even Tarkeren in de larkstraat in de avonduren: èxtra gezellig Bakker, Groeneplaats Voor een geschenk van blijvende waarde Rijwielhandel Zegel fijne, nuttige en mooie geschenken Perfecto! PARFUMERIE UITGEEST jOL PARKSTRAAT WINKELCENTRUM Dit is een collectieve uitnodiging tot parkeren van de gezamenlijke winkeliers in de Parkstraat - Parfumerie drogisterij A. van der Slikke Practisch van model pronkjuweel op tafel plezierig te geven prettig te ontvangen kom voor nuttige S interklaascadeaus eens kijken bij Sint Nicolaas-cadeaus MODE MOERBEEK Perfecte projectie op een Projecta projectiescherm Modern of antiek Een geschenk van goud, geeft blijvend vreugde Dames- en herenhorloges PRISMA kijker prettige presentjes: haarborstels - wattenpotten - overhemdenetuis - lotionverstuivers poederdozen kapmantels kapstellen Parhêtraal 20 t.o. PTT-kantoor telefoon 2371 iGEROl Z1LMETA UMw-'lii do^A Ui, dooJi (Spaans voor prima) zijn onze gevariëerde en modieuze collecties in onze dames- of herenzaak zult u zeker slagen. Zie de etalages. in de Parkstraat Vraag demonstratie bij Parkstraat 10 - tel. 2058 Piet en Sint kunnen nu bij ons slagen voor o.a. Houbigant Tabac Maja Old Spice poederdoos Poppell aansteker toilettas rookartikelen en nog vele andere artikelen. Komt u eens bij ons winkelen? Voor iedere kamer vindt U een passende wandklok in onze rijke Junghans collectie. Kijkt U ook eens naar de vele luxe wekkers en wekkerklokjes, keukenklokken en kookwekkers of naar zo'n modern reiswekkertje. Nog mooier en groter is dit jaar onze collectie schitterende dames- en herenringen, slavenbanden, schakelarmbanden, broches, boogcolliers enz. Ook in zilver en goud op zilver vindt U prachtige Sint Nicolaas-geschenken uit binnen- en buitenland. in goud, doublé, staal en chroom, in vele prijzen, maar alle voor 100% gegarandeerd. De meeste bovendien 2 jaar verzekerd voor verlies en diefstal, leder jaar weer het Sint Nicolaas- geschenk bij uitnemendheid. Een echt cadeau voor hem, zo'n mooie of een echte Ronson aansteker (ook voor dames) En wilt U graag weten wat voor weer het wordt? Onze precisie-barometers vertellen het U meteen. Een cadeau dat in geen woning mag ontbreken.

Texelsche Courant | 1966 | | pagina 3