toe aan de slechte weersomstandigheden in het zomerseizoen, waardoor het ver bruik lager was. Het PWN stelt alles in het werk om het bronreservoir voor Texel, gevormd door het Waterwingebied in de duin valleien bij Den Hoorn, een zo groot mogelijke capaciteit te geven. In de na zomer van het verslagjaar werd de Moksloot uitgediept en een tiental pompputten werd schoongemaakt. Van Staatsbosbeheer werd vergunning ont vangen de jaarlijkse wateronttrekking van 510 000 m3 tot 635.000 m3 te ver hogen. In het kader daarvan werd de opstuwingsmogelijkheid vergroot door het ophogen van de Witteweg. Dit werk kwam, met medewerking van de Dienst- knng Texel van Rijkswaterstaat, in de cember gereed. Ten noorden van de Witteweg kan het water nu tot ca. 2 meter plus NAP worden opgestuwd. Een bedreiging voor het waterwinge bied vormde de hevige duinafslag aan de Zuidwestkust van het eiland. De uitvoering van het door Rijkswaterstaat ontworpen verdedigingsplan doet deze bedreiging nu dagelijks minder worden. Pompcapaciteit De uitbreiding van de pompcapaciteit in het ruwwaterpompstation De Mok, waarvoor reeds een pomp van 190 m3 per uur was besteld, werd door de be stedingsbeperking uitgesteld. Dit was eveneens het geval met de bestelde pomp voor het reinwaterpompstation Den Burg, waarmee de maximale capa citeit op 350 m3 zal kunnen worden gebracht. De reinwaterberging op het pompstation werd van 700 m3 tot 850 m3 vergroot door verhoging van de overstorten en door twee van de drie tussen de kelders gelegen contactbak- ken daarmee in verbinding te brengen. De totale lengte van het waterleiding net in de provincie nam met 2,4% toe en kwam daarmee op ruim 4400 km. Hiervan ligt 176 km op Texel. Een Western van goed gehalte is „Majoor Dundee", een tijdens de Ame rikaanse burgeroorlog spelend actievol avontuur, dat men zaterdagavond en zondagmiddag in het City-theater kan meebeleven. Het verhaal begint als een verwaarloosd garnizoen van een grens- fort erop uittrekt om een wraakoefe ning tegen het Apachen-opperhoofd Charriba te ondernemen. De troep raakt in Mexico slaags met Franse „be vrijders". Om hun hals te redden sluiten van moord beschuldigde soldaten van het verslagen zuidelijke leger zich aan bij majoor Dundee's expeditie. Het duurt lang voordat de gelegenheid zich voordoet om met de Indianen af te re kenen. Maar de troep kan de Ameri kaanse grens niet bereiken zonder door een omsingeling van honderden Franse dragonders te breken. Een kleine groep brengt het er levend af. De hoofdrollen worden gespeeld door Charles Heston (Ben Hur), Richard Harris (Muiterij op de Bounty) en Senta Berger. (In kleuren toegang boven 14 jaar). Een internationale groep geleerden heeft een wapen ontdekt, dat zo vernie tigend is, dat de toekomst van de we reld op het spel staat. Men besluit daarom de formule diep in de Zwitserse Alpen verborgen te houden en alleen te gebruiken als de aarde vanuit de ruimte zou worden aangevallen. De bescher ming van dit onheilspellende geheim wordt opgedragen aan de „Organisatie voor Orde in de Maatschappij". Zo lig gen aanvankelijk de kaarten in de film „Spion met mijn gezicht", die zondag en dinsdagavond wordt vertoond. Maar natuurlijk zijn er boosaardige elemen ten, die zich van het geheime wapen meester willen maken: „Trush" een bende internationale verraders, die er als zovelen voor hen op uit zijn de we reld te beheersen. Ene Napoleon Solo, geheim agent van de Organisatie voor Orde in de Maatschappij krijgt als te genstander de bendeleider van Trush tegenover zich. De laatste weet hem in de val te lokken en zijn plaats te laten innemen door een dubbelganger, die precies op hem lijkt. De valse Solo houdt de maskerade vol en slaagt erin toegang te verkrijgen tot de geheime kluis met de formule Maar men heeft de echte Solo onderschat. Deze weet uit te breken en het complot te ontmaske ren, waarbij zijn dubbelganger wordt gedood. (In kleuren toegang boven 14 jaar). Woensdagavond tenslotte „Rigoletlo", een verfilmde voorstelling van de be kende gelijknamige opera in 4 acten van Giuseppe Verdi. De uitvoering wordt gegeven door de Opéra di Roma onder leiding van Tullio Serafin. De operaliefhebbers, maar ook anderen zullen hun genoegen kunnen doen met deze film. (Toegang boven 14 jaar). BENOEMING HEEMRAAD Bij Koninklijk besluit is met ingang van de eerste woensdag in december 1966 tot heemraad van het Waterschap de Gemeenschappelijke Polder op Texel benoemd, de heer C. Hin Hzn. te Den Burg. EVANGELISATIEAVOND Op de maandelijkse evangelisatie samenkomst in het Dorpshuis te Den Burg hoopt maandag 14 november, aan vang 8 uur de heer Van der Hagen uit Den Helder te spreken. De toegang is vrij. ZONDAGSDIENST DOKTOREN van zaterdagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dokter ELIAS, tel. (02220) 2039. (voor praktijken doktoren Coutinho, Elias en Van Loon) Dokter SIEBINGA, tel. (02222) 234 (voor praktijken doktoren Barnard en Siebinga) DIERENARTSEN ingaande zaterdagmorgen 12 uur: J. BEEKMAN, tel. (02220) 2936. GROENE KRUIS (v/h Witte Kruis) ingaande vrijdag 24 uur tot en mei maandag 13 uur Zr. RIETVELD. De Cocksdorp, tel. (02222) 292. CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Woensdag 16 november a>s. worden de moe ders van Oudeschild en Den Burg verwacht Oudcschild van 13.00 13.45 uur; daarna Den Burg tot 16.00 uur. PROTESTANTSE KERKDIENSTEN Zondag 13 november 1966 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10 uur ds. Froentjes De Cocksdorp 10 uur ds. Waardenburg Den Hoorn ds. Adr Oskamp, van Voorhout Najaarszcndingscollecte De Koog 10 uur ds. Soesan N a jaarszendingscollccte De Waal 19.30 uur ds. Waardenburg Najaarszendingscollecte Oosterend 9.30 uur ds. Beerthuis Zendingscollectc Oudeschild 11 uur ds. Beerthuis, H. Doop gezinsdienst, zendingscollectc GEREFORMEERDE KERK Den Burg 10 cn 16.45 uur ds. Uidam Oosterend 10 en 3 uur ds. Van Leeuwen GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 en 4.00 uur Lcesdienst in het Gebouw voor Chr. Belangen DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Koopmans H. Avondmaal Oosterend 19.30 uur ds. Koopmans H. Avondmaal De Koog 11.15 uur mej. Van Zetten R.K. KERKDIENSTEN Zondag 13 november 1966 Den Burg: zondag 8.30, 10.30 en 19.00 uur De Koog: zondag 10.00 uur Oudeschild: zondag 9.00 en 19 00 uur Den Hoorn: zaterdag 19.00 uur en zondag 10.30 uur; De Cocksdorp: zondag 8.30 en 19.30 uur; Oosterend: zaterdag 19.30 uur en zondag 10.00 uur. TEXELAARTJES Onze kleding voldoet voor jaren. Uw kleerma ker Carel Schmidt, Boomkampstr. 8, Alk maar, tel. 13615. Elke vrijdag op Texel Voor oud ijzer, lompen, metalen en bruikbaar ijzer. J. W. Schagen, Wagemakerstraat 28, Den Burg, tel. (02220) 2470 Judo. Jongens en meis jes, als jullie willen judoën, kom dan zater dagmorgens naar Ooster end. Vanaf 9 uur in het gymlokaal U tankt nog. steeds het voordeligst aan de witte pomp van Oudeschild. Super 49 ct. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewij zen. Rijschool Groot, eig. K. H. Boon Vamor gedipl. tel. (02230) 3252 Steeds voorradig prima winteraardappelen. Wor den thuisbezorgd. P. Beers, Molenstr. 30, Den Burg, tel. 2913 Te koop gevr. kinder fietsje (lfd. 5 jaar) en te koop kinderwagen. De Ruijterstr. 81, Oudeschild Volop hand- en moes appels. Huisman, De Veen Te koop kindertafeltje en -stoeltje, kinderfiets 6 jr.) De Ruyterstr. 71, Oudeschild Wie kan ik zaterdags helpen in de huishouding of winkel. Liefst in ge^in met kleine kinderen. Inl. Waalderstraat 11 Te koop geyser en gas- comfort. Smit, Boogerd 18 Doe het zelf. Zaterdags bij Garage Dros, Eier- land, tel. 233 Te koop g.o.h. Sparla brommer en g.o.h. Koel- stra kinderwagen, met losse bak. A. Kreeft, Ada v. Hollandstr. 9 Te koop beste winter aardappelen, 18 ct. per kg. F. Huisman, tel. (02220) 2395 Te koop gevr. 2e hands breimachine. Tel. (02222) 207 Te koop z.g.a.n. leren damesmantel m. 44 en een manteltje, lft. 6 jaar. Heemskerckstraat 24, tel. 2687 Tehuis gezocht voor lief, jong hondje, 9 weken B. Amsing, Kerkplein 4 Oosterend, tel. 215 Voor het slijpen van tondeusemesjes voor vee- scharen. Witvliet, Pont- weg Vermist sinds dinsdag j.l. grote rode kater. Gaarne inlichtingen: WiL helminalaan 19, Den Burg, tel. 2419 Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon en broertje Gerrit Jan H. J. van der Vis- Dijker P. A. van der Vis en kinderen Oost O 67, Texel, november 1966 Machiel Grootjes en Agatha Bas geven U hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 18 no vember 1966 om 11.15 u. in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kerkelijke bevestiging om 3 uur in de Geref. Kerk te Oosterend dooi de weleerwaarde heer ds. T. S. van Leeuwen. Blekerslaan 30, Alkmaar, Hoekstr. 2, Oosterend, Texel. Receptie op de trouwdag tussen 8 en 10 uur in het gebouw v. Chr. Belangen te Oosterend. Toekomstig adres Lievenshof 50, Alkmaar. Te Hilversum is op 7 november overleden onze lieve moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder Antje Vonk-Brouwer, wed van L. Vonk, in de ouderdom van 83 jaar. IJmuiden: C. J. Vonk A. Vonk-van Vliet Oosterend; Jb. Vonk A. Vonk-Janssen Den Helder: J. Griek-Vonk L. W. Griek Oudeschild: J. Vonk T. Vonk-Koopmans Oosterend; C. Jurjens-Vonk G. Jurjens D. v.d. Vis-Vonk A. v.d. Vis klein- en achter kleinkinderen Oosterend, Texel, november 1966, Schoolstraat 1. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 11 november 1966, 's namiddags 2 uur te Oosterend, Texel. Enige kennisgeving voor Texel Jan Cocnders en Willy Backer trouwen donderdag 24 november te Zutfen. Sidneystr. 18, Zutfen Loodssingel 7, Oudeschild Toekomstig adres Berkenlaan 143, Zutfen Gertjan de Leeuw en Thea Dijker hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op vrijdag 25 november a.s. des voor middags 9.30 uur in het gemeentehuis te Blaricum De kerkelijke inzege ning zal plaats vinden om 10 uur in de Basiliek van ide H. Johannes de Doper te Laren N.H. Receptie van 15.30-17.00 uur in de Blokhut aan de Smeekweg te Laren N.H. Toekomstig adres: 2de Ruiterweg 10, Laren N.H. Ontvreemd van stoep. Hoge beloning voor tip. (BSA jongensfiets, blauw met donker voorspatbord) Fotobedrijf J. de Waal, Binnenburg 23 Heden overleed onze lieve zorgzame moeder groot- en overgroot moeder Antje Bruyn weduwe van C. J. Geense in de ouderdom van 90 jaar. Fam. Ceense Eierland, Hoofdweg E 33 a, 9 november 1966. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 november te De Cocksdorp. Vertrek van het sterfhuis 2 uur Heden overleed nog geheel onverwachts zacht en kalm, onze lieve zuster, nicht en tante, mevrouw Jannetje Blom- Duinker, wed. van J. Blom in de ouderdom van 76 jaar. Namens de familie Fam. P. Duinker Den-Burg, Texel, 9 november 1966, Gollards Rustoord. De rouwdienst zal worden gehouden za terdag 12 november 's namiddags 1,30 uur in het Gollards Rust oord, waarna de be grafenis op de Ned. Herv. begraafplaats te Oudeschild. Condoleance-adres: „Varia", De Waal. Gelegenheid tot con doleren: vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur in het Gollards Rustoord te Den Burg. Op verzoek van de overledene geen bloe men. Wij danken U allen hartelijk voor de over weldigende belangstel ling, die wij bij ons 65- jarig huwelijk mochten ondervinden. In het bijzonder direc tie, personeel en bewo ners van „Huize Irene", voor de feestelijke dag ons bereid. C. Riemens G. Riemens- Meertens „Huize Irene", Den Burg Voor de overstelpende blijken van belangstelling en meeleven ter gelegen heid van onze 25-jarige echtvereniging, zeggen wij U allen, mede na mens onze kinderen, heel hartelijk dank. D. Daalder-Waterham J. Daalder Ceintuurbaan Amsterdam naar Texel. Aangeboden grote 3 kmr. woning, grote keuken, waranda, douche, zolder, hr. 90,per mnd. Gevr. huis op Texel. Brieven onder no. 952 aan bur. van dit blad Wilt U op de Veluwe (omg. Dieren) wonen? Ruilt dan met onze goed enderh. vrijst. woning. Wij zoeken iets derg. op Texel. Br. onder no. 953 aan bur. v.d. blad. Jongeman zoekt in Den Burg, liefst voor de hele week. Brieven onder no. 954 aan bur. v.d. blad. voor winkel en huishou ding. J. de Wit, Weverstraat 18, Den Burg, telefoon 2134 P S. Niet intern. Steeds voorradig op het bedrijf, tel. 2983. C. H. Roeper Lzn. Biedt zich aan per 1 jan. of febr. Ervaring in schoenen branche en parfumerie/ drogisterij. Br. aan mej. J. H. Ber- nardus, Jagerspad 22, Oosterbeek Dat zult u zeker zeggen nadat wij uw meubelen vakkundig hebben over trokken met een van de vele stoffen uit onze enorme kollektie. Vraag eens prijsopgave. Fa. Ar Ké, Wilhelminalaan 30, Den Burg Zaterdagavond 12 november a.s. om 8 uur in Casino m.m.v. kinderarts tot en niet 28 november Vraagt prijs bij: M. A. J. Vonk die vrijdag 4 nov. een deuk in de deur van mijn Taunus 12 M heeft gere den, zich even met mij in verbinding stellen? Schoonmaakbedrijf Vinke, Weststraat 18, tel. 2478 Gevraagd: voor onze groente- en fruitwinkel in Den Burg. Aanmelden Fa. P. v. Etten, Kogerstraat 6, Den Burg Te koop kalf tijd nov./dec. W. Verseput, Hoofdweg, Eierland, tel. 256 Voor het KOORN, De Krim, telefoon (02222) 203 Gevraagd voor direct 7 uur beginnen, ƒ140, netto; 5-daagse werk week. C. Groot jen. De Ruij terstraat 9 telefoon 2656

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 2